Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати HDMI на телевізорі LG

Table of Contents

миттєве відтворення

Запускаючи зовнішнє медійне пристрій одночасно разом з ним відбувається підключення телевізора без додаткових команд.

Як налаштувати CEC на телевізорі Samsung

Налаштування CEC на телевізорах Samsung починається з з’єднання телевізора з сполучаються пристроєм за допомогою кабелю HDMI. Підключіть пристрій та почніть установку плагіна. На пульті відшукуємо і натискаємо кнопку «Source», а що відкрився меню потрібно вибрати HDMI.

Как настроить управление смарт ТВ и ТВ Боксом одним пультом от ТВ

На дисплеї позначиться зображення ресивера. Використовуємо пульт ресивера і натискаємо кнопку Меню. Модулі. HDMI CEC Setup. В відкрилися меню, щоб вибрати параметри розширення. Буде потрібно вибрати підходящий і натиснути на клавішу ОК.

Після зроблених налаштувань користувач може використовувати один ПДУ одночасно на 2 пристроях. Однак, рядок «Поточний СЕС адреса» заслуговує на особливу увагу. Якщо використовується значення 0.0.0.0, тоді доданок не буде виконувати повний обсяг функцій. Наприклад, користувач зможе стежити, запускати або зупиняти ресивер, однак, перемикання між каналами стане неможливим.

Для виправлення ситуації, що склалася потрібно зайти з PC в тюнер, використовуючи при цьому з’єднання FTP, а після вибрати «usr / lib / enigma2 / python / Plugins / SystemPlugins / HdmiCEC». Користувачеві відкриється ряд папок, потрібно вибрати файл plugin.py. Його потрібно відкрити в блокноті для редагування. Наприклад, при використанні файлового менеджера Total Commander потрібно натиснути клавішу F4. В сторінці потрібно замінити значення 0.0.0.0 на 1.0.0.0. Після цього необхідно зберегти зміни.

По завершенню налаштування, потрібно перейти в меню ревізора для запуску перезавантаження. Користувач повинен дочекатися завершення перезавантаження пристрою, а потім знову повернутися до налаштування плагіна HDMI CEC. Відкривши меню користувач виявить збережені раніше зміни Поточного СЕС адреси. Щоб внесені зміни використовувалися за своїм призначенням буде потрібно натиснути на кнопку Очіщать- ОК.

На цьому настройку пульта підійшли до кінця. Після збереження налаштувань натисніть клавішу Source. Користувачеві відкриється список каналів і передач для перегляду.

Особливості функції SIMPLINK

Телевізори, що використовують функцію Simplink, мають унікальні характеристики. Обговоримо деякі з них:

Як налаштувати CEC на телевізорі LG

Налаштування телевізора і сторонніх пристроїв, підключених по HDMI для використання технології CEC відбувається за допомогою ПДУ. Варто зазначити, що телевізори LG працюють з підтримкою технології CEC під назвою Simplink.

Для початку потрібно підключити порт HDMI OUT з телевізором до порту HDMI IN за допомогою HDMI кабелю. Далі, потрібно натиснути клавішу направляючу до Головного меню, а потім вибрати на пульті значок налаштувань. В відкрилися меню перейдіть в розділ Все настройки- Загальні- SIMPLINK (HDMI-CEC), і встановіть значення ВКЛ.

Для встановлення параметра синхронізації задайте клавішу вмикання / вимикання. При успішній синхронізації телевізор буде сприймати сигнали, що передаються включення і виключення. Якщо стався збій і не вдалося підключитися до телевізора автоматично буде потрібно використовувати клавішу INPUT.

Процес синхронізації доступний тільки при наявності логотипу SIMPLINK. Перевірте наявність логотипу на елементах пристрою. Якщо користувач бажає вивести звук на стороннє аудіо пристрій, який підключено за допомогою кабелю HDMI, потрібно підключити до HDMI порту TV з міткою (ARC) і встановіть для SIMPLINK (HDMI-CEC) значення Увімкнути.

HDMI CEC. Що це і як налаштувати

налаштувати, hdmi, телевізорі

CEC (Consumer Electronics Control). це двонаправлена ​​послідовна шина обміну даними, яка використовує протоколи промислового масштабу AV.Link для дистанційного керування побутовими пристроями, як правило, підключеними один до одного кабелем SCART або частіше HDMI. В останньому випадку підключення називається HDMI CEC. Дана технологія використовується в левової частки сучасних медіа-систем: телевізорах, домашніх кінотеатрах, HTPC і AV-ресіверах. Останнім часом HDMI CEC все більше застосовується і для дистанційного керування мультимедійними аксесуарами для PC. На деяких моделях техніки ця технологія називається HDMI CEC Ready.

Якщо коротко, то технологія CEC дозволяє управляти до 10 типів електронної техніки одним пультом і спочатку проектувалася для пристроїв, що з’єднуються за стандартами SCART. На даний момент цей тип підключень застосовується все рідше, а на зміну йому прийшов більш продуктивний варіант підключення. по кабелю HDMI. Крім того, CEC дає можливість автоматично налаштовуватися деяких типів електронних пристроїв один з одним без участі користувача, а також керувати всіма пристроями, такими як ігрові TV-приставки або аудіо-системи, за допомогою одного пульта.

