Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати яскравість екрану телевізора LG

Table of Contents

Новини:

Випущений плеєр для Windows і Mac, створений на основі Winamp

IT-відділ компанії Plex представив медіаплеєр Plexamp, який був створений під враженням від легендарного Winamp. Нова програма безкоштовна, компактна і здатна відтворювати файли будь-якого музичного формату.

Налаштування

Щоб відновити оптимальні настройки дисплея телевізора, потрібно зробити ряд дій:

 • Пустити через DVD плеєр широкоформатний фільм, де є темні смуги зверху і знизу екрану.
 • Зайти в меню налаштувань, використовуючи пульт дистанційного керування.
 • Поставити картинку на паузу в момент, коли на екрані з’явиться зображення з рівномірним кількістю темних і світлих ділянок.
 • Яскравість зображення на екрані телевізора необхідно регулювати за допомогою повзунка, зменшуючи або збільшуючи його до тих пір, поки смуги по краях екрану не стануть повністю чорними.
 • Далі потрібно поставити зображення на паузу в той момент, коли в кадр потрапить частина білого кольору з темними деталями.
 • Буде потрібно перейти до регулювання контрастності, щоб таким же чином зменшувати або збільшувати параметри, поки зображення не стане максимально комфортним для конкретної людини.
 • Наступну паузу необхідно поставити, коли на екрані з’явиться великий план обличчя.
 • Тепер потрібно встановити колірну насиченість так, щоб персонаж не здавався надто засмаглим і без червоного відтінку.
 • Після установки комфортної контрастності, яскравості і кольоровості, можна перейти в меню різкості. Ідеальне поєднання. нульовий показник при настройках відтінку кольору. 50.

Таким же чином можна змінити параметри яскравості, якщо телевізор потьмянів через зовнішніх умов в приміщенні.

Який режим зображення вибрати (стандартний / динамічний / кіно)?

На абсолютній більшості телевізорів найбільш правильним є режим Кіно / Кінотеатр. Не використовуйте для перегляду режим «Динамічний»: через нелінійної гами зображення в ньому завжди невірно, а через сильно завищеною яскравості цей режим напружує очі, особливо якщо ви дивитеся телевізор при приглушеному освітленні або в темряві.

Налагодження та регулювання телевізора

Різні тести Full HD і Ultra HD від компанії Burosch використовуються як еталонні і застосовуються для оцінки якості зображення на екрані телевізора або монітора. За допомогою таких тестів можна проводити оптимізацію і налаштування зображення. Потрібно тільки домогтися правильного відображення картинок з тіста на екрані і можна сказати, що ваш телевізор налаштовано. Така настройка відбувається незалежно від розміру екрану і оцінюється на око, кожен користувач робить налаштування під себе.

Всі картинки статичні, щоб дати час очам визначити неточності у відображенні на екрані.

Тестові зображення ділять на п’ять груп:

 • Основні зразки для первинної візуальної коригування
 • Тестові зображення для метрологічної калібрування з датчиком світла
 • Професійні статичні еталонні зображення для оптимізації зображення
 • Динамічні тестові ролики
 • Професійно зроблені реальні картинки

Це перераховані загальні характеристики тестів, які можуть зустрітися. У наших тестах є тільки деякі картинки, але їх цілком вистачить для настройки телевізора.

Кожне тестове зображення служить для настройки окремого параметра.

 • П’ять основних зображень для першої основної настройки якості картинки на екрані:
 • Формат, розмір
 • яскравість
 • контрастність
 • колір
 • Focus (чіткість)
 • Тестові зображення з великою кількістю тестових зон
 • Зображення для професійної настройки
 • Реальні зображення для додаткової настройки і перевірки
 • Зараз на сайті 0 користувачів і 37 гостей.

