Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати триколор на 2 телевізори

Table of Contents

Як підключити телебачення Триколор без супутникових ресиверів

Якщо в будинку абонента телевізори закріплені на стіні за допомогою кронштейна, і немає місця для того, щоб встановити ресивер «Триколор TV», або абонент бажає керувати телебаченням «Триколор TV» тільки одним пультом від телевізора, то пропонується встановити Cam-модуль (модуль умовного доступу DRE-Crypt MPEG-4) або головну станцію.

В даному випадку розподільна мережа будується так само як і для підключення «Триколор TV» на супутникових ресіверах.

 • Спеціальний інтерфейс телевізора через телевізійну мережу потрібно підключити до тарілки.
 • Cam-модуль встановлюється в CI-слот телевізора, в меню телевізора потрібно прописати настройки мовлення телебачення «Триколор TV».
 • Підключення «Триколор TV» вироблено успішно.
 • Управління каналами супутникового телебачення проводиться через дистанційний пульт від телевізора.

Підключення телебачення «Триколор TV» за допомогою телевізійної супутникової головної станції. завдання не з легких, та ще й дорожча. В даному випадку сигнал з тарілки (супутникової антени) буде подаватися на головну станцію, в якій він конвертується в кабельний цифровий формат DVB-C.

 • З головної станції через розподільну телевізійну мережу сигнал буде подаватися на антенний вхід в телевізорі.
 • Налаштовувати канали на телевізорі потрібно звичайним пошуком каналів через основне меню.

Як налаштувати триколор на 2 телевізори

Телебачення Триколор має на увазі собою придбання супутникової антени (тарілки) і ресивера. Тарілку підключати приїдуть професіонали, адже її необхідно налаштувати на певний супутник з максимальною точністю. А ось ресивер підключити до телевізора можна і самостійно. Як підключити Триколор на 1, 2, і навіть 10 телевізорів самостійно?

Як підключити комбіновану систему “Триколор TV ефірні цифрові канали

Якщо в будинку абонента кілька телевізорів і не всі використовуються однаково інтенсивно, то рекомендується встановити комбіновану систему, при якій найбільш часто використовувані телевізори, на яких потрібно мати максимальну кількість використовуваних каналів (в тому числі у форматі високої чіткості. Full HD) підключаються до телебачення « триколор TV », а ті телевізори, на яких буде достатньо тридцяти цифрових каналів, підключаються лише до цифрових безкоштовним каналам.

Цифрові канали транслюються з «Останкіно» в складі трьох мультиплексів:

 • РТРС 1 (Росія 1, Матч TV, Росія 24, НТВ, 1 канал, Росія К, Карусель, 5 канал, ТВЦ, ОТР);
 • РТРС 2 (Муз TV, ТНТ, Мир, Зірка, Понеділок, TV-3, Домашній, СТС, Спас, Рен TV);
 • РТРС 3 (Матч! Арена, Матч! Гра, Матч! Боєць, Моя Планета, Наука 2.0, Русский Роман, Русский Бестселлер, Русский Детектив, Історія, Мульт, Сарафан, Країна, Парк Розваг, IQ HD, 24 Док, 24 Техно, мати і Дитя, НСТВ, Довіра, Евроновості, Музика Першого, Будинок Кіно, Час, Телекафе, 365 Днів, ТНТ Comedy, Багато TV, HD Life, STV, Індія, Комедія, Ля-Мінор, Цікаве Кіно, Кухня TV, Авто Плюс. Наш футбол, Life news).

Для того, щоб реалізувати систему, необхідно:

 • встановити супутникову та цифрову ефірні антени;
 • від супутникової антени потрібно прокласти два кабелі до розподільного пристрою і один. від цифрової ефірної антени;
 • кожен кабель підключається до одного пристрою;
 • цифровий ефірний сигнал перед тим, як підключити до розподільного пристрою, потрібно зробити більш потужним (посилити). Для цього встановлюється підсилювач або міні головна станція (що більш переважно).
налаштувати, триколор, телевізори

В результаті проведеної роботи на кожному відводі розподільного пристрою буде присутній як супутниковий сигнал «Триколор TV», так і цифровий ефірний сигнал. Він по розподільній мережі буде подаватися до кожного телевізора.

