Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як налаштувати локальну мережу на комп’ютері

Налаштовуємо з’єднання з мережею, Windows 7

Для того щоб налаштувати локальну мережу в Windows 7, необхідно виконати наступну послідовність дій.

Натисніть «Пуск» в лівому нижньому кутку екрану і виберіть Панель управління.

налаштувати, локальну, мережа, комп

У вікні виберіть Мережа та Інтернет.

Виберіть Центр управління мережами і загальним доступом.

Тепер виберіть Зміна параметрів адаптера.

У вікні виберіть значок «Підключення по локальній мережі», клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть властивості.

Приберіть галочку навпроти Протоколу інтернету версії 6 (TCP / IPv6)

Виберіть Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і натисніть кнопку властивості

На вкладці Загальні виберіть Використовувати наступний IP-адреса і введіть Ваші реквізити

IP-адреса. значення IP адреси з Вашого договору (унікальне в кожному конкретному випадку) Маска підмережі. однакове для всіх значення (255.255.255.0) Основний шлюз. значення основного шлюзу з договору Бажаний DNS.сервер. однакове для всіх значення (172.20.20.20 ) Альтернативний DNS.сервер. однакове для всіх значення (172.30.30.30)

У віконці Підключення по локальній мережі. властивості натисніть кнопку Закрити. Налаштування мережевого обладнання вступлять в силу БЕЗ перезавантаження.

Після настройки підключення по локальній мережі в треї при наведенні на значок підключень з’явиться інформація про те, що підключення успішно встановлено.

Налаштування локальної мережі LAN між комп’ютерами Windows 10, 8 і 7

У цьому керівництві докладно розглянемо, як створити локальну мережу між комп’ютерами з будь-якої з останніх версій ОС Windows, включаючи Windows 10 і 8, а також відкрити доступ до файлів і папок по локальній мережі.

Зазначу, що сьогодні, коли Wi-Fi роутер (бездротовий маршрутизатор) є майже в кожній квартирі, створення локальної мережі не вимагає додаткового обладнання (так як всі пристрої і так з’єднані через маршрутизатор по кабелю або Wi-Fi) і дозволить вам не тільки передавати файли між комп’ютерами, але, наприклад, переглядати відео і слухати музику, що зберігається на жорсткому диску комп’ютера на планшеті або сумісному телевізорі, що не скидаючи його попередньо на флешку (це тільки один з прикладів).

Якщо ви хочете зробити локальну мережу між двома комп’ютерами за допомогою проводового підключення, але без маршрутизатора, вам буде потрібно не звичайний Ethernet-кабель, а cross-over кабель (пошукайте в Інтернеті), крім випадків, коли на обох комп’ютерах встановлені сучасні Gigabit Ethernet адаптери з підтримкою MDI-X, тоді підійде і звичайний кабель

Примітка: якщо вам потрібно створити локальну мережу між двома комп‘ютерами Windows 10 або 8 по Wi-Fi, використовуючи бездротове підключення комп’ютер-комп’ютер (без роутера і проводів), то для створення підключення використовуйте інструкцію: Налагодження підключення Wi-Fi комп’ютер-комп’ютер (Ad.Hoc) в Windows 10 і 8 для створення підключення, а після цього. кроки нижче для того, щоб налаштувати локальну мережу.

Створення локальної мережі в Windows. покрокова інструкція

Перш за все, встановіть однакове ім’я робочої групи для всіх комп’ютерів, які повинні бути підключені до локальної мережі. Відкрийте властивості «Мого комп’ютера», один з найшвидших способів зробити це. натиснути клавіші Win R на клавіатурі і ввести команду sysdm.cpl (Ця дія однаково для Windows 10, 8.1 і Windows 7).

Відкриється якраз потрібна нам вкладка, в якій можна побачити, до якої робочої групи належить комп’ютер, в моєму випадку. WORKGROUP. Для того, щоб змінити ім’я робочої групи, натисніть «Змінити» і задайте нове ім’я (не використовуйте кирилицю). Як я вже сказав, ім’я робочої групи на всіх комп‘ютерах має збігатися.

Наступним кроком, зайдіть в Центр управління мережами і загальним доступом Windows (його можна знайти в панелі управління, або за допомогою правого кліка по значку підключення в області повідомлень).

