Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати телевізор через приставку

Table of Contents

Зміна зовнішнього вигляду

Все Smart Box володіють власним графічним інтерфейсом. Більшістю користувачів він сприймається як даність, але на практиці. його можна змінити. Найпоширеніший, практичний і функціональний серед них. Nova Launcher. Його можна завантажити прямо з Google Play або завантажити APK-файл, скинути його на флешку і встановити з нього на приставку. Після інсталяції потрібно відкрити «Домашній екран» в настройках і встановити Nova Launcher.

Как подключить смарт приставку к телевизору Способ 100%

Цифрове телебачення

Коли підготовчі роботи виконані (приставка підключена і мова встановлений правильно), можна переходити до налаштування TV-каналів.

Як налаштувати цифрове TV через приставку:

 • Увімкнути телевізор і приставку.
 • За допомогою пульта ресивера перейти в «Налаштування».
 • Вибрати країну і тип сигналу, в нашому випадку. це DVB-T2.
 • Натиснути кнопку «Ок» на варіанті «Автоматичний пошук сигналу».
 • Очікувати моменту, поки ресівер не знайде всі доступні канали.
 • Якщо вони виявлені, потрібно натиснути «Зберегти».

Якщо автоматичний пошук не вдався, можна спробувати ввести частоту найближчого мультиплексу, можливо, так вдасться виявити канали. Їх можна подивитися за цим посиланням. У більшості випадків можна розраховувати на 20 каналів, але в деяких областях їх буде менше.

Порада! Якщо потрібно налаштувати приставку без пульта (втратили, зламався, не реагує), можна все зробити за допомогою кнопок на корпусі. Ще один варіант. налаштувати універсальний пульт на смартфоні з ІК-портом.

Додавання програм

Корисно! Сам процес налаштування і установки додатків в даному випадку не залежить від телевізора. Це може бути TV Samsung або LG, у яких за замовчуванням немає доступу до Play Маркет. Так як все відбувається на приставці, марка телевізора не має значення.

Підключення декількох TV до однієї приставці

Щоб не купувати другий TV-бокс на інший телевізор, багато користувачів бажають підключити обидва TV до однієї приставці. Це дійсно можна зробити, але з деякими обмеженнями. Телевізійна приставка не має режиму мультизадачности, тому буде показувати одну і ту ж саму картинку на обох пристроях. Реалізується це за допомогою кабельного подільника або перехідника на кілька HDMI. Щоб дивитися різні канали на декількох телевізорах, доведеться купувати дільник для антенного шнура і другу приставку.

Як налаштувати TV-приставку на 20 каналів і не тільки?

Під словами «налаштувати TV приставку» найчастіше розуміють виставлення всіх необхідних параметрів для прийому 20 цифрових каналів. Ми розберемо і це питання, але також підемо далі: навчимо міняти мову, час, встановлювати підключення до інтернету, встановлювати лаунчер і нові додатки. Також трохи торкнемося часті питання, що стосуються різних несправностей: поганий сигнал, відсутність каналів, сильних перешкод і т. П.

Час і дата

Цю установку слід виконати як на телевізорі, так і розумною приставці. Тільки в такому випадку інтернет буде працювати стабільно, та й в цілому буде комфортно дивитися TV. Наприклад, на телевізорі Dexp потрібно перейти в «Меню». «Функції». «Годинник».

 • Відкрити меню і перейти в розділ «Час».
 • Вибрати елемент «Регіон і час» і виставити правильні значення.
 • зберегти нововведення.
 • Відкрити вкладку «Час» і виставити регіон.
 • Часовий пояс і встановити час.

В інших моделях Smart приставок все виконується за аналогічною процедурою.

Підключення до інтернету

Єдиний спосіб без антени дивитися телеканали, відео в інтернеті і фільми. підключити приставку до Інтернету. Для цього найзручніше використовувати Wi-Fi, але підійде і кабель інтернету. У другому випадку особливих налаштувань не потрібно, крім введення пароля.

 • Відкрити «Налаштування» і перейти в розділ «Мережі».
 • Вибрати Wi-Fi і натиснути на «Доступні мережі».
 • Почекати, поки система знайде всі мережі поблизу.
 • Вибрати домашню мережу і ввести до неї пароль.

Важливо! Щоб приставка нормально працювала з Wi-Fi, слід виставити автоматичний вибір каналів, зняти обмеження на кількість підключених пристроїв і перейти на діапазон 2,4 ГГц.

Підключення приставки до TV

Щоб мати доступ до всіх можливостей Smart, потрібна цифрова приставка для телевізора. Вона повністю замінює собою операційну систему «розумних» телевізорів. TV box підключається до TV за допомогою HDMI-кабелю (сучасні моделі) або RCA, також відомі як тюльпани (старі пристрої). Рідше може використовуватися SCART-роз’єм. Також до приставки потрібно під’єднати антенний провід. Залишилося тільки вставити блок живлення і пристрій готовий до налаштування.

