Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати звук на телевізорі LG

Для телевізорів Samsung

Розберемося, як відключити непотрібне голосовий супровід, і спробуємо застосувати наші знання на практиці для початку на телевізорі Samsung.

Заходимо в настройки нашого телевізора ось таким шляхом: Установки → Загальні → Доступність → Установки голосового керівництва. Якщо перемикач там зелений. значить, опція включена. Переводимо його в «сіру» положення. докучливі коментарі зникнуть.

налаштувати, звук, телевізорі

Як нам люб’язно підказує служба технічної підтримки Samsung, за замовчуванням опція включається, якщо затиснути кнопку зміни гучності на пульті. «Затиснути». поняття дуже суб’єктивне (а хтось і зовсім з малих років звик регулювати гучність саме так), тому в тому, що аудіосупровід час від часу включається без вашої волі, особливих сюрпризів немає. А ось чому воно досі працює так, з року в рік приносячи незручності користувачам. звичайно, той ще питання.

Шлях для англійських версій меню буде виглядати так: Settings → General → Accessibility → Voice Guide Settings → Voice Guide.

В цілому ця інструкція більше стане в нагоді тим, хто використовує нові моделі (з 2016 року включно) телевізорів. Старі серії телевізорів можуть мати меню налаштувань, яке виглядає трохи по-іншому. в будь-якому випадку шукайте категорії «Доступність» або «Спеціальні можливості». Вони можуть знаходитися всередині власних категорій. зазвичай це «Система», «Загальні» або «Додаткові настройки».

Модель і серійний номер телевізора можна подивитися або на табличці на задній панелі пристрою, або з меню: Підтримка → Звернення в Samsung. На момент виходу статті серійний номер в меню вказується тільки для моделей серій H, J, K, M, N, Q, LS, R, T. Знаючи модель і серійний номер, з ресурсу Samsung Download Center можна завантажити мануал з описами всіх меню саме для вашого пристрою.

Які голосові команди «розуміє» телевізор?

Зараз більшість телевізорів з голосовим управлінням розуміє в основному короткі команди, наприклад:

 • Вибір програми ( «знайти« назва програми »»);
 • Зміна рівня гучності ( «голосніше», «тихіше», «додати гучність на», «збавити гучність на”);
 • Перемикання каналів (перейти на «номер каналу», перейти на «назва каналу»);
 • Управління настройками (настройки «звуку, зображення»);
 • Швидке включення встановлених програм ( «Телегід», «Відомості про програму»);
 • Пошук програм, відеороликів або інформації (за ключовими фразами або іменам акторів).

Повний список команд, які розуміє телевізор можна знайти в розділі «Довідка» на пристрої. Знайти її можна також за допомогою голосу.

Деактивация Google Assistant допомогою клавіші Home

Ще простіше представлений усуненням помічника через стандартну клавішу навігації Android. При цьому в подальшому не з’являється жодних повідомлень щодо того, що потрібно запустити асистента. Щоб виконати завдання, пропонується ряд пунктів:

 • Затримайте натискання клавіші «Home» на дисплеї смартфона при відображенні Google Assistant;
 • Далі зверху справа можна побачити значок в форматі ящика, за яким потрібно один раз клікнути;
 • У новому меню слід вибрати параметр налаштувань, а потім «Телефон»;
 • Важіль біля варіанту асистента Google слід перемістити в протилежне становище, щоб деактивувати. По завершенню голосовий помічник буде зупинений.

Корисно знати Як зробити щоб фото з Whatsapp не зберігались в телефоні?

Пульт з голосовим управлінням Sony

Для телевізорів марки Sony пульти також різняться. Пристрої з ОС Android до 2016 року мають пульт з тачпадом і голосовим управлінням. Для телевізорів, що працюють на ОС Android версії після 2016 року, пульт має вигляд, звичайний для середньостатистичного користувача, з кнопками, але без сенсорного управління. На обох варіантах пультів також наявна кнопка голосового управління. Для коректної роботи пристрою необхідно говорити чітко прямо в мікрофон, розташований на пульті ДУ або підвищити голос, не втрачаючи чіткості вимови. Щоб активувати цю функцію голосового управління на таких пристроях, необхідно:

 • Відкрити головне меню, натиснувши на пульті кнопку «Home»;
 • Вибрати і відкрити «Налаштування»;
 • Відкрити розділ «Мережа та супутні товари»;
 • Знайти підрозділ «Голосовий пульт дистанційного керування»;
 • Включити можливість голосового управління, натиснувши «Активувати кнопку мікрофона».

