Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як на телевізорі включити Bluetooth Samsung

Table of Contents

Як підключити телефон до телевізора Samsung через Allshare?

Підключіть смартфон і телевізор до загальної бездротової мережі Wi-Fi і почніть синхронізацію, щоб встановити зв’язок між ними для подальшого транслювання контенту.

 • На смартфоні перейдіть в «Налаштування». “Додаткові налаштування”.
 • Потім вибираємо пункт «Доступні пристрої» і активуйте «Обмін даними».

Як включити Bluetooth в Smart TV?

Зайдіть в меню Android TV та в самому низу виберіть «Провідні та безпровідні мережі». Далі включите Bluetooth і виберіть «Пошук пристрою Bluetooth». Телевізор видасть повідомлення, що потрібно включити пристрій і поставити його на відстані до 5 метрів.

Як підключити телефон до телевізора через Bluetooth?

 • Відкрийте настройки мережі на телевізорі і включіть Miracast.
 • На смартфоні перейдіть в «Налаштування» → «Екран» → «Бездротовий монітор» і включіть функцію.
 • Виберіть телевізор в списку знайдених Miracast-пристроїв.
 • Зображення зі смартфона з’явиться на екрані TV відразу після підключення.

Як включити Bluetooth в телевізорі?

 • Увійдіть в меню «Налаштування» / Settings (Піктограма «Шестерінка») за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Виберіть пункт «Звук» / Sound (Піктограма «Динамік»)
 • Виберіть пункт Bluetooth / LG Sound Sync.
 • Увімкніть (виберіть пункт «Увімкнути»).

Як прибрати Bluetooth?

 • Виберіть Налаштування в рядку налаштувань Головного екрана.
 • У рядку Пульт і аксесуари виберіть пристрій, який Ви хочете відключити.
 • Виберіть Відключити.
 • Виберіть Добре, щоб підтвердити відключення.

Як відключити Bluetooth на телевізорі Samsung?

Заходьте в «Меню». «Bluetooth». «Налаштування». «Налаштування». «Bluetooth». Якщо кружечок горить зеленим кольором означає Bluetooth включений, а якщо не горить значить Bluetooth відключений.

Як включити Bluetooth на телевізорі Philips?

в режим Bluetooth, натисніть кнопку Bluetooth на пульті ДУ. »Індикатор Bluetooth почне швидко блимати. режим Bluetooth, для встановлення підключення знайдіть і виберіть пристрій Philips HTL2110 (інформацію про активацію режиму Bluetooth см.

Як включити Bluetooth на Sony Бравіа?

Повторіть налаштування Bluetooth і перевірте, чи не зникла проблема.

 • Натисніть кнопку Головне (Home) на пульті дистанційного управління.
 • Виберіть Налаштування (Settings).
 • Виберіть Налаштування Bluetooth (Bluetooth settings) в категорії МЕРЕЖА та додаткові речі (NETWORK ACCESSORIES).
 • Виберіть Bluetooth.

Визначаємо можливість підключення

Підключення через Bluetooth дозволяє не тільки переглядати файли з інших пристроїв. Багато сучасних моделей бездротових навушників оснащені функцією Bluetooth, що дозволяє підключатися до телевізора і відтворювати звук через динаміки. Тому наявність даного інтерфейсу в телевізорах вважається обов’язковим для сучасних користувачів. Для того, щоб включити Bluetooth на телевізорі Samsung, потрібно виконати наступне.

 • Спершу необхідно зайти в меню налаштувань.
 • Потім потрібно вибрати розділ «Звук» і натиснути «Ок».
 • Включити Bluetooth на сполучених пристрої.
 • Після цього треба відкрити «Налаштування гучномовців» або «Підключення гарнітури».
 • Вибрати пункт «Пошук пристроїв».

телевізорі, включити, bluetooth, samsung

При відсутності підключених пристроїв потрібно піднести навушники, телефон або планшет ближче до телеприймач і натиснути клавішу «Оновити».

Якщо у вікні немає напису «Пошук пристроїв», то це означає, що телевізор не оснащений модулем. У такому випадку для з’єднання і передачі даних необхідний спеціальний адаптер.

