Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як користуватися відео старий на Android

Video Star 1.1.2

Video Star. це додаток, що не вимагає подання, адже з його допомогою вже давно і успішно редагують відео все власники яблучних пристроїв. Однак для користувачів Android теж немає нічого неможливого. Нехай це не зовсім оригінал, але теж дуже пристойний інструмент для поліпшення роликів, має дуже багато схожих функцій. Використовуйте разом з ним інші програми для досягнення максимально потрібного результату.

Дві найбільші мобільні платформи вже давно змагаються в гонці, з якої, на наш погляд, неможливо вийти переможцем. Виграє від такої конкуренції тільки користувач, який одержує величезну кількість нових додатків. Багато з них існують в двох вимірах і підходять на різні операційні системи. Однак, як і раніше, залишаються і такі, яким до цих пір не знаходиться гідного аналога. Відео Стар приєднався до числа унікальних інструментів, адже на сьогоднішній день офіційний розробник не презентував версію для пристроїв на базі Android. Правда, з’явилася програма з аналогічною назвою і схожим набором функцій. І тепер користувач може впевнено скачати Video Star з усіма ефектами і додатковими можливостями. Додаток дозволить створювати слоу мо або, навпаки, в прискореному відео, прямо як на дорогому пристрої. І не забудьте закріпити результат якоїсь підходящої звуковою доріжкою, благо тут є непогана фонотека, що містить музику на будь-який смак і випадок.

Що вміє Video Star на Android:

Редагувати відео і прикрашати його різними крутими ефектами Міняти його швидкість Прикрашати ролик наклейками, стікерами, мемамі і емоджі Обрізати, стискати, повертати, віддзеркалює і перевертати зображення Укладати відео в красиві і незвичайні рамки Робити слайд-шоу І, звичайно, додавати відповідну формату, тематики і нагоди музику

А тепер ми хочемо поговорити з вами про те, що не є ні одному користувачеві навіть самого вдосконаленого яблучного девайса. Адже тільки власникам пристроїв, увінчаних емблемою гордого зеленого робота, доступний наступний хитрий спосіб. Для отримання всіх привілеїв ви можете просто завантажити повну версію Video Star прямо зараз. Причому виключно російською мовою, що дозволить уникнути будь-яких непорозумінь під час використання. Буде чудово якщо офіційний розробник перестане дивитися тільки в одну сторону, і створить продукт, призначений і для інших операційних систем. А поки зламаний редактор допоможе замінити інші не менш знамениті додатки. Використовуйте його разом з FlipaClip для отримання найнеймовірніших роликів. Не забувайте ділитися ними з друзями і передплатниками, щоб дізнатися їхню думку і отримати об’єктивні оцінки.

Сервіс Google Cast (ChromeCast) призначений для трансляції фільмів, музики, телевізійних шоу і будь-якого іншого медійного контенту на екран телевізора з комп’ютера, планшета або смартфона. Для розширення можливостей ChromeCast існує функція Google Home. C її допомогою можна створювати власні призначені для користувача заставки, які будуть демонструватися між TV-передачами, шукати фільми за назвами, іменами акторів і режисерів, транслювати музику на різні пристрої, шукати потрібні програми.

При старті продажів в моделях телевізорів з Android TV користувачам була доступна лише одна гра. Через два тижні їх кількість збільшилася до декількох десятків найменувань. До кінця березня 2017 року розділ «Ігри для Android TV» налічував близько 150 найменувань. Майже всі вони безкоштовні [2].

Розробники стверджують, що більшість ігор для Android і iOS. будуть адаптовані і для TV. При цьому до телевізорів підходять наявні в продажу геймпади з USB.подключеніем. Неповний список адаптованих для Android TV ігор виглядає наступним чином:

 • Stickman Battlefields ( «Стікмен: поля битви»). безкоштовна;
 • Crush Your Enemies! ( «Раздавить ворогів!»). безкоштовна;
 • GTA: Liberty City Stories ( «GTA: історії Ліберті-Сіті»). платна, приблизно 530 рублів;
 • Hungry Shark Evolution ( «Зголоднілі акули: еволюція»). безкоштовна;
 • Chuck’s Challenge 3D ( «Виклик Чака в 3D»). платна, 130 рублів;
 • The Jackbox Party Pack 2 ( «Коробка з іграми Джека: комплект для вечірок 2»). платна, 1 600 рублів;
 • Implosion. Never Lose Hope ( «Колапс. ніколи не втрачайте надію»). безкоштовна;
 • Zombies Chasing Me ( «Зомбі женуться за мною»). безкоштовна і т.д.

Список постійно розширюється, так що любителі комп’ютерних ігор можуть гідно оцінити якість своїх улюблених іграшок на великому екрані.

Можливості Аndroid TV

Як і всі інші телевізійні операційні системи, Android TV орієнтований на розваги, тому більша частина сервісів, їм підтримуваних, пов’язана саме з іграми та мультимедіа.

