Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як на телевізорі Samsung зайти в інтернет

Як зайти в інтернет на телевізорі LG Smart TV?

Як і у випадку з будь-яким іншим телевізором, його потрібно спочатку підключити до інтернету. Тут вам можуть стати в нагоді ці статті:

Підключаємо телевізор LG до інтернету, переконуємося що він працює і виконуємо наступні дії:

 • Кнопкою “Home” або “Smart” відкриваємо меню Smart TV. Або відкриваємо список програм кнопкою “My APPS”.
 • Серед встановлених додатків на LG Smart TV знаходимо і запускаємо додаток “Веб-браузер” (WWW).
  телевізорі, samsung, зайти, інтернет
 • У браузері на телевізорі LG так само є адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку. Це означає, що ви можете прописати в ній адреса сайту, або пошуковий запит. Все як і в інших браузерах. Браузер навіть відразу видає підказки.
 • Знизу можна побачити відкриті вкладки. Можна створювати нові вкладки, або закривати їх.
 • Іконка з екраном на панелі іконок (праворуч) відкриває поверх вікна браузера невелике вікно, в якому можна дивитися телеканали. Там же є кнопка для зміни масштабу сторінки в браузері, іконка яка відкриває меню, включає перегляд “на весь екран” і закриває браузер. На телевізорах LG особливо зручно серфить в інтернеті за допомогою пульта Magic Remote. Навіть мишка не потрібна.

В цілому браузер на телевізорах LG працює дуже спритно і підтримує всі необхідні технології. Можна навіть без проблем дивитися онлайн відео на сайтах. Правда, на цих телевізорах іноді буває помилка “Недостатньо пам’яті”. Ніби як допомагає підключення порожній флешки в USB-порт телевізора.

Як зайти в інтернет з телевізора Smart TV?

Найчастіше на телевізорах виходять в інтернет через веб-браузер, щоб дивитися безкоштовно фільми на різних сайтах. Саме онлайн перегляд фільмів, серіалів, телепередач, які, як правило, в спеціальних додатках платні. Наприклад, в тому ж ivi, або MEGOGO все нові і хороші фільми і серіали платні. Або за передплатою, або потрібно купувати фільм (брати на прокат). А через браузер на телевізорі ці фільми і серіали можна дивитися безкоштовно, як з комп’ютера, планшета, або телефону. Звичайно, іноді краще використовувати саме окремі додатки. Наприклад, який сенс дивитися YouTube через браузер на телевізорі, якщо для цього можна використовувати спеціальний додаток від Google, яке зазвичай вже з заводу встановлено на всіх телевізорах зі Smart TV. Детальніше в статті як дивитися Ютуб на телевізорі. Хіба що у вас перестав працювати YouTube на телевізорі (саме сам додаток). тоді можна спробувати відкрити його через браузер.

У цій статті я покажу, як на Smart TV телевізорах LG, Samsung, Philips, Sony запустити браузер і вийти в інтернет. Користуватися пошуком інформації в інтернеті, відкрити сайт, дивитися онлайн відео на будь-яких сайтах, слухати музику. В принципі, ця інструкція підійде і для телевізорів Xiaomi Mi TV, Kivi, TCL, Ergo, Yasin, Hisense, Akai, Gazer і т. Д. Для телевізорів, які працюють на Android TV, а це практично всі сучасні телевізори крім Samsung і LG.

Єдиний момент: якщо телевізор старий, то можуть бути проблеми із завантаженням і відображенням нових сайтів в браузері телевізора. Це пов’язано з тим, що браузер не підтримує певні технології (наприклад, HTML 5). які зараз активно використовують нові сайти. Наприклад, на сайті може не працювати програвач відео, не вийде відкрити онлайн фільм, так як програвач побудований на HTML 5, а браузер телевізора його не підтримує.