  Покрокова інструкція настройка LG телевізора. Поради по правильному налаштуванні телевізора

  Я думаю, ви погодитеся, що телевізор повинен не просто показувати якусь картинку, але і вносити якомога менше спотворень в вихідний контент. Сам контент завжди створюється з оглядкою на стандарти і рекомендації індустрії, і головна мета будь-якого телевізора. донести до вас саме те зображення, яке вам хотіли показати. Тут важливо все: і відтінок шкіри у актора, і колір неба на заході, і які деталі зображення повинні бути видні, а які заховані. Існують міжнародні стандарти, що описують яким має бути зображення на екрані телевізора. Всі ви, напевно, зустрічали абревіатури PAL, NTSC, або HDTV, ось за цими літерами і ховаються властивості відеосигналу і різні параметри зображення. З приходом HDTV в наше життя, велика частина стандартів відразу ж застаріла, і, фактично, найбільш актуальним зараз є стандарт REC709, який використовується в телебаченні високої чіткості (HD) і в Blu-Ray відео.

  Загальні параметри правильного зображення такі :. температура кольору 6500К (D65). гамма лінійна, рекомендоване значення 2.22, для затемненого приміщення 2.4. рекомендована яскравість

  Єдиним вірним способом отримання правильного зображення на екрані телевізора. апаратне калібрування. Полягає вона в тому, що на вхід телевізора подаються еталонні зображення, а з екрану знімаються заміри. Далі регулюються настройки телевізора поки параметри зображення не будуть максимально близькими до необхідних по стандарту. Але дана настройка досить трудомістка, потребує знань, і перш за все устаткування.

  Чи можна зробити зображення на екрані свого телевізора більш вірним, не вдаючись до апаратної налаштування? Наведу кілька порад, заснованих на моєму досвіді настройки різних телевізорів.

  Який режим зображення вибрати (стандартний / динамічний / кіно)? На абсолютній більшості телевізорів найбільш правильним є режим Кіно / Кінотеатр. Не використовуйте для перегляду режим «Динамічний»: через нелінійної гами зображення в ньому завжди невірно, а через сильно завищеною яскравості цей режим напружує очі, особливо якщо ви дивитеся телевізор при приглушеному освітленні або в темряві.

  Який режим колірної температури вибрати (холодний / стандартний / теплий)? На абсолютній більшості телевізорів найбільш близьким до стандартної колірної температури (6500К) є режим Теплий. При наявності вибору Теплий1 / теплий2 (на телевізорах Samsung), визначте самі, який з них краще. Зазвичай це теплий2, але можуть бути винятки.

  Які настройки рекомендується відключати для отримання найкращого зображення? Необхідно відключити всі налаштування, які підлаштовують яскравість / контраст на розсуд телевізора. Тобто, слід відключити «динамічний контраст», «режим енергозбереження», «датчик освітлення», «динамічне підсвічування» і не використовувати «Динамічний» режим зображення.

  Як встановити правильно параметр «контраст»? Насправді, даний параметр невірно називати «контрастом», так як контраст. це відношення максимальної яскравості білого поля (рівня білого) до рівня чорного (рівню мінімальної світності панелі). Так ось, параметр «контраст» в меню телевізора змінює саме рівень білого, тобто рівень максимальної яскравості зображення.

  READ  Як знімати відео з екрану телефону Honor

  Для плазм :. робити настроювання параметра «контраст» краще в темряві ;. поставити параметр «контраст» на значення близьке до максимального (90-95);

  У плазмових телевізорів Samsung є параметр «яскравість осередку» (cell light), який має великий вплив на загальну яскравість зображення. Ви можете відразу виставити його на значення близьке до максимального (18-20), і далі слідувати нашим рекомендаціям.

  ЖК-телевізори влаштовані трохи по-іншому. у них є параметр «яскравість підсвічування» (іноді називається «контраст підсвічування»), який має найбільше значення для загальної яскравості зображення.

