Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як користуватися Xiaomi Mi true wireless

Table of Contents

Зовнішній вигляд Mi True Wireless Earbuds Basic

Навушники повністю зроблені з матового пластика, а їх форма і весь зовнішній вигляд дуже нагадує моно-Bluetooth гарнітуру Xiaomi Mi Bluetooth Earphone Mini.

користуватися, xiaomi, true, wireless

У плані зручності використання навушники мають комфортну посадку і практично не відчуваються в вухах завдяки вазі, який становить 4,1 грам для кожного навушника. Порадувало, що вони не випирають за межі вушної раковини і виглядають гармонійно в різних за розміром вухах.

Внутрішня сторона навушників оснащена контактними майданчиками і звуководом середньої довжини, на яких є насічки для утримання амбушур.

Як я вже писав вище, в цій моделі використовуються фізичні кнопки, а не сенсорні панелі. На жаль, управляти відтворенням навушники не вміють, кнопки служать для прийняття та відхилення виклику, а також для підключення до аудіопристроїв.

Кнопки мають невеликий хід і легкий щелчек, але так як вони розміщуються по всьому корпусу навушників, то при сильному натисканні йде неприємний тиск на вухо.

Якщо з навушниками все більш-менш ясно, то кейс мені видався надто ненадійним. Все починається з того, що на око вже видно відмінності матеріалу кришки від всього іншого корпусу, він темніше і тонше. Але це не біда, більшого питань викликає шарнір кришки, він пластиковий і вже з коробки має невеликий люфт. Можливо, тонкість пластика і люфт. це наслідок спрощення конструкції, але про фіксацію її в закритому положенні подбали і додали в конструкцію магніти.

При відкритті кейса видно два гнізда для установки навушників. Порадувало, що вони теж примагничивается до контактних площадок, якщо їх піднести близько, і найголовніше, що навушники не випадуть якщо перевернути кейс.

Варіації даної моделі

У Xiaomi є кілька варіацій цієї моделі, тому варто пояснити і розповісти в чому їх відмінності.

І якщо Xiaomi Mi AirDots з Redmi AirDots однакові, як два брата близнюка, а відрізняється лише брендами і написами на коробці, то ось Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic просто спрощена модель. У ній вирішили використовувати звичайні кнопки, а не сенсорні, як у старших моделей, і урізати комплектацію, прибрати кабель зарядки microUSB.

звучання

З приводу матеріалів до навушників є багато питань, але їх практично повністю перекриває звучання.

Навушники сконструйовані на 7,2 мм динамічному випромінювачі з частотним діапазоном 20-20000 Гц і чутливістю 104 Дб. Звук їм передає Bluetooth 5.0, але на жаль без аудіо кодеків.

Звучання у такого тандему вийшло дуже і дуже непоганим, якщо враховувати ціну. Воно, звичайно, не детальне, але збалансоване. При цьому, як не дивно, добре відчувається бас, його вага в композиціях помітно відображається і передається. Середній діапазон трохи замилен, але теж стерпний, а ось високі частоти іноді посвистують, але це не заважає при тривалому прослуховуванні.

Фішка Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic полягає в тому, що навушники можуть працювати не тільки в парі з один одним, але і порізно. Це стало можливим через відсутність оптичних датчиків в конструкції, але через це немає функції зупинки відтворення, коли витягаєш один з навушників з вуха.

Мікрофон Mi True Wireless Earbuds Basic

У кожному навушнику встановлено по мікрофону з технологією DSP. На вулиці співрозмовник чує вас добре, шуми відсікаються непогано, але варто подути вітру або проїде дуже близько автомобіль, то все це буде чутно співрозмовника.

Комплектація Mi True Wireless Earbuds Basic

Навушники поставляються в найпростішій коробці, яка дуже схожа на упаковку від Xiaomi Mi AirDots Pro відмінності тільки в маркуванні.

Так як це бюджетна модель, то комплектація зовсім проста: навушники з кейсом, три пари змінних амбушюр, інструкція.

