Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати роутер Asus rt n19

Asus-роутер: настройка по кроках. Інструкція по налаштуванню роутера Asus

Для створення домашньої мережі знадобиться роутер. Помічено, що більшу частину покупців цікавить WI-FI-роутер Asus. Плануючи його придбати, необхідно уточнити необхідні характеристики у провайдера, а також визначитися, які додаткові функції вам знадобляться. Обираючи ті чи інші опції, пам’ятайте, що вони потребують в налаштуванні.

налаштувати, роутер, asus

Мережеві технології зайняли міцні позиції у всіх сферах життя. Компанія Asus займає не останнє місце на ринку обладнання для створення мереж. Роутери цієї марки вважаються одними з найнадійніших і простих у використанні. Найбільш поширеними моделями для будинку є:

 • Asus WL-500W;
 • Asus WL-330N;
 • Asus RT-N66W;
 • Asus RT-N53;
 • Asus RT-N18U;
 • Asus RT-N16;
 • Asus RT-N15;
 • Asus RT-N12;
 • Asus RT-N10;
 • Asus RT-G32.

Порівняння технічних характеристик допоможе вам вибрати відповідну модель маршрутизатора Asus. “Wi-Fi”.роутер цієї марки з найпростішими функціями коштує недорого. Різноманітність зовнішніх характеристик не повинно вас бентежити. Найчастіше це просто оригінальний корпус, в який поміщений стандартний роутер Asus. Відгуки інших покупців можуть вказати на найбільш вигідну пропозицію.

Якщо роутер надає провайдер, то необхідні настройки вже встановлені. Для власників корисно знати, де і які кнопки розташовуються, як працює Asus-роутер.

Налаштування в цьому випадку не важко. Основна частина роутерів для будинку має наступні зовнішніми інтерфейсами:

 • Скидання настройки. кнопка Reset. Щоб скинути стан роутера і повернення до стандартної натисніть тоненьким предметом (стилусом, голкою, грифелем олівця) на цю кнопку, втопивши її всередину корпусу, але не дуже сильно.
 • Кнопка включення. відключає і включає живлення пристрою, знадобиться для перезавантаження роутера в разі його зависання. Якщо мережа забарилася роботу або перестала функціонувати, вимкніть живлення роутера на одну-дві хвилини, а потім запустіть пристрій знову.
 • Роз’єм живлення. до нього підключається блок живлення пристрою.
 • Порт WAN (internet). сюди вставляється інтернет-кабель.
 • Порти LAN (1-4). для під’єднання до інтернету різних пристроїв через провід: комп’ютерів, ноутбуків, телевізорів, приставок.
 • WPS. призначений для автоматичного підключення до Wi-Fi, вимагає спеціальної установки на комп’ютері.
 • USB-порт. дозволяє підключати до роутера додаткові пристрої: модем, накопичувачі пам’яті або принтер. Таким портом оснащений майже кожен Asus-роутер. Налаштування 3G-модема. це тема окремої статті.
 • Антени. в залежності від моделі їх може бути від однієї до трьох.

Налаштування мережевого підключення на комп’ютері

Після того як ви під’єднали роутер, можна приступати до налаштування. Зробити це можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до нього за допомогою LAN-кабелю. У настройки потрапити можна і через Wi-Fi. Хоча більшість виробників рекомендує користуватися провідним з’єднанням. Обов’язково поцікавтеся у провайдера мережевими настройками.

Якщо в домашній мережі встановлено роутер, то всі параметри комп’ютер отримає автоматично. Налагодження підключення по локальній мережі не потрібно. У Windows 7 необхідно зайти в «Центр управління мережами і загальним доступом» або через «Пуск» і «Панель Управління», або через іконку мережевого підключення в нижньому правому куті монітора. У пункті «Зміни параметрів адаптера» знайдіть «Підключення по локальній мережі». Правою кнопкою миші відкрийте його властивості, потім знайдіть протокол Інтернету tcp / ip версії 4, виділіть її та натисніть кнопку «Властивості» нижче. Поставте галочки «Отримати IP-адресу автоматично». Те ж саме виставте і в рядку отримання DNS. збережіть зміни.