Як вибрати адаптер?

Спершу варто розібратися, що таке Bluetooth-адаптер. Цей апарат може приймати і переводити сигнал в формат читання для будь-якого гаджета з наявністю Bluetooth. Відправлення сигналу відбувається за допомогою радіочастот, завдяки чому виконується сполучення і передача даних. Вибирати пристрій бажано з двома або трьома роз’ємами для підключення відразу декількох пристроїв. За приєднання відразу декількох гаджетів відповідає функція Dual Link.

В основі вибору Bluetooth-перехідника для телевізорів Samsung також лежить наявність акумулятора і гнізда для зарядки. Деякі пристрої працюють від батарейок або повністю від харчування мережі. Пристрої для передачі сигналу розрізняють по прийому аудіо. це роз’єм mini jack 3.5, RCA або оптоволокно.

При виборі передавача враховують підтримку стандартів. Параметри підтримки AVRCP, A2DP і A2DP 1, SBC, APT-X, HFP відрізняються між собою площею покриття і швидкістю передачі аудіо потоку. Наявність стандартів в адаптерах значно збільшує вартість пристрою. Однак деякі користувачі не радять купувати занадто дешеві моделі. Недорогий гаджет часто затримує передачу звуку або зовсім перериває сигнал.

Існують моделі адаптерів, які представляють собою окрему приставку з потужною батареєю. Такі пристрої можуть працювати до декількох днів без зарядки.

Завдяки стандарту адаптера 5.0 пристрій значно збільшує швидкісний діапазон передачі даних. До такого адаптера можна підключати відразу кілька гаджетів.

При покупці передавача слід враховувати сумісність пристрою з телевізором, а також версію Bluetooth. Для 2019 року актуальна версія 4.2 і вище. Чим вище версія, тим краще якість звуку. Стабільна зв’язок сприяє меншому витраті харчування як адаптера, так і підключених гаджетів. Варто відзначити, що при покупці перехідника версії 5.0 і версії Bluetooth 4.0 підключається може виникнути несумісність.

Існують моделі передавачів з можливістю перемикання композицій і управління гучністю. Такі моделі мають високу вартість. Але тим, хто любить повністю укомплектовані гаджети, цей пристрій припаде до смаку. Деякі моделі адаптерів мають кілька способів роботи:

Як включити Bluetooth на телевізорі Samsung?

Передача контенту з телефону або іншого пристрою стала можливою завдяки безлічі варіантів підключення до телевізора. Одним з найпоширеніших способів є передача даних по Bluetooth. В даному випадку варто розглянути даний тип підключення на телевізорах Samsung. Як включити Bluetooth на моделях Samsung, як вибрати і підключити адаптер і як налаштувати. про це тема даної статті.

Як підключити?

Перед тим як включити модуль до телевізора, необхідно його встановити. На задній панелі телевізора потрібно знайти вхід «Аудіо». До цього гнізда необхідно під’єднати провід, який йде від передавача. Для живлення пристрою в USB-роз’єм вставляється флешка. Також потрібно включити Bluetooth на сполучених гаджеті (на телефоні, планшеті, PC).

READ  Як налаштувати кабельне на телевізорі LG

Далі необхідно натиснути клавішу пошуку пристроїв на передавачі. Як правило, такі адаптери оснащені світловим індикатором. Клавішу пошуку потрібно затиснути на кілька секунд. Під час процесу пошуку індикатор адаптера буде блимати. Треба трохи почекати, поки пристрої знайдуть один одного. Після підключення в динаміках телевізора можна почути звуковий сигнал. Після цього слід зайти в меню, вибрати розділ «Звук» і активувати сопрягающей пристрій в пункті «Пристрої підключення»,

Якщо адаптер виглядає, як великий блок з акумуляторною батареєю, то перед підключенням його необхідно зарядити через окремий кабель. Кабель для зарядки йде в комплекті. Після зарядки потрібно вибрати оптимальний спосіб підключення: RCA, mini jack або оптоволокно. Після того, як кабель підключений до передавача, його другий кінець підключається до телевізора. Після всіх цих дій необхідно перевірити об’єднати пристрої.

