Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати ss IPTV на телевізорі

SS IPTV

Інструкція по завантаженню плейлиста

Для завантаження власного Play-листа увійдіть в додаток і натисніть на кнопку Налаштування головного екрана

Додаток підтримує два варіанти завантаження Play-листів на вибір:

 • Завантаження по посиланню (зовнішні плейлисти)
 • Завантаження з сайту за одноразовим кодом (внутрішні плейлисти)

Користувач може мати будь-яку кількість зовнішніх плейлистів і тільки по одному внутрішньому списку Параметри з live- і VoD-потоками.

Для завантаження за посиланням увійдіть в розділ Контент екрану налаштувань, виберіть підрозділ Зовнішні плейлисти і натисніть кнопку Додати. Введіть бажане ім’я плейлиста і посилання на нього в поле для пошуку, після чого натисніть на кнопку Зберегти.

Тайл зовнішнього плейлиста з’явиться на головному вікні, завантаження плейлиста буде здійснюватися кожен раз, коли ви натискаєте на цей тайл.

Для завантаження за допомогою коду увійдіть в підрозділ Загальні екрану налаштувань і натисніть на кнопку Отримати код. Одноразовий код дійсний протягом 24 годин (або до генерації нового коду)

Введіть його на сайті тут і натисніть кнопку Додати пристрій

Потім виберіть на комп’ютері плейлист з допомогою кнопки Відкрити та завантажте його натисканням кнопки Зберегти

Після завантаження плейлиста на головному вікні з’явиться тайл Мій плейлист

Розпізнані канали плейлиста відображаються на панелі каналів з логотипами. Детальніше про автораспознаваніе каналів тут.

Завантаження нового плейлиста веде до затирання старого. Якщо Вам потрібно знову завантажити плейлист через сайт, немає потреби отримувати новий код доступу, за умови, що ви не очищали cookies браузера.

Увага! Для внутрішніх плейлистів можуть бути використані тільки плейлисти, що відповідають стандарту офіційно задокументованого формату m3u. В якості зовнішніх плейлистів допускається використання m3u, xspf, asx і pls плейлистів. Детальніше про формат m3u Ви можете дізнатися тут. Для коректного завантаження необхідно, щоб плейлист був в кодуванні utf-8

Де скачати і як встановити

Краще буде скачати SS IPTV не з сторонніх ресурсів, яких достатньо, а завантажити додаток на офіційному сайті. Найпростіше додаток встановлюється на телевізори марки Samsung, LG. Але є невеликі відмінності для різних серій.

Для всіх способів потрібно реєстрація, після чого користувач потрапляє в особистий кабінет, отримує можливість завантажувати додаток. Потім необхідно виконати наступні дії:

 • Увійти в обліковий запис (в серії Е. з пульта дистанційного керування, в F, H. через вкладку «MENU»). Якщо її немає, то слід спочатку створити обліковий запис.
 • Далі налаштовуємо IP-адреса, перейшовши в відповідну вкладку. Потрібно ввести дані 91.122.100.196.
 • Відкрити папку синхронізації ( «Start App Sync» або подібну), там з’явиться додаток.

Завантаження програми повинна пройти автоматично. Якщо цього не відбулося, значить, щось пішло не так. Потрібно повторити зазначені дії спочатку, звіряючись з цими порадами.

Інструкція по використанню

Коли програма встановлена, залишається додати плейлист, щоб переглядати канали, трансляції на телевізорі. Тут можливі 2 варіанти: список зовнішній і внутрішній. Між ними суттєва різниця. Зовнішніх списків може бути кілька, а внутрішній тільки один.

Необхідно врахувати такий нюанс. Коли програма встановлена, слід налаштувати, прив’язати його до Smart TV. З огляду на, що SS IPTV 100% сумісно з марками Samsung, LG, для даних апаратів прив’язка повна. Для інших телеприймачів. Sony, Philips і подібних. лише часткова. Що потрібно зробити:

 • увійти в загальні налаштування програми, використовуючи меню телевізора;
 • натиснути кнопку «Отримання коду»;
 • перейти у вкладку «Налаштування SS Play», далі. «Пристрої», «Додати пристрій»;
 • ввести отриманий код підключення, підтвердивши дію.

На виробах марки LG (модель з NetCast) прив’язка виконується в 2 етапи. часткова і повна. Відповідно, код вводиться двічі. На фінальній стадії завантажується плейлист. Це список відтворення в форматі m3u, який можна відкрити, змінити на PC в будь-якому текстовому редакторі.