Система працює з практично будь-якими інтернет-браузерами, так що пошук в інтернеті в цьому випадку нічим не відрізняється від пошуку через будь-які інші пристрої. Як правило, приставки вбудованого браузера не мають, але його можна легко завантажити і встановити. Що стосується телевізорів з вбудованим Android TV. то в них розробниками встановлено всім відомий браузер Opera. ОС підтримує голосовий пошук контенту, програм, улюблених передач і навіть управління телевізором. Розпізнавання слів майже стовідсоткове.

Чи не Smart TV єдиним, або Що таке Аndroid TV

У листопаді 2014 року компанія Google спільно з Asus випустила першу мультимедійну приставку на Android TV. а в 2015 році компанія Sony оголосила про вихід свого першого телевізора Bravia на цій операційній системі в Росії, на той момент c версією Android 5.0.

Що ж це за операційна система і навіщо вона потрібна? Android TV здатний перетворити звичайний телевізор, який приймає тільки ефірні програми, в мультимедійний центр з величезною кількістю можливостей. В системі спочатку є всі стандартні функції, включаючи типові настройки прийому та якості зображення, вибір джерел відеоконтенту тощо. Але при цьому в основі своїй. це звичний Android з доступом до папок, з провідником, звичайним порядком установки додатків і сумісністю з пристроями, що підтримують систему Android і iOS. Це дає можливість установки в рази більшої кількості програм, ніж будь-який інший варіант Smart TV.

Як вже говорилося, реалізація Smart TV можлива двома способами. за допомогою приставки Android. так званої, TV Box. або вбудованого додатка в телевізорі. На перший погляд може здатися, що покупка і установка приставки вигідніша і зручна. Чи не доводиться витрачати кошти на покупку нового телевізора (в стандартній комплектації), TV Box сумісна з більшістю моделей (не з усіма), тому її можна використовувати і в разі заміни телевізора на новий.

Але не можна забувати, що тільки вбудована операційна система гарантує повну сумісність, а значить ідеальну роботу пристрою. При цьому далеко не кожна приставка здатна розкрити всі можливості нового телевізора, перед покупкою обов’язково доведеться порівнювати характеристики обох. Не можна також бути впевненим в тому, що вони повністю підійдуть один одному. Крім того, немає необхідності підключати до телевізора додаткові пристрої, настройка вимагає мінімуму дій, а управління системою здійснюється з одного-єдиного пульта дистанційного керування.

На сьогоднішній день вбудована функція Android TV є в телевізорах від кількох виробників. Один з лідерів в цій області, компанія Sony. пропонує великий вибір моделей на операційній системі Android TV з різною діагоналлю. від 43 до 100 дюймів. Крім Sony. активно використовують систему компанії Sharp і Philips.

Теоретично Android TV. це наступний крок у розвитку Smart TV. але фактично. мова йде про принципово іншій платформі. З точки зору просунутого користувача телевізор з традиційним Smart TV. комп’ютер, на який можна встановити програми і додатки всього лише одного розробника. Цього явно недостатньо. Система підходить тільки для невередливих інтернет-користувачів і для тих, хто хоче трохи розширити можливості стандартного телевізора, збільшивши кількість контенту. Якщо ж потрібно створити мультимедійний центр або вивести на великий екран, наприклад, кіно і гри з PC і планшета, то варто вибрати Android TV. Його суттєва відмінність від традиційного Smart TV. наявність сервісів Google і інших цікавих можливостей, пропонованих операційною системою Android. таких як єдиний аккаунт Google для всіх пристроїв, інтегрований голосовий пошук, підтримка Google Cast. підключення периферійних пристроїв і можливість установки різних додатків, необмежених сервісом Google Play. Користувач може отримати доступ до контенту з будь-якого з пристроїв, оскільки Android TV. по суті, об’єднує телевізор і мобільні девайси. Наприклад, можна передати улюблений контент з планшета або телефону на екран великого телевізора всього одним дотиком до дисплея гаджета.

Підключаємо і налаштовуємо: просто як двічі два

Існує два способи підключення та налаштування Android TV. Перший. настройка телевізора з вбудованою системою Android TV. не вимагає ніяких спеціальних додаткових пристроїв і складається всього з декількох простих кроків:

 • Підключення до інтернету за допомогою Wi-Fi або проводового підключення. Будь-телевізор з функцією Android TV має мінімальний набір роз’ємів і інтерфейсів (Wi-Fi. LAN).
 • Вхід в обліковий запис Google за допомогою телевізора. Якщо обліковий запис ще не створений, його необхідно створити на планшеті або комп’ютері, оскільки на самому телевізорі зробити це можна. Всі інструкції по входу відображаються на екране.Подключеніе і настройка Android TV завершені. Користувачам не потрібно розбиратися в складному інтерфейсі телебачення, оскільки більшість з них прекрасно знайомо з операційною системою Android.
 • Завантаження додатків та ігор з Google Play Store. Все завантаження виконуються точно так же, як на комп’ютері або планшеті.
READ  Samsung а 50 можливості

Другий спосіб підключення Smart TV. за допомогою приставки для телевізора Android TV Box. Він здійснюється через порт HDMI. High Definition Multimedia Interface. інтерфейс для мультимедіа високої чіткості, який є практично у всіх нових телевізорів. Відповідний кабель підключається до роз’ємів телевізора і приставки. Після завантаження системи і підключення Wi-Fi необхідно налаштувати Android TV. Це робиться так само, як і у вбудованому додатку. Підключення через приставку за складністю практично нічим не відрізняється від підключення, вбудованого Android TV. але можуть виникнути проблеми з розміщенням самої приставки. Наприклад, в тому випадку, якщо телевізор висить на стіні, буде видно дроти, та й для самої приставки потрібно передбачити місце.

