Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як на Xiaomi зробити резервну копію

Table of Contents

3 СПОСОБА СДЕЛАТЬ Резервную Копию Xiaomi БЕЗ РУТ и ПК / Самые простые способы бэкапа Xiaomi

Як правильно зробити бекап даних на Xiaomi (Redmi)

Приємно користуватися смартфоном Xiaomi (Redmi), але це складне технічне виріб, яке або застаріє через кілька років, або зламається, або набридне і ви купите новий телефон. Чи можливо автоматично новому смартфону надати вигляду старого, щоб на ньому були зроблені вами фотографії, документи, настройки і встановлені відібрані вами додатки?

Якби ви користувалися телефоном на голому Android, це було б неможливо, синхронізація даних не дозволить повністю відновити дані зі старого апарату на новому. Але у випадку з Xiaomi все інакше, адже є власна Mi хмара, саме їм ми скористаємося, щоб зробити повне резервне копіювання.

Бекап даних на Xiaomi за допомогою Mi хмари включає наступні дані:

 • додатки
 • Робочий стіл (розташування іконок)
 • шпалери
 • Налаштування будильника і годин
 • Налаштування повідомлень
 • Загальний вигляд MIUI

Якщо не брати до уваги фотографій (які можливо синхронізувати з Mi в інший налаштування) ми отримаємо повний набір необхідних даних.

Для того, щоб зробити резервне копіювання, увійдіть в загальні налаштування і знайдіть пункт «Розширені настройки». Тепер потрібна рядок «Резервування і скидання». Знайдіть розділ «Резервування в Mi Cloud» і натисніть на рядок «Налаштування резервування». На блакитному тлі побачите кнопку «Почати», натиснувши на яку телефон створить бекап даних і вивантажить їх в хмару. На новому телефоні досить увійти під своїм Mi аккаунтом, і одним натисненням кнопки відновити стан телефону. Для цього в цьому ж меню необхідно натиснути на «Відновити з Mi Cloud», після чого з’явиться список з доступних образів. Вибирайте потрібний і трохи почекайте, все відбудеться автоматично. Повернутися до змісту

Як зробити бекап фотографій на Xiaomi?

Для того, щоб вивантажити в хмару всі фотографії можливо використовувати відповідну функцію в розділі «Mi аккаунт», але є нюанс. безкоштовно доступне лише 5 Гб пам’яті, що мало для зберігання всієї фотоколекції. Якщо заплатити трохи грошей, розмір сховища можливо розширити до величезних масштабів.

Але є безкоштовний спосіб. скористатися додатком «Google Фото». Якщо налаштувати бекап фото в ньому розмір віртуальної пам’яті буде необмежений, проте, фотографії будуть трохи стиснуті. Якість впаде не сильно, зате ви отримуєте нескінченну хмарну пам’ять. Якщо хочете, можливо трохи доплатити Google’у і фото не будуть додатково стиснуті для зберігання.

Для настройки автоматичної синхронізації встановіть програму «Google Фото». Запустіть її, зайдіть у налаштування, нас цікавить пункт «Автозавантаження і синхронізація». Переконайтеся, що зазначений перемикач активний. Тепер всі фотографії будуть негайно вирушати в хмару Google, зберігається там нескінченно довго і звідти ж їх можливо відновити на телефон.

Як відновити Xiaomi з резервної копії, перенесеної з комп’ютера

Припустимо, що ваш телефон чистий, в цьому випадку підключіть його до PC по USB, в провіднику знайдіть папку: MIUI. backup. AllBackup і скопіюйте сюди папку з комп’ютера, в якій міститься попередня резервна локальна копія.

Тепер на телефоні відкрийте настройки, знайдіть пункт «Про телефоні». Далі «Резервування і скидання». Натисніть на меню «Локальне резервування». У списку ви повинні побачити точку відновлення, яку тільки перемістили в пам’ять телефону. Натисніть на неї. Залишилося лише натиснути кнопку «Почати відновлення» і дочекатися закінчення операції.

Як зробити резервну копію Xiaomi і перенести її на комп’ютер для зберігання і використання

Увійдіть в настройки Xiaomi, знайдіть пункт «Про телефоні». Я демонструю скріншоти MIUI 11, вже досить скоро на телефони почне приходити оновлення з MIUI 12 і, можливо, розташування вказаних меню змінитися, але суть залишиться колишньою і за допомогою вбудованого в MIUI пошуку ви зможете знайти потрібні команди. Тепер знайдіть рядок «Резервування і скидання». Нас цікавить меню «Локальне резервування». З’явиться вікно майстра створення копії, натисніть на кнопку «Створити резервну копію». Далі система запропонує вам варіанти збереження, виберіть те, що хочете залишити для майбутнього. Почався процес, дочекайтеся його завершення. Тепер ви бачите в списку точку відновлення, де вказана дата її створення. Це означає, що локальна копія налаштувань на Xiaomi створена, тепер необхідно її перенести на комп’ютер. Для цього підключіть смартфон до комп’ютера по USB кабелю і виберіть режим передачі файлів.