Для перегляду телеканалів «Триколор TV» необхідно встановити ресивер «Триколор TV» або CAM модуль.

На інших телевізорах здійснюється перегляд цифрових каналів безкоштовно.

Як підключити Триколор за допомогою супутникового ресивера

Дешеві кабелі ще погані і тим, що з часом відбувається його старіння. Через кілька років, і навіть через рік, картинка на телевізорі стає більш поганої якості, а то і зовсім пропадає.

При підключенні телебачення Триколор розподільна телевізійна мережа повинна будуватися таким чином:

 • До розташування телевізора (телевізорів) прокладається кабель до місця установки пристрою розподілу супутникового сигналу (це може бути мультисвіч або активний спліттер).
 • Розподільний пристрій. активне обладнання, тому в місці його установки просто необхідно передбачити силову розетку з харчуванням 220 В.
 • Далі від місця установки пристрою розподілу потрібно прокласти 2 кабелю до місця установки тарілки. Якщо до супутникової антени прокладений всього 1 кабель, немає можливості прокласти ще, то можна використовувати поляризаційний діплексер. Він допомагає по одному кабелю передавати 2 поляризації від антени до Мультисвічі (можуть бути встановлені обмеження для використання поляризаційного діплескера по довжині кабелю і коефіцієнту його загасання).
 • Антену можна встановити тільки на південну сторону будинку. У безпосередній близькості від місця установки антени не повинно бути високих дерев і будівель.
 • Біля кожного підключається до триколор телевізора встановлюється телевізійна розетка, вона, як і кабель повинна мати маркування “SAT”.

Все інше обладнання, для підключення «Триколор TV» підбирається фахівцями Триколор. Вони ж вибирають саме прийнятне місце під установку антени, встановлюють її, налаштовують на супутник Eutelsat 36A / 36B 36 с.д., оконцовивают кабель F-роз’ємами, підключають кабелі, встановлюють і налаштовують пристрій розподілу супутникового сигналу, проводять замір рівня і якості сигналу в телевізійних розетках, при необхідності встановлюють і підключають супутникові ресивери та телевізори.

Як підключити телевізор до ресивера Триколор TV: покрокова інструкція

Коли всі кабелі прокладені, антена встановлена ​​і налаштована на супутник, потрібно переходити до безпосереднього підключення телебачення до кабелю.

Пропонуємо розглянути докладну інструкцію:

 • Потрібно звернути увагу на задню панель ресивера. На ній розташовані роз’єми LNB IN. підключається до конвектора, LNB OUT. для антенного кабелю високої частоти, роз’єм для блоку живлення, а також, в залежності від моделі тюнера, SCART, HDMI або «тюльпан».
 • Так як модельний ряд ресиверів «Триколор TV» досить різноманітний, набір доступних роз’ємів може відрізнятися. Можуть бути всі перераховані виходи, але буває, що є тільки якийсь один вид. USB-вихід потрібен для оновлення програмного забезпечення тюнера.
 • Далі необхідно зупинити увагу на наявних відмінностях в прошивці ресиверів. Деякі з них дозволяють транслювати зображення на всі виходи, інші. запропонують абоненту вибрати, на який вихід буде йти сигнал. Залежно від технічних характеристик тюнера є кілька варіантів підключення його до телевізора.
 • Отже, в незалежності від того, яким кабелем абонент буде з’єднувати ресивер і телевізор, необхідно взяти антенний кабель і підключити його до гнізда LNB IN тюнера.
 • Якщо планується використовувати високочастотний кабель, потрібно виконати підключення через вихід LNB OUT і антенний роз’єм телевізора.
 • Далі потрібно включити ресівер і телевізор. Про те, що ресивер почав працювати, буде свідчити напис «Boot» на дисплеї тюнера. Коли замість цього напису з’явиться номер каналу, необхідно виконати пошук каналів на телевізорі, поки не з’явиться напис «Немає сигналу». Це буде означати, що абонент підключив ресивер правильно.
 • Таким же способом здійснюється підключення SCART. EXT, «тюльпан». AV або кабелем HDMI. За допомогою пульта від телевізора вибирається потрібний тип вхідного сигналу. AV, EXT, HDMI, послідовно натискаючи на кнопку «Sourse» (або «TV / AV» на телевізорах більш старшого покоління), поки не з’явиться напис «Немає сигналу». Підключення вироблено успішно, залишилося тільки налаштувати антену.
READ  Як прибрати субтитри на телевізорі Sony