соцмедіа

Оскільки Android TV перетворює телевізор в повноцінний комп’ютер, то виникає питання. чи можна через нього користуватися соцмережами? Можна, для цього достатньо вийти в інтернет і зайти на свою сторінку. Android TV пропонує користувачам поліпшену віртуальну клавіатуру для великих екранів, яка управляється з пульта і має російськомовну та англомовну розкладки. При деякому навику блукання по соціальним мережам стає настільки ж комфортним, як при роботі з планшетом або смартфоном. Єдина відмінність. дуже велике зображення на екрані.

Аndroid TV: все найкраще. людям

Телевізори AF9 від Sony. це поєднання самих передових технологій: OLED-дисплея, потужного процесора, а також Android TV.

Телевізор на базі Android TV дозволяє оцінити можливості миттєвого доступу до будь-якого контенту: до телеканалів, відео в інтернеті, додатків, ігор і не тільки.

Сучасні телевізори здатні передати неймовірну кількість відтінків і створити «живе» зображення.

Завдяки функції голосового пошуку більше не доведеться витрачати час на довгий пошук контенту вручну і незручний набір тексту.

За допомогою новітніх технологій можна транслювати відео, ігри та програми з мобільного пристрою на екран телевізора без втрати якості.

Бракує місця для установки цікавих ігор і додатків? Сьогодні можна легко підключити додатковий жорсткий диск до телевізора.

Боротьба за покупця між виробниками телевізорів не затихне ніколи. Сьогодні вона розгорнулася навколо технологій інтелектуального управління і додаткових сервісів, що працюють в інтернет-просторі і розширюють можливості звичайного телевізора. Звичне Smart TV. орієнтоване на інтерактивне телебачення, вже не влаштовує багатьох користувачів. Звичайно, в порівнянні з простими моделями, які навіть до інтернету підключити не можна, такі телевізори. безперечний крок вперед. Але ось іншим гаджетам вони програють через відсутність гнучкості системи. Так еволюція телевізійної техніки привела до Аndroid TV. технології нового покоління.

Аndroid TV в Sony Bravia

Оскільки саме Sony стала піонером в області впровадження Android TV в своїх телевізорах, ми вирішили розпитати про можливості роботи ПО представника цієї компанії:

«Платформа була обрана для телевізорів Sony Bravia не випадково. Широке поширення мобільних пристроїв на Android наштовхнуло розробників на думку, що потенційні власники не матимуть жодних труднощів при використанні нового інтерфейсу. Так і вийшло. Незважаючи на невеликі відмінності системи Android TV від класичної мобільного, більшість функцій TV-платформи практично ті ж самі. Перш за все. це повноцінна підтримка всіх ігор і додатків з колекції Google Play. Нашому глядачеві вони доступні на великому екрані і, що важливо, під одним обліковим записом. Але мало того, в розділі Smart TV можна отримати доступ до фільмів, серіалів, документального кіно, різним розважальним програмам. З нами співпрацюють відомі провайдери, такі як OKKO. Megogo. ivi.

Багато наших клієнтів уже оцінили функцію голосового пошуку, за допомогою якого можна не тільки шукати інформацію в інтернеті, але і отримувати відповідь у вигляді інформаційних карток Google. Вбудований в пульт мікрофон дає можливість ще й управляти телевізором.

І хочу трохи сказати про функції ChromeCast. яка дозволяє транслювати на екран наших телевізорів Sony Android TV будь-який контент зі смартфонів або планшетів буквально в один дотик. Це досягається за рахунок того, що в нових моделях смартфон буквально стає пультом ДУ, передаючи телевізору адреса ролика, який потрібно відтворити і позначку, з якого місця починати відтворення. Закачування і буферизацію контенту бере на себе сам телевізор.

А що стосується вбудованих мультимедійних плеєрів в наших нових телевізорах, то вони по-справжньому універсальні і здатні працювати з більшістю наявних на сьогоднішній день форматів і кодеків. Я думаю, що Android TV знаходиться на самому початку свого шляху, у нього великі перспективи, і його використання в телевізорах Sony дасть максимум переваг нашим глядачам ».

Що являє собою утиліта?

Програма представляє собою спеціальний додаток, яке використовується для злому тріальних версій гри чи іншого софта, а також при необхідності провести перевірку справжності ліцензій софтверного продукту.

