Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як налаштувати інтернет через комп’ютер

Table of Contents

PPPoE і PPTP / VPN

Ще один з найпоширеніших типів підключення. Використовується в тому ж Ростелекомі та інших відомих компаніях. Правою кнопкою миші вибираємо підключення, що знаходиться в правому нижньому кутку екрану, і заходимо в «Центр управління мережами».

У Windows 10 при натисканні ПКМ вибираємо «Відкрити Параметри мережі і Інтернету», вибираємо «Ethernet» підключення і знаходимо той же самий пункт в блоці праворуч.

Натискаємо на «Налаштування нового підключення або мережі».

 • Тут, я думаю, все і так зрозуміло. натискаємо на кнопку «Швидкісне (з PPPoE)».
 • Дивимося знову в договір і уважно вписуємо логін і пароль для аутентифікації в мережі у провайдера. Ставимо галочку «Запам’ятати цей пароль». Назва з’єднання можете назвати будь-яке. Натискаємо «Підключити».

Налаштування для інтернету для Windows 7 трохи відрізняється від настройки «десятки», тому я виніс конфігурацію сімки в окрему главу. Перед цим не забудьте підключитися до мережі по кабелю.

 • Тут потрібно вибрати трохи інший варіант, а саме «Підключення до робочого місця».
 • Тепер натискаємо по верхній кнопці з назвою «Використовувати моє підключення до Інтернету (VPN)».
 • Так як нам потрібно ввести додаткові настройки, то встановлювати з’єднання прямо зараз не потрібно, і ми натискаємо на «Відкласти настройку підключення до Інтернету».
 • Вводимо значення з листа, які вказані в договорі. І обов’язково встановіть галочку, зазначену в самому низу.
 • Тепер потрібно вказати логін і пароль для підключення. Переконайтеся, що стоїть галочка «Запам’ятати цей пароль», щоб не довелося його вводити повторно. Натискаємо «Створити».
 • Тепер нам треба потрапити в «Мережеві підключення». для це натискаємо на дві кнопки «Win» і «R» на клавіатурі. Вводимо команду «cpl».
 • Там буде наше підключення (PPTP), яке ми створили. Заходимо в його «Властивості».
 • Встановлюємо «Тип VPN» як «Тунельний протокол точка-точка (PPTP)» в третій вкладці.
 • Тепер в «Мережі» встановіть такі ж установки як знизу.
 • Ну і останнє. прибираємо галочку «Включити домен входу в Windows» на другій вкладці.

В самому кінці залишиться просто натиснути по підключенню правою кнопкою і вибрати «Підключити». Для зручності можете відправити на робочий стіл ярлик дане підключення.

Налаштування інтернету таких типів як L2TP, PPTP, VPN робиться трохи по-іншому ніж у «Windows 7».

 • Натискаємо по підключенню і вибираємо «Мережеві параметри».
 • У вкладці «VPN» вибираємо «Додавання VPN-підключення».
налаштувати, інтернет, комп, ютер
 • Тут потрібно уважно ввести дані, які вказані в договорі. Найголовніше. це правильно вибрати тип конекту, а також правильно ввести адресу сервера, до якого ви будете підключатися. Ім’я можна вказати будь-яке, воно ні на що не впливає.
 • Якщо є аутентифікація за логіном і паролем (дивимося в договір). то вибираємо «Тип даних для входу». як на картинці нижче і вводимо додаткові дані.

Підключення та перепідключення

У цьому розділі я поговорю про те, як підключити інтернет на комп’ютері, а не налаштувати. По налаштуванню дивіться наступну главу.

Перед тим, як підключитися до провідного інтернету, потрібно зателефонувати провайдеру і призначити дату, коли фахівці проведуть вам кабель. Далі по підключенню у себе вдома у вас є два варіанти. Перший. ви просто можете увіткнути кабель безпосередньо в мережеву карту ноутбука або комп’ютера.

Другий варіант. це використовувати роутер (маршрутизатор) з Wi-Fi. Він необхідний для конекту декількох пристроїв, як по кабелю, так і по WI-FI. Якщо у вас ще немає роутера, то ви можете подивитися нашу добірку тут.

Підключити кабель від провайдера, який йде ззовні квартири, потрібно в спеціальний «WAN» порт. Він зазвичай виділяється серед всіх входів і має інший колір. Або має значок планети. Може також мати напис «WAN».

Тепер по підключенню ваших домашніх пристроїв. Для підключення телефонів, планшетів, телевізорів, ноутбуків. потрібно використовувати Wi-Fi. Якщо роутер які раніше не налаштовувався, то він буде мати стандартне ім’я мережі і пароль. їх можна подивитися на етикетці під корпусом.

Ім’я мережі зазвичай дублює модель роутера. А пароль може знаходиться в рядку «PIN», яка має 8-значний арифметичний ключ.

Тепер по підключенню саме пристроїв по кабелю. Решта порти на роутері локальні і туди можна підключити будь-які пристрої: комп’ютер, телевізор, камеру відеоспостереження і принтер. Потрібно просто вставити один кінець кабелю в порт, а другий в потрібний пристрій.

ПОРАДА! LAN порти зазвичай мають нумерацію по цифрам: 1, 2, 3, 4 і т.д.

Нічого складно немає, просто купуємо модем, вставляємо в нього сімку і далі підключаємо до будь-якого USB порту на ноутбуці або комп’ютері. Драйвера при цьому повинні встановитися автоматично.

Супутниковий інтернет повністю підключають і налаштовують фахівці компанії. Але ви можете подивитися і ознайомитися з приблизною схемою на зображенні нижче.

Налаштування прямого підключення без роутера

Розглянемо більш докладно питання як налаштувати інтернет на комп’ютері через кабель. Кабель вам прокинув провайдер, і ви підключили його безпосередньо до комп’ютера. Найважливіше. тримайте під рукою договір від провайдера або лист з настройками, які вам повинні були видати. У листі або договорі повинні бути вказані тип підключення, а також додаткові настройки і інформація для підключення.

Для початку вам потрібно визначити, який саме тип підключення використовує ваш провайдер. дивимося в договір. Якщо нічого не вказано, то швидше за все у вас «Динамічний IP». Більш детально ви можете дізнатися в службі технічної підтримки.

Варіанти нового підключення

ПРИМІТКА! Якщо ви вже підключені до інтернету, але не налаштовані. то пропустіть цей розділ і приступите до наступної.