Як налаштувати HDMI CEC

Налаштування HDMI CEC на телевізорах Samsung і LG трохи відрізняється від інших. Слід зазначити, що різні виробники, що використовують цю технологію в своїх пристроях, вказують в описі і маркуваннях різні назви однієї і тієї ж технології, маючи на увазі під кожною з них саме CEC:

МаркаНазваніе
LG SimpLink
Hitachi Veira Link, EZ-Sync
Philips EasyLink
Samsung Anynet, Anynet
Sony Bravia Sync, Bravia Link
Sharp Aquos Link
Vizio CEC
Pioneer Kuro Link
JVC T-V Link
Toshiba Regza-Link
Mitsubishi NetCommand HDMI

відключення живлення

Пульт може контролювати подачу автоподача харчування. Для цього буде потрібно перейти в меню синхронізації налаштувань Simplink HDMI-СЕС. Налагоджена синхронізація дозволить відключати одним дотиком відразу всі пристрої підключені до телевізора за допомогою програми SIMPLINK. Те ж саме стосується відключення будь-якого гаджета підключеного до SIMPLINK. телевізор відключиться разом з ним. Однак ця функція доступна не на всіх пристроях.

Управління одним пультом

Simplink дає можливість управляти пультом від телевізора заздалегідь синхронізованим пристроями за допомогою єдиного пристрою. Якщо телевізор використовує функцію Magic, то деякі базові функції будуть обмежені. Дані обмеження стосуються винятково пультів ДУ Magic.

Як транслювати екран комп’ютера на телевізор LG?

Підключити мобільний пристрій до телевізора LG дуже просто:

 • Натисніть кнопку «Home» на пульті ДУ.
 • Відкрийте програму “Screen Share».
 • Увімкніть режим «Miracast» або «AllShare Cast» на телефоні.
 • Виберіть ваш телевізор в списку пристроїв.

Як включити HDMI CEC?

HDMI CEC дозволяє управляти приставкою, використовуючи пульт дистанційного керування телевізора. Для включення HDMI CEC виконайте наступне:

 • Виберіть Налаштування в рядку налаштувань Головного екрана.
 • У рядку Налаштування виберіть HDMI CEC.
 • Виберіть CEC Switch.
 • Виберіть Увімкнути. для включення.

Як перейти на HDMI на телевізорі?

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI

 • Підключіть кабель до HDMI-виходу вашого ноутбука.
 • Підключіть інший кінець кабелю в HDMI-вхід вашого телевізора.
 • На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку, що відповідає за вибір джерела відображуваного сигналу.

Як підключити мобільний телефон до телевізора?

 • Відкрийте настройки мережі на телевізорі і включіть Miracast.
 • На смартфоні перейдіть в «Налаштування» → «Екран» → «Бездротовий монітор» і включіть функцію.
 • Виберіть телевізор в списку знайдених Miracast-пристроїв.
 • Зображення зі смартфона з’явиться на екрані TV відразу після підключення.

Як включити харчування антени на телевізорі LG?

Подати напругу на плату посилення від t2 ресивера досить просто. Все що необхідно зробити. це включити харчування антени в меню цифрової приставки. Беремо пульт від ресивера і натискаємо меню (menu). Далі необхідно знайти пункт «харчування антени» і активувати його.

Як підключити тюльпан до HDMI?

 • Підключіть кабелі RCA і HDMI до відповідних роз’ємів пристрою.
 • Підключіть USB. кабель. Можна використовувати будь-який USB. порт, так як пристрій отримує через нього тільки харчування.
 • За допомогою перемикача на пристрої, виберіть режим HDMI. 720p або 1080p.
 • Пристрій готовий до роботи.

Як включити HDMI на пульті?

Щоб включити канал пристрою HDMI для дистанційного керування телевізором, виберіть (Налаштування) [Система], потім поставте позначку в полі [Включити канал пристрою HDMI].

Як підключити комп’ютер до телевізора LG Smart?

 • Натисніть «Проект».
 • Натисніть «Підключитися до бездротового дисплея».
 • Натисніть на назву свого LG Smart TV.
 • Введіть код, якщо він відобразиться на екрані телевізора.
 • Натисніть «Підключити».

Включити HDMI-CEC на Roku TV

Ще один досить простий процес для Roku TV. Просто натисніть кнопку «Додому» і відкрийте «Налаштування». «Система». «Управління іншими пристроями» (CEC). Після цього виділіть «Управління звуком системи» і встановіть прапорець. Точно так же виділіть «Відтворення в один дотик» і також включите його.

Включити HDMI-CEC на Fire TV Stick

На Fire TV Stick ви можете включити HDMI-CEC, вибравши Налаштування. Дисплей і звуки. Управління пристроєм HDMI CEC. увімкнути.

Включення HDMI-CEC на телевізорі Sony (Bravia Sync)

Щоб включити HDMI-CEC на телевізорі Sony під управлінням ОС Android TV, натисніть кнопку «Додому» на пульті дистанційного керування телевізора та відкрийте «Зовнішні входи», розташовані в правому верхньому куті. Тут натисніть «Зовнішні входи», перейдіть до «Налаштування HDMI». «Контроль по HDMI» і включіть перемикач.

READ  Як налаштувати ss IPTV на телевізорі

Для телевізорів Sony, відмінних від розумних, вам необхідно натиснути кнопку «Додому» на пульті дистанційного керування телевізора та перейти в «Налаштування». «Системні налаштування». “Налаштування”. «Налаштування синхронізації Bravia». «Вибір пристрою HDMI». “Увімкнути”.

Включення HDMI-CEC на телевізорі Samsung (Anynet)

На телевізорі Samsung HDMI-CEC називається Anynet. можна включити на сторінці налаштувань. Перш за все, натисніть кнопку «Додому» на пульті телевізора, відкрийте «Налаштування» і перейдіть в «Загальні». Тут відкрийте диспетчер зовнішніх пристроїв і знайдіть «Anynet (HDMI-CEC)». Тепер відкрийте Anynet і увімкніть його.

Включення HDMI-CEC на телевізорі LG (Simplink)

Ви можете включити HDMI-CEC на телевізорі LG прямо як телевізор Samsung. Однак назва функції було змінено на Simplink на телевізорі LG. Просто натисніть кнопку «Додому» на пульті ДК і відкрийте сторінку налаштувань.

