Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як обнулити iPhone до заводських налаштувань

Table of Contents

Як вирішити проблему через iTunes, якщо забули пароль

«ITunes» по праву вважається одним з найбільш багатофункціональних пристроїв для Apple, яке допомагає швидко і легко відновити заблокований iPhone. А адже досить просто кілька разів поспіль ввести неправильний код або некоректно використовувати біометричний сканер, щоб телефон остаточно згас. Тому в таких ситуаціях завжди є сенс в PC із установленим на ньому iTunes.

обнулити, iphone, заводських, налаштувань

При цьому для самого відновлення через додаток передбачений наступний покроковий алгоритм дій:

 • Забезпечити підключення смартфона до PC через комплектний кабель.
 • Спробувати зробити примусову перезавантаження гаджета за допомогою швидкого натискання плюса і мінуса регулятора гучності (актуально для моделей «8», «8 Plus» і старше). Якщо ж використовуються більш ранні версії, типу «6s», то має сенс одночасно затискати відразу дві клавіші. «Додому» і «Харчування / гучність». А ось активація згаслого iPhone практично у всіх пристроїв здійснюється однаково, а якщо бути точніше, то шляхом натискання і тривалого утримування бокового контролера.
 • Якщо iPhone вдалося привести до тями, то слід вибрати опцію відновлення і провести синхронізацію, попутно погоджуючись на збереження в пам’яті пристрою зроблених раніше резервних файлових копій.

На фінішному етапі проводиться перенастроювання телефону, після якої не завадить виписати збережений код і пароль в який-небудь блокнот або щоденник, щоб в один не дуже прекрасний день користувачеві не довелося знову проводити відновлення цих даних.

Як скинути настройки до заводських на моделях iPhone 5, 5S, 6S, 4C, SE без Apple ID

Природно, поміняти настройки облікового запису можливо тільки в тому випадку, якщо не загубилися відомості про попередні даних. У всіх інших випадках доведеться скидати основні параметри смартфона або планшета до заводських, що призводить до повної втрати особистих даних. Застрахувати себе від таких наслідків досить просто, адже завжди можна вчасно скидати всю інформацію з продукції Apple на PC або жорсткий диск, використовуючи для цього такий універсальний інструмент, як iTunes.

Що стосується самого алгоритму дій для скидання налаштувань, то він не являє собою нічого складного, припускаючи перехід в Настроювальна меню, а слідом за ним в розділ «Пароль і безпека». Для самого скидання доведеться напружити мізки і згадати всі секретні відповіді на питання, довірені телефонні номери та поштові скриньки, а також ключі відновлення, які були вказані користувачем ще під час реєстрації.

Також варто відзначити, що здійснити задумане можна не тільки з цього iPhone, але також і з сполученого з ним у тій самій Apple ID пристрою.

Набагато складніше йтимуть справи в тому випадку, якщо користувач разом забуде всі контрольні питання, або втратить доступ до синхронізованим пристроїв, що працюють від загального аккаунта. Проте, сьогодні легко і швидко вирішуються навіть подібні проблеми, нехай і за допомогою застосування стороннього програмного забезпечення типу «Підтримка Apple» і «Знайти iPhone».

Перше додаток підтримується пристроями Apple, що працюють під управлінням iOS12 і пізніших версій фірмової операційної системи. Що стосується його застосування для скидання призначених для користувача даних, то відразу після скачування ПО з AppStore в систему гаджета рекомендується діяти у відповідності з наступною інструкцією:

 • В першу чергу необхідно перейти в розділ «Отримати підтримку», який можна побачити в нижній частині дисплея пристрою.
 • Далі з усього представленого переліку слід вибрати вкладку «Apple ID» і «Забули пароль».
 • Наступний етап передбачає клік по опції «Інший пароль».

Пройшовши по зазначеному ланцюжку, слід зробити скидання коду, дотримуючись інструкції, яка може незначно відрізнятися в залежності від типу і моделі пристрою. Не менш ефективною у вирішенні поставленого завдання є і програма «Знайти iPhone», при тому, що вона підходить не тільки для 12-й версії операційки, але і для більш ранніх її варіантів (а значить, і для апаратів постарше), починаючи з 9-ї. Працює скидання налаштувань в цьому додатку за наступним принципом:

 • Відразу після входу в ПО необхідно упевнитися в тому, що поле є вільним від будь-яких символів. Якщо ж це не так, то доведеться вручну видаляти внесені дані.
 • Далі виконується клік по команді «Забули ID або пароль?» і проводяться всі необхідні маніпуляції по скиданню.

Якщо ж вхідний екран залишається недоступним, то завжди є можливість вийти і повторно перевірити стан поля для введення перевірочного коду. І якщо на цей раз буде порожньо, то можна сміливо доводити почату справу до свого логічного завершення.

Як повернути заводські настройки на iPhone без пароля Apple ID в 2021 році

Сучасні мобільні пристрої мають безліч ступенів захисту, нерідко роблять недоступним вхід в систему не тільки для зловмисників і сторонніх, але і для самих власників. Причина банальна, адже забути введений пароль може і старий, і малий, особливо якщо доводиться їх часто міняти для посилення безпеки гаджета, що може мати негативні подібними наслідками. І все б нічого, та тільки кількість спроб введення звітного шифру є обмеженим, тому ніколи не варто поспішати пробувати всі можливі комбінації, щоб не заблокувати пристрій.

Що таке пароль Apple ID і чому його небезпечно забувати

Одним з таких кодів безпеки є пароль Apple ID, зустрічається виключно в «яблучної» продукції з Купертіно. І на відміну від багатьох інших блокуючих інструментів, використання цього ключа є обов’язковим, причому з самого початку експлуатації пристрою, тобто з моменту його першої настройки.

У першому випадку користувачеві пропонується ввести прописане на латиниці ім’я з обов’язковим закінченням «@ iCloud.com», тоді як для пароля потрібно комбінація з цифрових і буквених символів з обов’язковим використанням прописних і заголовних літер.

Примітно, що для створення свого Apple-аккаунта зовсім не обов’язково купувати новий пристрій, адже пройти реєстрацію можна на офіційному сайті appled.Apple.com, зробивши це абсолютно безкоштовно.

При цьому зовсім не обов’язково підв’язувати дані своєї банківської картки, незважаючи на те, що система буде їх запитувати. Мало того, якщо немає намірів користуватися iTunes або будь-якими іншими платними сервісами Apple, то краще взагалі не підв’язувати карту, оскільки погоджуючись на 3-місячну безкоштовну передплату на який-небудь додаток, її власник ризикує отримати автоматичне списання коштів після закінчення визначеного терміну.

