Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як налаштувати звук в навушниках на Android

Table of Contents

Баланс звуку в навушниках Android

При прослуховуванні музики на своєму телефоні або планшеті через навушники, користувачі можуть зіткнутися з ситуацією, коли гучність в одному вусі відрізняється від іншого. Таке може статися через несправність навушників, програмного забезпечення, що відповідає за регулювання гучності звуку, а також через порушення слуху. У цій статті розглянемо, як налаштувати баланс звуку в навушниках Android.

Музичний плеєр

Інструкція по налаштуванню балансу звуку в додатку «Музичний плеєр» для Android:

 • Зайти в налаштування;
 • Підкрутити баланс звуку в навушниках до потрібного рівня.

Android програми програвачі з підтримкою зміни балансу звуку: завантажити

Android програми програвачі з підтримкою зміни балансу звуку:

Інструкція по зміні балансу гучності в додатку AIMP для Android:

 • Зайти в меню програми;
 • Перейти в розділ «Звукові ефекти»;
 • Виставити потрібний баланс в налаштуваннях. Пересування держака вліво. для лівого вуха, вправо. для правого.

Інструкція по налаштуванню балансу звуку в додатку Dub для Android:

 • Відкрити меню;
 • Перейти в звукові ефекти;
 • Зайти в «Баланс»;
 • Виставити баланс на потрібний рівень.

Баланс в навушниках на Android

В ОС Android є вбудований еквалайзер, що дозволяє налаштувати звукові ефекти, однак в ньому відсутня можливість змінити баланс звуку в навушниках і на пристрої в цілому. Також цієї функції немає і в передбаченому медіа програвачі.

Тому поставлене завдання можна вирішити тільки з використанням стороннього програмного забезпечення. додатків медіа програвачів з підтримкою зміни балансу гучності звуку в навушниках для Android.

Баланс гучності звуку в навушниках на Android

Android програми, описані вище дозволяють зробити настройку балансу гучності звуку виключно при прослуховуванні музики в рамках плеєра, але ж калібрування звуку може знадобитися і в інших додатках, наприклад, при перегляді відео в браузері або при використанні вбудованого відеоплеєра. Як бути в такому випадку?

В Play Market немає таких еквалайзерів, які б дозволили отбалансировать звук в навушниках, тому потрібно використовувати сторонній.

ViPER4Android (V4A). це глобальна системна еквалайзер з безліччю можливостей по тонкій настройці звуку.

Для установки балансу звуку на Android потрібно:

 • Зайти в меню;
 • Перейти в налаштування інтерфейсу;
 • Включити відображення експертних налаштувань;
 • Зайти в налаштування навушників і налаштувати баланс.

Чи не знайшли відповідь? Тоді скористайтеся формою пошуку:

Налаштування на комп’ютері, ноутбуці з ОС Windows

налаштувати, звук, навушниках, android

Пара слів про підключення навушників. Залежно від моделі обладнання підключення до комп’ютера можливо через:

 • звичний роз’єм 3,5 мм;
 • USB-вхід. Зазвичай при підключенні такого пристрою настройка відбувається автоматично.

Також потрібно врахувати ситуацію, якщо навушники обладнані мікрофоном. Здебільшого у моделей комп’ютерів є два роздільних входу: для навушників і мікрофону. В цьому випадку доведеться купувати спеціальний перехідник, який роздвоює сигнал. У деяких моделях сучасних ноутбуків є комбіноване гніздо, що спрощує ситуацію: досить підключити штекер в один вхід.

Рекомендації: Як користуватися бездротовими Bluetooth навушниками. Як правильно налаштувати мікрофон навушників на комп’ютері з Windows. Як правильно налаштувати еквалайзер (для навушників)

Не потрібно тривожитися, якщо штекер входить з працею. це зроблено виробником спеціально для збільшення терміну служби гнізда.

Как увеличить громкость наушников на Андроиде.Улучшить качество звука и громкость на смартфоне.

Сама настройка зводиться до виконання кількох кроків:

Перед роботою потрібно впевнитися в тому, що самі навушники справно відтворюють звук.

Якщо після підключення до комп’ютера звук з’явився, то можна перейти до пункту 8.

У ситуації, якщо звуку немає, потрібно перевірити рівень гучності:

 • це можна зробити, клацнувши по значку динаміка в правому нижньому кутку екрану на панелі завдань. Також під час програвання звуку тут з’являється індикація;
 • зайти в меню «Звук» через «Панель управління». Знайти пункт «Налаштування гучності», де будуть відображені регулятори з індикацією. Інтерес представляють «Динаміки», наявність включеного звуку, гучності і індикації при відтворенні.

Якщо індикація є, а звуку в навушниках немає, проблема може бути в драйверах.

Слід зайти в «Диспетчер пристроїв». Найпростіший спосіб. написати цю назву в поле пошуку в меню «Пуск».

При появі відповідного пункту відкрити його.

З’являться безліч рядків з обладнанням, встановленим на комп’ютерному пристрої. Цікавить рядок з назвою «Звукові, відео та ігрові пристрої». Її потрібно розкрити. При наявності проблеми звукова карта буде виділена невеликим знаком оклику.

Натиснувши по ній правою кнопкою мишки, вибрати рядок “Оновити драйвери». При наявності диска з драйверами вибирати слід звідти (рекомендовано), при відсутності. вибрати «пошук програмного забезпечення в інтернеті».

Після комп’ютер або ноутбук слід перезавантажити. Зміни вступлять в силу, і звук в навушниках повинен з’явитися.

Необхідно заново відрегулювати звучання. Для цього потрібно правою кнопкою натиснути по значку динаміка на панелі завдань, в новому меню вибрати пункт «Пристрої відтворення».

У черговому діалоговому вікні вибрати пункт «Динаміки». Далі натиснути «Налаштування» (пункт відображений трохи нижче).

У новому меню вибрати вкладку «Покращення»; в наявному списку знайти «Еквалайзер», натиснути галочку навпроти нього.

Трохи нижче, в «Властивості звукового ефекту» можна вибрати одну з декількох налаштувань еквалайзера або зробити свою, натиснувши кнопку «».