Відкрийте провідник, увійдіть в файлову систему Xiaomi. Далі я продемонструю шлях, де лежить локальний бекап на прикладі провідника телефону, але на комп’ютері шлях не зміниться.

У корені диска Xiaomi знайдіть папку «MIUI». Всередині знаходиться папка «backup». Далі ще одна папка «AllBackup». Ви бачите папку, в імені якої вписана дата створення копії, перенесіть папку цілком на комп’ютер. Після того, як ви скинете телефон, або підключіть до комп’ютера новий, в цю ж папку скопіюйте ту, яка зберігається на PC. Після чого увійдіть в меню на Xiaomi, описане вище, і виберіть цю точку відновлення для її активації і дочекайтеся закінчення операції.

Як зробити резервну копію Xiaomi (Redmi) і перенести її на комп’ютер

Незважаючи на те, що всі сучасні смартфони Xiaomi (Redmi) активно використовують Mi хмара і Google Хмара для створення резервних копій, багато користувачів хочуть зберігати і використовувати локальні бекапи на комп’ютері. Це зручно, адже все під контролем і не потрібен інтернет для відновлення налаштувань, додатків і параметрів телефону Xiaomi після скидання до заводських налаштувань або при покупці нового смартфона.

Однак, це не так просто зробити, як з хмарою. До речі, на сайті є стаття про те, як зробити повне резервне копіювання в хмари Mi і Google.

Існує 2 способи зробити локальний бекап на Xiaomi з перенесенням на комп’ютер: ручний і за допомогою програми Mi PC Suite, я опишу їх обидва.

Бекап на комп’ютер з допомогу Mi PC Suite

Раніше Xiaomi створила і підтримувала програму для роботи з телефоном Mi PC Suite, але останні кілька років вона не оновлюється. Поточна версія не отримувала оновлень з 2015 року.

Я встановив її на комп’ютер, але ні мій життєвий смартфон Xiaomi Mi 9 SE, ні попередній Xiaomi Mi 5 так і не змогли працювати з нею в парі. Додаток писало про помилку підключення до смартфонів.

Тому я не можу рекомендувати цей метод в 2020 році. Можливо, якщо ви використовуєте старий телефон, випущений до 2015 року, він буде працювати з цією програмою, але всі актуальні телефони цю функцію не підтримують і тому залишається використовувати перший описаний в статті метод по перенесенню бекапа з Xiaomi на комп’ютер.

Google Drive

Найпростіший спосіб зробити повний бекап телефону Xiaomi Redmi 7A передбачає використання системної опції. Вона дозволяє створити і завантажити резервну копію в сховище Google Drive.

Для виконання операції знадобиться така інструкція:

 • Відкрийте настройки телефону.
 • Перейдіть в розділ «Google», а потім. в «Резервне копіювання».
 • Активуйте повзунок «Завантажувати на Google Диск».

Завдяки цим простим крокам, буде включена функція автоматичного створення бекапа. Для її роботи знадобиться підключення до інтернету. І тепер, коли користувач вирішить зробити скидання налаштувань, дані нікуди не пропадуть, а збережуться на Google Drive.

READ  Як дізнатися скільки дюймів телевізор

При використанні методу створення копії вбудованими методами варто враховувати, що місце на Google Диску обмежена. Безкоштовно доступно тільки 15 гігабайт. Якщо цього обсягу не вистачить, доведеться оформити підписку або звернутися до альтернативного варіанту.

Як зробити резервну копію Xiaomi Redmi 7A

Власникам Xiaomi Redmi 7A необхідно своєчасно оновлювати смартфон. Перед установкою апдейта рекомендується виконати скидання налаштувань. Щоб не втратити важливі файли, необхідно зробити резервну копію Xiaomi Redmi 7A. Також створенням бекапа стане корисним при переїзді на новий девайс.

Способи створення резервної копії на Xiaomi Redmi 7A

Xiaomi Redmi 7A є багатофункціональний пристрій, для якого передбачена маса способів створення бекапа. Користувачеві досить вибрати один з рекомендованих методів, після чого необхідно діяти в суворій відповідності до вимог інструкції.

локальна копія

Xiaomi Redmi 7A дозволяє зробити backup без звернення до сторонніх сервісів. Так, можна створити резерв і зберегти його в пам’яті пристрою. Для цього знадобиться:

 • відкрити параметри.
 • Перейти в розділ «Про телефоні», після чого вибрати «Резервування і відновлення».
 • Натиснути кнопку «Мобільний пристрій».
 • Відзначити необхідні дані, включаючи додатки, мультимедіа, а також контакти із записної книжки.
 • Клікнути по напису «Створити резервну копію».

