Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як налаштувати фітнес браслет м3 без телефону

Table of Contents

Яким чином виставити годинник на браслеті Mi Band 4

Китайський виробник цифрової техніки Xiaomi намагається створити світовий бренд хорошої якості. Тому більшість їх продукції сьогодні варті уваги. Mi Band 4 підтверджує це твердження.

Гарний корпус, до якого хочеться доторкнутися, велика кількість ремінців на вибір, а також набір різних по дизайну циферблатів.

Щоб змінити дату і час на фітнес браслеті, необхідно завантажити додаток-посередник на свій мобільний телефон:

  Для підключення Mi Band 4 потрібна програма Mi Fit;

Після підключення дані будуть синхронізовані в реальному часі. І годинник на вашому браслеті зміняться на актуальний час. Якщо ваш смартфон з якихось причин показує неправильний час, то і в браслеті воно буде невірним. Змініть ці дані в смартфоні і через деякий час годинник будуть показувати правильну інформацію.

Проблеми при підключенні фітнес трекера

Не завжди вдається налаштувати свій браслет і підключити його до мобільного телефону. Це стосується всіх розглянутих нами моделей. І перша проблема, з якою стикаються користувачі на етапі підключення, крім настройки часу. смартфон не реагує на пристрій.

Коли ви включили Bluetooth, запустили новий пошук і нічого не відбувається. Найчастіше пристрої приходять до нас через посилки прямо з Китаю. Шлях не близький. тому в дорозі пристрій часто розряджається повністю.

Якщо у вашому випадку не виходить підключити браслет до телефону, спробуйте видалити інші сполучення в вікні Bluetooth. І перезавантажте його. Після цього підключіть всі необхідні технології і спробуйте підключити Smart трекер. Як тільки у вас вийде це зробити, годинник виставлять автоматично. Перевірте ваше інтернет-з’єднання. Якщо з ним виникнуть проблеми, у вас також будуть неполадки при підключенні.

Як налаштувати час на трекері М3

Браслет M3 користується популярністю. Його головні переваги. відмінний дизайн і недорога). Незважаючи на невисоку ціну, в ньому є всі функції, які потрібні для заняття спортом.

А також для того, щоб використовувати фітнес пристрій як повноцінні наручний годинник. Корпус має класичну форму з єдиною сенсорною кнопкою в нижній частині екрана. Вона виконана у вигляді невеликого поглиблення, в яке затишно поміщає палець користувача.

Щоб налаштувати час на цьому фітнес браслеті:

 • Натискаємо на кнопку корпусу, щоб відобразилося головне меню;
 • Переходимо в розділ з інформацією пристрою. Вона знаходиться майже в кінці списку меню;

Час, який встановлено за замовчуванням. 12:30. Це той час, коли вам потрібно налаштовувати трекер, щоб виставити його без допомоги програми. Інших способів вручну виставити дату і час немає. Щоб на M3 встановити точну дату і час, потрібно підключити пристрій до мобільного телефону по Bluetooth.

Для цього скачайте в Google Play додаток Lefun Health і підключіть з його допомогою розумного браслета до смартфону. Час налаштовувати окремо не потрібно. Воно синхронізується з часом на телефоні.

Як змінити час на фітнес трекері Samsung Galaxy Fit

Перший браслет від Samsung був не дуже вдалим. Їх вигляд нагадував більше невелику кнопку без будь-яких дисплеїв. Пристрій не отримало визнання і було швидко знято з продажу. Але такі спроби компанії увінчалися успіхом. Galaxy Fit стали досить популярним гаджетом для спортсменів і людей, яким подобаються модні пристрої. Корпус фітнес браслета не відрізняється від інших. це все та ж капсула з цифровим дисплеєм і сенсорною кнопкою внизу.

Більшість Smart трекерів не розраховані на те, щоб налаштовувати дату і час вручну засобами меню самого пристрою. Хоча деякі параметри змінити без підключення до смартфону все ж можна. Для повноцінного контролю знадобиться додаток Galaxy Wearable.