Варто відзначити, що обійтися без учеткі не вийде, причому не тільки на початковому етапі експлуатації, але і в подальшому, оскільки доступ до AppStore і будь-якого іншого вбудованому сервісу компанії без Apple ID продовжує залишатися неможливим.

А ось зміна секретного коду-пароля цілком реально, причому абсолютно безкоштовно і стільки, скільки душі завгодно. Для цього необхідно перейти в меню «Управління аккаунтом» і ввести новий пароль з обов’язковим дублюючим його підтвердженням, використовуючи для цих цілей будь-синхронізоване пристрій з таким же ID.

Способи відновлення Password

Варто відзначити, що практично ідентичний спосіб відновлення юзерскій інформації передбачений і при використанні сервісу хмарного сховища iCloud. Але і це ще не все, адже Лайфхак для зміни пароля досить багато. І однозначно варто придивитися до наступних з них:

 • Скидання лічильника невірних спроб введення пароля.
 • Використання режиму для відновлення iPhone, актуальний тільки в тому випадку, якщо відомий ID.
 • Установка нової прошивки за допомогою спеціального DFU-режиму, яка використовується тоді, коли виконані раніше маніпуляції виявилися недостатньо ефективними.

Примітно, що всі ці інструменти відновлення також базуються на iTunes, в більшості випадків запитуючи ID. Але якщо користувач не може похвалитися таким привілеєм, і жоден із способів не працює, то необхідно перевірити всі парні пристрої на предмет входу в iCloud, а також виключити наявність активованої 2-факторної аутентифікації. Крім того, можна спробувати вирішити проблему наступним чином:

 • Клікнути по опції «Забули ID або пароль», попередньо перейшовши на сторінку аккаунта.
 • Вибрати пункт «Скинути пароль» і підтвердити його командою «Продовжити».
 • Визначитися зі способом скидання даних, вибравши для цього відповідь на контрольні питання або відправку підтвердження на електронну адресу.

Також варто нагадати, що при запиті відновлює ключа доведеться проходити перевірку в два етапи, вводячи не тільки заданий користувачем ідентифікатор, але і запитаний ключик. Далі вибирається довірений гаджет, проводиться підтвердження змін по відправленої на вказану адресу посиланням, після перезавантаження і вказується новий пароль. Вуа-ля! iPhone відновлений і готовий до подальшої експлуатації без найменшої загрози для користувальницької безпеки.

налаштування iPhone

Мабуть, простіше і швидше за все скинути можна через настройки самого телефону.

В кінці вікна виберіть кнопку «Скидання».

 • Якщо вам необхідно повністю очистити телефон від будь-якої міститься на ньому інформації, виберіть пункт «Стерти контент і налаштування», а потім підтвердіть ваш намір продовжити.
 • Скидаємо iPhone до заводських налаштувань

  Повний скидання пристрою дозволить стерти всю раніше містилася на ньому інформацію, включаючи настройки і завантажений контент Це дозволить повернути його до стану, як після придбання. Скинути можна різними способами, кожен з яких і буде детально розглянуто нижче.

  Зверніть увагу на те, що виконати обнуління пристрої першими трьома способами можна тільки в тому випадку, якщо на ньому відключений інструмент «Знайти iPhone». Саме тому, перш ніж ми перейдемо до розбору даних методів, розглянемо, яким чином відбувається деактивація захисної функції.

  Recovery Mode

  Наступний спосіб відновлення гаджета через iTunes підійде тільки в тому випадку, якщо раніше гаджет вже був пов’язаний з вашим комп’ютером і програмою. Але в тих ситуаціях, коли відновлення потрібно виконати на чужому комп’ютері, наприклад, щоб скинути пароль з телефону, підійде використання режиму відновлення.

  • Повністю вимкніть телефон, а потім підключіть його до комп’ютера за допомогою оригінального USB-кабелю. Запустіть iTunes. Поки телефон не визначатиметься програмою, оскільки він знаходиться в неактивному стані. Саме в цей момент вам і потрібно ввести його в режим відновлення одним із способів, вибір якого залежить від моделі гаджета:
  • iPhone 6S і молодше. Одночасно затисніть дві клавіші: «Додому» і «Power». Утримуйте їх до того моменту, коли екран телефону ввімкнеться;
  • iPhone 7, iPhone 7 Plus. Оскільки цей пристрій не оснащено фізичної кнопкою «Додому», вхід в режим відновлення буде відбуватися дещо іншим чином. Для цього затисніть клавіші «Power» і зменшення рівня гучності. Тримайте до тих пір, поки не відбудеться включення смартфона.
  • iPhone 8, 8 Plus і iPhone X. В останніх моделях Apple-пристроїв був досить сильно змінений принцип входу в Recovery Mode. Тепер, щоб ввести телефон в режим відновлення, один раз натисніть і відпустіть клавішу збільшення гучності. Таким же чином вступите і з кнопкою зменшення гучності. Затисніть клавішу живлення і тримайте до включення пристрою.
  • Про успішне вході в Recovery Mode буде говорити наступного виду зображення:
  READ  Як налаштувати якість фото на iPhone
 • В ту ж мить телефон буде виявлений iTunes. В даному випадку, щоб виконати скидання налаштувань на гаджет, вам буде потрібно вибрати пункт «Відновити». Після цього програма приступить до завантаження останньої доступної прошивки для телефону, а потім і її установці.
 • Як виконати повне скидання iPhone

  iTunes

  Головний інструмент для сполучення iPhone з комп’ютером. це iTunes. Природно, повне скидання контента і налаштувань може бути легко виконаний за допомогою даної програми, але тільки за умови, що iPhone раніше був синхронізований з нею.

  • Виконайте підключення телефону до комп’ютера через USB-кабель і запустіть iTunes. Коли смартфон ідентифікується програмою, у верхній частині вікна клацніть по його мініатюрі.

  На вкладці «Обзор» в правій частині вікна розташовується кнопка «Відновити iPhone». Виберіть її.

 • Підтвердіть ваш намір виконати скидання пристрою і дочекайтеся закінчення процедури.
 • Як відключити «Знайти iPhone»

 • Переведіть повзунок близько даної функції в вимкненому стані. Для остаточного внесення змін від вас знадобиться ввести пароль від аккаунта Apple ID. З цього моменту повне скидання пристрою буде доступний.
 • iCloud

  І, нарешті, спосіб, що дозволяє стерти контент і налаштування віддалено. На відміну від трьох попередніх, використання цього методу можливо тільки в тому випадку, якщо на ньому активована функція «Знайти iPhone». Крім цього, перш ніж приступити до виконання процедури, обов’язково переконайтеся в тому, що ви підключилися до мережі.