Ще кілька слів про навігації (переміщення по посиланнях і інших елементів на сайтах) в самому браузері. Як правило, навігація здійснюється за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Набагато зручніше гортати сайти за допомогою пульта з вбудованим гіроскопом. Наприклад, LG Magic Remote. Так само до телевізора можна підключити звичайну мишку та клавіатуру. Можна підключати як провідні (по USB). так і бездротові. Можете подивитися інструкцію прикладі телевізора LG.

READ  Як налаштувати кабельні канали на телевізорі Samsung

Дуже важливо: телевізор повинен бути підключений до інтернету! У цій статті я не буду давати інструкції по підключенню до інтернету (хіба що посилання на окремі статті). Телевізор може бути підключений до інтернету або по Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. І інтернет на телевізорі повинен працювати.

Ви все підключили, інтернет працює, тепер давайте більш детально розглянемо, як же зайти в інтернет з нашого Smart TV телевізора.

Вихід в інтернет з телевізора Samsung Smart TV

Якщо телевізор ще не підключений до інтернету, то підключаємо його. Можете дивитися мої інструкції по підключенню телевізора Samsung до Wi-Fi мережі. Якщо будете підключати по мережевому кабелю, то дивіться цю статтю: підключення телевізора Samsung Smart TV до інтернету з мережевого кабелю.

 • Відкриваємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування. Виглядає вона зазвичай ось так:
 • Запускаємо браузер. На телевізорах Samsung він називається “Internet”. Якщо на головному екрані його немає, то знайдіть його серед додатків на вкладці “APPS”. Після відкриття повного меню (три смужки ліворуч).
 • Швидше за все на головному екрані браузера будуть якісь закладки. Щоб ввести адресу сайту, або пошуковий запит, потрібно натиснути на рядок “Введіть URL-адресу, або ключове слово”. Для прикладу: вводимо адресу цього сайту і переходимо по ньому. Можна набрати пошуковий запит. Наприклад “дивитися фільми онлайн” або вказати назву конкретного фільму. Після чого відкриються результати пошуку в пошуковій системі, де ви вже зможете перейти на певний сайт.
 • У нашому випадку ми відкрили конкретний сайт на телевізорі Samsung Smart TV. За допомогою курсору можна переміщатися між елементами на самому сайті, або між кнопками і пунктами меню в браузері.

Кілька порад і важливих моментів:

Как настроить телевизор? Вход в ИНЖЕНЕРНОЕ МЕНЮ телевизоров Samsung H серии 2014 г. Секретный код!

 • Якщо телевізор не підключений до інтернету, або підключений але інтернет не працює (таке теж може бути). то при спробі відкрити браузер і вийти в інтернет з’явиться помилка “Неможливо підключитися до мережі”. Або при спробі відкрити сайт з’явиться повідомлення, що немає підключення до інтернету, або помилка з DNS. У вирішенні цієї помилки вам може допомогти наступна стаття: телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет.
 • У браузері телевізора Samsung практично всі так само, як і в будь-якому браузері на комп’ютері. Можна створювати нові вкладки, є кнопки вперед, назад, домашня сторінка. Є можливість додавати сайти в “Вибране” і змінювати масштаб сторінки. І навіть є окреме меню, де можна відкрити параметри браузера.
 • У параметрах можна налаштувати домашню сторінку, змінити пошукову систему і задати налаштування конфіденційності. Там же можна очистити історію браузера. Простий, зрозумілий браузер, яким дуже просто користуватися.

Тепер ви знаєте, як виходити в інтернет на телевізорах Samsung. Йдемо далі.

Перегляд сайтів через веб-браузер на телевізорах Sony Smart TV

Переконавшись, що телевізор підключений до інтернету, можна переходити до запуску браузера на телевізорі. Робимо все за інструкцією:

 • Запускаємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування.
 • Запускаємо Internet Browser (Opera). Так, судячи з інструкції на сайті Sony, за замовчуванням на цих телевізорах встановлений браузер Опера.
 • В адресному рядку вводимо адресу сайту, або пошуковий запит і підтверджуємо перехід вибравши “GO” на екранній клавіатурі.
 • У браузері Opera на телевізорах Sony так само є окремі вкладки з історією відвіданих сайтів, вкладками (можна побачити відкриті, можна створити нові) і закладками. Якщо у вас пульт дистанційного керування з сенсорною панеллю, то управляти браузером і переглядом веб-сайтів дуже зручно. За допомогою кнопок, звичайно, трохи складніше.