В першу чергу вам потрібно вибрати тип підключення. Їх може бути кілька:

 • Мережевий кабель. дзвонимо будь-якого доступного провайдера, і вони на наступний день прокидає вам кабель в квартиру. Тут ще потрібно уточнити, що буває три типи підключення:
 • Оптоволокно. найкращий варіант з великою швидкістю і низьким відгуком.
 • DSL. інтернет по телефонній косильною волосіні. Якщо інших варіантів підключення немає, то вибираємо цей. Швидкість не така велика, плюс є досить великий пінг (200. 400 мс).
 • GPON. відносно нова технологія, оптоволокно. Якщо в першому випадку оптоволокно заводиться до під’їзду, а в квартири поставляється кручена пара, то тут сам кабель оптики заводять до вас в квартиру. Застосовується в великих містах або заміських будинках.
 • 3G / 4G (скоро і 5G). мобільний інтернет. Купуємо спеціальний модем, підключаємо його до комп’ютера. Також можна використовувати в селах і селах, які знаходяться поблизу міста. Але для цього потрібно буде докуповувати додаткову дальнобійну антену. Про це я розповім трохи нижче.
 • Супутниковий. варіант для віддалених місць. Тут також потрібно шукати провайдера.
 • Для людей, які проживають у віддалених від міста місцях є трохи інші варіанти. Тому краще прочитайте окремі статті:

  Динамічний і статичний IP

  Взагалі при включенні кабелю у вас вже повинен бути інтернет, якщо у вас «Динамічний IP» адреса. Але якщо ви бачите в правому нижньому кутку екрану значок з жовтим трикутником і знаком оклику, то перевірте настройки. Також для «Статичної IP» потрібно буде вбити IP, маску, шлюз і DNS.

  • Натисніть на клавіатурі «Win» і «R». Вводимо команду: «ncpa.cpl».
  • Вибираємо наше кабельне підключення правою кнопкою і заходимо в «Властивості».

  Виберіть 4-ий протокол. Далі натисніть на «Властивості» і поставте настройки як на картинці нижче.

  Якщо інтернету все одно немає. ще раз подивіться і переконайтеся, що в налаштуваннях не вказано інший тип підключення. Якщо нічого там немає, то зателефонуйте в технічну підтримку вашого провайдера.

  Натискаємо на 4-ий протокол і заходимо в «Властивості». Тепер беремо лист від провайдера і вводимо ті значення, які вказані там.

  УВАГА! Потрібно ввести саме те, що зазначено в листі. Налаштування, зазначені на картинці нижче, наведені як приклад, і у вас можуть бути зовсім інші значення.

  Як включити і налаштувати інтернет на комп’ютері через кабель

  Всім привіт, і з вами знову Бородач! У статті ми поговоримо про те. як підключити інтернет до комп’ютера і налаштувати його. З огляду на скільки марення написано по цій тематиці, я вирішив написати більш детальну покрокову інструкцію від свого імені. Мабуть, почнемо!

  Налаштування інтернету за допомогою роутера

  Сама схема настройки досить проста:

  • Ви підключаєте шнур від провайдера. Також до деяких роутера, у яких є USB порт, можна підключити 3G / 4G модем.
  • Підключаєте з будь-якого пристрою до маршрутизатора. можна по кабелю або по Wi-Fi.
  • Заходьте в налаштування. Для цього підійде звичайний браузер.
  • налаштовуєте.

  Так як прошивок роутерів досить багато, а також у кожного є свої невеликі нюанси, то раджу прочитати загальну покрокову інструкцію від мого колеги по цьому посиланню. Інструкція настільки проста, що з нею зможе налаштувати інтернет навіть дитина. Ви також можете подивитися загальні інструкції по окремим фірмам:

  ПРИМІТКА! Не дивіться, що інструкції ведуть на окремі моделі. Так як інтерфейс у них однаковий, то інструкції підійдуть для будь-якого роутера даної компанії.

  Є й інший варіант. ви можете знайти точну інструкцію тільки по вашій моделі роутера:

  • Дивимося на етикетку під корпусом.
  • Шукаємо там назва моделі роутера. Саме повна назва з найменуванням моделі (циферки і буковки).
  • Вводимо повна назва в пошуковий рядок нашого порталу. Далі система знайде підходящу для вас статтю. Чи залишиться просто зайти і зробити все по кроках.
  READ  Як зробити слайд презентацію на комп'ютері

  Підключення за допомогою Wi-Fi-роутера

  Багато недосвідчені користувачі при покупці Wi-Fi-маршрутизатора вважають, що покупка даного пристрою позбавить їх від турботи возитися з мережевими кабелями та іншими проводами. Але немає, мережевий кабель потрібен і тут. Різниця тільки в тому, що його потрібно підключити до маршрутизатора, а не до системного блоку комп’ютера.

  Проте, Wi-Fi від цього не втрачає своїх переваг. Після його правильного налаштування ви зможете користуватися інтернетом всією сім’єю. Це особливо актуально, якщо у ваших членів сім’ї є свої комп’ютери, ноутбуки, нетбуки або щодо сучасні телефони з підтримкою Wi-Fi. Без маршрутизатора вам довелося б користуватися одним комп’ютером (до якого підключений мережевий кабель), або постійно перепідключатися цей кабель до пристрою, з якого хочете зайти в інтернет. Мало того, що це незручно, так ще й мережевий кабель досить крихкий, і його можна пошкодити, якщо постійно смикати і підключати.

  Отже, для підключення інтернету за допомогою роутера дотримуйтесь подальшої покрокової інструкції:

  • Як і в першому випадку, переконайтеся в наявності мережевого кабелю. Також в попередній частині статті приведена його фотографія.
  • Знайдіть WAN-порт на вашому маршрутизаторі. Він розташований праворуч біля антени (в деяких моделях. зліва), розфарбований синім кольором і часто має відповідний напис. Всі інші жовті роз’єми. це LAN-порти. Тепер трохи теорії. WAN і LAN. це типи комп’ютерної мережі. WAN є глобальною мережею, простіше кажучи такої, з якої можна зайти в інтернет. LAN є локальну мережу. Для них використовується один і той же вид кабелю в маршрутизаторі, так що ви можете вставити мережевий кабель в LAN-порт, але це не дасть вам потрібного ефекту.

  Вставте мережевий кабель в WAN-порт. Роз’єм в маршрутизаторі розташований іншим чином, якщо в системному блоці комп’ютера. Практично до всіх роутера потрібно підключати кабель так, щоб «клямка» була внизу.

  Тепер вам потрібно перевірити, чи все в порядку з підключенням. Про це вам скажуть наступні ознаки:

   На маршрутизаторі горить індикатор WAN-підключення.

  У списку мережевих підключень з’явилася назва вашого Wi-Fi (зазвичай це назва компанії-провайдера, поки ви його не зміните).

  Після підключення напроти імені вашої мережі з’явиться напис «Підключено». Щоб зробити підключення, клікніть мишкою спершу на значок мережевих підключень, а потім на вашу мережу, і натисніть «Підключення». Потім введіть пароль.

