Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як кріпити магнітний тримач для телефону

Тримач телефону на кермо

Кріплення для телефону на кермі транспортного засобу. це досить проста конструкція, в якій майданчик під гаджет складається з двох вхідних один в одного чорних пластикових пластин. У них усередині знаходиться пружина, яка дозволяє використовувати тримач для телефонів самої різної ширини, утримуючи їх знизу і зверху за допомогою силіконових валиків.

Чи не доведеться довго розбиратися і в питанні, як встановити такий держатель для телефона у вашій машині. Кріплення на кермі виконується за допомогою силіконової петлі, на кінці якої розташована пластикова педаль. Натиснувши на неї, ви зможете зняти тримач з рульового колеса.

Серед недоліків даного виду кріплення варто виділити обмежену видимість приладів на приладовій панелі (зокрема, погано видно показники спідометра, що може легко привести до отримання штрафу за перевищення швидкості), поява почуття заколисування на початкових етапах використання пристосування, яке виникає через обертання телефону разом з кермом транспортного засобу. Крім того, якщо до телефону підключений кабель живлення, то при поворотах шнур нерідко обмотується навколо рульового колеса. Правда, так відбувається не завжди.

Кулька на магніті

Власників для телефону в машину настільки багато, що відразу і не вибереш, який краще. Деякі з них схожі на один одного, а деякі кардинально відрізняються від собі подібних. До останнього варіанту варто віднести кульку на магніті, виготовлений зі сталі та покритий шаром обробленого алюмінію. Знизу на кульове підставу наносять зв’язує матеріал 3M VHB здатний забезпечити надійне кріплення до поверхні приладової панелі. Зв’язує шар абсолютно нешкідливий для місця кріплення держателя, так що його можна буде без проблем демонтувати.

Другим елементом, який входить в конструкцію даного кріплення, є магнітна шайба, що залишається на кульовому підставі і утримує пристрій за допомогою магнітного тяжіння. Завдяки їй існує можливість зміни кута нахилу кріплення.

Третя складова. металева пластинка, яка клеїться на телефон за допомогою 3M VHB Саме вона притягується до магнітного кулі і надійно фіксує гаджет в одному положенні. Кремнієва серцевина гарантує плавне ковзання і міцне кріплення, завдяки якому ви зможете легко переміщати телефон з вертикального положення в горизонтальне, змінюючи при цьому кут нахилу.

магнітний тримач

Якщо ви не знаєте, як прикріпити тримач для телефону на торпедо, або всі куплені раніше пристосування не відповідали вашим вимогам, рекомендуємо звернути свою увагу на абсолютно нову розробку в області подібних винаходів. Воно грунтується на можливостях потужного неодимового магніту. На телефон (планшет) потрібно встановити спеціальне кільце, а в автомобіль помістити сам магнітний тримач (виконується з металу). Після цього, як тільки смартфон виявиться біля кріплення, магніт, встановлений раніше на його кришці, притягнеться до фіксатора і забезпечить щільний контакт з ним. Гумова серцевина сприяє максимальному зіткненню двох поверхонь, гарантуючи зручне обертання пристрою на 360%.

Найчастіше цей автомобільний тримач для телефону встановлюється на панелі управління, а основним його перевагою є простота кріплення і подальшого розміщення пристрою. Що стосується недоліків, то основним з них виступає неможливість багаторазового переміщення підставки по приладовій панелі (матеріал, з якого виготовлено кріплення, призначений для одноразового застосування).

Гнучка панель для телефона

Якщо ви добре знаєте, що таке стандартний утримувач для смартфона, тоді, побачивши гнучку панель (килимок), відразу зрозумієте, що вона дещо відрізняється від звичних пристроїв. Її не потрібно приклеювати або закріплювати на панелі приладів будь-яким іншим способом, адже матеріал виготовлення (силікон) і так дозволяє прилипати до обшивки салону. У комплект до підставки входить два кабелі: база (з роз’ємом USB) і магнітний кабель, який має роз’єми micro USB і Lightning.

Фіксатори для телефону встановлюються на килимок, а в сам смартфон вставляється коннектор micro USB або Lightning, що виходить від магнітного кабелю. Після цього необхідно встановити на місце кабель-базу.

Шнур USB підключається до зарядного пристрою, після чого килимок готовий до експлуатації. На базі є світлодіодний індикатор, за допомогою якого ви побачите початок зарядки. Смартфон розміщується між фіксаторами, як на підставці. Важливо, що всі кнопки і роз’єми пристрою залишаються відкритими, і ніщо не заважає його повноцінному використанню.