Для деяких моделей потрібно завантажити спеціальне програмне забезпечення. Таких як, наприклад, модель Asus N12. роутер, популярний у користувачів і провайдерів. Для цього в адресному рядку набирається www (точка) Asus (точка) ru. У браузері відкриється головна сторінка сайту виробника. Знайдіть в меню «Сервіс» пункт «Центр завантаження». У пошуку вбийте назву моделі роутера. У знайдених файлах виберіть версію, зазначену на наклейці на задній частині пристрою. Виставте потрібний вид операційної системи. Скачайте прошивку. Її необхідно буде встановити, зайшовши в інтерфейс роутера. Деякі пункти можуть відрізнятися в різних модифікаціях, але в цілому вони схожі. Зайти в інтерфейс більшості роутерів можна, набравши в адресному рядку 192.168.1.1. У вікні авторизації вбиваємо пароль admin і ім’я користувача admin. На закладці “Адміністрування” знайдіть пункт “Оновити мікропрограму”. Встановіть для поновлення шлях, по якому ви зберегли прошивку, завантажену з офіційного сайту. Оновлення програму, після чого можна буде приступити до налаштувань.

Розглянемо налаштування роутера через WEB-інтерфейс. Зразком послужить WI-FI роутер Asus RT-N10 (12, 15, 16, 56). Це популярні моделі, які часто використовують найбільші російські провайдери, попередньо забезпечивши їх власної прошивкою. Виглядає інтерфейс по-різному, але основні пункти настройки практично не відрізняються. Спочатку ви потрапите на загальну вкладку налаштувань. Зліва можна побачити додаткові розділи. Як правило, тут необхідно задати назву для вашої мережі. У разі Asus RT-N10 на головній вкладці задається швидкість сигналу Wi-Fi, а також відключається або включається сама можливість його роздачі. Тут же відображаються основні настройки, такі як IP-адреса, вже після отримання їх роутером.

Такими провайдерами, як “Ростелеком” і “Білайн”, налаштування мережі для роутера висилаються автоматично. Для них всюди ставляться галочки «Отримувати автоматично». Ім’я VPN-сервера видається провайдером, як і ім’я користувача з паролем. Для “Ростелекома” тип WAN-підключення буде PPPo3, для “Білайну”. L2TP.

У випадку з іншими компаніями може знадобитися вбити настройки вручну. Для початку, зайшовши на відповідну вкладку, налаштуємо WAN-підключення. Провайдер зобов’язаний надати інформацію про IP-адресу, шлюзі і DNS-серверах. Маска підмережі для всіх роутерів матиме значення 255.255.255.0. Виняток становлять настройки фіксованого зовнішнього IP-адреси. Зустрічається це вкрай рідко, послуга надається не безкоштовно. У цьому випадку значення маски також видається провайдером. Якщо послуга підключена, то всі дані повинні бути вказані в договорі або додатку до нього. Розібравшись в документації, ви легко вирішите питання про те, як налаштувати роутер Asus. Всі зміни зберігаються кнопкою «Застосувати».

Як встановити роутер Asus

Для коректної та безпечної роботи пристрою важливо правильно його підключити. Купуючи роутер до домашньої мережі, будьте готові до того, що буде потрібно:

 • Підключити пристрій до електроживлення. Знадобиться розетка, распложенная недалеко від місця установки роутера, а також подовжувач.
 • Приєднати WAN-кабель, по якому інтернет проведено в квартиру. Зверніть увагу на його стан, він повинен бути обжатий, не мати розломів, розривів оболонки, в іншому випадку зв’язок може працювати некоректно.
 • Потрібно підключити провід LAN до комп’ютера, а можливо, і розвести провідний інтернет на кілька пристроїв. Вам знадобляться обтиснуті з двох сторін відрізки LAN-кабелю, відповідні по довжині відстані від місця розміщення роутера до робочого столу з комп’ютером. Краще, якщо дроти будуть трохи довше. Для з’єднання роутера з комп’ютером потрібен кабель з прямою обжимкой. Неприпустимо, щоб він бовтався вільно, і довгі дроти необхідно закріпити.
 • Підключення додаткових пристроїв: принтера (якщо є USB-порт), мережевого сховища даних, ігрової приставки і інших подібних девайсів.
 • Встановити кріплення для роутера. Ви, звичайно, можете залишити роутер на столі, але набагато безпечніше закріпити його на стіну. Дотримання правил допоможе надовго зберегти в робочому стані Asus-роутер. Налаштування мережі можлива тільки після закінчення монтажу.
READ  Налаштування биоса на материнській платі Asus

Врахуйте, що виконати всі пункти самостійно, не маючи спеціального обладнання, не так просто. Для монтажу обладнання ви можете звернутися за допомогою до фахівців. А ось налаштувати роботу домашньої мережі самостійно. цілком реально. Варто тільки вивчити інструкцію. Наприклад, якщо у вас виникло питання про те, як підключити роутер Asus RT-N10, допомога може надати ваш інтернет-провайдер. Також, сподіваємося, корисною виявиться інформація, представлена ​​в нашій статті нижче.