  Щоб зробити підключення, натискаємо мишкою спершу на значок мережевих підключень, а потім на мережу, і натискаємо «Підключення»

  Примітка! Якщо у вас виникли проблеми тільки з останнім пунктом, значить, інтернет потребує налаштування. А якщо з попередніми, то проблема вже в вашому кабелі або роутере.

  Динамічний і статичний IP

  Взагалі при включенні кабелю у вас вже повинен бути інтернет, якщо у вас «Динамічний IP» адреса. Але якщо ви бачите в правому нижньому кутку екрану значок з жовтим трикутником і знаком оклику, то перевірте настройки. Також для «Статичної IP» потрібно буде вбити IP, маску, шлюз і DNS.

  • Натисніть на клавіатурі «Win» і «R». Вводимо команду: «ncpa.cpl».
  • Вибираємо наше кабельне підключення правою кнопкою і заходимо в «Властивості».

  Виберіть 4-ий протокол. Далі натисніть на «Властивості» і поставте настройки як на картинці нижче.

  Якщо інтернету все одно немає. ще раз подивіться і переконайтеся, що в налаштуваннях не вказано інший тип підключення. Якщо нічого там немає, то зателефонуйте в технічну підтримку вашого провайдера.

  Натискаємо на 4-ий протокол і заходимо в «Властивості». Тепер беремо лист від провайдера і вводимо ті значення, які вказані там.

  УВАГА! Потрібно ввести саме те, що зазначено в листі. Налаштування, зазначені на картинці нижче, наведені як приклад, і у вас можуть бути зовсім інші значення.

  Варіанти нового підключення

  ПРИМІТКА! Якщо ви вже підключені до інтернету, але не налаштовані. то пропустіть цей розділ і приступите до наступної.

  В першу чергу вам потрібно вибрати тип підключення. Їх може бути кілька:

  • Мережевий кабель. дзвонимо будь-якого доступного провайдера, і вони на наступний день прокидає вам кабель в квартиру. Тут ще потрібно уточнити, що буває три типи підключення:
  • Оптоволокно. найкращий варіант з великою швидкістю і низьким відгуком.
  • DSL. інтернет по телефонній косильною волосіні. Якщо інших варіантів підключення немає, то вибираємо цей. Швидкість не така велика, плюс є досить великий пінг (200. 400 мс).
  • GPON. відносно нова технологія, оптоволокно. Якщо в першому випадку оптоволокно заводиться до під’їзду, а в квартири поставляється кручена пара, то тут сам кабель оптики заводять до вас в квартиру. Застосовується в великих містах або заміських будинках.
 • 3G / 4G (скоро і 5G). мобільний інтернет. Купуємо спеціальний модем, підключаємо його до комп’ютера. Також можна використовувати в селах і селах, які знаходяться поблизу міста. Але для цього потрібно буде докуповувати додаткову дальнобійну антену. Про це я розповім трохи нижче.
 • Супутниковий. варіант для віддалених місць. Тут також потрібно шукати провайдера.
 • Для людей, які проживають у віддалених від міста місцях є трохи інші варіанти. Тому краще прочитайте окремі статті:

  Як підключити кабельний інтернет до комп’ютера

  Для того щоб це здійснити, нам буде потрібно:

  Далі, нам буде потрібно взяти мережевий кабель, після чого одним кінцем підключити його в LAN-роз’єм жовтого кольору, розташований на задній частині роутера. Не має значення, в який саме з кількох роз’ємів буде підключений кабель. Іншим кінцем його необхідно підключити до відповідного роз’єм на пристрої.

  Тепер перевірте, загоряється індикатор, що сигналізує про те, що до гнізда LAN був підключений комп’ютер. Якщо так, то далі необхідно подивитися на дисплей комп’ютера. На панелі повідомлень, в нижньому правому куті, статус з’єднання повинен відібратися без позначок про помилку. Якщо це так, то пристрій підключено до Інтернету.

  [Blockquote_gray »] Як прошити модем ZTE ZXV10 H108L [/ blockquote_gray]

  Чому не працює інтернет? Вирішення проблем

  Причини можуть бути різноманітними, і для усунення кожної з них буде потрібно виконати певні дії.

  • Перевірка того, чи підключений internet-кабель. Слід переконатися в тому, що кабель дійсно підключений, і що підключений він в необхідний роз’єм.
  • Несправність кабелю або мережевої карти або лан порт на комп’ютері не працює. Якщо з підключенням кабелю немає проблем, то слід переконатися в тому, що комп’ютер дійсно підключається до мережі. Зверніть увагу на індикатор на роутері або поблизу роз’єму в PC. Також, внизу на панелі завдань значок підключення буде перекритий червоним хрестиком. У даній ситуації необхідний ремонт мережевої карти або усунення несправностей кабелю.
  • Мережа не працює, хоча індикатор блимає. У такій ситуації спочатку необхідно провести установку / перевстановлення мережевого драйвера.
  • Установка драйвера завершена, а підключення немає? Перейдіть в панель управління, а далі. в центр управління мережами. Якщо біля Ethernet-підключення сірим кольором виділено слово «Відключено», натискайте по підключенню правою клавішею миші і потім натисніть на «Включити».
  • Слід налаштувати з’єднання. Як це зробити, ви можете знайти вище в статті.
  • Роутер несправний. Якщо кабель підключений до PC не безпосередньо, а через роутер, то несправність може бути викликана збився настройками маршрутизатора. Перевірте це, підключивши мережевий кабель безпосередньо до пристрою.
  • Завершився оплачений провайдеру період. Зверніться до техподдержке провайдера і перевірте стан балансу.
  • Підключення було блоковано вірусами. Необхідно перевірити всю систему за допомогою антивірусу.

  Як підключити інтернет з’єднання на комп‘ютері через кабель?

  Отже, ви нарешті уклали договір з новим провайдером, і в вашу квартиру заведений кабель зі штекером. справжнє вікно в світ. Залишається тільки підключити його до комп’ютера. і Інтернет до ваших послуг. Однак якби було достатньо вставити штекер в роз’єм, вам би не знадобилося читати цю статтю.

  Розглянемо, як підключити Інтернет до комп’ютера через кабель, в найпростішому випадку. Припустимо, у вас тільки один комп’ютер, і ви будете використовувати його ж як роутера (якщо раптом треба роздати Інтернет на смартфон або планшет). Або (як варіант) ви збираєтеся згодом підключатися до свого комп’ютера з різних точок світу, тому відключаєте роутер, щоб спростити віддалений доступ.

  Припустимо, мережева карта на вашому комп’ютері є (неважливо, окрема або вбудована в материнську), і ви тільки що підключили Ethernet-кабель до її входу. Ми виходимо з того, що ви користуєтеся найбільш актуальною Windows 10. Хоча для правильних налаштувань Windows 8 / 8.1 або навіть 7 ці інструкції теж підійдуть: принцип один і той же.