налаштування

Налаштування передавача дуже проста. Зазвичай під’єднання Bluetooth-адаптера до телевізора відбувається через вхід «Аудіо» (RCA). Сучасні моделі Samsung мають даний роз’єм. Але якщо такий вхід відсутній, потрібно придбати спеціальний додатковий перехідник RCA to USB / HDMI.

Після підключення адаптера сопрягающей пристрій автоматично підключається до телевізора без будь-яких налаштувань. Також варто зауважити, що TV-приймач здатний розпізнати підключений передавач. Це можна побачити, попередньо зайшовши в меню налаштувань. В меню необхідно вибрати пункт «Підключення пристрою». Після чого в окремому вікні відобразиться наявність підключених пристроїв. Якщо синхронізація між гаджетом і телевізором не було виконане, користувач повинен перезавантажити обидва пристрої.

При підключенні гаджета до телевізора через Bluetooth-адаптер потрібно правильно налаштувати звук і гучність.

При регулюванні гучності варто враховувати відстань, на які сполучаються гаджет знаходиться від телевізора. При великій відстані від TV-приймача звук може відтворюватися з перешкодами або частковою втратою сигналу. Через це користувачеві буде проблематично налаштувати потрібний рівень гучності.

Підключення пристроїв через Bluetooth є оптимальним варіантом для з’єднання з телевізором. Якщо виробником не передбачено даний інтерфейс, то підключитися через Bluetooth можна за допомогою спеціального передавача. Дані пристрої дуже компактні і зручні у використанні.

Рекомендації, наведені в статті, допоможуть підключити перехідник до телевізорів Samsung. Необхідно враховувати, що наведені настройки по перевірці та підключення Bluetooth відносяться саме до моделей Samsung. Вибір перехідника залежить від особистих переваг і зручності. Можна вибрати найдешевшу модель з мінімальним функціоналом. Дорогі адаптери мають просунуті опції і більш вдосконалену «начинку».

Про те, що таке Bluetooth-передавач, дивіться далі.

Як включити Bluetooth на телевізорі Samsung

Для підключення потрібного звукового пристрою через Bluetooth на телевізорі Samsung необхідно виконати наступне:

 • Перейдіть в меню налаштувань вашого TV Samsung;
 • У меню виберіть розділ «Звук» і натисніть на «Ок»;

Зазначена процедура в цілому схожа для більшості Smart TV від Samsung, відрізняючись лише в деталях.

Яким чином активувати інженерне меню на TV Samsung

Як ми вже писали вище, можливість підключення Bluetooth може бути заблокована для пристроїв інших виробників. Для вирішення цього питання буде необхідно активувати інженерне меню в TV Samsung, і налаштувати його на активацію Bluetooth і підтримку сторонніх пристроїв.

Для активації інженерного меню на TV не вимикайте ваш TV. Залиште його включеним, потім швидко натисніть наступні кнопки на пульті:

Кнопка «ОК / Select» розташована в центрі кнопок «Вліво», «Вправо», «Вгору», «Вниз». Після набору даної послідовності відкриється секретне меню, яке дозволить вам включити-вимкнути потрібний Bluetooth-режим (наприклад, «BT Audio ON»).

Включення блютуза на телевізорі LG

Як відомо, в Smart TV телевізорах LG використовується своя операційна система «WebOS», раніше підтримує лише фірмові звукові пристрої від LG. Починаючи з третьої версії WebOS ви можете підключати до вашого TV пристрої інших виробників.

Активувати модуль Bluetooth на LG Smart TV можна наступним чином:

 • На пульті вашого TV натисніть на кнопку «Menu» або «Setting s»;
 • У меню, виберіть розділ «Звук» (Sound);
 • Встановіть галочку поруч з опцією «LG Sound Sync / Bluetooth»;

Якщо повноцінна робота з Bluetooth на вашому телевізорі заблокована, рекомендуємо скористатися можливостями інженерного меню.

