Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як налаштувати сафарі на iPhone

Table of Contents

Як звільнити пам’ять на iPhone

Незважаючи на те, що сучасні смартфони iPhone і планшети iPad мають великий обсяг постійної пам’яті, рано чи пізно, але більшість їх власників стикаються з браком вільного простору на пристрої. Особливо прикро, коли треба завантажити або зберегти на телефоні щось дуже важливе і тут, як на зло, iPhone пише «Місця майже немає».

налаштувати, сафарі, iPhone

Що робити в цьому випадку? Відповідь проста. Видаляти непотрібне. Багато користувачів необачно кидаються «у всі тяжкі», видаляючи все підряд. Часто таке закінчується плачевно бо під гарячу руку можуть потрапити системні файли або просто що-небудь важливе для Вас.
У цій статті я хочу розповісти як звільнити пам’ять на iPhone без ризику видалити що-небудь потрібне або взагалі вивести з ладу операційну систему на Вашому iPhone і iPad.

Тотальна чистка браузера Safari

Найперше, з чого варто почати звільнення пам’яті iPhone. Це веб-браузер. У деяких випадках він роздувається як надувну кульку.
Почнемо з очищення кеша Сафарі, cookie і видалення тимчасових файлів. Для цього заходимо в налаштування мобільного гаджета і знаходимо розділ Safari:

Потрапивши внуть, знаходимо пункт Очистити історію і дані сайтів.

Після цього переходимо в розділ «Додатково» »Дані« сайтів:

Кількома на кнопку «Видалити всі дані» для того, щоб видалити всю збережену інформацію про сайти і тим самим хоч трохи, але звільнити пам’ять на iPhone.

Не варто забувати і про окрему функцію «Офллайн-список», яка служить для відкладеного читання сторінок в Safari і тим самим теж займає простір в ПЗУ. Причому, іноді зайнятий під це обсяг може досягати гігабайти і навіть більше.

Для того, щоб його очистити, зайдіть в розділ «Налаштування» «Основні» »Статистики» »сховищ» »Safari». Тут треба тапнуть на кнопочку «Видалити» щоб повністю знести весь офлайн-список. Майте на увазі, що очищення кеша не спричинить видалення об’єктів зі списку для читання.

Пошук непотрібних додатків

У тих, хто захоплюється різними іграми на мобільнику або планшеті, пам’ять часто забита старими іграми, які давненько не використовуються, а видалити їх забули. Щоб це виправити і розчистити вільне місце на iPhone і iPad. Відкриваємо «Налаштування» «Основні» «Статистика» «Сховище»:

Тут Ви побачите відсортоване у міру використання пам’яті список додатків. Вибираємо ті з них, які не потрібні і не використовуються Вами і видаляємо:

Так само, як варіант, можна спробувати повністю перевстановити і «важкі» програми, які Ви використовуєте. Справа в тому, що для відкату в разі збою, у них можуть паралельно з актуальною версією збережуться і попередні, застарілі версії, які так само займають потрібне Вам простір диска. Перевстановлення просто видалить все непотрібне. Після цього Ваш iPhone швидше за все більше не писатиме «Місця майже немає».

Правильна настройка iCloud

В операційній системі все тісно зав’язано на фірмовий сервіс від Apple, який називається iCloud. Тут і хмарне сховище, і потокове мовлення аудіо та відео контенту, і резервне копіювання інформації і багато-багато іншого. Його правильна настройка і використання дозволять звільнити пам’ять на iPhone під потрібні дані. Отже, що потрібно зробити?!

Cдвігаем поззунок «Медіатека iCloud» в значення “On” і знімаємо галочку «Збереження оригіналів».

До речі, музику після цього краще слухати в потоковому режимі через iCloud, а самі треки не зберігати в телефоні а просто видалити. Iphone вміє приймати подкасти завантаженого в iTunes контенту. Так само, я б порекомендував підключити який-небудь стрімінг-сервіс. Дуже непоганий в цьому сенсі сервіс Яндекс.Музика.

А чи потрібно Вам це? Більшість користувачів про цієї функції навіть не здогадуються в той час, як вона активно віджирали місце в ПЗУ гаджета. Щоб відключити Фотопоток. Посуньте в розділі «Налаштування» »iCloud» »Фото» відповідний перемикач в положення «Вимкнути».

