Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як налаштувати швидкий набір на смартфоні

Table of Contents

Швидкий набір на Android як додати контакт кілька способів

Якщо у вас є кілька номерів на які ви постійно телефонуйте, то ви можете ці контакти додати в швидкий набір на Android. Функція швидкий набір на Android дозволяє всього за пару дій телефонувати на потрібний номер.

Безсумнівно, швидким набором користуються багато власників не тільки кнопкових телефонів, але і користувачі новітніх Android смартфонів і планшетів. Інструкція як налаштувати швидкий набір на Android і де в настройках телефону знаходиться ця корисна функція. Нижче ви знайдете кілька способів, сподіваюся, один із способів підійде до вашого телефону і планшета. хай щастить!

1) Швидкий набір на Android встановлюється наступним способом :. Відкриваємо на смартфоні “Контакти” Далі натискаємо “Меню”. яке виглядає як три вертикальні точки Далі бачимо список, де потрібно вибрати пункт “Швидкий набір” або “Швидкий виклик” Далі все просто, з телефонної книжки встановлюємо контакти на швидкий набір до певних клавішах клавіатури і користуємося цією функцією. Цей варіант не допоміг? тоді дивіться способи нижче.

2) На деяких смартфонах швидкий набір налаштовується так :. Натискаємо на іконку “Телефон” Далі якщо є іконка клавіатура, то натискаємо по ньому, після чого відкриваємо “Меню”. яка позначається трьома вертикальними точками Далі вибираємо пункт “Швидкий виклик” або “Швидкий набір” Встановлюємо до потрібної клавіші певний контакт для швидкого виклику і радіємо. Можливо, деякі пункти можуть відрізнятися в різних пристроях, але все робиться приблизно так само. Якщо і цей спосіб не допоміг, то дивіться третій спосіб нижче.

3) Швидкий набір на Android 9, 10, 11 налаштовується трохи по іншому Відкриваємо додаток “Телефон” натиснувши на відповідну іконку Далі переходимо до “Вибраних” натиснувши на кнопку у вигляді зірки Далі вибираємо “Налаштувати швидкий набір” як показано нижче на прикріпленому скріншоті з Android 10.

Стаття розміщена 09.01.2018г. відредаговано 19.03.2020г.

Найбільш поширений варіант швидкого набору

Найчастіше виробник смартфона пропонує використовувати віртуальну клавіатуру, що служить для набору номера. Її клавіші з цифрами можуть відповідати за виклик конкретних контактів. Залишається тільки привласнити контактам певні клавіші. Давайте ж розберемося з тим, як це зробити.

Зайдіть в встановлений додаток «Телефон».

Перейдіть у вкладку «Контакти».

Натисніть на вертикальне три крапки, розташоване праворуч від пошукового рядка.

Натисніть на пункт «Швидкий набір».

Ви потрапите у вікно, де можна встановити швидкий набір. За замовчуванням на цифру 1 призначено прослуховування голосової пошти, зазвичай цей пункт змінити не можна. А ось цифри від 2 до 9 вільні. Більш того, іноді виробник смартфона дозволяє призначати виклик абонентів і на більш складні комбінації. наприклад, на 27 або 49.

Призначте виклик контактів на потрібні вам клавіші. Для цього виберіть цифру в лівому стовпчику, а в правому почніть вводити ім’я абонента. Якщо у якогось контакту кілька номерів, то вам буде запропоновано вибрати один з них. Також ви можете обійтися без введення імені. просто натисніть на значок «Контакти», тоді ви перейдете до відповідного розділу, де залишається лише вибрати абонента.

Прибрати контакт з одним натисненням можна натисканням на знак «мінус».

Даний приклад заснований на використанні смартфона, виробленого компанією Samsung. На інших апаратах ваші дії можуть трохи відрізнятися. Наприклад, якщо у вас смартфон на базі MIUI (версії 10 і старше), то виконайте наступні дії:

Відкрийте програму “Телефон» і на вкладці «Виклик» натисніть на значок у вигляді трьох смужок (іконка може відрізнятися в залежності від версії Android і інших особливостей пристрою). Після цього перейдіть в меню «Інші параметри».

Знайдіть пункт «Швидкий набір» і призначте потрібні контакти на цифри для швидкого набору.

