Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як налаштувати телефон Redmi 8 про

Table of Contents

Встановлюйте додатки Google

Ми досягли точки, коли використання смартфона з Android в Google Apps просто незручно. На щастя, ці додатки пропонують високу якість і додають багато важливих функцій, які ви можете використовувати на вашому пристрої. Якщо вони не встановлені відразу, ви повинні завантажити їх з Google Play:

 • Chrome (браузер)
 • Карти (карти і GPS)
 • Драйв (документи)
 • Hangouts (чат і повідомлення)

Це важливі програми, які повинен мати кожен. Якщо ви використовуєте Gmail і Календар Google, ви також повинні встановити їх. Ви також можете завантажити додатки для соціальних мереж, таких як Google. Добре перевірити, чи є на вашому телефоні додаток YouTube (якщо немає, завантажте його негайно!). Незабаром сім’я Google стане більше.

налаштувати, телефон, redmi

Активуйте відстеження телефону

Ще одна річ, яку ви повинні активувати, це Android Device Manager. Це офіційний інструмент Google, який дозволяє вам знайти ваш телефон у разі крадіжки або просто втратити його. Крім того, варто спробувати, як тільки ви отримаєте новий пристрій. На комп’ютері ви можете знайти приблизне місце розташування вашого телефону.

У разі крадіжки або втрати вашого телефону або планшета ви можете почати подавати сигнал тривоги або віддалено видалити всі дані. Якщо ви хочете краще контролювати альтернативи, такі як Prey або Cerberus (огляд програм Anti-Theft опублікований прямо тут Top Apps)

Встановіть альтернативну клавіатуру

Можливо, до сих пір ви використовували фізичну клавіатуру класичних клавіш або стандартну віртуальну клавіатуру. Однак є кілька простіших способів написання.

Чесно кажучи, ідеальною клавіатури не існує, але Google Play пропонує безліч цікавих альтернатив, які можуть вам сподобатися. Ось найцікавіші з них:

 • Perfect Keyboard (безліч варіантів персоналізації)
 • Go Keyboard (ідеально підходить для планшетів)
 • Swype (класичні жести)
 • SwiftKey (добре пророкує, що ви хочете написати)

кроків для настройки нового Xiaomi Redmi Note 8 Pro

У вас є новий смартфон з Android або планшетом, і ви не знаєте, як правильно його налаштувати? Не панікуйте, ми представляємо 7 кроків, які допоможуть вам в цьому. Щоб вільно і безпечно використовувати систему Android, вам потрібно змінити кілька налаштувань і встановити кілька додатків. Ці 7 кроків описують найбільш важливі елементи настройки нового пристрою з Android. Давайте проведемо вас через всі з них, і через кілька хвилин у вас буде готовий і безпечний телефон або планшет.

Налаштуйте блокування екрана

Ви вже увійшли в свій обліковий запис Google і знаходитеся на головному екрані. Тепер саме час встановити блокування екрану для вашого Android. Чому? Тому що в разі втрати або крадіжки всі ваші дані можуть потрапити в небажані руки.

Деякі люди вважають за краще використовувати Android без паролів та інших засобів блокування, кажуть, що це набагато зручніше. Обов’язково варто пам’ятати, що Android пропонує інші форми безпеки для мобільних пристроїв, крім використання кодів безпеки. наприклад, малювання малюнків або розпізнавання осіб.

Увійдіть до свого облікового запису Google.

При першому запуску нашого нового телефону Android вам буде запропоновано заповнити певні дані. Одним з них є вхід до вашого профілю Google. Ви можете пропустити цей крок, але ми не рекомендуємо його.

Після входу в обліковий запис Google ваші дані будуть автоматично передані зі старих пристроїв Android. Звичайно, якщо ваші дані були синхронізовані з хмарою Google. Завдяки облікового запису Google ви також отримаєте доступ до додатків, ігор і мультимедіа з Google Play.