  Звичайно, ви завжди можете викликати майстра, щоб той зробив всю потрібну роботу за вас. Але фахівці не завжди вільні. До того ж самостійно ви не тільки заощадите гроші на виклик, але і дізнаєтеся, як налаштувати Інтернет на комп’ютері через кабель. У нашому світі такі знання можуть стати в нагоді в будь-який момент.

  З’єднання за допомогою PPPoE

  У разі PPPoE-типу вам потрібно буде створити нове з’єднання за допомогою налаштувань. Для цього виконайте наступні кроки:

  • Перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Шлях до цього меню вказано в кроках 1-3 першій інструкції.
  • Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом».

  Відкриваємо меню “Центр мережних підключень і спільного доступу”

  Натисніть на «Налаштування нового підключення або мережі».

  Вписуємо в меню числові адреси з договору, потім натискаємо «Ок»

  Введіть ім’я та пароль, які вказані в договорі, потім натисніть «Підключити».

  Вводимо ім’я та пароль, які вказані в договорі, натискаємо «Підключити»

  Тепер ви знайомі з процесом налаштування інтернету. Ці знання обов’язково стануть в нагоді вам, без них в нашу інформаційну еру просто ніяк. Однак якщо у вас щось не вийшло або виникли якісь неполадки, не забувайте про договір, який був неодноразово згаданий в статті. У ньому вказано номер представника компанії-провайдера, який зможе проконсультувати вас в разі виникнення труднощів.

  Налаштування PPPoE

  Перед тим, як налаштувати Інтернет на комп’ютері, треба запитати у провайдера тип доступу, який він пропонує. Доступ по PPPoE вимагає не тільки ідеальні настройки, а й авторизації за допомогою логіна і пароля. Такий спосіб з’єднання вам знадобиться, якщо ви не використовуєте модем або роутер, а вставляєте кабель від провайдера прямо в роз’єм на комп’ютері, без посередників.

  Для цього ви знову йдете в «Центр управління мережами» і вибираєте там, створюєте з його допомогою нове підключення.

  У запустити майстра ви вибираєте перший же пункт. «Підключення до Інтернету». і натискаєте «Далі». Потім у вікні ви повинні вибрати «Швидкісне (з PPPoE)».

  Залишився останній крок. У фінальному вікні вам треба придумати для з’єднання назву і ввести видані провайдером логін і пароль. Якщо вашим комп’ютером користується декілька чоловік (наприклад, члени сім’ї), кожен під своїм обліковим записом, і ви хочете дати їм усім доступ, то поставте галочку в пункті «Дозволити використовувати це підключення іншим облікових записів».

  Тепер переконайтеся, що Інтернет-з’єднання працює. І якщо так, то привіт, світ!

  Динаміка vs. статика

  Тепер треба запитати у провайдера, яке підключення він пропонує на вашому тарифному плані: динамічне або статичне.

  При динамічному підключенні ваш IP-адреса може змінюватися в залежності від налаштувань провайдера (і якщо ви маєте намір згодом підключатися до свого робочого місця віддалено, це може вам завадити). Зате маніпуляції зі введенням параметрів скорочуються до мінімуму: провайдер виставляє IP-адреса, маску підмережі і основний шлюз самостійно. У цьому випадку досить вставити кабель в комп’ютер і все, з’явиться доступ в інтернет.

  Статична підключення забезпечує статичний IP-адресу, присвоєний вашому комп’ютеру (або роутера, якщо ви вирішите підключатися через такий). В цьому випадку ви повинні будете в настройках з’єднання прописати вручну сам IP-адреса, маску підмережі і основний шлюз. Зазвичай всі ці незрозумілі циферки і буковки вписуються в договір про надання доступу або в додаток до нього. Якщо знадобиться, ви можете уточнити їх в службі технічної підтримки, назвавши свої дані.

  У деяких випадках для доступу також потрібно логін, і пароль (не плутати доступ в Інтернет як такої з доступом в особистий кабінет на сайті провайдера. для особистого кабінету дані потрібні обов’язково).

  Як підключити інтернет з’єднання на комп’ютері через кабель?

  Отже, ви нарешті уклали договір з новим провайдером, і в вашу квартиру заведений кабель зі штекером. справжнє вікно в світ. Залишається тільки підключити його до комп’ютера. і Інтернет до ваших послуг. Однак якби було достатньо вставити штекер в роз’єм, вам би не знадобилося читати цю статтю.

  Розглянемо, як підключити Інтернет до комп’ютера через кабель, в найпростішому випадку. Припустимо, у вас тільки один комп’ютер, і ви будете використовувати його ж як роутера (якщо раптом треба роздати Інтернет на смартфон або планшет). Або (як варіант) ви збираєтеся згодом підключатися до свого комп’ютера з різних точок світу, тому відключаєте роутер, щоб спростити віддалений доступ.

  READ  Asus tuf gaming fx505dy bq068t огляд

  Припустимо, мережева карта на вашому комп’ютері є (неважливо, окрема або вбудована в материнську), і ви тільки що підключили Ethernet-кабель до її входу. Ми виходимо з того, що ви користуєтеся найбільш актуальною Windows 10. Хоча для правильних налаштувань Windows 8 / 8.1 або навіть 7 ці інструкції теж підійдуть: принцип один і той же.

  Звичайно, ви завжди можете викликати майстра, щоб той зробив всю потрібну роботу за вас. Але фахівці не завжди вільні. До того ж самостійно ви не тільки заощадите гроші на виклик, але і дізнаєтеся, як налаштувати Інтернет на комп’ютері через кабель. У нашому світі такі знання можуть стати в нагоді в будь-який момент.

  Як здійснюється підключення

  • Підключіть Ethernet-кабелю, заведеної в квартиру, в відповідний порт комп’ютера. Навіть якщо раніше ви ніколи цього не робили, сплутати з чимось цей тип роз’єму і штекера не вийде.
  • Зробіть праве клацання на кнопці «Пуск» і знайдіть розділ «Панель управління. мережа та інтернет. Центр управління мережами і загальним доступом». У лівій колонці виберіть вкладку «зміна параметрів адаптера». У головному вікні з’явиться список ваших адаптерів (точніше, в нашому випадку один адаптер «Підключення по локальній мережі»). Знову застосуєте коронний прийом «праве клацання» і вибрати пункт «Властивості».
  • У невеликому сплив віконці міститься цілий стовпець різних рядків з властивостями. Виберіть в них рядок «IP версії 4 (TCP / IPv4)». Поки вона виділена, натисніть кнопку «Властивості» під вікном зі списком.

  Тепер наша інструкція розгалужується. Ви уточнили у провайдера, який IP вам надається? Якщо немає, уточніть прямо зараз.