Як налаштувати цифровий приставку і підключити до телевізора

У зв’язку переходом Росії повністю на цифрове мовлення, багато телевізори виявилися не здатні приймати цифровий сигнал, тим самим перегляд улюблених телеканалів став неможливий. Адже того щоб продовжити перегляд каналів цифрового TV на своєму старому телевізорі необхідно додаткове обладнання, а саме цифрова приставка формату DVB-T2 і ДМВ антена для прийому стабільного сигналу

Як вибрати приставку для перегляду цифрового TV

На даній момент на ринку присутня величезна кількість приставок для цифрового телебачення. Для перегляду цифрових телеканалів підійде будь-яка приставка формату DVB-T2. Вартість приставок залежить від багатьох чинником, від бренду виробника, додаткових функцій, кількості встановлених відео виходів і ін. Зараз на ринку присутні телевізійні приставки з технологією Smart TV.

Що потрібно для прийому 20 каналів

Для того дивитися 20 безкоштовних каналів на своєму телевізорі, який не має вбудованого цифрового тюнера DVB-T2.

 • Потрібен сам телевізор який буде служити в якості монітора, підійде навіть дуже стара модель.
 • цифрова приставка.
 • ДМВ антена для прийому цифрового сигналу.

Одним з головних фактором стабільного мовлення є правильно підібрана антена. Вона обов’язково повинна працювати в дециметровому діапазоні, так як трансляція йде саме в цьому частотному плані. Також варто враховувати ваше місце розташування і місце установки антени, при слабкому сигналі чим вище вона знаходитися тим краще.

Підключення приставки до телевізора

Перед підключенням обладнання, необхідно вимкнути їх з мережі. Зазвичай в комплекті самої приставки вже є стандартний кабель RCA-тюльпани, однак якщо є можливість підключення через шнур HDMI, скористайтеся ним для більш якісної передачі сигналу.

Також деякі телевізори мають тільки виходSCART. У цьому випадку скористайтеся перехідником SCART- RCA і ваша проблема буде вирішена.

Переходимо до підключення пристроїв, для цього виконайте декілька дій наведених нижче.

 • Підключаємо кабель антени до приставки, так як тепер вона виконує функцію тюнера.
 • З’єднуємо приставку з телевізором за допомогою шнура RCA або HDMI.
 • включаємо пристрої.
 • На телевізорі необхідно вибрати відео канал, в основному він називається AV. Вибрати режим мовлення можна натиснувши на кнопку source або input.

Налаштування каналів

Для настройки цифрового телебачення, використовуйте пульт дистанційного керування від приставки, від телевізора пульт тепер потрібен тільки для включення і виключення, або щоб додати звук.

 • Натискаємо на кнопку Menu.
 • Знаходимо розділ Канали або Пошук.
 • Якщо у вас приставка підтримує кілька форматів, то необхідно вибрати DVB-T2 для перегляду ЦЕТВ. DVB-C призначений для кабельного мовлення.
 • Якщо у вас антена з підсилювачем, не забудьте включити харчування антени.
 • Знаходимо режим Автопошук і запускаємо сканування.

При виборі автонастройки, пошук каналів може йти кілька хвилин, будуть просканувати всі частоти дочекайтеся закінчення процесу

Якщо в результаті автопоиска, нічого не знайдено, скористайтеся Ручним пошуком.

Как подключить тюнер Т2 к старому телевизору

 • Знайдіть в меню пункт Ручна настройка
 • Ведіть частоту мультиплексу або номер каналу
 • Крок пошуку 8 Мгц.
 • натисніть Ок
 • Обраті увагу на шкалу Потужність і Якість, чим більше йти показники тим краще. При відсутності сигналу вони будуть показувати мінімальні значення.
READ  Телевізор Sony або Samsung що вибрати

Цифрове мовлення ведеться пакетами, а не як аналогове де один канал займав одну частоту. У кожному мультиплексі перебувати близько десяти каналів. На даний момент на території РФ віщають тільки два мультиплекси. Дізнатися частоту мовлення в своєму населеному пункті, можна зайшовши на сайт РТРС.

Проблеми з якістю трансляції

Якщо після налаштування цифрових каналів виникли проблеми з якістю мовлення, значить приймається сигнал занадто слабкий. Пам’ятайте кожен пристрій має свою чутливість, тому одна приставка або телевізор може показувати без проблем, а другий пристрій буде йти з перешкодами або зовсім буде відсутній мовлення.

Головною проблемою поганої якості мовлення є антена, тому для усунення неполадок зверніть увагу на неї.

Підключення Android приставки до телевізора

Дуже часто у наших клієнтів виникає проблема підключення Android приставки до телевізора. Власне дана стаття і повинна показати варіанти підключення Вашого TV боксу до телевізора. Забігаючи наперед скажу, що ми торкнулися не всі варіанти підключення, а 3 найосновніших.

способу підключення приставки до телевізора

Давайте розберемо кожен з них детально.