Алгоритм завантаження плейлиста наступний: перейти в розділ «Контент», потім вибрати «Зовнішні плейлисти», натиснути кнопку «Додати». Ім’я списку вводиться вручну, завантаження виконується за адресою: http://user.sys-s.ru/manual/IPTV.m3u. Залишається зберегти плейлист натисканням відповідної кнопки. Назва переліку має відобразитися в меню.

Що таке SS IPTV і його можливості

SS IPTV представляє собою не просто програмний плеєр для відтворення плейлистів. Це спеціально розроблена середовище, призначене для акумулювання, програвання різного роду контенту. Причому джерелом можуть бути соціальні агенти, інтернет, хостинги, ефірні канали.

SS без праці впорається із завантаженням, збереженням на Smart TV списків трансляцій. А потім можна насолоджуватися переглядом передач з небаченою по чіткості картинкою, цифрового якості.

Як завантажити плейлист IPTV для SS і налаштувати канали, що якщо не працює

Стосовно до IPTV абревіатура SS означає 2 англійських слова, «простий» і «розумний». Їх поєднання дає інноваційне додаток для перегляду інтерактивних каналів. Примітно, що програму можна адаптувати, налаштувати на будь-якої моделі телевізора: Sony, Philips, Samsung або LG. Хоча спочатку розробник створював ПО для 2 останніх брендів. Тепер SS працює з усіма. Головне, щоб в позначенні було «Smart TV».

Запуск SS IPTV з USB Flash Drive і неполадки

Іноді установку, настройку простіше виробляти з флешки. Використовуючи PC, знаходимо за допомогою пошуку файл SS IPTV на офіційному сайті. Викачуємо на USB-накопичувач.

READ  Як налаштувати якість зображення на телевізорі

Коли завершиться завантаження, архів розпаковують на флешку. Тепер встановлюємо USB-драйв в телевізор. Повинно відбутися автоматичне розпізнавання накопичувача, ПО. У вкладці «Мої App» з’явиться відповідний запис.

Якщо відтворення не працює, але телеканали відображаються, потрібно виконати наступне. В налаштуваннях маршрутизатора необхідно активувати UDP Proxy. Заодно слід перевірити, який номер порту поставлено і IP-адреса присвоєно (перший потрібно змінити з «4022» на «1234»).

Переклад телевізора в розширений режим (Hotel / Pro mode)

 • Увімкніть TV
 • Вимкніть TV за допомогою стандартного інфрачервоного пульта
 • Натисніть кнопку i / Display (в залежності від пульта)
 • Натисніть кнопку Mute
 • Натисніть кнопку збільшення гучності Vol
 • Увімкніть TV. Повинна з’явитися напис Hotel / Pro mode settings in progress

Інструкції по установці програми SS IPTV на телевізорах

Ви можете запускати додаток з USB флешки, яка повинна бути вставлена ​​в телевізор.

 • Скачайте архів: ssiptv_orsay.zip
 • Розпакуйте вміст в кореневій каталог USB флешки.
 • Вставте флешку в один з USB портів Телевізора. У розділі «Мої додатки», без твори інших маніпуляцій, з’явиться додаток SS IPTV.
 • Скачайте архів: ssiptv_tizen.zip
 • Розпакуйте вміст в кореневій каталог USB флешки.
 • Вставте флешку в один з USB портів Телевізора. У розділі «Мої додатки», без твори інших маніпуляцій, з’явиться додаток SS IPTV.

Важливе зауваження: Шляхи файлів мають значеніе.Убедітесь, що ви розпакували вміст архіву в кореневу папку флеш-накопичувача USB.

Перехід в звичайний режим (відключення Hotel / Pro mode)

 • Увімкніть TV
 • Вимкніть TV за допомогою стандартного інфрачервоного пульта
 • Натисніть кнопку i / Display (в залежності від пульта)
 • Натисніть кнопку Mute
 • Натисніть кнопку зменшення гучності Vol-
 • Увімкніть TV

BASE-NET

Автозапуск програми по посиланню

 • В меню розширеного режиму задайте для Startup Application URI значення http://app.ss-IPTV.com
 • Увімкніть опцію Startup Application
 • В налаштуваннях розширеного режиму переведіть додаток в готельний режим: Hotel mode = on

Інтернет / Телефонія / Телебачення

Автозапуск програми з флешки

 • В налаштуваннях розширеного режиму переведіть додаток в готельний режим: Hotel mode = on
 • Скачайте архів додатки за посиланням
 • Вийміть вміст в корінь USB-флешки, в результаті в кореневому каталозі повинна з’явитися папка Sony. Флешка повинна бути відформатована тільки в FAT32!
 • Вставте флешку в телевізор і включіть TV. Якщо все вірно, то додаток запуститься автоматично коли вставлена ​​флешка.