Тут перейдіть до General. Simplink. Тепер натисніть «Активувати Simplink», щоб включити HDMI-CEC на телевізорі LG. Потім також включите «Auto Power Sync».

Включення HDMI-CEC на телевізорі Philips (EasyLink)

Перш за все, щоб включити HDMI-CEC на телевізорі Philips, натисніть кнопку «Додому» на пульті дистанційного керування і відкрийте «Налаштування». Тепер відкрийте «Налаштування TV» і перейдіть в розділ «Установка». «Налаштування». «EasyLink». Тут включите перемикач для всіх трьох опцій: «Master EasyLink», «Auto TV» і «RC Key Forwarding».

Включення HDMI-CEC на Sharp TV (Aquos Link)

Так само, як Philips і Panasonic TV, ви можете легко включити HDMI-CEC на Sharp TV всього за два кроки. Натисніть кнопку «Меню» на пульті дистанційного керування телевізором і відкрийте «Параметри системи». Після цього відкрийте «Aquos Link Setup» і включіть «Aquos Link Control». Це все.

Включення HDMI-CEC на телевізорах Android і TV-моделях Mi TV Stick / Box

Телевізори, які поставляються з Android TV, зазвичай не підтримують HDMI-CEC. Однак ви можете знайти підтримку, відкривши «Вхід HDMI» в правому верхньому кутку. Після цього відкрийте будь-який вхід HDMI і перейдіть на сторінку налаштувань. Тут знайдіть меню «CEC» і включіть його. На Android TV Stick і Box, таких як Mi TV Stick і Box, ви можете відкрити Налаштування. Налаштування пристрою. HDMI CEC. Управління CEC. Включити перемикач CEC Switch. От і все.

Як включити HDR на телевізорі LG

Формат HDR (High Dynamic Range) змінив формат Ultra HD: фактично це нова технологія сигналу, яка робить картинку на екрані телевізора LG більш «живою» і природною. HDR здатний передати збільшений діапазон яскравості і широку палітру відтінків кольору. За рахунок цього якість фільмів і іншого відеоконтенту наближається до якості в кінотеатрах, а також робить перегляд телевізора комфортніше, знижуючи навантаження на очі.

Цей ефект можливий завдяки тому, що відеосигнал містить більше інформації про яскравість і колір кожного пікселя, а також надвисокий дозвіл. Яскраві зони і їх співвідношення з темними ділянками екрану в телевізорах з HDR виглядають більш природно, ніж в моделях попередніх поколінь ТБ. Ще один плюс HDR. колірна палітра, заснована на використанні 10-бітної демонстрації квітів. Завдяки її глядач може побачити тонкі нюанси кольорів, які раніше були недоступні. У цифрах виходить понад мільярд відтінків на піксель: в 164 рази більше, ніж в попередніх поколіннях телевізорів з 8-бітовим кодуванням.

Багато сучасних моделей телевізорів LG оснащені можливістю підтримки HDR стандарту. Технологія ActiveHDR підтримується на телевізорах LG c 2017 року.

Це телевізори лінійок OLED, Super UHD, LED UHD, NanoCell. Вони підтримують всі основні HDR-формати. Дізнатися, чи підтримує ваша модель формат HDR можна в посібнику власника або інших документах до телевізора.

 • HDR10. Цифра 10 в назві означає, що формат підтримує десятібітную кодування квітів.
 • HDR10. На відміну від попереднього, в цьому відеоформаті яскравість зображення може змінюватися по ходу відтворення, тоді як в HDR10 вона встановлена.
 • DolbyVision. Формат підтримує 12-бітну колірне кодування, завдяки чому зображення виглядає максимально реалістично.

Щоб дивитися на телевізорі LG контент у форматі HDR, цю функцію необхідно активувати. Це дуже просто. Щоб включити HDR, потрібно зробити наступне:

 • Виберіть в меню телевізора пункт «Головна».
 • Знайдіть розділ HDMI.
 • Зайдіть в його «Налаштування».
 • Виберіть розділ «Додатково».
 • Знайдіть пункт «Зображення».
 • Виберіть HDMI ULTRA DEEP COLOR.
 • Активуйте його, перевівши в положення On.
 • натисніть Restart.

У моделях OLED 2017-2020 року також знадобиться активувати функцію Dynamic Tone Mapping, яка оптимально розподіляє настройку яскравості в HDR-відео.

Також телевізори OLED 2017-2020 року можна відкалібрувати, щоб наблизити зображення HDR до якості, порівнянному з зображенням в кінотеатрах, а в іграх домогтися зображення без інпут-лага.

Важливо: якщо ви налаштовуєте зображення, перебуваючи на одному з HDMI, то ви взаємодієте з профілем виключно даного входу. Пам’ятайте, що профілів може бути два: HDR і SDR. Тому для настройки HDR-профілю вам знадобиться запустити на вашому телевізорі LG HDR-контент (це може фільм, серіал або гра).

Перед початком калібрування запустіть на телевізорі будь відеоконтент в HDR.

 • У розділі «Зображення» виберіть HDR Technicolor Expert.
 • В налаштуваннях зображення вибирайте:
 • Energy Saving / Eye Comfort. Off.
 • OLED Light. 100.
 • Contrast. 100.
 • Brightness. 50.
 • Sharpness. 10.
 • Color. 55.
 • Tint. 1.
 • У «експертних налаштуваннях» виберіть:
 • Dynamic Contrast. Low.
 • Super Resolution. Off.
 • Color Gamut. Auto.
 • Color Filter. Off.
 • У «Настройці білого» виберіть режим Warm2.
 • В налаштуваннях Picture Options виберіть:
 • Noise Reduction. Off.
 • MPEG Noise Reduction. Off.
 • Motion Eye Care. Off.
 • TruMotion. On (De-Judder: 0 / De-Blur: 0).

