Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як на iOS 13 знайти інший iPhone

Table of Contents

Як додати пристрій у локатор?

Натисніть «Локатор». Якщо ви хочете, щоб друзі та близькі знали, де ви знаходитеся, включіть параметр «Поділитися геопозіціей». Натисніть «Знайти [пристрій]», потім виберіть для «Знайти [пристрій]». Щоб знайти пристрій, коли воно офлайн, виберіть для «Включити Офлайн-пошук».

Як визначити місцезнаходження людини за номером телефону без його згоди?

Тепер ви зможете дізнатися місце розташування людини за номером телефону без його згоди, просто виконавши запит за вже відомою вам команді 148номер #. Проведіть цю процедуру з усіма близькими родичами і друзями, щоб відразу знаходити їх в екстрених випадках.

Як додати ще один пристрій в Знайти iPhone?

 • На iPhone, iPad або iPod touch, відкрийте «Налаштування» [Ваше ім’я] «Локатор». У відповідь на запит на вхід в обліковий запис введіть свій Apple ID.
 • Торкніться «Знайти [пристрій]», потім включіть параметр «Знайти [пристрій]».
 • Увімкніть будь-який із зазначених нижче параметрів.

Як знайти iPhone друга через локатор?

Для початку, перевірте, чи включена функція Знайти iPhone (iPad) на ваших пристроях. Для цього, перейдіть по шляху: Налаштування → Apple ID (Ваше ім’я) → Локатор, виберіть розділ Знайти iPhone і в ньому встановіть всі три перемикача: Знайти iPhone, Включити Офлайн-пошук і Остання геопозіція в положення включено.

Як відстежувати місцезнаходження дитини по iPhone?

Увійдіть в додаток використовуючи облікові записи Apple ID; На батьківському (відстежує) пристрої натисніть «Додати» і виберіть влаштування дитини (відстежувати) зі списку, або вкажіть Apple ID дитини і натисніть «Готово»; Прийміть запит в додатку «Find My Friends» на відстежує пристрої.

Як дізнатися де знаходиться інший iPhone?

Знайдіть свій пристрій. Відкрийте програму «Знайти [пристрій]» або перейдіть на веб-сайт iCloud.com і клацніть значок «Знайти iPhone». Виберіть пристрій, щоб переглянути його місцезнаходження на карті. Якщо Ви знаходитесь поблизу, ви можете відтворити на ньому звуковий сигнал, щоб знайти його по звуку.

Як знайти свій iPhone якщо він вимкнений?

Але є одне «але». все це можна зробити виключно в той момент, коли iPhone або iPad включений. Досить відключити смартфон, витягнути SIM-карту і девайс більше не виявити.

Як поділитися геопозіціей

Щоб відправити своє місце розташування іншій людині, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте програму “Локатор”.
 • Перейдіть на вкладку “Люди”, а після натисніть “Почати ділитися геопозіціей”.
 • Виберіть користувача зі списку контактів або скористайтеся кнопкою “”, щоб додати людини не з вашої телефонної книги.
 • Натисніть на кнопку “Відправити” і виберіть у спадному меню час: 1 година, до кінця дня або безстроково.

Вашому другу буде відправлено повідомлення. Якщо він підтвердить запит, ви зможете відслідковувати його місце розташування.

Щоб переглянути вашу геопозіцію, людині буде потрібно встановлений додаток “Локатор” на мобільному девайсі або на комп’ютері Mac.

Вкладка «Я»

Якщо ви хочете почати або перестати ділитися своїм власним місцем розташування, відкрийте «Локатор» і торкніться вкладки «Я» в нижній частині. Встановіть перемикач «Поділитися геопозіціей» у потрібному напрямку.

Дана вкладка дозволяє настроїти отримання запитів друзів, оновлення розташування від будь-яких людей або тільки від обраних вами, а також редагувати ім’я локації.

Як активувати «Локатор» на iPhone або iPad

Щоб використовувати додаток «Локатор», необхідно спершу включити служби визначення місцеположення на вашому пристрої. Якщо ви ще цього не зробили, то ось що треба здійснити:

Відкрийте «Налаштування» і виберіть «Конфіденційність».

Виберіть «Служби геолокації».