У нинішній технічний розвинений століття навушники стали незамінним аксесуаром для сотень мільйонів людей у ​​всьому світі. Функціональні звуковідтворюючі пристрої використовуються для роботи, комунікацій і просто для розваги, прослуховування улюбленої музики. Після покупки техніку слід правильно налаштувати. лише в цьому випадку вона буде виконувати свої функції, «як треба». У цій статті читач дізнається, як налаштувати свої навушники на смартфоні, планшеті і комп’ютерному пристрої з операційними системами Windows або Mac OS.

Налаштування на смартфонах, планшетах

У порівнянні з комплексом робіт, виробленим на персональних комп’ютерах і ноутбуках, налаштовувати навушники на мобільних пристроях значно простіше. Тут не потрібно попередньо встановлювати драйвери, виробляти безліч дій.

Смартфони і планшети автоматично пристосовані для відтворення звуку незалежно від конкретної операційної системи: iOS або Android. Досить просто підключити через потрібний вхід 3,5 мм і включити музику або відео. Знайти його нескладно. на мобільних пристроях взагалі портів для підключення зовнішніх пристроїв трохи.

Як зробити мікрофон з навушників

Використання бездротових навушників має свої особливості: звукові хвилі передаються на них через Bluetooth-канал, тому для використання спочатку потрібно сопрядіть аксесуар з пристроєм. Слід включити гарнітуру і опцію Bluetooth на смартфоні або планшеті. воно відбувається автоматично. Після досить встановити зв’язок і почати програвати звуки. пристрій готовий.

Говорячи про якість самого звучання. це залежить від налаштувань еквалайзера. Зайшовши в відповідне меню на смартфоні або планшеті, користувач може налаштувати низькі, середні і високі частоти за допомогою декількох повзунків.

Більш нічого налаштовувати не потрібно. У ситуації, коли звук несподівано взагалі пропав, але навушники працюють справно, проблема в мобільному пристрої і може бути вирішена відновленням системи або скиданням налаштувань до початкового стану.

Також слід зазначити якість звуковідтворювальної техніки: якщо навушники низькосортні, то вони не зможуть видати хорошого звуку, як їх не налаштовуй.

Налаштування на комп’ютерах з MAC OS

Комп’ютерна техніка Apple вважається дуже якісної, але своя операційна система і особливості роботи можуть створювати труднощі.

Насправді все просто: робота відбувається через додатки, які можна завантажити з AppStore. Є два варіанта:

 • Платні додатки. Вони володіють широким функціоналом, що дозволяє в два кліка накласти потрібні ефекти, зробити звучання об’ємним, налаштувати еквалайзер, поліпшити звук. Вся настройка проводиться автоматично;
 • Безкоштовні програми. Вони вимагатимуть знань роботи зі звуковими плагінами. Тут робота складніша, передбачає ручне виставляння настроювань вхідного / вихідного сигналів і ін.

Налаштувати навушники в своєму пристрої зовсім нескладно. З огляду на, що більшістю людей ці аксесуари використовуються в смартфонах, планшетах, ніяких праць не потрібно. У комп’ютерах є свої особливості, але з використанням інструкцій в цій статті користувач зможе швидко зробити необхідні дії для отримання якісного звучання.

Тематичні матеріали: Самостійне виготовлення простих навушників і гарнітури з мікрофоном. 5 кращих стереонаушников. Як відключити режим «Навушники» в iPhone. Як підключити мікрофон до ноутбука. Як підключити навушники до телевізора. Як зробити звук в навушниках голосніше: на комп’ютері і телефоні. Як поліпшити якість звуку в навушниках. Прості та ефективні способи збільшення баса в навушниках. Ремонт навушників своїми руками

Ручна настройка еквалайзера на комп’ютері. в плеєрі AIMP на Windows 10

AIMP. це популярний програвач музики для Windows і Android, в якому є гнучке налаштування еквалайзера і готові настройки. Для прикладу, налаштуємо еквалайзер AIMP 3 на Windows 10, під музичний жанр «трас», за допомогою ручної настройки:

Ручне налаштування має сенс робити тоді, коли готової налаштування еквалайзера під ваш жанр. немає, або вас вона не влаштовує. Наприклад ви слухаєте треш-метал, а перед-налаштування еквалайзера «Рок» або «Альтернатива» вас не влаштовують. Вихід простий. навалюємо бас і прибираємо середину і трохи піднімаємо верху. Головне налаштовуйте так, що б вам подобалося Універсальних рецептів немає.

Як налаштувати еквалайзер на чистий звук. правильна / найкраща / ідеальна настройка:

Як правильно налаштувати еквалайзер, що б добитися максимально якісного і чистого звуку. Ідеальна настройка еквалайзера, залежить від музичного жанру який ви слухаєте. У представленому нижче відео, показана оптимальна настройка під будь-який музичний жанр.

Налаштування еквалайзера для ігор напевно найпростіша з усіх, особливо якщо у вас є вбудована утиліта Realtek.

Вбудована утиліта Realtek. це дуже зручний спосіб налаштувати звук під свої смаки, вибрати готові пред-настройки і ефекти для ігор / кіно.

Про особливості звуку в різних жанрах музики і як вибрати навушники для свого улюбленого жанру відповідні, читайте тут.

Останнім часом комп’ютер все більше і більше використовується для спілкування не тільки за допомогою тексту, а й з використанням звуку і відео, однак досі не всі користувачі знають, як налаштувати навушники на комп’ютері Windows 7. Вибір в якості операційної системи Windows 7 не випадковий. тому як на даний момент це найпоширеніша операційна система.

READ  Як налаштувати якість зображення на телевізорі

Для початку давайте подивимося, як підключити і налаштувати навушники до комп’ютера.

У сучасних комп’ютерах роз’єм для підключення навушників виведений на лицьову стінку системного блоку. Він маркується зеленим кольором. Якщо такого роз’єму немає, шукайте його на задній стінці комп’ютера. там він обов’язково є.