AV підключення

налаштувати, телевізор, приставка

Підключення через тюльпани, як правило, використовується для більш старих телевізорів які випускалися до появи HDMI роз’єму. Відразу скажу Вам що якість картинки при цьому підключенні залишає бажати набагато кращого, на деяких телевізорах навіть складно розібрати текст який виводиться на телевізор. У таких випадках рекомендуємо в настройках приставки збільшити шрифт на максимум. Підключення: тут трохи складніша, тому що з одного боку буде роз’єм 3.5 (AUX), а з іншого 3 тюльпана жовтого, червоного і білого кольору. Якщо на Вашому телевізорі присутні роз’єми таких же кольорів. підключайте, якщо ж у Вас всього 2 тюльпана на телевізорі, доведеться підбирати “методом наукового тику” поки не з’явиться зображення і звук.

Як підключити приставку до телевізора

Підключаємо через HDMI кабель

Перший пункт найпростіший і найпоширеніший. Все що Вам потрібно. це з’єднати кабелем HDMI приставку з телевізором. Після цього не забудьте на телевізорі поміняти джерело сигналу (шукайте на пульті кнопку Input або Source). Хоч тут все і справді дуже просто, але іноді бувають ситуації коли Ваш телевізор ні в яку не бачить приставку. У такому випадку рекомендуємо спробувати підключити приставку до іншого телевізора і перевірити, як буде вести себе приставка на ньому. Якщо запуск пройде успішно значить дійсно Ваш телевізор і приставка несумісні. Таке буває дуже рідко і конкретного пояснення цьому немає. Якщо у Вас буде така ситуація просто поміняйте свою приставку на модель іншого бренду або з іншим залізом.

Як підключити через конвертер HDMI-AV (RCA)

Третій найрідкісніший, але все ж хороший спосіб вирішити проблему підключення приставки до старого телевізора через HDMI. Якщо на Вашій приставки відсутній AV вихід, а на телевізорі відсутній HDMI роз’єм, значить цей пункт для Вас. Перед підключенням Вам потрібно буде придбати HDMI-RCA конвертер. Вартість даного пристрою приблизно 10-15. Так само не варто забувати що даний перехідник харчується від USB, його можна підключити прям в приставку.

Сподіваюся дана стаття була корисна Вам. Залишилися питання? Став їх у коментарях!

Необхідне обладнання для підключення TV приставки-огляд

Для отримання можливості телемовлення в цифровому форматі на старому або новому телевізорі потрібно придбати певний обладнання:

 • приставку з підтримкою формату DVB-T2;
 • надійний кабель з відповідними роз’ємами;
 • антену для проходження телесигналу.

Як правильно підключити цифрову приставку і налаштувати ресівер

Підключення і настройка приставки цифрового телебачення не повинні стати проблемою для користувача при докладному вивченні та неухильному дотриманні пропонованих в статті рекомендацій і поетапні інструкції.

Приставка (ресивер) для цифрового телебачення

Необхідність в придбанні цифрової приставки або ресивера полягає в тому, що вона допомагає здійснювати розшифровку отриманого закодованого цифрового телесигналу на телевізорі.

Деякі моделі телеприймачів, випущені після 2012 року, вже оснащені цифровим тюнером в стандартній комплектації. Це виключає необхідність придбання додаткового ресивера. можна відразу почати займатися налаштуванням антени.

Якщо біля телевізора відсутній цифровий тюнер, виникає необхідність в придбанні зовнішньої приставки. У моделі ресивера повинні бути враховані мінімальні вимоги новітнього стандарту:

 • Можливість підтримки DVB-T2. У моделях телевізорів може бути присутнім цифровий тюнер старого формату DVB-T для прийому телесигналу, але це вже застарілий формат і в нових умовах він може стати непридатним для.
 • Наявність підтримки відео в форматі mp4. Дозволяє відтворювати відео найвищої якості.

Приставка може бути наділена додатковими можливостями, придатними для користувачів при з’єднанні старих телевізорів з ресивером:

 • Присутність USB. Наявність даного роз’єму дає можливість підключення до ресивера флеш-накопичувача з кінофільмами для перегляду на телевізорі з великим екраном. У цьому випадку відсутня необхідність підключення до мережі інтернет.
 • Програма для припинення телетрансляції під час прямого ефіру і її записи на жорсткий диск для подальшого перегляду.
 • Підтримка з’єднання з роутером. Можливе підключення за допомогою Wi-Fi або через LAN-з’єднання (проводи).
 • Операційна система Android. Завдяки цьому додатку для створення мультимедійного розважального центру досить буде старого домашнього телевізора.

При підключенні обладнання до сучасних телевізорів Smart TV відсутня необхідність в додаткових витратах на покупку дорожчої приставки, адже телеприймач вже матиме власну операційну систему. Така функція робить з девайса мультимедійний центр. У цій ситуації цифрове телемовлення буде доступно навіть з найдешевшої антеною з підтримкою формату DVB-T2.