Решта інструкції по правильному включенню можливості голосового управління з’являться на екрані телевізора.

READ  Як налаштувати інтернет на смартфоні Android

Що таке голосовий помічник

Голосовий помічник (або віртуальний асистент). це набір програмного забезпечення, що допомагає використовувати пристрій віддалено. Команди подаються голосом. при їх виконанні пристрій зазвичай також програє якийсь голосова відповідь, що створює ілюзію діалогу між людиною і машиною. Кожен голосовий помічник володіє власною «особистістю» і, опціонально, деякими здібностями до самонавчання. Голосові помічники. невід’ємна частина «розумного будинку», що знаходить собі застосування в управлінні практично будь-якими побутовими пристроями. В сучасних телевізорах Samsung за замовчуванням голосове управління працює стараннями «рідного» Bixby або розробленої «Яндексом» системи «Аліса», хоча при бажанні можна користуватися і більш відомої Alexa.

У даній статті, однак, під «голосовим помічником» має на увазі не віртуальний асистент як такої, а функція Voice Guide (в буквальному перекладі, на жаль, викликає багато плутанини), покликана допомогти слабким зором користувачам в управлінні «Smart TV».

Це одна з найбільш помітних «голосових» функцій телевізорів Samsung, яка з’явилася ще до виникнення повноцінних голосових помічників. Як правило, в російській локалізації ця опція називається більш скромно, щоб свідомо відокремлювати її від функцій віртуальних асистентів. відповідна настройка, швидше за все, буде називатися «Голосове керівництво». В телевізорах інших виробників ця опція буде називатися інакше. для LG, наприклад, це «Audio Guidance» (або «Аудіо-опису»), хоча по функціональності і принципу дії вони абсолютно аналогічні.

У яндекс.браузер

У програмі Yandex натисніть на значок «три пунктиру» у верхньому правому кутку і виберіть «Налаштування».

Перейдіть на вкладку «Інструменти». Зніміть галочку з пункту «Увімкнути голосовий активацію фразою Аліса».

Готово! Помічник відключений і більше не буде реагувати на голосові команди.

Вирішено СЕРВІС РЕЖИМ В ТЕЛЕВІЗОР LG CT-21Q20ET звук

СЕРВІС РЕЖИМ В ТЕЛЕВІЗОР LG CT-21Q20ET звук ЯК УВІЙТИ В СЕРВІС РЕЖИМ В ТЕЛЕВІЗОР LG CT-21Q20ET

козяіва-увійшли як то в сервіс і. немає звуку МОНО

налаштовую телевізор звук є переключаюсь з цього каналу на інший і назад звуку немає

ОРТстерео налаштовую телевізор звук є переключаюсь з цього каналу на інший і назад звуку є

як настройки повернути в зад в початковий стан

Як налаштувати цифрове TV на телевізорі LG (покроково)

Можливо інструкція підійде і для телевізорів інших виробників, але так як у мене все телевізори LG, то і інструкція відповідно для цього виробника.

Цифрове TV вже є і працює в більшості регіонів країни. Інструкція підійде в тому випадку, якщо ви проживаєте в місті і антена встановлена ​​на даху будинку (багатоповерхівки).

Інструкція складена для двох різних моделей телевізорів LG (більш нової і старої). Для старих фото зліва, для нових фото праворуч.

ОлегК

m.ix, у мене такий же LG зараз стоіт.Войді в сервіс пультом користувача (розкладачкою) При включеному режимі AV-1 Жати треба ОК на пульті і VOL на TV одновременно.Держать треба подольше.Виход з сервісу (Power) на пульті. можливо вийде не з першого раза.Еслі ще що потрібно-підкажу. Якщо не шкода поділіться схемку.