   Виконайте на комп’ютері запуск будь-якого веб-оглядача і пройдіть на сайт сервісу iCloud. Авторизуйте, вказавши дані Apple ID. email і пароль.

  Увійшовши в обліковий запис, відкрийте додаток «Знайти iPhone».

  З метою безпеки система зажадає повторно вказати пароль від Apple ID.

  На екрані з’являється мапа. Через мить на ній з’явиться відмітка з поточним місцем розташування вашого iPhone, Клацніть по ній, щоб показати додаткове меню.

  Коли у верхньому правому кутку з’явиться віконце, виберіть пункт «Стерти iPhone».

 • Щоб обнулити телефон, виберіть кнопку «Стерти», а потім дочекайтеся закінчення виконання процесу.
 • Будь-який з перерахованих способів дозволить повністю видалити всі дані на телефоні, повернувши його до заводських налаштувань. Якщо у вас виникли складності при стирання інформації на Apple-гаджет, задавайте свої питання в коментарях до статті.

  Спосіб перший, через iTunes (пристрій включається)

  Якщо ваш iPhone не зазнав серйозних ушкоджень і здатний включатися, а також є кабель USB і комп’ютер або ноутбук, на який встановлена ​​програма iTunes, зробіть наступне:

  • Запустіть програму iTunes на комп’ютері.
  • У розділі «Налаштування» [ваше ім’я] iCloud вимкніть параметр «Знайти iPhone».
  • Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Якщо iTunes зажадає вказати пароль або зробити даний комп’ютер довіреною, виконайте вказівки програми.
  • Коли пристрій відобразиться в програмі, виберіть його на панелі ліворуч.
  • На вкладці «Обзор» натисніть кнопку «Відновити iPhone».
  • У спливаючому вікні ще раз натисніть «Відновити» для підтвердження.

  Після цього пристрій буде очищено від ваших даних і повернуто до заводських налаштувань, а також буде встановлена ​​актуальна для нього версія iOS.

  Спосіб другий, через iTunes (пристрій не включається)

  Якщо iPhone вже не може самостійно запуститися, вам знову ж знадобиться комп’ютер з iTunes і кабель USB. Для скидання налаштувань коректний:

  • Підключіть iPhone до комп’ютера і відкрийте програму iTunes.
  • У розділі «Налаштування» [ваше ім’я] iCloud вимкніть параметр «Знайти iPhone».
  • На підключеному пристрої зробіть примусовий перезапуск:
  • На iPhone 8 або пізнішої моделі: натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не відобразиться головний екран відновлення.
  • На iPhone 7 або iPhone 7 Plus: одночасно натисніть кнопку живлення і кнопку зменшення гучності. Утримуйте їх, поки не з’явиться екран режиму відновлення.
  • На iPhone 6s і більш ранніх моделях: одночасно затисніть кнопку «Додому» і кнопку живлення. Утримуйте їх, поки не з’явиться екран режиму відновлення. У всіх трьох випадках він виглядає ось так:
 • В iTunes з’явиться спливаюче вікно з пропозицією відновити або оновити пристрій. Натисніть «Відновити».
 • В цьому випадку настройки iPhone так само будуть скинуті до заводських, а на пристрій. «залита» актуальна версія операційної системи.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань: 3 способи на різні випадки

  Тримайте коротку шпаргалку, як скинути iPhone до заводських налаштувань. з iTunes і без.

  По ряду причин у вас може виникнути необхідність скинути iPhone до заводських налаштувань. У термінології Apple це називається «відновити iPhone», тобто, повернути початкові установки і налаштувати смартфон як новий. Три способи зробити це читайте нижче.

  Спосіб третій, без iTunes (пристрій включається)

  Ви також можете виконати скидання налаштувань на самому iPhone, якщо у вас немає комп’ютера. Але зробити це можна тільки за умови, що пристрій включається.

  Для цього виконайте такі дії:

  • Перейдіть в меню пристрою в пункт «Налаштування» «Основні» «Скидання».
  • Натисніть «Стерти контент і налаштування».
  • Введіть свій пароль пароль пристрою або пароль Apple ID для підтвердження.

  Після цього дочекайтеся стирання налаштувань. Пристрій буде повернуто в заводський стан.

  Якщо ваш iPhone включається, перед скиданням рекомендуємо виконати резервне копіювання даних в хмару Apple або на зовнішній носій.

  Як стерти контент і налаштування з iPhone

  Якщо у вас є доступ до меню iPhone, який необхідно скинути до стану нового пристрою, вам підійде спосіб нижче. Для виконання наступних кроків, вам НЕ потрібно комп’ютер з кабелем і програма iTunes. Весь необхідний функціонал вже закладено в Настройках iOS.

  КРОК 1. Так як ми будемо робити повну очистку iPhone, упевніться що на ньому не залишилося важливих даних. Як і в першій частині, в разі потреби, створюємо резервну копію iPhone.

  КРОК 2. Переконайтеся що функція «Знайти iPhone» відключена: Налаштування iCloud Знайти iPhone.

  КРОК 3. Тепер перейдіть в Налаштування Основні Скидання і натисніть Стерти контент і налаштування. Підтвердіть своє бажання по «Стерти iPhone».

  КРОК 4. Вся персональна інформація і настроки iPhone будуть видалені. Версія iOS залишиться тією ж, що була до виконання скидання.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань [Інструкція]

  Якщо Ви остаточно вирішили продати свій iPhone або ж іспитваете деякі труднощі з прошивкою, то вам однозначно стане в нагоді ця інструкція, в якій я розповів як скинути iPhone до заводських налаштувань. В результаті виконання скидання, на ваш пристрій буде встановлена ​​последнюя версія iOS. Всі дані з iPhone при цьому будуть видалені.

  Я часто раджу знайомим і читачам на сайті зробити скидання iPhone в ситуаціях коли пристрій починає глючити або повільно працювати. Ці ж дії потрібно провести перед продажем свого iPhone.

  Ви ж не хочете щоб хтось зміг переглянути ваші фотографії, домашнє відео, і отримав список всіх ваших контактів і персональних повідомлень на додачу? Нижче я навів кілька способів Залежно від стану вашого пристрою, ви зможете виконати хоча б один з них.