Для його виклику натисніть і утримуйте кнопки OK на пульті дистанційного управління, а також на панелі телевізора протягом декількох секунд, і на екрані з’явиться сервісне меню.

Для деяких моделей телевізорів вам може знадобитися одночасно натиснути кнопки «Меню» на пульті дистанційного керування і на панелі телевізора протягом декількох секунд, щоб отримати доступ до сервісного меню. У деяких моделях телевізорів обидва методи працюють і відкривають різні сервісні меню.

Якщо в сервісному меню запитується пароль, введіть 0000 (чотири нулі). Якщо 0000 не спрацьовує, спробуйте 7777 або 0413 або 8741 або 8743 або 8878.

Далі ви можете вносити зміни в бажані настройки. Для збереження змін натисніть кнопку на пульті дистанційного керування.

Як включити Bluetooth на телевізорі Samsung і LG

Сучасні телевізори. це не просто TV-приймачі. Це розважальні медіа-центри, що дозволяють здійснювати інтернет-серфінг, грати в різні ігри, підключати різні медіа-пристрої. В останньому випадку операція виконується за допомогою Bluetooth-підключення, що здійснює сполучення TV з потрібним девайсом. Багато користувачів не знають, як активувати цю опцію. У цьому матеріалі ми розберемо, яким чином включити Bluetooth на Smart телевізорі LG і Samsung. А також опишемо кроки, які нам для цього знадобляться.

Що потрібно знати про включення Bluetooth на Smart телевізорі?

Як відомо, далеко не всі телевізори марок Samsung і LG підтримують роботу з Bluetooth. Тому включити Bluetooth на всіх телевізорах не вдасться. Зазвичай для цього необхідна наявність Smart TV і апаратного модуля, що відповідає за роботу зазначеної технології.

Чи підтримує ваш TV підключення по Bluetooth ви можете з’ясувати, вивчивши специфікації вашого телевізора. Для цього вбийте повна назва моделі вашого TV в пошуковик, і вивчіть технічні характеристики пристрою. Також можуть допомогти спеціалізовані веб-ресурси рівня fullspecs.net.

Якщо у вас є Smart TV марок «Samsung», «Sony», «LG», «Philips» з підтримкою Bluetooth, тоді цілком ймовірно, що ваш пристрій не дозволить вам підключити через Bluetooth інших виробників. Наприклад, багато моделей Samsung дозволяють підключати тільки звукові панелі від цього ж виробника. І не сполучаються з аудіопристроями інших брендів.

Проте в багатьох телевізорах можна активувати спеціальну системне меню, що дозволяє розблокувати функції Bluetooth, і підключити до вашого TV потрібний пристрій. Нижче ми наведемо варіанти набору кнопок на пульті. що дозволяють отримати доступ до зазначеного меню.

Давайте розберемося, яким чином включити Bluetooth на вашому домашньому телевізорі виробників Samsung і LG.

Як підключити ноутбук до телевізора за допомогою Bluetooth

 • Увімкніть TV і ноутбук.
 • У bluetooth налаштуваннях обох пристроїв включите режим «піддається виявленню».
 • Через комп’ютер знайдіть пристрій Bluetooth, що знаходиться поруч.
 • Виберіть ваш TV, в списку знайдених пристроїв.
 • При необхідності на телевізорі потрібно дозволити підключення комп’ютера (з’явиться вікно).
 • Зайдіть в Bluetooth меню, натисніть «ок».
 • Перемикаємо на «включено», техніка почне з’єднання.
 • Встановлюємо PIN-CODE. Знаходимо наше пристрій зі списку знайдених і підключаємо його.
 • Вводимо той же пін-код на комп’ютері.
READ  Скидання налаштувань Samsung а5

УВАГА! Заздалегідь включайте bluetooth на своїх пристроях, щоб TV відразу їх побачив і підключився.

Навіщо потрібна функція підключення Bluetooth на телевізорі

Головна причина. зручність використання. Тепер, щоб підключити ноутбук не потрібно тягнути кілометри проводів. Також підключення Bluetooth навушників допомагає дивитися фільми на великому екрані, не заважаючи нікому з домочадців. Така функція більш надійний і довговічний спосіб комфортної експлуатації TV-приймача, ніж використання проводів, які можуть порватися, від’єднатися або просто перестати працювати.