Керуйте своїм пристроєм

Ваш новий телефон Android практично налаштований. Проте, також настійно рекомендується встановити інструменти, які дозволять вам контролювати і слідкувати за рівнем заряду батареї, процесора або пам’яті і передачу даних. Ось деякі з кращих пропозицій:

 • Onavo дозволяє контролювати передачу даних через Інтернет.
 • 3G Watchdog навіть більш детальний, ніж Onavo, також доступний у вигляді віджета
 • AutoKiller автоматично закриває неактивні додатки для економії ресурсів процесора і батареї
 • JuiceDefender допомагає економити енергію
 • Софтонік Моба,
 • Amazon Appstore,
 • F-Droid

КАК НАСТРОИТЬ MIUI 12 ЧТОБЫ ТЕЛЕФОН НЕ ТУПИЛ? ОТКЛЮЧАЕМ РЕКЛАМУ, УЛУЧШАЕМ ЭНЕРГОПОТРЕБЛЕНИЕ!

У той же час стежте за чорним ринком і всіма файлами, вільно доступними в Інтернеті. Вони часто містять піратські програми, які можуть поставити під загрозу безпеку системи. Якщо ви не хочете ніяких вірусів або інших неприємних проблем, ви повинні бути дуже обережні при установці APK-файлу.

READ  Телефон впав у воду але працює

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

Hard Reset. як скинути Xiaomi до заводських налаштувань

Як правило, через якийсь час користувачі Android (Miui 8) помічають, що смартфон став працювати гірше. періодичні вильоти, зависання, помилки завантаження і інші неприємні моменти заважають нормальній роботі пристрою. Той, хто вже скидав настройки до заводських на своєму смартфоні, знає, що це ефективний спосіб вирішення багатьох проблем в роботі пристрою. Для тих, хто хоче виправити ці проблеми самостійно, не несучи телефон в сервісний центр, існує скидання налаштувань Xiaomi, або Hard Reset. Також його використовують, коли хочуть перепрошити телефон або ж очистити його перед продажем.

Є кілька варіантів, як зробити скидання налаштувань на Xiaomi, але не на всіх пристроях вони працюють. Наприклад, з андроїдом Xiaomi Mi 5 скидання неможливий, так як в ньому заблокований завантажувач (bootloader).

Як скинути настройки простим способом

Для таких випадків передбачений простий метод повернення до заводських налаштувань. Для цього потрібно відкрити настройки, знайти там пункт «Відновлення та скидання», потім «Скидання налаштувань» і провести видалення даних.

Якщо брати інший смартфон. наприклад, Xiaomi Redmi 4 (Xiaomi Redmi 4), то зробити Hard Reset можна будь-яким зручним способом, так як тут завантажувач розблоковано, що дозволяє дуже глибоко проникати в параметри гаджета. Тут головною умовою буде робота обраного мобільного пристрою на базі процесора Qualcomm.

Hard reset Xiaomi через режим рекавери

Зробити скидання налаштувань через режим відновлення дуже просто. Для цього:

Як зробити Hard Reset через сторонні Recovery

Даний спосіб допоможе повернути настройки на заводські в тому випадку, якщо мала місце установка кастомной прошивки, і ваше меню рекавери відрізняється від стандартного, внаслідок чого попередній спосіб вам не підійде. У всіх сторонніх меню відновлення алгоритм схожий:

 • Вимикаємо телефон, попередньо витягнувши сімку і карту пам’яті SD.
 • Затискаємо кнопки гучності і харчування, тим самим зайшовши в меню recovery.
 • Мова вже встановлений за замовчуванням (eng), тому без його вибору слід натиснути на «Wipe all user data». підтверджуємо вибір.
 • Після закінчення процесу вибираємо пункти «Wipe cash» і «Wipe Dalvic». Якщо в меню є тільки один з двох пунктів. вибираємо його.
 • Перезавантажуємо смартфон за допомогою вибору «Reboot System Now».

Тепер ви в курсі, як скинути налаштування на смартфоні Xiaomi. Головне, що потрібно зробити перед запуском операції. переконатися, що всі призначені для користувача дані з телефону збережені на зовнішньому носії (комп’ютер або SD карта). Після проведення такої жорсткої очищення дані відновити буде неможливо.