Установка і настройка SS IPTV на Smart TV

SS IPTV є стороннім додатком. Наша компанія не несе відповідальності за функціонал і працездатність цього додатка.

ВСТАНОВЛЕННЯ IPTV НА LG

Всі подальші настройки і установка здійснюються після підключення телевізора до Інтернету!

Знаходимо додаток ss IPTV. Це можна зробити двома варіантами:

набрати “ss IPTV” в рядку пошуку, яка активується натисканням кнопки пошук в правому верхньому куті.

Вибрати в розділі “Додатки”. На фото вгорі я позначив, де розділ знаходиться. Пошук не складе труднощів, цей додаток популярне.

(SSIPTV додається в кінець головного екрану Smart) а потім “ЗАПУСК”.

IPTV на телевізор LG

Як випливає з назви, я опишу установку і настройку програми ss IPTV для перегляду телеканалів, на основі безкоштовно розповсюджуються плейлистів в мережі інтернет, на телевізорі LG 49SM9000PLA, але ця інформація може бути застосована до інших моделей, наприклад: LG 55NANO916N або LG 55UN73006LA тощо.

Для прикладу встановимо російські телеканали. Для цього будемо користуватися додатком ssiptv, Цей додаток дозволяє переглядати потокове відео по локальній мережі або через інтернет. Це одне з найпопулярніших і часто використовуваних для IPTV / ott.

НАСТРОЙКА КАНАЛІВ

Після запуску ознайомтеся з призначеним для користувача угодою.

На головному екрані переходимо в настройки. Для перегляду безкоштовних плейлистів вибір поточного провайдера не потрібен.

Додаємо зовнішній плейлист. Натискаємо “додати”. З’являється рядок з назвою плейлиста PLAYLIST-1. Назву можна редагувати вибравши курсором дане поле.

В поле “посилання” вводимо посилання на плейлист і натискаємо “введення”. В інтернеті дуже багато сайтів з актуальними безкоштовними плеёлістамі, наприклад цей: https://iptvmaster.ru

Обов’язково зберігаємо дані. Натискаємо “ЗБЕРЕГТИ”

Виходимо на головний екран. Плейлист автоматично додасться на головний екран.

Хочу додати, відповіді на питання можна знайти в розділі “довідка”, це символ знаку питання в правому верхньому куті.

Істотним недоліком безкоштовних плейлистів є той факт, що канали як би пропадають, а саме змінюється посилання в плейлисті і кнопка “оновити” дані не завжди працює. Вихід, вибирайте офіційних постачальників контенту. Оплачуючи невелику абонентську плату, будете мати /. якісну доставку контента. До таких по постачальникам контенту можна віднести: “peers.TV”, “megogo” та інші.

Загальна інформація про підключення

Сьогодні інтерактивне TV. це серйозна альтернатива кабельному або супутниковому телебаченню. Якість трансляції повністю відповідає сучасним характеристикам телевізорів, а додатковий функціонал значно розширює можливості використання TV-контенту. Більш того, інтерактивне телебачення нового покоління володіє деякими перевагами щодо ефірного або кабельного мовлення. це кращий звук, більш якісна картинка. При цьому вартість контенту більш ніж доступна. З огляду на можливості сучасних телевізорів з високим дозволом, в налаштуванні IPTV на телевізорі є сенс. До того ж, власники IPTV можуть використовувати інші послуги, пов’язані з теле-контентом: запис передач, архів ефіру, можливість поставити трансляцію на паузу і т.п.

Підключити цифрове TV можна будь-яким зручним способом, кожен з яких має свої нюанси:

 • через підключену приставку IPTV;
 • через роутер за допомогою бездротового з’єднання;
 • за допомогою спеціальних додатків;
 • через інтернет-браузер.

Налаштування Kodi для перегляду IPTV

Якщо на пристрої софт вже було встановлено, краще його видалити і встановити з Play Market заново. Це дозволить уникнути можливих помилок в додатку.