Як включити Bluetooth на телевізорі

 • На пульті дистанційного керування натисніть кнопку «setting» або «menu».
 • На екрані з’явиться вікно, в ньому натисніть на кнопку «звук» (зображення динаміка).
 • У наступному відділі натискаємо по значку «аудіовихід».
 • Бачимо розділ «зовнішня акустика» і переходимо в нього.
 • Натискаємо «ок», після чого починається пошук доступних гарнітур. Виберіть необхідний гаджет зі списку.
 • Якщо вимагає пін-код, то його варто шукати в документах підключається техніки.

ВАЖЛИВО! Не забувайте включати Bluetooth на гарнітурі, яку хочете підключити!

Як включити Bluetooth на телевізорі

Всі ми знайомі з функцією Bluetooth на телефоні і знаємо для чого вона призначена. Не так давно вона з’явилася на телевізорах. У цій статті ми розберемо, навіщо ж вона потрібна, і як підключати до TV різні пристрої.

Як підключити Bluetooth навушники

При підключенні навушників виявилося безліч нюансів, так що про кожен виробника напишемо окремо.

УВАГА! Якщо у вас техніка LG або Samsung, то можуть виникати проблеми при підключенні bluetooth-навушників. Також можуть виникнути проблеми при підключенні не оригінальною гарнітури.

 • Відкриваємо меню, потім вибираємо «Провідні та безпровідні мережі».
 • Далі, включаємо «Bluetooth», відзначаємо «спробує знайти пристрій».
 • TV повідомить, про необхідність включення пристрою.
 • Потім налаштовуємо навушники. Тиснемо кнопку «пошук».
 • Переконайтеся, що гарнітура знаходяться в режимі підключення, т. Е. Моргає блакитний колір. Якщо індикатор темний, то слід затиснути кнопку bluetooth / включення.
 • Якщо телевізор побачив ваш пристрій, вибираєте відповідне ім’я на екрані і клікаєте «підключити».
 • Коли висвітиться вікно «Тип пристрою» відзначте «Навушники».
 • Відкриваємо «Bluetooth меню».
 • Відзначаємо «bluetooth гарнітура». Натискаємо «ок».
 • Потім тиснемо зелену кнопку пошуку.
 • Шукаємо потрібний пристрій, після чого натискаємо «ок».
 • При необхідності введіть pin-code, який вказаний в документах від гарнітури.

ВАЖЛИВО! До телевізорів цієї марки підключаються тільки ОРИГІНАЛЬНІ гарнітури!

Також можна скористатися додатком для телефону LG TV PLUS і спробувати підключити навушники за допомогою нього. Єдине, що дане додаток призначений тільки для LG на webOS:

 • Викачуємо додаток на телефон і відкриваємо.
 • Потім налаштовуємо підключення до пристрою.
 • Шукаємо налаштування програми і тиснемо «Агент Bluetooth».
 • За допомогою нього підключаємо навушники.
 • Відкриваємо налаштування TV. Знаходимо розділ «звук».
 • Натискаємо на «Налаштування гучномовця».
 • Вибираємо потрібні навушники, попередньо поклавши неподалік. Ставимо в режим підключення.
 • Вибираємо «Список навушників Bluetooth».
 • Відразу ж як TV знаходить гарнітуру, вам потрібно відзначити свій пристрій.

Перераховані вище рекомендації повинні допомогти у вирішенні проблем з bluetooth підключенням. Якщо немає. радимо звернутися в сервісний центр.

За допомогою програми LG TV Plus

В LG є додаток, що працює на Android і iOS і дозволяє управляти, налаштовувати телевізор бо необхідно для вас. Для включення:

 • Встановіть додаток LG TV Plus з App Store або Play Market.
 • Запустіть його і встановіть з’єднання з телеку путемряженія.
 • Знайдіть відповідну модель з переліку додатка, виберіть її та зробіть обмін коду доступу.
 • Готово. Зараз у вас реальний пульт від LG, лише на телефоні.
 • Натисніть «Меню» і виберіть «Агент Bluetooth».
 • Підключається пристрій переведіть в режим сполучення.
 • Натисніть «Вибрати» щоб перевести адаптер в режим пошуку і, Знайшовши свою гарнітуру, клікніть по ній.
 • Готово, звук буде транслюватися в навушники.