Підключення цифрової приставки

Ресивер можна підключити як до телевізора, так і через DVD або монітор, проте для останніх двох варіантів вам, швидше за все, буде потрібно придбати спеціальний перехідник.

Для того щоб підключити ресивер безпосередньо, вам слід виконати наступні дії:

 • Дістаньте приставку для TV з коробки і зніміть з неї захисну плівку. Плівку знімати необхідно обов’язково. В іншому випадку ресивер може перегрітися і зламатися.
 • Візьміть TV кабель і зріжте захисну оболонку, оголивши таким чином 1-15 міліметрів кабелю з обох сторін. Оболонку слід зачищати дуже акуратно, щоб не пошкодити екранує плівку, яка призначена для захисту центрального провідника.
 • Акуратно відігніть блискучу захисну плівку і зафіксуйте до проводів f-роз’єми.
 • З’єднайте телевізор з приставкою за допомогою кабелю.
 • Вставте дроти в роз’єми типу «тюльпан» в телевізорі і приставці.
 • Підключіть антену до телевізора. Саму антену при цьому слід встановити на зовнішній стіні будинку або ж у себе на балконі, якщо він не засклений. При цьому стежите за тим, щоб її не торкалися гілки дерев або дроти електропередачі.

На цьому процес підключення TV приставки закінчується. Далі, щоб переглянути наявні в вашому регіоні телеканалів, слід налаштувати її.

Підключення ресивера до радянських телевізорів

У нашій країні до цих пір багато людей користуються телевізорами, які були зроблені ще в радянські роки або на початку 90-х. Підключити до таких увтройствам ресивер не так-то просто. у них немає роз’ємів по типу «тюльпан». Крім того, у деяких моделей є виходи scart, але вони приймають тільки компонентні сигнали.

Вирішити ці проблеми можна двома шляхами:

Існують ще давніші моделі телевізорів по типу «Електрон» в яких взагалі не передбачено будь-яких входів, крім роз’єму під антену. Через цей роз’єм в телевізор надходить модульований сигнал високої частоти, тому щоб дивитися цифрове TV на пристрої такого типу вам буде потрібно додатково придбати модулятор, який буде оснащений роз’ємами RCA.

Що для цього потрібно

Щоб підключити цифрове TV вам буде потрібно:

 • телевізор;
 • Приставка (ресивер);
 • антена.

У вашого телевізора при цьому повинен бути вхід, в який можна буде вставити антену, роз’єм типу «тюльпан», а також вхід з відеовиходом (scart). Якщо ж разом роз’єму scart у вас вхід HDMI, то не варто турбуватися. Він також підійде для підключення ресивера. Просто ваша модель новіша.

Перед тим як купувати ресивер, слід розібратися в тому, який з них краще і з’ясувати на які параметри слід звернути увагу, щоб вибрати найбільш оптимальну модель. Якщо ви мало що розумієте в техніці, а витрачати свій вільний час на вивчення всіх цих нюансів не бажаєте, то можете звернутися в компанію, яка надає послуги телемовлення в вашому місті і отримати консультацію у їх фахівців. Крім того, ви можете скористатися акційними пропозиціями від постачальника послуг. Нерідко за умови підключення до їхніх послуг ви можете отримати ресивер в подарунок.

Ресивер, по суті, є перехідником, який дозволяє приймати і передавати на ваш пристрій сигнал. Отримувати його він може через такі джерела:

 • Супутникову тарілку;
 • антену;
 • Через Інтернет;
 • За допомогою інших джерел.

Сумісність приставки цифрового телебачення

Сучасний світ вже неможливо уявити без цифрового TV. Така передача сигналу досить давно використовується для трансляції теле- і радіоканалів в багатьох країнах Європи, Америки та Азії. У Росії ж процес переходу з аналогового TV на цифрове затягнувся.

Цифровий сигнал, що надходить через антену приймача, дозволяє дивитися більше телеканалів по всій країні без втрати якості і перешкод. Сам сигнал при цьому може надходити як на антену, яка кріпиться до телевізійної приставки, так і безпосередньо на телевізор. Все залежить від того, наскільки сучасною моделлю даного пристрою ви володієте.

READ  Чи не працює звук на телевізорі

З пристроями, які підтримують DVB-T2, все просто. Для того щоб підключитися до цифрового TV, досить вставити кабель у відповідний роз’єм і виконати нескладну настройку каналів. Якщо ж ваш телевізор застарів і не підтримує прийом такого типу сигналу, то для того щоб переглядати цифрові канали слід придбати спеціальну приставку. Коштує вона недорого, але от з її підключенням і налаштуванням у деяких людей можуть виникнути проблеми, тому сьогодні ми і поговоримо про те, як це зробити.

