Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як накласти відео на відео на Android

Як накласти відео на відео на Android?

За допомогою телефону цілком можливо редагувати короткі ролики, обрізаючи їх або видаляючи небажані шуми. Якщо подивитися на список доступних додатків, то стає зрозуміло, що всі вони мають великий кількістю інструментів. Наприклад, ви зможете додати музику, прикріпити картинку або озвучити матеріал прямо в редакторі. Але як накласти відео на відео на Android? Таке іноді потрібно, особливо при обробці складних роликів. І впоратися з завданням допоможуть спеціальні програми та онлайн-сервіси, про які ми розповімо далі.

Як накласти відео на відео за допомогою програми?

Практично кожен доступний редактор дозволяє вирішувати поставлену задачу. накладати одне відео на інший ролик. Тільки десь подібна опція доступна тільки в преміальної версії додатка, а десь. в базовій, без необхідності купувати підписки. Наприклад, можете звернути увагу на програму VivaVideo, що володіє непоганим набором інструментів. Також ми склали покрокову інструкцію по роботі з редактором, тому пропонуємо з нею ознайомитися:

 • Відкриваємо програму і закриваємо віконце з пропозицією придбати повну версію. Також не забуваємо надати запитувані дозволу. Вони потрібні для того, щоб можна було вибрати потрібне відео в галереї, а потім і зберегти результат.
 • Натискаємо по значку «Колаж», який і використовується для об’єднання двох роликів. У галереї телефону вибираємо перше відео, зазначивши його й клацнувши «Далі». І в результаті відкриється вкладка з редагуванням, де потрібно перейти в розділ «Video» і додати другий ролик. Благо в цьому випадку не доведеться шукати його в галереї. все відео будуть доступні нижче.
 • За допомогою двох повзунків можемо змінити розмір вікна, а також його положення (наприклад, вийде розгорнути відео або відобразити). Коли все готово, натискаємо по галочці в кутку екрану. І тепер перед вами відкриється таймлайн з усіма наявними інструментами. Якщо необхідно, скористайтеся ними, збільшивши гучність або попрацювавши над передачею кольору.
 • І в кінці залишається зберегти результат, натиснувши на однойменну кнопку. Так як ми використовуємо базову версію програми, то на готовому відео буде присутній практично непомітний водяний знак. Його можна прибрати, але тільки за додаткову плату. А взагалі, в інтернеті вийде скачати і зламані версії, але ми вам цей варіант не пропонуємо (вирішуйте самі).

Що ми маємо в результаті? Готове відео з накладеними один на одного роликами. Взагалі, ви можете використовувати і інші додатки, які знайдете на просторах Play Маркета. Ми ж зупинилися на першому-ліпшому варіанті, звернувши увагу на високий рейтинг.

Як об’єднати відео за допомогою онлайн-сервісів?

Якщо встановлювати додаткову програму. не ваш варіант, то можете скористатися спеціальними онлайн-сервісами. Хто не знає, то це веб-додатки, що володіють базовим набором інструментів для редагування відео. Наприклад, відкриємо популярний пошуковик і введемо в пошуковий рядок потрібний запит.

І після чого переходимо на перший сайт з видачі. Як можна зрозуміти, нам необхідно вибрати вихідне відео, а потім дочекатися його обробки. А потім, скориставшись кнопкою «Додати ще», накладаємо другий ролик і в разі потреби вносимо додаткові правки. В кінці залишається зберегти результат, завантаживши матеріал в зручному форматі.

Отже, ми розглянули, як накласти відео на відео на Android. Очевидно, що можна використовувати як онлайн-сервіси, так і мобільні додатки. Залишилися питання? Тоді не соромтеся задавати їх у коментарях, розташованих під статтею!

Quik Video Editor

Через додаток Quik Video Editor від GoPro можна створити свої відеоролики, об’єднуючи різні мультимедійні дані і позиціонуючи на загальній часовій шкалі. Більшість функцій є на безоплатній основі та без рекламних оголошень. Однак дана програма підтримується тільки новими версіями платформи Android, починаючи з п’ятої.