Налаштування бездротової мережі

Для настройки Wi-Fi зайдіть на бічну вкладку «Бездротова мережа». Тут необхідно дати мережі ім’я в пункті SSID. Потім встановіть тип шифрування, підтримуваний вашими бездротовими пристроями. Після чого придумайте пароль для бездротової мережі. Без потреби не міняйте інші параметри. Збережіть зміни. Крім того, для роботи Wi-Fi буде потрібно налаштувати бездротове з’єднання на комп’ютері і ноутбуці. На більшості сучасних роутерів два Wi-Fi-діапазону: 2,4 і 5 МГц. Налаштувати необхідно обидві вкладки, а також захистити їх паролем.

Додаткові настройки можуть знадобитися, якщо у вас є приставка або телевізор, підключення провідним з’єднанням до локальної мережі. У цьому випадку на відповідній вкладці знайдіть пункт вибір порту IPTV STB. Встановіть номер LAN-порту, до якого підключена приставка.

DHCP-сервер. інструмент, який роздає комп’ютерів домашньої мережі IP-адреси. Вони можуть знадобитися для доступу до локальної мережі провайдера або так званої кулі. Щоб комп’ютера відповідав строго певний IP-адреса, встановіть на вкладці галочку, що включає ідентифікацію по MAC-адресами. Побачити останній можна в відомостях мережевого підключення. Функція трансляції фізичних адрес корисна, якщо вони фіксуються у провайдера. У таких випадках при підключенні нового пристрою до мережі необхідна його прив’язка. При установці трансляції фізичної адреси комп’ютера він буде передаватися на Asus-роутер. Налаштування нескладна. потрібно поставити прапорець для активації цієї функції. Тепер ви спокійно зможете підключати ноутбук або комп’ютер безпосередньо до WAN-кабелю, що не реєструючи його у провайдера кожного разу.

DHCP-сервер необхідно включити для присвоєння комп’ютерів в мережі адрес. Призначення має присвоюватися вручну, якщо ви хочете отримувати доступ до локальної мережі провайдера з усіх комп’ютерів. Задайте діапазон IP-адрес, вказавши кінцевий і початковий адреси пулу (настройки можна дізнатися у провайдера). Всі інші пункти залиште без зміни. У випадаючому списку фізичних адрес пристроїв вашої домашньої мережі додавайте кожному свій по порядку. Після внесення всіх змін потрібно перезавантажити Asus-роутер. Налаштування закінчена. Після чергового завантаження перевірте роботу інтернету з усіх пристроїв. Якщо все в порядку, зайшовши в пункт “Адміністрування”. “Управління настройками”, збережіть налаштування роутера на комп’ютер на всякий випадок.

Налаштування Wi-Fi на роутері Asus RT-N10

Налаштування рис бездротової Wi-Fi мережі на Asus RT-N10

Для того, щоб налаштувати бездротову мережу на даному маршрутизаторі, виберіть у меню опцій Asus RT-N10 зліва пункт «Бездротова мережа», після чого зробіть потрібні функції, значення яких пояснені нижче.

 • SSID: це ім’я бездротової мережі, тобто те назва, яке Ви бачите, коли підключаєтеся по Wi-Fi з телефону, ноутбука або іншого бездротового пристрою. Воно дозволяє відрізняти свою мережу від інших в вашому домі. Краще використовувати латиницю і числа.
 • Метод перевірки автентичності: рекомендується встановити значення WPA2-Personal, як найзахищеніший варіант для домашнього використання.
 • Попередній ключ WPA: тут Ви можете поставити пароль на Wi-Fi. Він повинен складатися більш ніж з восьми латинських символів та / або цифр.
 • Інші властивості бездротової Wi-Fi мережі поміняти без необхідності не слід.

Після того, як ви задали всі властивості, натисніть «Застосувати» і дочекайтеся збереження і активації опцій.

На цьому настройка Asus RT-N10 завершена і ви можете підключитися по Wi-Fi і використовувати Інтернет по бездротовій мережі з будь-якого пристрою, який це підтримує.

