Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як на Samsung зробити 2 екрани одночасно

Table of Contents

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy A52

Перший метод, який також є найбільш популярним. це традиційний спосіб одночасного натискання двох апаратних клавіш.

Вам потрібно використовувати фізичні клавіші, розташовані на бічній стороні телефону. Візьміть свій Samsung А52 і одночасно тисніть кнопку харчування і кнопку зменшення гучності.

При це робіть це реактивно. якомога швидше. Затиснули і відразу відпустили. Затримайтеся скріншот зробити не вийде.

Якщо екран блимне, значить скрін зробили. Про це також вас повідомить внизу темна овальна смуга з настройками. поділитися, редагувати та інше.

Як на Samsung А52 робити скріншот (2 способи)

Зробити знімок екрана на Samsung А52 (на фотках телефон 5G. 4G обямі отлчается але за функціями аналогічний) можна не менше п’ятьма способами і якщо ви схожі на більшість користувачів, то ймовірно, робите скріншоти екрану на своєму телефоні з різних причин.

Може бути, ви хочете показати щось своїм друзям, а може бути, просто хочете зберегти щось на потім.

Незважаючи ні на що, створення знімків екрану. дуже важлива функція, яка є у всіх телефонах Android, включаючи Galaxy А52.

Якщо ви тільки що придбали новий Samsung А52, вам може бути цікаво дізнатися всі варіанти, але я обмежуся двома. на відео внизу я показав 4 способи, включаючи чудовий як робити звуком.

Перший традиційний або класичний. кнопками, і другий найдоступніший, але за замовчуванням прихований.

Можна ще долонею, можна голосом, можна навіть подвійним постукуванням по задній кришці телефону, але про них я розповім хіба якщо хтось запитає в коментарях. просто не впевнений, що будуть бажаючі і не буду витрачати ваш і свій час.

Прихований і найпростіший спосіб зробити скрін на Samsung А52

Якщо з якоїсь причини перший метод не працює через зламані кнопок або будь-якої іншої причини ви можете вивести на екран приховану кнопку.

Для цього перейдіть в налаштування. Можна через меню програми або через панель швидкого доступу як на фото нижче.

Далі крутячи крутячи, опустіться вниз і натисніть «Спеціальні можливості».

КАК НА САМСУНГЕ СДЕЛАТЬ ДВОЙНОЙ ЭКРАН/МУЛЬТИОКОННЫЙ РЕЖИМ SAMSUNG/Galaxy ВКЛЮЧИТЬ РАЗДЕЛЕНИЕ ЭКРАНА

Там побачите порушення координації і це як раз те куди ми прагнемо. натисніть.

Тепер все що від вас вимагається це штовхнути вправо повзунок навпроти меню.

Тепер спец. кнопка буде вас переслідувати завжди щоб ви в будь-який момент могли зробити знімок екрана на Samsung А52.

Її можна перемістити в місце, де вона не буде перешкоджати вам в роботі, а після натискання на неї спливе вікно, де буде кнопка «Скріншот».

Тисніть її і справа в капелюсі. За цей спосіб мені багато сказали спасибі. Через простоту він дуже зручний. успіхів.

Тривога не дзвонить

Деякі користувачі Galaxy S7 повідомляють, що їх будильник більше не дзвонить. Більшість цих звітів, схоже, виходить від користувачів, що використовують сторонні додатки для сигналізації. Однією з причин цього може бути надмірно агресивну управління батареєю Android під назвою Doze.

Щоб перевірити, чи не є дрімота причиною ваших проблем, спробуйте використовувати програму годинника Samsung за замовчуванням, щоб перевірити, чи не дзвонять чи будильники. Якщо це так, то ваше стороннє додаток, швидше за все, відключено Android Doze.

Щоб відключити функцію Doze, перейдіть в «Налаштування» «Обслуговування пристрою» «Батарея» «Батарея» «Ще» «Оптимізувати використання батареї», потім знайдіть свій додаток для будильника і скажіть Android не оптимізовані час автономної роботи для нього.