  Скинути iPhone можна як при допомогою комп’ютера, так і на самому iOS девайсе. Тому розіб’ємо наш урок на дві частини відповідно до вашим вибором.

  Як скинути iPhone за допомогою комп’ютера

  Якщо з якоїсь причини ви не можете зайти в Налаштування iPhone (злетіла прошивка, iCloud Activation Lock, ви забули числовий пароль розблокування і т.п.), то кращим спос скинути iPhone буде режим DFU. Скористайтеся ось цією інструкцією для iPhone 4s. 7, або ж ось цією інструкцією для iPhone X. 8.

  Якщо ж з iPhone все ОК, дотримуйтесь кроків нижче:

  КРОК 1. Якщо ви дорожите даними на своєму iPhone (iPad), то обов’язково зробіть резервну копію перед тим як приступити до наступного кроку.

  КРОК 2. Підключіть свій iPhone кабелем до комп’ютера і запустіть iTunes. Клацніть по значку пристрою (див. Малюнок нижче):

  КРОК 3. Натисніть кнопку Відновити iPhone в правій частині екрана. Якщо у вас з’явилося повідомлення «Необхідно відключити функцію« Знайти iPhone », перш ніж«, вимкніть її в Настройках телефону тут: Налаштування iCloud Знайти iPhone.

  Для відключення цієї функції вам знадобиться пароль Apple ID. Це зроблено для того, щоб ніхто крім останнього власника не міг цей пристрій очистити, наприклад в разі крадіжки зловмисниками (які не знають пароль облікового запису Apple ID).

  КРОК 4. Відключивши функцію «Знайти iPhone», підтвердіть свої наміри, якшо по кнопці Відновити і оновити.

  КРОК 5. З інтернету буде завантажена остання версія iOS і потім встановлена ​​на ваш iPhone. Всі персональні дані будуть видалені.

  КРОК 6. При наступному включенні iOS пристрою, вам буде запропоновано налаштувати його як нове або ж відновити з резервної копії.

  КРОК 7. Описана процедура скидання iOS пристроїв не відв’язує його від вашого облікового запису. Для того щоб відремонтований прилад паче не значилося за вашим Apple ID аккаунтом, зайдіть на сайт iCloud.com під своїм Apple ID і видаліть необхідне пристрій в розділі Знайти iPhone.

  Все способы сбросить настройки на Iphone и Ipad. Hard Reset Apple!!!

  Неможливо скинути iPhone

  Обидва методи вище мають на увазі що ваш iPhone знаходиться в робочому стані, тобто розпізнається в iTunes або ви можете зайти в налаштування телефону. Що робити якщо телефон зависає або жоден з перерахованих способів не дозволяє відновити iPhone?

  Перш за все спробуйте перезавантажити пристрій. Якщо перезавантаження нічого не дала, скористайтеся інструкцією по відновленню прошивки iPhone в режимі в режимі DFU (посилання вище).

  У цій статті я показав як скинути iPhone до заводських налаштувань двома способами. Якщо у вас є які-небудь питання, щодо прив’язаних облікових записів, пишіть в коментарях. Ну і якщо ви почерпнули для себе що-небудь корисне, обов’язково ставте лайк в соц.сетях (кнопки нижче).

  знайти iPhone

  Ця функція визначає місце розташування пристрою. корисна штука, якщо власник переживає про безпеку телефону. Якщо планується продаж пристрою, то скинути iPhone до заводських налаштувань недостатньо, потрібно видалити пристрій з програми «Знайти iPhone». Для цього відкрийте меню налаштувань і перейдіть на вкладку iCloud. Перейдіть до пункту «Знайти iPhone», потрібно перевести перемикач в неактивний стан. Підтвердіть дію введенням пароля облікового запису Apple ID. Після цього дочекайтеся листи на електронну пошту з підтвердженням відключення функції.

  Как сделать полный сброс любого айфона

  Скидання через Hard Reset

  Якщо скидання налаштувань на iPhone не допоміг, то є ще один варіант для видалення користувача інформації. жорсткий скидання пристрою (Hard Reset). Для цього затисніть кнопку «Додому» і клавішу «Харчування», потримайте 10 секунд і дочекайтеся появи «надкушеною» логотипу. Для моделей починаючи з восьмого покоління діє інший принцип:

  • швидким рухом натиснути кнопку додавання звуку;
  • так само натиснути на клавішу зниження гучності;
  • затримуйте кнопку включення пристрою до появи логотипу Apple.

  Обмежень на кількість жорстких скидів виробником не передбачено, тому процедура виконується за потреби, в тому числі. для усунення помилок програмних платформ і додатків. Цей спосіб підходить для відновлення смартфона, якщо після скидання пристрій зависає на завантажувальному екрані.

  Відновлення смартфона (Recovery Mode)

  Іноді скидання налаштувань на iPhone викликає помилки, з якими смартфон не в змозі впоратися без допомоги власника. Для таких випадків в пристрої є режим відновлення, щоб перевести телефон у Recovery Mode, дотримуйтесь покрокової інструкції.

  • Вимкніть iPhone, попередньо зарядивши його на 30-50 відсотків.
  • Натисніть кнопку «Додому».
  • За допомогою спеціального кабелю приєднайте смартфон до персонального комп’ютера. Клавіша «Додому» повинна залишатися в затиснутому положенні.
  • Дочекайтесь появи іконки програми iTunes і намальованого кабелю.
  • Запустіть iTunes на PC і знайдіть підключений пристрій.
  • У вікні, натисніть кнопку «Відновити iPhone».
  • Дочекайтеся завершення процесу.
  READ  Як підключити годинник Apple Watch до телефону

  Забороняється відключати смартфон з комп’ютера під час відновлення, в іншому випадку «оживити» смартфон зможуть тільки майстри в сервісному центрі.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань

  Власники «яблучних» пристроїв регулярно шукають інформацію про те, як скинути налаштування на iPhone. Таке рішення підходить для випадків, коли телефон дає збої без видимих ​​причин або перед продажем пристрою. В процесі прибираються помилки операційної платформи, при необхідності. видаляються призначені для користувача файли. Нічого складного в процесі не буде, власникам важливо знати, як скинути iPhone до заводських налаштувань.