Для всіх профілів мережі потрібно увімкнути мережеве виявлення, автоматичне налаштування, загальний доступ до файлів і принтерів.

Перейдіть до пункту «Додаткові параметри спільного доступу”, перейдіть до розділу «Всі мережі» і в останньому пункті «Загальний доступ з парольного захистом» виберіть «Відключити загальний доступ з парольного захистом» і збережіть зміни.

Як попередній підсумок: на всіх комп’ютерах локальної мережі повинно бути встановлено одне ім’я робочої групи, а також мережеве виявлення; на комп’ютерах, папки з яких повинні бути доступні в мережі, слід включити загальний доступ до файлів і принтерів і відключити загальний доступ з парольного захистом.

Вищеописаного досить, якщо всі комп’ютери у вашій домашній мережі підключені до одного роутеру. При інших варіантах підключення може знадобитися задати статичний IP-адресу в одній підмережі у властивостях підключення LAN.

Примітка: в Windows 10 і 8 ім’я комп’ютера в локальній мережі задається автоматично при установці і зазвичай виглядає не кращим чином і не дозволяє ідентифікувати комп’ютер. Щоб змінити ім’я комп’ютера використовуйте інструкцію Як змінити ім’я комп’ютера Windows 10 (один із способів в керівництві підійде і для попередніх версій ОС).

Надання доступу до файлів і папок на комп’ютері

Для того, щоб надати загальний доступ до папки Windows в локальній мережі, клікніть правою кнопкою миші по цій папці і виберіть пункт «Властивості» і перейдіть до вкладки «Доступ», на ній натисніть кнопку «Розширена настройка».

Позначте «Відкрити спільний доступ до цієї папки», після чого натисніть «Дозволи».

Відзначте ті дозволи, які необхідні для цієї папки. Якщо потрібна можливість тільки читання, можете залишити значення за замовчуванням. Застосуйте зроблені настройки.

Після цього, у властивостях папки відкрийте вкладку «Безпека» і натисніть кнопку «Змінити», а в наступному вікні. «Додати».

Вкажіть ім’я користувача (групи) «Все» (без лапок), додайте його, після чого, встановіть ті ж дозволу, що встановлювали в попередній раз. Збережіть зроблені зміни.

Встановлення та налаштування MyTest

Про всяк випадок, після всіх виконаних маніпуляцій, має сенс перезавантажити комп’ютер.

Доступ до папок в локальній мережі з іншого комп’ютера

На цьому настройка завершена: тепер, з інших комп’ютерів ви можете отримати доступ до папки по локальній мережі. зайдіть в «Провідник», відкрийте пункт «Мережа», ну а далі, думаю, все буде очевидно. відкривайте і робіть з вмістом папки все, що було встановлено в дозволах. Для більш зручного доступу до мережевої папки, можете створити її ярлик в зручному місці. Також може виявитися корисним: Як налаштувати DLNA-сервер в Windows (наприклад, для відтворення фільмів з комп‘ютера на телевізорі).

якщо гра стара то можливо потрібно встановити IPX протокол, наприклад для гри Герої меча і магії або для CC.

Як налаштувати. Комп’ютерну мережу ? TCP/IP v4.

Не знаю що за дурниця але після настройки по даній інструкції локальної мережі через RG кабель на другому PC все одно вимагає пароль та ім’я користувача, а домашню групу зовсім налаштувати на обох пишеться Інші PC домашньої групи зараз недоступні, і до речі пора б саму інструкцію оновити тому як деякі опції на Віндоус 10 на даний момент просто відсутні наприклад у властивостях папок немає вкладки доступ.

READ  Як передати фото на комп'ютер

Планую оновлювати інструкцію на початку квітня, коли чергове оновлення 10-ки вийде (там взагалі домашні групи ніби як зникнуть).

Погано що домашні групи зникнуть (треба спробувати перешкодити цьому процесу завтра спробую перешкодити зникнення домашніх груп)

Два компа (по кабелю) і ноут (по wi-fi) об’єднані в мережу через роутер. І до останнього поновлення Win 10 все працювало, а після поновлення комп’ютери і ноут бачать один одного, а доступу немає. В налаштуваннях всі доступи включені, парольний захист відключена, робоча група однакова і час і дата теж. Загальний доступ до дисків надано, ну чого ще цим сволотам з дрібном’який компанії треба? Навіщо такий геморой і танці з бубном, але ж раніше мережу так легко налаштовувалася.

