Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як налаштувати браслет Honor Band 5

Table of Contents

Як налаштувати Honor Band 5: інструкція російською мовою

Регулювання параметрів і повне налаштування Honor Band 5 відбувається в два варіанти:

 • перший. створення девайса по персональним потребам із зазначенням індивідуальних властивостей, насиченим функціоналом, відгуком на всі оповіщення;
 • другий. більш енергозберігаючий режим з відсутністю зайвих повідомлень, але з економією заряду гаджета.

Більш простими словами. коли ви з нуля налаштовуєте браслет під себе, хочеться включити всі функції і відразу, щоб він світився, реагував, виводить на екран всі оповіщення. Однак на практиці вам доведеться щодо часто залишати девайс на зарядці.

Другий варіант передбачає базові оповіщення будильника, дзвінків, висновок на екран екстрених повідомлень, крокомір, пульс. Але при цьому заряду споживається в кілька разів менше, і заряджати доводиться рідше. Контакт між фітнес-трекером і телефоном відбувається через канал Bluetooth, який завжди повинен бути активний.

 • заповніть особисту інформацію в додатку;
 • впишіть параметри тіла і мета, яку хотіли б досягти за допомогою виконання регулярних фізичних вправ і активності.

Як включити браслет

Щоб включити браслет, необхідно повністю його зарядити. Після цього Honor Band 5 включиться самостійно.

Зарядка відбувається через Micro USB кабель. Його потрібно підключити в зарядний гніздо на браслеті, а другий кінець в будь-який порт USB на будь-яких комп’ютерах, ноутбуках, або в різних блоках харчування. Повна зарядка до ста відсотків займе близько двох годин.

налаштувати, браслет, honor, band

Зміна мови

Мова за замовчуванням. китайський. Це очевидно, адже проведений девайс саме там. Але при контакті з телефоном він переводиться на мову носія. найчастіше це російська. Але якщо вас це не влаштовує, відкриваєте додаток, переходите в настройки, вибираєте іншу мову інтерфейсу.

Honor Band 5 інструкція російською: як налаштувати, перевірити на оригінальність, заряджати і використовувати фітнес браслет?

Чим відрізняється китайська версія Honor Band 5 від глобальної

Принципової різниці між китайською і глобальної версіями пристрою немає, не рахуючи написів на коробці і мови інструкції. Але, на даний момент в глобальній версії браслета не активна функція вимірювання рівня насичення крові киснем. Але сам датчик є і цю функції повинні активувати трохи пізніше. У версії для китайського ринку ця функція працює.

Як підключити Honor Band 5 до смартфону

Для активації повного набору опцій необхідно встановити мобільний додаток Huawei Health (Здоров’я). Завантажити цю програму можна на будь-який смартфон безкоштовно, незалежно від операційної системи гаджета через GooglePlay або AppStore. Для володарів смартфонів Huawei Honor це додаток входить в список базових.

Оновлення Huawei Health необхідно встановлювати, так як фітнес-браслет працює тільки з актуальною версією програми. В іншому випадку смартфон просто не знайде Honor Band 5 в списку пристроїв для підключення.

Після установки програми (або поновлення до актуальної версії) програма зажадає увійти в обліковий запис, якщо у користувача є аккаунт в цьому сервісі, або зареєструвати новий. Далі додаток ознайомить власника з правилами використання, повідомленнями конфіденційності, угодою і попросить надати доступ до дзвінків і розташування пристрою, щоб була можливість використання всіх функцій.

Після позначки всіх дозволів можна перейти до сполученню Honor Band 5 зі смартфоном. Для цього потрібно виконати такі дії:

 • Натиснути на знак «Плюс» в правому верхньому кутку екрану.
 • Знайти в списку доступних пристроїв «Розумний браслет», клікнути на нього.
 • Вибрати «Браслет Honor Band».
 • Натиснути на меню «Сполучення», потім прийняти підключення.
 • У новому вікні, вибрати Honor Band 5, клікнути на нього, тим самим підтверджуючи сполучення смартфона з трекером.
 • Натиснути на кнопку «Виконано».

Потім можна перейти до подальших налаштувань.