Положення фіксаторів легко змінюється: смартфон може встановлюватися як горизонтально (наприклад, для навігації), так і вертикально (для спілкування з рідними і друзями). Також можна вибрати найбільш зручний кут огляду. Подібний держатель є універсальним пристосуванням, а значить, підійде для будь-яких смартфонів, незалежно від розміру екрана.

Обзор автомобильных держателей для телефона

Тримач на присоску

Деякі власники для телефонів мають присоскою, яка істотно розширює можливості установки такої підставки, в тому числі і на нерівних поверхнях. Згодом присоски трохи втрачають липкість і погано фіксуються, але це завжди можна виправити за допомогою їх ополіскування в теплій воді (рідина змиє все забруднення і осіли жири). Тримач стільникового телефону цього виду добре продуманий, і все кнопки або порти більшості моделей гаджетів будуть повністю доступні, що не прикриваючись елементами пристрою. Крім того, різні варіанти фіксаторів дозволяють закріпити телефон на лобовому склі або навіть на панелі приладів, але будь-які інші зручні для вас місця автомобіля будуть недоступні.

Кронштейн, який регулюється

Ще один варіант пристосувань для утримування телефону при пересуванні в транспортному засобі. Регульований кронштейн кріпиться на вентиляційну решітку і підходить для смартфонів з різною шириною корпусу. Гаджет вставляється між двох обмежувачів, один з яких висувається вниз, тим самим забезпечуючи потрібне телефону простір. До переваг використання такого виду кріплень можна віднести компактність самого кріплення і легкість установки телефону, ну і серед мінусів виділяють все ті ж недоліки, що і в разі застосування кліпси: шум, стукіт і можливість поломки місця установки держателя.

Тримач 3 в 1

Стандартні утримувачі для стільникового телефону в машину не завжди виправдовують довіру, через що більш практичним варіантом часто виявляються універсальні кріплення, які протягом декількох секунд можуть перебудовуватися на використання іншого гаджета. В цьому випадку фіксація телефону виконується одним з трьох способів:

За допомогою магнітів, що є не найвдалішим варіантом фіксації, так як смартфон періодично може падати.

За допомогою конусного затискача (вже більш надійний варіант кріплення, тільки відразу перевірте, наскільки легко діставати телефон).

За допомогою поліуретанових лапок, які можуть розсуватися з урахуванням розмірів конкретного пристрою. Як і в попередньому варіанті, можуть з’являтися проблеми з вилученням гаджета. Звичайно, такий спосіб кріплення смартфона також не позбавлений недоліків, але при цьому є хорошою альтернативою неуніверсальність власникам.

Як впливає магнітний тримач на телефон

Багато користувачів мобільних телефонів і смартфонів з побоюванням ставляться до використання власників для гаджетів на основі магнітів. В основі їх недовіри до цих пристосувань лежить потенційна можливість порушення роботи електроніки під впливом магнітного поля. Чи мають ці побоювання під собою підстави? Для того, щоб розібратися, як впливає магнітний тримач на телефон, необхідно розуміти, як працюють функції пристрою.

Екран. Побоювання користувачів смартфонів будуються на «психоделічному» спотворенні магнітом картинки на старих телевізорах або комп’ютерних моніторах на електронно променевій трубці (ЕПТ). У цьому випадку зображення формується пучком електронів, що збуджують шар люмінофора на екрані. Піднесений магніт спотворює напрямок променя, тим самим змінюючи картинку. В сучасних ЖК-дисплеях, що застосовуються в гаджетах, зображення формується впливом струму на рідкі кристали, тому вплив магнітного утримувача на телефон мізерно мало.

Зв’язок. Теоретично сильне магнітне поле впливає на радіоімпульси, формуючи іноді серйозні перешкоди. Це можна спостерігати під час сильних сонячних бурь, які обурюють магнітне поле Землі і спотворюють сигнали, що передаються. Однак сили звичайних магнітів «ручного розміру» недостатньо для того, щоб завдати якоїсь помітної шкоди якості зв’язку.

READ  Як зробити обкладинку для відео на телефоні

Пам’ять. Ще одним джерелом побоювань є дійсно наявний негативний ефект від впливу сильних магнітів на звичайні комп’ютерні HDD (жорсткі диски), а також магнітну стрічку в банківських картах. Це обумовлено тим, що дані в них зберігаються за рахунок намагніченого феромагнетика. Однак в сучасних телефонах і планшетах застосовується твердотільна флеш-пам’ять, тому вплив магнітного утримувача на телефон і в цьому випадку буде непомітно.