Остання опція особливо важлива власникам OLED-телевізорів LG, так як інакше є ймовірність, що зображення почне мерехтіти. Це відбувається через те, що з-за частоти оновлень в 120 Гц фільми з частотою 24 кадрів в секунду не завжди добре відображаються. Функція TruMotion интерполирует кадри для того, щоб зробити зображення більш плавним. При цьому інші параметри повинні бути виставлені на 0.

У телевізорах LG OLED 2018-2020 рр є також режим TruMotion Pro, він же Black Frame Insertion, який здатний примусово знизити частоту з 120 до 60 Гц, додаючи в зображення один раз в секунду чорний кадр.

Також в залежності від моделі телевізора LG, в числі налаштувань можуть бути Edge Enhancer (в разі наявності цієї опції її потрібно залишити в режимі On) і Gamma (в разі наявності цієї опції її потрібно виставити на 2.2).

Практично всі великі студії та інші виробники контенту вже як мінімум кілька років активно переходять на зйомки відео в форматі HDR: серед них найбільші компанії: Paramount, Columbia Pictures, Walt Disney, Warner Brothers, New Libe Cinema b Universal. Серед стрімінгових сервісів першими це стали робити Netflix і Amazon, а з російських стрімінгових сервісів наявністю фільмів в цьому форматі можуть похвалитися Amediateka, Ivi, OKKO, Megogo. Так що з пошуком фільму або серіалу, щоб подивитися його на екрані телевізора LG і насолодитися найвищою якістю зображення, проблем не виникне.

Як вивести зображення або відео з телефону на телевізор LG

Сучасні гаджети і побутова техніка вже давно стали взаємодоповнюючими пристроями завдяки можливості підключення їх до Інтернету і синхронізації. І це дуже зручно, так як дозволяє розширити функціонал і зробити використання простіше і зручніше. Наприклад, можна управляти телевізором LG з функцією Smart TV за допомогою смартфона (перетворивши його в пульт дистанційного керування) або виводити зображення і відео зі смартфона на екран телевізора.

Для чого це потрібно? Плюси підключення смартфона до телевізора LG:

Синхронізація смартфона несе в собі безліч переваг. І ось головні з них:

 • Ви зможете дивитися фото та відео з «Галереї» смартфона на великому екрані телевізора в високій якості.
 • Можна грати в улюблені мобільні ігри, вивівши зображення на телевізор, а також користуватися різними додатками (наприклад, спортивними програмами, програмами для вивчення іноземної мови і т.д.).
 • Дуже зручно переглядати різні сайти, а також читати документи і переглядати презентації.

Як підключити смартфон до телевізора LG: покрокова інструкція

Виведення зображень і відео зі смартфона на телевізор LG можливо декількома способами, як за допомогою кабелю, так і використовуючи бездротові мережі.

Screen Share. програма, спеціально створена для синхронізації телефону і телевізора LG Smart TV і перегляду контенту на великому екрані. Перенесення зображень і відео здійснюється за допомогою

Стандарту Miracast (технологія Wi-Fi Direct). З’єднання з 100% вірогідністю можна здійснити, якщо у вас телевізор і смартфон марки LG. Зі смартфонами інших виробників опція може не підтримуватися.

Для того, щоб почати процес синхронізації, потрібно:

 • Натиснути кнопку Home на пульті дистанційного керування телевізора LG.
 • Знайти і включити додаток Screen Share.
 • Переконатися, що на смартфоні встановлена ​​прошивка операційної системи Android вище 4.2 версії.
 • Активувати режим Miracast (в деяких випадках може називатися AllShare Cast). Якщо на смартфоні немає цієї опції, вам знадобиться завантажити додаток Miracast в Google Play.
 • У переліку пристроїв, доступних для синхронізації, вибрати ваш телевізор і підключитися, слідуючи інструкціям на екрані.

Важливо: виробники рекомендують користуватися телефоном в горизонтальному режимі і заблокувати зміну положень екрану, щоб картинка на екрані телевізора не відображалася розгорнутої на 90 °.

Володарі смартфонів марок, відмінних від LG, можуть спробувати вивести зображення і відео з телефону на телевізор за допомогою функції Wi-Fi Direct. Це можливо в тому випадку, якщо ваш телевізор LG сучасної моделі і підтримує Wi-Fi.

Для того, щоб синхронізувати смартфон і телевізор LG через Wi-Fi Direct:

 • Переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлена ​​операційна система Android в прошивці вище 4.0.
 • В «Налаштуваннях» виберіть пункт «Безпровідні мережі», потім пункт Wi-Fi.
 • Натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті. У меню, виберіть пункт Wi-Fi Direct.
 • Якщо ви не знайшли цю опцію, натисніть на пункт «Додаткові настройки».
 • Увімкніть телевізор за допомогою пульта дистанційного керування і увійдіть в головне меню.
 • Виберіть пункт «Мережа», а в ньому розділ Wi-Fi Direct.
 • У списку доступних для синхронізації пристроїв виберіть ім’я вашого смартфона.
 • На самому телефоні з’явиться запит на підключення, щоб підтвердити його, слідуючи інструкціям.

Підключення смартфона до телевізора LG через HDMI можливо в тому випадку, якщо телефон оснащений інтерфейсом mini HDMI, в інших випадках знадобиться додатково купувати спеціальний перехідник.