Щоб Отключиться, в цьому ж розділі переведіть опцію програвання на «Динамік TV».

Як підключити ноутбук до телевізора за допомогою Bluetooth

 • Увімкніть телевізор і ноутбук.
 • В налаштуваннях Bluetooth обох пристроїв включите режим «піддається виявлення».
 • Через комп’ютер знайдіть пристрій Bluetooth, що знаходиться поруч.
 • Оберіть ваш телевізор в переліку знайдених пристроїв.
 • При необхідності на телевізорі необхідно дозволити підключення комп’ютера (з’явиться вікно).
 • Зайдіть в Bluetooth меню, натисніть «ок».
 • Перемикання на «включено», техніка почне з’єднання.
 • Встановлюємо ПІН-КОД. Знаходимо наше пристрій в переліку знайдених і підключаєте його.
 • Вводимо той же пін-код на комп’ютері.

УВАГА! За включайте Bluetooth на власних пристрою, щоб телек відразу їх побачив і підключився.

Особливості

Bluetooth-модуль на невеликій відстані дозволяє передати стрімко рухаючись модуль між приєднаними об’єктами. Можна з’єднати телефон з TV, медіафайли та файли іншого формату для їх програвання на дисплеї.

Перед налаштуванням рекомендується перевірити властивості підключається телевізора і з’ясувати, чи є у нього модуль Bluetooth. Якщо немає, потрібно підключити зовнішній адаптер.

Зовнішній Bluetooth-адаптер може бути 2-ух типів: з підключенням по USB і через міні-джек. Після знаходження або установки його в телевізорі, перебігайте до налаштування.

Включення і наступне Сполучення бездротових, нефірмових пристроїв може бути в нових прошивках LG, починаючи з WebOS 3.0. Включити Bluetooth на TV можна через менеджер в налаштуваннях звуку або в додатку LG TV Plus.

Вирішено: невідомий пристрій Bluetooth підключається до телевізора. Samsung Community

Не так давно я повернувся з відпустки і включив розумний телевізор Samsung Curved, і в нижньому екрані екрана з’явилося спливаюче вікно з попередженням. Він говорить, що знайдено новий пристрій, і питає, хочу я на даний момент слухати через нього. Ім’я пристрою. Передавач GT-HD. Я не купую ніяких нових пристроїв з того часу, як пішов, і навіть коли я вибираю «є», бажаю я чути звуки телевізора через це новий пристрій, воно продовжує з’являтися кожні 15-30 секунд. Поточні пристрої, які у мене є, з Bluetooth, щоб подивитися, поки це нічого НЕ вирішує, і я сходжу з мозку, Маючи справу з цим спливаючих вікном. Чи є у мене метод просто відключити Bluetooth біля телевізора? Або є щось ще, що я можу зробити, щоб зупинити спливаюче пристрій, який постійно сприймає вікно? Я дуже вдячний за будь-яку допомогу, до того як я розбив цю штуку, щоб зупинити її

Як включити Bluetooth на ноутбуці Samsung з Windows 8 або Windows 7

Зараз практично всі ноутбуки Samsung r430, rv511, r540, rv509, rv520, r530, ​​r525, np300e5a, np r60xe02, rv515, s3600i і інші Облаштовані адаптерами Bluetooth. тільки його необхідно увімкнути.

Щоб включити Bluetooth на ноутбуках Samsung з ОС Windows 7 або Windows 8, для вас буде потрібно три речі (час від часу тільки дві).

1-е. на вашому ноутбуці неодмінно повинен бути встановлений драйвер Bluetooth. Якщо ви встановлюєте Windows 8 / Windows 7 або «майстра», які НЕ звертають свою увагу на встановлені складові, то драйвер в систему нічого очікувати.