В цілому вплив магнітного утримувача на основні функції сучасних телефонів не робить якого-небудь негативного ефекту. Однак існує певна небезпека тривалого намагнічування в наступних випадках.

Системи навігації. Функція компаса в сучасних смартфонах працює за принципом традиційних аналогів зі стрілкою і орієнтується в показаннях на геомагнітне поле. Присутність поруч сильного магніту здатне спотворювати дані навігації, а довгостроковий вплив може привести до намагнічування внутрішніх деталей і довготривалого виходу даної функції з ладу.

Камера. В її конструкції присутні рухомі деталі, відповідальні, зокрема, за наведення фокусу. Вплив магніту може привести до їх деформації або зміни положення, що позначиться на ефективності роботи камери або може повністю вивести її з ладу.

Чи впливає магнітний тримач на телефон? Безумовно, проте слід пам’ятати, що негативні наслідки виникнуть тільки при дуже тривалому впливі, наприклад, якщо ваш телефон буде цілодобово знаходитися в безпосередній близькості магніту. Тому користуватися магнітними утримувачами можна, але з деякими застереженнями по тривалості.

Інструкція

Інструкція по установці і використанню магнітного утримувача телефону в автомобілі.

При покупці, вибирайте колір підстави магнітного утримувача (білий або чорний) в залежності від інтер’єру салону вашого автомобіля. Можна вибрати і VIP комплект золотого кольору з логотипом марки вашого авто.

Магнітний тримач для телефону (далі по тексту. «Власник») потрібно встановлювати в найбільш зручному для його використання місці автомобіля.

Не поспішайте! Продумайте кілька варіантів, куди можна приклеїти держатель. Пам’ятайте: якщо власник приклеєний невдало, то він буде незручний у використанні і його доведеться відклеювати (зрізати тонкої шовковою ниткою клейовий шар) і наклеювати в нове місце. Але справа в тому, що для того, щоб приклеїти держатель в нове місце, вам знадобиться ще один 2-х сторонній клейовий диск 3M VHB діаметром 30 мм. Якщо ви придбали комплект «Все включено». то ніяких проблем! У цьому комплекті є запасний 2-х сторонній клейовий диск. До речі в такому комплекті є ще запасний сталевий диск з клейовою основою і додаткові спиртові серветки. Звичайно, все 2-х сторонні скотчи 3M і 3M VHB, сталеві диски і магнітні кільця можна придбати у нас окремо, але це додаткові витрати часу і грошей.

Чи не клейте платформу зі сталевим кулькою на тканинну або шкіряну оббивку салону. Справа в тому, що магніт дуже сильний і може тягнути за собою кулю з платформою, що в кінці-кінців призведе до відриву внутрішньої частини оббивки салону від заснування.

Найбільш зручні для приклеювання платформи з кулею. це місця на торпеді, пластмасових ділянках облицювання (як вертикальних, так і горизонтальних). Місце установки платформи має бути таким, щоб ви не дивлячись могли «приліпити» телефон до магніту.

�� Мощный магнитный держатель для телефона в машину. Тест на кочках.

кріпити, магнітний, тримач, телефон

Не варто кріпити так, щоб телефон опинявся в струмені повітря від розподільчої решітки. Влітку його охолодженого буде трохи неприємно брати в руки та не дають в кишеню брюк. А ось взимку телефон може істотно перегріватися від потоку гарячого повітря з печі. Це одна з причин, по якій не рекомендують використовувати механічні власники телефону, які кріпляться до стулок решітки (і ще виламують ці стулки).

Можна приклеювати і до лобового скла, якщо плануєте часто використовувати телефон як навігатора або відео-реєстратора.

Пам’ятай: сім разів відміряй. один раз приклей! Клеїти потрібно тільки на теплу поверхню. Якщо клеїте взимку, то спочатку добре прогрійте салон автомобіля.

Протріть поверхню, куди збираєтеся приклеювати підставу зі сталевою кулею, а так само задню поверхню телефону спочатку чистою тряпичной серветкою, а потім розкрийте упаковку і протріть поверхні спиртової серветкою. Дайте спирту просохнути, потім зніміть захисний шар з 2-х стороннього скотча і спочатку наклейте його на підставу з кулею (скотч 30 мм), а потім підставу до обраної ділянки поверхні облицювання салону. Щільно притисніть на 30-40 секунд. Притискайте сильно. це дуже важливо!