 • Вставте один кінець кабелю HDMI до гнізда на задній панелі телевізора, а другий роз’єм підключіть до порту телефону.
 • Зайдіть в “Головне меню” телевізора і виберіть розділ “Джерело сигналу” / Натисніть кнопку Input.
 • Виберіть в якості джерела сигналу той роз’єм HDMI, до якого підключений смартфон. Номер роз’єму можна подивитися на задній стінці телевізора, але в переважній більшості випадків він єдиний активний.
READ  Як налаштувати звук на телевізорі

Цим способом можна вивести зображення і відео на телевізор LG практично з будь-якого смартфона: LG, Samsung, Huavei, Lenovо. Для того, щоб синхронізувати iPhone, знадобиться спеціальний перехідник Lightning. HDMI.

Також різні моделі смартфонів можна підключати до телевізора LG, використовуючи різні роз’єми. Наприклад, ряд моделей телефонів LG (в тому числі LG 2X) оснащені спеціальним портом Micro HDMI або більш сучасним USB Type-C. Також ряд смартфонів демократичних моделей підтримують стандарт MHL (Mobil High Definition Link), за допомогою якого сигнал надходить безпосередньо з порту передачі даних і зарядки Micro-USB. Аналог MHL. cтандарт SlimPort, реалізований в багатьох моделях смартфонів LG, що дозволяє передавати відео з роздільною здатністю 1080р.

Всі ці способи підходять для старих моделей смартфонів. Для нових моделей рекомендується віддати перевагу бездротові способи передачі даних.

Налаштування DLNA (Smart Share) на телевізорі LG Smart TV. Дивимося фільми і фото, які знаходяться на комп’ютері

Довго думав, як почати цю статтю, але потім зрозумів, що це ж не твір, а інструкція Тому, відразу до справи!

У цій статті я покажу, як налаштувати технологію DLNA, (на телевізорах LG вона називається Smart Share) і прямо з телевізора отримати доступ до фільмів, фотографій і музики, які знаходяться на Вашому комп’ютері. Це дуже корисна функція. І якщо Ви володієте телевізором, який підтримує підключення до мережі і технологію DLNA, то обов’язково потрібно цим скористатися.

Ось наприклад: є у Вас на комп’ютері фільм, або фотографії, які Ви б хотіли переглянути з телевізора. Як це зробити? Так, можна наприклад за допомогою кабелю HDMI підключити телевізор до комп’ютера, але він буде просто як монітор, так і кабелю може не бути.

Можна ще скинути фільм на флешку, підключити її до телевізора і запустити фільм. Так, але тут потрібна флешка, потрібно копіювати інформацію. Набагато простіше, зайти з телевізора в папку на Вашому комп’ютері і просто запустити звідти фільм, або подивитися фотографії.

Перед тим, як приступити до налаштування, я хочу в двох словах розповісти що таке DLNA і Smart Share.

DLNA (своїми словами). це технологія, яка дозволяє пристроям, які підключені до однієї мережі і підтримують технологію DLNA обмінюватися медиаконтентом (відео, фото, музика).

Зараз, майже всі пристрої підтримують технологію DLNA: комп’ютери, телевізори, смартфони, ігрові приставки і т. Д.

Smart Share. це фірмовий додаток (технологія) компанії LG. Еслі так можна сказати, то це така собі оболонка для роботи з DLNA. У інших виробників телевізорів ці програми називаються інакше. У Samsung. AllShare. Sony. VAIO Media Server.

Наприклад: можна на телевізорі дивитися фото, які знаходяться на Вашому смартфоні. Про це я напишу в одній з наступних статей. Ця стаття строго присвячена налаштуванню DLNA між комп’ютером (ноутбуком, без різниці) і телевізором. Нагадаю, що телевізор повинен мати можливість підключатися до мережі.

Налаштовуємо DLNA на телевізорі (LG Smart Share)

На телевізорі просто заходимо в Smart TV і вибираємо Smart Share (на жаль, я не знаю як це зробити на інших телевізорах, або в моделях без Smart TV).

Переходимо на вкладку Підключений пристрій. Там у нас вже є два DLNA сервера. Той, що в вигляді Windows Media Player. це сервер створений в стандартному програвачі (перший спосіб). Можете відкрити його і переглянути файли.

Другий сервер DLNA, це той, який ми створили в програмі Smart Share. Він нам і потрібен. відкриваємо його.

Бачимо доступні папки. Що б відкрити нашу папку, до якої ми відкрили доступ, то перейдіть в папку Все папки.

Відкриваємо її і запускаємо потрібний нам файл. У моєму випадку, фільм.

Якщо у вас виникли якісь проблеми з налаштуванням, з програмою Smart Share, або у вас, наприклад, інший телевізор, то я підготував статтю про те, як налаштувати DLNA сервер за допомогою програми «Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP ) ». Про яку ми вже не раз говорили в коментарях. Ось інструкція. Налаштовуємо DLNA сервер за допомогою програми «Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)». Переглядаємо файли з комп’ютера на телевізорі.

Налаштування DLNA (Smart Share) між PC і телевізором

Нам потрібно (обов’язково). що б наш телевізор і комп’ютер (у мене ноутбук) були підключені до однієї мережі. Що це означає? Це означає, що і телевізор і комп’ютер повинні бути підключені до одного роутеру.

Не важливо, яким способом вони підключені. Телевізор можна підключити як по Wi-Fi (як підключити читайте в цій статті https://f1comp.ru/televizory-Smart-TV/kak-podklyuchit-televizor-so-Smart-TV-k-internetu-po-wi-fi.na-primere-LG-32ln575u /), так і за допомогою кабелю. Комп’ютер так само. У мене наприклад і TV і ноутбук підключені до маршрутизатора TL-WR841N по бездротовій мережі.

Далі нам потрібно з ноутбука налаштувати роздачу файлів, що б телевізор зміг відтворювати відео з потрібних папок, або показувати фотографії. Нам потрібно просто відкрити ему для цього доступ.