Оновлення операційної системи

Не забувайте оновлювати операційну систему iOS до останньої і актуальної версії.

Справа в тому, що в оновленнях, як правило, виправляються старі баги про огріхи. В тому числі, пов’язані і з використанням постійної пам’яті смартфона. До того ж, в останніх версіях розробники значно поліпшили продуктивність iOS і стабільність її роботи на iPhone 4, 5 і 5S. Перевірити наявність і доступність нової версії ОС можна в розділі «Налаштування» »Основні» »Оновлення ПЗ».

Очищення пам’яті iPhone за допомогою сторонніх утиліт

Воно відмінно може почистити сліди роботи програм, видаливши їх тимчасові файли на iPhone, iPad і навіть на медіаплеєра iPod touch. Крім цього, утиліта вміє видаляти непотрібні додатки, відео і музику.

Дуже часто багато власників iPhone роблять скріншоти. Ці знімки хоч і невеликі за розміром (в середньому 200-300 КБ.), Але їх накопичується багато і обсяг займаний ними в пам’яті дуже сильно збільшується. Можна, звичайно, лазити по сховищу самостійно і вишукувати всі подібні картинки. Але є і більш швидкий спосіб почистити пам’ять на iPhone від таких непотрібних зображень. Скористайтеся утилітою Screeny.

Воно спеціально розроблено для пошуку і видалення скріншотів на яблучних пристроях. Вона просканує всі картинки на апараті і видасть прогнозований розмір вільного місця. Якщо Вас все влаштовує. Натискаєте на кнопку «Delete» і дивіться результат!

Якщо вона відключена, зайдіть в «Налаштування» → «Додатково» → «Налаштування сайту» → «Google Перекладач» і активуйте переклад. У нижній частині сторінок на іноземних мовах буде показаний запит. Щоб Chrome завжди перекладав сайти на певному мовою, потрібно включити параметр «Завжди перекладати».

У самому додатку вибираємо мову, на якому хочемо бачити веб-сторінки.

 • Запускаємо Safari.
 • Заходимо на сайт, який необхідно перевести.
 • Тиснемо «Поділитися».
 • Тепер ми можемо перекласти сторінки, просто натиснувши на іконку нашого застосування.
 • Залежно від обсягу сторінки, переклад може зайняти деякий час.
 • Запустіть Chrome на комп’ютері.
 • Натисніть на значок з трьома крапками в правому верхньому куті екрану Налаштування.
 • Внизу виберіть Додаткові.
 • У розділі «Мови» натисніть Мова.
 • Увімкніть або вимкніть параметр «Пропонувати перекладати сторінки, їхня мова відрізняється від використовуваного в браузері».

Перейдіть на веб-сторінку, написану на мові, відмінному від налаштувань мови за замовчуванням в Chrome. Зайдіть в Настройки Додатково Налаштування сайтів Google Перекладач: Перед Вами з’явиться опція включення функції перекладу сторінок на інші мови.

Налаштування сторінки «Вибране» в iOS

Налаштувати панель обраного для Safari на iPad і iPhone ще простіше, ніж на Mac. Для цього відкрийте програму «Налаштування» → і перейдіть в пункт Safari.

READ  iPhone 7 не бачить SIM карту

От і все. Це дуже просто. Ви також можете змінити іконки в папці «Вибране», перетягуючи їх на зразок того, як ви перетягуєте іконки додатків на робочих столах (зміни синхронізуються на всіх пристроях, прив’язаних до одного iCloud).

Додавання сторінок в обране в браузері Safari на вашому iPhone або iPad дуже просто. Але як управляти ними пізніше? Ми покажемо вам, як змінити порядок закладок і як їх видалити з Safari.

Ми вже писали деякий час назад про додавання закладок в браузері Safari на iPhone і iPad. Тепер прийшов час змінити і видалити їх. Це дуже просто, вам просто потрібно знати, куди йти.

Спочатку ми запускаємо браузер Safari. У нижній частині сторінки натисніть значок закладок на панелі інструментів. Тепер ми перейшли до налаштувань закладок.