Сама часто зустрічається проблема, при якій не може бути вироблено підключення. неправильно підібраний кінець кабелю, тому потрібно бути гранично уважними!

Як підключити 2 або 4 телевізорів до “Триколор TV” на базі системи GS E501 / C591

Якщо існує необхідність підключення двох, чотирьох, шести і більшої кількості телевізорів (міні готелі, котеджі з проживанням кількох сімей та інше), то можна реально заощадити, скориставшись системою GS E501 / C591.

У 2014 році компанія «General Satellite» розробила і випустила комплект обладнання «Триколор TV» на 2 телевізори. GS E501 / C591. Коштувати такий комплект буде не набагато дорожче комплекту на один телевізор. Варіант підключення 4-х телевізорів за допомогою двох систем GS E501 / C591 вважається найбільш вигідним.

Але, схема підключення системи «Триколор TV» GS E501 / C591 трохи відрізняється від прописаної вище. Це потрібно врахувати і при прокладанні кабелів.

 • Для установки системи «Триколор TV» GS E501 / C591 тарілка встановлюється як для простого обладнання.
 • Конвертер застосовується QWAD. з чотирма незалежними виходами.
 • Від конвертера до кожного ресивера GS E501 потрібно прокласти два коаксіальних кабелі маркування SAТ.
 • Ресивери GS C591 підключаються до ресивера GS E501 через кабель UTP категорії 5e (кручена пари).
 • Якщо в будинку абонента є комп’ютерна мережа. СКС, то кабель UTP категорії 5e прокладати не обов’язково, так як сигнал можна передати по домашньої мережі СКС.

platformahd

Заздалегідь налаштована супутникова антена на супутник EUTELSAT-36 W4.

Телевізор з підтримкою стандарту DVB-S2.

Модуль умовного доступу DRE CRYPT MPEG-4.

Smart-карта Триколор Центр або Триколор Супер Старт.

Підключаємо кабель від заздалегідь налаштованої супутникової антени на вхід телевізора (Satellite IN).

Розповімо, як налаштувати супутникові канали на телевізорі.

Меню-канал-антена (вибрати “супутник”). супутникова система-вводимо pin (0000)

Вибір супутника. поставити галочку “Eutelsat W4-W7 36E”. зняти галочку “Astra 19,2E”

Виставити. транспондер “12226”. Ніж.ген. LNB “10750”, Верхній ген. LNB “10750”

Налаштовуємо канали. по таблиці параметрів транспондерів.

Кожен з 14 транспондерів налаштовується окремо. Чи не рекомендуємо користуватися автоматичним пошуком.

Якщо ваша антена налаштована і підключена, то параметри вводяться транспондерів, так само. як і знайдені канали, запишуться в ресивер і збережуться.

Панель “Пошук супутника”. рядок “транспондер”. вибираємо “створити”

Вводимо частоту, швидкість передачі, полярність згідно таблиці (ми. Для прикладу, вводили останній рядок, самий “важкий” трансподера 12418)

Зберігаємо цей транспондер. Потрапляємо в пошук супутника, здійснюємо пошук. Зберігаємо знайдені канали.

І так 14 разів. Деякі транспондеи ваш телевізор “знає” і знову створювати їх немає необхідності.