Так, і ще, як правильно писав mihalych, по підпунктах меню премешать жовтої кнопкою.

посилання прихована від гостей посилання прихована від гостей не підійде чи схемку поки не була потрібна

m.ix, спробуй, замкнути вив. 1 і 2 P101.

в основному меню навіть не було вибору зв системи після входу натискав 4раза жёл. кн. system 0 0. BGIDK запам’ятав ОК вийшов

system 0 0 (0 0 в бінарний наборсправа показує зв.сіст.)

після свят подивимося клієнт забрав ящик, але я прослухав якісь не зрозуміло проблеми в НЧ. якщо принесе обратно.ОТПІШУ

Заходимо в меню налаштувань.

Для входу в настройки на пульті натискаємо на кнопку з написом «SETTINGS» (фото зліва), а якщо такий кнопки немає, то тиснемо на кнопку із зображенням шестерінки (фото праворуч).

У різних моделях телевізорів меню налаштувань виглядає по різному, але піктограма настройки каналів однакова. Вибираємо пункт з написом «Канали». У пункту меню повинно бути зображення супутникової антени.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА скачування ІНСТРУКЦІЇ LG CT-21Q66VE

Lastmanuals пропонує на громадських засадах послуги спільного використання, зберігання і пошуку інструкцій по по використанню різного устаткування і програмного забезпечення: посібників користувача, інструкцій по швидкому запуску, відомостей про технічні характеристики. Lastmanuals не несе ніякої відповідальності у випадку, якщо потрібний вам документ відсутній, не є повним, написаний на мові, відмінному від вашого, або модель або язик не відповідають опису. Наприклад, Lastmanuals не надає послуги перекладу.

Якщо ви згодні з умовами даної угоди, натисніть на «Завантажити інструкцію» для початку завантаження інструкції LG CT-21Q66VE.

Як налаштувати звук на телевізорі LG

Сучасні телевізори марки LG мають дуже широкий набір опцій і дозволяють кожному користувачеві налаштувати техніку «під себе»: вибрати оптимальні настройки звуку, зображення, каналів і т.д. І в першу чергу це стосується саме звуку, так як в залежності від уподобань і смаків глядача можна адаптувати звук для перегляду фільмів, спортивних передач, прослуховування музики або, навпаки, новинних передач.

READ  Як з жк монітора зробити телевізор

У всіх моделях телевізорів LG встановлена ​​операційна система Web OS, завдяки якій управління опціями стає інтуїтивно простим і зрозумілим. Все, що потрібно, щоб оптимально налаштувати звук в телевізорі, це активувати функцію «Smart звук». Ось, що для цього потрібно зробити:

 • Натисніть на пульті кнопку Home (піктограма «Дім»).
 • Виберіть в меню пункт «Налаштування» (піктограма «Шестерінка», а потім натисніть на значок з трьох вертикальних точок в правому верхньому кутку монітора.
 • Знайдіть пункт «Звук», а в ньому виберіть «Режим звуку». «Smart». При активації цього режиму телевізор сам проаналізує частотні показники відтвореного контенту і встановить оптимальні настройки звукової доріжки.

Зверніть увагу, що в даному режимі всі настройки виставляються автоматично, і, поки він активний, змінювати налаштування звуку вручну ви не зможете.

Як налаштувати звук в телевізорі LG вручну

Ви можете самі змінювати автоматичні налаштування звуку в телевізорі. Виробники передбачили кілька популярних режимів.

 • Натисніть на пульті кнопку Home (піктограма «Дім»).
 • Виберіть в меню пункт «Налаштування» (піктограма «Шестерінка», а потім натисніть на значок з трьох вертикальних точок в прак верхньому кутку монітора.
 • Знайдіть пункт «Звук», в ньому виберіть «Режим звуку» і виберіть один із запропонованих в меню режимів на ваш смак:
 • «Стандартний»: підходить для всіх жанрів програм і всіх типів звукових доріжок.
 • «Кіно»: призначений для фільмів і серіалів зі спецефектами.
 • «Спорт / Футбол / Крикет» (назва даного пункту змінюється в залежності від країни): призначений для перегляду спортивного контенту всіх видів.
 • «Музика»: на даному режимі ви можете слухати музику всіх жанрів: від класичних концертів до каналів з сучасними музичними відеокліпами та електронної музики.
 • «Ігри»: режим, розроблений спеціально для ігор, підходить також в тому випадку, коли телевізор як монітор.

