Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати телевізор через цифрову приставку

Table of Contents

Як налаштувати цифрове телебачення в телевізорі

Поява цифрового телебачення викликало своєрідний ажіотаж, так як контент в цифровій якості став доступний широкому колу користувачів. Останнім часом саме цей напрям телебачення розвивається дуже активно, з’явилася велика кількість контор, які за плату нададуть послуги з підключення та налаштування цифрового телебачення. Гарна новина полягає в тому, що налаштувати цифрове телебачення в телевізорі можна самостійно.

Так в даній статті ми докладно розглянемо всі аспекти настройки, як в загальному випадку, так і для телевізорів від конкретних виробників. Варто зазначити, що існують різні типи цифрового телебачення. Всі запропоновані схеми стосуються кабельної «цифри».

Спершу розглянемо загальну схему настройки прийому цифрового телебачення. У різних моделях телевізорів послідовність операцій і назви пунктів можуть відрізнятися в незначній мірі. Не хвилюйтеся, далі ми розглянемо особливості налаштування для конкретних марок, всі пункти будуть проілюстровані.

За допомогою пульта увійдіть в меню Вашого телевізора. У вікні вибираємо пункт «Оціі». Для того, щоб безпосередньо перейти до налаштування, необхідно вибрати пункт «Автоматичне настроювання». На екрані має з’явитися вікно, в якому пропонується вибрати один з джерел сигналу: кабель або антена. Вибираємо перший варіант, після чого натискаємо кнопку «Пуск».

Після проведених операцій повинно з’явитися вікно, в якому в якості джерела сигналу необхідно вибрати пункт «Цифрові» після чого знову натиснути кнопку «Пуск».

Ми знаходимося на завершальному етапі налаштування цифрового телебачення. У вікні знаходимо пункт «Режим пошуку», з’явиться кілька варіантів, нам потрібен пункт «Повний». Натискаємо і заповнюємо всі поля даними, зазначеними нижче.

Слід врахувати, що в деяких моделях телевізорів підтримується мережевий пошук. Це означає, що вручну вказувати вищеописані параметри не потрібно. Просто після вибору необхідного режиму пошуку натискайте кнопку «Пошук». Як можна переконатися налаштувати цифрове телебачення в телевізорі досить просто. Для тих, хто заплутався, читаємо далі ілюстровану інструкцію.

Налаштування цифрового телебачення на телевізорах LG

Логічно припустити, що в різних моделях телевізорів від виробника LG використовується своя прошивка і своє меню. Однак в загальному випадку, меню всіх телевізорів має характерні подібності. Знайдіть на пульті дистанційного керування кнопку «Menu», натискаємо її і на екрані з’являється віконце, в якому необхідно вибрати пункт «Опції».

У вкладці «Опції» Ви побачите кілька параметрів доступних до зміни. У пункті «Країна» потрібно вказати або Німеччину, або Фінляндію.

Після цього Вам необхідно перейти в меню «Налаштування», там вибрати пункт «Автопошук» в якому в якості способу підключення вказати «Кабель».

Після виконаних маніпуляцій повинно відкритися вікно, в якому потрібно вибрати пункт «Налаштування» і вказати всі значення як на малюнку нижче.

Якщо Ви правильно виконали всі інструкції, то після того як знаходити телевізор виявить всі доступні канали, а також радіостанції.

Зверніть увагу, що в телевізорах LG використовується функція автоматичного оновлення каналів, яка з певною періодичністю скидає наявний список каналів і починає новий пошук. Для зручності бажано відключити цю функцію. Для цього необхідно перейти у вкладку «Налаштування цифрового кабелю» і вимкнути автоматичне оновлення. Таким чином налаштувати цифрове телебачення на телевізорах LG досить просто. Досить проявити трохи уважності.

Налаштування цифрового телебачення на телевізорах Philips

Отже, знайдіть на пульті дистанційного керування кнопку «Menu» і з її допомогою зайдіть в меню Вашого телевізора. Далі необхідно перейти в розділ «Конфігурація».

У вікні натисніть на пункт «Установка», після цього на екрані телевізора з’явиться другорядне меню, в якому необхідно вибрати розділ «Встановлення каналів». З’явиться ще одне підменю, в якому вибираємо пункт «Автомат. Установки ». Якщо Ви правильно виконали всі переходи, має з’явитися повідомлення, яке попереджає про майбутній оновленні списку всіх каналів. Натискаємо «Почати».

Далі вибираємо пункт “Повторне каналів».

Переходимо в розділ «Країна» і вибираємо зі списку або Фінляндію, або Німеччину.

Як спосіб підключення виберіть «Кабель».

Перед тим, як запустити процес пошуку каналів, зайдіть в пункт «Параметри» і проведіть налаштування згідно зображень, наведених нижче.

