Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7

Table of Contents

F.lux

Ще однією програмою, яка вміє працювати з настройками досліджуваного нами параметра монітора, є F.lux. На відміну від попереднього додатки, вона здатна проводити регулювання автоматично під конкретне висвітлення, згідно добовому ритму у вашій місцевості.

  Після скачування програми слід зробити її інсталяцію. Після запуску інсталятора. Відкривається віконце з ліцензійною угодою. Потрібно підтвердити його, натиснувши «Accept».

Далі виконується інсталяція програми.

Активується віконце, де для повної настройки системи під F.lux пропонується перезавантажити PC. Збережіть дані у всіх активних документах і завершите роботу в додатках. Потім тисніть «Restart Now».

Після перезавантаження програма визначає ваше місце розташування автоматично через інтернет. Але можна також вказати своє становище за замовчуванням в разі відсутності інтернету. Для цього в віконці клацайте по напису «Вкажіть розташування за замовчуванням».

Відкривається вбудована утиліта операційної системи, в якій слід вказати в полях «Поштовий індекс» і «Країна» відповідні дані. Іншу інформацію в даному вікні вказувати не обов’язково. Тисніть «Застосувати».

Крім того, одночасно з попередніми системними вікнами буде відкрито віконце програми F.lux, в якому буде відображено ваше місце розташування згідно з інформацією з датчиків. Якщо воно відповідає дійсності, просто натисніть «OK». Якщо ж не відповідає, то вкажіть точку реального місцезнаходження на карті, а вже потім натисніть «OK».

Після цього програма буде сама регулювати найбільш оптимальну яскравість екрану залежно від того, день чи ніч, ранок чи вечір у вашій місцевості. Природно, для цього F.lux повинен постійно бути запущений на комп’ютері в фоновому режимі.

 • Але якщо вас не задовольняє поточна яскравість, яку рекомендує і встановлює програма, ви можете її відрегулювати вручну, перетягуючи повзунок вліво або вправо в головному віконці F.lux.
 • Зміна яскравості екрану на Windows 7

  Немає нічого дивного в тому, що багатьом користувачам хочеться, щоб екран комп’ютера відображав найбільш якісну і прийнятну для ока конкретного користувача картинку в умовах певного освітлення. Досягти цього можна, в тому числі, і за допомогою регулювання яскравості монітора. Давайте дізнаємося, як впоратися з цим завданням на PC під управлінням Windows 7.

  способи регулювання

  Один з найпростіших способів змінити яскравість екрану. це зробити настройки за допомогою кнопок монітора. Також вирішити поставлену проблему можна через настройки BIOS. Але в цій статті ми зробимо упор на можливості вирішення завдання саме інструментами Windows 7 або за допомогою софта, який встановлений на комп’ютер з даної ОС.

  Всі варіанти можна розбити на 3 групи:

  Тепер ми розглянемо кожну групу докладніше.

  персоналізація

  Цікавлять нас настройки можна відкоригувати, вдаючись до суто інструменти ОС, зокрема, інструмент «Колір вікна» в розділі «Персоналізація». Але для цього обов’язково на PC повинна бути активна одна з тем Aero. Крім того, слід врахувати, що будуть змінюватися параметри не всього відображуваного на екрані, а тільки рамок вікон, «Панелі задач» і меню «Пуск».

   Відкрийте «Робочий стіл» і клікайте ПКМ по порожньому місці. У меню виберіть “Персоналізація”.

  Також цікавий для нас інструмент можна запустити і через «Панель управління». Для цього в даному розділі «Оформлення та персоналізація» клацайте по напису «Персоналізація».

  З’являється віконце «Зміна зображення і звуку на комп’ютері». Клацайте по найменуванню «Колір вікна» в самому низу.

  Запускається система зміни кольору рамок вікон, меню «Пуск» і «Панелі задач». Якщо ви не бачите в цьому вікні інструментів регулювання необхідного нам параметра, то клацніть «Показати налаштування кольорів».

 • З’являються додаткові інструменти настройки, які складаються з регуляторів відтінку, яскравості і насиченості. Залежно від того, хочете ви зменшити або збільшити яскравість зазначених вище елементів інтерфейсу, тягніть повзунок відповідно вліво або вправо. Після встановлення параметрів для їх застосування клацайте «Зберегти зміни».
 • Monitor Plus

  Спочатку ми дізнаємося, як вирішити озвучену завдання за допомогою сторонньої програми призначеної для управління монітором Monitor Plus.

  • Ця програма не вимагає інсталяції. Тому після її завантаження просто розпакуйте вміст архіву і активуйте виконуваний файл програми Monitor.exe. Відкриється мініатюрна панель управління програмою. У ній цифрами через дріб вказується поточна яскравість (на першому місці) і контрастність (на другому місці) монітора.

  Для того, щоб змінити яскравість, перш за все, простежте, щоб в шапці Monitor Plus було встановлено значення «Монітор. Яскравість».