Складно сказати, наскільки відмова від кабелю для зарядки здешевлює Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic, але однозначно у сучасного покупця вже може не бути «шнурка» з коннектором microUSB, який потрібен для зарядки кейса, і його доведеться купувати окремо.

автономність

У кожен навушник вийшло вмістити акумулятор на 40 мАг, якого вистачає на 4 години відтворення музики. Чохол отримав батарею ємністю 300 мАг, і дозволяє додати навушників близько 10 години автономності. Від кейса вони заряджаються за 20-30 хвилин, а ось щоб його підзарядити потрібно трохи більше, ніж 1,5 години.

Mi True Wireless Earphones 2 Основне керівництво користувача

Головна »Xiaomi» Mi True Wireless Earphones 2 Основне керівництво користувача

Бездротові навушники Mi True 2 Basic

Уважно прочитайте це керівництво перед використанням і збережіть його для використання в майбутньому.

Інформація про WEEE

Всі продукти з цим символом, є відходами електричного та електронного устаткування (WEEE згідно з директивою 2012/19 / EU), які не можна змішувати з несортованими побутовими відходами. Замість цього вам слід захищати здоров’я людини і навколишнє середовище, передаючи своє використане обладнання в спеціальний пункт збору відходів електричного та електронного устаткування, призначений урядом або місцевою владою. Утилізація і переробка допоможуть запобігти можливим негативним наслідкам для навколишнього середовища і здоров’я людини. Будь ласка, зв’яжіться з монтажником або місцевою владою для отримання додаткової інформації про місцезнаходження, а також про умови використання таких пунктів збору.

READ  Як прибрати затримку в Bluetooth навушниках

Справжнім Tiinlab заявляє, що радіоустаткування типу TWSEJ08WM відповідає Директиві 2014/53 / EU. Повний текст декларації відповідності ЄС доступний в Інтернеті за такою адресою: адреса: http: //www.Mi.com/global/service/support/declaration.html

інструкції

Сплячий режим

Помістіть навушники назад в зарядний чохол і закрийте кришку. Навушники відключаться і автоматично перейдуть в сплячий режим.

огляд функцій

 • Вхідні звонкіДважди обережно торкніться одного з навушників: відповідь / завершення виклику
 • Музичний і голосовий помощнікПрі носінні обох навушників: Злегка торкніться правого (R) навушника двічі: відтворення / пауза Злегка торкніться лівої (L) гарнітури двічі: доступ до голосового помічника. Витяг навушників: призупинення музики. При носінні одного навушника: обережно торкніться навушників двічі: відтворення / пауза.

① Функцію голосового помічника можна використовувати, тільки якщо ваш пристрій підтримує її, і для цієї функції необхідно надати дозвіл на устройстве.② Якщо ви використовуєте тільки лівий навушник, помістіть правий навушник в зарядний футляр і закрийте кришку.

з’єднувальний

Підключення навушників до нового пристрою ① Помістіть навушники в зарядний футляр, натисніть і утримуйте сенсорну область будь-якого навушника протягом 3 секунд. Індикатор навушників блимає білим, навушники чекають підключення. ② Увімкніть Bluetooth пристрої, потім знайдіть і встановіть з’єднання з «Mi TW Earphones 2 Basic». Якщо запит на введення пароля, введіть «0000».

 • Підключення навушників до телефону MiПоместіте навушники в зарядний футляр і закрийте його кришку. Переконайтеся, що на вашому телефоні Mi включена функція Bluetooth. Піднесіть телефон до зарядного пристрою і відкрийте його кришку. Дотримуйтесь інструкцій на екрані телефону для підключення до навушників. Примітка. Функція швидкого підключення в даний час підтримується деякими телефонами Mi, будь ласка, поновіть свій телефон Mi до останньої стабільної версії.
 • З’єднання прерваноКогда ваш пристрій знаходиться поза зоною дії бездротового зв’язку навушників або його функція Bluetooth відключена, навушники автоматично переходять в режим очікування підключення. Якщо навушники не підключені до якого-небудь пристрою протягом п’яти хвилин, вони перейдуть в сплячий режим.
 • Автоматичне подключеніеКогда навушники знаходяться в зарядному футлярі, при відкритті кришки зарядного футляра навушники автоматично підключаються до останнього використався пристрою Bluetooth. Якщо навушники не підключені до якого-небудь пристрою протягом п’яти хвилин, вони перейдуть в сплячий режім.Прімечаніе: Якщо навушники не можуть автоматично підключитися до пристрою, вам необхідно вручну підключити навушники до бажаного пристрою за допомогою налаштувань Bluetooth пристрої.