Інтернет на телевізорі Philips Smart TV

На телевізорах Philips браузер не такий класний як на Самсунг, або LG. У всякому разі не моєму телевізорі Philips 2015 року випуску. Але навіть в ньому можна відкривати сайти. Я навіть якось запускав там перегляд онлайн відео саме на сайтах.

Потрібно насамперед підключити наш телевізор Philips до інтернету. Якщо потрібно, дивіться інструкції по підключенню телевізорів Philips до інтернету по Wi-Fi і за допомогою мережевого кабелю.

 • Відкриваємо меню Smart TV кнопкою з іконкою у вигляді будиночка.
 • Серед додатків знаходимо і запускаємо програму “Веб”. Саме через це додаток можна виходити в інтернет на телевізорах Philips.
 • Далі просто вводимо адресу сайту. Зверніть увагу, що в адресному рядку можна вводити тільки адреса сайту. Пошукові запити там вводити не можна. Щоб щось шукати в інтернеті, потрібно спочатку перейти на той же google.com і вже там вводити пошукові запити.
 • Відкривши сайт, за його елементів (посилань) можна переміщатися за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Якщо підключити мишку. з’явиться курсор. Якщо натиснути на кнопку “Options” (на пульті дистанційного керування). то зліва з’являтися опції, де можна ввести нову адресу, показати вибраного, перезавантажити сторінку, додати сайт в обране і т. д. Це практично всі функції і можливості браузера на телевізорі Philips (Android TV).
READ  Як налаштувати яскравість екрану телевізора LG

Я не пробував, але думаю, що на Android TV можна спробувати якось встановити Google Chrome, або інший браузер і замінити їм вбудований браузер, який не дуже підходить для виходу в інтернет з телевізора.

У будь-якому випадку, зайти в інтернет можна з будь-якого Smart телевізора, який підключений до інтернету. А ось наскільки зручно використовувати телевізор для серфінгу в інтернеті, які завдання він дозволяє виконувати, як швидко і стабільно працює. це вже інше питання. І навіть якщо у вас самий новий і сучасний телевізор. це в першу чергу телевізор, а не пристрій для інтернет серфінгу.

по кабелю

Тепер спробуємо докладніше розглянути тонкощі проводового підключення. Для з’єднань використовується кабель «вита пара» обтиснутий з двох кінців роз’ємами RJ-45. Ось його зовнішній вигляд:

Може бути різних кольорів, а розкид цін від 5 до 50 рублів за метр, тобто в середньому кабель досить хорошої якості обійдеться в 15-30 рублів. Багато продавців наживаються на незнанні покупців і завищують ціни, іноді продаючи по 100 або навіть 300 рублів за метр. Не дозволяйте себе обманювати!

Рекомендується використовувати проміжний роутер, який дозволить підключати до інтернету кілька пристроїв одночасно. Слід зазначити, що зазвичай кабель не входить в комплект до придбаного TV.

 • пункт “Мережа”,
 • потім “Налаштування мережі”.

Якщо ваш девайс підключений проводом, то автоматично почнеться настройка, якщо дроти немає, то телевізор переключиться на настройку бездротового з’єднання.

Подключение телевизора к Интернету с помощью сетевого LAN кабеля и Wi Fi

Натискаємо Пуск. Іноді потрібне введення IP-адреси вручну. Дану операцію можна зробити за допомогою режиму «Налаштування IP». У вікні буде необхідно з використанням пульта управління ввести всі необхідні дані. Після виконання всіх цих дій натисніть кнопку «ОК».