Яке додаток завантажити

Щоб активувати роботу гаджета і налаштувати повідомлення, завантажте на смартфон додаток Huawei Health. Воно передбачає канал інтерфейсу. Саме його потрібно використовувати якщо ви купили Honor Бенд 5, але телефон у вас інший марки: Xiaomi, Samsung, Номі, Nokia, Meizu і інші.

Це професійний софт, через який вибудовується графік тренувань, харчування, становить інтенсивність активності, фіксує маршрут пересувань по місту, контролює ваш сон, зіставляє активність з індивідуальними показниками організму людини.

 • перейдіть в Google Play або Play Маркет;
 • впишіть в пошуковому рядку назву. Huawei Health або Huawei Хелс;
 • відкрийте і завантажте;
 • встановіть;
 • надайте запитувані дозволу.

При установці інтерфейс пропонує прочитати умови користування, і натиснути галочку про те, що ви з ними згодні і будете дотримуватися. Рекомендуємо при першому запуску хоча б одноразово побіжно ознайомитися з тим, що просить розробник. Це допоможе уникнути непорозумінь і оптимізувати роботу софта. Перед сполученням пристроїв потрібно зарядити Honor Band 5.

Як включити музику через Honor Band 5?

Його можна відключити через налаштування програми. А якщо включено, то екран управління відтворенням музики знаходиться в головному меню на екрані фітнес-трекера

Оновлення прошивки Honor Band 5

Відразу ж після створення пари додаток Huawei Health запросить нову версію прошивки зі своїх серверів. Оновлення ви свій Почесний діапазон 5 зараз чи ні, залежить від вас. Але я прихильник установки останніх версій програмного забезпечення.

Як заряджати Honor Band 5

Для зарядки використовується власне зарядний пристрій, який кріпиться до нижньої частини браслета. Він поставляється з коротким кабелем microUSB до USB. Один кінець підключається до роз’єму зарядного пристрою, інший. до USB-порту комп’ютера, ноутбука або будь-якого блоку живлення, що працює при будь-якому струмі. Процес зарядки до 100% займає близько 1,5. 2 годин.

перезавантаження

Примітно, що в цій моделі немає спеціальної кнопки «включити» і «вимкнути». Ці дії виконуються через меню. Щоб активувати, просто перейдіть в «Меню» / »Більше» / »Система» / »Вимкнення» або «Перезавантаження».

READ  Як встановити GTA 5 на комп'ютер

Налаштування Honor Band 5

Налаштування Honor Band 5 можна умовно розділити на дві частини: настройки профілю і функції. Перший з них виконується на вкладці «Я». Тут ви встановлюєте мети за кількістю ступенів і вазі, а також вказуєте особисті дані, такі як стать, дата народження, зріст і вагу. Ці дані необхідні для більш точного розрахунку параметрів діяльності.

У цьому меню також виконуються наступні настройки:

 • ВКЛ ВИКЛ. автоматичної синхронізації даних.
 • Активований автоматичний пошук пристроїв для сполучення.
 • Настройка повідомлень про досягнення цілей (кроки).
 • Тривога пульсу і настройка порога пульсу.
 • Обрана вимірювальна система.
 • Ви можете налаштувати синхронізацію даних з хмарним сховищем.

Щоб отримати доступ до налаштувань функції браслета, клацніть значок браслета в правому верхньому куті вкладки «Головна» або виберіть браслет на вкладці «Мої пристрої» в розділі «Мої пристрої» на вкладці «Собі».

Налаштування діапазону Honor Band 5 наступні:

Циферблати. Попередня версія фітнес-браслета в даний час має вибір з 4 варіантів циферблатів. Для Honor Band 5 вибір набагато більше. близько 40 варіантів.

Хуавей ТруСон. Включення цієї функції дозволяє максимізувати аналіз сну за допомогою аналізу дихання, діагностики 6 типів проблем зі сном і порад щодо поліпшення сну від Гарвардської медичної школи. Без функції TruSleep браслет також контролює Ваш сон, але в цьому випадку Ви побачите тільки тривалість Вашого сну, розділену на легкі і глибокі стадії. Включення TruSleep збільшує енергоспоживання браслета.