 • Зауваження для особливо “просунутих”. При спробі здійснити мережевий поск по мережі оператора, будуть відскановані всі транспондери супутника (а не оператора), які записані заводом. Зайві канали “затирати” доведеться ручками, а відсутні сканувати в ручному режимі з навчанням ресивера.
 • Підключаємо модуль DRE CRYPT Mpeg-4 і Smart-картою. (Без модуля з картою канали не будуть показувати)
 • Просимо дилера активувати Smart карту.
 • Чекаємо розкодування на одному з каналів. (Кінопоказ або Росія1)

LG LM580S, LG LM615S, LG LM620S, LG LM660S, LG LM669S, LG LM670S, LG LM760S, LG LM860V, LG LM960S, LG LM960V, LG LM970S, LG PZ750S, LG LW650S, LG LW980S, LG PZ750S, LG LM585S, LG PZ950S. LG LV370S, Samsung UE ES6307, Samsung PS E6507, Samsung UE ES6757, Samsung UE ES6507, Samsung UE ES6510, Samsung UE D6510.Samsung UE D6530.Samsung PS E6500, Samsung UE ES6540, Samsung UE ES6550, Samsung UE ES6720, Samsung UE ES6727, Samsung UE ES6750, Samsung UE ES6850, Samsung PS D6900, Samsung PS D7000, Samsung UE ES6907, Samsung UE ES7207, Samsung UE ES7500, Samsung UE ES7507, Samsung PS E8000, Samsung UE D8000, Samsung UE ES8000, Samsung PS E8007, Samsung UE ES8007, Samsung PS E6500, Samsung UE75ES9007, Sony KDL-EX725, Toshiba YL863R, Panasonic TX-PGT30

Як налаштувати Триколор на два телевізора

Компанія «Триколор» надала абонентам можливість підключення телеканалів з єдиного комплекту обладнання Триколор на 2 телевізори.

Комплект системного обладнання для установки телемовлення складається з ресивера. GS E501 оснащеного антеною, двома тюнерами і однієї приставкою. GS C591.

Передача між ресивером і приставкою здійснюється через Ethernet-кабель. Для підключення ресивера важливо встановити і налаштувати вашу антену на супутник Триколор, з використанням конвертора з виходами (TWIN LNB). Вам може знадобитися інструкція:

 • Якщо в комплект системи не входить кручена пара, її необхідно придбати окремо або зробити її розпилювання самостійно.
 • Підключення виробляти слід на знеструмленому устаткуванні!
 • Після цього вставляємо Smart-карту в відсік ресивера і підключаємо приймач до телевізора за допомогою аудіо- та HDMI і RCA, які також йдуть в комплекті з усім обладнанням.
 • Далі, переконавшись в правильності підключення, подаємо харчування і включаємо приймач за допомогою пульта управління.

Якщо все зроблено правильно, то відразу ж після включення приймача на екрані буде відображена система меню. Воно допоможе вам налаштувати Триколор на два телевізора і провести додаткові настройки.

Налаштування ресивера:

У «Майстрі установок» вам запропонують вибрати мову для відображення меню для приймача, а також встановити дозвіл (при підключенні по HDMI-кабелю). У цьому меню ви можете налаштувати рамки видимості під екран TV.

Вибір між кнопками на екрані здійснюється за допомогою «вгору-вниз» і «ОК» на пульті.