Розбивається скло камери?

Це одна з небагатьох серйозних проблем з обладнанням, про які повідомлялося в Samsung Galaxy S7 і S7 Edge.Некоторие користувачі повідомляють, що скло їх задньої камери розбилося без видимої причини.

Поки що від Samsung не надійшло однозначної відповіді на питання, чи є розбивають скло камери виробничим дефектом. Виробник смартфонів рекомендує тим, хто постраждав від розбитого скла камери, відправити свої телефони назад, щоб вони могли відстежити причину проблеми і відремонтувати її.

READ  Телевізор Samsung налаштування цифрових каналів

Це розчаровує рішення для власників, так як їм доведеться кілька днів залишатися без своїх телефонів, поки вони будуть проаналізовані і отремонтіровани.К жаль, користувачі мало що можуть зробити.

Як розділити екран на Samsung?

Насамперед потрібно, щоб були відкриті ті додатки, для яких ви хочете розділити екран. У нашому прикладі їх відкрито більше двох.

Натисніть на кнопку «Меню». Вона може бути як наекранной, так і розташовуватися на корпусі.

З’явився список запущених додатків. Тапніте по іконці першого додатка (виділена червоним).

З’явилося меню. Натисніть «Запуск в режимі розділеного екрану».

Перше додаток вибрано, тепер виберіть друге. просто тапніте по ньому.

Готово, екран розділений на дві частини, додатками можна користуватися.

Для виходу з цього режиму натисніть на кнопку «Додому», а потім. на хрестик на екрані.

Налаштувати Edge Handle

Edge handle. це гаряча точка, з якої ви проводите пальцем по екрану, щоб відкрити заздалегідь задані ярликі.Ви можете налаштувати розмір, розташування і прозорість цієї ручки, щоб вона була настільки очевидною або непомітною, наскільки ви хочете. Переконайтеся, що він зручно розташований, щоб вам не доводилося заходити надто далеко, щоб викликати ярлики.

Проведіть всередину від напівпрозорої ручки Edge збоку екрана.

Виберіть «Налаштування» зліва внизу.

Натисніть “Налаштування ручки крайової панелі” внизу.

Перетягніть ручку праворуч в бажане вертикальне положення.

Відрегулюйте положення ручки (на лівому або правому екрані), розмір і прозорість. увійшовши в кожну опцію відповідно.

Натисніть стрілку назад угорі ліворуч. щоб повернутися до інших налаштувань.

Телефон не відповідає з чорним екраном

Деякі користувачі Samsung Galaxy S7 повідомляли про «чорному екрані смерті», коли телефон, здається, все ще функціонує, але не прокидається незалежно від того, які кнопки нажімаются.Музика як і раніше буде відтворюватися, а індикатор повідомлень як і раніше буде блимати, але користувачі не можуть розбудити свій телефон.

Тимчасове рішення. виконати жорстку перезавантаження, яка включає одночасне натиснення і утримування кнопок харчування та зменшення гучності протягом 10 секунд. Це змусить телефон перезавантажитися. Якщо апаратна перезавантаження не працює, ви можете спробувати запустити Galaxy S7 в безпечному режимі.

Ось як увійти в безпечний режим Samsung Galaxy S7:

 • Утримуйте кнопку живлення, поки не побачите логотип Samsung Galaxy.
 • Одночасно відпустіть кнопку живлення, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 • Утримуйте клавішу зменшення гучності, поки пристрій завантажиться повністю. Ви дізнаєтеся, що перебуваєте в безпечному режимі, коли побачите «Безпечний режим» в нижньому лівому кутку екрана.

Якщо на вашому телефоні більше не з’являється жахливий чорний екран, це означає, що причиною проблеми є одне з завантажених вами додатків. Повторіть дії, щоб дізнатися, встановлювали ви недавно додаток, яке могло викликати проблему, і видаліть его.Также варто перевірити наявність оновлених версій встановлених додатків, щоб дізнатися, виправлена ​​помилка.