Тепер, щоб скористатися функцією швидкого набору, досить запустити телефон, а потім зробити довге натискання по цифрі, на яку призначений контакт.

Як налаштувати швидкий набір на Android?

Сучасні смартфони дозволяють набрати номер в лічені миті. Для цього потрібно лише знати, як користуватися відповідною функцією.

Швидкий набір номера з’явився ще за часів кнопкових мобільників. Багатьом контактам тоді можна було поставити свою клавішу. від 1 до 9. Утримання клавіші протягом одного-півтора секунд призводило до набору номера відповідного контакту. Щось подібне реалізовано і в операційній системі Android. Але тут швидкий набір може відрізнятися, в залежності від версії операційки і виду фірмової оболонки.

Швидкий набір у вигляді розділу «Вибране»

Деякі пристрої не мають швидкого набору як такого. Замість цього їх «Контакти» та оснащено подобою розділу «Вибране». Зокрема, ви можете побачити це при використанні смартфона Nexus 4. Щоб додати контакти до цього розділу потрібні найпростіші дії:

Зайдіть в додаток «Телефон».

Відвідайте вкладку «Контакти».

Натисніть на контакт, який ви бажаєте додати в «Швидкий набір».

Натисніть на зірочку, яка знаходиться в правому верхньому куті. Вона була порожня, а тепер виявиться заповненою. це значить, що вам вдалося зробити все необхідне.

Поверніться у вкладку «Швидкий набір», щоб переконатися в тому, що обраний контакт потрапив в цей розділ.

Забирається контакт з «Швидкого набору» таким же чином. вам знову потрібно натиснути на зірочку.

Швидкий набір на Android може бути реалізований різними способами. Але в будь-якому випадку він допомагає скоротити час, потрібний на набір номера певних контактів, тому ми рекомендуємо регулярно користуватися цією функцією!

Як налаштувати швидкий набір на Android-телефоні?

Якщо ви часто спілкуєтеся з певними абонентами, ви можете використовувати так званий швидкий набір. Натиснувши на одну клавішу, ви відразу ж зможете зв’язатися з тим чи іншим абонентом. Це дуже зручна функція. Ось тільки далеко не всі знають, як зробити первинну настройку. Покажемо приклад відразу на двох пристроях: зі стокових Android і на Samsung Galaxy (TouchWiz).

READ  Як налаштувати звук в навушниках на Android

стоковий Android

Перед собою ви побачите список останніх вхідних та вихідних дзвінків, а також цифрову клавіатуру. Вона-то нам і потрібна.

Натисніть на будь-яку цифру, крім одиниці, і утримуйте, поки не з’явиться табличка з написом «Ні швидкого набору номера, налаштувати зараз?» (В нашому випадку напис англійською). натисніть OK.

Таким чином відкриється сторінка з додаванням номерів для швидкого набору.

налаштувати, швидкий, набір, смартфоні

Припустимо, ви хочете встановити абонента на цифру 2. відповідно, потрібно натиснути на неї. Відкриються контакти (в деяких випадках система може дати вибір, що відкрити, наприклад, контакти або який-небудь додаток, де можуть зберігатися контакти). Щоб додати контакт просто натисніть на нього один раз.

Будь ласка, контакт доданий в швидкий набір.

Точно таким же чином ви можете додати контакти для всіх вільних цифр.

Samsung Galaxy (TouchWiz)

У випадку з Samsung Galaxy можна піти тим же самим шляхом. натиснувши на цифру і утримуючи її. Але є й інший спосіб.

Відкрийте програму «Телефон», потім натисніть на кнопку «Меню». вона зазвичай знаходиться під екраном. З’явиться меню, в ньому виберіть «Швидкий набір».

Далі ви побачите таку цікаву графіку:

Як ви вже здогадалися, для вказівки абонента вам необхідно натиснути на потрібну цифру, після чого ви потрапите в розділ з контактами.

Натисніть на контакт і він автоматично прикріпиться до обраної перш вами цифрі.