Повний перелік функцій, які може запропонувати дана програма, достеменно невідомий, але вона є найбільш потужним інструментів для отримання несанкціонованого доступу до ігор. Застосування є виправданим, якщо:

 • при використанні безкоштовного додатку потрібен постійний перегляд настирливої ​​реклами;
 • платна версія програми також має рекламні оголошення;
 • потрібно прискорити проходження гри і отримати внутреігровую валюту або ресурси;
 • необхідно зламати ліцензію.

Функції, пропоновані програмою

Перш ніж дізнатися, як користуватися Lucky Patcher на Android, необхідно знати основні функції, які вбудовані в програму. Серед корисних інструментів, що пропонуються даним додатком, можна відзначити наступні функції:

 • ChangeLog. При запуску програми програма буде автоматично повідомляти користувача про наявність змін, нових версій встановлених програм.
 • Автоматичне оновлення. Програма Lucky Patcher має функцію автоматичного оновлення, причому це відбувається без необхідності його закриття.

Компіляція і декомпіляція додатків. Шляхом вбудованого в програму скрипта вдається розпакувати і запакувати будь-який додаток назад. При цьому дії користувачеві доступні можливі дії, призначенням яких є усунення платних сервісів або ліцензії.

Також в настройках програми можна подивитися список доступних патчів для встановленої програми, очистити дані (звичайний і dalvik кеш), скопіювати дані на карту пам’яті, видалення непотрібної програми.

Як користуватися Lucky Patcher на Android?

Щоб почати користуватися програмою, її слід попередньо встановити на смартфон. Це можливо тільки при наявності root-прав. Схема скачування має наступний вигляд:

 • Завантаження відповідної утиліти з Play Market для набуття прав суперкористувача.
 • Встановити викачане додаток і дати дозвіл на внесення в файли системи.
 • Далі скачати власне програму Lucky Patcher. Це можна зробити з офіційного сайту розробника або інших ресурсів. Не настільки важливо, яка версія продукту буде встановлюватися, оскільки при наявності інтернет-з’єднання відбувається автоматичне оновлення до актуального билда.
 • Здійснити запуск програми з дозволом на використання root-прав.

Попередньо перед установкою Lucky Patcher потрібно зайти в налаштування смартфона, перейти до розділу «Безпека» і поставити галочку навпроти дозволу проводити установку контенту з неперевірених джерел. Це потрібно для можливості інсталяції викачаних з мережі настановних файлів формата.APK.

Щоб знати, як користуватися Лаки Патчер на Android, слід розглянути всі можливі дії, які можна зробити за допомогою даної утиліти.

 • Позбавлення від процедури перевірки ліцензії. Часто можна зустріти додатки, установка і використання яких можливі тільки при наявності підтвердженої ліцензії, виданої Google Play. Застосування відповідного патча дозволяє вимкнути постійне звернення до Інтернету з боку обраної гри або програми. Таким чином вдається уникнути перевірки ліцензійності.
 • Видалення рекламних оголошень. Використання даного патча дозволяє повністю позбутися від настирливої ​​реклами. Але ймовірність позитивного результату становить 1 випадок з 10.
 • Підтримка InApp і LVL емуляції. Функція, яка є, мабуть, найбільш популярною. Її призначенням є придбання ігрової валюти, ресурсів або прокачування персонажа. Слід врахувати, що даний патч не функціонує в онлайн-іграх.
 • Зміна окремих компонентів. Тут у користувача є можливість самостійно відключати окремі компоненти гри і включити їх назад при необхідності. Другий варіант включає можливості зміни компонентів при одночасному збереженні оригінального підпису.
 • Створення зміненого APK. Застосування даного патча дозволяє пересобрать ігрові файли і зберегти оновлену версію. Можна, наприклад, вирізати рекламу, перевірку ліцензії і відкоригувати роботу емулятора ресурсів і зберегти оновлену версію гри.

Можливості Lucky Patcher

Передісторія. Частина ігор і додатків мають стандартний код взаємодії з Google Play, однак це не заважає існуванню дуже сильних інструментів захисту це коду, тобто. захисту програми від її повного або часткового зміни.

Після отримання дозволу на ROOT-права Lucky Patcher насамперед сканує ваше ненаглядне пристрій, будь то смартфон або планшет, на всі встановлені програми. Після цього Lucky Patcher класифікує їх на дві групи: на ті додатки, які можна пропатчити, і на ті, що не можна. Після цього формується список, в якому розташовані програми в порядку убування корисності патча. Ви можете застосувати патч до чого-небудь, і, якщо він спрацює, то ви будете мати повністю зареєстроване додаток. До речі, в крайніх версіях LP додана можливість блокування настирливої ​​реклами в додатках, правда, спрацьовує ця функція не у всіх випадках. І ще, перед застосуванням патча просто життєво необхідно зробити бекап додатки (цю функцію можна включити в меню патчів)!

READ  Скріншот на Samsung а3

Як користуватися lucky patcher на Android відео

За статистикою, смартфонів під управлінням операційної системою Android в світі переважна більшість. Напевно, більше половини всіх користувачів встановлюють на свої пристрої гри, які часто допомагають урізноманітнити час в дорозі. Великим мінусом цікавих ігор є їх платний статус. Тому спеціально для любителів грати «на халяву» був розроблений спеціальний софт. Матеріал розповість, як користуватися Lucky Patcher на Android, утилітою, яка є найбільш популярною для злому ігрових додатків.