2-е. на більшості ноутбуків, включаючи Samsung, на корпусі пристрою (по краях, на лицьовій) є особлива кнопка включає і відключає Bluetooth (зазвичай сумісна з Wi-Fi).

READ  Як очистити телефон Samsung від сміття

Третє. для зручності виробник програмує пристрій для включення і відключення Bluetooth і Wi-Fi кнопками (при включених ЦИХ інтерфейс дуже витратиться заряд батареї).

як увімкнути Bluetooth на телевізорі Samsung і LG

Сучасні телевізори. це не просто TV-приймачі. Це розважальні медіа-центри, що дозволяють виробляти інтернет-серфінг, грати в різні ігри, підключати різні медіа-пристрої. В останньому випадку операція проводиться за допомогою Bluetooth-підключення, що здійснює Сполучення TV з необхідним гаджетом. Багато хто знає не знають, як активувати цю опцію. У цьому матеріалі ми розберемо, яким чином включити Bluetooth на Smart телевізорі LG і Samsung. Також опишемо кроки, які нам для цього знадобляться.

 • Що необхідно знати про включення Bluetooth на Smart TV?
 • Як включити Bluetooth на телевізорі Samsung
 • Яким чином активувати інженерне меню на TV Samsung
 • Включення блютуза на телевізорі LG

Як включити Bluetooth на телевізорі Samsung?

Передача контенту з телефону або іншого пристрою стала можливою завдяки безлічі варіантів підключення до телевізора. Одним з найпоширеніших способів є передача даних по Bluetooth. В даному випадку варто розглянути даний тип підключення на телевізорах Samsung. Як включити Bluetooth на моделях Samsung, як вибрати і підключити адаптер і як налаштувати. про це тема даної статті.

Як на телевізорі Samsung включити Bluetooth

Як підключити?

Перед тим як включити модуль до телевізора, необхідно його встановити. На задній панелі телевізора потрібно знайти вхід «Аудіо». До цього гнізда необхідно під’єднати провід, який йде від передавача. Для живлення пристрою в USB-роз’єм вставляється флешка. Також потрібно включити Bluetooth на сполучених гаджеті (на телефоні, планшеті, PC).

Далі необхідно натиснути клавішу пошуку пристроїв на передавачі. Як правило, такі адаптери оснащені світловим індикатором. Клавішу пошуку потрібно затиснути на кілька секунд. Під час процесу пошуку індикатор адаптера буде блимати. Треба трохи почекати, поки пристрої знайдуть один одного. Після підключення в динаміках телевізора можна почути звуковий сигнал. Після цього слід зайти в меню, вибрати розділ «Звук» і активувати сопрягающей пристрій в пункті «Пристрої підключення»,

Якщо адаптер виглядає, як великий блок з акумуляторною батареєю, то перед підключенням його необхідно зарядити через окремий кабель. Кабель для зарядки йде в комплекті. Після зарядки потрібно вибрати оптимальний спосіб підключення: RCA, mini jack або оптоволокно. Після того, як кабель підключений до передавача, його другий кінець підключається до телевізора. Після всіх цих дій необхідно перевірити об’єднати пристрої.

Як вибрати адаптер?

Спершу варто розібратися, що таке Bluetooth-адаптер. Цей апарат може приймати і переводити сигнал в формат читання для будь-якого гаджета з наявністю Bluetooth. Відправлення сигналу відбувається за допомогою радіочастот, завдяки чому виконується сполучення і передача даних. Вибирати пристрій бажано з двома або трьома роз’ємами для підключення відразу декількох пристроїв. За приєднання відразу декількох гаджетів відповідає функція Dual Link.

В основі вибору Bluetooth-перехідника для телевізорів Samsung також лежить наявність акумулятора і гнізда для зарядки. Деякі пристрої працюють від батарейок або повністю від харчування мережі. Пристрої для передачі сигналу розрізняють по прийому аудіо. це роз’єм mini jack 3.5, RCA або оптоволокно.