 • відкриваємо Kodi.
 • У разі якщо інтерфейс англійською, включаємо російський вручну: System. Settings. Addons. OK. Install from repository. Look and feel. Languages ​​- Russian. Install. Yes.
 • Для включення TV йдемо в меню Система. Налаштування. Загальні. Включити. Тиснемо «ОК» після повідомлення і PVR IPTV Simple Client. Включити.
налаштувати, iptv, телевізорі

Альтернативний спосіб: Система. Налаштування. Додатки. Мої доповнення. Клієнти PVR. PVR IPTV Simple Client. Включити.

READ  Записати відео з екрану комп'ютера онлайн

Завантажуємо плейліст в Perfect Player на приставці Android:

 • Відкриваємо плеєр, тиснемо «ОК» на пульті управління.
 • Йдемо в Настройки, натиснувши значок шестерні.
 • Переходимо в розділ «Основні», потім виберемо «Плейлист».
 • У віконці вказуємо шлях до об’єкта або натискаємо значок папки вгорі праворуч, щоб вибрати файл з пристрою, тиснемо кнопку «Ок».
 • Готово. Тепер доступна добірка каналів.

Як бачите, додати лист-IPTV на Android нескладно. З іншим софтом теж не повинно виникнути проблем, оскільки всі дії виконуються за одним принципом. Джерелом, звідки транслюється TV, служить або URL адресу, або скачаний на Android-пристрій файл M3U.

З приставкою або без?

Зазвичай підключення до IPTV виконується через спеціальний додаток, встановлений на телевізор або через IPTV приставку, яку можна придбати або взяти в оренду при підключенні послуг у свого провайдера. Іноді оператори кабельного телебачення надають доступ до перегляду IPTV безкоштовно, але найчастіше цю послугу підключають як платну.

У цьому випадку користувач отримає доступ до більшої кількості телевізійних каналів, включаючи тематичні списки, але за це йому буде потрібно щомісяця оплачувати певну суму. При підключенні через додаток, встановлений в телеприймач, користувач зможе дивитися на телевізорі базові канали, а також отримає можливість завантажувати власні списки телеканалів, які доступні в Мережі. Такий перегляд безкоштовний, оплачується лише щомісячна плата за підключення до Інтернету.

Як налаштувати IPTV на телевізорі

Конкретні дії користувача безпосередньо залежать від моделі його телевізора. Залежно від цього процес налаштування може незначно змінюватися. Перед встановленням зверніть увагу дотримуватися простий покрокової інструкції.

IPTV на телевізорі Phillips

Для установки інтерактивного телебачення на TV від Philips, необхідно зайти в розділ конфігурації. Потрібно вибрати «Підключення до мережі», а потім «Провідна». В налаштуваннях мережі потрібно вибрати «Статична IP-адреса». У рядку DNS 1 потрібно вписати наступний код 178.209.065.067.

На головному екрані потрібно натиснути на ярлик «Net TV». Після цього можна вибрати додаток ИВИ або Стим, а потім клікнути на «Додати». Процес установки закінчено. Можна приступати до використання IPTV і насолоджуватися якістю трансляції.

Philips

Після з’єднання з мережею через будь-який інтерфейс в налаштуваннях необхідно вказати адресу DNS-сервера. У різних моделях опція знаходиться в різних розділах меню (найчастіше це «Меню конфігурацій». «Режим роботи»). DNS для кожної мережі буде своїм. Перегляд здійснюється через спеціальний віджет.

Спосіб (при підключеному Інтернеті)

 • Необхідно запустити LG Smart World. Авторизуватися. Вхід здійснюється за допомогою меню Home. Потрібно авторизуватися або зареєструватися.
 • Ввести Simple Smart IPTV в рядок Search.
 • Після знаходження програми встановити її. Натиснути на однойменну кнопку.
 • Здійснити запуск програми з кнопки «Запустити».

Налаштування програми SS IPTV на телевізорі LG

Сучасні Smart телевізори підтримують можливість підключення до інтернету. Така функціональність відкриває широкі перспективи для перегляду IPTV. Все що Вам знадобиться для підключення і якісною настройки інтернет телебачення на телевізорі LG це установка зручного додатки SS IPTV. З його допомогою Ви зможете вирішити цілий ряд завдань, пов’язаних з переглядом онлайн контенту з мережі.

За допомогою пульта дистанційного керування зайдіть в Smart платформу телевізора, для цього натисніть кнопку «Home».

Після цього необхідно вибрати віконце «Smart World».