кріпити, магнітний, тримач, телефон

Ті ж операції виконайте зі сталевим диском і скотчем (23 мм), наклеюючи його на телефон. Користуватися можна через 2 години. Це дуже важливо!

Сталевий диск 23 мм. можна клеїти як до задньої поверхні телефону, так і до його чохла. Якщо чохол тонкий, то можна заховати сталевий диск, приклеївши його до внутрішньої поверхні чохла. В цьому випадку краще використовувати сталевий диск і магнітне кільце діаметром 30 мм. Для цього краще відразу купувати комплект «Великий» або ж доведеться окремо докуповувати ці аксесуари.

Вибираючи місце наклейки сталевого диска на телефон, визначитеся, будите ви використовувати телефон в горизонтальному режимі (як навігатор або для перегляду відео). Якщо так, то клейте диск по центру задньої поверхні телефону. Якщо будете в експлуатувати телефон в машині основному у вертикальному положенні, то клейте диск зі зміщенням до верхньої частини телефону.

Телефонуйте 8-919-105-93-75

і ми доставимо магнітний тримач телефону в будь-яке місто Росії!

Як відклеїти магніт з телефону утримувач

Інструкція по установці і використанню магнітного утримувача телефону в автомобілі.

При покупці, вибирайте колір підстави магнітного утримувача (білий або чорний) в залежності від інтер’єру салону вашого автомобіля. Можна вибрати і VIP комплект золотого кольору з логотипом марки вашого авто.

Магнітний тримач для телефону (далі по тексту. «Власник») потрібно встановлювати в найбільш зручному для його використання місці автомобіля.

Не поспішайте! Продумайте кілька варіантів, куди можна приклеїти держатель. Пам’ятайте: якщо власник приклеєний невдало, то він буде незручний у використанні і його доведеться відклеювати (зрізати тонкої шовковою ниткою клейовий шар) і наклеювати в нове місце. Але справа в тому, що для того, щоб приклеїти держатель в нове місце, вам знадобиться ще один 2-х сторонній клейовий диск 3M VHB діаметром 30 мм. Якщо ви придбали комплект «Все включено». то ніяких проблем! У цьому комплекті є запасний 2-х сторонній клейовий диск. До речі в такому комплекті є ще запасний сталевий диск з клейовою основою і додаткові спиртові серветки. Звичайно, все 2-х сторонні скотчи 3M і 3M VHB, сталеві диски і магнітні кільця можна придбати у нас окремо, але це додаткові витрати часу і грошей.

Чи не клейте платформу зі сталевим кулькою на тканинну або шкіряну оббивку салону. Справа в тому, що магніт дуже сильний і може тягнути за собою кулю з платформою, що в кінці-кінців призведе до відриву внутрішньої частини оббивки салону від заснування.

Найбільш зручні для приклеювання платформи з кулею. це місця на торпеді, пластмасових ділянках облицювання (як вертикальних, так і горизонтальних). Місце установки платформи має бути таким, щоб ви не дивлячись могли «приліпити» телефон до магніту.

Не варто кріпити так, щоб телефон опинявся в струмені повітря від розподільчої решітки. Влітку його охолодженого буде трохи неприємно брати в руки та не дають в кишеню брюк. А ось взимку телефон може істотно перегріватися від потоку гарячого повітря з печі. Це одна з причин, по якій не рекомендують використовувати механічні власники телефону, які кріпляться до стулок решітки (і ще виламують ці стулки).

Можна приклеювати і до лобового скла, якщо плануєте часто використовувати телефон як навігатора або відео-реєстратора.

Пам’ятай: сім разів відміряй. один раз приклей! Клеїти потрібно тільки на теплу поверхню. Якщо клеїте взимку, то спочатку добре прогрійте салон автомобіля.

Протріть поверхню, куди збираєтеся приклеювати підставу зі сталевою кулею, а так само задню поверхню телефону спочатку чистою тряпичной серветкою, а потім розкрийте упаковку і протріть поверхні спиртової серветкою. Дайте спирту просохнути, потім зніміть захисний шар з 2-х стороннього скотча і спочатку наклейте його на підставу з кулею (скотч 30 мм), а потім підставу до обраної ділянки поверхні облицювання салону. Щільно притисніть на 30-40 секунд. Притискайте сильно. це дуже важливо!