Нагадування. Коли ця опція включена, браслет буде вібрувати кожну годину, щоб нагадати вам розтягнути.

Постійний моніторинг частоти серцевих скорочень. Існує кілька режимів вимірювання пульсу:

 • Одне вимір. Вимірювання запускається браслетом.
 • «Розумний режим». Браслет автоматично вимірює пульс в залежності від вашої активності.
 • Режим реального часу. При включенні цього режиму трекер вимірює пульс 24 години на добу 7 днів на тиждень, надаючи найбільш докладні дані. Але саме режим роботи споживає найбільше енергії.

Не хвилюйся Коли цей режим включений, екран не включається, коли Ви піднімаєте руку, а на браслет не надходять повідомлення про дзвінки та повідомлення. Можна встановити розклад «Не турбувати» і вибрати один з сценаріїв для режиму “Не турбувати”.

Повідомлення (включіть повідомлення на браслеті і виберіть програми, для яких повідомлення дозволені).

Метеорологічні звіти. Для перегляду погоди поточного дня на браслеті необхідно включити цю функцію і дозволити програмі доступ до геоданих.

повідомлення про відключення Bluetooth. Коли ви активуєте цю функцію, браслет буде попереджати вас вібрацією при відключенні трекера і смартфона.

Налаштування функції. У цьому розділі можна змінити порядок відображення значків функцій на екрані браслета і видалити ті, які не використовуються.

Активуйте екран, піднімаючи зап’ясті.

Перемикальний шарнір. Включивши цю функцію, ви можете змінити інтерфейс, обертаючи зап’ясті.

Автоматичне завантаження пакетів послуг по Wi-Fi.

Оновлення програмного забезпечення.

Як включити браслет

Щоб включити браслет, він повинен бути повністю заряджений. Після цього, група «Honor Band 5» включиться сама по себе.Зарядка проводиться за допомогою кабелю Micro USB. Він повинен бути підключений до зарядного гнізда браслета, а інший кінець. до будь-якого USB-порту на будь-якому комп’ютері, ноутбуці або різних блоках харчування. Буде потрібно близько двох годин, щоб повністю зарядитися на сто відсотків.

Зміна мови

Мова за замовчуванням. китайський. Це очевидно, тому що пристрій зроблено там. Але коли ви зв’язуєтеся з телефоном, він переводиться на мову господаря. в більшості випадків це російську мову. Але якщо вас це не влаштовує, відкрийте додаток, перейдіть до налаштувань і виберіть іншу мову інтерфейсу.

Меню і опції Honor Band 5

Налаштування Honor Band 5 можна розділити на два етапи: настройка функцій браслета і особистого профілю власника, в якому потрібно вказати свої персональні дані (вік, стать, зріст і вагу). Потім можна задати необхідну кількість пройдених кроків в день. Там же налаштовуються такі опції: повідомлення при досягненні мети по пройденим кроків і відстані, перевищенні норми частоти ударів серця.

Як включити музику через Honor Band 5?

Резонне питання, яке я задав сам собі після перегляду кількох оглядів в інтернеті. як включити управління музикою на телефоні через Honor Band 5. І знайшов на нього відповідь тільки після підключення браслета до смартфону Xiaomi. Виявляється, для власників iPhone цю опцію розробники також вирізали, залишивши її тільки для роботи з Android.

Її можна деактивувати через налаштування в додатку. А при включеному стані екран з керуванням відтворенням музики знаходиться в головному меню на екрані фітнес трекера

Як зарядити Honor Band 5?

Для того, щоб зарядити браслет Honor Band 5, необхідно скористатися фірмовою контактною площадкою, яка йде в комплекті з трекером. Без зарядки не представляється можливим, тому що на відміну від багатьох інших китайських моделей, на Honor Band 5 відсутній як такий роз’єм USB.

Тут є тільки три штиря, які при закріпленні браслета в зарядному пристрої збігаються з контактами на ньому.