Нас цікавить ліва іконка Bookmarks, а не значок в окулярах (сторінки, збережені для читання пізніше). У верхній частині списку натисніть значок «Вибране».

Тепер ми перемістилися в список всіх збережених нами закладок. Вони упорядковано в папки і ті, які викидаються в обране. Якщо ви переміщаєте палець справа наліво на даній вкладці або в папці, праворуч з’явиться червона кнопка Delete. Просто торкніться його, щоб видалити закладку.

Якщо ви хочете перемістити закладку або папку з вкладками, просто натисніть посилання «Змінити» в нижній частині сторінки. Тепер в правій частині кожної вкладки і папки з’явиться сірий значок з трьома горизонтальними смужками. Тримаючи його, ви можете перемістити закладку або папку.

Зміни в iOS 7 торкнулися багатьох речей, і браузер Safari. Не виняток. Сьогодні ми поговоримо про його нової функції, яку назвемо головним екраном. Тепер при заході в браузер буде показуватися не просто порожня сторінка, домашній екран сафарі на який виведені значки вибраних закладок. Якщо у вас є постійно відвідувані сайти, то дуже зручно відкривати їх одним дотиком екрану iPhone. Ці закладки ми можемо самі змінювати і додавати нові ярлики з улюбленими сайтами. Розглянемо детально, як це робити.

Закладки з’являються якщо натиснути на рядок введення web адреси. Або коли ви відкриваєте порожню сторінку, натиснувши значок “” у вкладках.

Як додати закладки на головний екран Safari

Після виконаної роботи, на головному екрані Safari з’явиться іконка доданого сайту.

При відкритті нового вікна або вкладки в Safari можна побачити дві панелі: «Вибране» і «Часто відвідувані».

Это. ВСЕ фишки сафари на айфон (2021)

За замовчуванням на панелі «Вибране» в iOS розташовані закладки, які в Apple порахували корисними для користувача. Ви можете зробити її більш корисною, налаштувавши перелік закладок.

Для цього запустіть Safari, перейдіть Закладки → Правити закладки або натисніть клавіші AltCommandB.

В результаті відкриється меню налаштувань «Закладки», в якому можна видаляти або додавати об’єкти, сортувати їх по папках, видаляти або створювати нові папки або міняти редагувати адреси наявних посилань.

Налаштування сторінки «Вибране» в macOS

Запустіть Safari, перейдіть Safari → Налаштування в меню, вибрати «Основні» і подивитися, що зазначено в пункті «Вибране показує». Ви можете попередньо створити папку, наприклад «Соцмережі» або «КІНО», в яку можна помістити відповідні посилання, і потім вибрати її в налаштуваннях для того, щоб її вміст відображалося в «Вибраному» кожен раз, коли ви відкриваєте нове вікно або вкладку.

Як видалити закладки з Safari

 • Натисніть на значок книжки в нижньому меню Safari. Далі вивірені пункт “Вибране”.
 • Тут ви побачите список своїх закладок, які виводяться на головній сторінці Safari. Натисніть “Змінити” в правому нижньому кутку. З’являться значки мінусів в червоних кружочках. Натисніть на назві закладки, яку ви хочете видалити.
 • Тепер натисніть “Видалити”. Все, непотрібна закладка зникла.
 • Щоб відразу повернутися на головну сторінку браузера, натисніть “Готово” в правому верхньому кутку.

Як додати закладки на головний екран Safari

Після виконаної роботи, на головному екрані Safari з’явиться іконка доданого сайту.

При відкритті нового вікна або вкладки в Safari можна побачити дві панелі: «Вибране» і «Часто відвідувані».

За замовчуванням на панелі «Вибране» в iOS розташовані закладки, які в Apple порахували корисними для користувача. Ви можете зробити її більш корисною, налаштувавши перелік закладок.

Для цього запустіть Safari, перейдіть Закладки → Правити закладки або натисніть клавіші AltCommandB.

В результаті відкриється меню налаштувань «Закладки», в якому можна видаляти або додавати об’єкти, сортувати їх по папках, видаляти або створювати нові папки або міняти редагувати адреси наявних посилань.