Згідно з технічними характеристиками підключення сигналу Bluetooth в щільних середовищах з електромагнітними перешкодами на частоті 2.4 ГГц можуть бути випадкові відключення або відсутність звуку.

Кейс з бездротовими Bluetooth-навушниками Xiaomi

Колір кейса може бути чорним або білим. Переважно користувачі вибирають саме чорний. Всередині і зовні він має матову поверхню. Але самі навушники зроблені з блискучого, приємного до тіла пластика.

Кришка кейса працює на основі магніту. Її легко відкривати і закривати. Під кришкою розташовано дві ніші, в які поміщаються Xiaomi Mi True Wireless Earbuds. Вони також намагнічені, в результаті цього вони не випадуть навіть якщо перевернути кейс.

При першій розпакуванню кожен з навушників буде мати захисну плівку, яку можна видалити.

Згідно з інструкцією, вона грає роль бар’єру для вологи при перепадах температури в разі тривалого зберігання навушників на складах. Навушники оснащені механічною кнопкою. а також індикатором. Світлові діоди необхідні для визначення поточного режиму роботи пристрою. І кейс, і самі навушники мають контакти, через які відбувається підзарядка їх акумулятора.

Кейс Xiaomi Earbuds оснащений портом для зарядного пристрою.

Але з невідомих причин самого пристрою, або навіть кабелю до нього в комплекті немає. Можливо, виробник вважає, що він є у кожного користувача. Так як зарядний пристрій підходить від мобільного телефону. Але насправді користувачам часто доводиться купувати зарядку окремо, що залишає негативне враження від продукту.

Інструкція по підключенню Xiaomi Earbuds до телефону

На жаль, в інструкції для навушників Xiaomi Mi True Wireless Earbuds ми не зможемо прочитати про спосіб підключення, якщо не володіємо іноземною мовою. В цьому і немає необхідності, ми зараз продемонструємо цей процес. Вам залишиться повторити ці кроки, щоб підключити свої навушники до смартфону. Приготуйте пристрої до підключення, приберіть інші пристрої з Bluetooth подалі або вимкніть, щоб вони не заважали процесу. Також переконайтеся, що навушники мають достатній заряд, щоб зробити підключення.

 • Тепер дістаньте обидва навушника з кейса. На обох вкладках відразу ж будуть горіти червоні індикатори. Дочекайтеся, поки один з них (правий) не займеться білим;
 • Індикатор на Xiaomi Earbuds повинен швидко блимати білим кольором. Тепер переходимо до налаштування смартфона. Відкрийте на ньому вікно з Bluetooth;
 • Якщо модель навушників ще не відобразилася, почніть новий пошук.

Виберіть модель навушників зі списку пристроїв

Коли модель буде знайдена, виберіть її зі списку і вкладиші будуть підключені. Перевірте їх роботу, запустивши програвання треку в плеєрі. Відображається завжди правий навушник, тому що він є провідним або головним. За інструкцією спочатку до нього підключається лівий навушник, а потім обидва сполучаються з телефоном.

Інструкція: навушники Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

Компанія Xiaomi намагається бути в тренді, випускаючи бюджетні, але в той же час з гарною якістю пристрої та аксесуари. Не так давно на ринку з’явилися вкладиші Xiaomi Mi True Wireless Earbuds, але мануал для них може бути англійською та китайською. Дана статися допоможе вам розібратися в пристрої і замінить керівництво по експлуатації.