Як підключити Honor Band 5 до смартфону

Для активації повного набору опцій необхідно встановити мобільний додаток Huawei Health (Здоров’я). Завантажити цю програму можна на будь-який смартфон безкоштовно, незалежно від операційної системи гаджета через GooglePlay або AppStore. Для володарів смартфонів Huawei Honor це додаток входить в список базових.

Оновлення Huawei Health необхідно встановлювати, так як фітнес-браслет працює тільки з актуальною версією програми. В іншому випадку смартфон просто не знайде Honor Band 5 в списку пристроїв для підключення.

Після установки програми (або поновлення до актуальної версії) програма зажадає увійти в обліковий запис, якщо у користувача є аккаунт в цьому сервісі, або зареєструвати новий. Далі додаток ознайомить власника з правилами використання, повідомленнями конфіденційності, угодою і попросить надати доступ до дзвінків і розташування пристрою, щоб була можливість використання всіх функцій.

Після позначки всіх дозволів можна перейти до сполученню Honor Band 5 зі смартфоном. Для цього потрібно виконати такі дії:

 • Натиснути на знак «Плюс» в правому верхньому кутку екрану.
 • Знайти в списку доступних пристроїв «Розумний браслет», клікнути на нього.
 • Вибрати «Браслет Honor Band».
 • Натиснути на меню «Сполучення», потім прийняти підключення.
 • У новому вікні, вибрати Honor Band 5, клікнути на нього, тим самим підтверджуючи сполучення смартфона з трекером.
 • Натиснути на кнопку «Виконано».

Потім можна перейти до подальших налаштувань.

Інструкція, як підключити Honor Band 5 до телефону

Переходимо до підключення розумного браслета Honor Band 5 до телефону. Для цього в додатку Huawei Health заходимо в меню «Пристрої» з головного екрану

READ  Як підключити мікрофон до комп'ютера Windows 10

Для додавання фітнес трекера Honor тиснемо на плюсик в правому верхньому куті

І вибираємо свою модель Huawei. нам потрібен «Honor Band 45»

При виконанні пошуку додаток запропонує вибрати наш браслет Honor Band 5 для підключення до смартфону

І підтвердити створення пари на екрані самого трекера натисканням на зелену іконку.

Після чого від нас ще раз попросять дозволити утворення між телефоном і фітнес трекером по Bluetooth і відправлення повідомлень

Налаштування повідомлень на Honor Band 5 з телефону

За відображення повідомлень з телефону на екрані браслета Honor Band 5 відповідає два пункти меню. «Не турбувати» і «Повідомлення».

У режимі «Не турбувати» ми можемо детально налаштувати умови, при яких оповіщення про події від додатків смартфона не будуть приходить.

 • Не турбувати весь день. повідомлення не надходитимуть на трекер взагалі
 • Не турбувати, коли пристрій не надіто. теж хороша функція, яка не подаватиме сигнал у разі, якщо браслет не використовується. Оскільки при оповіщенні спрацьовує вібромоторчик, це дозволить економити ємність батарейки Honor Band.
 • Розклад. настройка днів і годин, в які повідомлення будуть включені або виключені.
 • Сюди ж включили пункт активації екрану підняттям зап’ястя. Теж маленька, але приємна фішка, яка заощадить вам пару рухів для активації браслета

В налаштуваннях повідомлень на Android ми можемо конкретно вказати, від яких додатків необхідно отримувати повідомлення.

А ось в iOS на iPhone список їх дуже обмежений. це штатний додаток для SMS повідомлень, WhatsApp, Instagram і інше.

Але під останнім маються на увазі всі інші програми, які встановлені на смартфоні і які надсилають сповіщення. Вони то і будуть дублюватися на фітнес браслет при активації цього пункту.

Налаштування браслета Honor Band 3

Спортивний браслет необхідно з’єднувати зі смартфоном і налаштовувати через спеціальний додаток. Для цього відмінно підійде додаток Huawei Wear або ж стандартне для смартфонів Honor / Huawei додаток Здоров’я, яке за замовчуванням встановлено в телефонах цієї моделі. Якщо ж смартфон у власника іншої фірми, то можна самостійно завантажити Huawei Health (Здоров’я) з інтернету, скориставшись, наприклад, Google Play.