  Для ЖК / LED :. робити настроювання краще в темряві ;. поставити параметр «контраст» близько до максимального значення (90-95) ;. вивести на екран зображення з вікном рівня білого (100IRE) (посилання в кінці статті) ;. поставити параметр «яскравість підсвічування» на максимальне значення;

  Не рекомендую використовувати максимальні значення параметра «контраст», тому що у деяких телевізорів при установці максимального значення виникають нелінійності колірної температури.Ізлішне яскраве зображення (а за реальну яскравість в телевізорі відповідають «контраст» / «яскравість підсвічування») напружує ваш зір і веде до втоми очей, пам’ятайте про це, коли будете налаштовувати дані параметри.

  налаштувати, яскравість, екрану, телевізора

  Як встановити правильно параметр «яскравість»? Параметр «яскравість» визначає рівень чорного. Для установки його в правильне положення можна скористатися спеціальним зображенням «Pluge pattern». На даному зображенні крайня ліва вертикальна смуга відповідає чорному кольору. Щоб встановити параметр «яскравість» в потрібне положення, спочатку збільште його, поки не будете чітко бачити всі смуги, а потім зменшуйте параметр «яскравість» поки крайня ліва вертикальна смуга не зіллється з фоном. Крім того, ви можете скористатися спеціальними дисками для настройки, наприклад AVSHD (посилання в кінці статті), де в розділі «Basic Settings» ви знайдете необхідні зображення для налаштування основних параметрів телевізора.

  Що таке «чіткість»? Як її правильно встановити? «Чіткість» (sharpness). це саме чіткість зображення. Даний параметр потрібен, щоб з різної відстані перегляду ви отримали однаково чітке зображення. Для настройки цього параметра можна скористатися спеціальним зображенням «Sharpness pattern». Методика настройки «чіткості» така :. сісти на відстані перегляду телевізора ;. вивести на екран телевізора «Sharpness pattern» ;. збільшити параметр «чіткість» до максимуму, або до значення, при якому явно будуть видні артефакти зайвої «чіткості»: світлі ореоли навколо об’єктів і потовщення тонких ліній ;. зменшувати параметр «чіткість», поки не пропадуть артефакти зображення, такі, як світлі ореоли навколо об’єктів і потовщення тонких ліній.

  Як встановити правильно параметр «колір / насиченість»? Встановити вірно даний параметр без замірів складно. Мої рекомендації. вивести на екран телевізора якісні фотографії природи з безліччю відтінків зеленого кольору (так як саме до нього око найбільш чутливе, і саме він на багатьох телевізорах буває пересвічений) і регулювати параметр «колір / насиченість», доки знімок не буде виглядати максимально реалістично. Додатково потрібно перевірити налаштування на якісних фотографіях людей, відтінки шкіри повинні бути природними.

  У моєму телевізорі є налаштування балансу білого і система управління кольором (CMS), як мені налаштувати їх правильно? Тільки за допомогою апаратного калібрування. Налаштовувати дані параметри «на око» марно.

  У наступній статті я розповім вам як зробити апаратну калібрування телевізора з мінімумом витрат на обладнання.

  Підключіть шнур живлення телевізора до електромережі. Підключіть антену або кабель. Увімкніть телевізор кнопкою «Input» на пульті, направивши його на екран. До телевізору додається два пульта управління: звичайний і Magic пульт, крім того, можна приєднати комп’ютерну USB миша. Найлегше керувати телевізором за допомогою Magic пульта. Він схожий на мишу, але працює в просторі, а не на поверхні. Управління настройками нескладне, інтуїтивно зрозуміле. Керівництво по експлуатації є в електронному варіанті на екрані телевізора. Якщо телевізор увімкнено в перший раз, то з’явиться вікно заводських налаштувань. При часткової або повної налаштування телевізора включиться трансляція останнього активного каналу. Для включення режиму TV можна натиснути кнопку «TV». Доступ до заводських налаштувань відкриває пункт «Опції» головного меню.