Головна небезпека використання Lucky Patcher

При всій своїй корисності, дана утиліта володіє двома істотними мінусами.

Перший полягає в можливості появи проблем з працездатністю гри або програми, на якій застосовувалися патчі.

Друга і найстрашніша небезпека. це підвищення ризику зараження смартфона користувача вірусами. Це загальна біда всього піратського софту, оскільки оновлення та патчі не проходять обов’язкову перевірку на безпеку і часто мають неперевірений джерело походження. Тому при вирішенні використовувати програму слід потурбуватися установкою антивіруса, в якому сам Lucky Patcher необхідно помістити в виключення, щоб він не розпізнав як потенційно небезпечне ПО.

Найбільш затребувані функції та їх застосування описані нижче. Якщо після прочитання їх ви не змогли впоратися з вашою проблемою. докладно опишіть її в коментарях, підкажемо і доповнимо інструкцію для вас

Дана інструкція буде однакова корисна як тим, хто хоче позбутися від надокучливого повідомлення, так і тим, хто не може встановити Lucky Patcher до себе на пристрій через Play Маркета.

 • Відкриваємо Play Маркет. Натискаємо на меню (верхній лівий кут). Вибираємо Play Захист. Знімаємо галочку з пункту «Перевіряти загрози безпеки» і натискаємо «Ок».
 • Якщо в рядку повідомлень ви побачите повідомлення, як на скріншоті нижче, то вам слід стерти всі дані Play Маркета, для чого слід виконати наступне: Заходимо в «Налаштування». Відкриваємо «Додатки». В списку встановлених додатків знаходимо Google Play Маркет і натискаємо на нього. Вибираємо «Стерти дані» і після натискаємо «Ок». Повідомлення пропаде, і ви зможете спокійно користуватися Lucky Patcher.

Перевірка ліцензії. за замовчуванням вбудовують в усі платні ігри та додатки, ця перевірка дізнається купили ви додаток чи ні. Якщо ви спробуєте встановити платну гру або програму без вирізаної перевірки. ви зіткнетеся з помилкою, мовляв скачайте додаток з маркету. Лаки патчер вміє вирізати цю перевірку, тим самим ви зможете легко встановити потрібну програму.

  Запускаємо програму і шукаємо в списку програм / ігор потрібну нам, наприклад, «Game Creator».

Натискаємо «пропатчити» і чекаємо завершення процесу, після натискаємо на кнопку «Запуск» і радіємо повноцінній роботі додатка.

Нав’язлива реклама в іграх і додатках дуже дратує, а буває що ще й заважає нормальному ігровому процесу. У таких ситуаціях єдиний вірний вихід. заблокувати рекламу! Благо, що лаки патчер вміє видаляти рекламу (але є й інші способи) декількома алгоритмами, а інструкція нижче:

  Завантажуємо і встановлюємо програму до себе на пристрій, запускаємо її.
  Запускаємо програму і шукаємо потрібну нам гру, наприклад, «Ketchapp Basketball».

Призначені для користувача патчі. це розширення для того чи іншого додатка або гри, воно може додавати в нього нові функції або розблокувати закрите / платне

  Запускаємо програму і в правому верхньому куті натискаємо на іконку трикрапки.

Топ 5 ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ программ для МОНТАЖА ВИДЕО на Андроид!

 • Для їх застосування під назвою додатка повинен бути напис «Знайдений призначений для користувача патч».
 • Тапа по даному додатку, після чого натискаєте «Меню патчів». Призначений для користувача патч. застосувати.
 • Чекаємо завершення застосування патча і запускаємо пропатчені додаток.
 • Після того, як ви зробите будь-які зміни з вашим додатком і вам захочеться поділитися ним зі своїми друзями, необхідно зібрати модифіковану версію, а зробити це можна в такий спосіб:

  • Запускаємо Lucky Patcher і знаходимо потрібну нам додаток, після чого натискаємо на нього.
  • У контекстному меню потрібно вибрати «Меню патчів» і далі натиснути на пункт «Створити змінений APK».
  • Нам пропонується вибрати патч, який ми хочемо застосувати до нашого додатком (видалити перевірку ліцензії, видалити рекламу, зробити безкоштовні покупки, або ж змінити компоненти програми), вибрати можна як один з патчів, так і відразу декілька (досить буде натиснути на першу сходинку « APK з мульти-патчем »і вже після встановити галочки навпроти потрібних пунктів). Після залишиться тільки натиснути на кнопку «пересобран додаток».
  • Коли APK файл буде зібраний ви зможете відкрити його і встановити, або передати вашому другу.

  Функція клонування з недавнього часу з’явилася офіційно в прошивках деяких китайських розробників. Наприклад, в MIUI після установки програми ви зможете зробити повноцінну його копію. Навіщо це потрібно? Наприклад, зробивши клон додатки Сбербанк Онлайн ви зможете користуватися двома картками, теж саме стосується онлайн-ігор, де створюється аккаунт, або ж месенджери і соціальні мережі. Вам більше не доведеться по сто разів на дню перезаходити з одного аккаунта в інший, досить зробити клон програми та авторизуватися в ньому.