На даний момент додаток Здоров’я навіть краще і ефективніше, ніж Huawei Wear, оскільки поєднує в собі функціонал обох програм, але відображає більше коректної інформації про спосіб життя в порівнянні з додатком Huawei Wear. Якщо існує необхідність збереження даних в хмарі, то користувачеві потрібно зареєструвати свій обліковий запис.

Найбільш важливим завданням програми Huawei Wear є безпосередня настройка спортивного фітнес-трекера, а також програма збирає всі дані для того, щоб вони відображалася в програмі Здоров’я.

Головний функціонал додатка Huawei Wear полягає в наступному:

 • Huawei TrueSleep. моніторинг сну. Завдяки цій функції збираються дані фітнес-браслетом для аналізу якості і кількості сну користувача. Таким чином, пристрій відображає, коли користувач браслета занурився в сон, у скільки прокинувся, яка тривалість сну була і т.д.
 • Повідомлення, що користувач занадто довго перебуває в сидячому положенні. Якщо власник сиди на протязі години, то браслет стане вібрувати і відображати на своєму екрані картинку, де людина займається зарядкою.
 • Вимірювання пульсу в автоматичному режимі. Ця функція допомагає постійно відстежувати частоту серцебиття.
 • Розумний будильник. В браслеті від компанії Huawei серед 5 стандартних будильників існує і один розумний. Завдяки розумному будильнику можна спланувати таким чином, щоб пробудження сталося до півгодини раніше, ніж спочатку планувалося. Час пробудження залежить від фази сну.
 • Не турбувати. Здається діапазон часу, протягом якого фітнес-браслет не приймає повідомлення, не відображається повідомлення на екрані, а також відключається дисплей. Простіше кажучи, функція «не турбувати» забезпечує повний спокій власникові, що не сигналізуючи про жодні події.
 • Управління повідомленнями. З допомогу. Ця функція дозволяє включати або вимикати відображення повідомлень на екрані будь-яких додатків.
 • Повідомлення про вимкнення Bluetooth.
 • Включення функції жестів. Можна спланувати таким чином, що екран браслета буде автоматично вмикатися при підйомі руки в горизонтальне положення (як ніби власник дивиться на годинник, піднімаючи руку). Крім того, можна включити і поворот для перемикання. У такому випадку при різких вирощених зап’ястя будуть автоматично перемикатися дисплеї спортивного браслета.

Інтерфейс в програмі інтуїтивно простий, логічний і зрозумілий.

Сполучення браслета зі смартфоном

Спортивний браслет Honor Band 3 здатний працювати, як зі смартфонами на базі Android вище версії 4.4, так і з iPhone на iOS 8.0 і вище.

Для того, щоб синхронізувати браслет і телефон, потрібно здійснити такі кроки:

 • скачати і встановити додаток Huawei Wear;
 • якщо на смартфоні може бути відсутня програма Здоров’я в якості стандартної програми, то потрібно також завантажити і встановити;
 • відкрити програму Huawei Wear;
 • погодитися з умовами використання даної програми;
 • зареєструвати свій обліковий запис (вписати зріст, вага);
 • далі необхідно включити Bluetooth і почати пошук пристроїв;
 • вибрати серед знайдених пристроїв фітнес-трекер Honor Band 3;
 • підтвердити процес сполучення на фітнес-браслеті;
 • відкрити браслету доступ до даних на смартфоні (потрібно отримати оповіщення і коректної роботи при подальшій експлуатації).

На заключному етапі потрібно надати доступ додатком Здоров’я. В такому випадку фітнес-браслет Honor Band 3 буде повністю пов’язаний з телефоном, а власник зможе отримувати всю необхідну і інформацію, яка буде відображатися на екрані браслета, а також смартфона.

Зміна мови

Мова за замовчуванням. китайський. Це очевидно, адже проведений девайс саме там. Але при контакті з телефоном він переводиться на мову носія. найчастіше це російська. Але якщо вас це не влаштовує, відкриваєте додаток, переходите в настройки, вибираєте іншу мову інтерфейсу.