Для MIUI нижче 12 версії

Далі внизу екрана виберіть Скинути налаштування.

Далі може знадобитися ввести графічний ключ або пароль від аккаунта.

Як перенести контакти на смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Синхронізація контактів через Mi аккаунт

Для додавання облікового запису в новий смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro зайдіть в Настройки смартфона, виберіть Синхронізація і натисніть Додати обліковий запис.

Щоб синхронізувати контакти, зайдіть в Настройки, далі в розділі Облікові виберіть Синхронізація.

Натисніть на Контакти і переконайтеся, що синхронізація контактів активна.

В цьому випадку синхронізація контактів з використанням Mi аккаунта буде виконуватися автоматично.

Інструкція для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Звичайна перезавантаження Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Натисніть і утримуйте кнопку живлення (кнопка виключення смартфона) 2. На екрані смартфона виберіть пункт “Перезавантажити” (Reboot), після чого телефон почне перезавантаження

Перезавантаження телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro можна перезавантажити двома способами: звичайним і жорстким (hard reset). Жорстка перезавантаження застосовується при зависанні смартфона.

Скидання налаштувань смартфона Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Ставимо TWRP-рекавери

Насамперед для отримання ROOT-прав потрібно поставити стороннє Recovery меню. TWRP, але перед тим, як почати, нам знадобиться:

 • зберегти архів і розпакувати файли з нього на PC; Завантажити Flasher Toolkit
 • включити «Налагодження по USB». Для цього йдемо в «Налаштування» = «Розширені» = «Для розробників» і де написано налагодження по USB ставимо галочку.

Для останнього пункту у Вас повинен бути активований «Режим розробника». Заходимо в «Налаштування» = «Про телефоні», тиснемо 10 разів на версію MIUI, до появи напису «Ви стали розробником».

 • Завантажувач на апараті повинен бути розблокований, якщо ж ні, то як це зробити є докладна інструкція.
 • Вимикаємо свій Redmi і переводимо його в режим «Fastboot». Для цього затискаємо кнопку включення і зменшення гучності, тримаємо її, поки не побачимо картинку з зайцем.
 • Потім, підключаємо пристрій до комп’ютера, на якому вже повинні бути встановлені необхідні драйвера.
 • Режим «Налагодження по USB» також потрібно було запустити раніше і якщо Ви цього не зробили, то активуйте його зараз.
 • Запускаємо «Flasher Toolkit.bat» з архіву завантаженого раніше. Повинно відкритися синє вікно. Натискаємо кнопку 1 і «Enter» на клавіатурі.
 • Далі, ще раз «Ентер». У разом повинно вийти 2 натискання на «Enter» і одне на цифру.
 • Почнеться процес копіювання файлів і з’явиться напис: «You have successfully flash TWRP», що позначає успіх і все зроблено правильно.
 • Тиснемо «Введення» для перезавантаження рекавери.
 • Знову «Ентер» та синє вікно можна закривати, а потім від’єднати свій Redmi від PC.

Як на Redmi Ноут 8 Про отримати Root права і поставити TWRP Рекавері меню

Купуючи новий смартфон, Ви напевно помічали, що в ньому стоїть величезна кількість абсолютно непотрібних програм. І якщо спробувати їх видалити, то найчастіше нічого не вийде, так як операційна система вважає їх важливими і просто не дасть зробити цього. Ось тут і стануть в нагоді на Redmi Note 8 Pro root права.

READ  Як зробити WhatsApp як на iPhone

До речі, про те, як видаляти зайві утиліти з телефону від Xiaomi під керуванням MIUI, у нас є окрема стаття.

Причому додатки ці не просто є, вони частенько якось виявляють себе, наприклад, виводять свої повідомлення, намагаються оновитися і так далі. Що в свою чергу, призводить не тільки до непотрібної навантаженні на пристрій, але і садить акумулятор, витрачає трафік і подібне. Так що дуже корисно мати так звані «права суперюзера» або root, які ми і навчимо отримувати нижче по тексту.