Якщо ви власник смартфона Samsung, вам нічого завантажувати не доведеться:

 • Активуйте Bluetooth на вашому смартфоні;
 • Знайдіть і виберіть браслет в списку підключених пристроїв;
налаштувати, фітнес, браслет, телефон

На фітнес браслеті Samsung час буде налаштоване автоматично. Додаток містить більшість налаштувань, які можуть стати в нагоді в процесі використання браслета. Можна змінити параметри екрана, список повідомлень або поміняти обліковий запис.

Як налаштувати годинник на браслеті Mi Band 3

Щоб підключити третю версію Mi Band браслета, нам знову знадобиться додаток для мобільних пристроїв Mi Fit. Це попередня версія пристрою від Xiaomi, яка мало чим відрізняється. Процес підключення повторюється новою версією. Але давайте його розглянемо.

Скачайте та встановіть програму за посиланням:

 • Запустіть Mi Fit і виберіть «Підключити пристрій»;
 • Піднесіть фітнес браслет ближче до смартфону. Також приберіть подалі інші Bluetooth пристрої, які можуть заважати сполученню;
 • Підтвердіть підключення на браслеті.

Тепер можна перейти до більш гнучких налаштувань трекера через мобільний додаток. Почекайте деякий час, а потім торкніться кнопки на екрані фітнес браслета, щоб переконатися, що годинник налаштовані правильно. Якщо це не так, можливо пройшло ще недостатньо часу, щоб всі дані були синхронізовані по мережі. У пристрої ви зможете змінити теми або циферблати екрану.

В параметрах програми є функція, яка дозволить швидко знайти ваше наручні пристрій, якщо раптом ви його втратите в квартирі.

Не обов’язково на Mi Band 3 кожен раз включати і знаходити в настройках або меню вимірювач пульсу. В параметрах програми можна включити його автоматичну роботу.

В меню браслета відкривається розділ з погодою, який допоможе вам вирішити, виконувати вечірню пробіжку або залишитися вдома. Додаток дозволить налаштувати будильник на розумному трекері, який нагадає вам про час для занять спортом. Або зможе розбудити вранці.

Як налаштувати час на фітнес браслеті

Більшість користувачів не можуть знайти чітких відмінностей між Smart браслетом і розумними годинами. Ці пристрої дійсно важко розмежувати за типом. Так як їх можна використовувати в якості наручних годинників з додатковими функціями. З цієї статті ви дізнаєтеся, яким чином налаштувати правильно час на вашому фітнес браслеті.

Що являє собою копія фітнес браслета Xiaomi Mi Band 3

Коли ви берете браслет M3 в руку, то перше, що спадає на думку. це думка, як він схожий на популярний Xiaomi Mi Band 3. Форм-фактори пристроїв досить схожі, але це не стосується внутрішніх апаратних характеристик, де M3 істотно поступається своєму більш якісному побратиму.

READ  Помилка активації iPhone 7 що робити
Параметри: Характеристики М3:
чіпсет 3431Q
Флеш-пам’ять пристрою 16 МБ
екран 0,96 дюймів, TFT ips 160 х 80 пікселів
вбудований акумулятор 90 мАг (середній час зарядки. півтори години)
метод зарядки через USB-кабель
сумісність ОС Android 4.4 і вище, iOS 8.0 і вище, Bluetooth 4.0

За заявами виробників браслет не боїться дощу, при цьому плавати з ними ми б не рекомендували. Вода досить добре просочується всередину браслета, ведучи до його поломки. При цьому пристрій підтримує більше 10 мов і налаштовується через додаток «Lefun Health».

Основні функції фітнес годин M3 такі:

 • Підтримка Bluetooth Push (абонент, SMS, месенджер, нагадування). Робота з соціальними мережами не підтримує;
 • Моніторинг кров’яного тиску і серцевого ритму. Дані зазвичай фейковий, і взяті в якості довільних, близьких до норми;
 • крокомір;
 • Відображення споживання калорій;
 • Різні спортивні режими (біг, ходьба, їзда, плавання та інші).

М3 Фитнес Браслет I Обзор и Настройка

Пристрій поставляється в трьох кольорах. чорному, синьому та червоному.