  • Після того, як ви запустите Lucky Patcher вам потрібно знайти додаток чий клон ви хотіли б зробити і натиснути на нього.
  • У контекстному меню необхідно вибрати «Інструменти» і натиснути на пункт «Клонувати додаток».
  • У наступному вікні не потрібно нічого змінювати (повинна стояти галочка навпроти пункту «Змінювати AndroidManifest.xml, ресурси і classes.dex»), просто натискаємо на кнопку «пересобран додаток».
  • Після того, як Lucky Patcher закінчить створювати клон обраного нами додатки, вам необхідно буде встановити його. Натискаємо на кнопку «Встановити клон», далі натискаємо «Так» і чекаємо, коли програма буде встановлена.
  • У разі успіху (так, створити робочий клон виходить далеко не завжди) на робочому столі з’явиться друга іконка від клонованої додатки і ви зможете запускати їх разом і користуватися одночасно.

  Якщо ви хочете вручну керувати дозволами встановлених додатків на вашому пристрої, а саме: забороняти / дозволяти доступ в Інтернет, зчитувати дані з SD-карти, додавати додатки в автозавантаження, здійснювати покупки в додатку, перевіряти наявність ліцензії та багато іншого.

  • Запускаємо Lucky Patcher і знаходимо потрібну нам додаток, після чого натискаємо на нього.
  • У контекстному меню потрібно вибрати «Меню патчів» і далі натиснути на пункт «Змінити компоненти програми».
  • У наступному вікні нам потрібно вибрати 3-й пункт (Змінити дозволи і активують зі збереженням оригінального підпису). За словами розробників, даний спосіб є найбільш безпечним.
  • Тепер ми можемо вибрати дозволу, які будуть залишені з додатком і які ми хотіли б відключити, досить тапапть по потрібних пунктів і після натиснути на кнопку «пересобран і встановити».

  Ви можете сохраніть.APK файл встановленого додатка, з усіма внесеними до нього змінами та конфігураціями. Іншими словами, лаки патчер вміє сохранять.APK з встановлених з Google Play додатків, а також клонувати їх, на випадок якщо вам знадобиться запустити програми двічі.

   Запускаємо програму і шукаємо програму / гру, яку хочете зберегти.

  Тепер ви знаєте як користуватися Лаки Патчер! Але якщо у вас щось не вийшло або виникли питання. пишіть в коментарях до цієї сторінки і ми допоможемо вам

  Що таке Root-права на Android і як їх отримати ми на нашому сайті розповідали вже дуже давно. Способів отримання Root-прав існує безліч, і ми в цій статті зібрали найбільш відомі і універсальні з них. Ми також вже розповідали про додатки, заради яких варто отримати Root-права на Android. І сьогодні я б хотів розповісти про ще один дуже популярному і функціональному додатку, про який не можна не розповісти. Lucky Patcher. універсальний патчер для ігор. Детальніше про те, що він вміє і як ним користуватися ми розповімо в цій статті.

  Увага (ще раз). Для роботи програми необхідні Root-права!

  Почну з короткого опису можливостей додатка.

  Tik Tok

  Це вже давно не програма для створення відео, це ціла соціальна мережа, в якій вже нараховується більше 500 мільйонів користувачів з усього світу.

  Найчастіше в додатку можна побачити відео, де користувачі нібито співають під певні пісні або уривки з фільмів.

  ТОП 5 ПРОГРАММ для ЗАПИСИ ВИДЕО с ЭКРАНА android(АНДРОИД) БЕЗ РУТ ПРАВ 2019-2020

  Категорій в мережі можна досить багато, на зразок співу, танців, влоги, комедії та багато всього іншого.

  Варто також відзначити, що раніше ще була програма Mysical.ly. Власники TikTok, компанія ByteDance, викупила її та об’єднала зі своєю версією.

  Де знайти Відео Стар як на iPhone, тільки на Android (скачати)

  Напевно, ви вже знаєте, що додаток Відео Стар є виключно для iOS пристроїв. Саме тому, сьогоднішні програми є аналогами і варто відзначити, що вони є як для iOS, так і Android.

  Wonder Video

  У цьому редакторі відео ви можете створити послідовність фотографій і перетворити їх в відео. Для редагування мистецтва, ви можете обрізати довжину відео.

  Додавання музики ще ніколи не було таким простим і захоплюючим. Перегляньте деякі з найбільш популярних музичних жанрів, таких як подорожі, танці та багато іншого.

  READ  Як скопіювати відео з диска на PC

  Програма пропонує 6 різних унікальних стилів відео на вибір. Крім того, є вельми цікаві наклейки і стилі тексту.

  Завантажити Відео Стар на Android

  Ви вже не один день в пошуках додатків на зразок Відео Стар, тільки для свого Android пристрою. Якщо це про вас, то ви правильно зайшли.

  Тут я буду розглядати 10 альтернативних додатків Video Star для створення привабливих відео.