  • Якщо динамічний, то довіртеся в налаштуваннях IP-адреси і DNS-сервера автоматичному вибору.
  • Якщо статичний, то доведеться вписати значення вручну. Як правило, вказувати треба «IP-адреса», «Маску підмережі», «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Завершивши введення даних, натисніть кнопку ОК, щоб зберегти вибір.
  • Якщо для з’єднання необхідно мати модем, впишіть в якості IP-адреси його дефолтний адреса; зазвичай це 192.168.1.1. Якщо модем має інший IP (що буває рідко), його вказують на дні самого модему або в його інструкції.
  • Зазвичай провайдер надає дані DNS-сервера, проте іноді це опускається. Тоді можна використовувати універсальні:

  1) Публічний DNS від компанії Google: 8.8.8.8 або 8.8.4.4. універсальне рішення, як правило, підходить для всіх комп’ютерів

  3) Яндекс DNS з власним антивірусним фільтром. 77.88.88.88 або 77.88.8.2. якщо ви довіряєте антивірусної політиці Яндекса (хоча іноді вона може вважати ненадійним і цілком пристойний сайт)

  4) Яндекс DNS з фільтром порнографії та іншого непристойного контенту. 77.88.8.7 або 77.88.8.3. хоча дивлячись що вам, власне, від Інтернету потрібно, хехе.

  • Повторимо: якщо для вас важливий віддалений доступ, переконайтеся в підтримці провайдера, що ваш IP не змінюватиметься.

  Налаштування L2TP

  Якщо ваш провайдер пропонує доступ по протоколу L2TP, це може зажадати деяких додаткових дій з вашого боку. Зазвичай провайдер надає інструкцію з налаштування такого специфічного типу з’єднання, але з нашого боку теж не завадить продублювати.

  • Зайти в уже відомий нам розділ «Центр управління мережами і загальним доступом» і вибрати створення нового підключення
  • На відміну від попередніх варіантів, тут вам слід пройти в «Підключення до робочого місця»
  • Коли система запропонує вам створити нове підключення, вибрати цей пункт
  • Вибрати «Використовувати моє підключення»
  • Ввести наданий провайдером адресу сервера. Опцію негайного підключення вибирати не слід. Ім’я призначаєте таке, яке вам до душі.
  • У наступному вікні введіть логін і пароль, надані вам. Не забудьте зазначити галочкою пункт «Запам’ятати пароль»
  • Підключитися зараз, коли система вам це запропонує
  • Поверніться в «Властивості адаптера» (як розглянуто вище) і виберіть розділ «Безпека»
  • У випадають опціях «Тип VPN» виберіть «L2TP IPsec VPN». Нижче знаходиться рядок «Шифрування даних», тут потрібно вибрати «Необов’язкове»,
  • Під рядком «Тип VPN» натисніть кнопку «Додаткові параметри»
  • Введіть в поле «Ключ» цей самий ключ. Він повинен бути у вас від провайдера.
  • Все, можете зі спокійною душею натискати «ОК» і користуватися підключенням.

  Дана інструкція працює для Windows 7 і більше свіжих версій.

  Навіщо всі ці складності?. запитаєте ви. У такого рішення є переваги: ​​для вас. підвищена безпека з’єднання (в порівнянні зі звичайним LAN), для провайдера. спрощення системи білінгу.

  Налаштування PPPoE

  Перед тим, як налаштувати Інтернет на комп‘ютері, треба запитати у провайдера тип доступу, який він пропонує. Доступ по PPPoE вимагає не тільки ідеальні настройки, а й авторизації за допомогою логіна і пароля. Такий спосіб з’єднання вам знадобиться, якщо ви не використовуєте модем або роутер, а вставляєте кабель від провайдера прямо в роз’єм на комп’ютері, без посередників.

  Для цього ви знову йдете в «Центр управління мережами» і вибираєте там, створюєте з його допомогою нове підключення.

  У запустити майстра ви вибираєте перший же пункт. «Підключення до Інтернету». і натискаєте «Далі». Потім у вікні ви повинні вибрати «Швидкісне (з PPPoE)».

  Залишився останній крок. У фінальному вікні вам треба придумати для з’єднання назву і ввести видані провайдером логін і пароль. Якщо вашим комп’ютером користується декілька чоловік (наприклад, члени сім’ї), кожен під своїм обліковим записом, і ви хочете дати їм усім доступ, то поставте галочку в пункті «Дозволити використовувати це підключення іншим облікових записів».

  Тепер переконайтеся, що Інтернет-з’єднання працює. І якщо так, то привіт, світ!

  Як підключити інтернет через комп’ютер стандартними засобами Windows

  Як підключити інтернет через комп’ютер стандартними засобами Windows

  Якщо у вас вдома або в офісі є два комп’ютери, і вам необхідно їх обидва підключити до мережі інтернет, але у вас немає роутера, то вам допоможе цей посібник. У даній статті ми розглянемо настройку комп’ютера, для того щоб він міг надати доступ в інтернет іншим комп’ютерам. Способи підключення комп’ютера до комп’ютера, ми розглянули в попередній статті, а тепер займемося налаштуванням комп’ютера для доступу до інтернету через нього інших комп’ютерів (стандартними засобами). Ну давайте дізнаємося як підключити інтернет.

  Налаштування “Сервера”

  Як сервер буде виступати комп’ютер, який буде надавати доступ до інтернету іншого комп’ютера.

  Налаштування будемо виробляти на основі Windows 7, але процес налаштування буде практично ідентичний для будь-якої Windows.

  У випадку під’єднання комп’ютера до інтернету за допомогою прямого доступу (DHCP), а може через роутер або модем налаштований роутером (для комп’ютера це теж буде прямий доступ), то заходимо в властивості мережевої плати, на яку “приходить інтернет”. А якщо ваш комп’ютер підключається до інтернету за допомогою PPTP, L2TP, PPPoE або будь-якого іншого, то заходимо в його властивості.

  Далі, у вікні,, вибираємо вкладку “Доступ”, встановлюємо галочку “Дозволити іншим користувачам мережі використовувати”. Тепер нам потрібно вибрати мережеву плату, для якої ми відкриваємо доступ. до цієї плати буде підключаться другий комп’ютер або кілька комп’ютерів (через світч). Натискаємо “ОК”.

  Тепер, мережевий платі, яку ви вибрали для доступу (до якої буде підключатися інший PC), буде автоматично прописаний IP адреса, і для неї буде запущений DHCP сервер. Це означає, що комп’ютер (комп’ютери) підключений до цієї плати буде отримувати IP адреса, маску, шлюз та адресу DNS автоматично. Налаштовувати клієнтський комп‘ютер (комп’ютери) не потрібно. Тепер Ви знаєте відповідь на питання. як підключити інтернет? І думаю легко зможемо повторити всю процедуру, наприклад в офісі на роботі =)

  Тепер, комп’ютери, підключені до мережевої плати “сервера” матимуть доступ в інтернет. Недоліки цього способу в тому, що інтернет буде працювати тільки при включеному комп’ютері. “сервері”.