я теж якось налаштував локалку між компом і ноутом, причому дуже легко, буквально за інструкцією, але потім вінду перевстановив на ноут і все, кінець. Нічого налаштувати не виходить. Як же дістали ці чорти з майкрософт зі своєю 10-й.

Особисто мене просто бомбить з налаштування мережі. У мене 2 PC будинку, w10 однаково встановлення всього, мережа налаштована по інструкції. То один PC. другого не бачить, то один одного не бачать, то не бачать, але якщо вручну ім’я PC в мережі прописати починає відображають диски, то пускають на Розшарені диски і папки, то не пускає. Постійно танці з бубнами. Це просто дурдом якийсь, невже не можна було зробити настройку мережі по 1 кліку, це ж мої PC в моєму домі, нафіга стільки складнощів робити Майкрософт? Скільки років я так і не можу зрозуміти як налаштовувати мережу, якщо все зробити по інструкції. воно працює через раз, мабуть від фази місяця залежить.

чорти майкрософтенскіе не вас одних дратують. Така ж ситуація.

Добрий день. Роутер в ЛВС. Як їм управляти з компа. спасибі.

Як налаштувати локальну мережу windows 10

Вою від безсилля! третій день бьюсь.На одному PC налаштував домашню групу, на іншому намагаюся під’єднатися, вилітає помилка «домашні групи не виявлені в мережі. бла-бла-бла »комп’ютери пінгуються і туди і назад. осі абсолютно однакові. Брандмауер відключені, в провіднику в папці «мережу» бачать один одного. на обох відключена служба оновлення Windows. що може бути?

Який антивірус використовуєш? 2. Проблема може бути саме в ньому 3. Дивись його налаштування і політику мереж, в Norton security в налаштуваннях потрібно додавати окремо Ім’я компа і IP 4. Спробуй видалити антивирь і все запрацює, якщо не впораєшся в його настройках мережі. 5. c EIS вирішив проблему видаленням eset internet security не став заморочуватися поставив Norton Security інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні

Добрий день. «Після цього, у властивостях папки відкрийте вкладку« Безпека »і натисніть кнопку« Змінити », а в наступному вікні.« Додати »» Але кнопка «додати» у мене не активна. Ось скрін. Пож. підкажіть, що зробити.

Це системна папка з власником TrustedIsntaller. Для неї це так не вийде. Але цей крок можна пропустити, якщо ви будете підключатися під ім’ям користувача з паролем, тобто читати папку можна буде. Тут взагалі мені б статтю цю всю переписати, давно писав, є деякі неточності і не всі актуально.

Але, у мене в цій вкладці немає «все», є користувачі, все одно також.