Інструкція по установці ROOT

Отримуємо права суперкористувача

Саме час перейти безпосередньо до процесу отримання root прав на апараті Note 8 Pro:

 • Затискаємо кнопки включення і збільшення гучності до вібрації, після якої продовжуємо тримати тільки «Volume» ще кілька секунд.
 • Повинно з’явитися Recovery menu з написами китайською мовою. Шукаємо 3-ю кнопку зверху в правому ряду, потім іконку у вигляді кулі і вибираємо там English, так як російського там немає.
 • Побачимо віконце, де потрібно буде потягнути стрілку. Потім, натискаємо по «Mount» і ставимо галочки на System, Vendor і nvdata, на Cache і Data пташок залишаємо. Тапа на значок «Додому».
 • Тепер нас цікавить «Advanced» = «File manager», перегортаємо вниз до папки «System root» і відкриваємо її, знову вниз до «System», в якій в кінці списку видаляємо «recovery-fromboot.p». Для видалення необхідно натиснути на потрібний файл і вибрати «Delete».
 • Після вирушаємо назад і шукаємо «Close AVB0», тиснемо на нього і робимо свайп по стрілках, далі, «Додому».
 • Знаходимо «Install» = «Select storage» і перевіряємо, яке сховище для файлів вибрано. Повинно бути «Internal storage». Якщо так, то натискаємо по «Ок», якщо ж ні, то вибираємо потрібний.
 • У самому верху списку Тапа на «Up A level» і шукаємо «Supersu».
 • Кількома по «SuperSu-installer.zip» і робимо свайп, як показують стрілочки.
 • Після чого з’явиться напис «Reboot system», натискаємо і смартфон перезавантажується.
 • Після запуску нашого Redmi Note 8 Pro включаємо Wi-Fi або мобільний інтернет і знаходимо на робочому столі ярлик «Magisk manager».
 • Після старту програми в самому верху Ви помітите 2 рядки зі словами «Оновити». Тиснемо на першу = «Установка» = «Пряма установка», після чого процес запуститься. Знизу з’явиться жовтий значок «Перезавантаження», за допомогою якого перезапускаємо телефон.
 • З другим рядком дії аналогічні.
 • Навпаки обох рядків будуть стояти зелені галочки, що позначають що всі ми зробили правильно.

Ось і все готово. Тепер Ви отримали для свого Redmi Note 8 Pro root права і стали «суперкористувача». А значить, можете робити зі своїм пристроєм від Xiaomi все що захочете. Видаляти зі стандартними програмами, робити системними свої програми, прискорювати швидкодію MIUI і активувати його додаткові функції, змінювати іконки, шрифти і все, на що вистачить фантазії.

Як налаштувати Xiaomi? Перше включення смартфона

Дізнайтеся, як швидко і без проблем налаштувати свій смартфон Xiaomi при першому включенні.

Як зробити перше включення смартфона правильно? Як спочатку налаштувати новий Xiaomi так, щоб він працював коректно? Що можна пропустити, а що налаштувати краще відразу? На всі ці питання ви знайдете відповідь у цій статті. Отже, поїхали!

КАК НАСТРОИТЬ НОВЫЙ REDMI 8. МОИ РЕКОМЕНДАЦИИ!

Затискаємо клавішу живлення та спостерігаємо кілька секунд за першим завантаженням. Після неї на екрані з’явиться назва оболонки. У нашому випадку MIUI 10. У вас може бути MIUI 9. Суть настройки від цього не змінюється. Натискаємо значок «далі» і рухаємося вперед!

Вибираємо мову системи. «Русский» або будь-який інший відповідний варіант із запропонованих.

Вибираємо регіон. У нас Росія. Думаємо, що і у вас;) Примітка: Мова системи і країну в будь-який час можна змінити в настройках смартфона. Від цього можуть змінюватися спеціальні функції. Наприклад, якщо поставити на Mi 8 або на Mi 8 Pro регіон Гонконг, то у вас з’явиться функція Face Unlock. 4. Наступний пункт. підключення до Інтернету. Якщо хочете його пропустити, то натискайте відповідну кнопку. Не бійтеся! Цей пункт ви завжди зможете налаштувати потім.