КАК ВСТАВИТЬ ВИДЕО В ВИДЕО НА АНДРОИД? / КАК СДЕЛАТЬ РЕАКЦИЮ НА АНДРОИД #TUTORIAL #YUNAZ #ОБУЧАЛКА

  Насамперед на головній сторінці приділіть увагу значку із зображенням шестерінки. Через цей розділ можна регулювати роботу редактора, зокрема встановлювати якість для фінальних записів.

Для переходу до основного інтерфейсу програми, натисніть по значку «» або скористайтеся «Створити відеоролик». На сторінці, що з’явилася можете вибрати одну або кілька записів, знайдених на вашому смартфоні в підтримуваному форматі, і для завершення натиснути кнопку з галочкою.

Однією з головних особливостей ПО, яка прямо залежить від розробника, є підтримка сервісів і пристроїв GoPro. За рахунок цього можна імпортувати відео з відповідних джерел.

Для вставки музики необхідно на стартовій сторінці в нижній частині екрана натиснути по середній кнопці з зображенням ноти. Тут можна вибрати фонову мелодію зі стандартної галереї додатки.

Щоб вказати користувальницький файл, на тій же панелі в самому кінці знайдіть і натисніть «Моя музика». Після виявлення аудіозаписів перемикатися між ними можна буде бічними стрілочками.

Змінити місце розташування музичного файлу на загальній часовій шкалі можна на останньої третій вкладці, натиснувши по «Початок музики». Вибравши цей інструмент, змініть положення смуги «Почати музику» до потрібного місця і натисніть кнопку з галочкою.

Примітка: Місце завершення музики встановлюється аналогічним чином.

Як доповнення ви можете зовсім вирізати музику і звуки з відеозапису відповідними кнопками.

Для збереження, перебуваючи на будь-якій сторінці редактора натисніть кнопку зі стрілочкою в правому нижньому кутку. Усього доступно кілька варіантів, включаючи публікацію. Додати запис на пристрій можна, натиснувши «Зберегти без публікації».

Відразу після цього автоматично почнеться збереження запису. По завершенні ви будете перенаправлені до вбудованого відеоплеєра Quik.

Після створення і збереження відеоролика ви зможете знайти його в робочій папці на SD-карті або в пам’яті смартфона. Зберігається запис за замовчуванням в форматі MP4, в той час як дозвіл залежить від раніше згаданих параметрів програми. В цілому, Quik Video Editor являє собою один з кращих рішень через високу швидкість роботи, відсутність істотних обмежень і реклами.

READ  Встановити програму на Android з комп'ютера

InShot

InShot. це повноцінний відеоредактор для фото і відео на Android. Додаток поширюється безкоштовно і підтримує практично всі популярні формати файлів. За допомогою InShot ви можете замінити аудіодоріжку, додати на відео спецефекти, текст, стікери і навіть обрізати відео. Додаток підтримує HD-дозвіл і функції для швидкого експорту відео в соціальні мережі.

Video Editor Music

Відмінне безкоштовний додаток для роботи з відео з широким спектром можливостей і простотою в освоєнні. Крім накладення музики на відео за допомогою програми Video Editor Music ви також зможете провести обрізання роликів, накладати фільтри, додавати текст і багато іншого.

Після установки програми необхідно відкрити файл з відео, після чого перейти в меню налаштувань і натиснути пункт «Музика». Програма автоматично запропонує список доступних композицій. Ви можете вибрати як стандартні пісні, так і накласти свою музику. Після нескладних маніпуляцій ви можете легко накласти редагувати процес накладення: обрізати, зменшити гучність. З цього моменту в якості фонового звуку буде використовуватися обрана мелодія.

Профессиональный монтаж видео на Android

Зразковий алгоритм дій вказаний на цьому

підсумок

Сподіваємося, дана стаття виявилася для вас корисною, і ви знайшли потрібний інструмент для накладення музики на відео на Andro

Більшість сучасних Android-пристроїв мають високі показники потужності, дозволяючи створювати і редагувати медіазапісі. Серед інструментів для подібного роду завдань більшою популярністю користується об’єднання декількох файлів. В ході нашої сьогоднішньої інструкції ми розглянемо процедуру додавання музики до відеоряду на прикладі декількох додатків.