Тепер Вам вдалося налаштувати цифрове телебачення на телевізорі Philips. Можна починати безпосередній пошук каналів, для цього натискаємо «Почати».

Налаштування цифрового телебачення на телевізорах Samsung

На пульті дистанційного керування натискаємо кнопку «Menu». На екрані має з’явитися меню Вашого телевізора. Заходимо в розділ «Канал» (зображений у вигляді супутникової антени). Справа з’явиться кілька вкладок, вибираємо пункт «Антена» і вибрали тип з’єднання вибираємо «Кабель». Далі необхідно перейти у вкладку «Країна» і вказати параметр «Інше». При цьому телевізор повинен запросити pin-код. Якщо Ви самостійно не міняли його, то введіть 0000 (значення за замовчуванням).

Заходимо у вкладку «Автонастройка», як джерело сигналу вибираємо «Кабель».

Встановіть всі параметри як на зображенні нижче, після чого натисніть «Пошук».

Після всіх операцій Ваш телевізор виявить всі доступні канали.

Налаштування цифрового телебачення на телевізорах Toshiba

За допомогою кнопки «Menu» зайдіть в меню телевізора і виберіть російську мову меню.

Вручну введіть всі параметри як на зображенні нижче.

Після цього натисніть «Ок», почнеться пошук каналів.

Ми детально розібрали схему того, як правильно налаштувати цифрове телебачення в телевізорі. Все послідовності ми підкріпили зображеннями для кращого сприйняття. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, скористайтеся формою зворотного зв’язку нашого сайту або задайте питання в коментарях.

Як налаштувати цифрове телебачення через приставку DVB-T2 на 20 каналів

Всім привіт, і з вами на зв’язку знову Бородач! Сьогодні у нас буде достатньо цікаве питання. як правильно підключити цифрову приставку до телевізора і налаштувати всі канали. Я підготував для вас докладну інструкцію з усіма основними кроками. Але якщо у вас будуть виникати якісь питання. то пишіть в коментарях.

налаштувати, телевізор, цифрову, приставка

Нагадаю, що нам потрібна приставка з підтримкою стандарту DVB-T2 або DVB-C2. Саме вони використовуються в Росії, а також у багатьох країнах СНД і Європи. Якщо ви ще не підібрали собі модель, то раджу брати саме з підтримкою Wi-Fi, щоб можна було підключатися до мережі і інтернету. Найкращі моделі вже розібрав мій колега Ботан в іншій статті.

Трохи розповім про стандарти. Якщо ви будете підключатися до кабельного телебачення, то вам потрібен стандарт DVB-C або DVB-C2. Якщо ви будете підключати антену і ловити канали ефірного телебачення, то вам потрібен DVB-T2 або DVB-T. Про всяк випадок напишу. для супутникового TV потрібен стандарт DVB-S2.

ПРИМІТКА! Для кабельного і супутникового TV вам потрібно звертатися до відповідних компанії, щоб вам підключили зовнішнє обладнання.

Для наземного ефірного мовлення необхідна зовнішня чи внутрішня DVB-T антена. Більш докладно про популярні і хороші моделі ви можете подивитися в нашому огляді за цим посиланням.

Установка і підключення приставки

Крім ресивера для підключення цифрового телебачення нам також знадобляться деякі деталі. Вам потрібно в першу чергу подумати. як саме буде підключений декодер, точніше кажучи. через який порт.

Спочатку дивимося на порти, які перебувають на телевізорі. Вивчимо входи, які ми можемо використовувати в майбутньому:

 • HDMI. самий кращий, так як зображення буде найбільш якісне. Нас буде цікавити саме «HDMI» з приставкою «IN». Також не використовуйте вхід для перехідника на «DVI».
 • AV. має три різнокольорових входу: Video, audio-L, audio-R. Якщо HDMI немає, то можна використовувати і його.
 • VGA. використовується вкрай рідко, але спробувати можна і його. Нас цікавить саме вхід «IN».
 • Якщо вже взагалі нічого немає, то можна спробувати використовувати «SCART». Присутній на дуже старих телевізорах, випущених на початку 2000-х.
 • S-Video. теж непоганий варіант на заміну AV дзвіночків.
READ  LG телевізор показує немає сигналу

Саме на основі входів (IN) на телевізорі потрібно буде і підбирати приставку. Розглянемо на прикладі моєї моделі:

 • Вхід для антени. ось сюди ми будемо підключати нашу антену.
 • Антенний вихід. необхідний для підключення іншого приставки.
 • Цифровий аудіо. він нам поки не потрібен.
 • HDMI. в ідеалі краще використовувати саме його.
 • AV. ті самі дзвіночки, які можна використовувати, якщо на телевізорі немає HDMI.