 • Щоб правильно налаштувати приймач під екран телевізора потрібно вибрати другу кнопку «Встановити область видимості» і за допомогою «вгору-вниз», а також «вліво-вправо» розтягнути зелену частину по периметру екрану.
 • З’явиться меню, де можна виконати установку часу / дати і ви зможете вибрати як автоматичний режим (корекція буде задаватися автоматично з супутника), так і ручну настройку, де ви можете задавати власні параметри.
 • У наступному меню, щоб підключити на два телевізора Триколор слід зробити під’єднання приймача по мережі і налаштувати зв’язок між сервером зв’язку і клієнтом. Для цього слід за допомогою кнопки «вгору-вниз» на пульті ДУ активувати «Ethernet 0».
 • У вікні налаштувань вибираємо параметри з’єднання. Далі виробляємо установку між сервером системи і клієнтом. Для цього слід перевести перемикач з «Включити сервер» в інше положення. «ON».
 • Натискаємо «Вихід» на пульті і повертаємося в меню. Тиснемо «Пошук».
 • В даному вікні «Майстра установок» для перегляду TV каналів Триколор на два телевізора необхідно вибрати оператора в залежності від регіону. У меню ви зможете побачити настройки антени, які вказані в%.
 • Щоб підключити на два приймача систему Триколор. тиснемо на вибрані параметри, потім тиснемо кнопку «Продовжити» і заходимо в меню ресивера.
 • Тут потрібно вибрати регіон оператора Триколор TV. Для цього необхідно вибрати регіон, після чого запуститься автопошук каналів.
 • Результати сканування зберігаються підтвердженням кнопки «ОК».
READ  Як розблокувати Samsung А30 якщо забув пароль

Як підключити кабельне телебачення на два телевізора?

Сама схема, як підключити до пасивної антени 2 TV, наступна:

 • Підключити підсилювач антени. Він часто встановлюється на сам кабель за певною схемою.
 • Кабель від антени підключити до розподільника.
 • Поставити два кабелі в виходи з роздільник.
 • З’єднати приставки з телевізорами.

Як підключити телевізор до триколор без ресивера?

Підключити «Триколор TV» до телевізора без використання ресивера можливо за допомогою модуля умовного доступу CI. У більшості сучасних моделей телевізорів передбачені цифровий тюнер DVB-S2 зі слотом під модуль CI і вихід під супутниковий антенний кабель.

Як налаштувати Триколор TV на 2 телевізори?

У наступному меню, щоб підключити на два телевізора Триколор слід зробити під’єднання приймача по мережі і налаштувати зв’язок між сервером зв’язку і клієнтом. Для цього слід за допомогою кнопки «вгору-вниз» на пульті ДУ активувати «Ethernet 0». У вікні налаштувань вибираємо параметри з’єднання.

Скільки потрібно платити за триколор на два телевізора?

Послуга «Єдиний Мульти Lite» (1500 руб. / Рік) надає доступ до пакету каналів «Єдиний» для перегляду на двох телевізорах.

Чому не працює Триколор TV немає сигналу?

Напис «Немає сигналу» означає, що сигнал із супутника не надходить на ваше приймальне обладнання. На відновлення супутниковими каналами може знадобитися деякий час. Але ви вже зараз можете продовжити перегляд.

Як налаштувати канали триколор вручну?

Натисніть на пульті кнопку «Меню» і виберіть пункт «Додатки». Виберіть пункт «Майстер налаштування». Виберіть оператора «Триколор TV» і, при необхідності, потрібні вам настройки антени (при стандартному підключенні приймача антени рекомендується залишити налаштування за замовчуванням). Після цього натисніть кнопку «Продовжити».

Як підключитися до інтернет триколор?

Для бездротового підключення приймача до інтернету потрібно приєднати інтернет-кабель до роз’єму Ethernet вашого роутера. Потім слід вибрати в розділі «Налаштування», підрозділ «Інтернет» необхідний тип підключення. провідна (Ethernet) або бездротова мережа (Wi-Fi).

Як підключити клієнта до сервера триколор?

Щоб обидва приймача коректно брали супутниковий сигнал, обов’язково підключіть до приймача-серверу два антенних кабелю: один кабель від конвертера супутникової антени. до гнізда «LNB1 IN»; другий (додатковий) кабель від конвертера супутникової антени. до гнізда «LNB 2 IN». Допускається використання спліттеров.

Комплект Триколор TV на 2 телевізори GS B528 / С592

Сезонна знижка на комплект для 2-х телевізорів. 510 руб! Підключайтеся до сучасного TV Триколор всього за 12 900 руб. замість 12 500! У вартість включено: комплект обладнання установка по Московській області 1 рік гарантії.