Комплектація Asus RT-N19

Упаковка роутера не сама звичайна для такого роду пристроїв, і нагадує маленьку коробку піци. Всередині є сам маршрутизатор і маленькою блок живлення для нього. Чи не забагато незвично годі й шукати в коробці Ethernet-кабель. Правда, для функції і тим більше роздачі Wi-Fi він не потрібно.

У налаштуванні роутера немає ніяких сюрпризів. При першому включенні досить зайти в адміністративну панель і в кілька звичайних кроків система допоможе налаштувати мережу.

Виставлення параметрів маршрутизатора вручну

Для виконання параметризації вручну вибираємо вкладку «Підключення» і вписуємо наступні дані:

 • WAN-підключення. PPPoE;
 • Активувати WAN. так;
 • Активувати NAT. так;
 • Активувати UPnP. немає;
 • Отримувати IP автоматом. так;
 • Автоматом підключатися до DNS. так;
 • Вводимо ім’я логін і ключ, надані провайдером.

Інші дані слід кинути за замовчуванням. Якщо все зроблено правильно, то ви вже зможете переглядати інтернет-сторінки з комп’ютера і інших приєднаних в мережі пристроїв. Якщо є необхідність, можна також зробити бездротову мережу.

Оновлення ПО або зміна прошивки

Часом користувачеві доводиться оновлювати прошивку роутера або встановлювати більш стабільну й працездатну версію. Свіжу версію завжди можна завантажити з офіційного сайту з розділу «Драйвери та Програми». Сторонні прошивки щоб уникнути псування пристрою використовувати не рекомендується.

 • Розпакувати скачаний архів, витягти файли в окрему папку.
 • Заходимо в інтерфейс роутера (192.168.1.1, якщо не був змінений.).
 • Вводимо ім’я користувача та пароль.
 • У пункті «Додаткові настройки» вибираємо підпункт «Адміністрування».
 • Знаходимо розділ «Оновлення прошивки».
 • Натискаємо на «Вибрати файл», вказуємо шлях до розпакованого файлу прошивки.
 • Тиснемо «Надіслати» і чекаємо закінчення процесу оновлення програмного забезпечення маршрутизатора.
 • Налаштовуємо роутер заново.

Головні моменти ми розглянули. Якщо щось не вийде, або будуть питання, обов’язково напишіть. Для вас завжди відкриті коменти і працює онлайн-чат.

Вибір: PPPoE, L2TP, PPTP

 • На кроці автоматичної функції вас попросять вибрати технологію, яку вживає ваш провайдер: PPPoE, L2TP, PPTP або статичний IP. Інформація про підключення знаходиться в договорі. Але ви можете також зателефонувати за номером гарячої лінії і уточнити ці дані там. Вибираємо підходящий варіант.
 • Далі може бути знадобиться ввести логін і пароль. Він знаходиться також в договорі провайдера.
 • Після вас попросять ввести дані для доступу до віфі (дивіться в розділі вище).

Поділіться у соціальних мережах:

 • Натисніть, щоб поділитися на (Розкривається в новому вікні)
 • Натисніть тут, щоб поділитися контентом на. (Розкривається в новому вікні)
 • Натисніть, щоб поділитися на LinkedIn (Розкривається в новому вікні)
 • Натисніть, щоб поділитися записами на (Розкривається в новому вікні)
 • Натисніть, щоб поділитися в Telegram (Розкривається в новому вікні)

Тупо брати ігровий ноутбук, якщо все, що потрібно від роботи комп’ютера. браузер і перегляд фото. Брати флагманський телефон заради тільки телефонного зв’язку буде невиправдано дорого. Теж саме і з роутерами: якщо потрібно покрити маленьке приміщення мережею Wi-Fi для доступу до соціальних мереж і зв’язку, немає сенсу витрачати кілька сотень баксів на флагманські Mesh-системи, досить базового рішення. Сьогоднішній матеріал присвячений безпосередньо такому. Asus RT-N19.

Asus RT-N12: огляд, настройка роутера, інструкція, характеристики

Це непоганий апарат, зможе довгі роки роздавати Wi-Fi як вдома, так і в невеликому кабінеті. Найчастіше Wi-Fi роутер Asus RT N12 VP вживають в домашніх аспектах, але я зустрічав і дрібні офісні мережі на базі цього маршрутизатора. По зручності, якості і дешевизні цей роутер є найпопулярнішим в Російській Федерації за 2017 і 2018 рік.