  Виберіть настройки телевізора, виконуючи вказівки на екрані, відповідно до власних вподобань. Там, де необхідно, натискайте «Ок». Вкажіть мову відображення, «Домашній перегляд». в якості настройки режиму перегляду в найкращій якості, виберіть країну проживання. Пункт «Автопошук» дозволяє виконати автоматичне сканування каналів і збереже доступні програм.

  Для автоматичної настройки програм натисніть кнопку «Меню» ( «Menu»). відкриється головне меню. Використовуючи кнопки навігації, перейдіть до пункту «Налаштування». Для початку автоматичної настройки виберіть пункт «Виконати». Розпочнеться сканування і збереже доступні програм. По завершенню сканування натисніть «Вихід» ( «Exit») або поверніться в попереднє меню. «Назад» ( «Back»).

  Щоб вибрати в налаштуванні «Антена», натисніть в головному меню «Налаштування». «Автопошук». «Антена». Щоб почати автоматичне налаштування, виберіть «Виконати», потім завершення. «Вихід» ( «Exit»). Режим «Кабель» відрізняється тим, що в меню «Налаштування». «Автопошук» треба вибрати «Кабель» і потім «Інші оператори». За допомогою навігаційних клавіш виберіть «За замовчуванням», «Повний» або «Користувач». Проведіть відповідні налаштування, використовуючи цифри або кнопки навігації (крім режиму «Повний»). Потім. «Закрити». «Виконати», почнеться сканування і збереження каналів, по завершенню процесу. «Вихід».

  При виборі режиму «Кабель» підбір оператора кабельної служби може відрізнятися в різних країнах, в залежності від стану мереж. Пошук і настройка каналів вимагає певного часу, деякі канали можуть бути відсутні. Виконайте при цьому дії: «Налаштування». «Автопошук». «Кабель», щоб ввести додаткові значення: частоту, скор. символів, ID мережі. Всі ці параметри отримаєте у постачальника послуг кабельного телебачення. Вручну можна поповнити список каналів за допомогою режиму «Ручне регулювання». «DTV». перейдіть до номера необхідного каналу, додайте програми.

  Налаштуйте при необхідності додаткові параметри. Встановлення формату зображення виконується за допомогою меню «Ratio», а також за допомогою швидкого і головного меню. Для досягнення найкращого результату виберіть режим: «16: 9».заполненіе екрану по горизонталі, «Вихідний». зображення в кращій якості без втрат, «Звичайний», «На весь екран» та інші.

  Виконайте настройку екрана, якщо заводські параметри вам не подобаються. Щоб змінити режим зображення, для його оптимального налаштування увійдіть в головне меню і виберіть у пункті «Картинка» елемент «Режим зображення». За допомогою кнопок навігації встановіть один з режимів: «Яскравий», «Стандартний», «Кіно» і т.д. Для обраного режиму підберіть параметри для найкращої якості зображення: «Яскравість», «Підсвічування», «Контрастність». В режимі RGB налаштуйте параметри виведення зображення з комп’ютера: головне меню, «Екран».

  Виконайте настройку якості звуку. Для цього в головному меню виберіть «Звук». «Режим звучання». Встановіть бажану якість звучання за допомогою режимів: «Стандартний», «Музика», «Кіно», «Спорт», «Ігри». Для щойно обраного звукового режиму встановіть бажані параметри: високі, низькі частоти, Surround X. Функція «Скидання» повертає настройки до заводських.

  READ  Як зменшити масштаб екрану на комп'ютері

  Сучасний телевізор цілком може замінити комп’ютер. Його можна підключити до інтернету через Wi-Fi, підключити до комп’ютера, використовувати як монітор, переглядати кіно в різних форматах з зовнішнього носія, переглядати кіно у форматі 3D, використовуючи доданий комплект стерео очок, дивитися фільми цифрового якості (HD).

  Продовжуємо цикл статей присвячених правильному налаштуванні зображення на телевізорі. У цій статті розглянемо основні параметри настройки. Серед них яскравість, контрастність, кольоровість. Дані настройки виконати зовсім нескладно, а якість зображення телевізора підвищити цілком під силу. Отже, продовжуємо.