Далі почнеться автоматичний процес створення бекапа. Отриманий файл необхідно перемістити на інший пристрій, де його планується відновити. У разі якщо резервування виконується перед скиданням налаштувань, backup слід перенести тимчасово (наприклад, на комп’ютер), а потім знову повернути на Xiaomi Redmi 7A.

Для створення резервного елемента потрібен час. Тривалість виконання операції залежить від того, скільки файлів поміщено в копію. Чим більше інформації, тим довше зберігається інформація. В середньому процедура займає 10-20 хвилин.

Що таке резервна копія

Резервна копія або backup. це файл, який об’єднує в собі інформацію, яка зберігається на Xiaomi Redmi 7A. Бекап є в значній мірі більш зручним методом резервування даних на відміну від ручного копіювання, оскільки не вимагає почергового переміщення файлів.

 • список контактів;
 • історію листувань;
 • параметри облікових записів;
 • додатки;
 • мультимедіа;
 • документи.

Таким чином, в backup поміщається все пристрій. Надалі користувач може відновити копію як на Xiaomi Redmi 7A, так і на будь-якому іншому смартфоні.

сторонні додатки

Обмеження, викликані недостатньою кількістю місця для зберігання бекапа на Google Drive, змушують шукати інші способи. Відмінним виходом із ситуації стане додаток Titanium Backup. Правда, воно зажадає від власника Xiaomi Redmi 7A отримання root-прав.

Якщо умови дотримані, дійте за інструкцією:

 • Відкрийте програму і відійти необхідні дозволи.
 • У вкладці «Резервні копії» натисніть кнопку створення бекапа.
 • Відзначте файли для копіювання і підтвердіть виконання операції.

Backup збережеться в кореневій папці програми. Надалі файл слід перенести на телефон, де планується відновлення, або на інший пристрій, поки буде виконуватися скидання налаштувань.

Як відновити резервну копію

Процес відновлення бекапа залежить від того, який метод резервування використовував власник пристрою. Так, якщо копія створювалася через Google Drive, потрібно пройти авторизацію і активувати в настройках пункт автоматичної синхронізації з хмарним сховищем.

Якщо резервування здійснювалося шляхом створення локального бекапа, файл необхідно помістити в директорію Xiaomi Redmi 7A. Потім слід відкрити настройки і в розділі «Резервування та відновлення» натиснути кнопку «Відновити резервну копію».

Тим, хто використовував спеціальний додаток (Titanium Backup), необхідно перекинути backup у внутрішню пам’ять телефону і встановити програму. Далі потрібно запустити Titanium Backup, після чого відкрити один зі збережених резервних копій в розділі «Резервні копії».

Як зробити резервну копію даних і додатків на смартфоні Xiaomi

xiaomi, зробити, резервну

Відновлення даних смартфона може бути дуже корисним, коли пам’ять смартфона необхідно скинути. або ж коли дані були видалені помилково. або в зв’язку з втручанням сторонніх програм.

 • Допомагає в цьому функція резервного копірованіяданних, яка автоматично може зберігати на хмару важливі файли. У випадку зі смартфонами Xiaomi, для таких випадків є відразу два варіанти: відновлення через Mi Хмара і Google Диск. Поговоримо про обох.

Поновлення за рішенням Mi Хмара

Смартфони Xiaomi вміють автоматично зберігати копії робочого столу і налаштування пристрою. Для того, щоб включити автоматичне збереження даних на диск, перейдіть в налаштування. далі по пунктах Mi аккаунт. Xiaomi Cloud. Резервне копіювання :

Для того, щоб створити копію налаштувань і робочого столу, натисніть кнопку “Почати”. Смартфон автоматично почне запис копії в Mi Хмара. Для того, щоб користуватися резервним копіюванням, необхідно увійти в Mi Аккаунт на пристрої.

Как сделать резервную копию данных (бэкап) на Xiaomi перед прошивкой или сбросом

Відновити інформацію неважко: досить пройти по шляху відновити з хмари. далі натиснути на кнопку “Відновити з цієї копії” і “Відновити”:

Також є можливість виставити пріоритет відновлення додатків. одні додатки можуть бути відновлені швидше за інших. Функція може бути корисна і при переході з одного смартфона Xiaomi на інший.

Резервні копії в Google Диску

Google теж вміє працювати з резервним копіюванням. Для збереження даних використовується Google Диск. На ньому для потреб користувача виділяється більше вільного місця, ніж в Mi Хмарі (15 ГБ проти 5 ГБ).