Швидкість роздачі інформації в мережі до 150 Мбіт в сек. Але якщо швидкість інтернет буде вище, то вона буде урізати. це потрібно враховувати для більш величезних мереж. Підійде для звичайної роботи до 10 апаратів за бездротовою технологією роздачі. Середня частота роботи 2,4 ГГц. Для підключення по кручений парі знаходяться стандартних 4 порту для локального підключення.

 • Передня частина
 • Задня частина
 • Як встановити
 • Як настроїти
 • Вибір: PPPoE, L2TP, PPTP
 • ручне підключення
 • Зміна пароля від Wi-Fi
 • Немає інтернету
 • Віртуальний сервер і настройка переадресації портів FTP або HTTP
 • як прошити
 • Як налаштувати телебачення IPTV
 • Налаштування інтернету через 3G, 4G, USB модем
 • Технічні характеристики і комплектуючі Asus РТ
 • Відгуки
 • Управління користувача або мануал
READ  Як налаштувати канали на телевізорі ббк

Налагодження підключення Ростелеком PPPoE на Asus RT-N10

Для настройки роутера Asus RT-N10 для Ростелеком виконайте наступні кроки:

 • В меню зліва натисніть пункт «WAN», після чого на сторінки, що відкрилася заповніть параметри підключення Ростелеком наступним чином:
 • Тип WAN-підключення: PPPoE
 • Вибір порту IPTV: вкажіть порт, якщо вам потрібно налаштувати телебачення IPTV Ростелеком. До цього порту підключіть надалі TV приставку
 • Отримати IP-адресу автоматично: Так
 • Підключатися до DNS-сервера автоматично: Так
 • Ім’я користувача: Ваш логін Ростелеком
 • Пароль: Ваш пароль Ростелеком
 • Інші параметри можна залишити без зміни. Натисніть кнопку «Применить». Якщо настройки не збережуться через порожнього поля «Ім’я хоста», введіть туди rostelecom.

На цьому настройка підключення Ростелеком завершена. Роутер встановить з’єднання з мережею Інтернет, а Вам залишається лише налаштувати параметри бездротової Wi-Fi мережі.

Вхід в налаштування Asus RT-N10 і настройка підключення

Після того, як все вищеописане було зроблено і враховано, запустіть Інтернет-браузер (він уже запущений, якщо ви це читаєте. відкрийте нову вкладку) і введіть в адресний рядок 192.168.1.1. це внутрішній адресу для доступу до налаштувань Asus RT-N10. Вас попросять ввести логін і пароль. Стандартні логін і пароль для того, щоб зайти в налаштування роутера Asus RT-N10. admin і admin в обох полях. Після правильного введення Вас можуть попросити змінити пароль за замовчуванням, а потім ви побачите головну сторінку Веб-інтерфейсу налаштувань роутера Asus RT-N10, яка буде виглядати як на картинці нижче (правда, на скріншоті показаний вже налаштований роутер).

Як підключити Asus RT-N10 для настройки

Незважаючи на те, що питання, здавалося б, досить елементарний, іноді, приходячи до клієнта доводиться стикатися з ситуацією, що у нього не вийшло самостійно налаштувати Wi-Fi роутер лише з тієї причини, що він був неправильно підключений або користувач не врахував пару нюансів.

Ззаду роутера Asus RT-N10 ви знайдете п’ять портів. 4 LAN і 1 WAN (Internet), який виділяється на загальному тлі. Саме до нього і ні до якого іншого порту слід підключити кабель Ростелеком або Білайн. Один з портів LAN з’єднайте проводом з роз’ємом мережевої карти на вашому комп’ютері. Так, настройка роутера можлива і без використання проводового підключення, зробити це можна навіть з телефону, але краще не варто. надто багато можливих проблем для початківців користувачів, краще скористайтеся проводовим підключенням для настройки.