  Якщо там встановлено значення «Контраст» або «Колір», то в такому випадку для перемикання режиму клікайте елемент «Наступне», поданий у формі значка «=», до тих пір, поки не буде встановлено шукане значення. Або застосуєте поєднання CtrlJ.

  Після того, як на панелі програми з’явилося потрібне значення, для збільшення яскравості тисніть «Збільшити» в формі значка «».

  Якщо ви скористаєтеся комбінацією гарячих клавіш CtrlShiftNum, то при кожному наборі даного поєднання значення буде збільшуватися на 10%.

  Для того, щоб зменшити значення, клацайте по кнопці «Зменшити» в формі знака «-».

  При кожному кліці показник буде зменшений на 1%.

  При використанні поєднання CtrlShiftNum- значення буде зменшено відразу на 10%.

  Управляти екраном можна і в мініатюрному стані, але якщо ви бажаєте більш точно встановити настройки для перегляду різного типу контенту, то клацайте по кнопці «Показати. Сховати» у вигляді трьох крапок.

 • Відкривається перелік контенту і режимів роботи PC, для яких можна встановити рівень яскравості окремо. Існують такі режими:
 • Photos (Фото);
 • Cinema (Кіно);
 • Video;
 • Game (Гра);
 • Text (Текст);
 • Web (Інтернет);
 • User (Користувач).
 • Для кожного режиму вже зазначений рекомендований параметр. Щоб його використовувати, виділіть найменування режиму і натисніть кнопку «Застосувати» у вигляді знака «».

  Після цього параметри монітора зміняться на ті, які відповідають обраному режиму.

 • Але якщо з якоїсь причини вам не підходять ті значення, які присвоєні певного режиму за замовчуванням, то їх легко можна змінити. Для цього виділіть найменування режиму, а потім в першому полі праворуч від назви вбийте ту величину у відсотках, яку бажаєте привласнити.
 • Настройка монитора

  Програма управління відеокартою

  Тепер дізнаємося, як вирішити поставлену задачу за допомогою програми для управління відеокарти. Як правило, це додаток є на установчому диску, що додається до відеоадаптера, і інсталюється разом з драйверами до відеокарти. Дії ми розглянемо на прикладі програми для управління адаптером NVIDIA.

   Програма для управління адаптером прописується в автозапуску і стартує разом з операційною системою, Працюючи у фоновому режимі. Щоб активувати її графічну оболонку, перейдіть в трей і відшукайте там значок «Налаштування NVIDIA». Клацайте по ньому.

  Якщо з якоїсь причини програма не додано в автозапуск або ви примусово завершили його, то можна провести запуск вручну. Перейдіть на «Робочий стіл» та натисніть по вільному простору правою кнопкою мишки (ПКМ). В активувати меню натискайте «Панель управління NVIDIA».

  Ще один варіант запуску потрібного для нас інструменту передбачає його активацію через «Панель управління Windows». Натисніть «Пуск» і далі переходите в «Панель управління».

  У вікні, переходите в розділ «Оформлення та персоналізація».

  Перейшовши в розділ, клацніть по «Панель управління NVIDIA».

  Запускається «Панель управління NVIDIA». У лівій області оболонки програми в блоці «Дисплей» переміститеся в розділ «Регулювання параметрів кольору робочого столу».

  Відкривається вікно регулювання параметрів кольору. Якщо до вашого комп’ютера підключено кілька моніторів, то в блоці «Виберіть дисплей, параметри якого слід змінити» виберіть найменування того з них, настройку якого бажаєте зробити. Далі переходите до блоку «Виберіть спосіб установки кольору». Для того, щоб мати можливість змінювати параметри через оболонку «Панелі управління NVIDIA», переведіть радіокнопку в положення «Використовувати налаштування NVIDIA». Потім перейдіть до параметру «Яскравість» і, перетягуючи бігунок вліво або вправо, відповідно зменшуйте або збільшуйте яскравість. Потім клацайте «Застосувати», після чого зміни будуть збережені.

  READ  Як подивитися контакти в iCloud з комп'ютера

  Можна окремо визначити установки для відео. Клікайте по пункту «Регулювання параметрів кольору для відео» в блоці «Відео».

 • У вікні, в блоці «Виберіть дисплей, параметри якого слід змінити» виберіть цільової монітор. У блоці «Як виконати налаштування кольору» переставте перемикач в положення «Використовувати налаштування NVIDIA». Відкрийте вкладку «Колір», якщо відкрита інша. Для збільшення яскравості відео пересуньте повзунок вправо, а для зменшення. вліво. Клацайте «Застосувати». Введені настройки будуть задіяні.
 • калібрування кольорів

  Змінити вказаний параметр монітора можете також, задіявши калібрування кольорів. Але при цьому доведеться використовувати і кнопки, розташовані на моніторі.

   Перебуваючи в розділі «Панелі управління» «Оформлення та персоналізація», тисніть «Екран».

  У лівому блоці вікна клацайте «Калібрування квітів».

  Запускається інструмент калібрування кольорів монітора. У першому вікні ознайомтеся з представленої в ньому інформацією і тисніть «Далі».