Ну а ми йдемо «красивим» шляхом. налаштовуємо все тут і зараз. Вибираємо ім’я вашої мережі Wi-Fi, натискаємо на нього і вводимо пароль. Також вам буде потрібно дозволити службам Google використовувати мережу Wi-Fi, натиснувши на кнопку «Прийняти». Усе! Тепер ви в мережі;)

Рухаємося далі. На екрані ми бачимо «Умови використання». Тут як то кажуть: «Отримайте, розпишіться». Читаємо умови і політику конфіденційності і ставимо галочку на проти пункту «Я прочитав. ».

Наступна станція. підключення SIM-карти. Це можна пропустити, а можна зробити відразу. Якщо ви не знаєте, як встановити або замінити SIM-карту, зверніться до ілюстрованого керівництва в коробці.

Під цим кроком у нас сховалися «Сервіси Google». Їх треба прочитати, обов’язково перегорнувши до кінця сторінку. Після цього з’явиться кнопка «Прийняти», яку, звичайно ж, потрібно прийняти;) Все логічно!

У цьому пункті потрібно вирішити для себе, як ви буде розблокувати смартфон: за допомогою відбитка пальця або за допомогою пароля на екрані.

Примітка: Пункт можна пропустити, налаштувавши його пізніше в налаштуваннях смартфона.

наближається до фіналу налаштування нашого новенького телефону Xiaomi. Тут ми бачимо «Додаткові настройки». Рекомендуємо відразу вирішити всі пункти, так як вони важливі для повноцінної роботи гаджета.

Ну і останній крок на шляху до готовеньке смартфону. вибір теми. Тут на ваш смак: які іконки подобаються, ті і вибирайте.

READ  Як підключити музичну колонку до телефону

Барабанний дріб і секунди очікування, поки завантажаться всі додатки. тадааам, ваш телефон готовий діяти!

Як підключити смартфон Xiaomi до персонального комп’ютера

Мобільний телефон вже давно перестав бути простим засобом зв’язку. Зараз цей пристрій має масу функцій і призначень: він давно замінив цифрові фотоапарати, диктофони та щоденники. Тому ваш смартфон наповнений різною інформацією, яку необхідно куди-небудь перемістити. Найчастіше всі дані зі смартфона користувач зберігає на PC. У цій інструкції ми розглянемо способи підключення телефону до комп’ютера під керуванням Windows.

Для підключення смартфона Xiaomi до персонального комп’ютера:

вставляємо USB-кабель (який йде в комплекті з телефоном Xiaomi) в смартфон і комп’ютер; далі система автоматично визначає пристрій і починає процес підзарядки смартфона (за замовчуванням на прошивці MIUI); для перемикання режиму роботи необхідно відкрити шторку на дисплеї вашого телефону і клікнути на «Зарядка через USB»; із запропонованого списку необхідно вибрати потрібну команду «Передача файлів» (комп’ютера будуть доступні всі папки та файли смартфона) або «Передача фото» (будуть доступні тільки папки, що містять фотографії); після підключення провідник PC відобразить ваш смартфон.

Готово! Переміщайте необхідні файли і читайте корисні інструкції на просторах Xistore!

OOO “Новотренд” УНП 193498963 Зареєстровано 25/01/2021 Мінським міським виконавчим комітетом В Торговому реєстрі з 08/02/2021 Юр. Адреса: 220040, Республіка Білорусь м.Мінськ, ул.Максіма Богдановича, д.155, приміщення 301А

Як прискорити свій Xiaomi?

Смартфони Xiaomi швидкі не тільки після покупки, але і через два роки активного використання. Це досягається за рахунок грамотного балансу між потужною начинкою і програмним забезпеченням. Однак, часом хочеться більшого, і смартфони Xiaomi можуть вам дещо запропонувати.

Полный сброс смартфона Xiaomi Redmi 8 — Как обойти блокировку экрана?