Як налаштувати фітнес браслет M3

Розумний гаджет «M3». популярне і недороге рішення для масового сегмента І за ці гроші ви отримуєте цілий набір різноманітних функцій від пульсометра до вимірювача витрачених калорій. При цьому багато користувачів стикаються з проблемами при сполученні пристрої з телефоном. Нижче ми розберемо, яким чином налаштувати китайський фітнес браслет M3, і що нам для цього знадобиться.

Установка часу на фітнес браслеті

Зазвичай браслет бере дані про час при підключенні до вашого телефону, за допомогою функції синхронізації. При цьому є спосіб налаштувати час на М3 без підключення до смартфону.

  Увімкніть ваш браслет натиснувши на сенсорну кнопку;

Увімкніть браслет затиснувши сенсорну кнопку

 • За допомогою натискань перейдіть в розділ «About» (Інформація) налаштувань браслета;
 • Затисніть сенсорну кнопку до появи системного меню «LongPress»;
 • Знову затисніть сенсорну кнопу і тримайте до появи напису «Hello» і вібруванням;
 • Браслет перезавантажиться, і його час буде встановлено на 12.30.
 • Таким чином, перераховану нами процедуру необхідно виконати в 12.30 щоб час на браслеті зрівнялося з фактичним. Далі ви зможете користуватися гаджетом в стандартному режимі.

  Яким чином підключити і налаштувати гаджет M3

  Зазвичай в інструкції по налаштуванню до браслету є QR-код. в якому прописана посилання на програму для роботи з браслетом. Цей додаток називається «Lefun Health», його необхідно завантажити та встановити на ваш телефон.

  Обов’язково вкажіть на вашому смартфоні визначення місця розташування і Bluetooth. Без активації зазначених функції ви не зможете підключити браслет M3 до телефону.

  Після установки програми виконайте наступне:

  • Увімкніть браслет і переконайтеся, що браслет заряджений. При необхідності зарядити його;
  • Запустіть на телефоні додаток «Lefun Health»;
  • Дайте дозвіл програмі на зйомку фото і відео, визначення місця розташування, здійснення телефонних дзвінків та інше. У всіх випадках тиснемо на «Дозволити». Після цього автоматично запуститься пошук по Bluetooth;
  • Браслет буде знайдений вашим телефоном;
  • Створіть із з браслетом;
  • Після цього буде запущена робота функцій браслета, які ви можете побачити в меню програми і на екрані браслета. Підключення браслета М3 до смартфону буде здійснено.

  Для настройки браслета М3 служить кнопка з трьома горизонтальними лініями, після натискання на якій відкривається системне меню.

  • Lefun / З’єднання;
  • Фото струсом;
  • Синхронізація всіх даних;
  • Отримати повідомлення;
  • дисплей;
  • значки;
  • Розумний будильник;
  • знайти пристрій.

  За допомогою зазначених опцій ви зможете виконати необхідні операції по роботі з пристроєм.

  Вище ми розглянули, як налагодити китайський фітнес браслет М3, і як встановити на ньому час. Використовуйте цей девайс як зручний інструмент для моніторингу параметрів організму, для щоденних фізичних навантажень і відображення вашої активності. Він допоможе тримати себе в формі і мати здорове тіло, здатне до виконання різних фізичних навантажень.

  вхідний дзвінок

  При надходженні дзвінка на смартфон на екрані браслета з’явиться ім’я або номер абонента. Вхідний дзвінок супроводжується вібрацією. зручно за кермом або коли немає можливості стежити за телефоном.

  Як підключити та налаштувати фітнес-браслет: крок за кроком для чайників

  Фітнес-браслет. це популярний гаджет, який був винайдений як помічник у контролі пульсу, пройдених кроків і числа спалених калорій для людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Згодом функціональність його розширилася. Якщо правильно налаштувати фітнес-браслет і зробити прив’язку до смартфону, можна дізнаватися про пропущені дзвінки, SMS та інші повідомлення. Про це трохи докладніше нижче.