На деяких цифрових приставках можуть бути і інші виходи, про які я написав раніше: SCART, S-Video, VGA і т.д. а

Можуть бути додаткові входи і виходи:

 • LAN. потрібен для підключення до вашого домашнього роутера. Таким чином ви зможете з приставки виходити в інтернет і дивитися фільми звідти.
налаштувати, телевізор, цифрову, приставка
 • USB. деякі думають, що за допомогою нього можна зробити підключення до телевізора, але це не так. Даний порт виконує ту ж саму функцію як і на телевізорі і призначений тільки для підключення зовнішніх носіїв, флешок і жорстких дисків.

Як тільки ви знайшли ідеальний варіант портів, то вам потрібен відповідний кабель для того, щоб підключити TV приставку. Є також ось такі перехідники типу:

Їх також спокійно можна підключати в тих випадках, якщо на телевізорі або на ресівері немає відповідного порту.

На дуже древніх телевізорах можна спробувати використовувати той самий «RF OUT» антенний вихід. Тобто ми беремо і безпосередньо підключаємо коаксіальний кабель до старого телевізор.

Тепер залишиться виконати звичайне підключення: підключаємо телевізор через тюльпани, HDMI або будь-який інший кабель, про який я розповідав раніше.

Схема підключення

Тепер через TV приставку буде йти цифровий сигнал і подавати на телевізор імпульс в аналоговому або цифровому вигляді. Також не забуваємо підключити саму приставку до розетки. Нам залишилося, тільки включити приймач, телевізор і налаштувати канали.

ПРИМІТКА! Не важливо який у вас телевізор: Samsung, LG, Philips або Sony. настройка все одно робиться через приставку, а екран буде виступати в ролі пристрою, що показує. Більш детально дивимося подальшу покрокову інструкцію.

 • Щоб налаштувати цифрові канали включаємо обидва пристрої.
 • Тепер на телевізорі вам потрібно включити відображення з того входу, до якого підключена приставка. Для цього беремо пульт дистанційного керування від телевізора і знаходимо кнопку, яка включає або перемикає «Вхідні порти». Вона може називатися як «Input» або «Sources». Може мати просто значок квадратика зі стрілкою усередині.
 • Далі ви можете побачити ось таке меню. просто вибираємо наш порт. На дуже старих телевізорах такого меню немає, тому тут потрібно просто перегортати до тих пір, поки ви не побачите зображення меню приставки.
 • Встановити приймач у нас вийшло, тепер нам треба зловити потрібні канали. Системи у ресивером різні, але сам принцип однаковий. В меню треба знайти «Налаштування» і включити «Пошук каналів».
 • Система автоматично буде шукати канали і налаштовувати їх. Ви також можете зробити ручну настройку.

Проблеми з підключенням

Якщо при пошуку каналів ви не знайшли жодного, то це означає, що виникли деякі проблеми:

 • Перевірте, чи антену спрямована в потрібний напрямок. Нагадаю, що в Російській Федерації є вишки, які віщають 20 безкоштовних каналів. Розташування антени можна подивитися за цим посиланням.
 • Ви використовуєте антени, які не підходять для прийому цифрового TV. Посилання на потрібні моделі можете подивитися на початку статті.
 • Якщо ви підключені до провайдера. то слід йому зателефонувати за номером гарячої косильною волосіні або в технічну підтримку.
 • Ви використовуєте ресивер, який не приймає певний тип сигналу: DVB-T, DVB-C або DVB-S. Для прийому також є і другі версії: DVB-T2, DVB-C2, DVB-S2.
 • Кабель пошкоджений або переламаний.
 • Ще раз перевірте, щоб всі дроти були щільно підключені до портів.

Ви можете задавати свої запитання в коментарях, і я постараюся вам допомогти. Тільки постарайтеся писати, як можна детальніше і з подробицями. Сподіваюся, стаття була для вас корисною.

Як налаштувати цифровий приставку на телевізорі Philips

Цифрове телебачення вже доступно кожному абоненту, причому кілька десятків каналів є абсолютно безкоштовними. Необов’язково підписувати контракт з провайдером, щоб насолоджуватися улюбленими передачами в високій якості зображення і звуку. Щоб стати одним з тих, хто зможе оцінити всі достоїнства нового формату мовлення, потрібно сучасний TV-приймач або спеціальна приставка. Наприклад, телевізори Philips користуються популярністю серед користувачів. Пристрої характеризуються високою надійністю, гарною якістю і доступними цінами. При цьому налаштувати цифрову приставку на телевізорі Philips не складе труднощів, якщо слідувати інструкції.