Що повинно бути в комплекті до Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

Всередині неї знаходиться ще одна більш тонка картонна упаковка з відсіками. У кожному з них розташовуються кейс з навушниками Xiaomi Mi Earbuds, а також інструкція на китайському і англійському мові.

Кейс навушників оповитий в захисну прозору плівку. Вона захищає його від подряпин і пошкоджень.

Для популярних моделей пристроїв компанія Xiaomi робить спеціальну версію навушників для експорту в різні країни. В їх комплекті можна знайти інструкцію російською мовою. Але якщо пристрій передбачається продавати в своїй країні, вона буде на китайському. Переклад на англійську існує з тієї причини, що його прийнято вважати міжнародним.

Параметри: Характеристики Xiaomi Earbuds
Спосіб з’єднання: Bluetooth 5.0
Ємність аккумулятору: 43 мАг
Час автономної безперервної роботи: 4 години
Час роботи від кейса: 12:00

Яким чином користуватися бездротовими навушниками

Кнопки на навушниках Xiaomi Mi True Wireless Earbuds дають можливість управляти музикою і мікрофоном в той час, коли вони розташовані в вухах. Їх кнопки натискаються досить легко. Але при натисканні необхідно злегка притримувати їх корпус, щоб вони глибше НЕ вдавлювалися в вушне отвір. Навушники без проблем працюють однаково добре з асистентом Google і Siri. в залежності від моделі вашого мобільного телефону.

READ  Як підключити навушники Xiaomi air 2

Щоб викликати помічника, необхідно два рази натиснути на кнопку. За допомогою вбудованого мікрофона ви зможете задати своє питання або попросити зменшити або збільшити гучність звучання музики. Щоб поставити трек на паузу, натисніть на кнопку один раз. Повторне натискання продовжить відтворення. Якщо раптом ви неправильно підключили їх або тільки один вкладиш, можна скинути їх налаштування. Для цього утримуйте обидві кнопки одночасно кілька секунд.

Гаджет можна використовувати окремо. Кожен з них представляє індивідуальне самостійне пристрій. Щоб підключити тільки один, дістаньте його з кейса і знайдіть в списку підключених пристроїв Bluetooth. Скористайтеся нашою інструкцією для підключення навушників Xiaomi Mi True Wireless Earbuds вище.

Інструкція по роботі з Xiaomi Mi true wireless earbuds basic

Ця нова марка бездротової гарнітури від фірми Xaomi вийшла на ринок електроніки навесні нинішнього року (2019). Наявність Bluetooth дає можливість синхронізувати девайс з мобільним телефоном. Щоб підключити девайс, треба здійснити деякі дії. Для цього і написана дана інструкція Xiaomi Mi true wireless earbuds basic.

Навушники надходять у продаж покриті спеціальною плівкою. Перед їх використанням захисне покриття необхідно видалити. Потім гаджет слід помістити в док-станцію для зарядки його батареї. Поки відбувається наповнення акумулятора електроенергією, індикатор. червоний. Коли він зміниться на білий, девайс готовий до роботи. Тепер можна діставати навушники з кейса. Через пару секунд вони активуються. Лівий девайс автоматично підключається до правого, що підтверджується білим світінням.

Наступний крок. активація додатки Bluetooth на мобільному телефоні і знаходження доступних гаджетів. З висвітиться їх переліку знайти Mi True Wireless EBs Basic_R і клікнути іконку, підтвердивши тим самим операцію сполучення. В результаті чого відбувається обмін контактами з’єднуються девайсів. Далі в меню відобразяться дані про статус гарнітури і ступеня зарядки її батареї. Тепер гарнітура повністю готова до роботи. Надалі гаджет буде підключатися автоматично за умови, що на смартфоні включений Bluetooth.

Чи не працює один навушник Mi true wireless earbuds?

Трапляється так, що один навушник функціонує, а інший. ні. Це відбувається через те, що сполучення з яких-небудь причин втрачено. Як правило, до смартфону приєднаний правий девайс, а інший функціонує безпосередньо через нього. Коли втрачається взаємозв’язок, грає тільки один.