  Як працює фітнес-браслет

  Принцип роботи фітнес-браслета, або розумних годин полягає в синхронізації зі смартфоном. У пристрої є спеціальні датчики, які фіксують сигнали і реагують на певні показники:

  • Швидкість руху;
  • Ширина кроку;
  • Пройдену відстань;
  • Частота пульсу;
  • Період активності або неактивності.

  З огляду на отриману інформацію від датчиків, браслет становить дані про стан здоров’я його власника.

  Як включити браслет

  Користуватися фітнес-браслетом з Китаю просто. але спочатку потрібно його повністю зарядити. В середньому час зарядки займає 1,5-2 години. Кабель USB входить в стандартну комплектацію. Як тільки браслет повністю зарядиться, він автоматично включиться і буде готовий до об’єднання в пару з телефоном та налаштування.

  Оповіщення про бездіяльність

  Корисна функція для тих, хто веде активний спосіб життя і потребує помічника, що нагадує про фізичну активність. Якщо дана функція налаштована, то браслет починає вібрувати і нагадувати про те, що пора трохи прогулятися і проявити активність.

  Універсальна настройка фітнес-браслета

  Налаштування кожної моделі фітнес браслета залежить від особливостей системного меню, заданого виробником. Є універсальні опції, як налаштувати розумний браслет:

  • Зарядити трекер і телефон.
  • Завантажити та встановити додаток для сполучення трекера і смартфона.
  • Вказати всі параметри.
  • Синхронізувати пристрої через Bluetooth.

  Після створення пари та синхронізації необхідно ввести дату і вказати параметри повідомлень. Для того, щоб не збивалися дані: пульсометр, крокомір і так далі. важливо не допускати повної розрядки браслета.

  Які функції можуть відображатися на екрані фітнес-браслета

  Після того, як вийшло підключити новий фітнес-браслет до смартфону, через меню програми необхідно налаштувати екран і вивести на нього всі необхідні показники і віджети.

  Функціонал браслета Mi Band 3

  Перш, ніж почати користуватися пристроєм, розбираються з його основними функціями. Деякі люди сприймають його як модний аксесуар. Але Xiaomi Mi Band. це фітнес-браслет, тому багато в чому виконує функції особистого тренера.

  Важливою для здоров’я опцією є можливість отримувати об’єктивні відомості про період сну. Тобто у користувача є шанс встановити, в який час сон був найглибшим або, навпаки, тривожним

  Крім шагомера і інших перерахованих опцій, вбудована функція вимірювання частоти скорочень серцевого м’яза. Для цього браслет оснащений оптичним датчиком пульсу. Також можна налаштувати автоматичне вимірювання протягом дня.

  Власник може навіть ставити максимально допустимі показники пульсу, і при їх досягненні трекер вібрує, подаючи сигнал про те, що пора відпочивати (або при мінімальних значеннях буде сигнал про те, що треба тренуватися інтенсивніше).

  Крім того, як і «розумні годинник», допомагає залишатися на зв’язку, щоб навіть під час тренування відповідати на дзвінки і SMS. У фітнес-браслеті Xiaomi є будильник (не вбудований, але легко встановити додатково). він не дасть проспати, запустивши режим вібрації. Так він не потурбує оточуючих. Також модель виводить на екран прогноз погоди.

  READ  Як видалити фейсбук з телефону Android Samsung

  формат

  Mi Band 3 підтримує 3 варіанти формату годин. Для переходу до регулювання необхідно знайти розділ «Екран» (вертикальним переміщенням пальця по дисплею), включення меню виконується тривалим натисканням на кнопку. Потім налаштовуємо бажаний вид відображення, підтвердження здійснюється коротким натисканням на табло.

  Якщо власник бажає додатково змінити зовнішнє оформлення на дисплеї, то буде потрібно завантажити і встановити модернізовану прошивку, створену сторонніми розробниками. Допускається інсталяція тільки видозмінених шрифтів (без зміни заводської прошивки). В даному випадку можливі проблеми з відображенням частини символів, пов’язані з несумісністю програм.

  Як перемикати музику?

  Для управління музикою смартфона власники попередніх версій гаджета використовували сторонні додатки. Mi Smart Band 4 підтримує таку можливість з коробки. Звичайно, не дуже зручно натискати крихітні кнопки, але, тим не менш, є можливість перемикати треки, зупиняти і починати відтворення і навіть регулювати гучність.