Quik

Ще одним лідером по завантаженню в Play Market стало додатки Quik. Основна ідея програми. створити відеоролик максимально швидко і просто, буквально в два кліка. Серед відмінних особливостей програми можна відзначити: 22 попередньо встановлених стилю зі звуковими ефектами, величезна кількість фільтрів і інструментів, 80 безкоштовних треків.

Все, що вам залишається зробити, це відкрити потрібне відео, а потім зайти в розділ «Music» і вибрати потрібну композицію. Накладення відбудеться автоматично, що є великою перевагою. Звичайно, ви можете в ручну вибрати необхідні інструменти і обрізати музику або відео.

Додатки для накладення музики на відео

InShot

З усіх розглянутих в цій інструкції додатків, InShot є найбільш просте у використанні додаток з функціями редактора відео. З його допомогою можна накласти музику на будь-який фрагмент ролика, в той же час додавши ефекти плавного переходу.

 • Відкрийте програму і в блоці «Створити нове» тапніте по «Відео». Зі списку варіантів виберіть «Новий».

На сторінці «Відео» натисніть по одній або декільком записам. Скористайтеся значком із зображенням галочки, щоб продовжити.

Після переходу до редактора на нижній панелі тапніте по кнопці «Музика», перейдіть на вкладку «Моя музика» і виберіть потрібний звуковий файл. Для завершення натисніть по напису «Використовуйте».

За допомогою що з’явилися інструментів перемістіть доданий файл в потрібне місце і натисніть по іконці з галочкою.

Додатково можете вибрати аудіодоріжку і провести обрізання записи.

Поверніться до редактора і тапніте по одному з фрагментів відео на нижній панелі. Змініть значення гучності для більш приємного поєднання з доданою музикою.

На верхній панелі в InShot натисніть «Зберегти» і виберіть якість для фінальної записи. Після цього почнеться конвертація і збереження.

За рахунок простоти у використанні саме цього редактору потрібно приділити увагу в першу чергу. Інші ж рішення надають більш складний інтерфейс.

Quik

Ще одним лідером по завантаженню в Play Market стало додатки Quik. Основна ідея програми. створити відеоролик максимально швидко і просто, буквально в два кліка. Серед відмінних особливостей програми можна відзначити: 22 попередньо встановлених стилю зі звуковими ефектами, величезна кількість фільтрів і інструментів, 80 безкоштовних треків.

Все, що вам залишається зробити, це відкрити потрібне відео, а потім зайти в розділ «Music» і вибрати потрібну композицію. Накладення відбудеться автоматично, що є великою перевагою. Звичайно, ви можете в ручну вибрати необхідні інструменти і обрізати музику або відео.

Quik Video Editor

Через додаток Quik Video Editor від GoPro можна створити свої відеоролики, об’єднуючи різні мультимедійні дані і позиціонуючи на загальній часовій шкалі. Більшість функцій є на безоплатній основі та без рекламних оголошень. Однак дана програма підтримується тільки новими версіями платформи Android, починаючи з п’ятої.

  Насамперед на головній сторінці приділіть увагу значку із зображенням шестерінки. Через цей розділ можна регулювати роботу редактора, зокрема встановлювати якість для фінальних записів.

Для переходу до основного інтерфейсу програми, натисніть по значку «» або скористайтеся «Створити відеоролик». На сторінці, що з’явилася можете вибрати одну або кілька записів, знайдених на вашому смартфоні в підтримуваному форматі, і для завершення натиснути кнопку з галочкою.

Однією з головних особливостей ПО, яка прямо залежить від розробника, є підтримка сервісів і пристроїв GoPro. За рахунок цього можна імпортувати відео з відповідних джерел.

Для вставки музики необхідно на стартовій сторінці в нижній частині екрана натиснути по середній кнопці з зображенням ноти. Тут можна вибрати фонову мелодію зі стандартної галереї додатки.