READ  Android process acore сталася помилка lenovo p1ma40

Магнитный держатель смартфона Обзор Установка Cafele

Ті ж операції виконайте зі сталевим диском і скотчем (23 мм), наклеюючи його на телефон. Користуватися можна через 2 години. Це дуже важливо!

Сталевий диск 23 мм. можна клеїти як до задньої поверхні телефону, так і до його чохла. Якщо чохол тонкий, то можна заховати сталевий диск, приклеївши його до внутрішньої поверхні чохла. В цьому випадку краще використовувати сталевий диск і магнітне кільце діаметром 30 мм. Для цього краще відразу купувати комплект «Великий» або ж доведеться окремо докуповувати ці аксесуари.

Вибираючи місце наклейки сталевого диска на телефон, визначитеся, будите ви використовувати телефон в горизонтальному режимі (як навігатор або для перегляду відео). Якщо так, то клейте диск по центру задньої поверхні телефону. Якщо будете в експлуатувати телефон в машині основному у вертикальному положенні, то клейте диск зі зміщенням до верхньої частини телефону.

Телефонуйте 8-919-105-93-75

і ми доставимо магнітний тримач телефону в будь-яке місто Росії!

Шукав в свою Volvo S80 (II) держатель для смартфона на заміну досить відомому Kenu Airframe, тому що конкретно для цієї моделі автомобіля, на мій погляд, він не дуже добре підходить. І якщо з компактним апаратом типу iPhone 5S жити ще можна, то з більшим (планую міняти апарат), буде ще менш зручно.

У мене були такі вимоги:. Не на скло нема на верхню частину панелі- якщо в дефлектор вентиляції, то бажаний міцніший держак, ніж у Kenu, тому що іноді повертається він вправо-вліво якщо в дефлектор вентиляції, то треба щоб від дефлектора держатель виступав сильніше, тому що на Volvo S80 (II), змішалась виступає центральна летить консоль.- приклеюють на панель куля не підходить, тому що на смартфон доводиться клеїти великий набалдашник, що мені не подобається-мінімалістичний дизайн без страшних крабів і інших масивних конструкцій-непомітний зовнішній вигляд, тобто нейтральні кольори, бажано чорний в колір панелі

У підсумку знайшов той самий варіант, про який запис Нижче фото-звіт відео огляд.

Насамперед хочу сказати, що держатель мені сподобався, рекомендую до покупки. В живу виглядає дійсно як і на фото. А то буває фотки у них прям супер) А приїжджає щось більш страшне

Виробництво і продаж автоаксесуарів преімуім-класу

Які металеві пластини включені в комплект магнітного утримувача Onetto Magnet Vent Mount і Onetto Flex Magnet Mount?

Металеві пластини, які кріпляться до смартфону або чохла. У наборі. внутрішня прямокутна і зовнішня кругла пластина.

Який тип магніту використовується в магнітних тримачів?

У кріпленнях використовуються 6 рідкоземельних магнітів, які забезпечують силу тяжіння 3кг. на 1кв.см.

Як кріпиться Магнітний власника Onetto Magnet Vent Mount на дефлектор?

Magnet Vent Mount оснащений фіксатором з кнопкою, при натисканні на яку, він кріпиться на дефлектор.

Як зняти мій смартфон з магнітного тримача?

Через великий сили магнітів, будь ласка, знімайте смартфон під кутом, щоб уникнути зісковзування держателя з решітки дефлектора.

Внутрішня пластина кріпиться між смартфоном і чохлом. Клейка стрічка для фіксації пластини займає незначне простір

Де помістити зовнішню круглу пластину магнітного утримувача?

Зовнішня пластина кріпиться на зовнішню частину смартфона або чеха. Для фіксації пластини використовується клеїться плівка.

Чи не вплинуть Магнітні тримачі на якість телефонного зв’язку?

При тестуванні даних проблем не виникало. Магніти не повинні впливати на якість інтернету, телефонного з’єднання або навігацію.

Чи впливають магніти на роботу компаса?

Існує ймовірність, що магніт може впливати на роботу компаса, однак якщо Ви зніміть свій девайс з магніту, робота компаса відновиться.

Чи продаються у Вас окремі пластини для магнітного утримувача?

В даний час у нас немає в наявність окремих пластин, будь ласка, зверніться з цим питанням в недалекому майбутньому.

Які типи смартфонів можна використовувати з Магнітним держателем?