Це можна зробити навіть за допомогою стандартного програвача Windows Media. Не дивлячись на те, що в цьому способі є невеликий мінус, ми його все одно розглянемо.

Налаштування DLNA за допомогою Windows Media

Просто запустіть плеєр Windows Media (шукайте його в меню Пуск). натисніть на вкладку Потік і встановіть галочки біля двох пунктів:

 • Дозволити віддалене управління програвачем
 • Автоматично дозволяти пристроям відтворювати моє мультимедіа

Це все. Можна вже на телевізорі заходити в меню Smart Share (у випадку з телевізором LG) і дивитися всі медіа-файли, які знаходяться в загальних папках: Музика, Відео та зображення.

Додаємо свою папку з фільмами в програвач Windows Media

Якщо налаштовувати сервер через Windows Media, то на телевізорі будуть відображатися тільки стандартні папки з відео, музикою і зображеннями. І вміст відповідно буде відображатися тільки з цих папок. Що б не копіювати потрібні фільми та інші файли в ці стандартні папки, ми можемо додати потрібні нам папки в бібліотеку, і вони з’являтися на телевізорі. Як це зробити, мені підказали в коментарях.

Відкрийте Програвач Windows Media і натисніть зліва на кнопку впорядкували. Наведіть курсор на Управління бібліотеками і відповідно від того, який медіа-контент ви хочете додати, виберіть Музична бібліотека, Відео, або Галерея. Я наприклад, хочу додати папку з фільмами, значить вибираю Відео.

У новому вікні натисніть на кнопку Додати. Виберіть на комп’ютері потрібну папку з фільмами (в моєму випадку). виділіть її та натисніть Додати папку.

У списку ви побачите всі додані і стандартні папки. Можете додати ще, або виділити потрібну і видалити.

Всі фільми, або інші файли, які знаходяться в папках, які ви додали в бібліотеку, повинні з’явиться у вас на телевізорі в DLNA сервері створеному стандартним програвачем.

Такий спосіб дуже зручний, так як не вимагає установки спеціальних програм.

Майже у кожного виробника телевізорів, є фірмова програма для комп’ютера, яка дозволяє налаштувати доступ до файлів (я про це писав на початку статті). У випадку з телевізорами LG, ця програма так і називається LG Smart Share для PC.

Нам потрібно завантажити і встановити цю програму. Завантажити можна з офіційно сайту LG (якщо у Вас інший телевізор, то шукайте схожі програми на сайтах виробників). Програма знаходиться за посиланням http://www.LG.com/ru/support/Smart-share.

Чомусь, з офіційно сайту ця програма завантажувалася у мене ну дуже повільно. Тому, я скачав її з іншого сайту. Ось викладаю у себе на сайті. завантажити. Версія 2.1.1309.1101 (можливо, вже застаріла). Краще качати з офіційного сайту.

Для установки просто запустіть файл setup.exe, який знаходиться в архіві, в папці LG Smartshare PC SW DLNA. Установка проста, тому, цей процес я пропущу.

Після запуску програми виберіть один з пунктів: Movie, Photo, Music (для настройки програми, це не важливо).

Відразу переходимо в настройки, для цього, в правому верхньому куті натисніть на кнопку Параметри.

І в першому вікні, відразу ж встановіть перемикач в положення ON (Увімкн.).

Переходимо на наступну вкладку Мої загальні файли. Це найголовніший пункт.

Тут нам потрібно додати папки, до яких ми хочемо надати спільний доступ з телевізора.

Просто натисніть на кнопку в вигляді папки (дивіться скріншот нижче). і виберіть потрібні папки, вміст яких ви хочете переглядати на телевізорі. Натисніть Ok для підтвердження. Потім натисніть кнопку Застосувати. Почнеться процес додавання папки. Якщо файлів дуже багато, то процес може тривати довго. чекаємо.

Після цього, наша папка з’явиться в списку доступних.

На цьому настройку програми Smart Share можна закінчити. Якщо хочете, то на вкладці Параметри мого пристрою, можете ще змінити ім’я пристрою, який буде відображатися на телевізорі.

Все, вікно програми можна закрити, вона тепер буде тихенько працювати і відображатися на панелі повідомлень. Так само, після перезавантаження комп’ютера служба буде запускатися автоматично, поки Ви її не вимкнете в настройках, там де включали.

Післямова

Стаття вийшла велика, але налаштовується цю справу набагато швидше. Налаштовувати потрібно тільки один раз. Далі просто додаємо нові файли в відкриті папки.

Ви можете запустити DLNA на декількох комп’ютерах, або інших пристроях. Головне, що б вони були підключені до однієї мережі.

Скидання до заводських налаштувань

6.17.2021 LG 32LD420 Дитина пограв з пультом. Включаю телевізор. під логотипом з’являється значок годин (таймер, щось таке), з’являється зображення, зображення блимає, чорний екран два рази і телевізор вимикається, при цьому червоний індикатор включення на секунду стає синім. Пробувала подивитися всі налаштування. не бачу нічого критичного, ніякі таймери не встановлені. У чому може бути справа? Телевізор не ушкоджувався нами. Завчасно дякую за відповідь

READ  Як налаштувати роутер Asus rt n19

Спробуйте в призначеному для користувача меню зробити скидання до заводських налаштувань. Після цього потрібно заново повністю налаштувати телевізор.

Частоти каналів для налаштування

6.10.2021 LG Tn510s Як дізнатися частоти каналів для налаштування

Частоти телевізійних каналів для настройки приведені на сторінці https://dr-krupnik.ru/Antenna/jefirnye-kanaly.html Безкоштовні телеканали

Пульт для телевізора LG

Пульт для телевізора LG умовно містить чотири зони, в яких розташовані кнопки дистанційного керування.