Щоб вказати користувальницький файл, на тій же панелі в самому кінці знайдіть і натисніть «Моя музика». Після виявлення аудіозаписів перемикатися між ними можна буде бічними стрілочками.

Змінити місце розташування музичного файлу на загальній часовій шкалі можна на останньої третій вкладці, натиснувши по «Початок музики». Вибравши цей інструмент, змініть положення смуги «Почати музику» до потрібного місця і натисніть кнопку з галочкою.

Примітка: Місце завершення музики встановлюється аналогічним чином.

Як доповнення ви можете зовсім вирізати музику і звуки з відеозапису відповідними кнопками.

Для збереження, перебуваючи на будь-якій сторінці редактора натисніть кнопку зі стрілочкою в правому нижньому кутку. Усього доступно кілька варіантів, включаючи публікацію. Додати запис на пристрій можна, натиснувши «Зберегти без публікації».

Відразу після цього автоматично почнеться збереження запису. По завершенні ви будете перенаправлені до вбудованого відеоплеєра Quik.

Після створення і збереження відеоролика ви зможете знайти його в робочій папці на SD-карті або в пам’яті смартфона. Зберігається запис за замовчуванням в форматі MP4, в той час як дозвіл залежить від раніше згаданих параметрів програми. В цілому, Quik Video Editor являє собою один з кращих рішень через високу швидкість роботи, відсутність істотних обмежень і реклами.

Lomotif

Lomotif. це безкоштовний редактор відео для найпростішого монтажу. За допомогою програми ви можете швидко накласти музику на відео. Для цього в Lomotif вбудована бібліотека з 30-секундними уривками пісень з iTunes. Серед інших особливостей. інструменти для автоматичного створення кліпів з відео, що зберігаються в галереї, а також бібліотека з фільтрами, анімаціями і іншими ефектами.

READ  Інстограмма соціальна мережа вхід з комп'ютера

підсумок

Сподіваємося, дана стаття виявилася для вас корисною, і ви знайшли потрібний інструмент для накладення музики на відео на Andro

Більшість сучасних Android-пристроїв мають високі показники потужності, дозволяючи створювати і редагувати медіазапісі. Серед інструментів для подібного роду завдань більшою популярністю користується об’єднання декількох файлів. В ході нашої сьогоднішньої інструкції ми розглянемо процедуру додавання музики до відеоряду на прикладі декількох додатків.

InShot

З усіх розглянутих в цій інструкції додатків, InShot є найбільш просте у використанні додаток з функціями редактора відео. З його допомогою можна накласти музику на будь-який фрагмент ролика, в той же час додавши ефекти плавного переходу.

 • Відкрийте програму і в блоці «Створити нове» тапніте по «Відео». Зі списку варіантів виберіть «Новий».

На сторінці «Відео» натисніть по одній або декільком записам. Скористайтеся значком із зображенням галочки, щоб продовжити.

Після переходу до редактора на нижній панелі тапніте по кнопці «Музика», перейдіть на вкладку «Моя музика» і виберіть потрібний звуковий файл. Для завершення натисніть по напису «Використовуйте».

За допомогою що з’явилися інструментів перемістіть доданий файл в потрібне місце і натисніть по іконці з галочкою.

Додатково можете вибрати аудіодоріжку і провести обрізання записи.

Поверніться до редактора і тапніте по одному з фрагментів відео на нижній панелі. Змініть значення гучності для більш приємного поєднання з доданою музикою.

На верхній панелі в InShot натисніть «Зберегти» і виберіть якість для фінальної записи. Після цього почнеться конвертація і збереження.

За рахунок простоти у використанні саме цього редактору потрібно приділити увагу в першу чергу. Інші ж рішення надають більш складний інтерфейс.

Створіть ефект живої картинки (фотомоушн)

Фотомоушн. це популярний ефект, за допомогою якого можна «оживити» статичні зображення. Використовуючи прийом накладення відео, ви можете, наприклад, додати рухомі хмари на небо, створити ілюзію руху води або падаючого снігу.