Блін що за дичину зробили в вин 10 із загальними папками. Створюю на PC вин 10 точку доступу прогой Коннектіфай Підключаю до створеної мережі комп з вин 7. Всі налаштовую за інструкцією: Однакове ім’я робочої групи: так Мережеве виявлення і доступ до всього на обох компах: так Папки з загальним доступом і всіма дозволами для всіх: да Результат: вин 10 бачить тільки свою мережу і папки, на вин 7 нічого не бачить вин 7, провідник нічого не бачить, TotalCommander (TC) бачить свою мережу і папки. Танцюю з бубном, у домашньої групи на вин 7 якісь проблеми, виходжу з домашньої групи. Дивлюся домашню групу на вин 10, а немає її виявляється випиляли її дрібні гади, ну і фіг з нею. Результат: Вин 10 бачить обидві мережі і все розшарені папки, можна копіювати файли туди сюди і видаляти. Він 7, МС не бачить нічого, провідник бачить тільки свою мережу і свої папки! Мережа та папки з вин 10 не бачить хоч убийся! Далі танцюю з бубном, знаходжу баг: на вин 7 скидаються настройки мережевого визначення, знаходжу рішення (запускаю потрібні служби), мережеве виявлення знову працює, але бестолку. Дивлюся далі тип мережі: на вин 10 приватна. змінити ніяк не можна. На вин 7 громадська. теж змінити ніяк незя. Люто стукаю в бубон, бачу знову проблеми з домашньої групою на вин 7, запускаю усунення проблем, які не усувається але вінда пропонує поміняти тип мережі на домашній (приватний), дико кричу на неї, змінює і про чудо проблема з домашньої групою теж зважилася. Результат: обидва компа тип мережі приватна (домашня). ефекту нуль Створюю домашню групу на вин 7: Результат: На вин 10 в мережі з’явився медіаплеєр, вин 7 по раніше нічого не бачить крім себе. Виходжу з домашньої групи знову. Знову люто стукаю бубном. Намагаюся в вин 10 створити загальну папку інструментами нібито Поділитися, надати доступ і т.п не працює, в мережі створюється типу мережева папка і для чогось расшарівать вся папка юзверя але загального доступу до них немає в параметрах, а дрібні виродки адже стверджують що це нібито заміна домашньої групи. Лан, шарю папку по-старому (десять раз натисни туди, сто туди), до речі цей спосіб теж зачемто расшарівать разом з цільовою папкою всюпапку юзверя, доводиться її кожен раз отшарівать, цей баг ще з 7 перекочував. Ну вобщем результат нуль, вин 7 як і раніше не бачить папки на вин 10. Танцюю далі. На вин 10 створюю ярлик шареной папки і копіюю його по мережі в кулі на вин 7 Потім на вин 7 з мережевої папки запускаю цей ярлих і бац заходжу в цю папку на вин 10 і раптово провідник на вин 7 починає бачити мережу і папки на вин 10 (ТЗ як і раніше нічого не бачить). Ок закриваю папку і тут бац, вин 7 знову не бачить вин 10. Яким дивом кидаю ярлик на робочий стіл вин 7, запускаю. працює так само як з мережевої папки. Відправляю з вин 10 на вин 7 по сітці киношку. На вин 7 запускаю, показує. Намагаюся провідником скопіювати файл, провідник падає і перезапускається. Переміщаю в вин 10 файл з папки на вин 10 в папку на вин 7 Намагаюся на вин 7 знову його скопіювати провідником. знову падає. Роблю теж Тоталь. все працює. На вин 10 перейменовую шареную папку, злітає кулі. Роблю кулі як раніше, створюю ярлик, відправляю на вин 7. Намагаюся на вин 7 його запустити, фіг. ярлик мертвий. Спробував ще кілька разів по кожному не працює Focus з ярликом. Перезавантажувати вин 7, конекчу, знову тип мережі громадська і помилка домашньої групи. Лечу як раніше. Пробую знову Focus з ярликом НЕ РА БО ТА ЕТ Тут я все, СК МАЙКИ Я ВАС НЕНАВИЖУ ВИ ГІРШЕ ФОШІСТОВ Що я роблю не так, допоможіть люди добрі; (

READ  Як перенести інформацію з комп'ютера на комп'ютер

У мене підключені два компа звичайним проводом. Проблема така ж, з точністю до навпаки: сімка бачить десятку, десятка не бачить сімку, тільки медіапристроїв. На вашу методу з ярликом зробив. Провідник побачив в мережі комп з сімкою, і я кліком правої кнопки миші, закріпив його на початковому екрані. Перезавантажив обидва компа і після з початкового екрана пробую відкривати: видає помилку доступу і пропонує скасування або діагностику. Натискаю діагностику і все відкривається. І навіть є доступ до принтера підключеному до PC з сімкою. Я дуже радий. Дякую Вам за ваш досвід 🙂