Наша компанія пропонує до продажу комплект Триколор на 2 телевізори з монтажем. Завдяки цьому обладнанню Вам не потрібно ставити 2 тарілки і платити абонентську плату подвійно. Наші професійні фахівці в короткі терміни зроблять установку антени Триколор-TV на 2 телевізори за невисокою ціною і виконають необхідні настройки.

Даний комплект Триколор TV оснащений новітнім потужним ресивером GS B528 і приставкою клієнтом C592 (заміна старої системи E501 / C591). Завдяки цій зв’язці з’являється можливість перегляду телеканалів супутникового TV Триколор на двох телевізорах одночасно, незалежно від один від одного.

Мовлення телеканалів можливо як в стандартній якості, так і в надчітке. Ultra HD. Ресивери наділені всіма сучасними функціями:

 • Запис і пауза ефіру;
 • Вбудовані додатки Триколор: “Кіно зали”, “Онлайн TV” та інші;
 • Можливість дублювання контенту з телевізора на мобільні пристрої;
 • Відтворення файлів на екрані телевізора з зовнішніх носіїв інформації (флешки, жорсткі диски).
 • Цей новий комплект приставок Триколор відкриє для Вас новий світ телебачення в надвисокої чіткості Ultra HD.

Супутниковий комплект ресиверів Триколор TV GS B528 / C592 з установкою

Комплект Триколор TV на 2 телевізори з ресиверами GS B528 / C592 призначений для перегляду різних телеканалів на двох телевізорах в форматі HD.

Популярність даної системи Триколор з 2-х приставок полягає в більш низькій ціні, в порівнянні з підключенням двох різних тюнерів. (Наприклад В 528). Якщо ви вирішили підключити Триколор TV відразу на 2 телевізори і хочете дивитися різні програми, то це рішення вас зацікавить. Наша компанія професійно займається підключенням супутникових і ефірних антен, ми можемо запропонувати вам монтаж будь-якої складності. Ми завжди готові вам допомогти.

Як буде проводиться монтаж Триколор-TV на 2 телевізори

Майстер приїде у зручний для Вас час, з усім необхідним інструментом і повним комплектом для підключення телебачення.

Перед початком підключення Триколор, наш майстер збирає при вас тарілку і заміряє сигнал з супутника, тільки після того як майстер упевниться в якості сигналу, він починає монтаж кронштейна тарілки до фасаду або даху будівлі. Якщо раптом сигналу будуть заважати дерева, будівлі або ще якісь сторонні предмети, майстер завжди Вам запропонує різні варіанти установки. Після монтажу антени майстер протягне два коаксіальних дроти від супутникової тарілки Триколор до місця, де буде встановлений головний ресивер gs B528. сервер (перший телевізор).Потім між двома ресиверами майстер прокладе кручений парою utp кабель до другого телевізору. Після підключення всіх роз’ємів (4-х F- роз’ємів, і 2-х RJ-45). Майстер зробить необхідні налаштування на телевізорі для активації тарифу Триколор “Єдиний Мульти” терміном на 31 д.

Ми зробимо монтаж зі стандартною установкою

У комплект стандартної установки Триколор TV на 2 телевізори входить:

 • Пошук відповідного місця для найкращого прийому сигналу з супутника
 • Монтаж супутникової тарілки Триколор в легкодоступному місці (зазвичай за вікном або на фасаді балкона).
 • Монтаж LNB конвертера кругової поляризації на тарілці.
 • Свердління 1-го отвору в стіні для заводу кабелю в будинок;
 • Протяжка антенного кабелю довжиною до 10 м відкритим способом до місця розташування ресивера.
 • Підключення всіх компонентів супутникового TV Триколор між собою;
 • Пошук на панелі телевізора і остаточне закріплення тарілки;
 • Налаштування ресиверів Триколор;
 • Реєстрація абонента в базі Триколор.
 • Пошук каналів Триколор на телевізорі і первинне навчання по роботі з системою.

Підключення до TV.

Для початку підключіть кабель йде від супутникової тарілки до гнізда Satellite з різьбленням на задньої стінки телевізора. Чи не переплутайте з антенним входом це входи різних тюнерів.