Як підключити тюнер до TV-приймача Philips

Аналогове телебачення йде в минуле, так як на заміну прийшла нова технологія, що дозволяє отримувати картинку ідеального якості. Для прийому цифрового формату необхідне спеціальне обладнання для декодування. Власникам сучасних TV-приймачів пощастило більше, там даний модуль є вбудованим.

Більшість приймачів Philips, випущених до 2011 року, вимагають підключення окремої приставки для прийому формату DVB-T2. Цифрові тюнери відрізняються між собою за технічними параметрами і функціональними можливостями. А способи підключення приставки для цифрового телебачення до телевізора Philips особливо не відрізняються один від одного. При приєднанні та налаштування тюнера рекомендується подивитися, що входить в його стандартну комплектацію.

Підключення до TV-приймача здійснюється за допомогою RCA або HDMI кабелю, хоча другий варіант краще. Роз’єми для під’єднання знаходяться на тильній стороні корпусу приставки.

Антенний вхід частіше використовується жителями сільської місцевості. Для прийому цифри їм буде потрібно придбати дециметрову антену, оскільки працює в діапазоні МВ приймальний пристрій не підійде.

Процес покрокового підключення цифрової приставки до телевізора Philips виглядає наступним чином:

 • Для початку вибирається інтерфейс для під’єднання обладнання. Якщо є роз’єм HDMI, рекомендується використовувати його.
 • Після підключення кабелів до відповідних роз’єми встановлюється приставка в найбільш зручне і відповідне місце.
 • Наступний крок. активація харчування для ресивера. У разі вбудованого модуля харчування просто потрібно увіткнути штекер в розетку.
 • До антенного входу приєднується штекер дециметровому антени, супутникової тарілки або кабель провайдера.

Останній етап. це включення обладнання за допомогою пульта дистанційного керування.

Налаштування «цифри» на приймачах Philips

Власникам TV-приймачів, випущених після 2011 року, швидше за все, не буде потрібно купувати додаткове обладнання. Телевізори нового покоління оснащені вбудованим блоком для декодування. Наступна інструкція розповість, як встановити цифрове телебачення на телевізорі Philips. Інтерфейс деяких моделей може відрізнятися, але загальний порядок дій буде однаковим:

 • На пульті ДУ необхідно натиснути на кнопку «Home», щоб перейти до головного Меню, після чого виконати вхід в розділ «Конфігурація».
 • На початковій стадії деякі моделі запитують код доступу. Якщо користувач не встановлював свій пароль, рекомендується ввести стандартний код (0000 або 1111).
 • Перейти в розділ «Пошук каналів».
 • У вікні з двох пунктів вибрати “Повторне каналів».
 • Буде потрібно вибрати регіон. рекомендується вказати Німеччина або Голландія. Якщо при виборі країни Західної Європи відсутні в списку, а є кілька країн СНД, значить, встановлено не найостанніше програмне забезпечення. Його необхідно оновити.
 • Далі перейти до пункту «Кабельне (DVB-C)», і у вікні, активувати команду «Установки».
 • «Режим швидкості передачі» встановити повзунок в положення «Ручне».
 • Як «символьний швидкості» рекомендується вказати значення 7000. Якщо полів кілька, необхідно заповнити хоча б одне з них.
 • Поставити ще один параметр. «Режим частот». Серед запропонованих варіантів вибрати «Швидке сканування».
 • Де вказується «Перепад частот». слід встановити значення 8 МГц.
 • «Режим мережевої частоти» вимагає виставити значення «Ручна».
 • Як «Мережевий частоти» вказується 306000-354000.
 • Оскільки важливо налаштувати тільки цифрові канали, в розділі з аналоговими програмами задати положення «Викл.».
 • Натиснути на кнопки «Готово» і «Почати пошук», після чого залишиться лише дочекатися, поки будуть знайдені всі доступні телеканали.

Рекомендується також налаштувати внутрішній годинник TV-приймача. Для цього слід повернутися в основне Меню і у вкладці «Конфігурація» вибрати розділ «Налаштування TV». Маршрут переходів буде виглядати як «Уподобання». «Годинник». Режим годинника необхідно перевести в положення «Ручне», потім вказати дату і час.

Як підключити цифрову приставку до телевізора

Зараз цифрове телемовлення знаходиться на самому піку свого розвитку і популярності. Більше того, практично всі ретранслятори вже перейшли на новий формат. Хоча далеко не всі споживачі можуть дозволити собі придбання нового телевізора з підтримкою цифрового якості мовлення. Рятувальним кругом для них стали спеціальні ресивери (приставки). Дана стаття містить детальну інформацію про те, як підключити цифрову приставку до телевізора.