При виборі передавача враховують підтримку стандартів. Параметри підтримки AVRCP, A2DP і A2DP 1, SBC, APT-X, HFP відрізняються між собою площею покриття і швидкістю передачі аудіо потоку. Наявність стандартів в адаптерах значно збільшує вартість пристрою. Однак деякі користувачі не радять купувати занадто дешеві моделі. Недорогий гаджет часто затримує передачу звуку або зовсім перериває сигнал.

Існують моделі адаптерів, які представляють собою окрему приставку з потужною батареєю. Такі пристрої можуть працювати до декількох днів без зарядки.

Завдяки стандарту адаптера 5.0 пристрій значно збільшує швидкісний діапазон передачі даних. До такого адаптера можна підключати відразу кілька гаджетів.

При покупці передавача слід враховувати сумісність пристрою з телевізором, а також версію Bluetooth. Для 2019 року актуальна версія 4.2 і вище. Чим вище версія, тим краще якість звуку. Стабільна зв’язок сприяє меншому витраті харчування як адаптера, так і підключених гаджетів. Варто відзначити, що при покупці перехідника версії 5.0 і версії Bluetooth 4.0 підключається може виникнути несумісність.

Існують моделі передавачів з можливістю перемикання композицій і управління гучністю. Такі моделі мають високу вартість. Але тим, хто любить повністю укомплектовані гаджети, цей пристрій припаде до смаку. Деякі моделі адаптерів мають кілька способів роботи:

ВИРІШЕНО: Як підключити Bluetooth-навушники до Smart-телевізору Samsung ? телебачення

Модель HU6900 дійсно підтримує BT. Ось посилання на керівництво користувача. У ньому пояснюється, як підключити пристрої BT

NU6900 може мати або не мати можливості BT, це залежить від того, де він продається. Ось посилання на керівництво користувача. У ньому пояснюється, як підключити пристрої BT, якщо вони є у вашій конкретній моделі.

Якщо настройки BT відсутні в телевізорі, ось відео, в якому показано, як підключити 2 навушника BT до адаптера BT, підключеному до RCA-роз’ємів аудіовиходу телевізора.

Ключ передавача BT на відео, який показаний нижче з посиланням на Amazon, в даний час у них недоступний, так що ось пряме посилання на постачальника.

Можуть бути доступні інші альтернативні передавачі BT, я не перевіряв.

Більшість передавачів BT з BT Ver. 4.1 або новішої версії підтримує кілька підключень, і вам пощастило, що ваша модель гарнітури підтримує многоточечний режим і. що означає, що вони можуть одночасно підключатися до одного джерела BT.Многіе гарнітури BT не мають цього, тому тільки одна гарнітура зможе підключитися до джерела BT одночасно

Вам потрібно буде змінити налаштування звуку телевізора, щоб направити звук на зовнішні аудіопорти RCA телевізора, далеко від внутрішніх динаміків телевізора.

Як створити пару пристроїв Bluetooth з телевізорами Samsung 2018. Керівництво по настройці телевізорів Samsung: що включати, відключати і налаштовувати

Визначаємо можливість підключення

Підключення через Bluetooth дозволяє не тільки переглядати файли з інших пристроїв. Багато сучасних моделей бездротових навушників оснащені функцією Bluetooth, що дозволяє підключатися до телевізора і відтворювати звук через динаміки. Тому наявність даного інтерфейсу в телевізорах вважається обов’язковим для сучасних користувачів. Для того, щоб включити Bluetooth на телевізорі Samsung, потрібно виконати наступне.

 • Спершу необхідно зайти в меню налаштувань.
 • Потім потрібно вибрати розділ «Звук» і натиснути «Ок».
 • Включити Bluetooth на сполучених пристрої.
 • Після цього треба відкрити «Налаштування гучномовців» або «Підключення гарнітури».
 • Вибрати пункт «Пошук пристроїв».

При відсутності підключених пристроїв потрібно піднести навушники, телефон або планшет ближче до телеприймач і натиснути клавішу «Оновити».

Якщо у вікні немає напису «Пошук пристроїв», то це означає, що телевізор не оснащений модулем. У такому випадку для з’єднання і передачі даних необхідний спеціальний адаптер.

BETATECH.COM.UA 2022