знайти, інший, iphone

Активуйте перемикач для служб визначення геолокації.

Якщо ви хочете поділитися своїм місцем розташування з іншими, ви також можете зробити це в поточній області налаштувань. Натисніть «Поділитися геопозіціей» і включіть перемикач на наступному екрані.

Крім того, на цьому екрані ви можете вибрати пристрій, з якого буде передаватися ваша геопозіція (меню Моя геопозіція).

Ці ж налаштування програми Локатор знаходиться по шляху: Налаштування → Apple ID (Ваше ім’я) → Локатор.

Як стежити за друзями

Ви не зможете подивитися місцезнаходження близької людини, поки він не надасть на це свою згоду.

Для цього користувач повинен поділитися з вами своєю геопозіціей, як це було описано в попередньому пункті, або прийняти відправлений вами запит.

Після цього людина з’явиться в списку “Люди” і на карті в додатку “Локатор”.

Крім перегляду геолокації, в додатку ви зможете:

 • Побачити відстань від одного до вас;
 • Зв’язатися з людиною різними способами;
 • Побудувати маршрут від вашого місця розташування до точки, де зараз знаходиться людина;
 • Налаштувати повідомлення на те, як людина приходить в певне місце або залишає його.

Остання опція особливо корисна для батьків. Вона дозволяє відстежувати, чи не запізнився чи дитина на урок, чи відвідує він позакласні заняття, чи не затримується в школі і так далі.

сімейний доступ

Якщо у вас активований сімейний доступ, опція “Знайти iPhone” дозволить вам побачити, де знаходяться смартфони, комп’ютери і планшети інших членів вашої сім’ї.

Це можна використовувати як для пошуку загубленого пристрою, так і для визначення місця розташування його власника.

Перед тим, як використовувати цю опцію, всі члени сім’ї повинні налаштувати передачу даних про місцезнаходження їх пристроїв.

На пристрої з iOS 12 і молодше це робиться так:

 • Відкрийте настройки вашого гаджета, натисніть на ім’я користувача або Apple ID.
 • Перейдіть в розділ “Передача геопозіціі” і активуйте функцію, потягнувши за перемикач.

В налаштуваннях можна вказати членів сім’ї, які отримають доступ до місцезнаходження ваших девайсів.

Як вмикати та вимикати “Знайти iPhone”

Включення функції “Знайти” на пристроях iPhone, iPad і iPod touch:

 • На iPhone, iPad або iPod touch відкрийте додаток “Налаштування”.
 • Натисніть своє ім’я.
 • Натисніть “Локатор”.
 • Якщо ви хочете, щоб друзі та близькі знали, де ви знаходитеся, включіть параметр “Поділитися геопозіціей”.
 • Натисніть “Знайти. “», Потім виберіть для “Знайти. “.
 • Щоб знайти пристрій, коли воно не може підключитися до інтернету, увімкнітьАрхів “Мережа локатора”.
 • Щоб відправляти відомості про місцезнаходження свого пристрою в Apple при низькому заряді акумулятора, увімкніть з’єднання “Остання геопозіція”.

У пункті “Знайти” замість трьох крапок буде прописано назву пристрою. Переведіть перемикач в потрібне положення, щоб активувати або відключити пошук.

READ  Скільки мегапікселів на iPhone 6

Порядок завантаження та установки

Вживати додаткових дій для скачування і установки «локатора» не потрібно, якщо iPhone базується на iOS 13. Додаток має бути вже встановлено на пристрої. Тому важливо уважно вивчити робочий стіл після поновлення, а також системні папки.

Якщо виявити «Локатор» все-таки не вдалося, можна завантажити додаток через App Store. А ось власникам пристроїв Apple на старих операційних системах на кшталт iOS 11 і iOS 12 не варто навіть намагатися знайти нову програму. Таким користувачам необхідно звертатися до допомоги додатків «Знайти iPhone» і «Знайти друзів» для доступу до функціоналу «локатора».

Як додати друга

Щоб ви змогли подивитися місце розташування людини, у нього на телефоні теж має стояти додаток “Знайти друзів”. Додавати нових людей можна через iPhone, iPad або iPod touch, в браузерної версії опція не реалізується.