Перейдемо до самих навушників, точніше, до їх штекера, який являє собою металевий стрижень діаметром 3,5 мм і зветься «Джек». Зверніть увагу на «джек». він повинен мати два або три чорних кільця. Для підключення навушників до комп’ютера потрібен «джек» з двома кільцями (трьома контактами). Якщо ж «джек» має три кільця, то це гарнітура (навушники і мікрофон), яка підключається до універсального роз’єму, як правило, що використовується на ноутбуках. Такий роз’єм маркується значком у вигляді навушників з мікрофоном.

Найбільш часто навушники з мікрофоном використовуються для спілкування по скайпу або в онлайн іграх. Давайте подивимося, як налаштувати навушники з мікрофоном на комп’ютері.

ЛУЧШАЯ НАСТРОЙКА ЗВУКА ДЛЯ ТВОИХ НАУШНИКОВ | КАК ЗА 1 МИНУТУ УВЕЛИЧИТЬ КАЧЕСТВО ЗВУКА В НАУШНИКАХ

Для початку з’єднаємо навушники і комп’ютер (навушники в зелений роз’єм, мікрофон в червоний). Далі клацанням правої кнопки мишки по динаміку в правому нижньому кутку екрану відкриваємо меню і вибираємо пункт «Пристрої відтворення».

Тут ми відповімо на питання, як налаштувати звук на комп’ютері через навушники. У вікні «Звук» вибираємо пункт «Динаміки» і натискаємо кнопку «Налаштувати». У наступному вікні вибираємо «Стерео» і перевіряємо, як звучать навушники, клацаючи по картинці лівого або правого динаміків. Якщо все в порядку. тиснемо «Далі». На наступній вкладці нічого не змінюємо, тиснемо «Далі» і «Готово». У тому ж вікні «Звук» перевіряємо настройку, для чого клацаємо правою кнопкою мишки по значку «Динаміки» і вибираємо «Перевірити». Слухаємо звук. Все, настройка навушників на комп’ютері завершена.

Розглянемо, як налаштувати гучність навушників на комп’ютері. Для цього по значку динаміка справа внизу екрану клацаємо мишкою і рухаємо з’явився повзунок вгору, збільшуючи гучність, або вниз, зменшуючи її. Це найзручніший спосіб того, як налаштувати звук в навушниках на комп’ютері.

Подивимося, як налаштувати мікрофон в навушниках на комп’ютері. Клацаємо правою кнопкою мишки по значку динаміка і вибираємо пункт «Записуючі пристрої». Відкриється вікно з мікрофоном. Клацаємо по ньому правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості». Міняємо налаштування на вкладці «Рівні»: повзунком додаємо гучності мікрофону і виставляємо рівень посилення. Тиснемо «Застосувати». На вкладці «Поліпшення» ставимо галки «Придушення шуму», «Придушення ECHO». Тиснемо ОК. Тепер ви знаєте, як налаштувати гарнітуру на комп’ютер Windows 7.

Нормальним рівнем посилення мікрофона є значення не більше 20 дБ. П ревишеніе цього значення може викликати появу неприємних шумів і фону.

На ноутбуці може використовуватися один роз’єм для підключення мікрофону і навушників. Гарнітура використовується з чотирьох контактним роз’ємом (три чорних кільця). Відповідь на питання, як налаштувати звук в навушниках на ноутбуці, ви вже знаєте, якщо уважно читали статтю. Робиться це так само, як і на комп’ютері. через вікно «Звук». Відкрити його можна ще одним способом: «Пуск». “Панель управління”. «Перегляд: Великі значки». Звук. Далі вибираємо «Динаміки» і тиснемо «Налаштувати».

Також на ноутбуках може використовуватися класична схема для підключення гарнітури. два входи: під мікрофон і, власне, навушники. Зупинимося і ще раз в двох словах пояснимо, як налаштувати гарнітуру на ноутбуці.

Про те, як налаштувати скайп на ноутбуці з операційною системою Windows 7, читайте тут. З методикою настройки ноутбука на роздачу WI-FI можна ознайомитися тут.

Настав час дізнатися, як налаштувати бездротові навушники до комп’ютера. Працюють вони за технологією Bluetooth (Bluetooth). Для початку ознайомтеся з інструкцією. Зазвичай в комплекті з навушниками йде Bluetooth-адаптер. Його необхідно вставити в USB-порт комп’ютера і встановити на нього драйвери. Якщо все пройшло нормально, то на панелі завдань ми побачимо значок блютус.

Відкриваємо правою кнопочкою миші контекстне меню і там вибираємо пункт «Додати пристрій». На навушниках же потрібно буде затиснути кнопку включення на кілька секунд. Це, як правило, описано в керівництві до навушників. Далі комп’ютер протягом двох або трьох хвилин відшукає бездротову гарнітуру і попросить ввести пароль, який записаний в інструкції. Все, гарнітура підключена.

Тепер подивимося, як налаштувати навушники на комп’ютері Windows 7. Знайти навушники можна так само, клікнувши правою кнопкою мишки по динаміку, вибравши «Пристрої відтворення» і у вікні, «Звук» на вкладці «Відтворення» натиснувши «Налаштувати» близько знайдених нами навушників. Подальша настройка звуку на комп’ютері Windows 7 в навушниках відбувається за описаною вище схемою.

На ноутбуці настройка бездротових навушників відбувається так само. Але є один нюанс в тому, як налаштувати навушники на ноутбуці Windows 7. Якщо ноутбук вже оснащений вбудованим Bluetooth-адаптером, то ставити ще один немає сенсу. використовуйте вбудований.

Виробники звукових карт намагаються зібрати всі налаштування разом. Наприклад, диспетчер Realtek HD підійде як програма для настройки навушників на комп’ютері. У ній зібрані всі налаштування динаміків, навушників і мікрофонів. У ній також можна накладати різні звукові ефекти. Знайти цю програму нескладно. вона розташовується в «Панелі управління». За допомогою Диспетчера Realtek HD легко зрозуміти, як налаштувати вхід для навушників на ноутбуці.

По суті, є кілька способів того, як відбувається настройка навушників на комп’ютері Windows 7. Вам залишилося вибрати тільки найбільш зручний вам спосіб. Закріпить ваші знання відео як налаштувати навушники на комп’ютері.