READ  Підключити інтернет до телевізора Samsung через кабель

Підключити цифрову приставку до телевізора досить просто і при бажанні з цим може впоратися кожен

Як підключити цифрову приставку до телевізора: алгоритм для різних моделей

Установка не буде виконана правильно, якщо при підключенні цифрової приставки допущені помилки. Це аксіома, тому на даному етапі потрібно чітко дотримуватися покрокову послідовність згідно з інструкцією, що додається до пристрою. Процес підключення включає такі етапи:

Для коректної роботи телевізора необхідно виконати підключення приставки за алгоритмом

 • Підключення кабелю від антени до приставки.
 • Підключення ресивера до телевізора. Якщо тюнер вбудований, то цей етап пропускається.
 • Включення в мережу телевізора і ресивера.
 • Підключення харчування до підсилювача TV-приймача.

Корисна порада! Режим автопоиска у кожного конкретного ресивера свій, тому, перед тим як налаштувати телевізор на цифрове мовлення, слід детально вивчити інструкцію, яка міститься в інструкції з експлуатації пристрою. Крім того, тут можна дізнатися і про інші функції приставки, наприклад, як налаштувати режими користувача, такі як час, профіль або мову інтерфейсу.

При установці цифрового телебачення слід розібратися з тим, який вид приставки використовується, які її функції і до якого телевізору її можна підключити. За функціональним можливостям і призначенню ресивери ділять відповідно до стандарту сигналу, який він приймає:

 • цифрові. це DVB-T2-приставка з VGA виходом;
 • кабельні приставки формату DVB-C;
 • супутникові або DVB-S2.

Встановлюючи цифрове телебачення потрібно визначити тип приставки і її функціональні можливості

Слід зазначити, що існують і універсальні приставки, розраховані на прийом практично будь-якого формату цифрового ефіру з підтриманням прийому аналогового телебачення.

Як підключити цифрову приставку до старого телевізора без «тюльпанів»

Корисна порада! Якщо в телевізорі відсутній вхід «тюльпан», але присутній VGA, то питання підключення фактично вирішене, так як для такого типу трансформації аналогових даних існує безліч різних перехідників.

Після появи широкосмугового телебачення передача телесигналу розділилася на аудіо- та відеосигнал. Раніше для підключення телевізора до приставки застосовували AV-роз’єм з виходом на audio-video. Особливість його полягає в тому, що можна транслювати сигнал від AV на вхід антени.

Варіанти підключення цифрової приставки до старого телевізора

В такому випадку перед тим, як підключити тюнер до телевізора через антенний вхід, потрібно придбати відповідний кабель. За допомогою AV-кабелю можна під’єднати цифрову TV-приставку до телевізора старого зразка, але якість картинки буде на рівні аналогового, що пов’язано з обмеженою можливістю пиксельного дозволу екрану.

Супутникові приймачі для цифрового телебачення

Супутникові приставки вважаються тюнерами новітнього покоління, тому що саме такі ресивери націлені на прийом супутникового телебачення. Спочатку це були прості пристрої зі входом для антени, роз’ємом AV, що дозволяє підключити до телевізора, з CAM-роз’ємом, необхідним для забезпечення функції настройки для карти оператора, що дає можливість користувачеві переглядати платні цифрові канали.

На сьогоднішній день це в основному універсальні приставки, які ще називають як 2 в 1, що має на увазі наявність ресивера і двостороннього друку. Саме з їх допомогою можна дивитися телевізійні канали, що приймаються з супутника і відтворені з наземного ретранслятора.

Особливу категорію тюнерів складають Smart-приставки, які фактично служать заміною розумним телевізорів, надаючи можливість користувачу переглядати інтерактивне TV в форматі IPTV. В основному у таких моделей великий набір різних роз’ємів для прийому сигналу різного формату.

Цікаво знати! Smart-приставки мають складне програмне забезпечення, яке дає можливість дивитися вже відредаговане відео, надає доступ в інтернет і здійснення онлайн-покупок, а також доступ до віддалених можливостям Smart-TV.

Сучасні супутникові приймачі вважаються універсальними приставками

Набір додатків залежить від самої моделі приставки і процесу синхронізації з сервером. Дані програми дозволяють користуватися такими популярними інтернет-сервісами, як YouТube, App Store, Google Play і навіть Skype.

Як підключити приставку до телевізора: обладнання та комплектація

Перехід на один з цифрових форматів мовлення вимагає наявності певного обладнання, що має свою особливу комплектацію. Пристрої, призначені для організації кожного формату цифрового телебачення, потрібні в повній комплектації. Найдорожчим є обладнання для супутникового телебачення, що включає ресивер, приймальню головку (їх може бути декілька) і рефлектор.