Щоб додати друга, зробіть наступне:

 • Увійдіть в програму. Натисніть кнопку “Додати”.
 • Виберіть потрібну людину з вашого списку контактів або введіть в спеціальне поле його e-mail.
 • Натисніть на кнопку “Відправити” або “Готово”.

Вашому другу буде відправлений запит. Після того як користувач погодиться надати відомості про своє місцезнаходження, подивитися їх можна буде на карті в додатку або в браузері через iCloud.

Якщо ви відправили запит людині, який поки не відстежує вас, у відповідь запит вам відправиться автоматично.

У опції є обмеження: ви можете відстежувати не більше 100 чоловік, і максимум 100 людей можуть стежити за вами.

Як працює Знайти iPhone в iOS 13. Абсолютно по-іншому

В iOS 13 повністю змінилося додаток Знайти iPhone. Тепер в ньому відображаються не тільки ваші пристрої, але і девайси з програми Знайти друзів. Але Apple не просто поєднала ці два додатки в одне, яке тепер називається Локатор. Воно сильно відрізняється від старого Знайти iPhone і оснащено новими функціями. Що змінилося ▪️ на головній сторінці локатора тепер дві вкладки: Користувачі (друзі і члени Сім’ї) і Пристрої (ваші гаджети) ▪️ для кожного друга передбачено три функції: подивитися контакт, побудувати маршрут до нього і налаштувати повідомлення Назва поточної геопозіціі можна задати самому У першій вкладці додатки показуються девайси ваших друзів, які погодилися ділитися геопозіціей. Вибравши користувача, ви можете подивитися його точне місце розташування. Навіть адреса буде написаний під ім’ям. Вам дозволено ділитися геопозіціей з іншими користувачами прямо в Локаторі Крім того, тут же ви можете швидко побудувати маршрут до контакту, а також подивитися його картку. Плюс задати повідомлення або для себе, або для людини: про відхід з місця, де ви знаходитесь, або навпаки. показати, коли пішов ваш друг, плюс поділитися геопозіціей в конкретний момент часу. Сповіщення залежать від геопозіціі користувача і спрацьовують по прибутті або вибутті з конкретної точки ▪️ у вкладці Пристрої додатково можна дистанційно заблокувати девайс У другій вкладці вказаний список всіх ваших пристроїв. Оформлення цього меню теж змінилося. Тут ви можете дистанційно відтворити звук, побудувати маршрут до девайса, повідомити при виявленні і відзначити гаджет зниклим. А також стерти пристрій або видалити зі списку. Якщо пристрій виявиться, вам на пошту прийде відповідне повідомлення з точною геолокації Увага: видалення зі списку Знайти iPhone не супроводжується додатковим повідомленням. Пристрій одразу ж зникне при натисканні на цю кнопку, але повернеться після перезапуску програми. Тепер ваші гаджети з iOS 13 відображаються навіть в офлайн-режимі. Як це працює У iOS 13 з’явилася можливість пошуку втраченого iPhone, які не підключеного до інтернету. З активним з’єднанням Знайти iPhone девайс постійно використовує для відображення геопозіціі енергоефективну технологію Bluetooth LE. І навіть якщо iPhone вимкнений, модуль Bluetooth залишиться активним. Він практично не розряджає акумулятор. Крейг Федеріго пояснив, що для коректної роботи локатора фактично потрібно два пристрої Apple. На загубленому девайсе дані про геопозіціі шифруються, а на другому. дешифруються. Кожен з гаджетів відправляє постійно змінюється ключ, який використовують прилеглі пристрої Apple для шифрування і завантаження даних геолокації, так що тільки на іншому вашому пристрої Apple є ключ для дешифрування цих місць розташування.

Коли ви натискаєте кнопку пошуку, наприклад, свого ноутбука, iPad завантажує в Apple той же хеш відкритого ключа, що і ідентифікатор. Так що Apple може виконувати пошук за мільйонами збережених зашифрованих розташування й знаходити відповідний хеш.

Як працює Знайти iPhone в iOS 13. Абсолютно по-іншому

В iOS 13 повністю змінилося додаток Знайти iPhone.