Щоб створити ефект живої картинки, імпортуйте статичне зображення на шкалу часу, двічі клацнувши відкрийте нову вкладку і додайте відео ефекту, який ви хочете створити. Откадріруйте відео при необхідності, використовуючи інструмент для обрізки країв відео, задайте необхідний рівень прозорості і розмістіть на потрібній області на фото. вуаля!

Використовуйте ефект накладення для створення красивих переходів між сценами

Через накладення відео з певним світловим або колірним ефектом, ви можете задати потрібний настрій на відео, передати емоції від того, що відбувається. Наприклад, для весільних відео часто використовується оверлей з відблисками світла, тому що він створює романтичну атмосферу на відео.

Відблиски світла. як і багато інших відео категорії «оверлей». дозволяє отримати гарні, природні переходи між сценами. У відеоінструкції нижче ми показали, як використовувати перехід з відблисками на відео. Виходить буквально кінематографічний ефект:

З будь-якого динамічного оверлей-відео вийде відмінний перехід між сценами. Тут ви знайдете ще одну інструкцію для створення переходу з використанням ефекту ґлітч.

Створюйте унікальні ефекти за допомогою режимів накладення відео (оверлей)

Якщо ви навчилися розміщувати кілька відео в одній сцені шляхом накладення одного на інше, перед вами відкривається безліч можливостей в сфері монтажу.

 • Розміщувати напівпрозорі зображення поверх відео і навпаки.
 • Змішувати кілька відео для отримання нової композиції.
 • Накласти відео на окрему область на фото і отримати ефект живої картинки.

Крім цього, ви зможете використовувати накладення відео для корекції і створення переходів між сценами.

Що стосується технічної частини процесу, все дуже просто. Навіть якщо ви ніколи раніше не займалися монтажем, ви швидко навчитеся застосовувати накладення відео практично в будь-якому нелінійному редакторі відео. В інструкції ми розповімо, як це зробити в безкоштовній програмі VSDC, а також покажемо три популярних ефекту, на яких ви зможете потренуватися.

Шукаєте безкоштовний відеоредактор з можливістю накладання відео?

Однак спершу кілька слів про те, що таке накладення відео в монтажі, і як застосувати його в VSDC.

Як накласти одне відео поверх іншого в VSDC?

Досвідчені користувачі знають, що накладення в монтажі можна здійснити різними способами. Ми продемонструємо найбільш простий і швидкий:

  Запустіть VSDC і скористайтеся кнопкою «Імпортувати контент», щоб додати ваше основне відео або зображення. то, поверх якого ви плануєте розміщувати інший файл.

 • Наступним кроком зробіть подвійне клацання мишею по доданому файлі. на шкалі часу відкриється нова вкладка.
 • Скористайтеся кнопкою «Вставити об’єкт», щоб додати оверлей. відео, яке ви хочете розмістити поверх основного. Ви можете знайти якісні оверлеї на сайтах з безкоштовними стічними відео, таких як Videvo.
 • Зліва на шкалі часу знайдіть меню “Режими змішування” і виберіть опцію “Screen”, як це показано на ілюстрації нижче.
 • Після того, як ви розмістили відео-оверлей на шкалі часу, перейдіть в меню «Інструменти» на верхній панелі і виберіть іконку із зображенням гайкового ключа. Відкриється шкала, за допомогою якої ви можете відрегулювати рівень прозорості другого відео.
 • Якщо ви задоволені результатом, перейдіть у вкладку «Експорт проекту» і збережіть відео на комп’ютер.
 • Можна вважати, що на базовому рівні ви освоїли прийом накладення відео. Тепер можете включити уяву і почати експериментувати з налаштуваннями. Наприклад, розмістіть оверлей лише на окремій частині відео або застосуєте до нього ефект поступового зникання. Ви також можете випробувати різні режими змішування файлів. Нижче ми покажемо три прийоми, на яких зручно практикуватися.

  Що таке оверлей?