Вобщем за тиждень інтернет пошуків і власного досвіду, вдалося з’ясувати наступне: 1. У Win 10 криворукий індуси жорстко поглумилися над DNS і якщо у вас динамічний IP ніякі танці з бубном не допоможуть, навіть якщо і вийде випадково потрапити в резонанс, через кілька хвилин все відвалиться. Нічерта не працює навіть при використанні софта. Крім Connectify, але 2. Connectify в штатному режимі теж не працює, потрібно в настройках включати використовувати WiFiDirect, це чудесним чином вирішує проблему з инетом і частково із загальним доступом, але 3 Connectify роздача інету є тільки в платній версії, причому коштує вона непристойно дорого. але для людей з розширеними уявленнями про мораль це дуже просто вирішується =) 4 WiFiDirect це що то типу блютус, порівняно новий протокол для підключення будь-яких там бездротових навушників та інших пристроїв але тільки по Wi-Fi, детально можна почитати на вікі. Вроди як для зв’язку між комп’ютерами не обладнаний спеціальним чіпом він не призначений, але як то по хитрому воно працює, перевірено на смарте якому більше 7 років і ноутбуці, більше 5 років. 5 Інші проги використовують WiFiDirect для організації мережі і роздачі інету я знайти не зміг, якщо хто знає підкажіть. 6 Є ще прога TMeter, древня, від наших хлопців, безкоштовна для мережі до 3х комп’ютерів, основне призначення роздача інету і контроль трафіку, але зв’язок вона робить по власних протоколах, в обхід цієї віндовскій порнухи. Сам не пробував, дуже заморочений інтерфейс, але кажуть працює. 7 Connectify, якщо намагатися підключити до точки більше одного пристрою, то вони постійно відвалюються і перепідключатися. Можливо проблема в моєму дешманском однопоточном Wlan адаптер, на ноута з вбудованим адаптером має бути трохи краще за ідеєю. 8 Ноут з вин 7 так і не бачить папки розшарені на PC з вин 10, хоча вин 10 бачить кулі на вин 7. Є думка що проблема в тому що індуси варварськи випиляли Домашню групу в вин 10. Добрі люди з Lenovo, теж видать з цим натр сь свого часу і зробили абсолютно безкоштовну утиліту SHAREit, яка расшарівать папки через WiFiDirect (вроди якомога не тільки між комп’ютерами але смарт теж), ще не пробував, як руки дійдуть відпишуся про результати.

Upd з приводу SHAREit Коротко: Чи не працює Детально: Для роботи потрібно щоб на обох пристроях був запущений клієнт. Клієнт Нишпорить не сумісний з Коннектіфай, при запуску шарить все підключення до коннектіфаю відвалюються. На PC з вин 7 Нишпорить не може звернутися до точку доступу, відповідно клієнт на вин 10 її не бачить. Точка доступу створена шарить на вин 10 видно на вин 7 але вин 7 до неї підключитися не може. Клієнт шарить на вин сім бачить клієнт на вин 10 але підключитися до нього не може. Разом виходить що Коннектіфай в режимі WI-FI Direct єдиний робочий спосіб роздати інет і односторонню мережу між вин 10 і іншими пристроями без залізного роутера. Приємна дрібниця: З коннектіфая можна вийти залишивши точку доступу активної, економія 80-100 метрів оператіви.

Увімкніть службу з корявим назвою. Публікація ресурсів виявлення функції. все запрацює.

Все ясно. Думав тільки у мене глюки дикі при налаштуванні мережі. Системник. Підключений кабелем до роутера. Чи не бачить не те що мережа, себе не бачить. Ноутбук. Себе весь час бачить. Мережа іноді бачить. Якщо спробувати зайти на системник, а там порожня папка. Немає нічого розшарений. Нетбук. Поводиться приблизно як і ноут, тільки менш пристойно. Поки стояла сімка, все прекрасно працювало. 10-ка це повний облом. Колись в офісі робив внутрішній чат. Там були папки загального доступу. Доведеться напружити мозок, і створити мережу за допомогою сторонніх програм

Глюк у 10-ки наступний. 10-ка стоїть на системнике, ноутбуці, нетбуці. Мережа з’явиться тільки у комп’ютера, включеного першим. Він буде бачити всі комп’ютери в мережі та їх загальні папки. На інших же мережу відображатися не буде. Якщо вам потрібно скопіювати файли з мережі, то той комп, звідки треба завантажити файли повинен включатися першим. І все ОК.

А скринька просто відкривається. Для тих у кого не працює локальна мережа на десятці. У Windows 10 версії 1803 слід включити службу з корявим назвою. Публікація ресурсів виявлення функції. І поставити її в автоматичний режим.

Ну ок вин 7 побачив мережу на вин 10, але зайти на неї все одно не може. Які ще потрібно вимовити заклинання?

Величезне дякую! Запрацювало після включення цієї служби. Три ноутбука. вин 10, вин 10 і вин 7. Постійно хтось когось не бачив, іноді і себе. Зараз все працює як треба.