Універсальним приладом для будь-якого формату цифрового TV залишається приставка, що має відразу кілька призначень:

 • Декодер. Розшифровка сигналу і передача зображення на телевізор як в форматі MPEG-2, так і MPEG.4.
 • Приладова панель. За допомогою ресивера виконується включення цифрового TV і управління каналами, а також прийом сигналу при використанні пульта.
 • Підтримка контенту. Приставка застосовується для настройки телебачення і розблокування платних каналів.

Залежно від типу моделі і призначення ресивера, пристрої умовно класифікують на профільні та універсальні. У свою чергу, профільні ділять на кабельні, цифрові та супутникові. Універсальні відрізняються багатогранністю, тому мають велику кількість роз’ємів. При цьому кожен з них виконує певну функцію.

Для підключення телевізора до цифрового формату необхідно придбати ресивер

HDMI-перехідник: функціональні особливості

«Тюльпан» HDMI. це роз’єм, який служить для під’єднання коаксіальногокабелю, що має високу пропускну здатність. Він встановлений практично в усіх вдосконалених сучасних тюнерах і телевізорах. Якщо ж ресивер оснащений декількома входами з метою різного способу підключення, то слід використовувати саме роз’єм HDMI.

Важливо! Розглядаючи роз’єм HDMI як засіб підключення, слід зазначити, що саме він відповідає за якісне зображення в форматі Full HD.

До недоліків HDMІ-роз’єму відносять відсутність функції підтримки аналогового телемовлення, що неприйнятно для тих користувачів, у яких мовить мало каналів в цифровому форматі (в основному. канали аналогового TV).

Роз’ємом HDMI оснащені майже всі сучасні приставки і телевізори

Перехідник RCA HDMI. це конвертер з HDMI на RCA типу «тюльпан» і в зворотному напрямку. Такі конвертери, як правило, використовуються для підключення старих (щодо входів), але високоякісних (в плані зображення) пристроїв до HDMI-входів на сучасних приладах. Аналогом таких перехідників служить недорогий конвертер HDMI-SCART. У такій схемі підключення зазвичай використовують потрійний кабель з адаптером типу «тюльпан», який передає відео і звук в аналоговому форматі, і HDMI. для отримання цифрового якості зображення.

Слід зазначити, що в якості джерел живлення конвертерів застосовують різні USB-порти, що абсолютно не впливає на якість сигналу, що перетворюється за допомогою такого перехідника. Щоб остаточно в цьому переконатися, бажано протестувати перехідник на сумісність. Перевірка особливо важлива для перехідників HDMI-RCA, так як в середині кабелю немає перетворює чіпа, що може позначитися на функціональної здатності приладу. Саме тому і потрібен конвертер.

Як налаштувати цифровий приставку до телевізора і налаштувати всі канали

Залежно від того, який пристрій необхідно підключити, вибирають і сам тип підключення і, відповідно, настройки. Умовно їх поділяють на три категорії:

Налаштувати приставку і канали можна через підключення супутникового ресивера

 • Підключення до телевізора з вбудованим цифровим тюнером без використання приставки. У такому варіанті для настройки TV-каналів досить підібрати ТВК до кожного з мультиплексів і просто поставити автопошук. Налаштування відбудеться в автоматичному режимі. Канали, знайдені в процесі пошуку, будуть збережені також автоматично.
 • Підключення до телевізора з використанням цифрової приставки. У такому випадку, як правило, використовують простий і недорогий ресивер, розрахований на трансляцію цифрового телебачення стандарту T2 на телевізорі старої моделі. Перед тим як налаштувати цифрову приставку, слід врахувати, що всі тюнери підключаються через A / V-кабель. Для цього необхідно в телеприймачі включити AV-канал і тільки після цього скористатися автопошуком на приставці.
 • Підключення через супутниковий ресивер. Такі пристрої функціонують інакше і, незважаючи на формат мовлення, приймають кожен ефір як простий сигнал, але певної частоти. Тут в розпорядженні тисячі телеканалів, що мають свою базову частоту, тому автоматична настройка здійснюється на всьому частотному діапазоні дециметрових хвиль, а для цього знадобиться досить багато часу. В такому випадку краще використовувати ручний пошук каналів. Це дозволить відразу створити свій рейтинг каналів.

Налаштування цифрового обладнання

УВАГА! Перед будь-якими діями з кабелями переконайтеся, що Ви прочитали і зрозуміли вимоги правил безпеки, викладені в керівництві користувача цифровою абонентською приставки та інструкції по експлуатації цього телевізору! Всі підключення виконуйте тільки після вимкнення телевізора і цифровою абонентською приставки від електромережі!