Як налаштувати навушники для відтворення якісного звуку

У нинішній технічний розвинений століття навушники стали незамінним аксесуаром для сотень мільйонів людей у ​​всьому світі. Функціональні звуковідтворюючі пристрої використовуються для роботи, комунікацій і просто для розваги, прослуховування улюбленої музики. Після покупки техніку слід правильно налаштувати. лише в цьому випадку вона буде виконувати свої функції, «як треба». У цій статті читач дізнається, як налаштувати свої навушники на смартфоні, планшеті і комп’ютерному пристрої з операційними системами Windows або Mac OS.

У порівнянні з комплексом робіт, виробленим на персональних комп’ютерах і ноутбуках, налаштовувати навушники на мобільних пристроях значно простіше. Тут не потрібно попередньо встановлювати драйвери, виробляти безліч дій.

Смартфони і планшети автоматично пристосовані для відтворення звуку незалежно від конкретної операційної системи: iOS або Android. Досить просто підключити через потрібний вхід 3,5 мм і включити музику або відео. Знайти його нескладно. на мобільних пристроях взагалі портів для підключення зовнішніх пристроїв трохи.

Використання бездротових навушників має свої особливості: звукові хвилі передаються на них через Bluetooth-канал, тому для використання спочатку потрібно сопрядіть аксесуар з пристроєм. Слід включити гарнітуру і опцію Bluetooth на смартфоні або планшеті. воно відбувається автоматично. Після досить встановити зв’язок і почати програвати звуки. пристрій готовий.

Говорячи про якість самого звучання. це залежить від налаштувань еквалайзера. Зайшовши в відповідне меню на смартфоні або планшеті, користувач може налаштувати низькі, середні і високі частоти за допомогою декількох повзунків.

Більш нічого налаштовувати не потрібно. У ситуації, коли звук несподівано взагалі пропав, але навушники працюють справно, проблема в мобільному пристрої і може бути вирішена відновленням системи або скиданням налаштувань до початкового стану.

Також слід зазначити якість звуковідтворювальної техніки: якщо навушники низькосортні, то вони не зможуть видати хорошого звуку, як їх не налаштовуй.

Рекомендації: Як користуватися бездротовими Bluetooth навушниками. Як правильно налаштувати мікрофон навушників на комп’ютері з Windows. Як правильно налаштувати еквалайзер (для навушників)

Пара слів про підключення навушників. Залежно від моделі обладнання підключення до комп’ютера можливо через:

 • звичний роз’єм 3,5 мм;
 • USB-вхід. Зазвичай при підключенні такого пристрою настройка відбувається автоматично.

Також потрібно врахувати ситуацію, якщо навушники обладнані мікрофоном. Здебільшого у моделей комп’ютерів є два роздільних входу: для навушників і мікрофону. В цьому випадку доведеться купувати спеціальний перехідник, який роздвоює сигнал. У деяких моделях сучасних ноутбуків є комбіноване гніздо, що спрощує ситуацію: досить підключити штекер в один вхід.

Не потрібно тривожитися, якщо штекер входить з працею. це зроблено виробником спеціально для збільшення терміну служби гнізда.

Сама настройка зводиться до виконання кількох кроків:

Перед роботою потрібно впевнитися в тому, що самі навушники справно відтворюють звук.

Якщо після підключення до комп’ютера звук з’явився, то можна перейти до пункту 8.

У ситуації, якщо звуку немає, потрібно перевірити рівень гучності:

 • це можна зробити, клацнувши по значку динаміка в правому нижньому кутку екрану на панелі завдань. Також під час програвання звуку тут з’являється індикація;
 • зайти в меню «Звук» через «Панель управління». Знайти пункт «Налаштування гучності», де будуть відображені регулятори з індикацією. Інтерес представляють «Динаміки», наявність включеного звуку, гучності і індикації при відтворенні.

Якщо індикація є, а звуку в навушниках немає, проблема може бути в драйверах.

Слід зайти в «Диспетчер пристроїв». Найпростіший спосіб. написати цю назву в поле пошуку в меню «Пуск».

При появі відповідного пункту відкрити його.

З’являться безліч рядків з обладнанням, встановленим на комп’ютерному пристрої. Цікавить рядок з назвою «Звукові, відео та ігрові пристрої». Її потрібно розкрити. При наявності проблеми звукова карта буде виділена невеликим знаком оклику.

Натиснувши по ній правою кнопкою мишки, вибрати рядок “Оновити драйвери». При наявності диска з драйверами вибирати слід звідти (рекомендовано), при відсутності. вибрати «пошук програмного забезпечення в інтернеті».

Після комп’ютер або ноутбук слід перезавантажити. Зміни вступлять в силу, і звук в навушниках повинен з’явитися.

Необхідно заново відрегулювати звучання. Для цього потрібно правою кнопкою натиснути по значку динаміка на панелі завдань, в новому меню вибрати пункт «Пристрої відтворення».

У черговому діалоговому вікні вибрати пункт «Динаміки». Далі натиснути «Налаштування» (пункт відображений трохи нижче).

У новому меню вибрати вкладку «Покращення»; в наявному списку знайти «Еквалайзер», натиснути галочку навпроти нього.

Трохи нижче, в «Властивості звукового ефекту» можна вибрати одну з декількох налаштувань еквалайзера або зробити свою, натиснувши кнопку «».

Комп’ютерна техніка Apple вважається дуже якісної, але своя операційна система і особливості роботи можуть створювати труднощі.

Насправді все просто: робота відбувається через додатки, які можна завантажити з AppStore. Є два варіанта:

 • Платні додатки. Вони володіють широким функціоналом, що дозволяє в два кліка накласти потрібні ефекти, зробити звучання об’ємним, налаштувати еквалайзер, поліпшити звук. Вся настройка проводиться автоматично;
 • Безкоштовні програми. Вони вимагатимуть знань роботи зі звуковими плагінами. Тут робота складніша, передбачає ручне виставляння настроювань вхідного / вихідного сигналів і ін.