Налаштування ресивера

Для того щоб налаштувати цифрові канали на телевізорі, вам після підключення до нього приставки необхідно буде виконати наступні дії:

 • На пульті дистанційного керування натисніть кнопку «Меню».
 • У вікні, перейдіть в меню настройки.
 • Як країни вам необхідно вибрати Росію, якщо вона не стоїть за умовчанням.
 • Тепер вам потрібно вибрати стандарт сигналу. За умовчанням встановлено DTV-T / DTV-T2, тобто аналогове і цифрове TV відповідно. Якщо залишити так, то телевізор буде шукати і ті і ці канали.
 • Вам буде запропоновано виконати автоматичну або ручну настройку. Виберіть Автоматичну і натисніть на пульті кнопку «ОК».
 • Тепер вам потрібно почекати деякий час поки всі доступні безкоштовні і платні телеканали будуть виявлені. По завершенню пошуку натисніть «Зберегти».

Це один з найбільш простих способів налаштувати цифрове TV у себе вдома. Якщо ж телевізор знайшов мало каналів або не знайшов їх зовсім, то слід скористатися налаштуванням.

Для цього вам необхідно видалити всі канали, які були знайдені для цього. Після того як канали будуть видалені, слід повторити ті ж дії, що і для автоматичного пошуку, але замість автонастройки вибрати ручний пошук. Перед вами з’явиться вікно, в якому слід встановити частоту, на якій транслюються цифрові канали в вашому місті. Дізнатися цю частоту ви можете в інтернеті або звернувшись до свого постачальника послуг. Також може знадобитися змінити діапазон пошуку для того, щоб пошук розпочався.

Після того, як телеканали першого мультиплексу будуть знайдені, потрібно дізнатися частоту для другого мультиплексу в вашому місті і знову запустити ручний пошук. Завдяки цьому ви зможете дивитися більше каналів.

Перевірка якості сигналу

Щоб переконатися в тому, що ви все зробили правильно і все працює добре, слід перевірити якість прийому сигналу. Зробити це нескладно. На ресівері має бути присутня кнопка з назвою INFO. Натиснувши на неї три рази на екрані з’явиться вікно з інформацією про якість сигналу, номер каналу, частоті і кодуванні. Якщо два існуючих показника вище 60%, значить все добре і рівень сигналу досить прийнятний.

Можливо, у вашій моделі TV приставки дана кнопка буде називатися якось інакше. Щоб з’ясувати, як ця кнопка називається у вас, загляньте в інструкцію і почитайте призначення кнопок.

Якщо ваш телевізор ловить кілька мультиплексів, не забудьте перевірити якість сигналу на кожному з них. Це пов’язано з тим, що кожен з них передається і приймається за допомогою різних передавачів, тому цілком можливо, що в одному мультиплексі сигнал буде хорошим, а в другому. немає.

Налаштування Smart TV приставки Android

В цілому стандартний процес налаштування Smart TV приставки можна розділити на кілька невеликих етапів. Перший. локалізація, другий. установка необхідних додатків для телебачення і фільмів. Третій. прив’язка Google аккаунта до пристрою і додатків.

1) Локалізація включає в себе установку мови пристрою і тимчасового пояса. Все це робиться через меню налаштувань. Знайдіть в меню Android приставки піктограму “настройка”. шестірню і клікніть на неї.

У Вас на екрані відобразяться пункти меню. Знайдіть напис “Language” і зайдіть в меню вибору мови.

Після відкриття. рухом вниз виберіть русcкий мову і так-же клікніть на нього.

Все, мовні налаштовано, і всі пункти меню повинні відображатися російською мовою. Наступний етап. установка правильного часу. В меню налаштувань Smart приставки необхідно знайти пункт “дата і час”:

Виберіть, рухом вниз, місто відповідний Вашому часовому поясу. Для України є два варіанти часових поясів. Літній час. вибираєте 3 (Мінськ, Москва.) Зимовий час 2 (Афіни, Стамбул.).

Smart TV приставка буде автоматично підтягувати правильний час через мережу інтернет. Вручну виставляти годинник і хвилини вкрай не рекомендується, так як деякі додатки можуть працювати неправильно, а то і зовсім не працювати. Все, з локалізацією закінчено.

встановлення програм

Називається він “Appinstaller”, піктограма у вигляді робота андроїда. Відкрити його і вибрати шлях. USB.

Appinstaller покаже всі програми, доступні для установки, на екрані. У правому верхньому кутку клікнути на три точки:

Как установить, подключить и настроить цифровой эфирный ресивер TV DVB T2.

знову клікнути на три точки, натиснути “Install”.

Розпочнеться процес установки додатків. Через деякий час усі відкриті програми встановлена ​​на Вашу Smart TV приставку. Завантажити архів з додатками можна тут.

Як налаштувати Smart TV

Нашими майстрами проводиться настройка Smart TV з підключенням телевізора до домашньої мережі інтернет, пошуком і сортуванням каналів прийнятих телевізійних передач аналогового і цифрового телебачення, з підключенням до телевізора Smart TV додаткової апаратури, первинне навчання користувача перегляду відео роликів та фільмів, користування браузером, програмою скайп і ін. Ми знаємо як налаштувати Smart TV!