  Тепер потрібно активувати кнопку меню на моніторі, а в вікні клацнути по «Далі».

  Відкривається вікно регулювання гами. Але, так як у нас вузька мета змінити конкретний параметр, а не виробити спільну настройку екрана, то тиснемо на кнопку «Далі».

  У наступному віконці методом перетягування повзунка вгору або вниз якраз можна встановити яскравість монітора. Якщо тягти повзунок вниз, то монітор буде темніше, а вгору. світліше. Після регулювання тисніть «Далі».

  Після цього пропонується перейти до управління регулюванням яскравості на самому моніторі, шляхом натискання кнопок на його корпусі. А у вікні калібрування кольорів натискайте «Далі».

  На наступній сторінці пропонується відрегулювати яскравість, досягнувши такого результату, як показано на центральній зображенні. Натискайте «Далі».

  За допомогою елементів управління яскравістю на моніторі добийтеся того, щоб зображення в вікні максимально відповідало центральної зображенні на попередній сторінці. Тисніть «Далі».

  Після цього відкривається віконце регулювання контрастності. Так як перед нами не стоїть завдання її відрегулювати, то просто тиснемо «Далі». Ті ж користувачі, які все-таки бажають провести регулювання контрастності, можуть це зробити в наступному вікні точно за тим же алгоритмом, як до цього виробляли регулювання яскравості.

  У вікні, як було вже сказано вище, або регулюємо контрастність, або просто тиснемо «Далі».

  Відкривається вікно настройки колірного балансу. Даний пункт налаштувань в рамках досліджуваної теми нас не цікавить, а тому тиснемо «Далі».

  У наступному вікні також натискайте «Далі».

 • Потім відкривається вікно, в якому повідомляється, що нова калібрування успішно створена. Тут же пропонується порівняти поточний варіант калібрування з тим, який був до введення коректив. Для цього послідовно натисніть по кнопках «Колишня калібрування» і «Поточна калібрування». При цьому відображення на екрані зміниться згідно з даними налаштувань. Якщо при порівнянні нового варіанту рівня яскравості з колишнім вас все влаштовує, то можна завершувати роботу з інструментом калібрування кольорів екрану. Можете зняти галочку з пункту «Запустити засіб настройки ClearType», так як якщо ви змінювали тільки яскравість, цей інструмент вам не знадобиться. Потім натискайте «Готово».
 • Як бачимо, можливість регулювання яскравості екрану комп‘ютерів виключно стандартними інструментами ОС в Windows 7 досить обмежена. Так можна регулювати тільки параметри рамок вікон, «Панелі задач» і меню «Пуск». Якщо ж вам необхідно провести повну регулювання яскравості монітора, то вам доведеться для цього задіяти кнопки, розташовані безпосередньо на ньому. На щастя, існує можливість вирішити дану проблему шляхом використання стороннього програмного забезпечення або програми управління відеокартою. Дані інструменти дозволять виконати повну настройку екрану без використання кнопок на моніторі.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Як зменшити яскравість на ноутбуці ХР?

  Щоб скористатися клавішами на клавіатурі для настройки яскравості екрану, натисніть клавішу Fn клавішу зменшення рівня яскравості екрану.

  Як налаштувати яскравість екрану на Windows XP?

  Налаштування яскравості екрана за допомогою цієї утиліти відбувається наступним чином:

  • Заходимо через «Пуск» в «Панель управління».
  • Після тиснемо на вкладці «Екран».
  • Відкривається вікно діалогу «Властивості екрану».
  • Переходимо на вкладку «Параметри».
  • Внизу натискаємо «Додатково» і переходимо через цю вкладку до інтерфейсу утиліти.

  Як налаштувати яскравість екрану при роботі від батареї?

  Якщо ваш пристрій з батареєю. на панелі завдань у вас є значок батареї, натиснувши на нього також можна змінити яскравість. Натискаємо на значок батареї на панелі завдань лівою клавішею миші і в що відкрилися параметрах харчування регулюємо яскравість натискаючи лівою клавішею миші по плитці яскравості.

  Як в Windows 7 зробити екран яскравіше?

  Відкрийте панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека». Далі перейдіть в розділ «Електроживлення». У лівому стовпчику натисніть на лінк «Зміна параметрів живлення від батареї». У вікні, ви зможете збільшити або зменшити підсвічування екрану за допомогою повзунка.

  Як змінити яскравість екрану на комп’ютері?

  Налаштування яскравості екрану можна знайти в параметрах Windows 10. Заходимо в “Пуск” = Параметри = Система = Екран = в поле “Налаштування рівня яскравості” рухаємо повзунок, тим самим збільшуючи, або зменшуючи яскравість. У Windows 7 і 8 змінити яскравість екрану можна через панель управління в електроживленні.

  Як змінити яскравість екрану Windows 10 PC?

  Щоб змінити яскравість зовнішнього монітора, використовуйте кнопки на ньому. Повзунок яскравості вказується в центрі повідомлень Windows 10 версії 1903. Щоб знайти повзунок яскравості в більш ранніх версіях Windows 10, виберіть Параметри Система Екран, а потім повзунок зміни яскравості для регулювання яскравості.