  Викликається функція управління музикою свайпом вправо по екрану або через меню браслета: “Додатково” і далі “Музика”.

  Як регулювати яскравість екрану?

  У Mi Band 4 є 5 рівнів яскравості. Для її регулювання перейдіть в меню, виберіть “Додатково”, потім “Налаштування” і далі “Яскравість”. Є також можливість включити нічний режим. Тоді в темний час доби яскравість буде автоматично знижена. Це може збільшити час автономної роботи.

  Як змінити циферблат?

  З коробки в браслеті доступні три варіанти циферблата. Через додаток можна завантажити ще один з 50 варіантів (поки не перекладені на російську мову). При завантаженні нового циферблата попередній видаляється.

  Думаю, незабаром “кастомщікі” наклепаного ще дуже багато нових варіантів. Для зміни циферблата перейдіть в меню, виберіть “Додатково”, потім “Дисплей” і далі перегортаємо екрани свайпамі вгору / вниз. Вибирається циферблат дотиком екрану.

  Для завантаження циферблата заходимо в додаток Mi Fit, настройки браслета, далі “Налаштування циферблата”. Вибираємо вподобаний, натискаємо “Синхронізувати скін годин” і чекаємо кілька секунд. Після повідомлення про завершення синхронізації можна змінити циферблат через настройки браслета (як описано вище).

  Важливі функції браслета, які стануть в нагоді кожному

  Навіть якщо ви не займаєтеся активно спортом і не прагнете швидко схуднути, деякі функції цього фітнес-трекера обов’язково варто використовувати, хоча б для підтримки здоров’я і загального тонусу організму. Наведу три найважливіших:

  • Безперервне відстеження частоти серцевих скорочень 24 години на добу. Інтелектуальна система моніторингу пульсу дозволяє визначити аномалії в роботі серцевого м’яза і своєчасно оповістити про них. Наприклад, якщо під час занять пульс перевищить допустимі межі, браслет дасть тривожний сигнал вібрацією. У налаштуваннях програми можна задати межі для такого оповіщення. Так, для режиму гімнастики оповіщення включається після 145 ударів в хвилину, а в стані спокою. при перевищенні 65 ударів в хвилину.
  • Контроль якості сну. Фітнес-браслет розпізнає по вашій активності уві сні якість вашого відпочинку. У новій версії браслета точність визначення фаз підвищена на 40% в порівнянні з попередньою моделлю.
  • Персональний показник активності (PAI, Personal Activity Intelligence). Даний індекс враховує індивідуальні показники організму кожного користувача, стать, вік, частоту пульсу в спокійному стані і під час тренувань, і, звичайно, пройдені кроки. Даний показник накопичується за семиденний період і змінюється щодня. Мета цих вимірів. досягати індексу 100 кожен день, а не проходити певну кількість кроків. І, треба сказати, часто зробити це без хорошої фізичної навантаження просто неможливо.

  До додаткових цікавих функцій можна віднести:

  • дистанційну фотозйомку;
  • управління музичним плеєром на смартфоні;
  • пошук смартфона;
  • секундомір;
  • таймер;
  • будильник та інші.

  Для жінок буде корисною функція відстеження жіночого здоров’я з підрахунком овуляції, настання менструації і інших фаз, але вона доступна лише в тому випадку, якщо користувач вказав жіноча стать в настройках.

  Технічні характеристики M3 My Device MyLife

  За своїм зовнішнім виглядом браслет M3 My Device копіює популярний девайс від компанії Xiaomi «Mi Band 3». Елегантний чорний дизайн (доступні і інші забарвлення), стильний корпус, якісний контрастний екран. Але на візуали схожість між браслетами закінчується. Внутрішні технічні характеристики M3 суттєво поступаються аналогу від компанії «Xiaomi».

  Внутрішня начинка M3 My Device MyLife наступна:

  Параметри: Пояснення:
  екран: 0,96 дюйма (не сенсорний).
  управління: одна кнопка.
  Bluetooth: Версії 4 і вище.
  Тип акумулятора: Літій-полімерний
  Ступінь водозащити: IP67.
  Час зарядки: До 2 годин.
  Час роботи після повної зарядки: До 14 днів.
  Підтримка ОС: Android 5.0 і вище, iOS 8 і вище.