  Три в одному: екшн-камера, селф-дрон і камера безпеки

  Стартап Eyedea Pitta націлений на користувачів, що бажають придбати мобільну відеокамеру, здатну впоратися зі своїм основним завданням в самих різних життєвих ситуаціях. Основою Pittа є цифрова камера, що знаходиться в сферичному корпусі, який також вміщує акумулятор і пристрій бездротового зв’язку. Виріб в потрібний момент просто перетворюється з екшен-камери в дрон з камерою або в систему домашнього відеоспостереження.

  Як налаштувати телевізор LG 4K

  Які кращі настройки зображення LG? На жаль, на це питання немає загальної відповіді. Краща картинка залежить від багатьох факторів. Це, по-перше, власні вподобання. По-друге, оточуючі умови. Далі важливо враховувати, для яких цілей використовується телевізор. перегляд телепередач, перегляд фільмів, комп’ютерні ігри.

  Звичайно ж, важливо, про яку модель йде мова. Причому оптимальні настройки зображення телевізора LG можуть відрізнятися від екземпляра до екземпляра. Тому на цій сторінці ми представимо огляд налаштувань, щоб ви в подальшому могли їх оптимізувати. У підсумку всі рекомендовані настройки для зручності зведені в таблиці.

  Налаштування панелі OLED

  Налаштування Екран Додаткові настройки Заставка OLED. Тут можна знайти функції, що знижують ризик вигоряння екрана.

  Налаштування екрану OLED
  відновлення пікселів Зазвичай не потрібно дуже довгий час. Тільки коли на екрані видно сліди, можна включити «Застосувати при вимкненому TV»
  зрушення екрану Увімкнути.
  Яскравість статичних об’єктів низько

  енергозбереження

  Налаштування Екран Економія енергії. По-перше, всі налаштування енергозбереження повинні бути відключені. В іншому випадку вони можуть надати небажаний вплив на якість зображення.

  енергозбереження
  Економія енергії викл.
  налаштувати, яскравість, екрану, телевізора

  Налаштування Екран Налаштування режиму зображення Параметри зображення.

  захист зору
  захист зору викл.

  Режим зображення AI

  Налаштування Загальні Сервіс AI. Інтелектуальний режим AI може вносити небажані зміни в налаштування зображення. Тому його рекомендується відключити.

  зображення AI
  зображення AI викл.
  AI-яскравість викл.

  Додаткові налаштування

  Налаштування Екран Налаштування режиму зображення Додаткові настройки. Тут можна зробити все тонкі настройки. Найкраще також йти відповідно до порядку в таблиці. Значення, вказані тут, є рекомендованими і їх, звичайно, можна виправити за своїм смаком.

  Додаткові налаштування
  динамічний контраст Викл. Якщо HDR-контент здається занадто темним, параметр можна встановити на «середньо» або «високо»
  Динамічна обробка тонів викл.
  Динам. колір викл.
  Кольорова гамма автоматично
  Суперразрешеніе Викл. (По особистому смаку також: «низько»)
  гамма 2.2
  Баланс білого Зазвичай не потрібен
  Система управління кольором Зазвичай не потрібна
  Пікове значення яскравості викл.

  Налаштування режиму екрану

  Налаштування Екран Налаштування режиму зображення. Тут вказані основні параметри. Найкраще йти відповідно до порядку в таблиці. Значення, вказані тут, є рекомендованими. Їх можна поправити на свій смак.

  Налаштування режиму зображення
  контраст 90
  яскравість 50
  чіткість
  кольоровість 50
  відтінки
  Колір. темп-ра тепла 2
  яскравість OLED Регулює яскравість телевізора. Гарне вихідне значення 80.
  підсвічування Регулює яскравість телевізора. Гарне вихідне значення 100.