  За допомогою цих додатків, ви можете викладати свої відео в соціальні мережі, застосовувати ефекти переходу, знімати кілька сцен в одному відео, об’єднувати кілька відео і додавати класні фільтри для створення приголомшливих відео.

  Guide-Apple

  Vizmato

  Vizmato. це хороша альтернатива відео-додатком Video Star спеціально для користувачів Android. Ви можете знімати кілька відео, додавати ефекти і фільтри, щоб зробити його приголомшливим. Залежно від типу відео, ви можете додати музику в жанрі романтика, екшн і інших.

  Додаток Vizmato надає різні жанри, на зразок Hip-Hop, Haunted, Splice, lovestruck і багато інших.

  Як і в інших музичних відео-додатках, ви можете поділитися створеним відео в соціальних мережах прямо з додатку.

  Щоб отримати більше можливостей разом з хмарним сховищем, ви можете використовувати місячні або річні плани. Щомісячний план буде коштувати вам 0,99 долара, а річний. 9,99 долара.

  месенджери

  Одним з найбільш популярних способів передачі медіафайлів між Android-смартфонами є месенджери. У першому способі ми вже використали один з них, але відправляли тільки посилання на відеоролик. Дізнаємося, як передати саме відео на прикладі Telegram. На відміну від таких додатків, як Вайбер або WhatsApp, цей месенджер дозволяє передавати файли великого розміру.

   Запускаємо програму, відкриваємо потрібний контакт, Тапа іконку у вигляді скріпки, в «Галереї» знаходимо потрібне відео і натискаємо «Надіслати»

  Час, протягом якого буде передаватися фільм, залежить від його розміру.

  На іншому пристрої відео можна буде подивитися прямо в месенджері. Або можна відразу завантажити його, натиснувши іконку із стрілкою вниз. В обох випадках ролик завантажиться в пам’ять телефону в папку «Telegram».

  спеціальне ПО

  Швидко передати файли між двома смартфонами або планшетами з Android можна за допомогою мобільних додатків, розроблених спеціально для цього. До таких відносяться: SHAREit, Xender, Zapya і ін. Розглянемо другий спосіб на прикладі простої прикладної програми Send Anywhere.

   Запускаємо програму на пристрої, з якого буде передаватися відеоролик, у вкладці «Надіслати» відкриваємо розділ «Відео», потім виділяємо файл і Тапа «Надіслати».

  Для передачі фільму буде надано 6-значний ключ.

  Відкриваємо Сенд Енівеа на другому апараті, переходимо у вкладку «Отримати», Тапа поле для введення коду, вписуємо туди ключ і натискаємо «Receive».

  Після передачі ролик буде знаходиться у вкладці «History», а також на пристрої в папці «Send Anywhere».

  У додатку є функція Wi-Fi Direct, яка дозволяє передавати дані без підключення до інтернету. Щоб її включити, необхідно на телефоні, з якого буде передаватися файл, перемістити вправо відповідний повзунок у вкладці «Надіслати».

  OTG

  On-The-Go. це технологія, за допомогою якої до смартфону з Android можна підключати периферійні пристрої. клавіатуру, комп’ютерну мишу, принтер, геймпад і ін. Ми будемо підключати зовнішній накопичувач. Обов’язкове для цього умова. обидва смартфона повинні підтримувати OTG. Про те, як перевірити апарат на сумісність з On-The-Go, ми докладно написали в іншій статті.

  Для під’єднання деяких пристроїв може знадобитися додаткове ПО, але флешку підключити можна і без нього.

   До телефону підключаємо OTG-кабель або перехідник, а до нього флешку. Визначити, що апарат виявив накопичувач, можна за допомогою будь-якого файлового менеджера. У ньому повинен з’явиться новий розділ. «USB-накопичувач» або «USB-пристрій».

  Знаходимо потрібний відеофайл, копіюємо його, переходимо в розділ «USB-накопичувач» і вставляємо його в будь-яку папку. Тепер залишається вставити флешку в інший пристрій і таким же чином вивантажити відео, але вже у внутрішню пам’ять.

  хмарні сервіси

  Хмарні сховища. це сервіси, які дозволяють зберігати дані на мережевих серверах, а також передавати їх іншим користувачам в інтернеті. Розглянемо, як відправити відео з одного Android-пристрою на інший за допомогою Яндекс Диска.

   Запускаємо Yandex Disk, вводимо дані облікового запису Яндекс і авторізуемся в додатку.

  Знаходимо потрібне відео, виділяємо його і тиснемо «Завантажити на диск». Після цього знайти його можна буде у вкладці «Файли». Якщо передача даних ведеться між своїми пристроями, то досить з тієї ж обліковим записом авторизуватися в Yandex Disk на іншому апараті і забрати відеоролик.

  Якщо фільм передається на пристрій свого друга, то довгим натисканням виділяємо відео, Тапа іконку «Поділитися» і в контекстному меню вибираємо «».

  На іншому телефоні відкриваємо повідомлення, надіслане в Viber, і переходимо по посиланню з нього.