Налаштування сторінки «Вибране» в iOS

Налаштувати панель обраного для Safari на iPad і iPhone ще простіше, ніж на Mac. Для цього відкрийте програму «Налаштування» → і перейдіть в пункт Safari.

От і все. Це дуже просто. Ви також можете змінити іконки в папці «Вибране», перетягуючи їх на зразок того, як ви перетягуєте іконки додатків на робочих столах (зміни синхронізуються на всіх пристроях, прив’язаних до одного iCloud).

Додавання сторінок в обране в браузері Safari на вашому iPhone або iPad дуже просто. Але як управляти ними пізніше? Ми покажемо вам, як змінити порядок закладок і як їх видалити з Safari.

Ми вже писали деякий час назад про додавання закладок в браузері Safari на iPhone і iPad. Тепер прийшов час змінити і видалити їх. Це дуже просто, вам просто потрібно знати, куди йти.

Спочатку ми запускаємо браузер Safari. У нижній частині сторінки натисніть значок закладок на панелі інструментів. Тепер ми перейшли до налаштувань закладок.

Нас цікавить ліва іконка Bookmarks, а не значок в окулярах (сторінки, збережені для читання пізніше). У верхній частині списку натисніть значок «Вибране».

Тепер ми перемістилися в список всіх збережених нами закладок. Вони упорядковано в папки і ті, які викидаються в обране. Якщо ви переміщаєте палець справа наліво на даній вкладці або в папці, праворуч з’явиться червона кнопка Delete. Просто торкніться його, щоб видалити закладку.

Якщо ви хочете перемістити закладку або папку з вкладками, просто натисніть посилання «Змінити» в нижній частині сторінки. Тепер в правій частині кожної вкладки і папки з’явиться сірий значок з трьома горизонтальними смужками. Тримаючи його, ви можете перемістити закладку або папку.

Зміни в iOS 7 торкнулися багатьох речей, і браузер Safari. Не виняток. Сьогодні ми поговоримо про його нової функції, яку назвемо головним екраном. Тепер при заході в браузер буде показуватися не просто порожня сторінка, домашній екран сафарі на який виведені значки вибраних закладок. Якщо у вас є постійно відвідувані сайти, то дуже зручно відкривати їх одним дотиком екрану iPhone. Ці закладки ми можемо самі змінювати і додавати нові ярлики з улюбленими сайтами. Розглянемо детально, як це робити.

Закладки з’являються якщо натиснути на рядок введення web адреси. Або коли ви відкриваєте порожню сторінку, натиснувши значок “” у вкладках.

Налаштування сторінки «Вибране» в macOS

Запустіть Safari, перейдіть Safari → Налаштування в меню, вибрати «Основні» і подивитися, що зазначено в пункті «Вибране показує». Ви можете попередньо створити папку, наприклад «Соцмережі» або «КІНО», в яку можна помістити відповідні посилання, і потім вибрати її в налаштуваннях для того, щоб її вміст відображалося в «Вибраному» кожен раз, коли ви відкриваєте нове вікно або вкладку.

Як видалити закладки з Safari

 • Натисніть на значок книжки в нижньому меню Safari. Далі вивірені пункт “Вибране”.
 • Тут ви побачите список своїх закладок, які виводяться на головній сторінці Safari. Натисніть “Змінити” в правому нижньому кутку. З’являться значки мінусів в червоних кружочках. Натисніть на назві закладки, яку ви хочете видалити.
 • Тепер натисніть “Видалити”. Все, непотрібна закладка зникла.
 • Щоб відразу повернутися на головну сторінку браузера, натисніть “Готово” в правому верхньому кутку.
READ  Як включити спалах на iPhone 6 s

Перегляд історії Safari на macOS і iPhone

Багатьом користувачам продукції від Apple цілком достатньо вбудованого в системи браузера Safari. Він досить простий у використанні, але часом користувачі не знають, як зробити деякі дії. Наприклад, переглянути історію. Сьогодні ми розповімо, як це слід робити в настільної і мобільної версії веб-браузера Apple.

Перегляд журналу в Safari

Всі сучасні програми для перегляду сторінок в інтернеті мають вбудовану функцію журналювання відвідувань. Safari не виняток з цього правила, і доступ до журналу в ньому можна отримати без особливих зусиль як на Макос, так і на iOS.