  Як правильно налаштувати зображення на телевізорі LG

  Багато користувачів задаються питанням, чи потрібно налаштовувати зображення на телевізорі після покупки. Виробники техніки LG, незважаючи на великі обсяги виробництва, виконують налагодження всіх функцій телевізорів. Але тим не менш варто врахувати, що не менш важливу роль відіграють фактори і умови, в яких буде експлуатуватися ваш телевізор LG. Джерело сигналу, висота, на якій він буде встановлений або повішений, відстань, з якого ви плануєте дивитися телевізор, розмір кімнати і навіть рівень освітленості приміщення. все здатне зіграти свою роль. Так що настроїти зображення «під себе» можна тільки вдома після установки і запуску вашого телевізора. Це легко зробити самостійно, не викликаючи на будинок майстра.

  Як і при експлуатації будь-якої техніки, почати налаштування зображення в телевізорі LG слід з читання Посібники користувача (інструкції).

  Всі сучасні моделі телевізорів LG працюють на операційній системі Web OS, яка робить управління опціями інтуїтивно зрозумілим. Найпростіший спосіб налаштувати зображення. включити функцію «Інтелектуальний режим зображення». Коли цей режим активний, телевізор сам підбирає найкращі налаштування картинки для кожної транслюється передачі.

  • Натисніть на пульті кнопку Home (Значок «Дім»). Знайдіть в меню пункт «Налаштування» (Значок «Шестерінка»), після чого в правому верхньому куті екрану виберіть три точки, розташовані в ряд один над одним.
  • Знайдіть в Списки «Екран», в ньому ви побачите рядок «Інтелектуальний режим зображення».
  • Активуйте «Інтелектуальний режим зображення» кнопкою «Вкл».

  Важливо: Ця опція активна не у всіх регіонах.

  Якщо у вашій країні функція «Інтелектуальний режим» не активна, то настроїти зображення на телевізорі LG можна і вручну.

  • Натисніть на пульті кнопку Home (Значок «Дім»). Знайдіть в меню пункт «Налаштування» (Значок «Шестерінка»), після чого в правому верхньому куті екрану виберіть три точки, розташовані в ряд один над одним.
  • Знайдіть в меню рядок «Екран». «Налаштування режиму зображення». «Режим екрану».
  • Все, що вам потрібно зробити, це визначитися, який режим вам потрібен в залежності від того, контент якого виду і жанру ви збираєтеся дивитися зараз.

  Режими налаштування зображення в телевізорах LG

  «Стандартний»: Налаштування яскравості, контрастності і чіткості в стандартному режимі.

  «Яскравий»: Після того, як ви виберете цей параметр, зображення в телевізорі буде яскравіше, контрастніше і чіткіше за рахунок збільшення показників даних налаштувань.

  «Eco / APS» (в залежності від моделі): При активації даного режиму настройки зображення дозволяють заощадити енергоспоживання.

  «Кіно»: Режим, розроблений для перегляду фільмів і серіалів.

  «Спорт / Футбол / Крикет» (Наявність режиму і його назва в залежності від моделі та країни): Налаштування зображення дозволяють дивитися спортивні заходи в найкращій якості, в тому числі за рахунок збільшеної різкості рухомих на великій швидкості предметів.

  «Ігри»: Режим розроблений спеціально для того, щоб підключати телевізор LG до ігрових консолей. Зокрема зображення відображається без затримки.

  «Фото» (Опція підтримується тільки телевізорами моделей Ultra HD): Режим, оптимізований для перегляду зображень з мінімальною втратою квітів.

  ISFccc «Експерт»: Режим передбачений виключно для сертифікованих ISF-фахівців з налаштування зображення.

  READ  Вхід в сервісне меню телевізора LG

  В даному режимі можна налаштувати зображення за допомогою тестових таблиць і зразків.

  Які ще параметри зображення можна налаштувати в телевізорі LG

  У розділі меню «Налаштування режиму зображення» (як відкрити його, див. Вище) також можна налаштувати і інші параметри зображення:

  «Підсвічування»: Чим сильніше підсвічування, тим яскравіше зображення екрану.