Однак, частіше необхідно вказати “Отримувати IP автоматично”. в більшості випадків це спрацює. Існує можливість підключити TV таким чином, щоб IP адреси розподілялися між пристроями динамічним способом в автоматичному режимі і це найзручніший варіант. Однак, для цього потрібен правильно конфігурований роутер, але якщо його у вас немає і ви підключаєте TV безпосередньо, то в силу вступають особливості вашого провайдера. чи дозволяє він це робити чи ні, треба дізнаватися у нього.

Якщо у вашому TV немає підтримки WI-FI

Приклад такого пристрою для телевізорів фірми Samsung називається WIS 09 ABGN2 (або WIS 12 ABGNX):

У комплекті є перехідник, який дозволить підключити адаптер найбільш зручним способом, в завісімоссті від розташування USB гнізда в телевізорі (для того, щоб нічого не стирчало з боків). Коштують такі адаптери, в залежності від виробника і ступеня паршивости від 1 500 до 3 000 рублів. Зазначена вище модель коштує приблизно 2 500 рублів.

Адаптер дуже простий у використанні. Необхідно просто увіткнути його в USB роз’єм:

Без проводів через Wi-Fi

Бездротовий спосіб являє собою передачу інформації по радіоканалу з використанням несучої частоти 2,4 ГГц. Для такого способу потребує додаткового обладнання, натомість можна отримати зручність, пов’язане з тим, що не треба морочитися на рахунок прокладки кабелю до TV, якщо припустимо він стоїть в іншій кімнаті.

Які є способи?

Smart телевізори Samsung можуть виходити в інтернет двома способами: за допомогою проводового або бездротового з’єднання.

У будь-якого з описаних способів існують певні недоліки і переваги.

Провідний спосіб передбачає прокладку кабелю, а це може бути не скрізь зручно, так як для того щоб не порушити естетику приміщення кабель потрібно ховати. Бездротовий спосіб хороший тим, що сучасні wi-fi адаптери впевнено «б’ють» на відстань близько ста метрів і мають відмінну помехозащитность. Однак вбудований адаптер збільшить вартість телевізора приблизно на десяту частину.

Далі ми будемо розглядати підключення до мережі на основі налаштувань для телевізорів марки Samsung.

Налаштування

Перш ніж підключати до мережі телевізор може знадобиться конфігурація wi-fi роутера. По можливості потрібно буде активувати функцію DHCP, це дозволить не налаштовувати вручну адреси пристроїв. Для того щоб убезпечити систему від несанкціонованого доступу сторонніх осіб (не слід забувати що технологія wi-fi дозволяє передавати дані на відстані до 100 м) потрібно поставити пароль.

Отже, приступаємо до налаштування. Для цього необхідно повторити пункти з попереднього способу за одним винятком. Після натискання кнопки “Пуск” ваш TV почне пошук доступних точок доступу до інтернету в радіусі мовлення. Ви повинні знати, як саме називається ваш Wi-Fi, а ще краще задати йому унікальне ім’я в настройках самого роутера.

READ  Як підключити Smart приставку до старого телевізора

Після цього буде запропоновано ввести пароль від Wi-Fi, якщо ви його звичайно створили заздалегідь (що дуже рекомендується).

Якщо ви все зробили правильно, ваш TV підключиться до інтернету, про що люб’язно вас поінформує.

Якщо ви все ж не до кінця зрозуміли, як саме можна здійснити підключення, рекомендуємо подивитися цей короткий ролик, в якому весь процес наочно продемонстрований:

Як підключити Samsung Smart TV до інтернету

У цій статті розбираємо різні способи підключення телевізорів Samsung Smart TV до інтернету. Нові пристрої містять масу налаштувань, розібратися в яких під силу не кожному, а без інтернету розумні телевізори втрачають всі свої переваги.

�� Телевизор Samsung не может подключиться к wi-fi ��

Як підключити телевізор Samsung до інтернету?