повідомлення

Як підключити розумний браслет Honor до телефону, щоб отримувати повідомлення: потрібно активувати потрібні прапорці. Для цього в настройках є два пункти: «Повідомлення» та «Не турбувати».

 • Відключити будь-які повідомлення на цілий день;
 • відключити повідомлення на той час, коли браслет знятий з руки;
 • створити індивідуальний розклад, встановивши тимчасові рамки, в яких заборонені або дозволені повідомлення;
 • активувати включення дисплея підняттям зап’ястя.

Що стосується меню «Повідомлення», то тут є різниця між операційними системами телефонів. На Android можна дозволити, від яких додатків отримувати інформацію, а на iOS (включаючи iPhone 12 Pro), список таких додатків обмежується SMS, клієнтами соціальних мереж і рядком «інші».

Налаштування пульсу

Браслет може точно виміряти серцевий ритм. Дані виводяться з певною періодичністю (наприклад, кожну годину). Залишати постійно включеної цю функцію не рекомендується, вона корисною буде тільки при заняттях спортом або інших підвищених навантаженнях.

READ  Samsung не працює екран

Можливість вимірювань доступна в двох форматах:

 • Через певний час;
 • з урахуванням вимірів фізичної активності.

Власник вказує, яке значення серцевого ритму вважається критичним, і при його досягненні отримує повідомлення на смартфон.

Як зарядити Honor Band 5?

Для того, щоб зарядити браслет Honor Band 5, необхідно скористатися фірмовою контактною площадкою, яка йде в комплекті з трекером. Без зарядки не представляється можливим, тому що на відміну від багатьох інших китайських моделей, на Honor Band 5 відсутній як такий роз’єм USB.

Тут є тільки три штиря, які при закріпленні браслета в зарядному пристрої збігаються з контактами на ньому.

Синхронізація браслета і телефону

Щоб виконати підключення годин Honor до телефону, необхідно, щоб:

 • телефон був з сучасною версією операційної системи;
 • на ньому був активований Bluetooth;
 • встановлено додаток Huawei Health.

Якщо телефон відповідає цим вимогам, можна проводити сполучення.

Браслет Honor Band 5 і Honor Sport підключити до телефону потрібно наступним чином:

 • Відкриття програми «Huawei Health».
 • У верхній частині клікнути на меню «Додати пристрій».
 • Вибрати фітнес браслет «Honor Band 4 5″.
 • Натиснути кнопку сполучення.
 • Прийняти угоду і включення геолокації.
 • Натиснути на кнопку «Виконано».

Крім програми «Health», можна ще й скачати «Running Edition». Вона дозволить контролювати заняття бігом.

Процес сполучення не відрізняється від, наприклад, підключення бездротових навушників am61, тільки в меню нового пристрою вибирається браслет, а не «earphones».

Опис Honor Band 5

У браслета шість основних привабливих функцій:

Оновлення прошивки Honor Band 5

Відразу ж після створення пари додаток Huawei Health запросить нову версію прошивки зі своїх серверів. Оновлення ви свій Почесний діапазон 5 зараз чи ні, залежить від вас. Але я прихильник установки останніх версій програмного забезпечення.

Як включити браслет

Щоб включити браслет, необхідно повністю його зарядити. Після цього Honor Band 5 включиться самостійно. Зарядка відбувається через Micro USB кабель. Його потрібно підключити в зарядний гніздо на браслеті, а другий кінець в будь-який порт USB на будь-яких комп’ютерах, ноутбуках, або в різних блоках харчування. Повна зарядка до ста відсотків займе близько двох годин.

Можливості та функції

Комплектація гаджета. це браслет Honor Band 5, документи і інструкція, USB-кабель для підзарядки.

 • Показувати поточну дату і час.
 • Стежити за частотою серцебиття, а також моніторити сон: відрізняти фази, знаходити проблеми сну і давати рекомендації щодо поліпшення його якості.
 • Визначати кількість кисню в організмі користувача (тільки в китайській версії).
 • Вважати пройдені кроки і кілометраж, а також витрачені калорії.
 • Повідомляти власника про зміну погоди, виводити на головний екран прогноз погоди на день.
 • Сповіщати про наявність повідомлень на смартфоні.
 • управляти фотокамерою.
 • шукати смартфон.
 • Оснащений декількома видами будильника (розумний і звичайний), секундоміром і таймером.
 • Відстежувати спортивні режими для різних тренувань.