READ  Xiaomi redmi AirDots не працює лівий навушник

Для підключення цифрової приставки до мережі кабельного телебачення підключіть телевізійний кабель, що приходить від розподільчої коробки ТОВ «Теленет», яка встановлена ​​на сходового майданчика, в роз’єм «CABLE IN» ( «RF IN») на задній панелі приставки.

Для підключення цифрової приставки до телевізора, використовуйте кабель SCART-SCART, SCART-3RCA або 3RCA-3RCA.

Для більш якісного перегляду при наявності в телевізорі входу HDMI ви можете підключити приставку кабелем HDMI. Звертаємо Вашу увагу, що перегляд телепрограм телебачення високої чіткості (HDTV) можливий тільки при підключенні по HDMI.

Для отримання докладної інформації щодо підключення цифрової абонентської приставки прочитайте відповідні розділи в керівництві користувача, що додаються до приставки та інструкцію по експлуатації до Вашого телевізора.

Для перегляду цифрових каналів додаткових налаштувань на телевізорі не потрібно. Досить вибрати в якості джерела сигналу «AV-вхід» або «HDMI-вхід» в залежності від обраного Вами способу підключення цифрової приставки. Вибір джерела сигналу описаний в інструкції до Вашого телевізора. Як правило, вибір здійснюється натисканням кнопки «AV» або «SOURCE» на пульті дистанційного керування. Перемикання каналів і регулювання гучності під час перегляду цифрових телеканалів можна виконувати за допомогою пульта дистанційного керування цифрової приставки і телевізора.

Для перегляду аналогових телепрограм, що транслюються в кабельній мережі, з’єднайте антенний вхід телевізора з роз’ємом «CABLE OUT» ( «RF OUT») на приставці і зробіть настройку аналогових програм на Вашому телевізорі згідно з інструкцією по експлуатації цього телевізору.

Налаштування цифровий приставки

Цифрова приставка, отримана Вами при підключенні до цифрового телебачення, вже налаштована нашими фахівцями! Однак при виникненні необхідності Ви можете переналаштувати приставку.

Порядок налаштування цифрового кабельного телебачення «TOPFIELD» СBС-5111

Підключити телевізійний кабель на вхід приставки.

Підключити А / V кабель (SCART або RCA) між телевізором і приставкою.

Вставити карту у гніздо на приставці (праворуч на передній панелі).

Налаштування мови меню, звуку, субтитрів

У який з’явився на екрані телевізора меню пультом від приставки вибрати «System Setting» і натиснути кнопку «ОК».

В меню «System Setting» вибрати рядок «Language Setting» і натиснути «ОК».

В меню «Language Setting» кнопками «» на пульті від приставки всі параметри встановити на значення «РОСІЙСКA», потім натиснути кнопку «MENU» 2 (два) рази.

В меню «Основне меню» вибрати рядок «Установка» і натиснути «ОК».

Вибрати рядок «Пошук каналів» і натиснути «ОК».

У меню «Пошук каналів» встановити параметри:

Режим пошуку. «Manual» (вибирається кнопками «» на пульті приставки)

Частота. 386000 кHz (набирається кнопками на пульті приставки)

Швидкість потоку. 6750кВ / s (набирається кнопками на пульті приставки)

Тип QAM. 256 QAM

Мережевий пошук. «ВКЛ.» (Вибирається кнопками «» на пульті приставки)

Безкоштовні / кодовані. відкр. кодир.

Почати пошук. натиснути кнопку «ОК».

При правильному введенні параметрів пошуку каналів з’являється кольоровий індикатор

Коли пошук каналів завершиться в меню натиснути «ОК».

Натискати кнопку «Exit» до повного виходу з усіх меню.

Порядок налаштування цифрового кабельного телебачення «OPTICUM» HD-XС2

Підключити телевізійний кабель на вхід приставки «Digital in».

Підключити А / V кабель (HDMI або SCART) між телевізором і приставкою.

Вставити карту у гніздо на приставці (на задній стінці корпусу).

Установка місцевого часу.

У який з’явився на екрані меню скасувати автоматичний пошук каналів: курсором

перейти на «НІ» і натиснути кнопку «ОК».

Вибрати пункт меню «Установка системи» і натиснути «ОК».

Вибрати рядок «Установка місцевого часу» і натиснути «ОК».

Вибрати рядок «Використовувати GMT» і кнопками «» на пульті приставки

Вибрати пункт меню «Пошук каналів» і натиснути «ОК».

Вибрати рядок «Налаштування пошуку» і кнопками «» на пульті приставки

встановити всі значення в «НІ» і натиснути кнопку «Exit».

Вибрати рядок «Швидкий пошук» і натиснути кнопку «ОК».

Частота початок. 386.000 МГц

Швидкість передачі. 6750 кВ / s

Пошук QAM. 256 QAM

При правильному введенні параметрів пошуку каналів з’являється кольорові індикатори

У який з’явився на екрані повідомленні «Пошук каналів завершено», натиснути «ОК».