  Скидання через налаштування

  Тепер поговоримо про те, як скинути iPhone до стану заводського телефону. Для початку перейдіть в програму налаштувань телефону, а потім перегорніть список до вкладки «Основні». В кінці списку розташований пункт «Скидання». Там власнику доведеться вибрати, чи хоче остаточно стерти зі смартфона інформацію, або тільки скинути настройки. Натискаємо на обраний спосіб, а потім «операційка» запропонує скопіювати в хмару файли додатків. Якщо інформація важлива, то тисніть на «Стерти після вивантаження», якщо немає, то вибирайте пункт «Стерти». Потім вводимо пароль аккаунта Apple і чекаємо перезавантаження пристрою.

  Скидання через програму iTunes

  Для того, щоб виконати повне скидання iPhone через комп’ютер за допомогою iTunes, потрібно слідувати покрокової інструкції.

  • Під’єднуємо пристрій за допомогою кабелю до iTunes.
  • У списку визначилися апаратів знаходимо iPhone.
  • У вікні натисніть «Відновити iPhone».

  Пам’ятайте про те, що при відновленні смартфона процес не можна переривати ні в якому разі, оскільки некоректне завершення призведе до втрати працездатності пристрою.

  Запобіжні заходи

  Тепер розповімо про те, як повністю скинути iPhone і настройки. На початку процесу переконайтеся, що смартфон заряджений більш, ніж на 30 відсотків, щоб під час скидання пристрій не розрядиться і не створювало додаткових проблем. Перевірте, чи встановлений джейлбрейк на пристрої. після скидання смартфон може зависнути на початковому екрані. Головне. зберегти призначені для користувача файли в хмарі, записати імена і паролі, скопіювати контакти з телефонної книжки. Також через iTunes варто створити резервну копію налаштувань і додатків, щоб потім оперативно відновити вилучену інформацію.

  Для цього запустіть програму на комп’ютері, перейдіть в розділ «Файл», відкрийте вкладку «Пристрої» і натисніть «Створити резервну копію».

  Як скинути iPhone 8 до заводських налаштувань без втрати даних, якщо забув пароль

  Зазвичай власник iPhone стикається з необхідністю скинути iPhone X / 8/8 Plus до заводських налаштувань без втрати даних в декількох випадках: якщо телефон перестає працювати коректно, починає глючити і лага, регулярно з’являються збої в роботі, або перед продажем і купівлею нового пристрою. У деяких випадках користувач забув пароль або ввів його кілька разів поспіль неправильно, через що пристрій заблоковано. Стандартні способи скидання, наприклад, через iTunes тут не допоможуть. Необхідно використання професійного програмного забезпечення. ReIBoot.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань без пароля

  Якщо ви забули пароль. скинути iPhone 7 Plus / 7 / SE / 6 Plus / 6s / 6 / 5s / 5c / 5 до заводських налаштувань звичним методом через iTunes / iCloud або через додаток Налаштування на самому пристрої може не вийде. А якщо включена функція блокування активації, рано чи пізно вам буде потрібно ввести пароль або авторизуватися за допомогою сканера відбитків пальців Touch ID.

  Друга проблема. видалення всіх даних після відновлення iPhone до початкового стану після покупки. Як відомо, скидання iPhone 6 до заводських налаштувань спричинить за собою повну очистку пристрої від всієї інформації. Тут виходом може стати резервне копіювання всіх даних на iPhone. потім з файлу резервної копії можна буде відновити всі дані. Але все це дуже довго і складно. Найпростіше використовувати програму Tenorshare ReiBoot.

  Як скинути iPhone, якщо забув пароль?

  Ми пропонуємо вам ознайомитися з докладною інструкцією, як скинути iPhone до заводських налаштувань без втрати даних, якщо забув пароль. Утиліта Tenorshare ReiBoot відновить телефон і скине всі налаштування, не вимагаючи введення пароля, зберігши при цьому всі дані на пристрої. Вам навіть не обов’язково робити резервне копіювання всієї інформації на телефоне.На офіційній сторінці завантажте програму Tenorshare ReiBoot (є версія для Mac і для Windows). Встановіть утиліту на ваш комп’ютер.

  1.Подключіте ваш iPhone, iPad, iPod до робочого комп’ютера за допомогою дроту USB. Після цього запустіть встановлену програму Tenorshare ReiBoot.

  Далі натисніть на кнопку «Вирішити всі iOS зависання» в самому низу. Натисніть «Виправити зараз». Програма ідентифікує ваш пристрій і запропонує встановити актуальну версію прошивку. Натисніть «Завантажити».

  Коли завантаження нової версії прошивки буде завершена, вам необхідно натиснути на кнопку «Почати відновлення».

  Буде потрібно близько десяти хвилин, що ваш iPhone був відновлений. Після цього він буде готовий до роботи. Тепер ви знаєте, як скинути iPhone до заводських налаштувань без втрати даних і якщо забули пароль.

  Також ви можете використовувати розширений режим відновлення, але це призведе до повного очищення всіх даних між пристроями скидання всіх паролів.

  Очищення з пристрою

  Найпростіше почистити настройки на iPhone. Попередньо Підзарядіть апарат мінімум до 30%, не стирайте цим способом контент зі смартфона з джейлбрейком. отримаєте неробочий девайс. Не забудьте створити резервну копію в iTunes перш, ніж зробити повне скидання. це допоможе оперативно повернути все особисті дані на пристрій, крім встановлених додатків і музики.

  В меню відкрийте підпункт «Основні-Скидання».

  Ви побачите кілька варіантів процедури:

  • Скинути всі налаштування. всі параметри системи повернуться до заводських, включаючи встановлені будильники і настройки додатків, контент користувача залишається. Допомагає при збитих параметрах ОС.
  • Контент і настройки. видаляються параметри системи і все мультимедіа дані користувача. Пристрій виходить «як з коробки», спосіб підходить для передпродажної підготовки апарату. тільки перевірте, щоб стався вихід з профілю Apple ID.
  • Мережа. очищаються параметри підключення до стільникових мереж, Wi-Fi, VPN, їх логіни і паролі. Допомагає при проблемах з прийомом сигналу і передачею даних.
  • Словник клавіатури. очищає зі списку автокорекції слова, внесені користувачем.
  • Екран «Додому». повертає первісний вигляд робочого столу, розставивши іконки фірмових додатків по місцях.
  • Геонастройкі. скасовує всі програмні дозволу і заборони на використання інформації про геолокації.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань

  Іноді корисно очищати внутрішній вміст смартфона. особливо, якщо часом він не функціонує належним чином, ви хочете продати гаджет або недавно купили його з рук. Для таких випадків компанія Apple передбачила кілька типів очищення. Розберемося, як скинути iPhone до заводських налаштувань в залежності від ситуації.