Будь-які смартфони можна використовувати з магнітним утримувачем.

У Onetto запатентована функція установки смартфона в один дотик, при установці смартфона в тримач з функцією один дотик, задня кришка смартфона натискає кнопку на тримачі тим самим, пускають у хід кронштейни, які фіксують смартфон.

Потрібно зрушити смартфон в сторону активного кронштейна до “клацання”, і зняти смартфон.

Супер гелиевая липучка гарантує надійне кріплення на будь-якій поверхні на відміну від інших власників наша гелиевая присоска не вимагає окремого диска або пластини для установки у вашій машині власника. Гелієва присоска виготовлена ​​з супер сильного липкого гелю. який утворює вакуум між присоском і підставою.

Діаметр супер гелиевой майданчики для власників смартфонів 6,5 см. Для власника планшета 8 см.

Які мінімальні та максимальні розміри смартфона підходять для всіх автомобільних власників ONETTO?

Onetto Magnet Vent Mount

Onetto Flex Magnet Mount

Onetto Easy One Touch Air Vent Mount

Тримач утримує девайси від 5,1 см до 7,8 см по ширині і до 17,5 см в довжину.

Тримач підходить на будь-який кермо з діаметром від від 2,15 см до 3,58.

Тримач включає в себе розбірні частини, які легко можна подивитися, вибрати для себе найкращий нахил власника і закріпити

Поворот здійснюється натисканням блокує кнопки і одночасним поворотом кріплення держателя для велосипеда.

Як зняти платформу держателя з кріплення?

Поворот здійснюється натисканням блокує кнопки і одночасним поворотом кріплення держателя для велосипеда.

Як розкрити «лапки» держателя?

Ви повинні натиснути на блокуючу кнопку (вивільняються 2 лапи), а також кнопку фіксатора (вивільняє верхню наполегливу лапку)

Як закрити «лапки» держателя?

Чи буде держателя прокручуватися і повертатися?

Які кольори є в продажу?

Onetto не несе відповідальності за шкоду, заподіяну будь-яким типам смартфонів / пристроїв, що використовуються на гірських велосипедах.

Вхід: 5V, 2A Вихід: 5V, 1A Вага: 205 гр Розміри: 890х105х93 Бездротова технологія: Qi Standart

Технологія стандарту Qi дозволяє заряджати смартфон на відстані до 8 мм

Телефони повинні підтримувати функцію бездротової зарядки Qi або можна встановити адаптер у вигляді чохла або пластини яку можна заховати під кришкою смартфона

Технологія бездротової зарядки існує з 2002 року, ця технологія не впливає на роботу телефону

Ймовірно що Ваш телефон встановлений в утримувач неправильно, відрегулюйте нижній важіль утримувача по висоті батарея смартфона повинна знаходиться на проти центру держателя

Тримач 3 в 1

Стандартні утримувачі для стільникового телефону в машину не завжди виправдовують довіру, через що більш практичним варіантом часто виявляються універсальні кріплення, які протягом декількох секунд можуть перебудовуватися на використання іншого гаджета. В цьому випадку фіксація телефону виконується одним з трьох способів:

За допомогою магнітів, що є не найвдалішим варіантом фіксації, так як смартфон періодично може падати.

За допомогою конусного затискача (вже більш надійний варіант кріплення, тільки відразу перевірте, наскільки легко діставати телефон).

За допомогою поліуретанових лапок, які можуть розсуватися з урахуванням розмірів конкретного пристрою. Як і в попередньому варіанті, можуть з’являтися проблеми з вилученням гаджета. Звичайно, такий спосіб кріплення смартфона також не позбавлений недоліків, але при цьому є хорошою альтернативою неуніверсальність власникам.

Кронштейн, який регулюється

Ще один варіант пристосувань для утримування телефону при пересуванні в транспортному засобі. Регульований кронштейн кріпиться на вентиляційну решітку і підходить для смартфонів з різною шириною корпусу. Гаджет вставляється між двох обмежувачів, один з яких висувається вниз, тим самим забезпечуючи потрібне телефону простір. До переваг використання такого виду кріплень можна віднести компактність самого кріплення і легкість установки телефону, ну і серед мінусів виділяють все ті ж недоліки, що і в разі застосування кліпси: шум, стукіт і можливість поломки місця установки держателя.