Macos

Перегляд історії відвідувань в настільній версії Сафарі. Справа кількох кліків мишею. Алгоритм наступний:

 • Запустіть браузер, якщо не зробили цього раніше. Найпростіше буде скористатися панеллю Dock. Знайдіть на ній значок Safari і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.

Після запуску оглядача зверніть увагу на панель інструментів. Знайдіть там пункт «Історія» і клацніть по ньому.

Далі виберіть варіант «Показати всю історію».

Для останнього можна також скористатися комбінацією клавіш CommandY.
З’явиться вікно з вмістом журналу. Відвідані сторінки відсортовані за датою відвідування. Для перегляду сторінок відкрийте вкладку на тій чи іншій даті.

З цього вікна також можна знайти певну сторінку (текстове поле пошуку в зазначеній на скріншоті нижче області) і очистити журнал (кнопка «Очистити історію»).

Як бачимо, операція елементарна і технічно нічим не відрізняється від доступу до журналу в інших веб-браузерах.

Мобільний варіант Safari має відмінний від настільної версії інтерфейс, тому доступ до історії в ньому відбувається дещо інакше.

Після запуску браузера знайдіть на нижній панелі іконку із зображенням розкритої книжки і тапніте по ній.

Запуститься окреме вікно, яке містить в собі три вкладки: «Закладки», «Список для читання», «Історія». Нас цікавить остання, позначена іконкою годин. Торкніться її.

На відміну від настільної версії браузера, в мобільному Safari сторінки відображаються відразу. Списком, де відвідані сьогодні сайти знаходяться на верхніх позиціях, а більш ранні посилання існують нижче.

Пошуку по історії в Safari для iOS не передбачено, але журнал можна очистити натисканням на однойменну кнопку і вибором періоду, за який посилання треба видалити.

Знайти історію в Сафарі на iPhone або iPad точно так же просто, як і в Макос.

Відключаємо стеження і підвищуємо конфіденційність

Перейди в «Налаштування. Safari». Переконайся, що у тебе включені пункти «Не відстежувати» і «Увага! Фальшивий сайт ».

Активувавши пункт «Не відстежувати», ти обмежуєш можливість деяких сайтів відстежувати твоє місце розташування за замовчуванням. Навіщо їм знати, де ти знаходишся?

Ти нічого не помітив, ввів дані своєї банківської картки. І залишився без грошей. Краще перестрахуватися і довірити Safari стежити за тим, куди ти заходиш в інтернеті.

Ховаємо логіни і паролі

Перейди в «Налаштування. Safari. Паролі». Щоб продовжити, приклади палець до Touch ID або введи свій пароль для розблокування на пристроях без Touch ID.

Бачиш? Величезний список всіх твоїх логінів і паролів, які ти вводив через браузер. Ось їх все можна, по ідеї, вкрасти.

Ти можеш вручну видалити всі або деякі свої логіни-паролі, правда вони втечуть і з зв’язки ключів iCloud. В ідеалі, я рекомендую користуватися спеціальним кросплатформним додатком для зберігання паролів. 1password.

Так, щоб перенести всю інформацію в цей додаток буде потрібно час і монотонна робота ручками. Так, додаток коштує недешево в App Store і Mac App Store. Але, якщо ти дійсно дорожиш своїми логінами-паролями, доведеться докласти зусиль для їх 100% збереження.

Прибираємо тимчасові файли і «хвости»

Перейди в «Налаштування. Safari», і знайди пункт «Блок. Cookie ». Переконайся, що обрана опція «Блокувати завжди».

Cookies. Це такі «крихти» коду, які сайти залишають в твоєму смартфоні для різних потреб. Наприклад, дивився ти сайт, зупинився на якійсь сторінці, закрив браузер.

Наступного разу, коли ти відкриєш цей сайт знову, ти продовжиш перегляд не з початку, а з тієї сторінки, на якій зупинився. Ось це зручність. Заслуга «Куков».

Однак, cookies. Найслабша ланка в приватності твого інтернет-серфінгу. Більшість «куків» стежать за тим, які сайти ти відвідуєш, щоб підсовувати тобі рекламу.