  Як збільшити яскравість екрану на ноутбуці Toshiba?

  Для регулювання яскравості екрану, необхідно використовувати поєднання клавіш FnF6 і FnF7. При натисканні будь-якого з цих поєднань, на екрані з’являється значок сонечка, яке зміною своєї градуювання показує ступінь яскравості монітора. Утримання поєднання гарячих клавіш FnF6 робить монітор ноутбука темніше.

  Як збільшити яскравість екрану Windows 10 за допомогою клавіатури?

  Зміна яскравості екрану Windows 10 в додатку Параметри

  • Відкрийте Параметри Windows, натиснувши поєднання клавіш Win I. або натисніть на значок шестерінки в меню Пуск.
  • Перейдіть «Система» → «Дисплей».
  • З права, відрегулюйте положення повзунка «Зміна яскравості», щоб встановити бажаний рівень підсвічування екрану.

  Як змінити яскравість екрану на комп’ютері?

  Налаштування яскравості екрану можна знайти в параметрах Windows 10. Заходимо в «Пуск» = Параметри = Система = Екран = в поле «Налаштування рівня яскравості» рухаємо повзунок, тим самим збільшуючи, або зменшуючи яскравість. У Windows 7 і 8 змінити яскравість екрану можна через панель управління в електроживленні.

  Чому не регулюється яскравість на Windows 10?

  У більшості випадків, неможливість регулювання яскравості в Windows 10 пов’язана з проблемами драйверів, але не завжди відеокарти: в залежності від конкретної ситуації це можуть бути, наприклад, драйвера монітора або чіпсета (а то і зовсім відключене пристрій в диспетчері пристроїв).

  Як максимально знизити яскравість екрану?

  • Встановіть на смартфон додаток Screen Filter з Google Play.
  • Опустіть яскравість екрану до мінімального рівня за допомогою штатного інструменту.
  • Тепер натисніть на піктограму Screen Filter.

  Як збільшити яскравість екрану Windows 10 за допомогою клавіатури?

  Зміна яскравості екрану Windows 10 в додатку Параметри

  • Відкрийте Параметри Windows, натиснувши поєднання клавіш Win I. або натисніть на значок шестерінки в меню Пуск.
  • Перейдіть «Система» → «Дисплей».
  • З права, відрегулюйте положення повзунка «Зміна яскравості», щоб встановити бажаний рівень підсвічування екрану.

  Як збільшити яскравість екрану монітора?

  Для того щоб збільшити яскравість дисплея, натисніть «Пуск». Потім виберіть розділ «Панель управління», потім «Система і безпека». Далі зайдіть в розділ «Електроживлення» і поміняйте налаштування яскравості екрану, переміщаючи повзунок в те положення, яке потрібно вам. Змінити яскравість можна і іншим способом.

  Як збільшити яскравість екрану Windows 7 за допомогою клавіатури?

  Як зробити яскравіше монітор на клавіатурі. За допомогою клавіатури. Налаштування затемнення екрану

  • Серед функціональних клавіш (F1-F12) є два зображення сонця.
  • Щоб збільшити яскравість натисніть «Fn» «сонце».
  • А для зменшення. «Fn» «сонце.».

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7

  Розглянутий тут питання є вкрай поширеною проблемою, переважно для власників нетбуків, а ще ноутбуків. Обумовлено це тим, що для даних пристроїв питання електроживлення знаходяться на першому місці.

  Отже, першочерговим завданням таких пристроїв є оптимізація витрат енергії і її економічного розподілу, а т. К. Підсвічування дисплея монітора витрачає колосальну частину енергії, пристрій прагне всіляко знизити витрату.

  Прийняті спочатку базові настройки при інсталяції системи Windows 7, надають найбільш збалансовані показники для персонального комп’ютера, однак для більшості людей вони не дуже зручні або зовсім не підходять. Переключити їх можна за власними вимогами, що виробляється досить просто.

  Отже, в покроковому плані надамо рішення вищезгаданого питання підвищення яскравості монітора:

  • На панелі задач натискаємо на кнопку “Пуск”.
  • Після переходимо в розділ меню. “Панель управління”.
  • Далі натискаємо на. “Електроживлення”.
  • Тепер переходимо до підрозділу. “Змінити настройки плану”.
  • Залежно від типу пристрою: ноутбук або ж це персональний комп’ютер, слідом визначаються і виставляються рівні яскравості в міру призначених для користувача потреб і вимог.
  READ  Скільки жорстких дисків можна підключити до комп'ютера

  У цьому місці можливо відредагувати запропоновані параметри яскравості дисплея. Це, і буде рішенням вищезгаданого питання, як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7, а також допоможе збалансовано налаштувати комплекс електроживлення комп‘ютера.

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7

  Чимало людей турбує тема, як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7. Виправлення згаданої проблеми і розгорнуту відповідь на вищезгаданий питання наводиться далі в цій статті.