КРІПЛЕННЯ НА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Потрібно сказати, що конструкцій, що дозволяють закріпити смартфон безпосередньо на панелі приладів, досить багато. Перша, що приходить на розум. це кріплення держателя на панелі приладів за допомогою присоски. Фактично це той же самий власник, який призначався для кріплення на лобове скло, тільки тепер його можна прикріпити і до шорсткою панелі.

READ  Як зробити скріншот на телефоні Престиж

Стало це можливо після того як присоски стали робити з того ж матеріалу, що і килимки-липучки. Така присоска надійно кріпиться як до скла, так і до панелі приладів. Головна умова. щоб та частина панелі, до якої кріпиться присоска, була ретельно знежирена. Плюс такого кріплення в тому, що розташувати держатель можна в будь-якому зручному місці. Мінус. не всяка липучка добре тримається за поверхню з шагренью.

Знайшли своїх прихильників і власники-крокодили. Фактично це велика прищіпка, яка також кріпиться липучкою до панелі приладів, а телефон утримується в розкритої пащі «рептилії». Коли ж телефону немає, такий держатель не сильно домінує на панелі приладів. Незручність цієї конструкції полягає лише в тому, що підвернути телефон швидко в ту чи іншу сторону не вийде, доведеться переклеювати весь утримувач.

Є конструкції, які кріпляться безпосередньо до козирка щитка приладів. В цьому випадку телефон розташовується вище козирка.

Безсумнівний плюс такої конструкції в тому, що смартфон постійно знаходиться в периферійній зоні зору, і для того щоб перевести на нього погляд в разі потреби і назад на дорогу, багато часу не буде потрібно. До того ж така конструкція забезпечує досить якісну штатну гучний зв’язок, тому як смартфон знаходиться недалеко від голови водія.

Варто також згадати про власників, які еволюціонували з килимків-липучок.

Фактично це все та ж липучка, тільки тепер у неї з’явилася якась форма, що дозволяє не просто покласти телефон на панель приладів, але і закріпити його під певним кутом для зручності зчитування інформації. Є серед конструкцій і такі, які дозволяють заряджати телефон через перехідник. Причому сам перехідник обладнаний відразу двома роз’ємами: мікро-USB і iPhone.

Не так давно з’явилися автомобільні утримувачі для смартфонів з неодимовими магнітами. Їх габарити настільки незначні, що практично не позначаються на дизайні інтер’єру автомобіля.

Такий власник кріпиться в будь-якому зручному місці до панелі приладів входить в комплект липучкою, а сам телефон потім просто примагничивается до цього власникові задньою кришкою.

Обов’язкова умова роботи такого власника. це необхідність приклеїти на задню кришку телефону невелику металеву пластину, яка входить в комплект, або вкласти її між телефоном і чохлом, якщо такий є. Потрібно сказати, що таке кріплення дуже зручно тому що не вимагає чіткого позиціонування телефону в тримачі, а отже, немає потреби відволікатися від дороги. Приліпив не дивлячись. і вперед.

АВТОМОБІЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ В прикурювача

Так, існують і такі варіанти. Потрібно сказати, що, зміцнюючи держатель в гнізді прикурювача, ви тим не менш залишаєтеся як з гніздом 12-вольтової розетки, так і ще з парою роз’ємів USB.

Самі лапки або магніт, утримують смартфон, знаходяться на гнучкій ніжці, що дозволяє використовувати таке кріплення в машинах і з вертикальним, і з горизонтальним розташуванням прикурювача, просто вигинаючи ніжку в потрібне місце. Але, як показує практика, при горизонтальному розташуванні прикурювача такий держатель під вагою смартфона може почати провертатися в гнізді. Так що краще для цього кріплення гніздо вертикальне.

Кліпса для кріплення телефону з гнучким шнуром

Цей варіант пристроїв для розміщення телефону в автомобілі принесе вам набагато більше проблем, ніж вигоди. Незважаючи на те, що він дозволяє зафіксувати телефон практично в будь-якому місці транспортного засобу без необхідності використання клею або присосок, при їзді такі власники будуть створювати досить багато шуму, загороджуючи собою потік повітря, що виходить з дефлектора. З огляду на, що прищіпка найчастіше кріпиться до грат обігрівача, яка має багато тонких перемичок-жалюзі, вам краще не їздити по ямах і вибоїнах, так як сильна тряска може посприяти поломки кріплення.

Серед плюсів використання кліпси виділяють можливість повороту телефону на 360 градусів (стало можливим завдяки наявності гнучкого шнура), але і це не робить її унікальною. Тому кріплення телефону на дефлектор або в будь-яке інше місце за допомогою цього способу. не найкращий варіант вирішення проблеми розміщення смартфона в салоні автомобіля.