Зайшов один раз випадково на сайт дизельних генераторів. І потім натикаєшся на рекламу дизельних генераторів ще довгий час. Ось так працюють «куки».

Краще взагалі заборонити таким файлам зберігатися на твоєму iPhone, тому вибирай «Блокувати завжди» і будь упевнений в своїй приватності.

Щоб вже напевно очистити свій iPhone. Перейди в «Налаштування. Safari. Доповнення. Дані сайтів».

Ось вони, вже оселилися в твоєму смартфоні «куки». Прокручуй список вниз до кінця і сміливо тисни «Видалити всі дані». Сеанс вигнання «куків» закінчено.

Включаємо приватний режим

Заключний рада: якщо ти хочеш максимальної приватності в інтернеті. Використовуй спеціальний режим в браузері Safari.

У самому браузері натисни іконку з 2-ма квадратиками в правому нижньому кутку і перейди в режим «Приватний доступ». Це режим підвищеної безпеки, коли Safari не запам’ятовує відвідані сторінки, пошукову історію і дозволяє визначати, автозаповнення.

Таким чином, тобі не потрібно турбуватися, що в історії збережуться відвідані тобою сайти. Щоразу перед тобою буде відкриватися абсолютно чиста початкова сторінка Safari. Повна конфіденційність.

Ти цього не знав: настройки Safari на iPhone для безпечного інтернет-серфінгу

У тебе є iPhone, і ти проводиш багато часу з нього в інтернеті. Відвідуєш сайти, вводиш логіни-паролі та інше.

Браузер Safari можна зробити захищеним, активувавши кілька стандартних пунктів налаштувань. І зараз ти дізнаєшся, як підвищити безпеку свого перебування в інтернеті.

Прибираємо історію пошукових запитів

Перейди в «Налаштування. Safari. Пошукова машина». Сперечаємося, у тебе стоїть галочка навпроти слова Google?

Googleокорпорація знає все про твоїх пошукових запитах. Пам’ятаєш, шукав як роздрукувати пістолет на 3D принтері? Ні? А ось в надрах Google, на якому-небудь сервачке, інформація про це до сих пір зберігається, для виявлення твоїх потреб і складання портрета споживача. Тобі це треба?

Зверни увагу, серед кількох пошукових сервісів у тебе є DuckDuckGo. Це єдиний сервіс, який не збирає і не зберігає інформацію про пошукові запити. Сміливо вибирай його в якості основного і забудь про таргетированной рекламі на основі твоїх пошукових запитів.

Користуємося інтернетом без побоювань

Зрозуміло, можна завантажити будь-який з декількох популярних сторонніх браузерів в App Store, які, нібито все безпечні і захищені. Але навіщо, якщо стандартний Safari в твоєму iPhone має безліч налаштувань, за допомогою яких можна зробити своє перебування в інтернеті максимально безпечним?

Звичайно, важливо мати свою голову на плечах. Не переходити з незрозумілих посиланнях, уважно дивитися на адреси сайтів і бути напоготові, якщо десь потрібно вводити платіжні дані. Безпечного вам інтернет-серфінгу!

P.S. Якщо хочеться серфить в інтернеті з новенького Apple-гаджета, ось посилання:

Safari БРАУЗЕР/ Как НАСТРОИТЬ САФАРИ на айфоне / НАСТРОЙКИ Safari

Багато моделей iPhone на будь-який смак. Iphone. Iphone серед айфонів!

Краще MacBook може бути тільки новий MacBook. Вибирай, купуй.