Щоб дозволити копіювання, потрібно перейти в настройки. далі. Google. Резервне копіювання. Копіювання можна провести вручну. або ж включити функцію автоматичного копіювання.

Резервне копіювання за допомогою Google

MIUI. оболонка Xiaomi, яка базується на ОС Android. Отже, на кожному смартфоні компанії повинні бути встановлені сервіси Google. Вони дозволяють створити бекап без використання додатків Xiaomi. Але головним чином вони призначені для збереження паролів і облікових записів.

Для створення резервної копії таким способом знадобиться:

 • Відкрити «Налаштування».
 • Вибрати «Відновлення та скидання».
 • Поставити галочку напроти пункту «Резервувати дані».

Как сделать резервную копию на телефоне Андройд? Резервное копирование на смартфоне Google Android!

Плюс подібного методу полягає в тому, що користувач зможе відновити інформацію навіть на пристрої іншої марки. Доступно відновлення навіть через комп’ютер після входу в акаунт Google. Також не виникне проблем в тому, як відключити бекап на Xiaomi. Потрібно буде просто прибрати галочку.

Додатки для резервного копіювання

Створювати бекап в тому числі можна за допомогою стороннього ПО. І для цього не потрібен комп’ютер або будь-який інший пристрій, крім смартфона Xiaomi. Далі розглянемо перевірені програми, до яких варто звернутися.

G Cloud Backup

Ця програма копіює інформацію тільки в хмару. Після простого створення бекапа з виділенням потрібних файлів, інформація буде розміщена на віртуальний накопичувач, який вміщує 1 Гб.

З таким обсягом скопіювати всі дані не вийде, так що доведеться купувати преміум-доступ або використовувати інший спосіб для резервного копіювання.

Навіщо він потрібен

Резервне копіювання. процес незнайомий багатьом людям. Може бути, немає ніякої необхідності в створенні бекапа? Для деяких і правда він не має ніякого значення, але згодом такі користувачі відчувають масу проблем, втрачаючи файли.

Робити резервну копію потрібно завжди, так як тільки за допомогою неї можна убезпечити себе від втрати файлів. Можливо, хтось не розуміє, як люди позбавляються важливої ​​інформації з телефону, тому слід виділити кілька сценаріїв:

 • Людина випадково видаляє файл, але в певний момент хоче його повернути.
 • В смартфон проникають віруси, які деформують інформацію, після чого її не виходить відкрити.
 • Користувач переустановлює операційну систему або виробляє скидання до заводських налаштувань, але він не хоче втратити додатки і фотографії.

На особливу увагу заслуговує останній пункт, а саме: скидання налаштувань. Ця операція виконується всякий раз, як володар смартфона Xiaomi перепродує пристрій або намагається перевстановити прошивку. Без скидання налаштувань доступ до інформації може отримати стороння людина, а оновлення ОС не зможуть встановитися коректно.

Щоб не втратити в цьому процесі важливу інформацію, її потрібно зарезервувати. Допомагає це зробити backup.

Але як його створити, і що для цього необхідно?

Відповідь на це питання буде дано далі.

Як зробити бекап Xiaomi через комп’ютер

Якщо з якихось причин створити резервну копію стандартними методами не вдалося, є сенс розглянути альтернативні варіанти. Наприклад, із задіянням комп’ютера.

Найпростіший спосіб. просто перенести всі файли через кабель USB. Але в такому випадку користувач все одно втратить контакти і дані облікових записів. Щоб цього не сталося, потрібно використання стороннього ПЗ.

Рекомендується звернутися до допомоги «Mi PC Suite» або «Xender». Але розглянемо створення копії ми через першу програму, так як вона є офіційною. Користувачеві знадобиться:

 • Завантажити утиліту на комп’ютер, використовуючи сайт Xiaomi.
 • Підключити телефон до PC по USB.
 • відкрити програму.
 • Натиснути на «Backup», а потім. «Backup now».
 • Дочекатися закінчення резервного копіювання.
READ  Шнур щоб підключити ноутбук до телевізора

Коли будуть дотримані всі умови, на комп’ютер можна буде завантажити файл бекапа. Тут його доведеться зберігати до запитання. Наприклад, в разі скидання налаштувань на телефоні.

Що таке резервна

Назва «backup» часто зустрічається на просторах інтернету, але далеко не кожен знає, що під ним мається на увазі.

Бекап. це резервне копіювання інформації на смартфоні, до якої відносяться:

 • Мультимедійні файли.
 • Архіви.
 • додатки.
 • Контакти.
 • Журнал викликів і так далі.

Створивши backup, людина отримає файл, в якому зберігається велика кількість інформації. У певний момент її можна буде відновити.