КРІПЛЕННЯ НА вентиляційна решітка

Такий спосіб кріплення з’явився відносно недавно, але у нього вже чимало шанувальників. Відносно невелика конструкція кріпиться за ламелі решітки універсальної прищіпкою тим самим дозволяючи розташувати смартфон в безпосередній близькості від водія. Все просто і дуже зручним для користувачів, проте потрібно розуміти, що, по-перше, таке кріплення здатне зачепитися нема за кожну вентиляційну решітку.

По-друге, навіть якщо конструкція воздуховода і дозволяє до неї прикріплятися, то, добудувавши там телефон, ви перекриває один з каналів системи вентиляції.

По-третє, таке кріплення може бути шкідливо безпосередньо для смартфона. На жаль, але перекрити потік повітря при відкритих ламелях можливо далеко не на кожному автомобілі, отже, смартфон буде піддаватися його впливу. А тепер уявімо, що ви включили грубку на максимум. Як буде себе почувати себе смартфон в такій сауні? Так що, вибираючи такий спосіб кріплення, спочатку переконайтеся, чи можливо перекрити повітропровід, не закриваючи ламелі, а також подивіться, чи зможе фіксатор закріпитися за них. Є, звичайно, і більш просунуті конструкції, але це вже дійсно конструкції, причому часом досить громіздкі.

Як закріпити телефон, якщо немає власника

Якщо ви вирішили не купувати спеціальне пристосування для фіксації телефону в машині, або так і не змогли розібратися, як правильно вибрати тримач для телефону в машину, тоді пропонуємо розглянути деякі варіанти кріплення телефону за допомогою підручних засобів.

Використовуємо канцелярську гумку. Все, що від вас вимагається при використанні цього способу. це просунути гумку між «ребрами» решітки салонної грубки таким чином, щоб телефон можна було помістити в дві утворилися петлі. Звичайно, частина екрану виявиться закритою, але смартфон буде надійно закріплений.

Купуємо канцелярський зажим (біндер кліп). Купивши звичайний затиск для паперів, з нього необхідно вийняти скоби, зігнути і обмотати товстою ниткою. Одну частину (прищіпку) потрібно зачепити за повітропровід і зафіксувати гумкою, а другу будемо використовувати як кріплення для телефону. До переваг зазначеного методу варто віднести невисоку вартість виробу і простоту виконання, ну а недоліком є ​​складність подальшого вилучення телефону і можливість грубого впливу на корпус пристрою, так як не завжди нитка пом’якшує навантаження. Також не вийде змінити кут нахилу телефону, а будь-які спроби зробити це можуть призвести до пошкодження решітки воздуховода.

Використовуємо для фіксації дріт. Для тих, хто готовий пожертвувати цілісністю панелі заради гарного кріплення для телефону в авто, існує спосіб, що грунтується на створенні держателя з дроту. Для цього вам знадобиться міцна нержавіюча дріт і дриль. За допомогою підготовленого інструменту необхідно просвердлити в торпедо дірочки відповідного діаметру, після чого слід зігнути дріт і вставити в ці отвори. Тепер залишається тільки повісити телефон або планшет за чохол.

Підписуйтесь на наші стрічки в таких соціальних мережах як. Вконтакте, Instagram. Yandex Zen, і Telegram: всі найцікавіші автомобільні події зібрані в одному місці.

 • 10 способів кріплення телефону в автомобілі
 • Тримач на присоску
 • Кліпса для кріплення телефону з гнучким шнуром
 • Тримач телефону на кермо
 • Кронштейн, який регулюється
 • Кулька на магніті
 • магнітний тримач
 • Гнучка панель для телефона
 • Тримач 3 в 1
 • Кишеня з сітки для телефону
 • Як закріпити телефон, якщо немає власника

Використання сучасних технічних новинок вимагає від нас і зміни деяких деталей в повсякденному побуті. Наприклад, використання смартфона в автомобілі буде набагато зручніше, якщо закріпити апарат в безпосередній близькості від себе на спеціальному утримувачі. Таким чином, ви зможете не тільки легко відповісти на дзвінок, а й вигідно використовувати програми навігації або інші аналогічні програми. У даній статті ми розглянемо найпоширеніші кріплення для стільникового телефону, які дозволяють зручно зафіксувати його в салоні авто.

BETATECH.COM.UA 2022