  Накладення відео і зображень поверх один одного (від англ оверлей). це якраз ключова можливість, яка відрізняє лінійні відеоредактори від нелінійних. Лінійні редактори, такі як Movie Maker, дозволяють розміщувати об’єкти тільки в прямій послідовності. один за одним. Нелінійні ж програми дають вам повну свободу в цьому плані. Подібно фотошопу, вони дозволяють вам працювати з файлами як з шарами. Наприклад, ви можете накладати зображення поверх відео і навпаки, одночасно програвати два відео в одній сцені, розмістивши їх паралельно один одному або навіть по діагоналі. Ви також можете налаштовувати рівень прозорості для кожного файлу. так, щоб крізь нього можна було побачити зображення шаром нижче.

  Таким чином, накладення. це і є розміщення двох і більше відеофайлів в одній сцені на одному і тому ж просторі для створення нової композиції.

  Є кілька способів накласти одне відео на інше, але як правило, користувачі цікавляться одним з наступних варіантів:

  • Накладення світлових або кольорових ефектів (див. Приклад вище).
  • Розміщення водяного знака поверх відео (напівпрозорий текст або лого).
  • Ефект картинка-в-картинці (одне відео програється в зменшеному вікні поверх другого).
  READ  Як налаштувати пошту на Android

  З технічної точки зору, все вищеописане можна віднести до прийому «накладення», проте, в цій інструкції ми сфокусуємось на першому варіанті.

  Якщо вам необхідно створити сінемаграф, додати водяний знак на відео або застосувати ефект картинка-в-картинці, по посиланнях ви знайдете потрібні інструкції.

  Застосуйте ефект подвійної експозиції за допомогою накладання

  Ефект подвійний експозиції частіше застосовується до фото, ніж до відео, і виглядає дуже вражаюче. Ви здивуєтеся, наскільки просто і швидко його відтворити.

  Нижче ми докладно описали створення ефекту подвійної експозиції за допомогою оверлей-відео «струмує дим»:

  • Запустіть VSDC і скористайтеся кнопкою «Імпортувати контент», щоб додати основне відео, поверх якого планується накладення.
  • Додайте відео з димом. Ви можете знайти такі на стокових сайтах типу Videezy і Videvo.
  • Виберіть відео з ефектом на шкалі часу, перейдіть в меню «Відеоефекти», виберіть «Коригування кольорів». «Інверсія».
  • На шкалі часу зліва знайдіть меню «Режими накладання» і виберіть «Screen».
  • Налаштування рівня прозорості відео з димом при необхідності.
  накласти, android

  Детальніше про те, як створити ефект подвійної експозиції. в відеоінструкції нижче:

  Чи готові застосувати прийом накладення відео на практиці? Тоді скачайте VSDC на комп’ютер, знайдіть кілька цікавих відео з ефектами і довіртеся своїй уяві.

  Ви можете дізнатися більше про програму на сторінці опису продукту Безкоштовний Відеоредактор

  KineMaster

  Додаток KineMaster володіє приємним інтерфейсом і значним асортиментом доступних за замовчуванням функцій. Особливістю ПО виступає робота в горизонтальному положенні смартфона, а не в звичній вертикальної орієнтації.

   Натисніть по значку «» в центрі екрану і виберіть один з форматів на свій розсуд. Для кращого відображення пропорції повинні повністю відповідати використовуваним відеороликів.

  У правій частині редактора тапніте на кнопку «Мультимедіа», щоб почати додавання.

  За допомогою вбудованого файлового менеджера перейдіть в папку з потрібними записами, виберіть один або кілька роликів і натисніть кнопку із зображенням галочки в кутку екрану.

  Після цього на екрані з’явиться запис з можливістю перемотування. Скористайтеся цією функцією, щоб вибрати місце для накладення додаткового відео.

  На панелі керування натисніть кнопку «Шар» і в списку, що з’явився тапніте по іконці «Мультимедіа».

  Далі, як і раніше, через файловий менеджер виберіть інтегруються відеозапис на Android-пристрої.

  накласти, android

  При появі виділеної області в основний робочій зоні, потягніть за кут для масштабування або повороту. Всі зміни будуть застосовані до відеоряду в цілому, а не до конкретного кадру.