Як бачите, нічого складного, причому немає необхідності використовувати сторонні додатки.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Додатки, створені для голосового набору

Для взаємодії з ними обов’язковою умовою є наявність Bluetooth-гарнітури. Все, що потрібно зробити. встановити програму, після чого залишиться вимовити ім’я абонента або його номер. Відразу після цього додаток почне виклик. Зазвичай голосом можна відправляти і SMS-повідомлення, запускати інші програми встановлені на телефоні і виконувати багато інших дій. Це особливо зручно коли багато часу проводиш за кермом, не маючи можливості зайвий раз діставати смартфон з кишені. VoiceButton. одне з таких додатків.

Для цього слідуємо нескладної інструкції:

 • Переходимо в стандартний додаток “Телефон”, потім вибираємо вкладку “Контакти”;
 • У правій верхній частині екрану бачимо вертикальне три крапки і натискаємо на нього;
 • Переходимо в розділ “Швидкий набір”;
 • Тепер перед вами з’явиться вікно, де можна встановити швидкий набір. Спочатку на цифру 1 задано прослуховування голосової пошти, тому на одиницю ніякої номер присвоїти не можна. Інші цифри від 2 до 9 вільні. У деяких випадках є можливість створювати більш складні комбінації, наприклад 15 або 27. Тут все залежить від особливостей вашого смартфона;
 • Призначаємо на виклик потрібні клавіші. Для цього в лівій колонці вибираємо цифру, а в правому починаємо набирати номер абонента або переходимо в розділ “Контакти” натисканням на відповідний значок, де можна буде вручну вибрати номера.

Як бачите в тому, щоб встановити швидкий набір на Android немає нічого складного. Якщо в майбутньому ви зіткнетеся з необхідністю видалити будь-який контакт з швидкого набору, то зробити це дуже легко. натисканням на знак “мінус”.

Найпростіша інструкція по установці швидкого набору на Android телефоні

У більшості випадків питання як налаштувати швидкий набір на телефоні вирішується дуже легко. Виробники пропонують використовувати для швидкого набору віртуальні клавіші, якщо ваш смартфон сенсорний. Кожна кнопка буде відповідати за виклик певної абонента. Залишається лише поставити певні клавіші для потрібних абонентів, але як це зробити?

Як налаштувати швидкий набір на Android?

У 2018 року мобільний телефон є у кожного і в ньому неодмінно є велика книга контактів, куди збережені номери ваших друзів, колег і родичів. Серед них напевно є ті, кому ви телефонуєте частіше за інших, отже буде зручно, якщо потрібний номер можна буде набрати швидше, буквально в один дотик. У зв’язку з цим багатьох цікавить питання, як налаштувати швидкий набір на телефоні Android і чи можливо це взагалі? Вперше подібна функція з’явилася ще в кнопкових мобілках, де можна було привласнити будь-якого контакту цифру від 1 до 9 для швидкого набору. Функція збереглася і в сучасних смартфонах, де її можна налаштувати двома способами. за допомогою стандартного довідника «Контакти» або за допомогою спеціальних програм з Play Market.

Як налаштувати швидкий набір на телефоні Android за допомогою сторонніх додатків?

Інший варіант настройки швидкого набору на смартфоні. спеціальні утиліти, яких безліч на теренах Play Market.

Умовно їх можна розділити на три великі категорії:

До другої групи належать віджети для швидкого набору

Вони знаходяться на робочому столі телефону і вдають із себе мініатюрні іконки із зображенням контактів. При натисканні на них автоматично набирає номер. Як приклад однієї з таких утиліт варто привести “Віджет контактів”.

Третя група. додатки, які замінять телефонну книгу

В основі їх функціоналу лежить швидкий пошук і набір потрібного номера. Можна встановити Multidialer. програму зі зручним інтерфейсом, безліччю наявні теми та інтерфейсів.

Тепер ви знаєте, як налаштувати швидкий набір на Android телефоні.

Налаштування швидкого набору

За допомогою стандартних інструментів

Як виконати цю операцію ми розглянемо на прикладі Samsung Galaxy. Тут потрібно пояснити, що на деяких моделях Android-пристроїв кількість номерів, які можна додати в швидкий набір може бути обмежена, а назва клавіш або дій можуть відрізнятися від описаних в інструкції, але за змістом визначитися, як це виглядає саме на вашому гаджеті, буде не складно.