Налаштувати навушники в своєму пристрої зовсім нескладно. З огляду на, що більшістю людей ці аксесуари використовуються в смартфонах, планшетах, ніяких праць не потрібно. У комп’ютерах є свої особливості, але з використанням інструкцій в цій статті користувач зможе швидко зробити необхідні дії для отримання якісного звучання.

READ  Як почистити історію на Android Samsung

У плеєрі AIMP є божественна функція авто-підстроювання еквалайзера під поточну пісню:

Це дуже зручно, але не завжди ефективно. Автоматика є автоматика і працює як робот, прораховуючи частоти композиції, а ви не робот (ваш КЕП) і маєте унікальне сприйняття. Увімкнути автоматичне підстроювання еквалайзера під будь-яку програється пісню можна ось так:

Як налаштувати еквалайзер на комп’ютері за допомогою готових налаштувань? Заходимо в настройки еквалайзера AIMP і вибираємо «менеджер звукових ефектів»:

Є 3 варіанти: використовувати стоковий еквалайзер вбудований в ОС, скачати плеєр з еквалайзером або завантажити сам еквалайзер окремо. Плеєр з еквалайзером AIMP, для мене найкращий варіант. Це зручно і еквалайзер застосовується тільки до аудіофайлів, які відтворюються через програвач. Якщо завантажити еквалайзер окремо або використовувати стандартний системний, то він буде застосований до всіх відтвореним звуків на пристрої (кіно, ігри, музика). Хоча в деяких програмах є можливість застосувати еквалайзер вибірково.

Еквалайзер для комп’ютера (на Windows):

 • EQ Music Player. багатофункціональний еквалайзер 2017 роки для Android;
 • Музика еквалайзер. головна фішка, якісна настройка під будь-який жанр музики. Кращий еквалайзер російською;
 • Музичний програвач еквалайзер. зручний програвач, з вбудованим еквалайзером безкоштовно;
 • Equalizer FULL. найпростіший еквалайзер для Android;

Як за допомогою стандартного плеєра на Windows можна налаштувати еквалайзер на баси.

Як налаштувати еквалайзер на баси:

Налаштування еквалайзера має 6е місце за значимістю впливу на звук:

Налаштування еквалайзера має не таке феноменальне вплив на звук, як хотілося б. Сама настройка схожа на перетягування ковдри вліво, вправо, вперед або назад Але ковдру за розмірами і властивостями залишається таким же. Так і зі звуком, як би ви не крутили налаштування, загальна якість звуку можна змінити ( «перетягнути» на баси, зробити середину або верху більш прозорими), але не більше того. Для якості звуку, набагато важливіше:

В налаштуваннях будь-якого сучасного плеєра, є настройка еквалайзера: AIMP на Windows, Play Музика від Google на Android і в плеєрах на iOS.

 • В налаштуваннях стандартного програвача знайдіть: «еквалайзер» або «налаштування еквалайзера». Якщо такої немає, то скачати еквалайзер окремим додатком можна скачати тут;
 • Далі, 2 варіанти. Або вибрати готову настройку під свій жанр музики (рок, поп, джаз, хіп-хоп, електроніка), або зробити настройку в ручну під свій смак;

Найбільш правильна настройка еквалайзера, на мою думку, це. ручна. Ви робите настройку самі, спираючись на банальне подобається / не подобається. Преднастройки. це всього лише рекомендації, хоча вони спираються на важливі особливості частот в різних жанрах.

Налаштування еквлайзера для навушників залежить перш за все від АЧХ (амплітудно-частотна характеристика) самої моделі навушників, а вже після від музики. Графіки АЧХ ви зможете знайти на сайті виробника або на цьому сайті в пошуку. Варто відштовхуватися від АЧХ, якщо у вас якісні навушники і ви хочете домогтися, наприклад, максимально рівного і натурального звуку.

Приклад, АЧХ бездротових навушників Plantronics BeackBeat PRO 2:

 • З графіка, за замовчуванням маємо: багато баса, трохи просевшего середину, багато нижнього і середнього верху і різке падіння на верхніх високих частотах (19 000 КГц).
 • Відштовхуючись від цього графіка, в спробі зробити звук більш рівним і прозорим, відразу зрозуміло що крутити в еквалайзері:

Приблизно ось так буде виглядати спроба вирівняти звук для навушників Plantronics BeackBeat PRO 2:

АЧХ це наочна основа, від чого відштовхуватися. Але експериментувати з кожним сегментом діапазону важливо і потрібно, тільки так ви прийдете до того звуку який хочете отримати.

Зробити зворотне відображення АЧХ в еквалайзері і отримати рівний звук вдається не завжди. У Plantronics BeackBeat PRO 2 мені це вдалося. Не сказати що звук став приємніше, але більш збалансований. безумовно! А завдання стояло саме така.

Якщо у вас недорогі навушники до 30, то графіка АЧХ ви просто не знайдете і налаштовувати еквалайзер слід відразу відштовхуючись від музики. Про це далі.

Можна знайти цей же стандартний еквалайзер в налаштуваннях програми: програвач Google Music для смартфонів на Android:

Розглянемо налаштування еквалайзера на прикладі програми для iPhone: EqualizerEverywhere:

Налаштування еквалайзера має 6е місце за значимістю впливу на звук:

Налаштування еквалайзера має не таке феноменальне вплив на звук, як хотілося б. Сама настройка схожа на перетягування ковдри вліво, вправо, вперед або назад Але ковдру за розмірами і властивостями залишається таким же. Так і зі звуком, як би ви не крутили налаштування, загальна якість звуку можна змінити ( «перетягнути» на баси, зробити середину або верху більш прозорими), але не більше того. Для якості звуку, набагато важливіше:

В налаштуваннях будь-якого сучасного плеєра, є настройка еквалайзера: AIMP на Windows, Play Музика від Google на Android і в плеєрах на iOS.