Apple поєднала додатки Знайти iPhone і Знайти друзів в одне, яке тепер називається Локатор. Воно сильно відрізняється від старих програм і оснащено новими функціями.

Що змінилося

▪️ на головній сторінці локатора тепер дві вкладки: Користувачі (друзі і члени Сім’ї) і Пристрої (ваші гаджети)

▪️ для кожного друга передбачено три функції: подивитися контакт, побудувати маршрут до нього і налаштувати повідомлення

Назва поточної геопозіціі можна задати самому

У першій вкладці додатки показуються девайси ваших друзів, які погодилися ділитися геопозіціей.

Вибравши користувача, ви можете подивитися його точне місце розташування. Навіть адреса буде написаний під ім’ям.

Вам дозволено ділитися геопозіціей з іншими користувачами прямо в Локаторі

Крім того, тут же ви можете швидко побудувати маршрут до контакту, а також подивитися його картку.

Плюс задати повідомлення або для себе, або для людини: про відхід з місця, де ви знаходитесь, або навпаки. показати, коли пішов ваш друг, плюс поділитися геопозіціей в конкретний момент часу.

Сповіщення залежать від геопозіціі користувача і спрацьовують по прибутті або вибутті з конкретної точки

▪️ у вкладці Пристрої додатково можна дистанційно заблокувати девайс

У другій вкладці вказаний список всіх ваших пристроїв. Оформлення цього меню теж змінилося.

Тут ви можете дистанційно відтворити звук, побудувати маршрут до девайса, повідомити при виявленні і відзначити гаджет зниклим. А також стерти пристрій або видалити зі списку.

Якщо пристрій виявиться, вам на пошту прийде відповідне повідомлення з точною геолокації

Увага: видалення зі списку Знайти iPhone не супроводжується додатковим повідомленням. Пристрій одразу ж зникне при натисканні на цю кнопку, але повернеться після перезапуску програми.

Тепер ваші гаджети з iOS 13 відображаються навіть в офлайн-режимі. Як це працює

В iOS 13 з’явилася можливість пошуку втраченого iPhone, які не підключеного до інтернету.

З активним з’єднанням Знайти iPhone девайс постійно використовує для відображення геопозіціі енергоефективну технологію Bluetooth LE. І навіть якщо iPhone вимкнений, модуль Bluetooth залишиться активним. Він практично не розряджає акумулятор.

Крейг Федеріго пояснив, що для коректної роботи локатора фактично потрібно два пристрої Apple. На загубленому девайсе дані про геопозіціі шифруються, а на другому. дешифруються.

Кожен з гаджетів відправляє постійно змінюється ключ, який використовують прилеглі пристрої Apple для шифрування і завантаження даних геолокації, так що тільки на іншому вашому пристрої Apple є ключ для дешифрування цих місць розташування.

Коли ви натискаєте кнопку пошуку, наприклад, свого ноутбука, iPad завантажує в Apple той же хеш відкритого ключа, що і ідентифікатор. Так що Apple може виконувати пошук за мільйонами збережених зашифрованих розташування й знаходити відповідний хеш.

Ваш загублений девайс створює захищену мережу, в якій посилає сигнал на найближчий пристрій Apple. Навіть на чуже.

Через нього iPhone зможе непомітно підключитися до інтернету і показати, де він знаходиться прямо зараз.

Як встановити iOS 13 зараз: інструкція і прямі посилання

iHound

Додаток iHound працює за принципом Find My iPhone, тобто визначає місцезнаходження гаджета по GPS і Wi-Fi сигналами і відображає його на карті за умови активності. Для користування утилітою слід пройти реєстрацію на iHound Software, додати дані апарату, зокрема, серійний номер і короткий опис. Програма платна, коштує 3,99, і доступна вона в iTunes.

READ  Заблокувати iPhone віддалено

Що зробити для безпеки iPhone

Крім потреби в пошуку місця розташування людини, існує необхідність в тому, щоб убезпечити себе від ненавмисної стеження. Адже в такому випадку можна потрапити в небезпеку в самий невідповідний момент.