Інструкція телевізора Smart TV

Підключіть телевізор Smart до мережі інтернет. Роутер повинен бути налаштований для роботи в мережі інтернет зі швидкістю передачі даних не менше 20 МБ / сек. Увімкнути телевізор, потім натиснути на кнопку Smart, щоб увійти в меню Smart HUB. Зареєструвати обліковий запис, для чого натиснути на червону кнопку А пульта дистанційного керування. Введення даних здійснюється за допомогою екранної клавіатури. У рядках Пароль і Перевірка пароля необхідно ввести будь-яке значення від 6 до 15 символів.

Пульт для телевізора Smart TV

Дистанційний пульт для телевізора Smart TV містить наступні кнопки:

 • Цифрові кнопки пульта Smart TV. Імпользуются для введення цифр і тексту
 • Кнопка Mute. Вимкнення або увімкнення звуку
 • Кнопки і Управління гучністю
 • Кнопки. перемикання перегляду Smart TV на попередній або наступний канали
 • Кнопка TOOLS. Вхід в меню для настройки Smart TV
 • Кнопка INFO. виклик інформаційного вікна
 • Кнопки курсору. навігаційні кнопки (джойстик) і кнопка підтвердження під час налаштування Smart TV
 • Кнопка RETURN. повернення на крок назад (до попереднього меню Smart TV)
 • Кнопки кольорові A, B, C, D. багатофункціональні клавіші
 • Кнопки позиціонування. вперед, назад, пауза, стоп, пуск
 • Кнопка SOURCE. вибір джерела сигналу Smart TV
 • Кнопка PRE-CH. повернення на попередній просматіріваемий канал
 • Кнопка E-Manual. електронна інструкція з експлуатації та керівництво користувача телевізора Smart TV
 • Кнопка P-Size. зміна формату і співвідношення сторін виведеного на екран зображення

Налаштування Smart TV. Приставка Smart TV.

Підключення Smart TV. Налаштування Smart TV.

Підключення Smart TV складається в підключенні його до електричної мережі живлення, підключення кабельної або ефірної антени, підключення супутникової антени (за наявності), підключення Smart TV до мережі інтернет (проводове або бездротове), а також підключення зовнішньої апаратури: DVD програвача, відеокамери, акустичних систем і т.д.

Налаштування Smart TV відбувається при первісному включенні телевізора. Розумний Smart TV попросить вибрати зручний для вас мову призначеного для користувача Меню, налаштувати системний годинник і вказати місце розташування телевізора (не тільки часовий пояс, але і в якому приміщенні і на який підставці він буде перебувати). Потім телевізор Smart TV зробить настройку на телевізійні канали та позначить всі наявні в антеною мережі програми. Наступний крок підключення Smart TV, це настройка виходу в мережу інтернет. Необхідно ввести логін і пароль, наданий вашим інтернет провайдером. Нерідкі випадки, коли ці дані забуті. Знайдіть з пропонованих варіантів підключення мережу з найкращим рівнем сигналу, швидше за все це і є ваша домашня мережа. Дуже часто пароль написаний на тильній стороні маршрутизатора, подивіться. Ще один варіант, увійти в інтернет зі свого телефону або планшета, і в розділі властивості з’єднання дозволити відкрити вікно пароля. Тепер необхідно провести настроювання Smart TV відповідно до ваших уподобань: впорядкувати телевізійні канали в звичному порядку, відрегулювати колірної тон зображення і привести розмір зображення телевізора у відповідність з форматом передачі.

Після того, як настройка телевізора Smart закінчена, залишається перевірити роботу телевізійних каналів і спробувати основні переваги Smart TV. вихід в інтернет, перегляд онлайн фільму, викликати через програму Skype своїх співрозмовників. Якщо в подальшому знадобиться провести зміни будь-які настройки телевізора Smart, це можна буде зробити через пункти підрозділів Меню.

Smart приставка для телевізора

Smart приставка для телевізора, це додатковий пристрій, за допомогою кабелів або HDMI порту, що підключається до екрану телевізора. Операційна система, процесор і блок пам’яті знаходяться всередині Smart приставки для телевізора. Підключення до інтернет здійснюється вбудованим модулем бездротового з’єднання. Багато приставки оснащені вбудованою веб камерою і мікрофоном. Навіть старі телевізори за допомогою AV виходу приставки можуть бути перетворені в сучасний мультимедійний Smart TV комплекс.