  Очищення через iCloud

  Обнулити iPhone можна через хмарне сховище, без використання PC. Цей спосіб стане в нагоді і в тому випадку, якщо вам треба відновити пристрій після обнулення всіх установок, а резервної копії на комп’ютері немає. Копії в iCloud створюються автоматично і регулярно під час підзарядки гаджета, якщо він в цей час підключений до Wi-Fi, а ви не відключили функцію копіювання.

  Щоб скинути настройки через iCloud в меню апарату спочатку виконайте «Стерти контент» в підрозділі «Скидання», далі вкажіть «Відновити з копії iCloud».

  Повний «жорсткий» скидання

  Повний скидання iPhone. непроста процедура, яка повністю повертає заводські установки на гаджет. Вона допоможе в тих випадках, якщо ви забули цифровий пароль або графічний ключ, не можете відключити «Знайти мій iPhone». Але зламати знайдений смартфон ви все одно не зможете. якщо його власник активував функцію пошуку на сайті Apple, то навіть після повної перепрошивки вам знадобиться пароль від його Apple ID.

  Повернути iPhone до заводських налаштувань і розблокувати пароль допоможе режим Recovery:

  • Вимкніть апарат. утримуйте харчування, поки не з’явиться слайдер відключення.
  • Затисніть і тримайте кнопку «Home», в цей час підключіть пристрій кабелем до PC.
  • На дисплеї з’явиться іконка iTunes. ви увійшли в Recovery. Відпустіть «Home».
  • Відкрийте iTunes і запустіть скидання iPhone через процедуру відновлення.

  Після закінчення від’єднайте провід і перезавантажте гаджет.

  При серйозних проблемах з системою допоможе інший режим завантажувача. DFU. У ньому відбувається повна перевстановлення системи. Є кілька варіантів, як зробити скидання і як повернути iPhone до заводських параметрах в режимі DFU:

  • Затисніть відразу кнопки відключення і «Home», протримаєте їх 10 сек., Відіжміть кнопку відключення, а «Home» тримайте до появи звуку включення.
  • Затисніть кнопку відключення на 3 сек. Не відпускаючи її, натисніть «Home» на 10 сек., Потім відпустіть харчування.
  • Для iPhone 7 і 7: дії, як у 2 варіанті, тільки замість «Home». клавіша зменшення звуку.

  Коли ви ввійдете в DFU-режим, екран пристрою залишиться порожнім, як в відключеному стані. Запустіть iTunes і проведіть глибоке відновлення, всі параметри системи будуть скинуті. Процес займе близько 10 хв., Потім ви можете заново активувати апарат або завантажити резервну копію.

  Очищення через iTunes

  Скидання налаштувань через iTunes для iPhone буває двох типів. оновлення чистої прошивкою або завантаження раніше збереженої копії. Для будь-якого з них потрібно достатня зарядка гаджета. мінімум 70%. Перший варіант допоможе стерти контент і налаштування, ви отримаєте чистий пристрій зі свіжої прошивкою. Спосіб добре допомагає при великих збоях системи, зависання і перезагрузках. Як повернути iPhone до заводських параметрах через iTunes:

  • Запустіть iTunes на комп’ютері, підключіть гаджет кабелем.
  • На верхній панелі виберіть підключений пристрій.
  • Відкрийте вкладку «Огляд», праворуч поруч з версією iOS клікніть на «Відновити».

  Програма завантажить на iPhone або iPad останню версію ОС, відновить фабричні настройки.

  Якщо ви не хочете втрачати весь особовий контент, поновіть iPhone 5, 6 або іншої моделі попередньо зробленої резервної копією. Пристрій залишиться в робочому стані, вийде скинути тільки зміни, які були зроблені після моменту бекапа. Як відновити гаджет з копії:

  • В меню iTunes відкрийте меню «Файл», підрозділ «Пристрої» і виберіть функцію «Відновити з копії».
  • Вкажіть збереження, яке треба використовувати для відновлення.

  Рекомендуємо вам регулярно створювати робочі копії пристрою, тоді в разі виявлення дефектів ми легко скидаємо останні зміни і повертаємо на гаджет копію, де зберігаються всі контакти, фотознімки, замітки, повідомлення та налаштування iPhone.

  Ми розібралися, як видалити всі параметри користувача і провести очистку системи. Зробити скидання iPhone 5s або іншої моделі, планшетів iPad нескладно, головне уважно слідувати інструкції. Не забувайте створювати резервні копії смартфона, тоді при будь-яких неполадках ви втратите мінімум важливої ​​інформації.

  Перед скиданням. робимо копію

  Про всяк випадок перед скиданням, зробимо резервну копію всіх даних iPhone в хмарі iCloud через функцією створення резервних копій iPhone. Це буває корисно, особливо, якщо потрібно дізнатися причину неполадок в системі. скинути все і перевірити, чи виправилися помилки, якщо немає, то можна без наслідків повернути все назад.

  Перейдіть в налаштування і відкрийте свою облікову запис, далі зайдіть в свій iPhone або iPad.

  Відкрийте розділ з резервною копією, встановіть перемикач в активне положення і створіть ще одну копію. За часом зазвичай багато не займає. близько двох хвилин.

  Важливо! Тепер, після скидання, при первинних установках смартфона можна буде вибрати пункт відновлення з резервної копії iCloud.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань і нового стану

  В цьому випадку ми повністю скинемо iPhone до заводського стану, видаливши з нього взагалі все, що є на ньому на даний момент, тобто обнулив його. Телефон запуститься, як в перший раз. буде повністю чистий.

  Зайдіть в налаштування, відкрийте групу «Основні» і перейдіть в розділ «Скидання».

  Тут нам потрібна одна єдина опція. «Стерти контент і налаштування», натисніть її і введіть дані паролів, які попросить система.

  Після того, як пристрій буде перезавантажений. відкриється вікно вітання і потрібно буде зробити первинні установки телефону.

  Цікаво! Використовуйте саме цей варіант, якщо плануєте передати свій смартфон кому-небудь. Не варто передавати не обнулений телефон, навіть якщо начебто здається, що там нічого немає, і ви все почистили. за всім не вгледиш.

  Як обнулити iPhone за допомогою iTunes

  В даному випадку піде вся інформація і файли з телефону плюс встановиться остання вийшла прошивка. Вам знадобиться офіційна програма iTunes встановлена ​​на PC або ноутбуці.