READ  Перезавантажити телевізор Samsung

Вставте CAM модуль модуль з картою доступу для розблокування каналів. Всі канали на триколор закодовані і безкоштовно подивитися у вас не вийде, тому необхідна карта.

Після цього переходимо до наступного етапу.

Для настройки триколор TV необхідно увійти в установки телевізора.

 • Знайдіть на вашому телевізорі режим настройки супутникових каналів. Для деяких моделей потрібно включити режим DVB-S2 на пульту телевізора натиснувши кнопку Source.
 • Далі шукаємо пункт Налаштування джерел сигналу
 • Знаходимо і натискаємо на Ручна настройка.
 • Перед тим як запустити пошук каналів упевніться, що ви виставили наступні параметри для ручного пошуку
 • Для цього опція «Мережевий пошук» повинна бути включена.
 • Для пошуку використовуються параметри вашого оператора: наприклад у Тріколора TV Дольний бути виставлені наступні параметри Частота транспондера, Символьна швидкість, Супутник повинен бути Експрес-АТ1 для Триколор TV
 • Задайте настройки транспондера;
 • Режим DiSeqC повинен бути вимкнений, якщо не використовується, увімкніть його якщо у вас кілька конвекторів.

становите Тон. 22 КГц в залежності від типу LNB.

 • Запускаємо пошук каналів, під час пошуку на екрані телевізора буде з’являтися список налаштованих каналів
 • Після того як настройка каналів буде виконана підтвердіть збереження списку каналів натиснувши ок.
 • Автоматичний пошук каналів.

  У багатьох моделях телевізорів вже вбудовані параметри деяких супутникових операторів таких як НТВ, МТС TV, Континент TV, Триколор TV.

  • Для настройки увійдіть в налаштування і виберете розділ Канали або Трансляція
  • У розділі вибору типу підключення натискаємо на пункт Супутникова антена.
  • Далі потрібно Встановити потрібні параметри для настройки:
  • Виберіть тип каналів, які потрібно знайти: радіоканали, телевізійні канали або все;
  • Виберіть потрібний супутник зі списку. Назва супутника уточніть на сервісі Тріколора

  Після установки каналів перевірте якість мовлення. У разі якщо деякі канали йдуть з перешкодами, спробуйте поднастроіть супутникову антену, перевірте цілісність кабелю, перевірте роз’єми.

  Підключення трьох телевізорів.

  Підключити три телевізора можна таким способом.

  Даний спосіб вигідно реалізовувати, якщо всі три точки знаходяться в одному будинку або квартирі.

  Примітка: ресивер-клієнт, працює тільки в тому випадку, якщо ресивер-сервер підключений до мережі електроживлення.

  Однак, при підключенні трьох точок, що належать різним квартирам (власникам), буде виправданий наступний варіант. Хоча він дорожче в реалізації і обслуговуванні.

  Застосовуючи модулі умовного доступу «ТріколорТВ», схема буде мати вигляд:

  Для реалізації схеми підключення Триколор, знадобиться:

  Ресивер супутниковий (наприклад: General Satellite GS B534M), в якості сервера.

  Дана варіант вигідний тим, що необхідна тільки одна абонентська плата на два незалежних перегляду. До недоліку можна віднести той факт, що потрібно прокладати кабель живлення між ресиверами, а це не завжди зручно реалізувати, особливо в приміщеннях з закінченим ремонтом.

  Також, може бути застосована інша схема розводки супутникового сигналу на два телевізора. У такому випадку використовуються модулі умовного доступу, замість ресиверів.

  Схема підключення Триколор TV на два, три, чотири і більше телевізора

  Наведена схема підключення Триколор TV, забезпечить незалежний перегляд контенту на різних телевізорах.

  Підключення чотирьох телевізорів.

  Для реалізації даного задуму, запропоную такі варіанти:

  Назву перший варіант умовно «два по два». ось схема.