Створення копії стандартними засобами

Далеко не завжди, щоб зробити повний бекап даних, потрібно завантажувати додаткові програми. Стандартні засоби операційної системи Android і оболонки MIUI дозволяють виконати операцію без допомоги стороннього ПО. Причому існує не один спосіб, здатний допомогти людині.

Titanium backup

Для функціонування програми потрібні root-права.

Дана утиліта дуже популярна серед користувачів смартфонів і володіє широким функціоналом, в який входять як резервне копіювання додатків, так і їх заморозка або видалення.

Щоб зробити бекап за допомогою Titanium backup, скачайте в Google Play, запустіть і надайте необхідні права. Після цього в настройках вкажіть шлях до папки з резервною копією. Потім натисніть на іконку листа з галочкою в правому верхньому кутку і поставте галочки навпроти тих програм, які необхідно зберегти. Дочекайтеся збереження. Все, бекап готовий.

Для відновлення додатків в програмі виберіть відновлення копії.

У Titanium Backup є дві версії, платна і безкоштовна, в безкоштовній обмежений функціонал.

Через сторонні додатки

Крім перерахованих вище способів, бекап можна зробити за допомогою сторонніх додатків з Play Market. Нижче розглянемо деякі з них.

Використовуючи сервіси Google

Створення резервних копій через сервіси Google. найпростіший варіант. Практично до кожного смартфону прив’язаний Google-аккаунт, за допомогою якого і включається резервне копіювання.

 • Відкрийте «Налаштування». «Відновлення та скидання».
 • Навпроти рядка «Резервувати дані» поставте галочку.
 • Тепер синхронізація буде відбувається в автоматичному режимі і всі дані відновляться, як тільки Ви знову зайдете в свій аккаунт.

На більш пізніх версіях MIUI увійти в Google-аккаунт потрібно в розділі «Синхронізація» в настройках.

G Cloud Backup

Цей додаток копіює дані в хмару і звідти ж їх відновлює. Фішкою програми є автоматичне включення копіювання, коли ви ставите телефон на зарядку і підключаєтеся до wi-fi. це допоможе заощадити зарядку і трафік. При бажанні копіювання можна включити і вручну.

У безкоштовної версії G Cloud в хмарі доступний 1 ГБ вільного місця, його вистачить для бекапа повідомлень і фотографій. Вартість розширення хмари становить від 2 доларів і вище, залежно від обсягу.

Щоб використати Вам потрібно буде створити обліковий запис.

На комп’ютері з допомогою Mi Pc Suite

Третій спосіб резервування вимагає підключення і дозволяє створити повноцінний бекап без root-прав і сторонніх програм.

Mi Pc Suite. програма-менеджер для системи Windows, яка дозволяє управляти даними Вашого смартфона або планшета на базі MIUI.

 • Підключіть девайс до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 • Скачайте і встановіть програму з сайту Xiaomi.ua.
 • Запустіть її, виберіть «Backups», там же натисніть «Backup up now».
 • Почнеться процес резервного копіювання.
 • По завершенні процесу програма сповістить Вас у спливаючому діалоговому вікні.
 • Після цього можна відключити свій телефон від комп’ютера.

Створення копії в MIUI

Рано чи пізно будь-який користувач стикається з необхідністю відновлення даних. Причиною може стати як перепрошивка смартфона, так і його втрата. Мало хто знає, що в смартфоні можна створити резервну копію, в результаті потрібні дані просто пропадають. Тому рекомендується заздалегідь робити резервну копію, щоб скористатися нею в разі потреби.

Розглянемо як зробити резервну копію файлів за допомогою стандартних засобів системи MIUI:

2. Виберіть «розширених налаштувань». «Резервування і скидання». «Локальне резервування».

3. Проставте галочки навпроти пунктів, які необхідно зберегти.

Крім локального способу збереження даних, існує ще і хмарний спосіб, за допомогою сервісу Mi Cloud. Він активується в налаштуваннях аналогічним чином:

 • Зайдіть в «Налаштування», розділ «Акаунти». «Mi Account».
 • Натисніть «Backup device».
 • Виберіть пункт «Mi cloud backup».

Тепер всі вибрані вами файли будуть зберігатися ще і в хмарне сховище.

Super Backup

Ще одна досить популярна програма для копіювання даних. Вона вміє створювати бекапи контактів, додатків, календарів, викликів, а потім зберігати їх на вашу SD-карту або Google-диск. Додаток підтримує функцію копіювання за розкладом.

Для копіювання даних знадобляться root-права.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і представлення не потребує. Програма вміє переносити дані з одного смартфона на інший. для цього потрібно встановити її на обидва телефони. Корисно, коли набуваєш новий девайс і потрібно швидко перекинути дані без зайвих проблем.