Отже, натискаємо іконку «Контакти» (може бути «Телефонна книга»), або клавіатуру для набору номера і натискаємо кнопку виклику контекстного меню (на другому фрагменті скриншота, це три вертикальні точки в правому верхньому куті дисплея. На деяких моделях це може бути кнопка «Налаштування» на нижній панелі екрана). Із списку, дій вибираємо «Швидкий набір».

Відкриється вікно швидкого набору, де за замовчуванням першим номером записана голосова пошта. Натискаємо на потрібну цифру, починаючи з цифри 2, після чого відкриється список контактів. Вибираємо потрібний, і, якщо на вашому апараті потрібне підтвердження дії (кнопка «так», «ок» або якось ще), натискаємо. В даному випадку відкриється інформація про те, як користуватися функцією швидкого набору, а внизу, кнопкою «Так» потрібно підтвердити обрану дію:

налаштувати, швидкий, набір, смартфоні

Як налаштувати швидкий набір на Android. почути друзів і близьких в один дотик

Напевно у кожного власника мобільного пристрою є контакти (родичі, друзі, колеги), яким доводиться дзвонити частіше, ніж іншим абонентам. І звичайно, було б дуже зручно, щоб доступ до потрібного номера був прискореним, буквально в один-два дотики.

Як налаштувати швидкий набір на Android, і чи можливо таке? Так, така функція є в самому телефоні, так само можна встановити і сторонню утиліту, яка зможе виконати це завдання.

READ  Де знаходиться корзина в телефоні Honor

За допомогою сторонніх додатків

Забезпечити швидкий і комфортний доступ до своїх контактів нам допоможуть спеціальні утиліти, яких в тому ж Google play більш, ніж достатньо.

Умовно їх можна розділити на три групи, це:

Додатки, призначені для голосового набору.

Для їх роботи знадобиться Bluetooth.гарнітура. Як це працює: Встановлюємо утиліту, вимовляємо ім’я викликається контакту або номер, і програма здійснює виклик і виконує з’єднання з абонентом. Крім того, можна за допомогою голосової команди відправити SMS-повідомлення, здійснити пошук, включити будь-яку програму, і навіть дізнатися поточний час, причому, не виймаючи свій апарат з кишені. Погодьтеся, це дуже зручно, особливо будучи за кермом, або з іншої причини, коли немає можливості дістати телефон.

Як приклад можна привести безкоштовний додаток VoiceButton. Детальніше з роботою програми можна познайомитися, подивившись

Как настроить быстрый набор Vertex C301

Друга група для прискореного набору, це програми. віджети, за допомогою яких на робочому столі смартфона створюються невеликі іконки з фотознімками контактів. Просто вибираємо ярличок з фото абонента, на номер якого будемо здійснювати дзвінок, і з’єднання відбудеться.

Подивіться коротенький промо-ролик, який знайомить з однією з таких утиліт з нехитрою назвою «Віджет контактів»:

Третя група в цій лінейке- це додатки, аналогічні стандартної телефонній книзі. Як правило, основні функції таких утиліт. швидкий пошук і набір номера.

Ми хочемо представити вам одне з таких додатків. Multidialer Це відмінна звонилка в стилі Android 5 (Lollipop), яка пропонує зручний і продуманий інтерфейс, різноманітні теми і досить великий набір інструментів, докладніше про які можна дізнатися з наступного ролика:

Ось і все, про що ми хотіли розповісти в цьому матеріалі. Тепер ви знаєте, як встановити швидкий набір на Android, залишайтеся на зв’язку, удачі!

Для чого потрібен швидкий набір

Швидким набором прийнято називати спеціальну функцію на смартфоні. Вперше вона з’явилася ще на кнопкових телефонах, але не отримала великого визнання і поширення від користувачів. Завдяки даній опції виходить прискорити процес пошуку необхідного номера без використання телефонної книги. Для цього потрібно зайти в налаштування і привласнити конкретному номеру значення певної клавіші. При вході в меню викликів залишається просто натиснути на клавішу і утримувати деякий час, після чого буде висвітлений номер, прив’язаний до даної клавіші. Доцільно користуватися швидким набором в разі, якщо ви вкрай часто телефонуйте на той чи інший номер.