  Реалізувавши цю схему, платити потрібно тільки дві абонентські плати на чотири телевізори.

  Наступний спосіб розводки супутникового сигналу на чотири телевізори, з модулями умовного доступу або окремими ресиверами на кожен телевізор. Абонентська плата у кожного ресивера своя. При такій схемі, якісь телевізори можна підключити до провайдеру «Триколор TV», інші до «НТВ ПЛЮС».

  Ще більше телевізорів можна підключити до супутникової антени використовуючи мультісвітч.

  Наведу схему підключення 8 точок до супутникової антени спрямованої на супутник Eutelsat 36A, з якого ведуть мовлення російські оператори супутникового TV, «НТВ-ПЛЮС» і «Триколор TV».

  Таким чином, схема підключення Триколор TV, залежить від конкретних завдань. За реалізацію простих варіантів, можна цілком взятися самому. Однак, як і в будь-якій справі, є свої нюанси, які вимагають певних знань і навичок.

  налаштувати, триколор, телевізори

  «Триколор» на 2 телевізори

  Якщо вам набридло окремо оплачувати канали за кожен ресивер, то вигідно підключити комплект «Триколор» на 2 телевізори. Тарифи за 2 телевізори: «Єдиний Мульти Lite» 1500 руб. в рік тільки з каналами Full HD і 2500 руб. в рік разом з каналами Ultra HD 4K. Також за посиланням доступний Обмін старого ресивера «Триколор» на новий комплект на 2 телевізори або все пропозиції обміну за посиланням Офіційний обмін старих ресіверів «Триколор» на нові.

  Установка “Триколор” на два телевізора

  Уже давно в багатьох будинках і квартирах встановлено не один телевізор, а два і більше. І звичайно глядачі хочуть дивитися незалежні канали на кожному телевізорі. При цьому трансляція ще повинна бути ідеальної якості.

  “Триколор”, як найбільший оператор телебачення в Росії, надає таку можливість перегляду різних каналів в сучасному цифровому якості на двох різних телевізорах.

  Ми із задоволенням допоможемо нашим клієнтам пройти шлях підключення “Триколор” на 2 телевізори на всіх етапах цього процесу:

  • розповімо про послугу підключення “Триколор” на два пристрої,
  • відповімо, яка буде ціна даної послуги,
  • грамотно проконсультуємо, як правильно вибрати комплект “Триколор” на 2 телевізори,
  • дамо поради, як проводиться самостійна установка “Триколор” на 2 телевізори (ціна на наші послуги вказана в розділі “Комплекти з установкою”),
  • або допоможемо з доставкою повного комплекту обладнання, установкою тарілки і налаштуванням системи “Триколор” на 2 TV, щоб після від’їзду майстрів вам залишалося насолоджуватися відмінною картинкою супутникового телебачення.

  Супутникове телебачення від оператора “Триколор” є на всій європейській частині Росії (в тому числі в СПб і Ленінградської області), тому підключення від однієї антени кілька домашніх телевізорів стає легким і швидким. При цьому ви будете дивитися телеканали в сучасному цифровому якості незалежно один від одного!

  Перевага використання системи “сервер-клієнт”. ви вносите одну абонентську плату, а дивіться незалежні канали на різних телевізорах. А ще цікавою особливістю є можливість підключення планшетів і смартфонів! Скачайте безкоштовний додаток “Триколор Play”, підключіться по мережі Wi-Fi до головної пріставке- “сервера” і дивіться улюблені передачі або фільми на своєму мобільному пристрої в будь-якій точці квартири, будинки і навіть ділянки. Бездротове підключення можливо при наявності роутера або Wi-Fi адаптерів, а його стабільність залежить від потужності передавачів і наявності фізичних перешкод.

  Ви можете навіть не замислюватися про проблеми і складнощі налаштування “Триколор” на 2 телевізори, якщо зверніться в нашу компанію. Ми відмінно розбираємося у всіх аспектах своєї професії і зможемо підключити до “Триколор” всі ваші телевізори!

  BETATECH.COM.UA 2022