В крайньому випадку, ви можете спробувати відновити заводські настройки телефону з меню відновлення. Зверніть увагу, що при скиданні до заводських налаштувань з вашого телефону будуть стерті всі дані, тому обов’язково зробіть резервну копію ваших фотографій, документів і музики, перш ніж продовжити.

Ось як виконати скидання налаштувань до заводських налаштувань з меню відновлення Galaxy S7:

 • вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавіші «Додому» і «Збільшення гучності», а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • Відпустіть кнопку харчування, коли побачите логотип Galaxy S7.
 • Як тільки ви побачите логотип Android, відпустіть всі кнопки. Тепер ваш телефон знаходиться в режимі аварійного відновлення, де ви можете вибрати Factory Reset за допомогою кнопок збільшення і зменшення гучності. Після того, як ви виділите Factory Reset, натисніть кнопку живлення, щоб почати процес.

Кнопки харчування і регулювання гучності не працюють

Це досить серйозна проблема, але просте перезавантаження зазвичай вирішує будь-які непрацюючі кнопкі.Ви можете примусово перезавантажити Samsung Galaxy S7 і S7 Edge, утримуючи кнопки харчування і «Додому». Якщо це не допомогло, проблема серйозніша, і ваш телефон слід відправити назад в Samsung.

Активувати панель Edge

Проведіть вниз по екрану головного екрану. щоб відкрити панель сповіщень.

Виберіть «Налаштування» у правому верхньому кутку.

samsung, зробити, екрани, одночасно

Прокрутіть вниз і виберіть Edge Screen.

Переконайтеся, що Edge Panels знаходиться на. або торкніться вибору, щоб включити його.

Wi-Fi продовжує відключатися

Цю неприємну помилку складно вирішити, але деяким користувачам вдалося відключити Bluetooth, щоб отримати більш стабільний сигнал Wi-Fi.Ето не ідеальна рішення, і Samsung необхідно вирішити його при оновленні програмного забезпечення. Не забудьте перевірити Налаштування Оновлення ПО, щоб дізнатися, чи доступне оновлення.

Ви також можете спробувати скинути налаштування мережі. Для цього перейдіть в Налаштування Загальне управління Скидання Скинути настройки мережі Скинути настройки.

Якщо проблема не зникне, перевірте, чи є оновлення прошивки вашого маршрутизатора. Існують різні методи оновлення програмного забезпечення вашого маршрутизатора, тому зверніться до керівництва вашого маршрутизатора, щоб дізнатися, як це зробити.

Як розділити екран на 2 частини Samsung?

Тому щоб розділити на два екрани Android, роби так:

 • Відкрий додаток, яке буде вгорі розділеного на 2 частини екрану Android
 • Запусти диспетчер додатків (як це зробити. зирь в відео)
 • Довгий дотик на значку додатка
 • Тисни кнопку Розділити екран
 • Запусти другий додаток.

Як поставити два монітори на один комп’ютер?

Клацніть правою кнопкою миші вільне місце на робочому столі, а потім натисніть пункт Розширення екрану (скріншот для цього кроку наведено нижче). 2. У списку Кілька екранів виберіть елемент Розширити ці дисплеї або Дублювати ці екрани.

Як розділити екран iPhone на дві частини?

Налаштування режиму розділеного екрана на iPhone або iPad

 • Відкрийте другий додаток. Щоб розділити ваш екран на iOS, вам потрібно просто відкрити другий додаток і згорнути його.
 • Відкрийте основне додаток. Тепер відкрийте основне додаток, то з яким ви бажаєте розділити екрани.
 • Перетягніть другий додаток.
READ  Як під'єднати ноутбук до телевізора через HDMI

Як розділити екран на s9?

Для того, щоб активувати режим Split Screen в Android 9.0 Pie, необхідно зробити чотири дії: змахнути вгору по функціональної екранної кнопці, вибрати у верхній частині екрану перший додаток, натиснути кнопку Split Screen, після чого вибрати другий додаток для відображення в нижній частині екрана.