 • В налаштуваннях стандартного програвача знайдіть: «еквалайзер» або «налаштування еквалайзера». Якщо такої немає, то скачати еквалайзер окремим додатком можна скачати тут;
 • Далі, 2 варіанти. Або вибрати готову настройку під свій жанр музики (рок, поп, джаз, хіп-хоп, електроніка), або зробити настройку в ручну під свій смак;

Найбільш правильна настройка еквалайзера, на мою думку, це. ручна. Ви робите настройку самі, спираючись на банальне подобається / не подобається. Преднастройки. це всього лише рекомендації, хоча вони спираються на важливі особливості частот в різних жанрах.

Налаштування еквлайзера для навушників залежить перш за все від АЧХ (амплітудно-частотна характеристика) самої моделі навушників, а вже після від музики. Графіки АЧХ ви зможете знайти на сайті виробника або на цьому сайті в пошуку. Варто відштовхуватися від АЧХ, якщо у вас якісні навушники і ви хочете домогтися, наприклад, максимально рівного і натурального звуку.

Приклад, АЧХ бездротових навушників Plantronics BeackBeat PRO 2:

 • З графіка, за замовчуванням маємо: багато баса, трохи просевшего середину, багато нижнього і середнього верху і різке падіння на верхніх високих частотах (19 000 КГц).
 • Відштовхуючись від цього графіка, в спробі зробити звук більш рівним і прозорим, відразу зрозуміло що крутити в еквалайзері:

Приблизно ось так буде виглядати спроба вирівняти звук для навушників Plantronics BeackBeat PRO 2:

АЧХ це наочна основа, від чого відштовхуватися. Але експериментувати з кожним сегментом діапазону важливо і потрібно, тільки так ви прийдете до того звуку який хочете отримати.

Зробити зворотне відображення АЧХ в еквалайзері і отримати рівний звук вдається не завжди. У Plantronics BeackBeat PRO 2 мені це вдалося. Не сказати що звук став приємніше, але більш збалансований. безумовно! А завдання стояло саме така.

Якщо у вас недорогі навушники до 30, то графіка АЧХ ви просто не знайдете і налаштовувати еквалайзер слід відразу відштовхуючись від музики. Про це далі.

Можна знайти цей же стандартний еквалайзер в налаштуваннях програми: програвач Google Music для смартфонів на Android:

Розглянемо налаштування еквалайзера на прикладі програми для iPhone: EqualizerEverywhere:

Як правильно налаштувати еквалайзер. ідеальний звук

Щоб правильно налаштувати еквалайзер, вам знадобитися не більше 5 хвилин. У всі сучасні програми програвачів музики (наприклад AIMP), вбудована функція налаштування звуку еквалайзером (стандартна функція в настройках або окрема утиліта).

У плеєрах і окремих еквалайзер-додатках, в 9 з 10 випадків, присутні вже готові семпли (готові настройки еквалізациі), для всіх популярних жанрів. Налаштування еквалайзера полягає у виборі однієї з готових налаштувань або ручному налаштуванні еквалайзера на свій розсуд. Ми розберемо обидва варіанти

Що робити, якщо не працюють тільки системні звуки

Якщо в навушниках пропали системні сповіщення Windows, але всі інші звуки справно відтворюються, то виконайте наступні дії:

 • Відкрийте «Панель управління».
 • Відкрийте вкладку «Звуки» (1) і встановіть параметр «За замовчуванням» в пункті «Звукова схема». На завершення перезавантажте комп’ютер.

Якщо ви підключили навушники до PC або ноутбука усіма можливими способами, встановили драйвер і перевірили наявність несправностей за допомогою засобу діагностики, але операційна система все одно відмовляється відтворювати звук, то проблема полягає, швидше за все, в самих навушниках.

Спробуйте підключити зовнішні колонки або іншу гарнітуру. Якщо результат буде той же, то вам доведеться звертатися в ремонт за лагодженням звукової плати або роз’ємів в корпусі PC / ноутбука.

Функціонал ОС і сторонні програми дозволяють налаштувати звуковий супровід через навушники під свої переваги і потреби. Також Windows 10 володіє засобом діагностики, яке допоможе вирішити проблеми і усунути всі несправності звукової плати, драйверів і т. Д.

Для закріплення інформації та отримання наочних інструкції рекомендуємо вам ознайомитися з відеороликом на дану тему.

ОС Windows 7 полюбилася користувачам завдяки стильному інтерфейсу і розширеного функціоналу. Крім цього «сімка» самостійно встановлює драйвери для більшості зовнішніх пристроїв, що значно економить час любителів посидіти в мережі. Однак не всім вдається зробити правильне підключення навушників до комп’ютера з першого разу, так як не завжди зрозуміло в який саме роз’єм необхідно під’єднати аудіопристр.

Штекер навушників є стандартний стрижень (джек) діаметром 3,56 мм. При цьому він оснащений двома або трьома чорними смугами (контактами). Від їх кількості відрізняється тип пристрою. Два кільця свідчать про те, що перед вами просто навушники, а якщо контактів три, то це вже гарнітура, тобто навушники з мікрофоном. В останньому випадку штекер може бути один або два (окремий для мікрофона і окремий для навушників).

Якщо ви підключаєте навушники до стаціонарного комп’ютера, то відповідні гнізда для пристрою ви знайдете на фронтальній і задній панелі системного блоку. Зазвичай роз’єм для «вух» забарвлений в зелений колір, а для мікрофона. у рожевий.

У ноутбуках часто встановлюють комбінований роз’єм для навушників і мікрофону.

Корисно! Якщо ви хочете підключити навушники з подвійним штекером до ноутбука з одним роз’ємом, то придбайте додатковий адаптер або зовнішню звукову карту.

Після того як ви під’єднали аудіопристр до комп’ютера, можна переходити до налаштувань.

Якщо ви використовуєте навушники, що працюють через USB, то, як тільки ви їх підключіть «вінда» автоматично почне шукати для них драйвери. Якщо цього не відбулося або мова йде про гарнітурі зі стандартним «Джек», то потрібно знайти ПО для пристроїв в інтернеті на сайті виробника навушників.

Після цього вам буде потрібно зайти в меню «Пуск», перейти в «Панель управління» і знайти вкладку «Обладнання і звук» і далі вибрати «Управління звуковими пристроями».