  «Світло OLED»: Регулювання яскравості підсвічування OLED-панелі.

  «Контрастність»: Регулювання контрастності світлих і темних частин зображення.

  «Яскравість»: Регулювання яскравості зображення на екрані.

  «Чіткість»: Регулювання чіткості зображення.

  • «Чіткість по горизонталі»: регулювання чіткості горизонтальної кордону,
  • «Чіткість по вертикалі»: регулювання чіткості вертикальної межі.

  «Колір»: Регулювання інтенсивності кольорів зображення.

  «Відтінки»: Регулювання колірного балансу RGB. Чим ближче до R50, тим сильніше виражені червоні відтінки. Чим ближче до G50, тим більш насиченим зелені відтінки.

  «Колірна температура»: Регулювання колірного балансу від холодних до теплих відтінків.

  Також в меню «Налаштування зображення» є підпункт «Додаткові настройки» / «Доп. Налаштування ». У ньому можна налаштувати ще ряд параметрів:

  «Динамічний контраст»: Корекція різницю між світлими і темними ділянками екрану.

  «Динамічний колір»: Корекція насиченість і яскравість кольорів на екрані.

  «Коректор кольору»: Оптимальне співвідношення кольорів на екрані для візуального сприйняття глядача.

  «Бажаний колір»: Корекція окремих налаштувань зображення залежно від індивідуальних побажань власника.

  «Супер дозвіл»: Підвищення чіткості каламутній картинки.

  «Розширення меж»: Збільшення деталізації по краях екрану.

  «Зразок»: Таблиці для установки, що використовуються в режимі «Експерт».

  «Баланс білого»: Корекція зображення в теплих або холодних тонах.

  Щоб скинути вибрані настройки зображення, потрібно в «Настройках режиму зображення» (як відкрити його, см вище ») вибрати пункт« Скидання ».

  webOS Forums. форум користувачів телевізорів LG на webOS

  Спільнота любителів webOS-телевізорів LG

  • Список форумів <Телевізори на webOS <Телевізори LG. Допомога
  • Змінити розмір шрифту
  • Версія для друку
  • Правила
  • FAQ
  • Реєстрація
  • Вхід

  Загальні налаштування

  Режим зображення AI

  Налаштування Загальні Сервіс AI. Інтелектуальний режим AI може вносити небажані зміни в налаштування зображення. Тому його рекомендується відключити.

  Як налаштувати оптимальне зображення на телевізорі

  Налаштування режиму зображення LG

  Підсвічування: змінює базову яскравість. Чим яскравіше освітлення кімнати, тим яскравіше повинна бути підсвічування. Підсвічування OLED: змінює загальну яскравість пікселів OLED. Чим світліше в кімнаті, тим вище повинен бути встановлено світіння OLED. Оскільки OLED не має підсвічування. Контрастність: визначає контраст між світлими і темними областями зображення. Залежно від особистих переваг її можна збільшувати або зменшувати. Це дозволяє, наприклад, відокремлювати горизонт від ландшафту. Яскравість: за допомогою цього параметра можна на свій розсуд регулювати чорноту темних областей зображення, щоб їх деталі були краще підкреслені і не виникало «розмиття чорного». Чіткість: настройка цього параметра дозволяє зробити зображення більш різким, створюючи контури навколо вмісту зображення. Кольоровість: тут можна відрегулювати насиченість, щоб кольори виглядали природно. Її потрібно більше в яскравому приміщенні, в більш темному. менше. Для точної настройки найдоцільніше вибрати зображення з декількома особами і налаштувати кольоровість так, щоб всі особи виглядали природно і мали свій натуральний колірної тон. Відтінки: настройка відтінку дозволяє скорегувати колірний баланс на екрані. Чим вище значення червоного, тим вище червоний компонент кольору. Чим вище значення зеленого, тим вище зелений компонент кольору. Колірна темп-ра: цей параметр дозволяє регулювати тон картинки від теплого до холодного. Таким чином, з одного боку, картинка може відображатися трохи тепліше за рахунок червонуватих тонів, а з іншого. холодніше за рахунок голубуватих тонів.