  Завершивши вибір місця, ви також можете вдатися до додаткових фільтрів. За замовчуванням є безліч засобів обробки, включаючи анімовані ефекти.

  На панелі в лівій частині редактора натисніть кнопку з шестернею для переходу до глобальних налаштувань проекту.

  Щоб зробити збереження запису, на тій же бічній панелі натисніть по значку «Поділитися», відзначеному на скріншоті.

  Змініть параметри збереження, вибравши дозвіл і якість. Після цього натисніть «Експорт» для запису ролика в пам’ять вашого смартфона.

  Крім збереження відео в окремий файл, завжди можна перейти до проекту на головному вікні. Ця функція корисна, якщо в процесі роботи програми відбудеться виліт.

  У процесі роботи з цим додатком можна помітити недоліки, безпосередньо пов’язані з наявністю Pro-версії, що відкриває доступ до більш повної бібліотеці фільтрів і інших елементів. При цьому в порівнянні з аналогами, часто куди більш обмеженими, даний варіант, як і додаток з першого способу, є відмінним рішенням.

  Накладення відео один на одного на Android

  Кожне далі згадане додаток не обмежена можливістю накладання відеозаписів один на одного, надаючи безліч допоміжних ефектів для створення переходів, інструментів нарізки і багато іншого. У той же час, не варто забувати про альтернативні варіанти, знайти які можна в Google Play Маркеті.

  Viva Video

  Незважаючи на величезну різноманітність відеоредакторів для телефону на Android, велика частина з них вимагає окремого придбання важливих функцій або нав’язує безліч реклами. У випадку з Viva Video згадані проблеми практично відсутні, роблячи і без того невимоглива додаток максимально доступним і більш зручним у використанні.

  Для початку варто скористатися іконкою «Налаштування» на верхній панелі інструментів і на сторінці, що з’явилася встановити параметри для особистої зручності. В іншому випадку значків може бути занадто багато для комфортного редагування.

  В рамках Viva Video об’єднання кількох відеозаписів відбувається методом «Картинка в картинці». З огляду на це, щоб продовжити редагування, знайдіть в центрі екрану на головній сторінці панель інструментів і натисніть кнопку «Зробити колаж».

  За допомогою нижньої панелі ви можете вибрати стиль відображення записів на екрані, будь то картинка в кутку або в якийсь рамці.

  Примітка можуть бути додані з різних джерел, включаючи соціальні мережі і Instagram.

  Тепер буде автоматично запущено інструмент обрізки відео, дозволяючи привести обраний відеоролик в потрібне стан. Для завершення натисніть кнопку «Додати» в нижній частині вікна і дочекайтеся закінчення обробки.

  В майбутньому буде потрібно провести процедуру додавання заново, вставивши відео в другу область в редакторі колажу, як було описано вище.

  На цьому етап об’єднання відеороликів можна завершити. Сподіваємося, ви легко розібралися з функціями Viva Video.

  Як видно, редактор має максимально легким інтерфейсом, не викликаючи проблем на етапі освоєння. За рахунок цього, а також великої кількості інших особливостей, що включають якісну адаптацію інтерфейсу під російську мову, додатки повинно бути достатньо для досягнення поставленої мети.

  Способи накладення відео один на одного на Android

  Потужність сучасних Android-пристроїв дозволяє з легкістю редагувати відеоролики на телефоні, вносячи ті або інші зміни з подальшим збереженням результату. Зробити подібне можна тільки за допомогою сторонніх коштів і, зокрема, спеціальних додатків. В ході даної статті ми розглянемо процедуру накладання декількох роликів один на одного на прикладі двох безкоштовних відеоредакторів.

  Багато задач по обробці відео, в тому числі і накладення записів один на одного, можна реалізувати без установки спеціальних додатків, скориставшись браузером і відвідавши один зі спеціальних онлайн-сервісів. Велика частина подібних ресурсів надає інструменти на безоплатній основі, не нав’язуючи рекламу. Саме тому даний варіант заслуговує на окрему увагу, хоча і не буде нами розглянуто.

  BETATECH.COM.UA 2022