  налаштувати, яскравість, комп, ютері

  Нерідко власники стаціонарних комп’ютерів, а ще ноутбуків стикаються з тим, що від монітора підсвічування йде в недостатній мірі.

  Часом це явище може перешкоджати нормальній і повноцінній роботі, що не бажано, а часом і не допустимо, а також просто негативно позначається на здоров’ї людини.

  Робота за комп’ютером повинна відповідати нормам безпеки, а оптимальний рівень яскравості, є при цьому одним з найважливіших параметрів.

  Причин таких речей, пояснення пропонується просто. це взаємопов’язане з настройками електроживлення всередині системи або ж з самим монітором в його технічному аспекті безпосередньо.

  Найбільш очевидним і примітивним варіантом є регулювання яскравості, за допомогою кнопок управління. Ці кнопки розташовані безпосередньо на самому моніторі персонального комп’ютера.

  Залежно від моделі монітора крім яскравості вони можуть регулювати такі параметри, як: контрастність, перенесення кольорів і багато інших.

  Однак останнім часом виходячи з естетичних міркувань, деякі дисплей може не забезпечуються кнопками, а в інших випадках меню монітора може бути заблоковано. Крім того, ноутбуки, а ще нетбук не забезпечуються подібними кнопками в принципі.

  Зате для більшості моделей таких пристроїв передбачено поєднання двох гарячих клавіш, яке дозволяє дуже просто і швидко регулювати яскравість.

  Таким чином, регулювання яскравості на Windows 7, як і на будь-який інший операційній системі, найкращим чином виробляється за допомогою системних налаштувань екрану.

  Зміна яскравості за допомогою драйверів відеокарти

  Даний спосіб підійде для персональних комп’ютерів і ноутбуків в тому числі. Для його використання необхідно зайти в панель управління і знайти там підкатегорію звану “панель управління Nvidia”, в разі якщо встановлена ​​відеокарта Nvidia. Отже, при встановленій відеокарті AMD необхідно зайти у відповідну панель.

  У панелі управління необхідно вибрати підрозділ, пов’язаний з настройками дисплея. Тут же, крім регулювання всіляких параметрів можна знайти і регулятор яскравості екрану.

  Дана програма повністю безкоштовна і підійде власникам, як персональних комп’ютерів, так і ноутбуків. Основне призначення даної програми полягає в тому, що вона в автоматичному режимі регулює яскравість. Регулювання яскравості здійснюється в залежності від часу доби, а також від ступеня освітленості в приміщенні.

  Настройка экрана Windows 7. Подробная инструкция

  Займаючись питанням регулювання рівня яскравості, необхідно бути уважним. Надто занижений рівень яскравості буде давати додаткову і небажаному навантаженню на очі, що шкідливо для їхнього здоров’я. Надто ж завищена яскравість буде просто некомфортною, а можливо, також небезпечною.

  Під час регулювання слід перевіряти, наскільки даний рівень яскравості вам підходить. Для цього можна запустити створення нового документа в Microsoft Word, після чого на екрані з’явиться чистий білий аркуш. Якщо при погляді на нього будуть виникати дискомфортні відчуття, то яскравість слід зменшити.

  Якщо ж лист буде здаватися тьмяним і сірим, значить, навпаки яскравості не вистачає. Ідеально збалансованим рівнем підсвічування вважається той, при якому звичайний білий аркуш, прикладений до монітора за тональністю не відрізнятиметься від цифрового.

  Існує також загальний принцип, яким можна керуватися при регулюванні параметра яскравості монітора. Він говорить, що чим більше світла присутній на робочому місці біля комп’ютера, то тим більше необхідна яскравість підсвічування і навпаки.

  що використовувати?

  Звичайно, якщо мова не йде про розширену кастомізації, найпростіше регулювати яскравість і інші параметри незалежними від системи або відеокарти засобами. Але коли потрібна більш тонка настройка, варто порівняти можливості Windows і базу інструментів утиліт для графічних адаптерів. У будь-якому випадку їх можна використовувати навіть паралельно.

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері (Windows 7): кілька простих методів

  Для комфортної роботи за комп’ютером, щоб очі не втомлювалися, іноді потрібно змінити деякі параметри екрану. Одним з таких є яскравість. Розглянемо кілька методик, що дозволяють зрозуміти, як налаштувати яскравість на комп’ютері (Windows 7 візьмемо виключно як приклад робочого середовища операційної системи).

  Як налаштувати яскравість комп’ютера (Windows 7) за допомогою схем електроживлення?

  Не менш простим способом налаштування є зміна потрібного параметра у виборі схеми електроживлення. Доступ до цього розділу в стаціонарних комп’ютерах можна отримати з «Панелі управління», а в ноутбуках досить використовувати правий клік на іконці батареї в системному треї. У Windows 7 перехід відбудеться саме в цікавий для нас розділ (в десятій версії настройка яскравості може проводитися безпосередньо з викликається меню).

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері (Windows 7) при використанні такого способу? Дуже просто. Потрібно вибрати цікаву для схему і викликати додаткові параметри. Тут буде представлено кілька основних опцій. Трохи нижче основних налаштувань розташовується спеціальний повзунок, який і дозволяє проводити регулювання яскравості дисплея.