  Тапа «Завантажити» і підтверджуємо завантаження файлу. Авторизація в Яндекс Диску для цього не потрібна.

  Передача через PC

  Якщо файлів для передачі багато, всі вони великого розміру, а під рукою є комп’ютер, то є сенс скористатися цим способом.

   Підключаємо обидва апарати до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Відкриваємо «Провідник» або будь-який файловий менеджер і перевіряємо, що вони визначилися.

  На телефоні, з якого будемо передавати відео, виділяємо всі потрібні файли і копіюємо їх.

  Відкриваємо другий пристрій, вибираємо папку для завантаження даних і вставляємо їх.

  Якщо немає можливості підключити одночасно обидва телефони, то спочатку скидаємо всі дані на комп’ютер з першого апарату, а потім підключаємо другий і перетягуємо відео в його пам’ять.

  користуватися, android

  Bluetooth

  Передача даних по Bluetooth. один з найстаріших і повільних методів. Зате ця технологія є в більшості сучасних смартфонів, і вона не вимагає інтернет-з’єднання.

  5 ЛУЧШИХ ПРОГРАММ ДЛЯ ЗАПИСИ ВИДЕО С ЭКРАНА НА АНДРОИД БЕЗ ВОДЯНОГО ЗНАКА, БЕЗ ПОТЕРИ КАЧЕСТВА И ФПС

   Включаємо Bluetooth на обох пристроях. Зазвичай відповідна іконка є в панелі повідомлень, доступ до якої можна отримати за допомогою свайпа по екрану зверху вниз.

  Або її можна знайти в «Налаштуваннях» в розділі «Підключення».

  користуватися, android

  У пам’яті смартфона знаходимо відео, виділяємо його, тиснемо «Поділитися» (іноді «Відправити») і вибираємо Bluetooth.

  При виявленні потрібного пристрою Тапа по ньому, підтверджуємо передачу даних і очікуємо її завершення.

  Footej

  Footej Camera. одне з новітніх додатків для камер. Він має гарне поєднання базових і професійних функцій фотографії, використовуючи Android Camera2 API.

  Це означає, що у програми є повний набір ручного управління. Він також може знімати відео, робити GIF, фотогістограмму, присутній пакетний режим. Підтримує формат RAW.

  A Better Camera

  Камера Almalence’s A Better використовує функції багатьох спеціалізованих додатків для здійснення відеозйомки, такі як HDR Camera, HD Panorama і Night Camera і об’єднує їх в одне професійне додаток. Користувачі зможуть повозитися з різними направляючими сітки для досягнення унікального ракурсу зйомки, настройками балансу білого, автофокусування і експозиції, що в кінцевому підсумку дозволить отримати ідеальний знімок. Різні режими зйомки в додатку дозволяють використовувати додаткові параметри, такі як режим серійної зйомки, ефекти HDR, панорамні знімки і нічний режим. Better Camera. безумовно краща камера для андроїда.

  ProShot

  Ви можете легко скористатися автоматичним режимом або налаштувати камеру за своїми уподобаннями за допомогою ручних або запрограмованих елементів управління камери для Android.

  Користувачі зможуть налаштовувати пропорції, рівні стиснення JPEG, зберігати RAW-файли або знімати таймірованние знімки або відеоролики з тимчасової шкалою. Це багатофункціональне додаток для Android-камери, яким дуже просто користуватися, при цьому вартість його відносно невелика.

  Snap Camera HDR

  Snap Camera HDR добре підходить для професійних фотографів і звичайних любителів. Існує підтримка ручного управління камерою, 4K відеозапис, підтримка RAW, HDR і регулювання параметрів розміру файлу. Він також включає в себе кумедні режими зйомки, ефекти, межі, колірні розмиття і віньєтки. Дуже функціональна програма з величезною кількістю базових і додаткових функцій.

  Manual Camera

  Manual Camera. це саме те, що має на увазі назву, тобто повноцінна ручна камера для андроїда з хорошим набором налаштувань. Програма здатна в повній мірі використовувати API Camera2. Це означає, що ви отримуєте доступ до швидкості затвора, віддалі фокусування, ISO, балансу білого і компенсації експозиції. Мануал також має таймер і підтримує RAW (для використання цієї функції вашого пристрою також необхідна підтримка RAW). Програма неймовірно проста у використанні і ідеально підійде як для досвідчених професіоналів, так і для любителів фотозйомки.

  Камера Google

  Google Camera є офіційним додатком знаменитої корпорації Google. Її можна побачити на більшості пристроїв від Гугла. Програма для камери для Андроїда має невеликий, але ефективний набір функцій, що включає режим розмиття, лінзи, уповільнене рух (на підтримуваних пристроях), сфери, стабілізацію відео і багато іншого. Єдиним недоліком є ​​сумісність. Ви можете використовувати софт тільки на пристроях під управлінням Android 7.1.1 і вище. Навіть пізніше, швидше за все, використовувати її зможуть лише пристрої з найсучаснішим Android. Але, по крайней мере, надається вона абсолютно безкоштовно, що позиціонує її як краще додаток для камери на базі Android.

  BETATECH.COM.UA 2022