Вітаю всіх на сторінках блогу pc-users.ru. Нарешті добрався я до свого блогу і вирішив написати про те, як налаштувати і підключити телевізор Samsung до інтернету? Думаю багатьом це буде цікаво.

Підключити телевізор Samsung до інтернету дуже просто. Телевізори “розумні” і практично всі моменти по налаштуванню “беруть на себе”, нам лише потрібно трохи йому допомогти і направити в потрібний напрямок. Тут кілька нюансів:

 • по-перше, в залежності від того який у вас інтернет, буде відрізнятися спосіб підключення,
 • по-друге, як підключати через Wi-Fi (безпровідний зв’язок) або ж через кабель.

Нові статті по Smart TV LG:

Якщо біля телевізора є вбудований Wi-Fi модуль, то можна і через нього, якщо ж немає, то його можна придбати окремо, але коштує він не дешево, де то 100-150 доларів. Так що якщо його немає, то простіше, вірніше дешевше, підключити через кабель. Тут звичайно, дивіться самі, який варіант вам найбільш до душі.

Якщо у вас інтернет через ADSL модем, то тут все просто. Підключаємо мережевий кабель до одного з вільних портів LAN на модемі (найчастіше їх 4):

Якщо у вас виділений інтернет, то можна просто вставити мережевий кабель в телевізор, і інтернет повинен заробити на ньому. Якщо ж у вас виділений інтернет, але користуватися хочете і на комп’ютері і на телевізорі, то тут вам потрібно буде купувати додатково ще роутер або маршрутизатор ще кажуть. Але потрібно знати який брати, тут теж є свої нюанси. Який роутер підійде краще уточнити у тих. підтримки самого провайдера інтернету.

Як налаштувати інтернет на телевізорі Samsung

З підключенням, я думаю, розібралися більш менш. Тепер перейдемо безпосередньо до налаштування TV. Техніка розумна, недарма називається SmartTV (в перекладі означає розумне телебачення), тому налаштовувати сам телевізор, швидше за все не доведеться, все повинно автоматично налаштуватися і буде інтернет. Це в разі, якщо підключаємо через кабель. Після того, як підключили кабель. зайдіть в меню Smart Hub:

і запустіть яке-небудь додаток, YouTube наприклад, для перевірки:

Якщо все запрацює. відмінно. Можна встановлювати необхідні Samsung Apps додатки і насолоджуватися переглядом.

Якщо ж при перевірці ви бачите напис “Помилка мережі” або щось схоже і перегляд інтернет не йде, то йдемо в настройки. Натискаємо “Меню”. “Мережа”. “Налаштування мережі”:

В меню настройки мережі ви побачите таке вікно:

Натискаєте “Пуск”. нехай TV самостійно зробить спробу налаштування інтернет. У разі успіху, ви побачите напис що щось на зразок. “Налаштування успішно завершена”.

Якщо щось не виходить, то потрібно зайти в розділ “Стан мережі”:

і вибрати спочатку “Налаштування IP. отримувати автоматично”:

спробувати. Якщо не запрацює, потрібно буде прописати вручну IP адреса, маску, шлюз і DNS. Для цього в поле “Налаштування IP” вибираєте “Вручну”:

І вводите всі дані вручну. Природно потрібно знати які дані вводити, тут вам може допомогти або служба підтримки провайдера, або знайомий, добре, що розбирається в комп’ютерних мережах.

Якщо ж підключати через бездротову мережу WI-FI, то налаштовувати ( “Меню”. “Мережа”. “Налаштування мережі”) потрібно буде обов’язково. вибрати мережу, підключитися до неї, вказавши пароль. Якщо ж телевізор “не бачить” вашу бездротову мережу, необхідно буде додати її вручну. меню “Додати мережу” і вручну заповнюєте всі необхідні поля.

Ну ось коротко, начебто і все. Якщо що упустив або що незрозуміло, питайте в коментарях.

BETATECH.COM.UA 2021