Для початку потрібно взяти до уваги головну рекомендацію. не реєструватися на сумнівних сайтах, де пропонується здійснити пошук телефону. Зазначені дані цілком можуть бути використані проти вас, і жертвою стане ваш iPhone, а не чуже пристрій. Також не варто реєструватися яких би то ні було сумнівних ресурсах, де потрібно вказувати номер телефону або адресу електронної пошти

Якщо iPhone все-таки виявився втрачений, а відстежити його місце розташування не виходить, найвірніший варіант. заборонити іншим пристроям. Звичайно, можна звернутися в правоохоронні органи, але з високою часткою ймовірності співробітники не візьмуться за настільки маленьке в світових масштабах справу. Так що після втрати слід перейти на сайт iCloud, авторизуватися через свій Apple ID і змінити пароль. Так, людина, що знайшла смартфон, не зможе отримати доступ до файлів.

Крім того, не забувайте як спосіб розблокування ставити відбиток пальця або скан особи. Графічний ключ і цифровий пароль. не найнадійніший варіант захисту пристрою. Якщо дотримати всі запропоновані вимоги, вам вдасться убезпечити свій iPhone.

Як знайти iPhone або iPad з комп’ютера через iCloud

Якщо iPhone або iPad необхідно знайти, зробити це можна через будь-який пристрій з доступом до інтернету. На іншій iPhone або iPad можна завантажити спеціальний додаток з AppStore, яке називається «Знайти iPhone». Робити це не обов’язково, оскільки також можна знайти втрачений гаджет через сайт iCloud.

При цьому важливо, щоб були виконані наступні умови:

 • Функція «Знайти iPhone» повинна бути включена;
 • Пристрій має бути підключений до мережі Інтернет;
 • Акумулятор девайса не повинен бути розряджений. Якщо він розряджений, і в настройках включена функція відправки останньої геопозіціі, можна буде дізнатися місце, де в останній момент знаходилося пристрій.

Щоб знайти iPhone або iPad з комп’ютера через iCloud, необхідно зробити наступне:

Зайдіть на сайт iCloud.com; Введіть свій Apple ID і пароль від нього, після чого натисніть на підтвердження входу;

Далі відкриється меню додатків, де необхідно вибрати «Знайти iPhone»;

Відкриється карта, на якій можна побачити місця розташування кожного з пристроїв, в яких включена функція «Знайти iPhone», і вони прив’язані до даного аккаунту iCloud; Зверху в випадаючому меню можна вибрати, який саме апарат необхідно знайти

Відкриється список дій з інформацією про заряд пристрою, що важливо при його пошуку. Користувачеві запропонують скористатися однією з наступних можливостей:

Відтворити звук. Якщо вибрати таку дію, на шуканому пристрої включиться стандартна мелодія і з’явиться сповіщення про його пошуку

Важливо: Звук включиться навіть в тому випадку, якщо пристрій коштує в режимі «Без звуку».

Режим пропажі. Основна функція при пошуку пристрою

Вибираючи її, необхідно ввести номер телефону, а також повідомлення для викрадача або людини, який знайшов телефон. Наприклад, можна написати, що за пристрій при його поверненні покладається винагороду. При активації режиму пропажі, пристрій блокується, і на його екрані блокування буде відображатися відправлене повідомлення з пропозицією зателефонувати по введеному номеру. Щоб зняти блокування з пристрою, буде потрібно ввести пароль.

Стерти iPhone (iPad). Дана опція дозволяє стерти всі дані з пристрою.

Важливо: Якщо втрачене пристрій вимкнений або відключено від Інтернету, все одно можна використовувати будь-яку з наведених вище функцій. На серверах iCloud збережеться команда, і вона буде виконана при підключенні загубленого гаджета до мережі

Основним інструментом пошуку пристрою через функцію «Знайти iPhone» є карта. На ній відображається точне місце розташування втраченого девайса. Місцезнаходження визначається досить добре, але проблема може виникнути, якщо пристрій знаходиться у зловмисника в багатоповерховому будинку, оскільки точно визначити поверх, де знаходиться iPhone або iPad, не вийде.

Інші варіанти

Якщо жоден з наведених вище способів не допоміг відстежити місцезнаходження телефону, то, швидше за все, ви не є власником або не маєте до нього доступ. У цій справі потрібно пам’ятати, що без згоди другої сторони визначити геолокацію неможливо.