  На рівні функціоналу браслета розробники обіцяють нам крокомір і пульсометр, вимір пройденої відстані і спалених калорій, відстеження сну, прочитання повідомлень і інші можливості.

  Функціонал браслета M3 My Device MyLife

  На жаль, більшість зазначених функцій (наприклад, пульсометр і моніторинг сну) є фейком. Так як трекер M3 замість вимірювання реальних показників виводить взяті значення «зі стелі». Спеціалізованих датчиків для відстеження таких показників браслет через свою дешевизну не має.

  Як працює фітнес браслет без телефону

  Як поміняти дату

  Поміняти в годиннику дату користувачеві найпростіше за допомогою встановленого додатка. При першій синхронізації з телефоном браслет «запам’ятає» дані, що виводяться на дисплеї основного гаджета і скопіює їх на свій екран (якщо власник годин скористається опцією виводу дати на основну панель Smart-девайса). При подальшій необхідності внесення конкретних змін місяці, дні або роки користувачеві фітнес-браслета слід змінити параметри в своєму телефоні, після чого перепідключити пристрої, оновити прошивку годин і дочекатися завершення повної синхронізації гаджетів.

  Huawei Honor Band

  На корпусі Huawei Honor Band знаходиться тільки одна функціональна сенсорна кнопка. Вона призначена для перемикання між режимами моніторингу активності користувача (сон, біг, плавання, ходьба і так далі), а також для коректної синхронізації зі смартфоном. Налаштування базових параметрів (час і дата) відбувається автоматично після створення пари з телефоном за допомогою встановленого додатка Huawei Wear або Huawei Health. Щоб відкоригувати дані, слід:

  • Змінити час на смартфоні.
  • Відкрити офіційний додаток.
  • Зареєструвати свою обліковий запис (або створити нову).
  • Погодитися з Угодою.
  • Включити Bluetooth на смартфоні.
  • Синхронізувати фітнес-браслет з телефоном, після чого змінені користувачем параметри відобразяться на дисплеї наручного гаджета.

  Лінійка годин від Xiaomi (Mi Band 1, 2, 3)

  На фітнес-браслеті цієї фірми не можна виставити або перевести годинник без використання смартфона. Виробник передбачив здійснення цієї опції тільки за допомогою програми Mi Fit, доступного для скачування на всіх мобільних платформах. Щоб налаштувати час на Xiaomi Mi Band, слід:

  • Відкрити встановлений додаток.
  • У переліку пов’язаних зі смартфоном пристроїв вибрати свій браслет.
  • Перейти в розділ «Профіль».
  • Клікнути на вкладку «Налаштування дисплея» і вибрати «Формат часу».
  • Визначившись з оптимальним варіантом відображення годин і хвилин на дисплеї Smart-браслета, зберегти зміни.

  Samsung Gear Fit

  Виробник лінійки фітнес-браслетів Samsung Gear Fit допускає можливість настройки часу на пристрої без попереднього завантаження сторонніх додатків. Для цього необхідно:

  • Зайти в меню «Налаштування» на самих годинах.
  • Клікнути на вкладку «Час і дата».
  • Встановити дату в необхідному форматі (зазвичай ДД.ММ.ГГ).
  • Вибрати формат часу (зазвичай 24 год) і встановити відповідне значення годин і хвилин.
  • Підтвердити збереження змін.

  Як встановити час на фітнес-браслеті: інструкція і Лайфхак

  Фітнес-браслети нового покоління. це компактні гаджети, призначені для визначення стану здоров’я і фізичної активності свого власника. Вони вимірюють пульс, вважають кількість пройдених кроків, відзначають час глибокого сну і фіксують щоденний витрата калорій.

  READ  Як покласти на баланс телефону через 900

  Крім цього, виробник надає можливість використовувати розумне пристосування як годин або будильника. Налаштувати час на фітнес-браслеті можна кількома способами.