Якщо вам цікаво як сопрячь навушники Mi true wireless earbuds, то треба від’єднати навушники від телефону і призупинити роботу блютуз.

Інструкція для Mi true wireless earbuds по сполученню між собою:

 • помістити гарнітуру в чохол;
 • вийняти і після цього натиснути на кнопки на навушниках і утримувати їх не менше 15-и сек.;
 • при появі індикації скидається синхронізація, і між девайсами відбувається нове сполучення.

Індикація на одному правом девайсе говорить про благополучно пройшла синхронізації і можна тепер підключатися до смартфону.

Якщо все одно навушники Mi true wireless earbuds не працюють одночасно, то вищеописані дії слід повторити не один раз, до звершення синхронізації. Зате, коли все завершиться благополучно, девайс буде працювати відмінно.

Як підключити Mi true wireless earbuds?

Девайс поставляється в зручному пластиковому зарядному корпусі. Оформлена гарнітура таким чином, що амбушюри можна використовувати незалежно один від одного. Навушники розміщуються надійно, не доставляючи дискомфорту слухачеві, так як мають конструкцію, яка сообразна будовою вушної раковини людини. Для більш надійного фіксування в комплекті є додаткові дві пари амбушюр. Якщо ви хочете дізнатися більше про навушники Mi true wireless earbuds, як підключити їх, то читайте нашу статтю.

Перед тим, як почати користуватися пристроєм, слід видалити плівку, що захищає контактні поверхні, і помістити їх в кейс для зарядки. Поки заряджається акумулятор гаджета індикаторна лампочка буде горіти червоним кольором, який при повній зарядці змінюється на білий тон, зникаючий через хвилину.

Підключення Xiaomi Mi true wireless earbuds basic

Для підключення навушників необхідна наявність смартфона з інтерфейсом Bluetooth. Гарнітура включається при добуванні її з кейса і відключається при поверненні назад автоматично. Лівий навушник по включенню гаджета підключається до свого напарника теж автоматично. Індикатор останнього починає мерехтіти білим тоном.

Приступимо до смартфону. Активуйте Bluetooth, щоб виявити доступні гаджети. Mi True Wireless EBs Basic_R. це той девайс, який нам знадобиться (правий навушник). Натисніть його і прийміть запит на створення пари навушників, де даєте дозвіл на обмін контактами.

Як тільки з’єднання підтвердиться, в меню відобразяться дані про статус гарнітури і ступеня зарядки її батареї. Підключення закінчилося успішно. Можна запускати улюблену мелодію і слухати її.

По завершенню всіх дій навушники автоматично будуть підключені до раніше приєднаного гаджету, якщо буде у того активований Bluetooth.

Якщо операція пройшла невдало, витягніть гарнітуру з зарядного кейса і упевніться, що вона відключена. Тепер натисніть кнопки на навушниках і утримуйте їх 15 секунд. Індикаторна лампочка повинна моргнути тричі по черзі червоним і білим кольором і знову моргнути. Відпустіть кнопки, покладіть навушники в кейс. Видаліть гарнітуру зі списку парних гаджетів на телефоні, якщо такі є і повторіть всі дії знову. Тепер ви знаєте як підключити Mi true wireless earbuds.

Є також можливість підключення моно Bluetooth-гарнітури. Послідовність кроків сполучення аналогічна попередній. Для підключення навушників досить вийняти його з док-станції, і він автоматично включиться. Його індикатор спочатку починає мерехтіти швидко, а потім повільніше моргати білим тоном. Проведіть пошук доступного девайса і виберіть один, який буде називатися Mi True Wireless EBs Basic_R або Mi True Wireless EBs Basic_L і, клікнувши його, підтвердіть запит на створення пари.

Як підключити Mi True Wireless Earphones

Нову розробку доставляють в мініатюрній коробочці від фірми: спереду намальовано сам пристрій, з боків зображені ключові відмінності новинки, а на тильній стороні написані специфікації, параметри пристрою, як того вимагають стандарти виробництва. Все опис написано повністю на китайській мові. Як підключити Mi True Wireless Earphones читайте у статті нижче.