Крім основних налаштувань звуку в сучасних телевізорах LG можна також налаштувати звукові ефекти. Вони також знаходяться в розділі меню «Звук».

 • Виберіть в меню «Звук» (як його знайти см. Вище) пункт «Звукові ефекти».
 • Опція Clear Voice II допоможе зробити звучання голосу більш розбірливим.
 • Опція Clear Surround (Віртуальне оточення), як випливає з її назви, здатна створити ефект багатоканального звучання. Вона активна тільки в режимі 2D.

Коли ваш телевізор LG працює в режимі 3D, вам знадобиться опція «Тривимірне масштабування» з тими ж функціями, що і «Віртуальне оточення».

 • Опція Еквалайзер допоможе налаштувати звук вручну, регулюючи частоти.
 • Опція Баланс призначена для настройки правого і лівого динаміків телевізора.
 • Опція Скидання дозволить скинути всі налаштування звуку до заводських.

Наявність звукових ефектів може відрізнятися в різних моделях телевізорів LG.

Ще однією зручною функцією є регулювання гучності звуку. Не секрет, що на різних цифрових каналах настройки гучності звуку можуть відрізнятися. Щоб кожен раз не регулювати звук за допомогою пульта управління, можна активувати опцію «Автогучність». Зробити це можна в меню «Звук» (як його знайти, див. Вище).

Також варто звернути увагу на функцію «Величина збільшення гучності». Ви можете вибрати градацію «низько», «середньо» або «високо» і встановити діапазон, в якому можна максимально додати гучність телевізора.

Чому немає звуку на телевізорах марок LG, Samsung та інших

При перегляді фільмів, відтворенні відео, на телевізорі може пропадати звук. Проблема виникає на TV-приймачах будь-якого виробника, моделі і року випуску. Зникнення звуку схильні до марки телевізорів: LG, Samsung, Philips, Xiaomi і інші.

Якщо немає звуку на телевізорі, то частіше причина в апаратних несправності. Рідше аудіо немає через програмних причин. Наприклад, завантажене відео має звукову доріжку, яка не може бути відтворена конкретною моделлю. Буває, що телевізор не відтворює звук з флешки, або не працює підключена зовнішня аудіосистема (саундбар, домашній кінотеатр, звичайні колонки). В кожному випадку причина може мати різну природу. Частина несправностей можна виправити тільки в сервісному центрі.

запах гару

Горілим «пахне» з очевидної причини. перегорання елементів всередині телевізора внаслідок певних факторів, наприклад, короткого замикання або перегріву електроніки. Може згоріти як процесор, окремі деталі, що відповідають за роботу цілих блоків (відео, звукових і т.д.), так і звичайні дроти. Останнє призводить до відсутності контакту між деталями.

Звукова карта теж схильна до перегріву з подальшим виходом з ладу, що супроводжується неприємним запахом.

READ  Як налаштувати NFC на Huawei

Якщо під час роботи чутна гар, телевізор негайно необхідно перевести в вимкненому стані, вийняти шнур з розетки. Включати техніку після не можна, щоб не погіршити ситуацію і не допустити повноцінного загоряння.

Кнопка «Mute» не блокує звук

На кожному пульті є кнопка, яка одним натисненням відключає гучність, а при повторному натисканні знову активує. Кнопка не підписується такою назвою, по крайней мере, на більш-менш нових телевізорах. Замість напису є графічне позначення перекресленого динаміка.

Дуже рідко телевізор продовжує грати після натискання кнопки. Причина полягає в події збої в операційній системі, який усувається скиданням налаштувань до заводських, оновленням прошивки системи.

Якщо телевізор старий і куль часто використовувався, зокрема кнопка звуку, то вона могла вийти з ладу. Кнопки, які часто натискаються, можуть починати погано працювати через зношування контактів. У такому випадку потрібно придбати новий пульт або зробити ремонт поточного.