  Також регулювання може здійснюватися з розділу «Екран», в якому представлені опції відключення дисплея, найчастіше застосовуються в разі тривалої бездіяльності системи або залученні режиму сну (глибокого сну).

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері Windows 7

  Стандартна настройка яскравості екрану незалежно від системи

  Для установки необхідних параметрів слід розрізняти комп‘ютерні системи в плані їх влаштування.

  У стаціонарних PC монітор є окремим компонентом, тому настройка яскравості екрану в Windows 7 або в будь-який інший системі виробляється або спеціальними кнопками, винесеними на фронтальну або бічні панелі, або з власного меню, що викликається на самому моніторі.

  У ноутбуках екран є невід’ємною частиною всієї конструкції і кнопок настройки потрібних опцій не має. Налаштування здійснюється за допомогою сполучень клавіш. У більшості випадків в якості основної виступає клавіша Fn. На додаток до неї можуть використовуватися функціональні кнопки (F1-12), стрілки вгору / вниз, вправо / вліво і інші комбінації.

  Використання утиліт для графічних адаптерів

  Не менш цікавим способом, що дозволяє зрозуміти, як налаштувати яскравість екрану на комп’ютері (Windows 7), є використання спеціалізованих утиліт і програм управління відеокартами, які, як правило, встановлюються для графічних адаптерів спочатку. У більшості випадків це стосується карт NVIDIA і ATI Radeon.

  Такі програми та панелі швидкого доступу до налаштувань в деякому роді є альтернативними інструментами засобам Windows-систем і часто дозволяють виробляти більш тонке налаштування із застосуванням розширеного функціонального набору, який в стандартних системах просто відсутня.

  Як налаштувати яскравість на комп’ютері (Windows 7): кілька простих методів

  Для комфортної роботи за комп’ютером, щоб очі не втомлювалися, іноді потрібно змінити деякі параметри екрану. Одним з таких є яскравість. Розглянемо кілька методик, що дозволяють зрозуміти, як налаштувати яскравість на комп’ютері (Windows 7 візьмемо виключно як приклад робочого середовища операційної системи).

  Стандартна настройка яскравості екрану незалежно від системи

  Для установки необхідних параметрів слід розрізняти комп’ютерні системи в плані їх влаштування.

  У стаціонарних PC монітор є окремим компонентом, тому настройка яскравості екрану в Windows 7 або в будь-який інший системі виробляється або спеціальними кнопками, винесеними на фронтальну або бічні панелі, або з власного меню, що викликається на самому моніторі.

  У ноутбуках екран є невід’ємною частиною всієї конструкції і кнопок настройки потрібних опцій не має. Налаштування здійснюється за допомогою сполучень клавіш. У більшості випадків в якості основної виступає клавіша Fn. На додаток до неї можуть використовуватися функціональні кнопки (F1-12), стрілки вгору / вниз, вправо / вліво і інші комбінації.

  Вирішення проблем з драйверами

  Причиною порушення налаштувань яскравості може послужити як застарілий, так і знову оновлений драйвер.

  У першому випадку потрібно буде завантажити останню версію драйвера. Для цього виконуємо наступні дії:

  • правою кнопкою миші тиснемо на «Пуск»;
  • під сплив списку знаходимо панель інструментів;
  • в віконці, що з’явилося заходимо в «Відеоадаптери»;
  • правою кнопкою миші натискаємо за наявним драйверу і вибираємо “Оновити”;
  • буде запропонований пошук драйверів в мережі, або на самому PC, вибираєте те, що вам підходить більше.

  Другий випадок має на увазі невідповідність завантаженого драйвера системним вимогам пристрою. Щоб усунути цю неполадку, необхідно буде відновити попередню версію драйвера.

  Для цього нам знову знадобиться Диспетчер пристроїв. Вибравши потрібний відеоадаптер, заходимо в його властивості, де і здійснюємо відкат драйвера.

  Як зменшити яскравість на комп’ютері Windows 7

  На сьогоднішній день не можна уявити життя без комп’ютерів. Однак, важливо пам’ятати правила користування PC, щоб не загубити своє здоров’я.

  Основний орган, який найбільше схильний до дії. це людське око. Для того, щоб навантаження на нього була мінімальною, треба відрегулювати яскравість зображення.

  Як зменшити яскравість на комп’ютері Windows 7

  Найпоширеніший метод. регулювання за допомогою кнопок на рамці дисплея. Зазвичай кнопки знаходяться «» і «-» в правому нижньому кутку. Кнопка меню теж дозволяє вказати значення контрастності.

  На клавіатурі теж є спеціальні клавіші. Комбінація Fn стрілка вгору / вниз (в деяких випадках вліво / вправо) дає можливість зробити дисплей яскравіше або тьмяніше. Або ж можна використовувати кнопку із зображенням сонця (F2 і F3).