Як включити режим інкогніто на iPhone

Процес активації однаковий на всіх пристроях, незалежно від операційної системи. Режим «Інкогніто» доступний тільки в Yandex браузері, тому при необхідності спершу завантажте додаток через App Store. Після цього:

 • Відкрийте Яндекс Браузер на iPhone і дочекайтеся появи головного екрана.
 • Знайдіть значок «Показати більше» (у вигляді трьох точок) і натисніть на нього, щоб викликати меню. Якщо він відсутній, то використовуйте відповідну кнопку на смартфоні, або зробіть свайп вправо.
 • З’явиться список доступних команд. Знайдіть і натисніть «відкрити вкладку інкогніто». З’явиться попередження з докладним описом особливостей режиму, а екран змінить колір з білого на сірий. Незважаючи на це, включаємо Інкогніто.
 • Після цього ви можете анонімно відвідувати веб-сторінки, завантажувати файли, зберігати закладки (які будуть доступні в звичайному режим). Історія не буде зберігатися тільки на цій вкладці, а переключившись на звичайну, відвідування відкритих сайтів почнуть фіксуватися.
READ  Як відстежити дитини за номером телефону

Щоб відключити анонімний режим, просто закрийте вкладку інкогніто. Додаткові дії для його деактивації не будуть потрібні. При цьому всі завантажені файли залишаться на пристрої.

Як налаштувати на iPhone

Для початку слід налаштувати деякі опції по шляху Настройки. Safari.

У розділі Пошукова машина вибираємо DuckDuckGo.

Вимикаємо перемикачі: Пропозиції Safari і Часто відвідувані сайти.

Включаємо: Без перехресного відстеження, Блокування всіх cookie і Заборона відстеження.

Так можна домогтися максимальної конфіденційності в звичайному режимі використання.

Запускаємо Sаfari і переходимо до списку відкритих вкладок (кнопка в правому нижньому кутку).

Натискаємо Приватний доступ. Працюємо з додатком без відключення приватного режиму, все вкладки створюємо саме в цьому розділі.

Про те, що ми користуємося додатком інкогніто підкаже чорний інтерфейс програми.

Активуємо інкогніто на PC версії Safari

Існує два способи активувати цю функцію.

Перший спосіб. Натиснувши поєднання гарячих клавіш:

 • Заходимо на головний екран.
 • Натискаємо одночасно поєднання клавіш «Command Shift N (⌘ ⇧ N)».
 • У нас відкриється нова вкладка, яка буде в інкогніто.
 • Залишитися тільки закрити загальнодоступну вкладку і користуватися індивідуальним.

Щоб закінчити серфінг сайтів в такому положенні. Досить просто закрити вкладку і відкрити заново браузер. Коли він буде відкритий повторно і без гарячий комбінації. Всі дані, які будуть записані в період його роботи будуть зберігатися в історію, заповнення форм і в список завантажених матеріалів кеша і файлів.

Другий варіант стандартний і виконується він у такий спосіб:

 • Відкриваємо головний екран Сафарі.
 • Відкриваємо налаштування, натискаючи у верхньому правому куті по символу у вигляді шестерень.
 • Зі списку налаштувань шукаємо пункт «Приватний доступ».
 • Натиснувши на нього, нам проведуть короткий інструктаж з цього режиму і запропонують активувати його або скасувати дію.
 • Вибравши «Ок» ми потрапляємо в нову порожню сторінку, яка працює в прихованому стані. Підтверджує це фраза «ПРИВАТНИЙ» в правій частині адресного рядка.

Щоб відключити цю функцію, просто закрийте всі сайти відкриті через приват і повторне відкриття програми запустить Сафарі в звичному стані.

У старіших версіях для повернення в загальнодоступне положення. Необхідно зайти заново в настройки і вимкнути активну вкладку «Приватний режим».

Особливості режиму інкогніто в iPhone

Замість того, щоб постійно видаляти історію відвідувань, міняти IP або користуватися анонімайзерами, власники iPhone можуть активувати режим «Інкогніто». Особливості:

 • Чи не зберігає історію відвідувань, дані автозаповнення форм, паролі.
 • Автоматично змінює IP-адреса, тому використовується замість другого веб-оглядача.
 • Не підтримує функцію синхронізації вкладок між пристроями, не дає залогінитися за допомогою «KeePass» або будь-якого аналогічного софта.
 • Не використовується разом з турбо режимом, встановленими розширеннями (або їм потрібно видати відповідний дозвіл).
 • Не залишає сліди на пристрої, автоматично видаляє cookies.
 • Завантажені файли і закладки зберігаються.

Врахуйте, що при використанні режиму «Інкогніто» в Яндекс браузері, ви втрачаєте захисту з’єднання по мережі Wi-Fi, тому є ймовірність заразити пристрій вірусами, скомпрометувати себе іншим чином. Тому не рекомендується активувати його в громадських місцях, інших небезпечних мережах.