  Як підключити кабельний інтернет до комп’ютера

  Для того щоб це здійснити, нам буде потрібно:

  Далі, нам буде потрібно взяти мережевий кабель, після чого одним кінцем підключити його в LAN-роз’єм жовтого кольору, розташований на задній частині роутера. Не має значення, в який саме з кількох роз’ємів буде підключений кабель. Іншим кінцем його необхідно підключити до відповідного роз’єм на пристрої.

  Тепер перевірте, загоряється індикатор, що сигналізує про те, що до гнізда LAN був підключений комп’ютер. Якщо так, то далі необхідно подивитися на дисплей комп’ютера. На панелі повідомлень, в нижньому правому куті, статус з’єднання повинен відібратися без позначок про помилку. Якщо це так, то пристрій підключено до Інтернету.

  [Blockquote_gray »] Як прошити модем ZTE ZXV10 H108L [/ blockquote_gray]

  Як підключити комп’ютер до інтернету

  Найчастіше, виникає чимало проблем, коли необхідно підключити комп’ютер по бездротовій мережі до роутера або маршрутизатора. А якщо для цього процесу використовується мережевий кабель, то перешкод зазвичай не виникає. Врахуйте, що таке підключення вимагає активного підключення до Інтернету.

  При цьому, слід розуміти, що навіть в настільки простих маніпуляціях можуть виникати деякі труднощі і помилки, які обернуться тим, що навіть при підключенні кабельного інтернету за допомогою кабелю LAN, пристрій не отримає доступ до всесвітньої павутини.

  У статті ми розглянемо, як можна підключити Інтернет через кабель до вашого комп’ютера або ноутбука. Всі маніпуляції розглядаються на прикладі операційної системи Windows 7, але вони так само будуть справедливі і для більш пізніх версій.

  Проводимо Інтернет через кабель до нового PC

  У ситуації, коли потрібно підключити мережу до нового пристрою, алгоритм буде трохи відрізнятися. У такій ситуації потрібно з нуля створювати і настроювати підключення. Спочатку, вам буде потрібно вставити кабель безпосередньо в мережеву карту комп’ютера.

  Якщо маніпуляції виконані вірно, то в нижній правій частині вашого компа або ноутбука ви побачите символ, що позначає тільки що створене підключення.

  Підключення Інтернету без роутера

  Щоб забезпечити пряме з’єднання провайдера з мережевою картою вашого PC, необхідно підключити кабель безпосередньо в порт, який називається Ethernet. Він розташовується на задній панелі комп’ютера.

  Після цього необхідно заново відрегулювати нового з’єднання.

  Покрокова настройка мережі в ОС Windows 7:

  Чому не працює інтернет? Вирішення проблем

  Причини можуть бути різноманітними, і для усунення кожної з них буде потрібно виконати певні дії.

  • Перевірка того, чи підключений internet-кабель. Слід переконатися в тому, що кабель дійсно підключений, і що підключений він в необхідний роз’єм.
  • Несправність кабелю або мережевої карти або лан порт на комп’ютері не працює. Якщо з підключенням кабелю немає проблем, то слід переконатися в тому, що комп’ютер дійсно підключається до мережі. Зверніть увагу на індикатор на роутері або поблизу роз’єму в PC. Також, внизу на панелі завдань значок підключення буде перекритий червоним хрестиком. У даній ситуації необхідний ремонт мережевої карти або усунення несправностей кабелю.
  • Мережа не працює, хоча індикатор блимає. У такій ситуації спочатку необхідно провести установку / перевстановлення мережевого драйвера.
  • Установка драйвера завершена, а підключення немає? Перейдіть в панель управління, а далі. в центр управління мережами. Якщо біля Ethernet-підключення сірим кольором виділено слово «Відключено», натискайте по підключенню правою клавішею миші і потім натисніть на «Включити».
  • Слід налаштувати з’єднання. Як це зробити, ви можете знайти вище в статті.
  • Роутер несправний. Якщо кабель підключений до PC не безпосередньо, а через роутер, то несправність може бути викликана збився настройками маршрутизатора. Перевірте це, підключивши мережевий кабель безпосередньо до пристрою.
  • Завершився оплачений провайдеру період. Зверніться до техподдержке провайдера і перевірте стан балансу.
  • Підключення було блоковано вірусами. Необхідно перевірити всю систему за допомогою антивірусу.

  Віддалене включення комп’ютера по мережі і через інтернет

  Припустимо у вас в локальній мережі є віддалений комп’ютери, до якого ви періодично підключаєтеся зі свого комп’ютера через віддалений робочий стіл або за допомогою спеціальних програм Team Viewer або Radmin, не важливо. І для підключення вам не потрібно що б віддалений комп’ютер був включений, а якщо він вимкнений, і вам далеко або лінь йти включати його, натискати на кнопку харчування. То тут на допомогу прийде технологія WOL що в розшифровується як Wake On Lan, що перекладається як “прокинуться по мережі”. Що робить ця технологія ?, вона посилає так би мовити “магічний пакет” (magic packet), це пакета несе в собі дані з певною послідовністю.

  Вимоги до віддаленого комп’ютера, що б дана технологія працювала це:

  • Материнська плата з харчуванням ATX;
  • BIOS тут потрібно включити підтримку Wake-On-LAN, і налаштувати правильно енергозбереження.
  • Мережева карта з підтримкою технології WOL (теж майже все, але її ще необхідно включити в настройках мережевої карти);
  READ  Як закрити всі вкладки на комп'ютері

  І так переконалися що у нас материнська плата з харчуванням ATX, це майже всі сучасні комп’ютери.

  Заходимо в BIOS, знаходимо в меню щось схоже на управління живленням (Power Management Setup) або в Advanced. Включаємо функцію Wake-On-LAN, виглядає цей пункт може по різному в залежності від BIOS, приклад:

  • Resume by LAN
  • Wake Up On LAN
  • WOL From Soft-Off
  • Power Up on PCI

  Взагалі дивіться всі що стосується фраз “Power Up”, “WOL”, “Wake Up”, “Resume by” але пов’язане з LAN, MAC або PCI. Переводимо роботу материнської плати в певний режим енергозбереження Suspend Mode в основному комп’ютери підтримують ACPI і дозволяють використовувати тільки два режими S1 (POS) і S3 (STR) але нас буде цікавити режим S1 (Power on Suspend), це теж дуже важливо, інакше на нашу мережеву карту не будуть подаватися постійно 5В при вимкненому комп’ютері, і ми не зможемо його включити.