Варто зазначити, цю функцію підтримують всі сучасні пристрої. Часто користувачі не залишаються задоволені тим, що їм пропонує базова програма смартфона, і тому скачують спеціальні додатки. Вони відрізняються інтерфейсом, простотою і великими функціональними можливостями. Швидкий набір стає особливо актуальним в ситуаціях, коли у вас записано багато номерів в телефонну книгу і вам важко знайти часто використовуваний номер або просто не хочеться витрачати на це багато часу.

Як налаштувати швидкий набір на смартфоні Android

На сьогоднішній день завдяки швидкому розвитку інформаційних технологій телефон є універсальним пристроєм, який виконує функції не тільки своїх попередників, а й комп’ютера. На ньому можна без проблем створювати і редагувати фото і відео, грати в ігри, переглядати шоу і виконувати безліч інших справ, які раніше й уявити було складно. Незважаючи на це ніхто не відміняв виконання початкової обов’язки будь-якого телефону. здійснення дзвінків.

Користувачам, які мають великий список контактів і постійно поповнюють його, доводиться стикатися з чималими труднощами. Їх виходить розв’язати шляхом настройки швидкого набору на смартфоні. У даній статті ми докладніше дізнаємося і опишемо весь процес проведення настройки.

Як настроїти

Процес додавання контактів в швидкий набір може відрізнятися в залежності від виробника вашого пристрою. Головні відмінності полягають в графічному оформленні, тому порядок дій залишається незмінним. Розглянемо два способи: через вбудований телефон і іншу програму.

Оскільки на кожному смартфоні є базова програма, що відповідає за дзвінки, не обов’язково вдаватися до установки додаткових додатків. Вона дозволяє швидко додати необхідний номер в меню швидкого набору, але має досить скромний набір функціональних можливостей, що може сподобатися далеко не всім просунутим користувачам гаджетів.

Здійснюється процедура наступним чином:

 • Зайдіть в програму телефону. Виберіть меню набору, де відображаються цифри.
 • Виберіть число і утримуйте його, поки не спливе додаткове вікно.
 • Система автоматично запропонує вам прив’язати обрану кнопку до якого-небудь номеру. Натисніть на кнопку згоди.
 • Наступним кроком виберіть номер із запропонованого списку контактів або здійснених дзвінків відносно недавно.

Інший алгоритм формулюється так:

 • Зайдіть в програму здійснення дзвінків.
 • Викличте додаткове меню: клікніть на спеціальну іконку, оформлену у вигляді трьох вертикальних смуг.
 • Прокрутіть в меню розширених налаштувань і там виберіть швидкий набір.
 • У вікні виберіть знак “”, що знаходиться під головною кнопкою і виберіть контакт, який необхідно прив’язати.

Видалити прив’язаний номер з кнопки виклику одним натисненням можна простим способом: утримуйте, після чого з’явиться вікно з дією видалення.

Часто користувачі стикаються з дуже обмеженими функціональними можливостями вбудованої програми, тому доводиться звертатися до сторонніх додатків.

Розглянемо інструкцію дії в програмі Simpler.

 • Відкрийте програму і увійдіть у вкладку обраного.
 • Додайте туди необхідні контакти: в списку поставте галочки напроти потрібних номерів.

В результаті виконання двох описаних дій при запуску програми перед вами будуть відображені всі номери, які ви додали в швидкий набір.

Швидкий набір через «Вибране»

При проходженні цієї інструкції один або кілька контактів будуть відображатися в окремому блоці, що знаходиться вище всіх інших записів.

Samsung

Додаток «Контакти» на «Samsung» надає три типи ярликів: «Контакт», «Швидке повідомлення» і «Швидкий виклик».

 • Утримуйте палець у вільному просторі на екрані;
 • Тапніте «Віджети»;
 • Натисніть «Контакти»;
 • Виберіть роль ярлика (розглянуті вище), після чого скористайтеся кнопкою «Додати»;
 • Вкажіть, кнопку виклику якого абонента слід додати на екран;
 • Як і у випадку зі сторонніми додатками, для подальших викликів знадобиться тапнуть по значку.

Для режиму «Швидкий виклик» додаткового підтвердження немає. Якщо воно потрібне, слід вибрати тип віджета «Контакт». тоді після натискання на ярлик буде запропоновано вибрати дію: дзвінок або відправку повідомлення.

«Чистий» Android

Така функція, як перейменування записів, зрозуміло, присутній у вбудованому в звичайну прошивку додатку.