Меню і опції Honor Band 5

Налаштування Honor Band 5 можна розділити на два етапи: настройка функцій браслета і особистого профілю власника, в якому потрібно вказати свої персональні дані (вік, стать, зріст і вагу). Потім можна задати необхідну кількість пройдених кроків в день. Там же налаштовуються такі опції: повідомлення при досягненні мети по пройденим кроків і відстані, перевищенні норми частоти ударів серця.

Управління браслетом відбувається через сенсорний екран і кнопку. «Додому». Команди виробляються свайпом або дотиком до екрану, а також натисканням на кнопку.

Всі ці функції користувач може налаштувати для свого зручного користування. При бажанні деякі з них можна відключити.

Як підключити Honor Band 5 до смартфону

Для активації повного набору опцій необхідно встановити мобільний додаток Huawei Health (Здоров’я). Завантажити цю програму можна на будь-який смартфон безкоштовно, незалежно від операційної системи гаджета через GooglePlay або AppStore. Для володарів смартфонів Huawei Honor це додаток входить в список базових.

Оновлення Huawei Health необхідно встановлювати, так як фітнес-браслет працює тільки з актуальною версією програми. В іншому випадку смартфон просто не знайде Honor Band 5 в списку пристроїв для підключення.

Після установки програми (або поновлення до актуальної версії) програма зажадає увійти в обліковий запис, якщо у користувача є аккаунт в цьому сервісі, або зареєструвати новий. Далі додаток ознайомить власника з правилами використання, повідомленнями конфіденційності, угодою і попросить надати доступ до дзвінків і розташування пристрою, щоб була можливість використання всіх функцій.

Після позначки всіх дозволів можна перейти до сполученню Honor Band 5 зі смартфоном. Для цього потрібно виконати такі дії:

 • Натиснути на знак «Плюс» в правому верхньому кутку екрану.
 • Знайти в списку доступних пристроїв «Розумний браслет», клікнути на нього.
 • Вибрати «Браслет Honor Band».
 • Натиснути на меню «Сполучення», потім прийняти підключення.
 • У новому вікні, вибрати Honor Band 5, клікнути на нього, тим самим підтверджуючи сполучення смартфона з трекером.
 • Натиснути на кнопку «Виконано». Потім можна перейти до подальших налаштувань.

Опис Honor Band 5

У браслета шість основних привабливих функцій:

 • кольоровий AMOLED екран;
 • різноманітні стильні циферблати;
 • інтелектуальний моніторинг сну;
 • відстеження пульсу в реальному часі;
 • водозахист до 50 метрів в глибину і розпізнавання стилів плавання.

Екран розумного браслета Honor Band 5 може відображати до 45 кольорових символів, значки викликів для спілкування.

Дизайн циферблатів представлений з 8 варіантів, можна вибрати своє відображення для будинку, прогулянки, офісу або тренажерного залу.

Нова технологія стеження за пульсом TruSeen 3.0 стала ще більш точною. Інфрачервоний датчик не припиняє моніторинг пульсу вночі. Для розуміння стану організму в інтенсивних тренуваннях є опція насичення крові киснем.

Функція моніторингу, аналізу пульсу і дихання під час сну розпізнає 6 поширених видів проблем зі сном, дасть оцінку якості сну і має в своєму арсеналі приблизно 200 рекомендацій щодо його поліпшення.

Вбудований 6-осьовий датчик автоматично розпізнає 4 основні стилі плавання: вільний, метелик, брас і плавання на спині. Він також зафіксує швидкість плавання, подолану відстань, витрачені калорії, а також підраховує значення показника SWOLF1. чим нижче значення SWOLF, тим більше ефективніше плавання. HONOR Band 5 готовий до занурення в воду до 50 м. Його можна не знімати під час плавання, миття рук або під дощем.

BETATECH.COM.UA 2022