Також, перш ніж приступити, рекомендую заглянути в налаштування підключення по локальній мережі на вашому комп’ютері, навіть якщо ви там ніколи нічого не міняли. Для цього буде потрібно зробити по порядку наступні прості дії:

 • Натисніть кнопки Win R і введіть ncpa.cpl в вікно «Виконати», натисніть «Ок».
 • Клацніть правою кнопкою миші на вашу з’єднанню по локальній мережі, тому, яке використовується для зв’язку з Asus RT-N10, потім натисніть «Властивості».
 • У властивостях підключення по локальній мережі в списку «Цим компоненти використовуються цим підключенням» знайдіть «Протокол Інтернету версії 4», виберіть його і натисніть кнопку «Властивості».
 • Перевірте, щоб в параметрах підключення було встановлено автоматичне отримання IP-адреси і DNS. Зауважу, що це тільки для Білайн і Ростелеком. У деяких випадках і для деяких провайдерів, значення, які стоять в полях слід не просто прибрати, але і записати куди-небудь для подальшого перенесення в налаштування роутера.

І останній пункт, про який іноді спотикаються користувачі. почавши налаштовувати маршрутизатор, вимкніть ваше з’єднання Білайн або Ростелеком на самому комп’ютері. Тобто, якщо для виходу в Інтернет ви запускаєте «Швидкісне підключення Ростелеком» або підключення Beeline L2TP, вимкніть їх і більше ніколи не включайте (в тому числі, після того, як налаштуєте ваш Asus RT-N10). В іншому випадку, роутер не зможе встановити з’єднання (воно вже встановлено на комп’ютері) і інтернет буде доступний тільки на PC, а інші пристрої будуть підключатися по Wi-Fi, але «без доступу до мережі Інтернет». Це найбільш часта помилка і поширена проблема.

Налагодження підключення Білайн L2TP на Asus RT-N10

Для того, щоб налаштувати Asus RT-N10 для Білайн, виконайте наступні дії:

 • В меню налаштувань роутера зліва виберіть пункт «WAN», після чого вкажіть всі необхідні параметри підключення (Відомості про опції для beline l2tp. на зображенні і в тексті нижче).
 • Тип WAN-підключення: L2TP
 • Вибір потра IPTV: виберіть порт, якщо використовуєте телебачення Білайн. До цього порту потрібно буде підключити TV-приставку
 • Отримати IP-адресу WAN автоматично: Так
 • Підключатися до DNS-сервера автоматично: Так
 • Ім’я користувача: ваш логін Білайн для входу в Інтернет (і особистий кабінет)
 • Пароль: ваш пароль Білайн
 • Сервер Heart-Beat або PPTP / L2TP (VPN): tp.internet.beeline.ru
 • Ім’я хоста: пусто або beeline

Після цього натисніть «Застосувати». Через короткий проміжок часу, якщо помилок зроблено не було, Wi-Fi роутер Asus RT-N10 встановить з’єднання з Інтернет і ви зможете відкривати сайти в мережі. Можете перейти до пункту про налаштування бездротової мережі на даному маршрутизаторі.

Як налаштувати роутер Asus RT-N10

У цій інструкції будуть розглянуті всі кроки, які будуть потрібні, щоб налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10. Буде розглянуто настройка цього бездротового маршрутизатора для провайдерів Ростелеком і Білайн, як найбільш популярних в нашій країні. За аналогією ви можете налаштувати роутер і для інших Інтернет провайдерів. Все, що потрібно. це правильно вказати тип і параметри з’єднання, що використовується вашим провайдером. Керівництво підійде для всіх варіантів Asus RT-N10. С1, B1, D1, LX і інших. Див. Також: настройка роутера (всі інструкції з цього сайту)

Налаштування Wi-Fi на роутері Asus RT-N10

Налаштування параметрів бездротової Wi-Fi мережі на Asus RT-N10

Для того, щоб налаштувати бездротову мережу на даному маршрутизаторі, виберіть у меню налаштувань Asus RT-N10 зліва пункт «Бездротова мережа», після чого виконайте необхідні настройки, значення яких пояснені нижче.

 • SSID: це ім’я бездротової мережі, тобто стару назву Ви бачите, коли підключаєтеся по Wi-Fi з телефону, ноутбука або іншого бездротового пристрою. Воно дозволяє відрізняти свою мережу від інших в Вашому домі. Бажано використовувати латиницю і цифри.
 • Метод перевірки автентичності: рекомендується встановити значення WPA2-Personal, як найзахищеніший варіант для домашнього використання.
 • Попередній ключ WPA: тут Ви можете поставити пароль на Wi-Fi. Він повинен складатися не менше ніж з восьми латинських символів та / або цифр.
 • Інші параметри бездротової Wi-Fi мережі міняти без необхідності не слід.

Після того, як ви задали всі параметри, натисніть «Застосувати» і дочекайтеся збереження і активації налаштувань.