Натиснути кнопку «Exit» кілька разів до повного виходу з усіх меню.

При виникненні проблем з прийомом аналогових або цифрових телевізійних програм звертайтеся до відповідних розділів посібника цифровою абонентською приставки та інструкції по експлуатації цього телевізору.

Якщо Вам потрібна додаткова допомога, Ви можете звернутися за консультацією в службу технічної підтримки ТОВ «Теленет» по телефону 245-45-75.

Правила прийому «цифри»: як налаштувати антену і вибрати TV-приставку

Цифрове телебачення

Цифрове телемовлення міцно увійшло в наше життя. Телеглядачі Кургану вже давно оцінили переваги нового TV. Одне з ключових. це якість зображення і звуку. Що потрібно зробити, щоб підключити «цифру» на своєму телевізорі і уникнути зникнення телесигналу, пояснюють в ФГУП «Російська телевізійна і радіомовна мережа».

Фахівці відзначають, що настройка приставки або телевізора для прийому цифрового телебачення не вимагає спеціальних знань. Досить дотримуватися ряду правил.

По-перше, потрібно чітко встановити антену. Вона буває кімнатної і зовнішньої. Кімнатна розміщується в квартирі і підходить, якщо телевежа розташована в прямої видимості. Якщо відстань до вежі більше 10 км, потрібна зовнішня. Її встановлюють на балконі, фасаді або даху.

За прийнятою частотам антени діляться на метрові (аналогові канали), дециметрові (цифрові канали) і усехвильові ( «аналог» і «цифра»). До 2019 року більше 12 млн росіян брали «аналог» в метровому діапазоні: на антени типу «вуса» або «полька» ( «сушарка»). Для прийому «цифри» вони неефективні. Ті, хто не встиг оновити своє обладнання і спробував налаштувати «цифру» на новому приймачі зі старою антеною, зіткнулися з періодичним зникненням телесигналу. Колишня антена щось ловить, але не завжди. Проблему вирішує тільки заміна антени на дециметрову. Самий відповідний тип. «ялинка».

На телевізорі, що підтримує стандарт з DVB-T2, досить включити функцію «автопошук», і він знайде всі канали. Якщо телевізор не підтримує стандарт DVB-T2, то до нього необхідна приставка, яку треба підключити до телевізора відповідними кабелями і включити функцію «автопошук» на приставці.

Ще один важливий момент. вибір приставки. Перевірити інформацію, вбудований чи в ваш телевізор тюнер DVB-T2, можна в інструкції до телевізора. Якщо телевізор не підтримує стандарт DVB-T2, потрібно приставка. На всіх пристроях, які можуть прийняти сигнал цифрового ефірного TV, нанесений логотип DVB-T2.

При покупці необхідно звернути увагу на функції приставки. Чим вище ціна приставки, тим їх більше. На ринку доступні більше 370 моделей приставок для прийому цифрового ефірного телебачення.

Стандартним для приставок вважається наявність виходів RCA і HDMI для підключення до телевізора. Для деяких телевізорів підходить тільки SCART роз’єм (можливо буде потрібно перехідник). Зверніть увагу на наявність USB роз’єму для підключення флешки або жорсткого диска.

Зверніть увагу, чи є у обраної моделі приставки сайт виробника, технічна підтримка споживачів на сайті, сервісні центри марки в місті. Це може допомогти при оновленні програмного забезпечення або ремонті приставки.

Комплектація приставки. У більшості випадків в комплекті з приставкою йде кабель RCA-RCA ( “тюльпани”) для підключення до телевізора. Але деякі виробники поставляють на ринок моделі без такого кабелю.

Управління. Деякі приставки комплектуються дуже маленькими пультами. Використання такого пульта зручно не для всіх. Врахуйте, що ви будете перемикати канали пультом від приставки, а пультом від TV тільки включати і вимикати телевізор.

Кнопки на панелі приставки. У самих бюджетних моделях цифрових приставок кнопок немає взагалі, навіть кнопки включення. Це означає, що при поломці або втраті пульта дистанційного керування використовувати приставку цифрового TV ви не зможете. Більш просунуті моделі приймачів часто мають три основні кнопки управління: включення-виключення і перемикання каналів. Досить рідкісні моделі мають усіма основними кнопками управління і настройки приставки. Такий приставкою можна повноцінно користуватися навіть без пульта.

Формати мультимедіа. Зверніть увагу на обробку аудіо і відеосигналів. Найкраще, якщо будуть підтримуватися всі формати (MPEG-4 (AVC / H.264), USB PVP, SD / HD та інші).

BETATECH.COM.UA 2022