  Після того як включили налаштування в BIOS, необхідно упевниться що при вимкненому комп’ютері на мережевої карти світиться індикатор зелений або оранжевий вогник, що і буде означати що все зроблено правильно.

  Далі треба налаштувати мережеву карту в операційній системі Windows, не має значення вбудована або виділена заходимо в налаштування шукаємо такі пункти як:

  • Wake on Magic Packet
  • Wake on Pattern
  • Wake on Lan
  • WakeOnLan from PowerOff
  • Wake from shutdown

  Якщо будь-які настройки не були знайдені то тут вам доведеться самим читати документацію по вашій мережевої карти або материнської плати і дізнаватися які пункти це все включають, але однозначно вони є і повинні бути включені інакше нічого не вийде.

  І вже після того як ви все налаштували і BIOS і Мережну карту, вимикайте комп’ютер і дивимося і ще раз переконуємося що горить зелений вогник ззаду на мережевої карти, він повинен горіти, тим самим означаючи що вона готова до прийому магічного пакета.

  Ну а далі справа залишилася за малим, відправити цей пакет через мережу або через інтернет.

  Віддалене включення комп’ютера через локальну мережу

  IP-адреса комп’ютера в такому випадку знати не обов’язково. Досить відправити широкомовний пакет 225.225.225.225 в локальну мережу.

  • Вам необхідно знати MAC-адресу (фізична адреса) мережевої карти того комп’ютера який збираєтеся включати.
  • Вам потрібна програма, яка буде посилати цей магічний пакет (_http: //www.depicus.com/wake-on-lan/wake-on-lan-gui.aspx).

  Віддалене включення комп’ютера через інтернет

  • Вам необхідно знати білий IP-адреса включається віддаленого комп’ютера;
  • MAC-адресу;
  • Якщо на іншому кінці віддалений комп’ютер знаходиться в локальній мережі під управлінням сервера або маршрутизатора, то тут необхідно налаштувати їх, перекинувши порти на включається комп’ютер в цій мережі.

  Припустимо ваш білий IP 109.xxx.xx. 112. то вам потрібно в маршрутизаторі прописати в розділі “Переадресація одного порту” Зовнішній порт, наприклад 4545 (або інший не використаний), а внутрішній порт 3389 (RDP порт, обов’язково тільки такий), На IP-адреса 192.168.1.123 включається комп’ютера.

  PS: Дуже важливо при віддаленому підключенні по локальній мережі або через інтернет, не забути перевірити порти на доступність (відкритість) особливо зовнішній інакше вашому магічного пакету буде відмовлено в доступі, перевірити можна за допомогою сервісу _http: //2ip.ru/check-port /. Якщо порт закритий, то значить його блокує Фаервол (Брандмауер) на маршрутизаторі або сервері. Його потрібно відкрити.

  коментарів 6 для запису Віддалене включення комп’ютера по мережі і через інтернет

  Щоб включати комп’ютер віддалено з Android смартфона. можна використовувати ось цей додаток (PC WakeUp) _https: //play.google.com/store/apps/details? ID = ru.freask.pcwakeup

  а якщо в биосе всі пункти знайшов і все вірно налаштував, але на мережевої після виключення вогники не горять, якого х ще їм треба?))))))))))

  knippy, якщо при вимкненому комп’ютері, у вас не горить вогник на мережевий, значить вона не знаходиться в режимі готовності прийняття сигналу, з цього як я вже писав в статті вам потрібно розбиратися саме з вашої мережевої (материнською платою) і настройками в BIOS (можливо доведеться перепрошити BIOS до останньої оф.версіі, може з’являться якісь додаткові пункти в меню). Читайте мануал, по вашій маінбоард. Хай щастить!)

  Дискретна мережева карта Intel Original (I210T1BLK 921434) відсутній 4 піновий роз’єм. Чи можна через роз’єм PCI-E x4 отримати харчування або ця функція недоступна цій карті.

  Промахнувся Intel Original I350T2V2BLK 936714

  Олександр, не маю поняття, звертайтесь до свого виробника.

  • CMS системи (13)
  • MODx (1)
  • WordPress (12)
 • CSS верстка (24)
 • CSS3 (7)
 • Flash код (2)
 • HTML верстка (18)
 • Форми (4)
 • JavaScripts (14)
 • jQuery (22)
 • JQ mobi (2)
 • LAN (2)
 • MS IE (15)
 • IE6 (11)
 • PHP (3)
 • SEO (2)
 • ОС (11)
 • Windows 7 (7)
 • Windows 8 (1)
 • Софт (7)
 • Фішки (18)
 • TeamViewer

  Одним з найпопулярніших додатків, яке здатне встановити віддалений доступ до комп’ютера або мобільного пристрою, є TeamViewer. Програма встановлюється на багато операційні системи, включаючи Chrome OS і BlackBerry. TeamViewer може бути інстальований на комп’ютер або ж працювати без установки, якщо користувачеві зручно використовувати портативну версію.

  Існує широкий перелік продуктів для вирішення різних завдань, наприклад, версія TeamViewer QuickSupport зручна для отримання швидкої технічної підтримки, а TeamViewer Host може бути використаний для цілодобового моніторингу віддалених пристроїв. Повний список продуктів вказано на офіційному сайті даного програмного забезпечення.

  Функціонал програми TeamVIewer, як дозволяє користувачеві персоналізувати дизайн, так і має безліч інших корисних опцій. Варто зазначити, що використовувати програмний продукт в особистих некомерційних цілях можна безкоштовно, але з деякими обмеженнями.

  Щоб забезпечити одноразову з’єднання, користувач може не нічого встановлювати, а тільки лише вписати ID і пароль у відповідні поля розділу «Керувати комп’ютером», які повідомить інший користувач віддаленого пристрою, а потім натиснути кнопку «Підключитися до партнера».

  налаштувати, інтернет, комп, ютер

  Після успішного з’єднання ви зможете, як дистанційно керувати комп’ютером іншого оператора, так і своїм, спостерігаючи через екран свого пристрою робочий стіл іншого дистанційного. Другий користувач буде при цьому спостерігати за вашими кроками.

  Щоб з’єднатися з іншим комп’ютером без запиту ID і пароля, TeamViewer може привласнити йому постійний пароль. Для цього:

  • Натисніть кнопку «Підключення» в головному вікні програми, потім виберіть «Налаштувати неконтрольований доступ»:

  Введіть ім’я та пароль використовуваного вами пристрою у вікні «Неконтрольований доступ»;

  • Далі буде запропоновано створення облікового запису користувача TeamViewer. Ця дія не обов’язково до термінового виконання, тому що постійний пароль працює незалежно від облікового запису.

  Відтепер дистанційний доступ до цього комп’ютера з другого пристрою працює без запиту ID і пароля, потрібно лише вибрати його в списку «Мої комп’ютери» (стрілка праворуч від головного вікна TeamViewer) і ввести раніше вказаний пароль.