  Власник Smart-девайса може користуватися заводськими опціями не тільки за допомогою смартфона, сполученого з пристроєм, але і натискаючи функціональні кнопки на корпусі самого гаджета. Залежно від бренду фітнес-годин, способи його налаштування можуть відрізнятися. Знання методів роботи з сучасною технікою такого типу спростить власнику її використання в повсякденному житті.

  Як ставити будильник

  Відповідно до загальних рекомендацій до використання Smart-годин, щоб поставити на них будильник, власнику слід також скористатися встановленим додатком. Це найбільш простий і швидкий спосіб встановити бажаний час для пробудження.

  Додатки для фітнес-браслетів повинні містити вкладку «Будильник», де користувач і вказує годинник і хвилини, коли гаджет зреагує. Трекер може вібрувати із заданою інтенсивністю або видавати звуковий сигнал. Абсолютна більшість виробників постачають свої пристрої опцією «наполегливо пробудження». Її суть в тому, що власнику браслета в момент спрацьовування будильника необхідно не просто натиснути на конкретну функціональну кнопку, щоб його вимкнути, а й зробити це з заданої тривалістю часу та інтенсивністю. В іншому випадку гаджет зреагує повторно через 5-10 хвилин.

  Важливо! Якщо власник девайса відключив будильник, але протягом 10 хвилин трекер не зафіксував фізичної активності, звуковий або вібросигнал прозвучить знову і буде повторюватися до тих пір, поки за всіма показниками (пульс, кроки) не очевидно, що користувач не спить.

  Щоб встановити «Розумний будильник», який буде спрацьовувати із заданою періодичністю по днях тижня, необхідно скористатися окремим додатком, в залежності від бренду фітнес-браслета. Зазвичай вони неофіційні, що обумовлює необхідність суворо дотримуватися інструкції і не синхронізувати будильник і годинник через офіційний додаток після установки часу на «піратському».

  Особливості використання зі смартфоном

  Повна функціональність браслета Intelligence Health Bracelet M3 доступна тільки при його підключенні до смартфону зі спеціальним додатком під назвою «Lefun Health», встановленим на ньому. Це зазначено в інструкціях, які зазвичай додаються на китайському, а не російською мовою. Скачайте і встановіть цю програму на свій телефон. Не забудьте включити bluetooth і визначення місця розташування (GPS) на телефоні, а також зарядити браслет.

  • Включи свій браслет (якщо він був вимкнений раніше);
  • Відкрийте програму “Лефун Хелс», про який ми говорили на вашому телефоні; Відкрийте програму Lefun Health
  • Вам буде запропоновано дозволити програмі доступ до різних даними. Надайте необхідні дозволи;
  • Розпочнеться пошук по Bluetooth, і ваш браслет буде знайдений;
  • З’єднай свій браслет М3. Після утворення пари ви зможете скористатися наявними можливостями вашого трекера. Скористайтеся функціями ЛЕФа-додатки.

  Оскільки інтелектуальні фітнес-годинник M3 не мають можливості відображати всю необхідну інформацію на екрані, ви можете переглядати графіки через телефон. Ось побачиш:

  • скільки калорій людина спалив;
  • як далеко ти зайшов;
  • який у нього пульс;
  • рівень насичення крові киснем;
  • кров’яний тиск.

  Результати залежать від того, наскільки щільно браслет притиснутий до зап’ястя.

  Як налаштувати персональні дані на Mi Band M3

  Для цього увійдіть в відповідний пункт меню. Потім в M3 необхідно налаштувати наступні параметри:

  • вік;
  • підлога;
  • вага.

  Вам також необхідно буде скорегувати інші дані, зазначені на Ваших фітнес-годинах M3. Чим більше інформації, тим точніше пристрій буде давати результати. Для людини, який важить 120 кг, пробіжка буде більш ефективна при спалюванні калорій, ніж для людини, який важить 55 кг. Враховуються також стать і вік.

  Установка часу на фітнес браслеті

  Зазвичай при підключенні до телефону за допомогою функції синхронізації браслет забирає час. Однак є спосіб встановити час на M3 без підключення до смартфону.