 • Пройдіть у вкладку «Відтворення».
 • Переконайтеся, що поруч з відображеними пристроями відтворення не варто червоних галочок або знаків оклику.
 • Натисніть на «Динаміки», після стане активною кнопка «Налаштувати», на яку необхідно натиснути.
 • У вікні повинен бути встановлений режим стерео.
 • Поверніться на вкладку «Відтворення».
 • Виберіть потрібний пристрій (навушники) і клацніть по ньому правою клавішею мишки.
 • У вікні, у вкладці «Загальні» ви зможете подивитися дані про гніздо підключення та іншу інформацію.

Корисно! Іноді «вінда» не називає навушники відповідно до моделі пристрою, в цьому випадку визначити вуха потрібно методом виключення. Наприклад, штатні колонки у випадку з ноутбуком Asus зазвичай називаються Realtek High Definition Audio, а гарнітура USB Philips буде названа просто «Аудіо пристрої USB».

READ  Як підключити телевізор Sony Bravia до інтернету

Порада! Якщо навушники не відображаються, натисніть на праву кнопку миші і включіть відображені відключених пристроїв.

Також у властивостях навушників, можна перейти на вкладку «Додатково», де ви зможете здійснити більш «тонкі» настройки. Вкладка «Рівні» дозволить вам зробити мікрофон тихіше або голосніше. Якщо ви не знаєте, як збільшити гучність в навушниках на комп’ютері то в цьому ж меню є рівень звуку.

Це не єдиний спосіб робити звуки тихіше і голосніше. Ви також можете відкрити мікшер загальної гучності, натиснувши на відповідний значок у нижній панелі (праворуч, поруч з годинником). Ще один спосіб, який відповідає на питання як збільшити звук в навушниках. це перехід в панель інструментів, де необхідно зайти в «Обладнання і звук. Регулювання гучності». Крім цього багато виробників оснащують навушники регулятором гучності.

У деяких випадках після всіх налаштувань користувачі стикаються з тим, що «вінда» не бачить аудіопристроїв або звук не йде через навушники, розглянемо найчастіші проблеми.

Якщо не працюють навушники на комп’ютері то причин буває безліч, починаючи від самих елементарних. Наприклад, ви виставили гучність на ноутбуці, а на регуляторі самого аудіо перемикач знаходиться в положенні Min. Крім цього необхідно переконатися, що штекер навушників підключений до правильного роз’єму зеленого кольору. При цьому він щільно тримається і встановлений до упору.

Більш серйозними причинами, чому не працюють навушники на комп’ютері, можуть стати:

 • Несправність роз’єму для підключення до звукової карти. Щоб упевнитися, що проблема не в цьому, спробуйте підключити в це гніздо будь-які інші навушники або колонки. Якщо і вони не будуть працювати. значить, вся справа в самому роз’ємі. Найчастіше такі проблеми виникають, якщо гнізда розташовані на фронтальній панелі «системника» комп’ютера. Деякі виробники зовсім залишають їх непідключеними в процесі складання системного блоку.
 • Неправильна робота драйверів навушників або їх відсутність. Навіть якщо «вінда» люб’язно встановила ПО для навушників без вашої участі, краще все ж завантажити їх самостійно. Якщо у вас немає завантажувального диска, то досить відвідати сайт виробника і вибрати останню версію драйверів.
 • Неправильна робота драйверів звукової карти. З такою проблемою найчастіше стикаються ті, хто перевстановлюють Windows 7 самостійно. Після оновлення ПЗ комп’ютера або ноутбука необхідно в обов’язковому порядку завантажити всі драйвери, що йдуть до конкретної моделі. Для того щоб їх встановити необхідно перейти на сайт виробника вашого PC і завантажити останні оновлені драйвери.

Перед тим як змінювати налаштування комп’ютера рекомендується перевірити навушники на іншому пристрої, наприклад на смартфоні або планшеті. Цілком можливо, що вам просто попалися браковані «вуха».

У більшості випадків «вінда» підключає пристрій без будь-яких проблем і причиною здаються несправностей є елементарна неуважність. Щоб упевнитися, що ви зробили все правильно, рекомендується прочитати, що йде в комплекті, або завантажити самостійно інструкцію по експлуатації «вух», де будуть вказані всі особливості пристрою.

Нова операційна система від Microsoft хороша. У порівнянні з попередніми версіями, Windows 10 працює швидше і стабільніше. До хорошого швидко звикаєш, тому на нові проблеми з даної ОС користувачі реагують болісно. Одна з таких неприємностей. відсутність звуку в навушниках після установки або оновлення операційної системи. Зазвичай причина криється в пошкодженні або несумісності драйверів, тому грішити на розробників нової ОС не варто. Розглянемо, як налаштувати навушники на комп’ютері з Windows 10 і повернути музику в динаміки гарнітури.

Іноді для ліквідації проблеми не робляться особливі дії. Варто перевірити першорядні причини неполадки. можливо, рішення лежить на поверхні.

Отже, це основні дії і рекомендації для первинної діагностики. Якщо нічого не допомогло, переходимо до наступного кроку.

Існує два методи налаштування навушників.

Це основний спосіб. 90% всіх проблем з відтворюваністю звуку пов’язані з проблемним пакетом драйверів.

 • Натисніть WinR і введіть команду devmgmt.msc в відповідне поле. Підтвердіть дію клавішею Enter.
 • У «Диспетчері завдань» знаходимо звукову карту, натискаємо на ній ПКМ і натискаємо «Оновити драйвер».

Якщо оновлення драйверів не допомогли, переходимо до другого способу.

 • Відкрийте «Панель управління» і виберіть «Диспетчер Realtek HD» (може бути Dolby Digital або Sound Booster).
 • У вікні натисніть «Додаткові налаштування пристрою».
 • Виберіть «Розділити все вихідні гнізда в якості незалежних вхідних пристроїв». Підтверджуємо клавішею OK.
 • Вимкніть визначення гнізд передній панелі.

Після виконання всіх перерахованих вище рекомендацій звук може не з’явитися з двох причин:

 • Відсутність кодеків для відтворення музичних файлів високої якості. Завантажити їх ви можете тут.
 • Фізичне пошкодження роз’ємів або звукової карти. В даному випадку необхідно звернутися в сервісний центр.