фізичний носій

Наступний підхід до вирішення завдання отримання резервних копій інформації з Android-девайсів Xiaomi передбачає використання в якості сховища резервних копій будь-якого пристрою-накопичувача даних. Таким сховищем може виступати встановлюється в смартфон карта пам’яті і / або диск доступного вам PC / ноутбука:

  Перейдіть в «Налаштування» ОС, відкрийте розділ «Про телефоні».

Натисніть «Резервування і відновлення», введіть пароль розблокування екрану. В області «ЛОКАЛЬНО» відкрився екрану натисніть «Мобільний пристрій».

Запустити засіб надає можливість вибрати типи поміщається в резервну копію інформації. зробіть це шляхом установки / зняття галочок в чекбоксах навпроти пунктів відображуваного на екрані телефону переліку. Кожну категорію тут можна розгорнути і настроїти окремо, знімаючи позначки біля позначень даних які зберігати не потрібно.

Завершивши вибір копіюються в «архів» відомостей, натисніть на кнопку «Створити резервну копію». Зверніть увагу (!) На які надійшли від системи запит-повідомлення і підтвердіть його. Далі чекайте завершення резервування. під час процедури можна продовжувати експлуатацію смартфона в звичайному режимі.

Після отримання повідомлення «Резервування завершено» поверніться, якщо куди-небудь переміщалися, на екран «Створити резервну копію» і натисніть на кнопку «Завершити». На цьому безпосереднє формування бекапа обраних раніше даних закінчено, вийдіть з налаштувань MIUI.

Наступний крок. копіювання отриманого бекапа і при необхідності не включених в нього файлів на зовнішній носій. Тут більшості користувачів є два основні варіанти:

  Якщо в якості сховища резервних копій обрана карта пам’яті, встановіть її в смартфон і налаштуйте як «Знімний накопичувач» ( «Для перенесення фотографій і інших файлів»).

Відкрийте встановлений в МІЮАЙ «Провідник», перейдіть в режим перегляду файлової системи, перейдіть на «Внутрішній загальний накопичувач».

Перейдіть по шляху «MIUI». «backup», тривалим натисканням на найменування папки «AllBackup» виділіть її.

Тапніте «Ще» в нижньому доці коштів Провідника, потім натисніть «Копіювати» в меню. Далі відкрийте сховище «SD карта»,

перейдіть в призначений для зберігання резервних копій каталог (або створіть новий), натисніть «Вставити» в панелі інструментів внизу екрану.

Аналогічним вищеописаного чином, за допомогою файлового менеджера скопіюйте з внутрішньої пам’яті смартфона на знімний накопичувач

папки з важливими для вас файлами (наприклад, каталог «DCIM», щоб зберегти фото і відео з камери девайса).

Після отримання копій всіх представляють цінність даних на карті пам’яті, її можна отримати з апарату.

Коли в якості сховища резервних копій інформації передбачається використовувати диск PC / ноутбука, для копіювання даних з пам’яті смартфона найпростіше задіяти USB-підключення. З’єднайте мобільний девайс і комп’ютер кабелем, на першому виберіть режим «Передача файлів».

Через Провідник Windows відкрийте «Внутрішній загальний накопичувач» телефону.

Скопіюйте розташовану по шляху «MIUI». «backup» папку «AllBackup»,

Аналогічним вищевказаною чином, створіть на диску комп’ютера копії інших містять важливі для вас файли каталогів з внутрішньої пам’яті мобільного пристрою.

Відтепер ви можете бути відносно спокійні за збереження важливих даних, що містяться в сховище смартфона Xiaomi. в разі їх навмисного або випадкового видалення, наприклад, в процесі скидання налаштувань девайса або перепрошивки, практично все можна буде відновити.

Xiaomi Cloud

Виконання багатьох операцій в MIUI реалізується найкращим чином, коли задіяні послуги, що входять в створену розробниками цієї ОС екосистему. Тому і для вирішення завдання хмарного резервного копіювання даних в першу чергу слід залучити пропоноване творцями програмної платформи смартфона хмара. Xiaomi Cloud.

Доступ до хмарного сховища Xiaomi надається тільки тим користувачам, які зареєструвалися в екосистемі виробника і авторизувалися в ній за допомогою свого девайса. Таким чином, перш ніж виконувати наступні дві інструкції необхідно створити Мі-аккаунт і внести цю обліковий запис в смартфон!

Фото, відео, контакти та інше

Створення резервних копій найбільш важливих для більшості користувачів смартфонів Xiaomi типів інформації в загальному випадку реалізується в реальному часі шляхом синхронізації з хмарою МіКлауд. Щоб активувати цю можливість і / або виконати копіювання даних примусово, виконайте наступне:

READ  Xiaomi Mi TV 4s 55 огляд

  Відкрийте «Налаштування» MIUI, перегорніть їх перелік і перейдіть в розділ «Mi аккаунт».