  READ  Як подивитися фото в iCloud на iPhone

  Зайдіть в налаштування iPhone, перейдіть до свого облікового запису і зайдіть в групу «Локатор». Вимкніть функцію «Знайти iPhone».

  Запустіть iTunes на PC і підключіть iPhone до нього. Відкрийте iPhone у верхній панелі управління і, на першій же сторінці натисніть на кнопку «Відновити iPhone».

  Введіть дані паролів, які попросить програма, дочекайтеся поки процес буде закінчений. Не вимикайте смартфон від комп’ютера поки процес не буде закінчено. Дані будуть стерті і нова iOS встановлена.

  Цікаво! Також, детально про інші способи, наприклад, скидання телефону, який взагалі не включається, написано в матеріалі. як перезавантажити iPhone.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань. обнулити його

  Скинути iPhone до заводських налаштувань потрібно в самих різних ситуаціях, особливо це актуально для вирішення проблем в роботі системи.

  Зробити це можна кількома простими способами і, при бажанні, додатково оновити версію iOS, щоб система працювала ще стабільніше.

  У попередньому матеріалі ми розглянули, як відключити Т9 на iPhone. Зараз ви дізнаєтеся в подробицях і з картинками, як скинути налаштування на iPhone або iPad швидко і без втрат.

  Важливо! Розглянемо кілька варіантів, в першому, просто скинемо установки, в другому, додатково видалимо і контент, тобто обнулив пристрій, а в третьому, видалимо все і оновимо прошивку.

  Як скинути настройки на iPhone

  В даному випадком будуть скинуто лише параметри телефону, які ви робили на ньому, а всі файли, додатки та контакти залишаться на місці.

  Відкрийте настройки, перейдіть в розділ «Основні» і зайдіть в групу «Скидання». Тут знаходяться всі потрібні нам опції.

  Щоб просто очистити поточні установки в системі, не чіпаючи весь контент, який є на даний момент на смартфоні. виберіть найперший пункт «Скинути всі налаштування» і далі введіть свій захисний код.

  Також, окремо тут можна очистити:

  • параметри мережі
  • словник клавіатури
  • Параметри екрану «Додому»
  • Геонастройкі

  Цікаво! Зручно використовувати саме цей варіант чистки, якщо виникли якісь проблеми в роботі системи або додатків. Часто допомагає вирішити їх, наприклад, при зависаниях камери.

  Повністю скидаємо настройки через Hard Reset

  Скидання через Hard Reset потрібен в такій ситуації: користувач забув пароль безпеки і не може деактивувати «Знайти iPhone». включена функція в свою чергу перешкоджає відновленню налаштувань через iTunes більш м’яким способом.

  Така операція не даремно називається «жорсткою» (Hard). скидання може привести до того, що всі особисті дані будуть втрачені. Тому звертатися до Hard Reset рекомендується тільки після того, як інші варіанти вже були перепробувані і успіхом не увінчалися.

  Поновлення за рішенням Hard Reset проводиться так:

  Підключіть гаджет до PC і запустіть iTunes в звичайному режимі.

  Введіть смартфон в DFU-режим в такий спосіб: затисніть одночасно кнопку «Додому» і кнопку включення і долічіть до 10. Потім відпустіть кнопку «Power» і продовжуйте утримувати «Додому» до характерного звуку підключення в iTunes. Після введення гаджета в режим DFU на його екран дивитися безглуздо. він буде просто чорним, без іконок і зображень.

  Зверніться до iTunes, і ви побачите, що вікно змінилося і доступною залишилася всього одна кнопка. «Відновити iPhone». Її і потрібно натиснути.

  Чекати, поки відбудеться відновлення початкових налаштувань, доведеться досить довго. близько 10 хвилин. Коли скидання буде закінчений, користувачеві належить вибрати один з двох варіантів: активувати гаджет заново або спробувати повернути вилучені дані через резервну копію в iTunes. Для реалізації другого варіанту потрібно перейти в розділ «Огляд» пристрою і натиснути кнопку «Відновити з копії».

  Далі в спеціальному віконці вам потрібно вибрати ту копію, яка вам найбільше підходить, і натиснути «Відновити».

  Як зробити скидання iPhone через iTunes?

  При необхідності скинути настройки через iTunes в першу чергу слід відключити функцію «Знайти iPhone» (якщо вона активована). Для деактивації на пристрої пройдіть по шляху «Налаштування». «iCloud». «Знайти iPhone» і переведіть тумблер в стан «ВИКЛ». Потім підключіть гаджет USB-кабелем до PC і дотримуйтесь такої простої інструкції:

  Клацніть по іконці «Пристрій», і ви опинитеся в розділі «Огляд».

  Натисніть кнопку «Відновити iPhone».

  У вікні натисніть «Відновити» ще раз. таким чином ви підтвердите запит.

  Після цього iTunes сам завантажить ПО на гаджет і поверне початкові налаштування iPhone. Час перезавантаження таким чином контакти, SMS, календарі, будильники і замітки не постраждають, а ось з файлами мультимедіа доведеться попрощатися.

  Як скинути iPhone до заводських налаштувань?

  На жаль, починаючі користувачі iPhone не завжди ощадливо підходять до завантаження додатків на пристрій. багато, захоплюючись достатком безкоштовного софта в AppStore, встановлюють все підряд, не замислюючись про корисність програм. Саме брак вільної пам’яті зазвичай є причиною, по якій iPhone починає працювати гірше: наприклад, зависає або мимовільно перезавантажується. Якщо такі «симптоми» проявилися, значить, пора «почистити» пам’ять пристрою. зробити це можна шляхом скидання iPhone до заводських налаштувань.

  Скидаємо iPhone через «Налаштування»

  Скинути налаштування на iPhone можна, взагалі не підключаючи гаджет до комп’ютера. потрібно діяти так:

  Зайдіть в «Налаштування» і виберіть розділ «Основні».

  Прокрутіть до кінця і виберіть підрозділ «Скидання».

  Ви побачите, що пристрій пропонує кілька варіантів скидання, серед яких:

  • Скидання налаштувань на iPhone. При такій операції вся особиста інформація, яку користувач зберігав на гаджет, залишиться на місці. А ось, скажімо, будильники і настройки стандартних додатків будуть скинуті. Ця короткострокова операція (скидання триває не більше 1 хвилини) може допомогти при періодичних зависаниях iPhone.
  • Стерти контент і налаштування. Скидання такого типу корисний, коли користувач Apple хоче подарувати або продати старий iPhone. Покупець отримує абсолютно «чистий» гаджет без слідів попереднього використання. в тому числі відбувається де-авторизація Apple ID. Така операція триваліша і займає близько пари хвилин (в залежності від того, наскільки «захаращена» пам’ять).
  • Скинути налаштування мережі. Ця операція допомагає, якщо після заміни SIM гаджет не може знайти мережу нового постачальника послуг і зайти в інтернет через 3G. Особиста інформація від такого скидання точно не постраждає.