Контакти можна відновити самостійно, зробивши накладки з фольги, суперклею з графітом. Або придбати нові контакти, зробити заміну старих.

Нерідко причиною відсутності результату при натисканні кнопки є сильне забруднення внутрішніх частин пульта. Якщо не дотримуватися чистоти в кімнаті, не робити вологих прибирань, то пил і бруд потрапляє всередину пульта. Наслідком стає перешкода замикання контактів на платі. Треба розібрати пульт від телевізора і зробити чистку.

Після розбирання обов’язково потрібно оглянути доріжки на платі. Якщо пульт часто випускає з рук, то доріжки можуть пошкоджуватися. Уважно подивіться, щоб не було мікротріщин доріжок. При необхідності доріжки відновлюються пайкою або струмопровідних клеєм.

Оголені контакти на доріжках, які беруть участь в замиканні, можна додатково зачистити.

звук спотворюється

Під спотворенням розуміє звук, який регулярно шарудить, відтворюється з перебоями. Характерна особливість для зовнішніх звукових пристроїв, а саме нестабільного контакту в місці з’єднання з TV або пошкодження кабелів. І те й інше потребує або ремонті, або в повній заміні.

Немає звуку при підключеному обладнанні

 • неправильне з’єднання аудіосистеми з телевізором;
 • неробочий шнур. огляньте на предмет обривів, сильних перегинів, спробуйте скористатися іншими проводами;
 • через часту експлуатації роз’ємів, вони стали непридатні, контакти окислилися, заіржавіли від вологи. Часто контакт може відходити. Поворухнете вставленим штекером в різні боки без зусиль. Якщо звук то з’являється, то зникає, тоді ознака слабкого контакту наявності.

В налаштуваннях ряду моделей телевізійної техніки при підключенні сторонніх аудіосистем (або іншого обладнання), треба вручну вибирати потрібний аудіовихід. Іноді такі моделі не перемикають аудіовихід, тому часто зображення є, а звуку немає. Треба зайти в налаштування і знайти пункт, в якому можна поміняти аудіовихід на відповідний (розглянуто вище).

Наприклад, на телевізорі «LG webOS TV UM7050PLF» за замовчуванням звук виводиться на вбудовані динаміки, і спрацює, якщо підключити апаратуру до оптичного входу. Якщо треба вивести аудіо через HDMI, доведеться самому вибрати відповідний аудіовихід.

Для перевірки зовнішньої акустики треба просто підключити її до іншого пристрою звучання. телефону або PC.

Немає звуку при включенні

 • Перезапустіть TV. Рекомендується вийняти кабель з розетки і почекати до 5 хвилин на скидання системи.
 • Спробуйте підвищити гучність через пульт і кнопки на TV-приймача. Кілька разів натисніть на пульті «Mute», щоб переконатися, чи не відключений чи звук системно.
 • Підключіть до звукового роз’єму зовнішні динаміки або інші пристрої програвання аудіо. Відтворення відновилося. значить, проблема в самих динаміках або їх контакті з іншими вузлами TV. Потребує ремонту або повна заміна динаміків.

Дуже тихо чутно

Практично завжди причина неаппаратная, а системного (програмного) характеру. Збільште рівень гучності пультом або кнопками на TV-приймачі. Коли гучність сама знижується після кожного включення пристрою, то проблема в операційній системі. Скиньте телевізор до заводського стану. Додатково перевірте TV на наявність оновлень. Якщо За наявності нового до завантаження та встановлення, зробіть це.

Рідше відсутній звук сигналізує про збої в центральному процесорі або радіоканалі.

Якщо включився апарат спочатку тихий, а потім гучність різко і самостійно зростає, то визначенням і ремонтом повинен займатися кваліфікований ремонтник.

На Smart TV може бути виставлений звуковий режим, який тихо звучить. В налаштуваннях змініть режим на більш гучний.

Якщо зроблено підключення телевізора до ноутбука або іншого пристрою (телефону, планшету), то перевірте гучність саме на підключеному девайсе. На зовнішньому пристрої гучність потрібно підняти на максимальний рівень. Основне регулювання робиться саме на телевізорі.

BETATECH.COM.UA 2022