Зона А пульта містить кнопки включення, вибору джерела сигналу і головного Меню Кнопка I. включення телевізора LG Кнопка TV / RAD. перемикання на режим Радіо Кнопка INPUT. Зміна джерела вхідного сигналу Кнопка SETTINGS. доступ до головного меню. Кнопка Q.MENU. доступ до швидкого меню Кнопка INFO. Інформація про поточну програму і вході. Кнопка SUBTITLE. Щоб телефон відображав субтитрів.

Зона B є зоною вибору програм і регулювання гучності. Тут знаходяться найбільш часто використовувані клавіші. Кнопка GUIDE. телегід, показ програми передач Кнопка Q.VIEW. повернення до попереднього каналу. Кнопка FAV. доступ до списку обраних каналів. Кнопка 3D. включення режиму 3D телевізора LG Кнопка MUTE. відключення звуку Кнопка \ регулювання гучності Кнопка PAGE. перемикання каналів

Зона C пульта містить кнопки для навігації меню телевізора LG. З їх допомогою можна обирати і настройка різних параметрів. Кнопка RECENT. відображення попередніх дій. Кнопка Smart. Доступ до початкового меню Smart Home. Кнопка Live Menu. списки: Рекомендоване, Програма, Пошук, Записані. Кнопка Text. використовується для роботи з телетекстом Кнопка Up \ Down \ Left \ Right. кнопки навігації Кнопка Ok. вибір меню або параметрів і підтвердження введення Кнопка BACK. повернення на попередній рівень Кнопка EXIT. закриття вікна перегляду і повернення до перегляду TV LG Кнопка AD. Увімкнути функцію звукових описів Кнопка REC. початок запису і відображення меню запису

Зона D. управління медіа. Кнопки управління. переглядом відео, фото і прослуховуванням аудіо Кольорові кнопки. доступ до спеціальних функцій деяких меню. На нашому сайті можна скачати Пульт для телевізора розташування та позначення кнопок дистанційного керування, а також інструкцію і користування

Відмінність моделей телевізорів LG

07.05.2020 LG 55UM7450 Здрастуйте, хочу придбати телевізор LG 55UM7450, але мучить одне питання: “У чому принципова різниця даної моделі з більш дешевою LG 55UM7300 і чи є сенс переплачувати?”

У даних моделях немає принципових відмінностей. В LG 55UM7450 система обробки звуку DTS VirtualX, а в LG 55UM7300 Ultra Sound. Різниця в ціні обумовлена ​​датою випуску і здешевленням технологій виготовлення.

Якщо телевізор виходить

При включенні LG 32LA620V екран “загоряється” і тут же “гасне”, звук є і якщо прісмотреться.ізображеніе як через закопчені скло, ледве-ледве відно.17.10.2018, Калінінград. 10.28.2019 LG 49lf640v Краснодарський край Звук є, зображення зникає з частотою 1 раз в секунду. Підкажіть можливі несправності, а також вартість ремонту. Наперед дякую.

У вас несправний блок підсвічування екрану. самі лампи, або пристрій управління освітленістю. Необхідно звернутися для ремонту в сервісний центр.

На моєму телевізорі LG 24MT 35S. PZ проявилася раптом дивна несправність: все показує, є картинка і звук, але екран темний зверху і плавно світлішає до низу монітора. Що це? Невелике уточнення для локалізації відмови: Несправність протягом декількох днів була миготлива, ( “вкл-викл” з періодом кілька годин) потім стабілізувалася. Зараз прекрасна тонована картинка зі зміною щільності зверху. вниз, передача кольору кадру і колористика картинки не постраждали. Наче на картинку накинули вуаль з лінійно змінюється прозорістю ( “і бачу берег зачарований і зачаровану далечінь.”). Якщо підсвічування матриці створюється полем включених світлодіодів, то чому яскравість підсвічування змінюється поступово, а не стрибкоподібно як це зазвичай буває в цифрових схемах? Де в інтернеті можна знайти керівництво по збірці-розбиранні? Не виключено що поганий контакт в роз’ємі. Основна проблема. можливість поломки пластмасових засувок корпусу прібора.14.09.2018.

Как подключить телевизор LG к сети Wi-fi

Швидше за все, у вашому телевізорі вийшов з ладу блок підсвічування матриці. Якщо з декількох елементів підсвічування виходить з ладу той, який відповідає за верхню частину екрану, зображення буде темним зверху і світлим знизу. А при чому тут цифрові схеми? Одна світлова лінійка висвітлює всю матрицю зі зменшенням освітленості від місця її розташування до протилежного краю. Інша справа, ваші слова “передача кольору кадру і колористика картинки не постраждали”, треба дивитися майстру.

Погана якість зображення

TB ЖК LED LG 37LE 5300, 12-поверховий будинок. Від загальної антени працює добре, без нарікань-но хочеться кращої якості картінкі.От відика-диски-якість супер.Далее проблемиподключаем через інтернет IPTV TV-якість хороша, рівень сигналу хороший (перевірено).З’єднання по кабелю, але починає смикатися екран-картинка розсипається і всередині простріли-клацання, як іскра, картинка розсипається постійно. Майстри-провайдера інтернету вже місяць не можуть знайти прічіну- вимірюють сигнал у них і у мене хороший. Поміняли роутер WI-FI і приставку декодер.У мене скінчилося терпеніеУстановіл супутникове МТС телебачення, супутник як годиться, через рессивер-все одно смикається і розсипається картинка хоча трохи краще (рідше), з супутника рідко-може і пів години не бути. Може, що в налаштуваннях телевізора? 31.05.2018.