  Перш ніж скинути налаштування iPhone, зверніть увагу на такі «правила безпеки»:

  • Перед скиданням (особливо другого, найтривалішого типу) Підзарядіть гаджет хоча б до 25-30%. Якщо iPhone «сяде» під час стирання даних, швидше за все, відновлювати його доведеться через iTunes і кабель.
  • iPhone з джейлбрейком (наприклад, Pangu) в результаті стирання контенту виявиться в «режимі вічного яблука». Знову ж знадобиться відновлення через iTunes з попереднім введенням гаджета в DFU-режим або Recovery Mode.

  Створення резервної копії. чи потрібно?

  Перш ніж скидати iPhone до заводських налаштувань, варто зробити резервну копію даних, що зберігаються на телефоні, за допомогою iTunes. тоді при необхідності важливу інформацію вдасться відновити. Створити резервну копію можна двома способами:

  У контекстному меню AppStore проходимо по шляху «Файл». «Пристрої». «Створити резервну копію».

  Натискаємо значок пристрою у верхній панелі і в розділі «Огляд» натискаємо «Створити копію зараз».

  Всі дані «воскресити» за допомогою резервної копії не вдасться. будуть доступні тільки:

  Ігри, програми та музика не будуть відновлені.

  На жаль, проблеми користувачів смартфонів не обмежуються зависаннями гаджетів. досить часто власники навіть таких захищених пристроїв, як iPhone, стають жертвами шахрайства: зловмисники дізнаються пароль безпеки, дистанційно змінюють його і приступають до шантажу і здирництва. ваш покірний слуга теж опинявся в такій ситуації. Про те, щоб перераховувати гроші, не може бути й мови. шантаж ніколи не закінчиться. а ось простий скидання до заводських налаштувань через iTunes допоможе залишити зловмисників «з носом». Головне. не нехтувати такою можливістю, як створення резервних копій: тоді навіть після «жорсткого» скидання ви зможете відновити важливі дані.

  Сброс настроек на айфоне до заводских, как обнулить iPhone и безопасно удалить iCloud

  Скидання iPhone через iTunes

  Ви можете повернути телефон до початкових налаштувань і за допомогою iTunes. Для це підключіть гаджет до комп’ютера, відкрийте iTunes і дочекайтеся поки програма знайде ваш девайс.

  Після вам досить перейти на вкладку вашого телефону і натиснути кнопку «Відновити iPhone». Якщо у вас була включена функція «Знайти iPhone», iTunes попросить відключити її. Вам залишиться послідувати прохання і відключити «Find My iPhone» в настройках iCloud, а на завершення також відмовитися від вибору раніше збережених резервних копій. Таким чином почнеться процес відновлення, який повністю очистить ваш девайс і поверне настройки до стандартних.

  Резервне копіювання

  Перш ніж обнулити iPhone 5 і стерти його налаштування, необхідно все перекинути на комп’ютер. зробити це можна за допомогою iTunes або iTools. Також існує варіант створення резервної копії в хмарі, він вам підійде в разі налаштованого аккаунта iCloud і можливості підключення телефону до інтернету через Wi-Fi.

  Всі ці нескладні маніпуляції описані в статті про створення резервних копій, тому, якщо для вас ця інформація буде нової, з матеріалом, перш ніж йти далі.

  Скидання всіх даних і налаштувань

  Тепер, коли ви все перенесли в надійне місце, можемо обнулити iPhone.

  • Відкриваємо «Налаштування», знаходимо «Основні» і опускаємося вниз, там ми побачимо «Скидання».
  • Переходимо в меню скидання. Перед нами відкривається 6 варіантів, а цікавить нас всього лише два. «Скинути всі налаштування» або «Стерти контент і налаштування».

  Якщо вибрати перший варіант, то ви не втратите своїх даних. фото, музику, контакти та інше, а лише повернете свій телефон до початкових установок. Ця функція потрібна для тих, у кого виникли проблеми з функціонуванням, наприклад, проблеми зі стільниковим зв’язком, настройками Інтернету і т.п. Так ви повернете телефон до початкових установок, без втрати даних.

  А для того, щоб повністю обнулити iPhone вам потрібен другий варіант. Натискаємо на нього і чекаємо виконання процесу, який триватиме від двох хвилин і більше, в залежності від завантаженості пам’яті. Таким чином, вам вдасться стерти все, що було на вашому iPhone, починаючи від налаштувань і закінчуючи приватними фотографіями. Тепер iPhone 5 чистий, як сльоза немовляти. І ви можете сміливо передавати його в інші руки.

  Скидання налаштувань iPhone і видалення даних

  Не хочеться починати цю статтю з ворожінь про те, навіщо вам знадобилося обнуляти iPhone, варто лише акцентувати увагу на тому, що меню скидання налаштувань і меню загального скидання знаходяться в одному і тому ж місці, тому в статті ми об’єднаємо вирішення обох питань єдине ціле.

  Ті з вас, хто шукає інформацію про звичайний скидання налаштувань. можете сміливо опускатися на один пункт нижче і споглядати докладну інструкцію. Іншим бажаючим стерти дані зі свого телефону, наприклад для продажу, хочемо запропонувати якусь послідовність дій, щоб потім не кусати лікті.

  Якщо ви вирішили, припустимо, змінити свій iPhone 5 на iPhone 6, то перед цим необхідно зробити три нехитрі процедури: резервне копіювання, скидання всіх даних і налаштувань з iPhone 5, перенесення інформації на новий i-гаджет.

  Перенесення інформації на новий девайс

  Після скидання налаштувань і контенту на старому смартофону, нам потрібно перенести їх на новий. Для цього нам будуть потрібні раніше створені резервні копії. Як ви пам’ятаєте, було два варіанти. через PC або хмара. Процес перенесення дуже схожий з відновленням iPhone з резервної копії, тому не будемо дублювати інформацію та просто надамо вам посилання на ту саму статтю.

  Ось ми і показали як стерти всі дані з вашого iPhone і, при необхідності, перекинути їх на новий. Як виявилося, нічого складного в цій процедурі немає. Бажаємо вам приємного користування!

  Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

  BETATECH.COM.UA 2022