Приватні в браузері на смартфоні

Функція приватного стану в мобільному «Сафарі» нічим не відрізняється від комп’ютерної, хіба що тільки способом запуску і відсутності гарячих комбінація для її активації.

 • Відкриваємо браузер на пристрої IOS.
 • Натискаємо «Виберіть» (вона перебувати в нижній частині екрана праворуч і нагадує два суміщених квадрата один з одним).
 • Зі списку шукаємо пункт «Приватний» і вибираємо його.
 • Після. Браузер переключитися цей режим і можна натиснути «» (плюс), щоб відкривати нові приватні вкладки.
 • Щоб переходити між приватними і звичайними сторінками можна натискати на існуючий режим і програма буде сама переходити між ними.

Щоб закрити, досить просто натиснути на хрестик або окремо до кожної приватної вкладки, щоб залишилися звичайні.

Далеко не всі користувачі хочуть, щоб браузери відстежували їх активність в мережі, а розробники отримували конфіденційну статистику.

Можна довіритися стороннім додаткам, які обіцяють повну анонімність, а можна використовувати улюблений і зручний Safari в режимі Інкогніто.

Так браузер не буде зберігати історію відвідувань, паролі і логіни для сайтів. Постійно включати такий режим незручно. Можна один раз активувати його і користуватися браузером анонімно.

Що робити, якщо пропав режим «Інкогніто» в Safari на iOS

Інкогніто ще прийнято називати приватним або приватним режимом і це залежить від операційної системи і браузера. Він присутній в кожному інтернет-браузері, і дозволяє створити повну конфіденційність на комп’ютері, а саме:

 • Відвідувати будь-які сайти без запису його посилання в історію перегляду і куки (кеш) пам’ять;
 • Відкривати будь-яку інформацію анонімно, без збереження її в базу комп’ютера;
 • При включеній приватності програма не з’явиться, що ви їй користувалися в той період часу взагалі.

Слід зазначити, що це не означає повну конфіденційність, а тільки скритність в вашому комп’ютері. Інші системи, такі як сервер сайту і інформація від пошукача, провайдера будуть відомі їхні адміністраторам, тому при відвідуванні сумнівних ресурсів незабаром можна отримати подібну рекламу в пошукових системах. Будьте обережні, або міняйте ip-адреса.

Як налаштувати на Mac

Запускаємо Safari, переходимо в настройки браузера.

На вкладці Пошук вибираємо пошукову машину DuckDuckGo і відключаємо опцію Пропозиції Safari.

У розділі Конфіденційність повністю блокуємо cookie, забороняємо використання геолокації і включаємо заборона відстеження.

На вкладці Загальні в розділі Під час запуску Safari вибираємо пункт Відкривати нове приватне вікно.

Тепер браузери на мобільному пристрої та комп’ютері максимально конфіденційними. Статистика відвідувань не збиратиметься і передаватися розробникам а сторонні сайти отримають мінімум інформації про користувача.

Спасибі re: Store за корисну і цікаву інформацію.

Інкогніто (Incognito).Режим в «яндекс.Браузер», яка не зберігає історію відвідувань і дозволяє анонімно переглядати веб-сторінки, завантажувати файли. Доступний на всіх моделях iPhone і забезпечує повну конфіденційність даних користувача.

Інкогніто в браузері Safari

За умовчання, браузер від Apple має вбудовані приватні вкладки як на персональному комп’ютері, так і в смартфонах. І в першому, і в другому. Він вбудований в Safari називається під пунктом «Приватний режим».

Відомо, що історія відвіданих сайтів в Apple зберігається і поширюється на всі прив’язані до аккаунту пристрою через iCloud. Деяку інформацію будь-який користувач бажає приховати від чужих очей, тому і був створений дана функція. Тому, якщо ви не бажаєте, що б дані поширювалися. Скористайтеся ним. Також це дозволить запобігти сайтам шукати ваші дані з Cookies і відключить функцію запам’ятовування введених даних і авто заповнення.

BETATECH.COM.UA 2021