У верхньому правому куті екрану телевізора LG знаходиться кнопка «Пошук», натискаємо її.

У рядку опису необхідно ввести «ss IPTV», після чого натиснути червону кнопку на пульті ДУ.

На екрані з’явиться список доступних додатків, вибираємо SS IPTV.

Після цього повинні з’явитися кілька варіантів доступних дій, ми натискаємо «Встановити». Зачекайте, поки додаток повністю встановиться.

Після завершення установки натисніть «Запустити».

Якщо Ви правильно слідували за всіма кроками, то додаток SS IPTV встановиться на Ваш телевізор. Існує й інший спосіб установки, його ми розглянемо далі.

Перед тим, як почати установку додатка необхідно завантажити архів ss-IPTV.com/files/lg_usbapp.zip.

Після завантаження розпакуйте архів на USB флешку.

Вставте флешку в роз’єм USB на телевізорі. Якщо флешка не читається, необхідно усунути проблему.

Запускаємо Smart платформу за допомогою натискання кнопки “Home”.

Для нормального запуску обов’язковою умовою є реєстрація в LG A pps (якщо ще немає облікового запису, якщо є, то повторна реєстрація не потрібна). Натискаємо кнопку «Реєстрація».

З’явиться віконце з призначеним для користувача угодою. Вибираємо “Згоден”.

налаштувати, iptv, телевізорі

Далі заповнюємо всі необхідні поля. Дані потрібно вводити коректно, це важливо для успішної установки програми SS IPTV. Після цього вибираємо «Перевірка автентичності» і натискаємо «ОК».

На поштову скриньку прийде лист, в якому необхідно підтвердити реєстрацію в LG A pps. Після успішної реєстрації запускайте «Особисте» і як джерело виберіть USB флешку, натиснувши спеціальну кнопку.

Запускаємо іконку SS IPTV і користуємося додатком для перегляду інтернет телебачення.

Ми детально розібрали два способи, за допомогою яких можна встановити функціональне додаток для перегляду IPTV на Вашому телевізорі LG. Вибрати найбільш відповідний метод. Якщо при установці додатка SS IPTV у Вас виникнуть труднощі або раптом будуть з’являтися помилки, задавайте питання, будемо з’ясовувати, в чому справа. Нагадаємо, що установка програми можлива тільки на Smart телевізорах, так як звичайні моделі не володіють необхідним функціоналом.

38 коментарів до запису “Налаштування програми SS IPTV на телевізорі LG”

Не можу поставити додаток на LG 42LB570V, що не підкажіть у чому проблема і як її можна усунути

Добрий день. Які труднощі у Вас виникли?

чомусь додатки немає в сторі для даної моделі телевізора і це дуже прикро. тому як я купив телевізор такої моделі саме з мислю встановити цей додаток

READ  Як налаштувати звук на телевізорі

Телевізор LG 32LB653V, додаток встановила. плейлисти з відео завантажила, не показує, пише помилка відтворення потоку, перевірте підключення мережі, мережа WI-FI. єдине що показує це ролики з Yuo tube додані за допомогою плагіна ss IPTV через браузер Chrome. Що робити?

Добрий день. Чи підключений телевізор до інтернету?

Встановив додаток на телевізор LG а далі темний ліс для мене, вибрав провайдера (Ростелеком) там 8 каналів-марення! Підкажіть що робити. може щось з плейлистами пов’язано?

Добрий день. Використовуйте інші плейлисти.

Підкажіть не можу знайти додаток у Smart World чому

Добрий день. Спробуйте встановити за допомогою флешки.

Доброго дня. Проблема з установкою на LG 42LB570V (перший коментар) вирішена.

Встановив додаток SS IPTV з флешки, все працює.

Поясніть, це додаток буде працювати тільки при наявності флешки?

Прибрав флешку, і програми SS IPTV в Smart World не бачу.

Вітаю! Приєднуюся до питання щодо флешки.

SS IPTV з флешки запускається і працює відмінно, але без флешки не працює.

Підкажіть, будь ласка, чи можлива установка саме в телевізор, щоб постійно не використовувати флешку?

Добрий день. Проживаю не в Росії, додаток просто відсутня в АПП англомовної версії. Що-небудь підкажете, як боротися? Якщо проходити реєстрацію на Росію. не вдалося підключитися TV, пише. для цієї країни не підходить реєстрація. Якщо на англ. То в TV, та й в PC. немає додатків таких. Що робити?