По черзі тапая за відповідними найменуваннями і потім активуючи / деактивувавши опції на відкритті екранах, налаштуйте процес копіювання в хмару Xiaomi:

  «Галереї»;

За бажанням, шляхом переведення відповідних перемикачів в положення «Включено» забезпечте резервування «Нотаток», налаштувань «Wi-Fi», «Календаря», «Mi браузера», а також «Частих фраз», які ви вводили в процесі роботи з телефоном.

Щоб забезпечити найвищий рівень актуальності формованої в хмарі і доступною для розгортання на девайсе в будь-який момент резервної копії даних, включіть опцію «Швидка синхронізація».

Для примусового виконання копіювання в MiCloud наявних на смартфоні і обраних при виконанні пунктів №-4 цієї інструкції об’єктів, що може бути актуальним в попередній скидання налаштувань девайса або ініціації його перепрошивки момент:

  Натисніть на розташовану праворуч від заголовка «Синхронізація даних» кнопку «Синхрон».

Зачекайте завершення вивантаження інформації. в колі на екрані з’явиться повідомлення «Синхронізовано». Після цього можна виходити з «Настройок» MIUI і здійснювати заплановані щодо пристрою (в тому числі передбачають видалення перерахованих вище даних з його пам’яті) операції.

Робочий стіл, додатки і налаштування MIUI

Щоб отримати можливість повернути операційну систему на смартфоні Xiaomi в констатируемое до будь-яких пов’язаних з видаленням даних подій стан, необхідно виконати резервне копіювання конфігурацій налаштувань різних програмних модулів і функціонують в середовищі додатків. Для здійснення такої операції в МІЮАЙ передбачений спеціальний засіб.

  На смартфоні перейдіть по шляху «Налаштування». «Mi аккаунт». «Xiaomi Cloud». На екрані, що в області «ОСОБЛИВІ МОЖЛИВОСТІ» тапніте по блоку «Резервування».

Щоб негайно приступити до створення і вивантаження в МіКлауд бекапов знаходиться внизу відкрився екрану об’єктів, натисніть на кнопку «Почати». В результаті система автоматично проведе ініційовану операцію.

У процесі резервування ви можете продовжувати використовувати телефон для вирішення будь-яких інших завдань. Контролювати хід копіювання даних в хмару при цьому можливо, повертаючись на екран «Хмарне резервування» шляхом тапа по відповідному повідомленню в системній шторкою.

По завершенні створення бекапа зазначене вище повідомлення повідомить, що «Резервне копіювання завершено», а з екрану «Хмарне резервування» стане можливим переконатися в ефективності проведеної процедури. перейдіть в «Управління резервними копіями», де тепер є в наявності новий запис.

Додатково, з метою забезпечення постійної доступності більш-менш актуального бекапа даних об’єктів в Xiaomi Клауд, активуйте опцію «авторезервуванням».

Хмарний сервіс

Найпростіший в плані кількості необхідних інструментів і пристроїв спосіб створення резервних копій інформації з будь-якого Android-девайса, і всі смартфони Xiaomi тут не виняток. це вивантаження копій даних в один або кілька хмарних сервісів. Далі розглянемо два найбільш доступних користувачам девайсів виробника методу реалізації такого підходу.

Google Диск

Крім інструментів від Xiaomi, на всіх смартфонах виробника з метою забезпечення збереження інформації шляхом її синхронізації з хмарою можна додатково або окремо залучити кошти, розроблені Google. Перевага такого підходу полягає в тому, що одержувані бекапи можна розгорнути не тільки в середовищі MIUI, але також в будь-якому іншому варіанті Android (наприклад, на відмінному від поточного смартфоні або після переходу на кастомний прошивку). Умовою для ефективного виконання наступної інструкції є здійснений на девайсе вхід в обліковий запис «корпорації добра».

Синхронізація та резервне копіювання даних з Android-девайсів в хмарне сховище Google для загального випадку докладно описані в уже опублікованому на нашому сайті і доступному за представленою нижче посиланням матеріалі. Далі коротко продемонструємо виконання процедури створення даного типу бекапа на смартфоні Xiaomi, враховуючи особливості інтерфейсу ОС MIUI (12).

  Перейдіть в «Налаштування» ОС МІЮАЙ, перегорніть їх перелік і відкрийте розділ «Google».

У списку «СЕРВІСИ» на відобразиться екрані виберіть «Резервне копіювання». Активуйте опцію “Завантажувати на Google Диск».

Якщо в хмарі необхідно зберегти в тому числі наявні на пристрої зображення та відеозаписи, і при цьому раніше синхронізація даних об’єктів з сервісом Google Фото не була задіяна:

  Тапніте «Google Фото», активуйте опцію «Автозавантаження і синхронізація».