  • Увімкніть браслет, натиснувши на сенсорну кнопку; Увімкніть браслет, натиснувши на сенсорну кнопку.
  • За допомогою короткочасних натискань перейдіть в розділ «Про програму налаштувань браслета»;
  • Натискати на сенсорну кнопку до появи системного меню «LongPress»;
  • Натисніть і утримуйте сенсорну кнопку ще раз, поки вона не скаже «Hello» і не вібрує;
  • Браслет перезавантажиться, а його час буде встановлено на 12:30.

  Таким чином, необхідно виконати описану вище процедуру о 12:30, щоб час на браслеті збігалося з фактичним часом. Тоді ви зможете використовувати гаджет в стандартному режимі.

  Що являє собою копія фітнес браслета Xiaomi Mi Band 3

  Коли ви бачите фітнес-браслет M3, перше, що спадає на думку, це наскільки він схожий на популярний Xiaomi Mi Band 3. Форм-фактори пристроїв досить схожі, але це не так у випадку з внутрішніми апаратними особливостями, де M3 значно поступається своєму більш продуктивної аналогу.

  чіпсет 3431Q
  Пристрій флеш-пам’яті 16 МБ
  екран 0,96 дюйма, TFT ips 160 x 80 пікселів
  Вбудована батарея 90 мАг (середній час заряду півтори години)
  спосіб зарядки кабель USB
  сумісність ОС Android 4.4 і вище, iOS 8.0 і вище, Bluetooth 4.0
  налаштувати, фітнес, браслет, телефон

  За заявами виробника, браслет не боїться дощу, однак, ми не рекомендуємо плавати з ними. Вода досить добре проникає всередину браслета, приводячи до його поломки. У той же час, пристрій підтримує більше 10 мов і налаштовується за допомогою програми «Lefun Health».

  Основні функції фітнес-годин M3 наступні:

  • Підтримка Bluetooth Push (абоненти, SMS, месенджер, нагадування). Робота з соціальними мережами який не підтримується;
  • Моніторинг артеріального тиску і серцевого ритму. Дані, як правило, помилкові і сприймаються як довільні, близькі до нормальних;
  • крокомір;
  • Показ споживання калорій;
  • Різні спортивні режими (біг, ходьба, їзда, плавання і т.д.).

  Пристрій доступний в трьох кольорах. чорному, синьому та червоному.

  Как настроить часы вручную на М3 фитнес браслет. без телефона, без программ, без Bluetooth

  Як включити M3 і правильно налаштувати

  Перед включенням переконайтеся, що акумулятор заряджений. Часто він майже повністю розряджається з новими моделями. Під час зарядки на екрані з’явиться значок, який вказує, наскільки заряджена батарея.

  Після цього необхідно виконати наступні кроки для установки фітнес-браслета M3:

  • Скачайте офіційний додаток на ваш смартфон і встановіть його.
  • Вкажіть всі необхідні дані таким чином, щоб параметри, які будуть визначені, були якомога більш точними.
  • Увімкніть, натиснувши на кілька секунд сенсорну кнопку.
  • Синхронізація зі смартфоном через Bluetooth.

  Після установки програми вам буде запропоновано ввести ім’я моделі і натиснути кнопку синхронізації.

  Після цього тобі потрібно встановити розумний браслет. Час встановлюється автоматично після синхронізації зі смартфоном.

  Заряджаємо браслет М3

  Відключіть капсулу манжети від браслета і вставте її в спеціальну док-станцію, яка поставляється разом з манжетою. Підключіть док-станцію до будь-якого вільного USB-порту (наприклад, PC).

  Вставити капсулу в док-станцію

  Інструкція по включенню фітнес-трекера Intelligence Health Bracelet M3

  Незважаючи на існуючі прокламації, екран браслета M3 не чутливий до дотику. Управління браслетом здійснюється одним натисканням кнопки, розташованої в нижній частині екрана. Якщо ваш трекер вимкнений, натисніть цю кнопку на пару секунд, як зазначено в керівництві користувача, і він включиться.

  Браслет активується натисканням сенсорної кнопки в нижній частині екрана.

  BETATECH.COM.UA 2022