З боків навушників знаходяться отвори, які пригнічують шум ззовні, зверху, спочатку непомітний, через шару пластика, білий діод-індикатор. Знизу можна помітити кілька контактів, вони потрібні для зарядки навушників і підключення головного мікрофона.

Інструкція по підключенню Mi True Wireless Earphones

Якщо вас цікавить питання «Як підключити Mi True Wireless Earphones?», То тут все легко. Для підключення треба відкрити футляр, потім затиснути кнопку на ньому, буквально на 2-5 секунд, після цього навушники з’являться в списку доступних пристроїв для вашого смартфона. Далі все просто: натискаєте потрібну вам рядок навушників, і вони підключаються дуже швидко.

READ  Як включити управління жестами на Xiaomi

В майбутньому підключення буде проходити ще швидше, досить буде просто дістати один з навушників з футляра.

Управління навушниками дуже просте:

 • якщо 3 секунди триматися за їх тач-зону, то включиться система придушення звуків,
 • якщо торкнетеся навушників, таким чином, ще раз, то система вимкнеться.

Якщо 2 рази торкнуться навушника з правого вуха, то музика або включиться, або зупиниться, однак при надходженні виклику на ваш пристрій таке ж подвійне торкання дозволить вам поговорити з дзвоном абонентом, коли бесіда буде закінчуватися, то треба також двічі торкнутися правого навушника.

 • Якщо прослуховування музики вами було перервано дзвінком, то після його закінчення пісня почне програватися з того ж місця.
 • Коли ви торкнетеся двічі навушника зліва, то ви викличете голосового помічника, у кожної операційної системи він свій.
 • Якщо ви будете носити тільки один з навушників, то він завжди буде відповідати за музику і розмови з людьми.

Мінусами є те, що навушниками можна керувати за допомогою голосу і немає можливості перемикати пісні. Хоча зрозуміти виробників можна, адже вони були обмежені варіантами управління. всього лише 2. Однак перемикати пісні за допомогою тих же Mi True Wireless Earphones можна, для цього є кілька програм на Android.

Однак не варто так переживати: на тій же презентації, де показали навушники Mi True Wireless Earphones, була представлена ​​ще одна новинка. Mi Smart Band 4, але у них вже була можливість управляти музикою голосом і перемикати пісні за допомогою навушників. Це відмінний комерційний хід.

Як підключити Mi True Wireless Earphones

Нову інструкцію доставляють в мініатюрній коробочці від фірми: спереду намальовано ж пристрій, з боків зображені ключові відмінності новинки, а на тильній стороні написані специфікації, параметри пристрою, як того вимагають стандарти виробництва. Все опис написано повністю на китайській мові. Як підключити бездротові навушники Mi True читайте у статті нижче.

З боків навушників знаходяться отвори, які пригнічують шум ззовні, зверху, спочатку непомітні, через шару пластика, білий діод-індикатор. Знизу можна помітити кілька контактів, вони потрібні для зарядки навушників і підключення головного мікрофона.

Функції. Як користуватися навушниками TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones AIR 2

ВизовДва рази Торкніться 1-го з навушників, щоб прийняти або закінчить виклик.

Програвання / паузаВо час використання обох навушників: Два рази Торкніться правого навушників, щоб відтворити / Зупинити музику. Витяг 1-го навушника автоматом зупинить музику. Під час використання 1-го навушників: Два рази Торкніться навушники, щоб відтворити / Зупинити музику.

Примітки: 1. Функція голосового асистента просить активації в налаштуваннях пристрою. 2. Опції подвійного торкання навушників Використовуйте додаток.

Підключення до нового пристрою

✓ розташуйте навушники в зарядний кейс, потім натисніть багатофункціональну кнопку і утримуйте її протягом 2 секунд. Світловий індикатор зарядного кейса починає блимати білим кольором, що навушники очікують підключення.