 • Тапніте по імені абонента;
 • Натисніть значок олівця;
 • Змініть ім’я, підставивши символ «!» в самий початок. Збережіть зміни;
 • Як підсумок, картка буде виглядати приблизно так. Вона почне відображатися вище за інших в алфавітній сортування.

Samsung

У програмі «Контакти» від «Samsung» в плані зміни інформації про записи можна зробити ті ж самі дії, що і в додатку «Телефон», тому можна використовувати будь-яке ПЗ з цих двох.

 • Знайдіть контакт, який потрібно відредагувати, і тапніте по ньому;
 • Натисніть кнопку «Змінити», розташовану в нижній частині екрана;
 • Додайте символ «!» в початок імені, після чого тапніте «Зберегти».

Крім того, Samsung сам виводить список часто використовуваних контактів в окремий блок, а ще є можливість додати абонента в «Вибране» (інструкція дана в попередньому підрозділі). До цього числа входять користувачі, з якими часто велися дзвінки протягом останніх тридцяти днів. Приховати цю інформацію можна через настройки програми «Контакти». опція називається «Показувати часті контакти».

READ  Як налаштувати NFC redmi note 8t

сторонні додатки

Програмне забезпечення від інших розробників підійде для всіх сучасних версій «Андроїда». Оскільки програми не мають будь-якого складним набором можливостей, їх системні вимоги невеликі.

«Швидкий виклик (ярлик)»

Програма від Apps.FUG допоможе вивести кнопку дзвінка конкретній людині на робочий стіл пристрою.

 • Опинившись на сторінці додатка в Google Play, натисніть «Встановити»;
 • Коли скачування і інсталяція закінчаться, запустіть програму, тапнув «Відкрити»;
 • Видайте доступ до контактів. Це обов’язково для використання програми;
 • Надайте дозвіл на вчинення викликів, що теж потрібно для роботи з софтом;
 • Тапніте кнопку «», що знаходиться у верхній частині програми;
 • Виберіть, яку кнопку виклику варто розмістити на головному екрані;
 • З’явиться вікно з пропозицією установки віджета. У ньому натисніть «Додати»;
 • Для подальших знаків досить буде тапнуть по іконці з ім’ям абонента;
 • Вкажіть, за допомогою якої SIM-карти здійснити виклик (захист від випадкових натискань).

Видалити значок можна так само, як і будь-який віджет. досить утримувати на ньому палець протягом декількох секунд, після чого перенести кнопку на напис «Видалити».

Що таке швидкий набір

Швидкий набір. це спеціальна опція, яка вперше з’явилася на кнопкових телефонах. Ця функція дозволяє здійснювати дзвінок певному абонентові за допомогою натискання по конкретної клавіші. Попередньо потрібний номер записується під зручну кнопку набору, що в залежності від моделі смартфона робиться по-різному. Після невеликої настройки людині залишається відкрити додаток, що відповідає за вчинення викликів, і утримати палець на певній цифрі.

Використовувати дану функцію доцільно в тому випадку, якщо ви телефонуєте якійсь людині по кілька разів на день. Якщо ж виклики здійснюються рідко, то і додавати номер в швидкий набір безглуздо. Варто зазначити, що подібну можливість надають практично всі сучасні програми, призначені для дзвінків.

Як налаштувати швидкий набір на Android

Сучасний телефон давно вже перестав бути звичайним засобом зв’язку. Зараз подібний пристрій може стати непоганою заміною комп’ютера, планшета і навіть телевізору. Будь-який користувач смартфона без особливих труднощів може встановити потрібну програму, запустити відео, зробити фотографію і відправити повідомлення в месенджері. Проте як і раніше багато людей використовують телефон за призначенням, тобто здійснюють дзвінки. Постійно набирати конкретний номер не дуже зручно, тому досвідчені абоненти вважають за краще утримувати певну клавішу для початку виклику. Давайте детально розберемося, як налаштувати швидкий набір на Android, а також ознайомимося з деякими особливостями.

Як налаштувати швидкий набір на Android?

Сучасні смартфони дозволяють набрати номер в лічені миті. Для цього потрібно лише знати, як користуватися відповідною функцією.