Система Android, на якій базується фірмова оболонка Xiaomi MIUI, має підтримку OpenGL. Згідно енциклопедії «Вікіпедія», OpenGL. це специфікація, яка визначає платформонезавісимость (незалежний від мови програмування) програмний інтерфейс для створення програмного забезпечення, що використовують двомірну і тривимірну комп’ютерну графіку.

OpenGL включає в себе більше 300 функцій для малювання складних тривимірних сцен з простих примітивів. Використовується при створенні комп’ютерних ігор, САПР, віртуальної реальності, візуалізації в наукових дослідженнях.

Однак, згідно з початковому налаштуванні, смартфони Xiaomi використовують класичний вид OpenGL.

Але в смартфонах з версією Android 7.0 і вище є можливість вибрати OpenGL (Skia). Це нова бібліотека, яку Google придбала в 2005 році. Включення цієї бібліотеки дозволить вам насолодитися більш швидкої роботою інтерфейсу, а також підвищити продуктивність в 3D-додатках, наприклад, іграх.

Для включення даної опції потрібно включити режим «Для розробників». Тому відкриваємо «Налаштування». розділ «Про телефоні», потім 7 разів натискаємо по «Версія MIUI».

Після цього переходимо в «Налаштування». «Розширені настройки». «Для розробників».

В даному розділі потрібно знайти пункт «Засіб візуалізації» і в ньому поставити OpenGL (Skia). Після цього швидкість вашого Xiaomi зросте.

Дана опція доступна не на всіх смартфонах Xiaomi.

Є й інші способи вирішити дефіцит потужності смартфонів. Спочатку потрібно позбутися від усіх непотрібних додатків. За довгі роки в смартфоні можуть збереться додатки, якими користувач вже давно не користується. Вони не тільки витрачають потужність вашого пристрою, але і займають місце в пам’яті. Такі додатки рекомендується вирахувати і видалити. Щоб полегшити собі завдання, рекомендуємо запустити штатне застосування «Безпека» і відкрити пункт «Глибоке очищення». «Додатки». Система сама підкаже ті додатки, якими давно не користувалися, а також повідомить скільки місця звільниться на смартфоні.

Наступний етап. це періодична чистка системи. У MIUI 10 крайній робочий стіл отримав підтримку спеціальних віджетів. Один з них. це «Очищення системи від кеш-файлів». Система сама знаходить їх і пропонує очистити, рекомендуємо виконувати цю процедуру раз в 3-4 дня. Також з цією ж метою рекомендуємо робити жорстку перезавантаження пристрою раз в 2 тижні. Для цього потрібно лише натиснути і утримувати кнопку живлення протягом 20-25 секунд.

Найбільш важливий етап. це настройка системи в меню для розробників. Спершу потрібно відкрити доступ до спеціального розділу в налаштуваннях смартфона. Для цього потрібно натиснути 7 раз по пункту «Версія MIUI». Даний пункт знаходиться в «Налаштуваннях». «Про телефоні».

Далі йдемо в «Розширені настройки». «Для розробників». Знаходимо наступні пункти:

 • «Анімація вікон»;
 • «Анімація переходів»;
 • «Тривалість анімації».

За замовчуванням всюди буде стояти значення «Анімація 1х», рекомендуємо змінити його на наступні значення:

 • «Анімація вікон». 1.5х;
 • «Анімація переходів». 1х;
 • «Тривалість анімації». 0.5х.

Далі потрібно спуститися трохи нижче і знайти пункт «Включити GPU-прискорення». Потрібно активувати цю опцію, вона може привести до підвищеної витрати заряду акумулятора, але при цьому швидкість відтворення зросте.

Останній етап. це відключення дублюючих додатків. В системі є набір стандартних додатків від Google, які не можна видалити. Але багато користувачів не знають, що такі додатки можна відключити. Для цього потрібно завантажити додаток Redmi System Manager.

Необхідно відкрити його і натиснути на кнопку Start. Після знайти невикористовувані додатки Google, натиснути на них і далі натиснути на кнопку «Відключити». Після цього вони стануть неактивними, а іконка програми пропаде з робочого столу.

BETATECH.COM.UA 2022