✓ Увімкніть Bluetooth на пристрої-джерелі, знайдіть «Бездротові навушники Mi True 2» в переліку пристроїв і встановіть з’єднання. Якщо необхідно отримати пароль, введіть «0000».

Скидання налаштувань навушників TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones AIR 2

✓ Натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку не менше 10 секунд. Коли індикатор почав блимати червоним і білим кольором, Відпустіть кнопку.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones. полный обзор, топовые беспроводные наушники от Xiaomi

✓ Навушники перезавантажити і увійдуть в режим сполучення. Індикатор на кейсі буде блимати білим кольором. Історія приєднаної чистої.

Інструкція Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic

З документа ви дізнаєтеся: огляд пристрою, носіння, зарядка, включення і виключення, використання одного і двох навушників, скидання налаштувань, огляд функцій, заходи безпеки та попередження.

Як налаштувати, користуватися і поради:

Як заряджати. Сторінка Використовуйте кабель для зарядки зарядного чохла. Індикація: низький заряд. блимає індикатор червоним кольором кожні 3 секунди; заряджений. індикатор зарядного чохла світиться білим.

Як увімкнути. Сторінка 2 способи: 1. автоматично включаються, коли дістаєте з зарядного чохла; 2. натисніть і утримуйте сенсорну панель 1 секунду, поки не засвітиться індикатор білим кольором.

Як підключити. Сторінка Синхронізувати можна, як 1 навушник, так і 2:

 • Використання 2 навушників: Одночасно дістаньте обидва навушника з чохла і вони автоматично підключаться до смартфону, якщо з першого разу не виходить, повторіть дію кілька разів. Не допомогло? Підключення вручну: Вимкніть на смартфоні Bluetooth, і в ручну включите обидва навушника, індикатори засвітяться коротко білим кольором, а на правому навушнику індикатор повільно блимає білим кольором після створення пари між навушниками. І тепер включаєте Bluetooth на смартфоні.
 • Використовувати 1 навушник: Для цього дістаньте з чохла тільки один навушник, краще правий (лівий довго підключається). На смартфоні виберіть « Earbuds _R» або « Earbuds _L», і виконайте синхронізацію. Якщо робити вручну, то принцип той же, що і двома навушниками.

Як вимкнути. Сторінка Відключити можна 2 способами: 1. покладіть їх в зарядний чохол; 2. натисніть і утримуйте сенсорну панель 5 секунд, дочекайтеся індикатора червоного кольору.

Як вставляти. Сторінка Щоб було зручно носити і не випадали дотримуйтесь рекомендацій на сторінці 2. Акуратно вставте бездротової навушник і переконайтеся що він не випаде, для впевненості потрясіть головою, і вирівняйте таким чином, щоб мікрофон був відкритий і повернуть до рота (під час спілкування по телефону).

Підтримка навушників Mi True Wireless Earbuds Basic

Mi True Wireless Earbuds Basic (Redmi AirDots Global version). бюджетні бездротові навушники від Xiaomi. Соковитий звук за скромні гроші.

На поточній сторінці ви дізнаєтеся як користуватися Mi True Wireless Earbuds Basic, як заряджати, як підключити, як відключити, як носити правильно і ін. Навігація:

Як завантажити керівництво по застосуванню

Керівництво по експлуатації Mi True Wireless Earbuds Basic TWSEJ04LS легко завантажити з нашого сайту. На поточній сторінці знайдіть картинку «Завантажити», клікніть на неї. У новій вкладці інтернет-браузера відкриється PDF-файл, який можна зберегти на своєму пристрої або читати онлайн. Документ дуже просто скачується, безкоштовно.

Беспроводные наушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic. Обзор

Супер, тепер ви знаєте як користуватися Mi True Wireless Earbuds Basic. Інструкція на російській мові оптимізована і максимально стиснута для зручного читання на всіх популярних пристроях. Легко скачується в 1 клік, без реєстрації.

BETATECH.COM.UA 2021