Якщо картинка розсипається на квадратики при перегляді цифрового телебачення, це ознака слабкої рівня сигналу, недостатнього для стійкої роботи. З’єднання роутера і телевізора не по wi-fi, а через спеціальний ethernet кабель. дозволяє пропускати сигнал без втрат. Якщо супутникове телебачення підключаєте через ресивер, то виходить, що ви використовуєте його в даному випадку тільки як монітор, обробка цифрового сигналу відбувається не в телевізорі. І тоді рідкісне розсипання картинки від супутника пов’язано з поганою орієнтуванням тарілки, або з тимчасовими перешкодами на тракті супутник-приймальня супутникова антена. А поганий прийом кабельного TV від провайдера пов’язаний або з поганим кабельним сигналом, або з дефектом телевізора. Можна підключити до LG ресивер провайдера, якщо картинка стане працювати стійко. проблема в телевізорі.

Налаштування телевізора LG 42lb650.

Налаштування телевізора LG проводиться натисненням кнопки МЕНЮ на пульті дистанційного керування. На екрані з’являться піктограми розділів, назва яких говорить сама за себе. У розділі “Налаштування” можна зробити пошук, налаштування і сортування телевізійних каналів. Опція “Антена” виставляється, якщо ви використовуєте кімнатну або зовнішню антену ефірного телебачення. Опція “Кабель” виставляється, коли телевізор підключений до кабельної мережі. Якщо ви не припускаєте переглядати платні цифрові канали, є сенс брати перед налаштуванням телевізора з варіантів “Тільки аналогові канали”, “Тільки цифрові канали”, “Цифрові і аналогові канали” перший. У розділі ‘Картинка’ проводиться настройка телевізора LG на параметри зображення. яскравості, контрастності, насиченості і колірного тону. Слід мати на увазі, що регулювання яскравості в рідкокристалічних телевізорах проводиться в невеликому діапазоні в порівнянні з телевізорами кінескопів.

Що робити, якщо з Miracast виникають проблеми

З’єднання по Miracast іноді обривається, встановлюється довго або нескінченно. Причини може бути дві: пошкоджено приймач або не встановлені драйвери. У першому випадку доведеться замінити модуль, у другому. необхідно вручну встановити або оновити драйвери. На комп’ютері необхідно виконати наступні кроки:

  Щоб це зробити, перейдіть на сайт компанії, від якої Miracast-приймач, і знайдіть останню версію драйверів для вашої операційної системи. Відкрийте диспетчер пристроїв.

Пошукайте в списку Miracast-адаптер і клацніть на кнопці “Оновити драйвери». Виберіть ручний пошук і вкажіть шлях до раніше скачав файлу. Завершіть процедуру установки і спробуйте синхронізувати знову.

Встановлюємо останню версію драйверів Miracast

На телевізорі в розділі Miracst потрібна знайти функцію Upgrade і скористатися їй. Врахуйте, телевізор в цей момент повинен бути підключений до Wi-Fi мережі.

Натискаємо на кнопку Upgrade, щоб оновити Miracast

Що необхідно для включення технології Miracast

Для роботи Міракаст необхідно, щоб ваше базове (смартфон, планшет, комп’ютер) і кінцеве (телевізор) пристрій підтримували дану технологію. Це стосується як апаратного рівня, так і програмного.

Операційні системи: Підтримка технології:
Windows 8.1 і вище є
ОС Android 4.2 і 5 є
Android 6.0 (Marshmallow) немає
OS X і iOS немає

Тільки ранні версії ОС Android підтримують Міракаст

Позитивні сторони

 • забезпечення можливості дистанційної взаємодії між девайсами;
 • забезпечення підключення без необхідності використання окремої мережі Wi-Fi;
 • можливість перегляду фільму на TV у високій якості;
 • організація власної мережі, яка не дозволяє третім особам підключитися і надати навантаження на мережу;
 • якісна передача і стиснення відеофайлів, інших даних, підтримка стандарту IEEE 802.11n;
 • можливість передавати великі обсяги даних;
 • не потрібна установка окремого додатка;
 • підтримка Full HD, 3D;
 • легкий в розумінні інтерфейс користувача;
 • вбудована на більшій частині обладнання.

Подробная инструкция по подключению и настройке телевизора LG

Інструкція для пристроїв з ОС iOS

В налаштуваннях потрібно знайти розділ «AirPlay». Він за замовчуванням поставляється в усіх девайсах і свідчить про підтримку даної функції. Якщо він відсутній, швидше за все, обладнання є підробленими, а не оригінальним від Apple.

Налаштування Miracast

Після того як на екрані телевізора включений цей режим, необхідно підключитися і система сама зможе узгодити обидва пристрої. З смартфона або планшета з ОС Android можна підключитися, зайшовши в Налаштування / Екран / Бездротовий екран / Miracast. У деяких моделях Налаштування / Бездротові мережі / Ще / Play To.

З пристрою з ОС iPhone, Android можна підключитися, включивши Wi-Fi. Зайти в Налаштування / Інші мережі. Тут необхідно знайти і запустити додаток Screen Mirroring. На екрані согласуемое пристрою має з’явитися назва телевізора, або того апарату, до якого потрібно підключитися. Ніяких паролів зазвичай система не запитує.

ВАЖЛИВО! При тривалій трансляції зі смартфона або планшета, необхідно подбати про достатність зарядки акумулятора. І якщо це зручно, підключити до нього зарядний пристрій.

Інструкція для TV

Сучасний телевізор спочатку поставляється з Miracast. Для перевірки існування функції в настройках TV потрібно відшукати розділ «Miracast».

 • Придбати спеціальний зовнішній приймач, який розширить функції телевізора.
 • Підключити приймач через HDMI або USB до телевізора.
BETATECH.COM.UA 2021