Якими б привабливими не були пропозиції в інтернеті, в більшості випадків вони є шахрайськими. Але, якщо користувача нічого не зупиняє, можна звернутися, наприклад, до сайту phone-location.org. Тут потрібно вказати номер телефону і пройти реєстрацію. Відгуків про подібні ресурсах практично немає, так що ніхто не може гарантувати його безпеку, даних, які на ньому зберігаються.

У разі якщо людина розуміє, що без згоди здійснити пошук можна, але хочеться звернутися до іншого методу стеження, рекомендується скористатися сервісом Google Timeline. Якщо на загубленому смартфоні був зареєстрований Аккаунт Google, потрібно перейти на сторінку google.com/maps/timeline, авторизуватися і звернутися до віртуальної карти. На ній будуть показані всі останні переміщення смартфона.

Как включить офлайн-поиск «Найти iPhone (iPad)» для нахождения выключенных устройств | Яблык

Як заблокувати вкрадений iPhone?

Додаток «Знайти iPhone» дозволяє заблокувати iOS-девайс і не дасть зловмисникові його використовувати, причому не допоможе ні перезавантаження iPhone, навіть перепрошивка з DFU-режиму або Recovery Mode.

1 У меню «Мої налаштування» виберіть бажане пристрій;

2 У вікні клацніть на «Режим пропажі».

3 Якщо апарат знаходиться в мережі, вам буде запропоновано відправити на девайс повідомлення з контактними номерами номером телефону і текстом. За бажанням введіть номер телефону за яким можна було б з вами зв’язатися і натисніть «Далі»;

4 В наступному вікні введіть текст повідомлення який буде відправлений на пристрій і натисніть «Готово».

Після виконання даної операції на апарат буде відправлено текстове повідомлення і вказаний номер телефону. Додатково до всього, якщо ви встановили пароль блокування в Налаштування. Основні. TouchID і пароль, для того, щоб розблокувати пристрій для якого включений режим пропажі необхідно буде ввести заданий пароль.

Для тих пристроїв, які не перебувають в мережі, при включенні режиму пропажі можна віддалено задати пароль блокування, без введення якого зловмисник не зможе розблокувати апарат після входу в інтернет.

Як знайти iPhone через iCloud без комп’ютера?

Знайти iPhone через iCloud можливо не тільки з персонального комп’ютера, це можна зробити з будь-якого іншого мобільного апарату (смартфона, планшета, ноутбука), єдина умова. активне підключення до інтернету. Процедура пошуку повністю ідентична.

Превращаем ЛЮБОЙ Айфон в iPhone X

З будь-якого доступного пристрою перейдіть на сайт iCloud.com, авторизуйтесь і увійдіть в додаток «Знайти iPhone». В меню «Мої пристрої» виберіть свій апарат і готово!

Може трапитися і так, що втратили ви iPhone в межах свого будинку або кімнати і на карті при визначенні місця розташування iPhone буде відзначений ваш домашню адресу. Не біда, і в цьому випадку через iCloud знайти iPhone буде ще простіше.

1 На комп’ютері, планшеті, смартфоні перейдіть в веб-інтерфейс iCloud;

3 Якщо ваш апарат підключений до мережі Інтернет в меню «Мої пристрої» виберіть ваш iOS-девайс. У вікні з назвою апарату натисніть на «Відтворити звук». На означений гаджет сервером буде відправлений запит на автоматичне відтворення гучного сигналу.

Знайти iPhone через iCloud з комп’ютера

У компанії Apple є фірмова служба для пошуку телефону за допомогою геолокації. Називається сервіс «Знайти iPhone», скористатися ним можна, тільки якщо провести попередню настройку. Працювати буде функція тільки при включеному на гаджеті інтернеті, при його відсутності буде показана остання точка, де був виявлений iPhone. Знайти iPhone iCloud з комп’ютера можна за наступною інструкції:

 • Через інший телефон авторизуйтесь в «Знайти iPhone» через свій Apple ID. Програма доступна в App store.
 • При відсутності телефону можна зайти з комп’ютера через браузер з сайту iCloud. Скористатися потрібно знову ж своєї учеткой.
 • До аккаунту можна прив’язати відразу кілька пристроїв. Виберіть те, для якого потрібно провести пошук через комп’ютер.
 • Після цього на карті з’явиться місцезнаходження телефону або остання координата, де він був зафіксований. Можна виконати передачу сигналу виклику на девайс навіть при вимкненому звуці, вивести на екран повідомлення.
 • Переглянути останні розташування апарата вдасться, тільки якщо на ньому буде активована функції «Остання геопозіція».
READ  Як оновити iOS на iPhone 6

Пошук телефону Apple стандартними засобами

За допомогою інтернет-сервісу iCloud, створеного фірмою Apple, можна віддалено контролювати телефон iPhone. Для цього використовується спеціальний додаток «Знайти iPhone», яке необхідно заздалегідь налаштувати на своєму пристрої. В результаті будуть доступні різні дії з вашим телефоном на відстані, а при включенні функції «Сімейний доступ». з телефонами членів вашої родини.

У додатку є наступні функції:

При включенні функції «Сімейний доступ» буде потрібно настройка надання даних з iPhone інших членів сім’ї. Після цього можна буде в будь-який час побачити геопозіцію їх телефонів.

Як активувати «Локатор» на iPhone або iPad

Щоб використовувати додаток «Локатор», необхідно спершу включити служби визначення місцеположення на вашому пристрої. Якщо ви ще цього не зробили, то ось що треба здійснити:

Відкрийте «Налаштування» і виберіть «Конфіденційність».

Виберіть «Служби геолокації».

Активуйте перемикач для служб визначення геолокації.

Якщо ви хочете поділитися своїм місцем розташування з іншими, ви також можете зробити це в поточній області налаштувань. Натисніть «Поділитися геопозіціей» і включіть перемикач на наступному екрані.

Крім того, на цьому екрані ви можете вибрати пристрій, з якого буде передаватися ваша геопозіція (меню Моя геопозіція).

Ці ж налаштування програми Локатор знаходиться по шляху: Налаштування → Apple ID (Ваше ім’я) → Локатор.

Тепер, через якийсь час якщо одне з ваших пристроїв пропало, ви зможете знайти його, навіть якщо він не приєднаний до Інтернету (головне, щоб була активована опція Включити Офлайн-пошук, див. Скріншот вище).

Відкрийте програму «Локатор» і натисніть вкладку «Пристрої». У списку Ви побачите кожне з ваших пристроїв разом з його місцем розташування на карті.

Ви можете натиснути на потрібний елемент для вибору конкретного пристрою, а потім вибрати меню Відтворити звук. Це допоможе знайти загублене десь поруч виробу або Маршрут для пошуку. Ви також можете використовувати функцію Повідомити про зникле і отримати повідомлення, коли пристрій буде кимось знайдено. При необхідності ви можете віддалено Стерти цей пристрій.

Ця функція також корисна для пошуку пристроїв, що належать іншим людям, які поділилися з вами своїм місцезнаходженням. Наприклад, якщо ваша дитина втратив свій пристрій, то воно з’явиться в списку. Його теж можна вибрати і знайти так само, як і свій власний апарат.

Додаток Локатор в iOS 13. заміна Знайти iPhone і Знайти друзів на iPhone і iPad: як користуватися

Одним з нововведень, представлених Apple на конференції WWDC в 2019 році, стала поява додатки Локатор, яке об’єднує в собі два існуючих сервісу Знайти iPhone і Знайти друзів.

Сервіси «Знайти iPhone» і «Знайти друзів» були остаточно об’єднані в єдину програму з виходом офіційних версій iOS 13, macOS Catalina і iPadOS 13. Новий і єдиний сервіс під назвою Знайти буде включений в програму Локатор на всіх платформах Apple.

У цьому матеріалі ми коротко розповімо про програму Локатор і важливі зміни.

Знайти iPhone Знайти друзів = Знайти (Локатор)

Як ми вже згадували вище, Apple вирішила об’єднати можливості функцій «Знайти iPhone» і «Знайти друзів» в один додаток під назвою Latitude. Програма дозволяє не тільки знайти втрачений iPhone, iPad або MacBook, але і допоможе виявити місце розташування важливих для вас людей.