  READ  Налаштування Smart TV на Samsung

  Для початку зайдемо в «Електроживлення» в розділі «Система і безпека». Там внизу, пересунувши повзунок, можна вибрати оптимальне значення яскравості.

  Там же є пункт «Налаштування схеми електроживлення», де можна теж створити оптимальний режим.

  Можна зайти в додаткові настройки, де детально розібрати всі необхідні параметри яскравості:

  • яскравість екрану від батареї і мережі;
  • рівень яскравості екрана в режимі зниженої яскравості;
  • адаптивна регулювання.

  Ще один спосіб. це зменшення яскравості через Центр мобільності. Щоб його знайти, треба пройти за наступним маршрутом: Пуск → Панель управління → Обладнання та звук. Можна це зробити на Windows 7 і за допомогою комбінації клавіш Win X.

  Регулювання яскравості за допомогою спеціальних утиліт

  В принципі, вищеописаних способів, як зменшити яскравість на комп’ютері Windows 7, цілком достатньо. Але, може, когось цікавлять програми, і їм легше здійснити настройку спеціальним утилітам, ніж копирсатися в системі. Софта для вирішення даної проблеми безліч в просторах Інтернету. Але самі зручні та ефективні серед них це:

  • Display Resolution Manager;
  • iBrightness Tray;
  • Display Tuner.

  Перша програма дозволяє встановити значення колірної гами, яскравості і контрасту так, щоб ваші очі сильно не перенапружувалися під час роботи за комп‘ютером.

  Завантаживши другу утиліту. ви будете мати можливість налаштовувати яскравість в треї. У ній є, крім основної функції, ще й такі, як відключення екрану (значок монітора в нижньому правому куті) і запуск екранної заставки (кнопка Screen Saver).

  За допомогою Display Tuner можна створювати кілька профілів і перемикатися з одного на інший при необхідності. Але слід бути обережним при використанні даного софта, він не призначений для старих комп’ютерів і може завдати їм серйозної шкоди.

  налаштувати, яскравість, комп, ютері

  Отже, тепер ви знаєте всілякі способи по управлінню рівня яскравості на PC. Вибирайте той, що здасться вам зручніше, і бережіть очі.

  Як зменшити яскравість на комп’ютері Windows 7: 1 коментар

  Зараз навантаження на очі просто шалена. Комп’ютери, планшети, телефони і т.д. Зір страждає від них сильно, тому відрегулювати яскравість необхідно для комфорту.

  Налаштування яскравості екрана в Windows 7

  Поліпшити сприйняття тексту, зробити більш реалістичним колір фото або відео можна виконати, регулюючи яскравість екрану. Для настільних комп’ютерів це робиться в налаштуваннях монітора. На відміну від цього, в ноутбуках змінити параметри можна за допомогою самої системи Windows 7. Це пов’язано з тим, що в ноутбуках монітор є невід’ємним елементом самого пристрою.

  Налаштування в Windows 7

  Для того щоб змінити налаштування, знадобиться зайти в Панель управління. Тут слід встановити перегляд в режимі великих або дрібних значків. Вибираємо розділ Електроживлення. У вікні, міняємо настройки на ті, які необхідно.

  Якщо клацнути на посилання Налаштування відключення дисплея, перед нами з’явиться список характеристик, які можна змінити. Налаштування поділяються на ті, які будуть при роботі ноутбука від мережі, і якщо він буде працювати від батареї. В останньому випадку рекомендується встановити меншу яскравість, що сприятиме економії витрат ресурсу. У такій ситуації при підключенні і відключенні зарядки, режим яскравості монітора буде змінюватися.

  Отже, в електроживленні можна вибрати потрібний план або схему. Зазвичай тут пропонується два варіанти: Збалансований і Економія енергії. Зробити план активним можна натиснувши на кнопку поруч з ним. При необхідності стандартні настройки можна змінити на свій розсуд. Для цього потрібно клікнути на посилання Змінити настройки плану.

  Пропонують розробники і додатковий план, Висока продуктивність. Він розташовується в нижній частині вікна Параметри електроживлення. Даний режим споживає досить багато енергії, але при цьому забезпечує максимальну продуктивність.

  Крім того, для ноутбуків передбачена функціональна клавіша Fn. Вона знадобиться для того, щоб швидко змінювати яскравість в ту сторону, яку необхідно. Так, на стрілочка зазвичай можна побачити значки у вигляді сонечка або трикутника. На різних моделях, вони можуть бути позначені на різних кнопках. Для того, щоб регулювати яскравість, необхідно натиснути Fn і одну з цих клавіш.

  Як бачимо, для ноутбуків в Windows 7 передбачені спеціальні режими, які дозволяє налаштувати яскравість монітора на власний розсуд. При бажанні всі налаштування можна зробити вручну. На персональних комп’ютерах є спеціальні кнопки на самому моніторі. Натискаючи на них можна встановити той режим, який вас влаштовує.

  Також вам буде корисно дізнатися про те як налаштувати Bluetooth в ОС Windows 7.

  Приклад регулювання підсвічування ноутбука за допомогою клавіші Fn

  Для прикладу будемо використовувати нетбук Lenovo s110 з операційною системою Windows 7.