Як розділити екран на 2 частини на iPad?

Щоб розділити екран між двома програмами порівну, перетягніть роздільник програм до центру екрану. Щоб включити режим Split View в режимі Slide Over, смахніте вниз від верхньої частини програми. Щоб вийти з режиму Split View, перетягніть роздільник над програмою, яку потрібно закрити.

Як зробити друге простір на Samsung?

Як підключити гостьовий режим на Android-смартфоні

Відкриваємо налаштування і переходимо до розділу «Система і пристрій» або «Особливі можливості». Тут необхідно вибрати пункт під назвою «Друге простір». Після цього на сторінці можна зайнятися створенням простору.

Як зробити 2 екрану на Samsung s9?

Для цього вам потрібно зробити кілька простих кроків.

 • Для початку запустіть обидва додатки, які ви хочете використовувати разом.
 • Відкрийте меню «Недавні», а потім натисніть на значок будь-якої програми, яку ви хочете використовувати в режимі поділу екрана.
 • Потім натисніть «Відкрити в режимі поділу екрана».

Знімок екрану Galaxy S20 з використанням кнопок

Samsung підтримує стандартний метод Android створення знімка екрана за допомогою натискання кнопок:

 • Переконайтеся, що контент, який ви хочете захопити, знаходиться на екрані.
 • Натисніть одночасно кнопку зменшення гучності і кнопку режиму очікування на правій стороні.
 • Екран буде захоплений, блимає і збережений в альбомі / папці «Знімки екрана» в галереї.

Зверніть увагу, що це відрізняється від Galaxy S7 і попередніх пристроїв, в яких використовувалася комбінація кнопки режиму очікування і кнопки повернення додому.

Знімок екрану Galaxy S20 за допомогою пальця

Альтернативний метод, який пропонує Samsung. це метод, який використовувався на останніх декількох пристроях, з використанням жестів. Ось як змусити його працювати.

 • Зайдіть в налаштування розширені функції руху і жести змахування долонею для захоплення. Переконайтеся, що ця опція включена.
 • Проведіть рукою по дісплею.Ви можете провести пальцем вліво або вправо, обидва працюють.
 • Екран буде захоплений, блимає і збережений в альбомі / папці «Знімки екрана» в галереї.

Зверніть увагу, що якщо ви освоїли натискання кнопок і не хочете проводити пальцем для захоплення, ви можете відключити його, щоб цього ніколи не відбувалося.

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy S20

(-Lint). Samsung внесла серйозні зміни, коли випустила Galaxy S8, прибравши фізичну кнопку «Додому». Те ж саме з Galaxy S9, Galaxy S10, а тепер і з Galaxy S20, що означає, що знімки екрану на новому телефоні Samsung відрізняються від старих моделей, таких як S7.

Коли справа доходить до створення знімка екрана, у вас є кілька різних варіантів, з деякими доповненнями Samsung, які роблять його більш корисним, ніж звичайний пристрій Android.Хотя в S20 були внесені деякі поліпшення, принципи роботи в основному ті ж, що і на більш старих пристроях.

Ось як зробити знімок екрана на новому Samsung Galaxy S20.

Встановіть «Не спати. не відключати екран »

Щоб спробувати це, почніть з переходу в розділ Завантажити в додатку Xposed Installer і виконайте пошук Не спати. тримайте екран на.Отсюда торкніться верхнього результату, потім перейдіть на вкладку Versions і натисніть кнопку “Завантажити” поруч із самою останнім записом. Через кілька секунд повинен з’явитися інтерфейс установника Android, тому натисніть «Встановити», коли побачите цей екран.

Коли це буде завершено, обов’язково увімкнення модуля і перезавантажте його, щоб завершити настройку.