Уууууууууу, спасибі Вам огромнооое. Налаштовував все правильно, але не виходило увійти в комп, тому що у нього була налаштована парольний захист. І тільки у вас я знайшов де потрібно ставити галочку. Спасибі Вам большоооооее!

ipscaner хлопці вам на допомогу. все знайде і підключить

два комп’ютери один вин 10 інший вин 7. на вин 7 бачить комп 10, а на вин 10 не бачить вин 7, в якому PC шукати причину і що потрібно зробити?

Добрий день. Вивчити параметри на комп’ютері з 7-кою, мережеве виявлення та інше. Також тут в коментарях, якщо не помиляюся, пару рекомендацій на такий випадок давали.

Взагалі не зрозуміло, куди клацнути, щоб потрапити в Додаткові настройки доступу. Автор забув написати. З Андроїда бачу ноут (Він7), спроба зайти. питання пароля та імені користувача. Все, що мені потрібно. дізнатися, який LAN-пароль і ім’я передбачено, коли створювалася мережу. Всі. А заткнув на те, що не знаю, як вийти в це вікно:

Як сказав оратор вище. вою від безсилля.

Це вікно відкривається в 7-ке в центрі управління мережами і загальним доступом. змінити додаткові параметри спільного доступу (пункт зліва в панелі)

Таким же способом Разшарив весь диск! Дякую за статтю!

READ  Включення блоку живлення без комп'ютера

Може кому допоможе мій спосіб. З’єднував в мережу 10 і 8 вінду. Станцював з бубном по кожному запропонованому тут варіанту. і нічого хорошого. Все одно вилазила табличка з вимогою пароля. Тобто, створення додаткового лівого користувача мені не допомогло. Тоді я на кожному PC створив користувача з даними іншого компа, і тим же паролем на вхід. на PC А створив учетку компа Б на PC Б створив учетку компа А ті ж ім’я і пароль, які ви вводите при вході в систему. у 10 вінди потрібно вказати саме пароль, пін не пройде

і при расшаріваніє дисків вказував дозвіл на доступ саме цього користувачеві. після цього всі підключилося моментально.

Діма привіт. Така ситуація. Купив синові з вайфай. Налаштував, як-то комп’ютер його побачив. Потім я його вимкнув на декілька днів. І після включення жодне з пристроїв підключених до мого модему по Wi-Fi, не бачить принтер. При цьому на принтері горить що він підключений через Wi-Fi. І в модемі видно підключені пристрої. Ну як би не працює зв’язок по Wi-Fi між пристроями, dhcp підключений. Чи може це бути проблема в самому модемі. Тп Лінк 8961 нд. Тому що я якось зауважував таке iPad по iTunes через Wi-Fi працював. я міг без проводів на iPad закинути Файли з компа, потім перестав. Грішу на модем що думаєш. Просто перестав працювати як би не дає пристроїв до нього підключеним бачити один одного чи

Добрий день. Боюся, недостатньо інформації, щоб здогадатися, в чому справа. може взагалі тимчасовий збій і зараз у вас вже все працює, або просто перезавантаження роутера буде досить.

Вітаю! Хочу налаштувати локальну мережу між настільним PC і ноутом безпосередньо. Ноут підключений до wi-fi і у нього є інтернет. При підключенні двох комп‘ютерів безпосередньо, ноут починає роздавати інет на настільний PC, однак він мені там не потрібен. Як можна зробити так, щоб на настільному PC інету не було, а на ноут залишався, при цьому щоб вони були один до одного підключені? (Інет через wi-fi роутер мегафон, Ноут. PC приєднуються по кручений парі)

Добрий день. У вас судячи з усього у властивостях Інтернет-підключення на ноутбуці включений загальний доступ до Інтернету. Як вимкнути (на ноут): 1. WinR. ncpa.cpl 2. Відкриваємо властивості бездротового підключення (правий клік. властивості). 3. Дивимося вкладку «доступ».

Локальна мережа Gigabit Ethernet! Як робити терморегулятори 4-парної кручений пари від роутера до пристроїв: принтер, комп‘ютер, ноутбук, Smart-TV? Перехресно за принципом кросовера (1Гб) або прямим підключенням як патч-кордом (начебто тоді максимум 100 МБ)?