  Коригування для HDR

  Налаштування Екран Додаткові настройки HDMI Ultra HD Deep Color. Якщо ви отримуєте контент HDR із зовнішніх джерел, таких як програвач Blu-Ray або Xbox One, необхідно активувати вхідний сигнал HDMI Ultra HD Deep Color.

  Всі інші настройки для HDR матеріалу LG виробляє дуже добре автоматично. Тут не потрібно, як правило, ніяких додаткових коригувань. Якщо контент з Dolby Vision відображається вперше, то вам, можливо, доведеться налаштувати режим екрану (див. Вище).

  режим гри

  Налаштування Екран Додаткові Параметри Миттєвий відгук у грі. Якщо ви використовуєте свій LG телевізор для комп‘ютерних ігор, потрібно активувати Миттєвий відгук у грі. Це режим ALLM. з низькою затримкою виведення в телевізорах LG c 2019 року. В результаті ніякі інші настройки для найкращого ігрового враження не потрібні.

  Якщо такої опції в телевізорі немає, можна включити вручну ігровий режим. Налаштування Екран Режим зображення.

  енергозбереження

  Налаштування Екран Економія енергії. По-перше, всі налаштування енергозбереження повинні бути відключені. В іншому випадку вони можуть надати небажаний вплив на якість зображення.

  Налаштування Екран Налаштування режиму зображення Параметри зображення.

  Як включити зображення на телевізорі LG?

  Як правильно налаштувати зображення на телевізорі LG

  • Натисніть на пульті кнопку Home (Значок «Дім»).
  • Знайдіть в Списки «Екран», в ньому ви побачите рядок «Інтелектуальний режим зображення».
  • Активуйте «Інтелектуальний режим зображення» кнопкою «Вкл».

  Що робити якщо пропала яскравість на телевізорі?

  Якщо на вашому LCD TV пропала яскравість, усунути це самостійно, як правило, не вийде. Порада: перевірте всі з’єднання проводів, спробуйте відключити від живлення і знову підключити TV. Якщо це не допоможе. зайдіть в меню. І скиньте настройки до заводських.

  Як включити бездротову проекцію на телевізорі LG?

  Підключіть телевізор і телефон до домашньої мережі Wi-Fi. Wi-Fi Direct

  • Увімкніть функцію «Wi-Fi Direct» на телефоні в розділі «Бездротові підключення».
  • В налаштуваннях телевізора зайдіть у вкладку «Мережа» і активуйте «Wi-Fi Direct».
  • Тепер в списку доступних до підключення пристроїв повинно з’явитися назва вашого телефону.

  Чому екран блимає на телевізорі?

  Вона часто пов’язана зі збоями в кадровій розгортці в кінескопів (старих) телевізорах, помилки в платі харчування або неправильному налаштуванні антени. Якщо блимає такий телевізор, швидше за все помилка в зовнішніх чинниках. Варто перевірити кабель, антену, ресивер.

  Як зробити екран телевізора світліше?

  Темний екран. Як зробити екран світліше.

  • Натисніть кнопку ACTION MENU, виберіть [Зображення]. [Додаткові налаштування] і відрегулюйте [Яскравість] або [Контраст].
  • Перевірте параметр [Економія енергії] в пункті [Eco]. В разі обрання опції [Слабкий.] Або [Сильн.], Екран буде темним.

  Як включити функцію miracast на телевізорі LG?

  Підключити мобільний пристрій до телевізора LG дуже просто:

  • Натисніть кнопку «Home» на пульті ДУ.
  • Відкрийте програму “Screen Share».
  • Увімкніть режим «Miracast» або «AllShare Cast» на телефоні.
  • Виберіть ваш телевізор в списку пристроїв.
  BETATECH.COM.UA 2021