От і все. Тепер ви знаєте, як налаштувати навушники в Windows 10 і діагностувати причини виникнення проблеми.

Збільшення звуку в навушниках на Android

У число основних способів збільшення звуку в навушниках на смартфоні можна включити тільки чотири варіанти, в свою чергу, розділених на кілька додаткових методів. Більша увага варто приділити першому представленому способу, так як саме такий підхід дозволяє встановити потрібний рівень гучності на будь-якому Android-пристрої.

стандартні засоби

Як ми згадували раніше, за замовчуванням будь-який смартфон на платформі Android має ряд інструментів для управління гучністю звуку як через динамік, так і в навушниках. Для цих цілей зазвичай буде достатньо скористатися спеціальними кнопками на корпусі телефону або панеллю швидкого доступу. Детально кожен з варіантів був нами описаний в окремій інструкції на сайті.

В якості допоміжного методу варто приділити увагу ще однієї стандартної функції, що полягає у використанні інженерного меню. Для безпеки даний розділ параметрів за замовчуванням прихований від власника телефону, однак може бути розблоковано особливим чином в залежності від моделі. Саме тут можна встановити значення гучності смартфона набагато вище базового рівня, але врахуйте, це майже напевно позначиться на якості.

Додатки для посилення звуку

Серед величезного асортименту додатків для Android в даний час існує безліч ПО, націленого на розширення стандартних інструментів управління гучністю смартфона, тим самим посилюючи звук. Найчастіше вони дозволяють встановити окремі настройки для динаміка і навушників, спрощуючи використання. У подробицях ПО було розглянуто в іншій статті на сайті.

Додатково можна скористатися звуковими модифікаціями для прошивки на кшталт AINUR, що дозволяють домогтися такого ж, а іноді навіть більшого ефекту посилення гучності. Цей метод необхідно розглядати окремо, так як в даному процесі задіяна прошивка апарату, здатна викликати труднощі. До того ж не кожен телефон сумісний з подібним програмним забезпеченням.

Зміна системних файлів

Часто буває недостатньо перерахованих вище методів, тому можна скористатися більш специфічними засобами, основним з яких виступає зміна системного файлу, відповідального за звукові настройки. Даний текстовий документ буває відразу двох незначно відрізняються різновидів, представлених нижче.

  Так як потрібний файл є системним і за замовчуванням захищений від перегляду і внесення змін, необхідно додати ROOT-права на пристрій. Для цього можете ознайомитися з іншою статтею на сайті.

Детальніше: Як отримати root на Android
Після цього потрібно завантажити і встановити файловий менеджер з вбудованим ROOT-провідником. Кращим з варіантів є ES Провідник, проте також існують і альтернативні рішення.

Розглянутий далі файл завжди має однакове розташування, вказане нижче та на скріншоті. Для продовження відкрийте даний документ за допомогою будь-якого текстового редактора, створивши перед цим резервну копію оригіналу в зручному місці.

  У першому випадку після відкриття файлу необхідно скористатися пошуком і знайти блок path name = “speaker”. Тут важливо перевірити і запам’ятати число, що йде після «RX» в рядку ctl name = “RX Digital Volume”. Наприклад, в нашому прикладі потрібне значення «3».

Примітка: Значний може бути кілька, тому будьте уважні.

Тепер поверніться до початкового коду документа і знайдіть рядок ctl name = “RX Digital Volume”. підставивши після «RX» раніше згадане числове значення.

Щоб змінити гучність, поміняйте значення «value» в тому ж рядку на кілька пунктів. Не варто встановлювати занадто великі числа, так як результат від цього не зміниться.

За аналогією з попереднім етапом знайдіть рядок ctl name = “HPHL” і збільште «value» на 10 від початкового значення. Те ж саме потрібно зробити з рядком ctl name = “HPHR” і натиснути по значку збереження на верхній панелі.

  Ще один спосіб зміни того ж файлу дещо відрізняється, але в загальних рисах ідентичний минулого. Насамперед відкрийте файл і за допомогою пошуку знайдіть блок path name = “speaker”.

В рамках блоку ctl name = “RX Digital Volume” з числовим «value» змініть значення, збільшивши в середньому на десять. Як підсумок, повинен вийде код, схожий на приклад з скріншоту.

Знову відкрийте вікно пошуку та цього разу знайдіть блок path name = “headphones”. Тут потрібно поміняти рівень гучності в рядку ctl name = “HPHL Volume” і ctl name = “HPHR Volume”.

Число в блоці «value» в даному випадку потрібно підвищити також на 10 для обох рядків. Щоб зберегти зміни, скористайтеся відповідною кнопкою на верхній панелі, і на цьому процедуру можна завершити.

Як видно, обидва варіанти досить прості в плані реалізації і навряд чи викличуть труднощі. При цьому враховуйте, що Неправильне внесення змін до файлу може привести до проблем зі звуком на пристрої.

Підсилювач для навушників

Не забувайте також про функції управління гучністю деяких моделей навушників за допомогою окремого регулятора, розташованого на стику правого і лівого каналу. Крім того, Bluetooth-гарнітура нерідко надає можливість голосового управління, ще більше спрощує процедуру посилення.

Способи збільшення звуку в навушниках на Android

На будь-якому Android-пристрої серед основних і найбільш важливих функцій присутня регулювання рівня гучності як при використанні динаміка, так і при виведенні звуку через навушники. У більшості ситуацій стандартних інструментів більш ніж достатньо для управління гучністю, однак іноді можуть знадобитися і додаткові кошти. По ходу сьогоднішньої статті нами будуть розглянуті всі існуючі способи збільшення звуку в навушниках на телефоні.

Нами було представлено цілком достатня кількість способів для посилення звуку на Android незалежно від версії операційної системи і моделі смартфона. Щоб домогтися найкращого ефекту, можете комбінувати методи між собою, однак постійно стежте за рівнем якості і не забувайте про заподіяння можливої ​​шкоди навушників при певному рівні гучності.

Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2022