Вітаю! Я хочу 2 домашніх комп’ютера під’єднати до модему через роутер. Питання: чи будуть пакети, що відсилаються в мережу 1-м комп’ютером, доступні іншого комп’ютера? Інакше кажучи, чи зможе 2-й комп‘ютер перехоплювати пакети, що відсилаються 1-м комп’ютером?

Добрий день. Складно, але теорія дозволяє, якщо поставити собі за мету і сісти читати доки. Але тільки теорія, на практиці у конкретній техніці може і не вийти. Сам по собі він звичайно нічого перехоплювати НЕ буде.

Блін, чомусь вийшли мережі різні на двох комп’ютерах, підключених до одного роутеру в сусідні порти. І ніяк не можу створити одну мережу для обох. Одна. «Мережа 2» російською! Друга. з інгліш-назвою, узятим з назви Wi-Fi-мережі роутера. Робочі групи. однакові, мережі. приватні беспарольному, Вінди. абсолютно однакові. Назви мереж можна змінювати як завгодно, але «Мережа 2» не змінюється і «домашня група» не створюється в принципі (вимагає створення TCP / IPv6, який і так створений, на цьому все і закінчується) В результаті. ті ж трабли, які перераховані в вищевикладених постах: один комп відмінно бачить розшарений диск у другого, другий. тільки себе, іноді (секунд на 15-20-ть) і диск у першого Як перемогти цю справу, хто знає?

Добрий день. Взагалі назва мережі не повинно ні на що впливати, воно задається Windows саме і як би ніякого відношення до того, в одній мережі комп’ютери чи ні не має. З ідей. а чи немає якихось віртуальних мережевих адаптерів в системі? Від віртуальних машин і т.п.? Вони в теорії можуть впливати.

Не можу організувати «домашню групу». потрібне створення протоколу версії IPv6, який і так включений, і у властивостях мережі, і в роутері. При діагностиці повідомляється, що «Протокол IP версії 6 IPv6 відключений. НЕ виправлено», на цьому все і закінчується У чому проблема і як побороти цю справу?

І ще одне питання з області лікнепу: чому одна мережа обізвана як «Мережа 2», а друга (на іншому PC). з інгліш-назвою, узятим з назви Wi-Fi-мережі роутера? Адже якщо комп‘ютери підключені до одного роутеру, та ще й в сусідні порти, то вони знаходяться в одній локальній мережі

Мережа. приватна, однорангова, беспарольному, складається з двох комп’ютерів, підключених по шнуркам до роутера. Вінди на них абсолютно однакові. Трабли з мережею. ті ж, що і перераховані в вищевикладених постах: один копм відмінно бачить розшарений диск у другого, другий. тільки себе, хоча іноді (секунд на 15-20-ть) і диск у першого

Добрий день. Підкажіть, Windows 10 в локальній мережі бачить комп’ютери тільки з Windows 10, а комп’ютери з win 7 і win xp не бачить. Я вже весь інтернет прочитав, але схожих тим не знайшов, напевно це унікальна проблема у мене.

Привіт, Дмитро. Дуже прошу допомогти. На роботі одноранговая локальна мережа, комп’ютери з Windows 10, ip динамічний. На всіх комп’ютерах розшарено папка документи. Всі бачать один одного, копіювати, змінювати можна, але не виходить копіювати в кореневу папку документи, а тільки в її підпапки, наприклад Документи / Звіти тощо Як зробити можливим копіювання файлів в корінь папки Документи, а не тільки в її підпапки?

Добрий день. А якщо спробувати на вкладці «Безпека» у властивостях папки додати повний доступ для групи «Всі»?

Дякую за відповідь, Дмитро. У нас там так і налаштоване Дозволити → Всі → Повний доступ → Для цієї папки, її підпапок і файлів. Але в саму папку копіювати не виходить.

Спасибі вам! мені допомогло це: «в останньому пункті« Загальний доступ з парольного захистом »виберіть« Відключити загальний доступ з парольного захистом »». і все запрацювало. ну чому в винде все так зроблено, сам не розберешся. Хотів дізнатися. чому саме цей пункт заважає, і для чого він взагалі потрібен?

Дивіться як: з цим пунктом, коли він включений, ви можете отримати доступ до папок на тому комп’ютері тільки якщо будете використовувати для підключення обліковий запис з паролем яка є на тому самому віддаленому комп’ютері. Навіщо. безпека, може бути важливо в корпоративних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021