На цьому настройка Asus RT-N10 завершена і ви можете підключитися по Wi-Fi і використовувати Інтернет по бездротовій мережі з будь-якого пристрою, який це підтримує.

помилка ви не прибрали галочку з bg яка пропливла у вас Wi-Fi буде по Г протоколу а не Н, занепад швидкості занадто великий і цю галочку треба знімати у всіх роутерах Асус інакше по файфаю буде просідання швидкості

Ви не зовсім праві. При включеному b / g protection, 802.11n пристрої зможуть також працювати по протоколу N. Але, дійсно, при відсутності вдома старих пристроїв, має сенс відключити цей пункт, щоб знизити навантаження на роутер і це дійсно може покращити швидкість.

здрастуйте, підкажіть чи можна на даному роутері Asus RT-N10 зробити так щоб одного пристрою віддавати більший пріоритет швидкості трафіку, стабільності мережі ніж іншому? Коли до моєї домашньої мережі підключається ще 1 комп то на іншому пристрої виникають короткочасні обриви, лаги, підвищується пінг в іграх

READ  Як налаштувати сафарі на iPhone

Щодо пріоритету конкретному клієнтові точно не скажу, а подивитися в даний момент не можу. Але точно є виставлення пріоритету для певного типу трафіку (ігри, перегляд сайтів і т.п.).

можете порадити конкретну модель роутера з цією функцією або способом, чи є взагалі так можна.

Напишіть мені на info Собакевич remontka.pro з цим питанням (щоб я не забув). Завтра подивлюся і пораджу.

Завжди були проблеми з Ростелекомом (підключення інтернету не з першого разу). Після настройки роутера по інструкції, були проблеми з інтернетом. У підсумку головне переконається що підключення завершено. Буде окреме вікно, вітаємо все налаштовано. Тільки після цього все працює без збоїв.

допоможіть будь ласка, у мене мобільний не бачить мій WI-FI, інші бачить і підключається а мій не бачить. підкажіть що робити крок за кроком (не судіть строго я не розбираюся в цьому) модель роутера Asus rt-n10

Спробуйте змінити регіон бездротової мережі на США в налаштуваннях. А в крайньому випадку змініть режим Wi-Fi мережі на b / g замість автоматично.

Скажіть будь ласка, як поміняти регіон?

У загальних параметрах бездротової Wi-Fi мережі.

Спасибо большое за докладну інструкцію. Коротко, лаконічно і дохідливо. Переміг цей роутер з Вашою допомогою. Ще раз дякую!

Підкажіть, будь ласка, у мене Ростелеком в модемі записані пароль і логін провайдера, яких у мене на даний момент немає, як налаштувати Asus rt-n10, щоб не довелося їх (пароль і логін) вводити?

Добрий день. Я не зовсім зрозумів конфігурацію. Але судячи з усього, вам простіше в модемі поставити логін і пароль, які є зараз, а в роутері використовувати Динамічний IP.

У мене роутер налаштований правильно, на PC через провід інтернет є, а на iPhone їхній невід почав не знаходить

Добрий день. Поставте регіон США в настройках бездротової мережі на роутері.

Купив роутер, рт10пв2, налаштував IPTV, і пропав Wi-Fi. Чи не підключається в будь-якому режимі. Хоч що роби, просто підключення, навіть в режимі опен. Що не так?

підкажіть будь ласка, як встановити пароль на роутер Asus RT-N10E?

Якщо на Wi-Fi, то в параметрах безпеки бездротової мережі. Точно так же, як описано вище, навіть якщо у вас інтерфейс відрізняється.

Добрий день. iPhone і iPad втрачають з’єднання з роутером, якщо їх не чіпати 10-15 хвилин, і в тлі на них не працюють додатки, яким потрібно підключення. Чи є якась настройка на роутері, яка відключає пристрої для економії чогось або це проблема девайсів?

Спробуйте для початку Wi-Fi Assist на пристроях відключити (iOS 9якщо).

На обох девайсах відключений wi-fi assist (iPhone ios9, iPad iOS 8). До цього був 5 років zte МТСовскій модем, ніколи з такою проблемою не стикався. Дякую.

Три години вбив намагаючись налаштує асусовскій роутер. І як його і так, і в ручну і авто. нічого не вийшло. Видає помилку після введення логіна і пароля інтернет провайдера «Не вдалося визначити тип підключення».що робити

Таке повідомлення, якщо не помиляюся, на них з’являється коли автоматичне налаштування використовуєте. А вручну ви можете самі тип підключення вибрати, за інформацією від самого провайдера.