Швидкий набір номера з’явився ще за часів кнопкових мобільників. Багатьом контактам тоді можна було поставити свою клавішу. від 1 до 9. Утримання клавіші протягом одного-півтора секунд призводило до набору номера відповідного контакту. Щось подібне реалізовано і в операційній системі Android. Але тут швидкий набір може відрізнятися, в залежності від версії операційки і виду фірмової оболонки.

Як налаштувати швидкий набір на Android-телефоні?

Якщо ви часто спілкуєтеся з певними абонентами, ви можете використовувати так званий швидкий набір. Натиснувши на одну клавішу, ви відразу ж зможете зв’язатися з тим чи іншим абонентом. Це дуже зручна функція. Ось тільки далеко не всі знають, як зробити первинну настройку. Покажемо приклад відразу на двох пристроях: зі стокових Android і на Samsung Galaxy (TouchWiz).

Як налаштувати швидкий набір на Android?

У 2018 року мобільний телефон є у кожного і в ньому неодмінно є велика книга контактів, куди збережені номери ваших друзів, колег і родичів. Серед них напевно є ті, кому ви телефонуєте частіше за інших, отже буде зручно, якщо потрібний номер можна буде набрати швидше, буквально в один дотик. У зв’язку з цим багатьох цікавить питання, як налаштувати швидкий набір на телефоні Android і чи можливо це взагалі? Вперше подібна функція з’явилася ще в кнопкових мобілках, де можна було привласнити будь-якого контакту цифру від 1 до 9 для швидкого набору. Функція збереглася і в сучасних смартфонах, де її можна налаштувати двома способами. за допомогою стандартного довідника «Контакти» або за допомогою спеціальних програм з Play Market.

Швидкий набір на Android як додати контакт кілька способів

Якщо у вас є кілька номерів на які ви постійно телефонуйте, то ви можете ці контакти додати в швидкий набір на Android. Функція швидкий набір на Android дозволяє всього за пару дій телефонувати на потрібний номер.

Безсумнівно, швидким набором користуються багато власників не тільки кнопкових телефонів, але і користувачі новітніх Android смартфонів і планшетів. Інструкція як налаштувати швидкий набір на Android і де в настройках телефону знаходиться ця корисна функція. Нижче ви знайдете кілька способів, сподіваюся, один із способів підійде до вашого телефону і планшета. хай щастить!

1) Швидкий набір на Android встановлюється в такий спосіб:. Відкриваємо на смартфоні «Контакти» Далі натискаємо «Меню». яке виглядає як три вертикальні точки Далі бачимо список, де потрібно вибрати пункт «Швидкий набір» або «Швидкий виклик» Далі все просто, з телефонної книжки встановлюємо контакти на швидкий набір до певних клавішах клавіатури і користуємося цією функцією. Цей варіант не допоміг? тоді дивіться способи нижче.

2) На деяких смартфонах швидкий набір налаштовується так:. Натискаємо на іконку «Телефон» Далі якщо є іконка клавіатура, то натискаємо по ньому, після чого відкриваємо «Меню». яка позначається трьома вертикальними точками Далі вибираємо пункт «Швидкий виклик» або «Швидкий набір» Встановлюємо до потрібної клавіші певний контакт для швидкого виклику і радіємо. Можливо, деякі пункти можуть відрізнятися в різних пристроях, але все робиться приблизно так само. Якщо і цей спосіб не допоміг, то дивіться третій спосіб нижче.

Как настроить быстрый набор в телефоне?

3) Швидкий набір на Android 9, 10, 11 налаштовується трохи по іншому Відкриваємо додаток «Телефон» натиснувши на відповідну іконку Далі переходимо в «Вибрані» натиснувши на кнопку у вигляді зірки Далі вибираємо «Налаштувати швидкий набір» як показано нижче на прикріпленому скріншоті з Android 10.

Стаття розміщена 09.01.2018г. відредаговано 19.03.2020г.

Найпростіша інструкція по установці швидкого набору на Android телефоні

У більшості випадків питання як налаштувати швидкий набір на телефоні вирішується дуже легко. Виробники пропонують використовувати для швидкого набору віртуальні клавіші, якщо ваш смартфон сенсорний. Кожна кнопка буде відповідати за виклик певної абонента. Залишається лише поставити певні клавіші для потрібних абонентів, але як це зробити?

BETATECH.COM.UA 2022