Далі бажано почекати завершення вивантаження зображень і відеороликів в сервіс зберігання.

Щоб приступити до створення включає в себе «Дані додатків», «SMS-повідомлення», «Налаштування пристрою», «Журнал дзвінків» і «Контакти» бекапа, натисніть на кнопку «Почати копіювання».

Про закінчення резервного копіювання інформації в хмару Google можна судити по зникненню демонструє хід процедури повідомлення з системної шторки. Крім того, на екрані в «Налаштуваннях» MIUI, з якого ініціюється резервування, з’явиться яка вказує на дату і час створення бекапа запис.

Windows-PC

Дуже ефективні способи створення резервних копій даних з пам’яті Android-девайсів стають доступними, коли задіюється спеціалізований Windows-софт. менеджери для роботи зі смартфонами. У випадку з пристроями Xiaomi для резервного копіювання та вирішення інших завдань рекомендується використовувати розроблене для моделей виробника ПО під назвою Mi Phone Assistant (Mi PC Suite).

Слід зазначити, що офіційні збірки Мі Фон Асистента поставляються виключно з китайською локалізацією, що робить їх практично непридатним для експлуатації російськомовними користувачами. Однак існують перекладені на російську мову модифікації даного софта. одне з таких рішень (версія 4.0.529) буде задіяно в наступному прикладі і доступно для скачування за наступним посиланням:

 • Завантажте архів з програмою на диск комп’ютера і розпакуйте його. таким чином ви підготуєте менеджер для роботи з смартфонами Xiaomi до запуску.
 • Перейдіть в отриманий в результаті виконання попереднього пункту інструкції каталог, відкрийте файл MiPhoneAssistant.exe.

Ознайомтеся з текстом «Попередження» в першому після запуску вікні програми, натисніть на кнопці «Згоден» для початку роботи з Мі Фон Асистентом.

На смартфоні активуйте опції «Налагодження по USB» і «Установка через USB».

Підключіть мобільний девайс до USB-порту комп’ютера, натисніть «Оновити» у вікні менеджера.

Трохи почекайте, поки Windows-софт визначить приєднаний телефон і почне інтегрувати в нього необхідне для сполучення і подальшої роботи Android-додаток MiTunes.

Під з’являються на екрані смартфона запитами по черзі натисніть: «ВСТАНОВИТИ», «ВИРІШИТИ», «Agree».

Після успішного створення пари смартфона з Mi Phone Assistant, необхідно визначити шлях на диску PC, за яким будуть зберігатися створювані в подальшому резервні копії даних:

  Клацніть по трьом рисочки в заголовку вікна програми праворуч.

Перейдіть в «Налаштування» з меню;

З переліку зліва вікна «Налаштування» переміститеся в розділ «Бекап», потім клацніть по кнопці «Змінити» поруч з полем, де вказано шлях збереження резервних копій.

Відкрийте каталог, де будуть зберігатися отримані в майбутньому копії інформації, клацніть «Вибір папки».

Натисніть «ОК» у вікні «Налаштування» щоб зберегти внесені в параметри роботи менеджера зміни.

Клацніть “Резервування» в розташованій у верхній частині вікна програми панелі розділів.

Натисніть на кнопку «Нова Резервна копія»,

в результаті чого на смартфоні буде запропоновано «Резервування через Mi PC Suite». тапніте під ним «Дозволити».

Встановіть позначки в чекбоксах під позначають типи розміщені в бекап даних значками. Один по одному ці значки інтерпретуються наступним чином: «Повідомлення», «Контакти», «Журнал дзвінків», «Системні додатки», «Сторонні додатки», «Фото», «Відео», «Музика», «Документи».

Слід зазначити, що наявні на телефоні додатки з даними можна «бекапіть» вибірково. Для цього клацніть «Вибрати» під що радить іконкою,

в списку відзначте галочками тільки той софт, який вам дійсно потрібен і потім клацніть «Обчислити».

Завершивши вибір копируемой зі смартфона інформації, натисніть «Start Backup» у вікні MiPhoneAssistant.

Чекайте завершення процедури резервного копіювання. Найкращим рішенням буде не використовувати будь-яким чином мобільний девайс і комп’ютер в процесі роботи Мі Фон Асистента.

Після того як програма завершить свою роботу по формуванню бекапа, в її вікні з’явиться повідомлення у вигляді галочки зеленого кольору. Натисніть на кнопку «Завершити»,

після чого можна від’єднувати телефон від десктопа і закривати Mi Phone Assistant.

Щоб переконатися в ефективності проведеної операції, відкрийте вказаний у кроці цієї інструкції каталог в Провіднику Windows. тепер в ньому наявна містить резервні копії файлів зі смартфона папка.

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021