Вітаю! Air drop не працює між маком і iPhone 5s. Погуглити. вихід змінити країну на Штати або іншу, з меншими обмеженнями (UK, DE) Але в загальних налаштуваннях роутера (у мене Asus RT N12) немає графи країни. Є графи: ssid (настройка Asus), приховати SSID (галочка немає), режим мережі (авто) з галочкою у b / g, ширина каналу 20, канал (авто), метод перевірки автентичності WPA2-персонал, шифрування AES. Підкажіть гуманітарію, будь ласка

Марія, напам’ять не пам’ятаю, але по-моєму там є зміна країни (але не пам’ятаю точно де). В крайньому випадку ви можете змінити канал на «вручну». Головна відмінність Ru від інших. те, що в Ru більше 10 каналів, а для US. максимум 10. Тобто потрібно поставити будь-який менше 10.

Але: швидше за все, це не допоможе і справа не в цьому (просто зміною країни зазвичай інші проблеми з айфона-Айпад вирішують, проблеми з простим інтернет-підключенням). Проблема з AirDrop між Mac-iPhone «вирішується» багаторазовими спробами, виходом і повторним входом iCloud на одному з пристроїв, відключенням і включенням функції AirDrop. І все одно не завжди працює. Кажу як власник зв’язки iPhone 6 MacBook Air (обидва з останніми ОС). Тобто і у мене чіткого рішення немає на цю тему: так само як і ви гугл по форумам (правда англомовним), і AirDrop за моїми спостереженнями працює коли йому заманеться. Так що в підсумку «забив» і передаю файли сам собі на пошту, або по USB, або через хмару.

здрастуйте спасибі за інструкцію все встановив поки працює, але чомусь втрачається швидкість в половину, а то й більше. замість обіцяних 50 видає по вай фаю 10 ну іноді 20. хоча по дроту йде до PC швидкість обіцянки

Бути може, забиті канали (якщо у сусідів у всіх теж по роутера). Спробуйте знайти вільні канали Wi-Fi. Ось тут про це писав: https://remontka.pro/WI-FI-analyzer/ (при завантаженні софта обережніше, в цій статті давно не перевіряв його чистоту).

Ускладнити завдання. як на даному роутері в якості інтерфейсу WAN поставити щось виду. pppoe_0_35_1?

А ви впевнені, що це потрібно і ви правильно зрозуміли вимоги провайдера (і сам він їх правильно виставляє)? Просто відчуття таке, що вони знають як налаштувати якийсь один роутер, де інтерфейс відображається саме в такому вигляді, ось і «вимагають». А працювати повинно просте PPPoE (числа 35_1 по ідеї до ADSL відносяться). Але можу помилятися.

У пункті «тип WAN-підключення» відсутня L2TP. Як це розуміти? За заявленим характеристикам модем повинен підтримувати даний протокол підключення. Модель модему Asus dsl-n10 n150

Добрий день. Підкажіть, а зміна режиму бездротової мережі впливає на швидкість WI-FI сигналу? Або краще залишити auto?

Впливає. Але якщо у вас проблем з мережею немає, то залишайте auto краще (все одно кращим буде режим 802.11n, зазвичай найшвидший)

Добрий день. Підкажіть. при налаштуванні і при прошивці роутера Asus RT-AC68U (новий), чи потрібно відключати антивірус (у мене стоїть Avast)? Завчасно дякую за відповідь.

Ні, не обов’язково. У всякому разі, я проблем через це не зустрічав. Але якщо щось йде не так, як потрібно, можна спробувати і відключити.

Вітаю! Чи можна в списку підключених пристроїв відключити пристрій з конкретним MAC-адресою (смартфон, підключений по Wi-Fi). щоб не міняти пароль Wi-fi.

Добрий день. Тобто заблокувати конкретного пристрою підключення через цей роутер, вірно? Якщо не помиляюся, була там така опція, але зараз під рукою Asus-ів немає, щоб глянути.

Але якщо пам’ять не зраджує, на нових прошивках, які темні такі, а не сині, як на скріншотах, якщо жмякнуть на головній сторінці по штуці, де кількість підключеним пристроїв відображаються, там же можна буде побачити їх список і заблокувати окремі.

BETATECH.COM.UA 2022