Зробіть так, щоб екран вашого Android залишався включеним в деяких додатках «Android :: Gadget Hacks»

Тайм-аут екрана за замовчуванням на більшості пристроїв Android становить 30 секунд. Зазвичай це забезпечує хороший баланс зручності використання та економії заряду батареї, але іноді вам потрібно, щоб екран залишався включеним довше. Наприклад, практично кожен раз, коли я намагаюся показати щось на своєму телефоні комусь іншому, екран блокується, перш ніж вони це побачать. Але збільшення загальносистемного тайм-ауту екрану також не є відмінним рішенням, тому що це може привести до непотрібної розрядці батареї і навіть вигоряння екрана.

Отже, розробник Леонхард Кюнцлер придумав рішення, яке має, нарешті, покласти край цим розчарувань. Його новий модуль Xposed дозволяє вам швидко відключати тайм-аут екрана для кожного додатка, використовуючи просту комбінацію кнопок, а потім скидає тайм-аут до початкового значення в наступний раз, коли ви вручну виключаєте екран. У цього є багато хороших застосувань, тому я покажу вам, як все це працює нижче.

Як зробити подвійний екран на телефоні Samsung?

Напевно, більшість свіжих прошивок на базі Android отримало функцію поділу екрана. Не є винятком і фірмова прошивка One UI від компанії Samsung. тут цей функціонал теж є і навіть більше (про це. трохи нижче). А як їм скористатися, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Знімок екрану Galaxy S20 з використанням панелі інструментів для інтелектуального захоплення / знімка екрана

Наступне, що потрібно знати про створення знімків екрану на Galaxy S20 (і старіших моделях), це те, що інтелектуальний захоплення. тепер званий панеллю інструментів знімків екрана. зробить для вас набагато больше.Ето щось досить унікальне для Samsung і дозволяє миттєво робити щось зі своїм знімком екрана, замість того, щоб відкривати його в додатку галереї.

 • Переконайтеся, що інтелектуальний захоплення включений в настройках додаткові функції знімки екрану і запис екрану (за замовчуванням він буде включений)
 • Коли ви робите знімок екрана (за допомогою кнопок або смахивания долонею, нижче), ви отримуєте додаткові параметри внизу сторінки у вигляді банера (як показано вище). Ви можете малювати, кадрувати або ділитися, але найбільш корисним є захоплення прокрутки, зазначений стрілками, що вказують вниз.
 • Захоплення прокрутки дотиком, щоб включити частини дисплея, які ви можете бачити, наприклад, на довгій веб-сторінці. це дійсно корисно.
READ  Як знайти телефон Samsung по геолокації

Включаємо розділений екран

Можливості мультіоконності одними з перших з’явилися саме в телефонах корейського гіганта, і з плином часу тільки поліпшувалися. У актуальною оболонці One UI 3.0 активація відповідного режиму відбувається наступним чином:

  Насамперед викличте меню «Недавніх додатків». натисканням на відповідну кнопку, якщо користуєтеся наекранной елементами управління, або жестом «палець вгору від центру нижньої області».

Знайдіть у списку програму, яку хочете включити в розділеному екрані, після чого натисніть на її іконку у верхній частині попереднього перегляду і потримайте близько 3 секунд.

Тепер виберіть другу програму зі списку «Apps edge» праворуч або натисніть на панель з точками внизу, щоб отримати весь перелік доступних програм. Якщо потрібного додатка немає, скористайтеся розділом вирішення проблем нижче.

Готово. тепер на дисплеї телефону будуть розміщені дві програми відразу. Для зміни їх розміру торкніться синьої косильною волосіні і рухайте її вгору або вниз.

Як бачимо, операція дуже проста і впорається з нею навіть недосвідчений користувач.

Функція переходу в режим розділеного екрану в телефонах Samsung

Як використовувати багатозадачність. спосіб 1

Як згадувалося вище, Samsung змінила спосіб доступу користувачів до функції розподілу екрану, щоб використовувати два додатки одночасно. Для цього вам потрібно зробити кілька простих кроків.