READ  Налаштувати камеру Xiaomi redmi note 8

Зовні телевізійна приставка Smart TV може бути мініатюрна, і вставлятися безпосередньо в роз’єм HDMI, або являти собою окремий малогабаритний блок. В такому блоці розміщують більшу кількість виходів, для підключення до телевізорів різних років випуску. В якості операційної системи у більшості приставок Smart TV використовується Android версії 4.1, 4.2, 4.4 і 5.1. Кількість ядер процесора і вбудованої пам’яті різниться у різних моделей. Найбільш сучасним способом передачі аудіо та відео сигналу від приставки до телевізора є порт HDMI, і він присутній на всіх сучасних приставках Smart TV. У деяких моделях є роз’єми для передачі сигналу до старих телевізорів, в яких сучасний порт HDMI відсутній Підключення до мережі інтернет здійснюється вбудованим бездротовим модулем. Деякі моделі мають можливість підключення по провідному з’єднанню.

Що таке Smart телевізор?

Перш за все, давайте відповімо на питання: «Smart телевізор що це»? Уявіть собі комп’ютерний монітор, який з’єднаний шнурами з громіздким комп’ютерним блоком, поруч стоїть блок тюнера і ще один блок цифрового ресивера для прийому телевізійних програм. Не забудемо про клавіатуру і мишу. Адже це комп’ютер, причому не простий. Все правильно, а ось якщо ми за допомогою сучасних технологій умістити всю цю начинку в корпус монітора, то отримаємо телевізор Smart. Фактично, Smart TV це сучасний тонкий і легкий телевізор з можливостями потужного комп’ютера.

Для того, щоб переглядати кінофільми на телевізорі Smart, його необхідно підключити через роутер домашньої мережі до додатка Інтернет-кінотеатр або до каналу телебачення IPTV. Тут можна дивитися фільми всіх жанрів з усіх кінців світу. Такий перегляд надається як на безкоштовній основі, так і шляхом придбання призначеного для користувача абонемента.

А якщо ви хочете провести відеотелефонії розмову зі своїми родичами з іншого міста, допоможе настройка Smart TV на програму Skype. Підключайте до свого Smart TV вебкамеру з мікрофоном, і ваш улюблений дядько з’явиться на великому екрані телевізора Smart TV у вашій квартирі. Отже, Smart телевізор це вікно в майбутнє технологій інформації, розваги та зв’язку.

Чи не показує ЦЕТВ. Що робити?

25.В першу чергу, поцікавтеся у сусідів, як у них йдуть справи з прийомом цифрового ефірного телебачення. Якщо у сусідів все нормально, а у вас є якісь складнощі, значить проблема саме в вашому приймальному недорогому рішенні: (антени, приставці або телевізорі).

Якщо TV знаходить тільки 10 цифрових каналів з 20 (як правило, перший мультиплекс) або зображення «нестабільний» (постійно «розсипається») швидше за все, проблеми пов’язані з неправильним вибором або установкою антени (антена не відповідає умовам прийому). Значить, при прийомі не забезпечується достатній рівень сигналу і необхідно використовувати більш потужну антену (з підсилювачем або більшим коефіцієнтом посилення), піднімати її вище і точно орієнтувати в бік передавальної станції.

Якщо «ще вчора все показувало, а сьогодні нічого немає»: перевірте приймальне обладнання, кабелі та всі з’єднання. Можливо, пошкоджений антенний кабель (особливо, у вуличних антен) або антена вийшла з ладу (згорів підсилювач через стрибок напруги та ін.).

Обов’язково перевіряйте зовнішню антену після грози, снігопадів, сильних поривів вітру. Її просто могло розгорнути вітром і прийом сигналу став скрутний.

29.Также періодичні проблеми «з картинкою» (зависання, розсипання) можуть бути викликані некоректною роботою приставки. Як і будь-який високотехнологічний пристрій, вона може «накопичувати помилки». Це може усуватися її повної «перезавантаженням»: відключенням з пульта, виключенням з електромережі і повторним включенням.

Якщо з 20 каналів не показують канали Росія-1 і Росія-24, необхідно оновити програмне забезпечення ( «прошивку») приставки або телевізора (якщо TV сучасної моделі і працює без приставки). Нове ПЗ можна скачати з сайту виробника обладнання. Оновлення на приставці або телевізорі проводиться з USB флешки.

Як визначити, звідки брати сигнал ЦЕТВ?

У Нижньогородській області 43 радіотелевізійні станції, які транслюють сигнал ЦЕТВ.

Вибрати оптимальну для прийому радіотелевізійну станцію допоможе сайт СМОТРІЦІФРУ.РФ

Головне. це антена

Для прийому цифрового ефірного телебачення необхідна антена, яка приймає сигнал в дециметровому діапазоні.

У багатоквартирному будинку оптимальним варіантом для прийому ЦЕТВ є колективна антена (загальна антена на даху будинку чи під’їзду). З питань підключення до колективних антен, їх працездатності необхідно звертатися в домоуправляющую компанію або обслуговуючу антенний парк організації.

В інших випадках необхідна індивідуальна антена.

Кімнатна антена підійде тільки поблизу передавальної станції, в зоні прямої видимості.

В інших випадках рекомендується використовувати зовнішню (вуличну) антену.

На значній відстані від телевежі потрібна антена з підсилювачем. «активна антена».