Допоможіть з провайдером проживаю в Ростовській області місто шахти провайдер МТС, а в налаштуваннях тільки є ростові-на-дону Связьинформ. Все встановив і налаштував роутер 2640 u. Чекаю від вас допомоги або ради

допоможіть. скачав ss IPTV распокавал на флешку запустив вибрав провайдера Макснет в списку показує іконки каналів а самі канали не показують пише почекайте

підкажіть чи можна устанавливат ьпрілоеніе якщо у мене телевізор LG 640T.

Мені більше подобається на смартфоні дивитися телебачення онлайн, особливо на роботі. Тому використовую в цих цілях ottplayer, він мене влаштовує. на відміну від інших програм.

Добрий день. Встановив додаток в LG 42LF653V вибрав првайдера, плейлист IPTV бачить але канали не відтворює (чорний екран). Підключений по Wi-Fi, на PC IPTV йде, в телевізорі інтернет працює відео з інету відтворює. Де шукати проблему?

здраствуйте, у мене така проблема виникла не показується мій провайдер як мені це виправити)))

І мій LG 42LF653V показує червоний перекреслений круг і напис «не вдається відтворити:» на чорному фоні

мій Smart TV показує всіх провайдерів але жоден канал не відкривається

Добрий день. Підкажіть будь ласка, чому після реєстрації у мене не доступні додатки для скачування в Smart World.

Вітаю! Теж вирішив спробувати ваше типу хороший додаток. Все зробив як описано. Встановив додаток з LG Store, перепробував всіх наданих в списку провайдерів для Мінська та Бреста, тому що я проживаю в Білорусії, Брестської обл.вводіл код для плейлиста. Які ще способи є в світі для перегляду ЧУДО КАНАЛІВ, які нібито надає той чи інший провайдер в в нашій ЧУДО БІЛОРУСІЇ. Або может вся справа в Smart телевізорі LG42LB671V-ZB. Прошивка послндняя, ​​інші додатки чомусь працюють, как не странно. Може дуже докладно зможете описати кроки по правильному налаштуванні цього додатка для ЧУДО БІЛОРУСІЇ. Або може потрібно зробити візит до провайдера Белтелекома ByFly. Або може грошей потрібно комусь дати щоб це заработало.Спасібо.

налаштувати, iptv, телевізорі

Олександр, схоже ваше останнє припущення правильно. Питання саме в деньгах.Автор статті скромно про це не написав або через незнання. В додаток SSIPTV можна дивитися тільки пакети IPTV каналів різних провайдерів за умови, якщо у вас оформлена і оплачена підписка на їх перегляд. Є кілька безкоштовних каналів, які не становлять для глядачів особливого інтересу.

я чомусь не бачу своє місто у виборі міст як можна вирішити проблему

Вітаю! Видалив TV канали в опції Ефір і пропала опція Ефір. Як встановити? спасибі!

зареєструвався, знайшов додаток, але чомусь не можу встановити, пише що необхідно зайти з одного ID, флешка. помилка програми, що робити?

додатки SS IPTV канали провайдера Зелена хвиля встановлює, а канали не запускаються. У чому може бути справа.

чому відтворення каналів через деякий час зупиняється?

Користувався плеєром на ss IPTV на телевізорі LG більше 3 років, був їм повністю задоволений 20.05.19 просто перестали відтворюється канали! Все вантажиться, які програми і фільми йдуть внизу пишеться, а відтворення немає.

Користувався плеєром на ss IPTV на телевізорі LG близько 1 місяця, був їм повністю задоволений. Раптом просто перестали відтворюється канали! Все вантажиться, які програми і фільми йдуть внизу пишеться, а відтворення немає!!

Статейку в сміття, застаріла. Бажано разом з адміном

Останнім часом замість одних каналів йдуть зовсім інші. Наприклад натискаєш Кіносемья, а транслюється якийсь місцевий канал і навіть не мого міста. В чому може бути проблема?

Чи не відкривається жоден канал на телевізорі Gold Star LT-24T500R від провайдера Convex, Нижній Тагіл

Здравствуйте.У мене перестало працювати додаток SS IPTV. Я видалив додаток. Пріповторной установці і запуску програми не з’являється сторінка з налаштуванням (шестерня), а відразу з’являється сторінка зі старим Play-листом і неробочими каналамі.Я не можу згенерувати код підключення. Пробував встановлювати додаток з флешки. результат той же.

BETATECH.COM.UA 2021