  Для регулювання підсвічування в ньому використовується клавіша оцінювання Fn в поєднанні з клавішами управління курсором ← і →. Щоб збільшити підсвічування ноутбука Lenovo s110, необхідно використовувати комбінацію клавіш Fn →. Для зниження підсвічування потрібно використовувати комбінацію Fn ←.

  При підвищенні і зниженні підсвічування ви побачите як змінюється значення графічного індикатора. За цей індикатор відповідає програма Hotkey Features.

  Як бачите, збільшити або зменшити параметри освітлення екрану ноутбука за допомогою клавіші «Fn», досить просто. Використовувати цей приклад можна і на інших ноутбуках, оскільки принципи використання клавіш-модифікаторів у них однакові.

  Зокрема, на ноутбуках Samsung NP350 поєднання клавіш:

  • для збільшення яскравості. Fn F3;
  • для зменшення. Fn F2.

  Регулювання яскравості стандартними засобами Windows 7

  Щоб виставити яскравість ноутбука або моноблока стандартними засобами сімки, насамперед слід перейти до Панелі управління. Перейти до панелі керування можна через меню «Пуск» або набрати в програмі «Виконати» команду control

  Після запуску панелі управління необхідно перейти в розділ «Система і безпека».

  Далі переходимо в розділ «Електроживлення».

  Також ви можете зайти в налаштування схеми живлення і виставити яскравість, при якій портативний комп‘ютер буде працювати від батареї або від мережі.

  Как настроить яркость на Windows 7 (если нет простой настройки яркости)

  Вчимося регулювати яскравість екрану в Windows 7

  Часто користувачі операційної системи Windows 7 стикаються з проблемою настройки яскравості екрану. Щоб виправити цю проблему, ми розберемо всі доступні способи настройки яскравості дисплея в Windows 7. Регулювання підсвічування екрану є досить простим процесом, з яким впорається навіть починаючий користувач. Після ознайомлення з матеріалом, ви зможете самостійно налаштувати яскравість портативного або стаціонарного комп’ютера.

  Ручна настройка підсвічування монітора

  У користувачів стаціонарних комп‘ютерів параметри освітлення екрану можна регулювати на самому дисплеї. Для прикладу будемо використовувати монітор LG Flatron W1943SS. Щоб відрегулювати освітлення, необхідно перейти в його меню. Для цього на панелі управління монітора натисніть клавішу MENU.

  Після цього натисніть клавішу AUTO / SET. Повинно відкритися вікно регулювання яскравості, в якому можна її змінити.

  Також хочеться відзначити, що настройки монітора не залежать від того, яка встановлена ​​ОС або driver. Вони регулюються виключно в моніторі. Кожен монітор від різного виробника має свої параметри ручного налаштування. Дізнатися подробиці регулювання параметрів освітлення екрану того чи іншого монітора можна в мануалі, який комплектується при продажу або може бути завантажений в електронному вигляді на сайті виробника.

  Зміна параметрів освітлення екрану за допомогою драйвера відеокарти

  Ще одним цікавим способом зміни освітлення дисплея є регулювання за допомогою драйвера відеокарти. Для нашого прикладу буде розглядатися driver від компанії Nvidia. Щоб відкрити параметри драйвера відеокарти, потрібно натиснути правою кнопкою миші на порожньому місці Робочого столу. Повинно з’явитися контекстне меню.

  У цьому меню виберемо пункт «Панель управління NVIDIA» (для іншої відеокарти може бути по-іншому), після чого відкриється панель параметрів драйвера відеокарти.

  Тепер в цій панелі потрібно перейти до меню «Відео \ Встановлення параметрів кольору для відео».

  В меню регулювання кольору потрібно перейти до графи «2. Як виконати налаштування кольору »і поставити перемикач« З настройками NVIDIA ». Вибравши дані параметри, у вас з’явиться можливість регулювання чотирьох властивостей, серед яких яскравість дисплея. Щоб збільшити або зменшити яскравість дисплея, перетягніть повзунок до плюса або до мінуса і ви побачите, як змінюється підсвічування екрану.

  Такі програми, які регулюють освітлення екрану за допомогою драйвера відеоадаптера, також є у виробників відеокарт Intel і AMD.

  Також в просторах мережі ви можете знайти безліч програм, які регулюють підсвічування дисплея. Всі подібні програми працюють через звернення до драйверу відеоадаптера. Тобто, по суті, вони роблять те, що ви можете зробити в панелі управління відеокарти (в нашому випадку Nvidia). Найцікавішою з усіх подібних програм є F.lux. Її головною особливістю є автоматичне регулювання підсвічування дисплея, яка залежить від часу доби.

  підводимо підсумок

  В даному матеріалі видно, що збільшити і зменшити яскравість дисплея в Windows 7, здатний навіть початківець користувач PC. А ми сподіваємося, що наш матеріал допоможе вам навчитися міняти яскравість монітора комп’ютера.

  BETATECH.COM.UA 2021