Поблизу телевежі потужна антена буде працювати погано. Це як кричати біля вуха. На невеликій відстані від башти потрібно використовувати або антену без підсилювача ( «пасивну») або відключати підсилювач «активної» антени.

Для перегляду цифрових і аналогових каналів (зокрема, ННТВ, що транслюється в ряді населених пунктів в метровому діапазоні) потрібна всеволновая антена, яка приймає сигнал в метровому і дециметровому діапазонах.

Встановлювати зовнішню антену необхідно на максимально можливій висоті і розгортати в бік передавальної станції. При монтажі потрібно виключити можливі екранують поверхні поблизу. вони будуть створювати перешкоди і впливати на якість прийому. Наприклад, не вішати антену під козирком металевого даху та ін.

Якщо самостійно впоратися з монтажем вуличної антени не вийде, потрібно звернутися в спеціалізовану організацію, яка надає послуги з установки антен.

Підключаємо цифрове ефірне телебачення

підключаємо антену до телевізора і включаємо «автонастройка каналів». Також можна налаштовувати прийом цифрових каналів в ручному режимі, вказавши відповідні ТВК і / або частоти, на яких здійснюється мовлення в вашому населеному пункті. Ця інформація є на сайті СМОТРІЦІФРУ.РФ.

Телевізор без підтримки DVB-T2:

підключаємо приставку до телевізора за допомогою «тюльпанів» (відповідно до колірної індикацією роз’ємів), SCART або HDMI. Антену підключаємо до приставки. Включаємо приставку. Переводимо TV в режим роботи приставки (перемикаємо в режим AV на телевізійному пульті). Далі за допомогою пульта приставки виробляємо настройку каналів в автоматичному або ручному режимах. Для перегляду цифрових каналів використовуємо пульт від приставки.

Цифрова приставка: що потрібно знати

Перед покупкою приставки огляньте виходи телевізора для підключення зовнішніх пристроїв. Вони можуть знаходитися як на задній, так на бічній або передньої панелі телевізора. Стандартні виходи називаються «тюльпан» (дзвіночки) (А), SCART (Б) або HDMI (В).

Як правило, в комплекті з приставкою йде кабель під «тюльпани» для підключення приставки до телевізора.

Якщо біля телевізора є виходи «тюльпан» ( «дзвіночки»), то такого кабелю буде досить для підключення приставки до телевізора. Якщо в комплекті з приставкою такого кабелю немає, його потрібно придбати додатково.

Якщо у TV є тільки вихід SCART, то для підключення приставки необхідно буде додатковий пристрій. перехідник зі SCART на «тюльпан» (перехідник типу SCART IN або універсальний SCART IN / OUT, перемкнутий в режим IN).

Ще одним способом підключення приставки до телевізора є з’єднання HDMI кабелем при наявності таких входів у TV. Практично всі приставки такий роз’єм мають. HDMI кабель можна придбати додатково.

Якщо підключити приставку самостійно не виходить можна залишити заявку на виклик волонтера по телефону регіональної гарячої косильною волосіні 8 (831) 422-14-21.

Перевірте, чи приймає ваш телевізор цифровий сигнал

Цифрове ефірне телебачення транслюється в стандарті DVB-T2. Цей стандарт підтримують практично всі телевізори, випущені в останні 3-4 роки.

До телевізору без підтримки цифрового стандарту необхідно додатково підключити цифрову приставку з підтримкою DVB-T2. Така приставка точно знадобиться для всіх телевізорів кінескопів, а також для деяких моделей «плоских» телевізорів

Визначити, чи приймає телевізор цифровий сигнал, можна в інструкції по експлуатації TV. Також можна скористатися сервісом на сайті СМОТРІЦІФРУ.РФ в розділі «Все для прийому» або уточнити на сайті виробника обладнання, попередньо з’ясувавши марку і модель TV. Як правило, вони вказуються на задній панелі телевізора.

Розбираємося покроково, як правильно налаштувати прийом цифрового телебачення

З 3 червня Нижегородська область перейшла з аналогового телемовлення на цифрове. У аналогом форматі залишилися лише регіональні канали і кілька федеральних.

Для ніжегородцев, які ще не встигли підключитися до цифрового ефірного телебачення, ми пропонуємо ознайомиться з покроковою інструкцією:

Де знайти додаткову інформацію по ЦЕТВ або проконсультуватися?

Детальна інформація про перехід на ЦЕТВ, необхідне устаткування, способи його підключення та налаштування представлена ​​на сайті СМОТРІЦІФРУ.РФ

Отримати консультації з питань ЦЕТВ можна по телефону федеральної гарячої косильною волосіні 8 800 220 20 02

Залишити заявку на виклик волонтера для підключення цифрової приставки або докладніше дізнатися про заходи соціальної підтримки можна по телефону регіональної гарячої косильною волосіні 8 (831) 422-14-21.

BETATECH.COM.UA 2021