Як дивитися розташування друзів в додатку Локатор на iPhone або iPad

Для пошуку члена сім’ї або друга, зробіть наступне:

Відкрийте програму «Локатор», перейдіть на вкладку «Люди» та натисніть на кнопку Почати ділитися геопозіціей.

Введіть ім’я користувача (його телефон або e-mail) або скористайтеся кнопкою «», або виберіть людини зі списку запропонованих.

Натисніть кнопку Надіслати та виберіть у меню на який час ви хочете поділитися своєю геопозіціей:

 • Поділитися на годину;
 • Поділитися до кінця дня;
 • Поділитися безстроково.

Після виконання цих дій додаток Локатор відправить обраному користувачу повідомлення. У разі, якщо він підтвердить запит, ви також зможете відслідковувати його геопозіцію.

Після того, як користувач дозволить вам бачити його геопозіцію, він з’явиться в списку Люди і на карті, а поруч з його ім’ям буде вказано відстань до вас.

За допомогою різних опцій в меню користувача ви можете контактувати з людиною, створити маршрут до його місця розташування, додавати повідомлення і багато іншого.

Наприклад, можна створити повідомлення, яке ви отримаєте на iPhone в разі, коли обраний користувач приходить або йде з будь-якого місця.

Цей інструмент може стати в нагоді батькам у відстеженні своїх дітей при вході або виході зі школи або будинку і т.д.

Для створення таких повідомлень в меню Повідомлення в картці користувача (скріншот вище) натисніть Додати

5.1 У спливаючому меню виберіть «Повідомити мене», а на наступному екрані вкажіть дію користувача: «Коли (ім’я користувача) приходить» або «Коли (ім’я користувача) йде».

Как найти iPhone в iOS 13 с помощью Локатор, что нового? обзор lokator от мактайм

5.2 У розділі «Геопозіціі (ім’я користувача)» натисніть кнопку Додати геопозіцію для вибору місця, в якому виявиться користувач.

5.3 Вкажіть місце і відстань (радіус), при якому ви отримаєте повідомлення, якщо користувач прийде (або піде) з зазначеного місця. Натисніть кнопку Додати для створення повідомлення.

Як дивитися розташування своїх пристроїв Apple в додатку Локатор на iPhone або iPad

Функція виявлення пристрою, коли воно включено і активно. зрозуміла. Але що робити, якщо пристрій знаходиться в «сплячому режимі»? Адже воно перестає бути доступним. Apple частково вирішило це питання. Для цього використовується краудсорсінговая інформація. Вона дозволяє створити систему, що дозволяє автономному пристрою відправляти в світ зашифрований сигнал про своє місцезнаходження за допомогою Bluetooth. Функція допоможе знайти і ваш MacBook, навіть коли кришка закрита і ноутбук неактивний. Як це можливо?

Втрачене пристрій при його включенні (якщо воно було вимкнено) згенерує спеціальний зашифрований сигнал, який буде переданий на будь-який пристрій Apple, розташоване поблизу. Це може бути пристрій абсолютно незнайомого сторонньої людини. Без його відома пристрій зловить сигнал, перевірить своє місце розташування і зашифрує дані про це за допомогою відкритого ключа, отриманого з зниклого пристрою. Інформація про місцезнаходження зашифрована так, що тільки другий пристрій може визначити точне місце розташування зниклого «побратима», що знаходиться в автономному режимі (наприклад, без SIM-карти або з вимкненим Wi-Fi). Навіть компанія Apple не може прочитати інформацію про геолокації, що посилається пристроєм. Інформація про місцезнаходження передається на сервер Apple. Якщо ввімкнути функцію функції Знайти власник отримає зашифроване повідомлення з координатами, яке зможе розкрити місцеположення його другого пристрою.

Вкладка «Я»

Якщо ви хочете почати або перестати ділитися своїм власним місцем розташування, відкрийте «Локатор» і торкніться вкладки «Я» в нижній частині. Встановіть перемикач «Поділитися геопозіціей» у потрібному напрямку.

Дана вкладка дозволяє настроїти отримання запитів друзів, оновлення розташування від будь-яких людей або тільки від обраних вами, а також редагувати ім’я локації.

BETATECH.COM.UA 2022