 • Для початку запустіть обидва додатки, які ви хочете використовувати разом.
 • Відкрийте меню «Недавні», а потім натисніть на значок будь-якої програми, яку ви хочете використовувати в режимі поділу екрана.
 • Потім натисніть «Відкрити в режимі поділу екрана». Ця опція буде доступна, тільки якщо додаток підтримує багатозадачність. В іншому випадку функція не відображатиметься.

Тепер ви зможете вибрати другий додаток і запустити багатозадачність. При виборі додатків, обидва будуть автоматично відображатися в режимі поділу екрана.

Як зробити подвійний екран на Samsung

Перші смартфони називалися кишеньковими PC. І це не випадково, адже мобільні пристрої прагнуть стати повноцінними комп’ютерами. І, здається, їм це вдається. Сьогодні багато моделей смартфонів вміють працювати відразу з декількома додатками. А також відкривати кілька вікон, точно так же, як Windows. З цієї статті ви дізнаєтеся, яким чином зробити подвійний екран на мобільному телефоні Samsung.

КАК НА САМСУНГЕ СДЕЛАТЬ ДВОЙНОЙ ЭКРАН/МУЛЬТИОКОННЫЙ РЕЖИМ SAMSUNG/Galaxy ВКЛЮЧИТЬ РАЗДЕЛЕНИЕ ЭКРАНА

 • Спосіб розділити екран на дві частини на Samsung Note 9
 • Яким чином відкрити програму у вікні на Samsung
 • Чи можна включити подвійний екран, якщо немає цієї функції в Samsung?
 • Функція багатозадачності в Samsung

У списку включення режиму немає потрібної програми

Якщо при виконанні кроку 4 ви не можете знайти необхідний софт, це означає, що він несумісний з режимом розділеного екрану. Як правило, з подібною проблемою стикаються ті, хто продовжує використовувати застаріле ПЗ або не оптимізовані під сучасні версії Android, оскільки більшість популярних додатки регулярно оновлюються і зазвичай підтримують віконні режими роботи. Рішенням в такій ситуації буде пов’язано з розробником з проханням додати відповідну функціональність в його продукт, або пошук і використання сумісного аналога.

Як використовувати два додатки одночасно на пристроях Samsung Galaxy

З одним з останніх оновлень фірмової оболонки інтерфейсу Samsung One UI, компанія привнесла чимало позитивних змін. Але при цьому досить сильно була ускладнена функція багатозадачності. Її все ще можна використовувати. На щастя, є кілька способів використовувати два додатки одночасно на смартфонах Galaxy S10 і взагалі будь-якому іншому пристрої Samsung.

Спосіб підходить не тільки для вже згаданого Galaxy S10, але і для S9, S8, Note 9, Note 8 і взагалі будь-якого смартфона з встановленим призначеним для користувача інтерфейсом One UI.

Спосіб розділити екран на дві частини на Samsung Note 9

У пристроях Samsung з Android 7 і вище є можливість розділяти екран на 2 частини. І працювати відразу з двома додатками на одному екрані. Це дуже зручно, наприклад, коли потрібно ввести код з SMS в додатку або браузері. Або швидко перенести текст з редактора в вікно для введення повідомлення.

У смартфоні Samsung Note 9 зробити це можна в такий спосіб:

  На головному екрані натисніть на ліву кнопку (одна з трьох кнопок внизу);

Тепер ви зможете користуватися повноцінно обома відкритими додатками на Samsung. Але потрібно пам’ятати про деякі моменти.

Що потрібно знати: Пояснення:
У відкритих вікнах підтримується технологія Drag Drop. Це перетягування елементів вручну.
Деякі програми не можуть бути відкритими на 2 екрани. Наприклад, при відкритті Instagram або Telegram пункту для відкриття програми в многооконном режимі не буде.
Потрібно запам’ятати алгоритм виходу з програми. Якщо ви хочете закрити один з додатків з многооконного режиму, знову натисніть ліву кнопку внизу екран (меню). І приберіть додаток. Таким же чином можна змінити додаток на інше.
BETATECH.COM.UA 2022