  Для успішного з’єднання повинні бути виконані три простих умови: віддалений пристрій має бути включено, підключено до інтернету і на ньому повинен бути запущений TeamViewer.

  Налаштування інтернет підключення до віддаленого комп‘ютера

  Існує два способи як підключити віддалений доступ до комп‘ютера через інтернет. Ви можете створити канал VPN. тоді пристрої зможуть бачити один одного так, як ніби ті знаходяться в одній мережі. Також є можливість перенаправити порт 3389 в локальну мережу і змінити динамічний IP адреса віддаленого комп’ютера на статичний.

  Віддалене управління комп’ютером через інтернет

  Найчастіше багатьом з нас необхідно використовувати свій домашній комп’ютер, перебуваючи на робочому місці або навпаки. Програма для віддаленого управління комп’ютером вирішує цю проблему, оскільки вона дозволяє отримати доступ до пристрою, який знаходиться далеко від нас. потрібно мати лише спеціальний пароль, і ви зможете працювати на ньому дистанційно.

  Віддалений доступ дозволяє управляти своїм домашнім комп’ютером з будь-якої точки нашої планети. Вам будуть доступні багато функцій, включаючи роботу з вмістом диском, встановленими додатками, системними настройками і багато іншого. Ви зможете також спостерігати за діями іншого оператора, який в даний момент використовує той самий пристрій.

  Віддалений робочий стіл для Google Chrome

  Браузер Google Chrome може розширити свої функції за допомогою установки безкоштовного розширення «Віддалений робочий стіл». Дане корисне нововведення розроблено для дистанційного керування пристроями і порівняно з відомим TeamViewer. Деякі користувачі вважають, що додаток від Google Chrome не гірше свого аналога і є більш простим у використанні.

  Після цього іконка запуску з’явиться в розділі браузера chrome: // apps / (сервіси Google).

  Умова з’єднання віддалених пристроїв. наявність програми «Робочий стіл Google» на кожній із задіяних машин. Щоб з’єднуватися з комп’ютером через мобільний телефон, потрібно встановити окремий додаток під назвою Chrome Remote Desktop. Додаток ставиться на операційні системи iOS і Android.

  Для повноцінного використання сервісу потрібно створити обліковий запис Google, або пройти авторизацію в самому браузері Google Chrome.

  Головне вікно «Робочого столу Chrome» схоже за функціями з TeamViewer і містить два розділи:

  Розділ «Дистанційна підтримка» контролює разове підключення до інших машин;

  Розділ «Мої комп’ютери» запам’ятовує раніше підключені пристрої і пропонує з’єднуватися з ними швидко з використанням пін-коду.

  Щоб з’єднатися з іншим пристроєм, потрібно ввести 12-значний код доступу згенерований іншим користувачем. Для того щоб отримати код, потрібно натиснути «Поділитися» в розділі «Дистанційна підтримка».

  Процес встановлення зв’язку між пристроями супроводжується установкою додаткового компонента на віддалений комп’ютер. Через пару хвилин на екрані висвітиться код, який потрібно ввести у відповідне поле і натиснути «підключення».

  Аналогічно програмі TeamViewer користувач віддаленого пристрою бачить всі дії, які ви виконуєте.

  Навпаки, якщо ви бажаєте відкрити доступ до вашого пристрою іншому користувачу, потрібно натиснути «Поділитися» і повідомити йому секретний 12-значний код.

  Створення VPN-каналу в Windows

  На віддаленому пристрої потрібно зробити наступні дії:

  • В налаштуваннях параметрів адаптера знайдіть папку «Мережеві підключення»:

  Після того, як ви натиснули кнопку Alt на клавіатурі, клацніть по розділу «Файл» і виберіть опцію «Нове вхідне підключення»:

  Виберіть користувачів комп’ютера, яким ви даєте дозвіл на підключення:

  • Позначте спосіб підключення «через Інтернет». Потім дозвольте доступ натисканням відповідної кнопки.

  Після всіх дій в папці мережевих підключень ви побачите значок «Вхідні підключення». це і є новий VPN-канал. Для того, щоб не сталося блокування, створіть порт TCP 1723. Якщо ж сервіс отримав локальний IP-адресу, то необхідно буде перенаправити його в зовнішню мережу.

  Клієнтський комп‘ютер налаштовується ще легше. Потрібно включити утиліту «Параметри, а далі в розділі« Мережі та Інтернет »та підрозділі« ВПН »знайдіть дію« Додати ВПН-підключення »:

  Вікно «Параметри» необхідно налаштувати наступним чином:

  Ім’я або адреса сервера містять IP або доменне ім’я сервера, створені вами раніше;

  Автоматично певний тип VPN, або «PPTP»;

  Вікно «тип даних для входу» повинні містити ваш логін і пароль:

  Отримання статичного IP-адреси

  Є простий і не дорогий перехід з змінюваного IP до постійного через сервіси DDNS. Вони привласнюють комп’ютера з динамічним мережевою адресою постійне доменне ім’я. Збережіть для себе список безкоштовних DDNS-сервісів:

  • Реєструєте обліковий запис;
  • Чи підтверджуєте адреса електронної пошти;
  • Реєструєте і активуєте доменне ім’я комп‘ютера.

  Тепер у вашого комп’ютера є власне ім’я в інтернеті, яке потрібно вписати в налаштуваннях підключення там, де вказано IP-адреса або ім’я локальної мережі.

  Кидок портів на роутері

  Перенаправлення портів на різних пристроях відбувається по-різному, але можна помітити один загальний принцип. Продемонструємо, як це виконується на маршрутизаторі TP-Link:

  • В адмін-панелі роутера необхідно відкрити розділ «Переадресація» і підрозділ «Віртуальні сервери»:
  • Натискаємо на кнопку «Додати або змінити запис» в правому віконці і налаштовуємо такі параметри:

  Порт сервісу. «3389» ( «1723» під час налаштування VPN);

  IP-адреса. вводимо адресу комп’ютера або доменне ім’я;

  Можна залишити колишнім так само і стандартний порт сервісу.

  • Зберігаємо налаштування, натиснувши відповідну кнопку:

  Переваги віддаленого робочого столу Windows

  У вас не буде ніяких серверів-посередників при підключенні, тому витоку даних боятися не варто.

  Наявність широкого Spectra налаштувань, можна ідеально підлаштувати під кожного користувача:

  Не потрібно завантажувати що-небудь додатково; Немає ніяких обмежень по часу тривалості сесії; Можна створити будь-яку кількість підключень; Економічність. З недоліків можна назвати лише складний процес налаштування для з’єднання через інтернет і чутливість до «Pass the Hash» атакам.

  BETATECH.COM.UA 2021