Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як очистити історію на Honor 7а

Table of Contents

Як почистити телефон через комп’ютер (через USB)

Останній варіант видалення непотрібних файлів з внутрішньої пам’яті телефону. підключення до PC. Для цього вам знадобиться кабель miniUSB. Підключіть аксесуар до PC і зробіть наступні дії:

 • На телефоні виберіть дію «Передача файлів».
 • На комп’ютері відкрийте папку «Внутрішній накопичувач».
 • У ній знаходяться всі директорії і файли, наявні на телефоні або карті пам’яті. Видаляйте і сортуйте їх, як і в будь-якій іншій папці Windows.

SD Main

При вході в додаток натисніть кнопку «Сканування»:

Після закінчення сканування ви отримаєте детальну інформацію про кожного з розділів: сміття, система, додатки і бази даних. Після ви зможете очистити кожен з них окремо, натиснувши на плетінку, або запустити повну чистку. У SD Main також вбудований file manager, в якому ви зможете особисто керувати файлами на внутрішній пам’яті і microSD:

Як відключити голосовий помічник на Honor

Google Assistant. це справді вдалий асистент, який заснований на штучному розумі. Програма виступає поліпшеним варіантом старенького Google Now, головною відмінністю буде те, що помічник веде діалог з користувачем.

Використовуючи такий асистент, можна давати команди голосом для відправки дзвінка, написання SMS, отримати інформацію про погоду, знайти відповідний запит в мережі і т.д. Це дуже зручно, особливо якщо у вас немає можливості набирати текст руками.

Головним мінусом або ж недоробкою помічника вважається те, що програма не завжди правильно розпізнає мову, тому може виконати іншу команду або ж показати помилку. Тому багато хто відразу намагаються відключити цю функцію. Видалити помічника з вашого пристрою не вийти, тому що це системна служба Google. При цьому реально деактивувати опцію через опції телефону. Далі ми розглянемо наявні варіанти для відключення голосового асистента.

Як відключити голосовий помічник на Honor

Кожен користувач телефону знає про існування голосового асистента. Ця функція вважається стандартною для всіх телефонів з операційною системою Android. Неодмінно, час від часу сервіс може виручити і спростити пошук потрібного запиту, але буває, що він тільки заважає. Як деактивувати голосове управління на Honor? Що для цього необхідно зробити? Саме про методи відключення голосового асистента на Honor ми і поговоримо.

Ноутбук і комп’ютер

Для початку зупинимося на тому, як очистити історію браузера на комп’ютері, так як операції при цьому багато в чому схожі тим, які необхідно проводити і на Android пристрої. Щоб очистити історію необхідно перейти за посиланням www.Google.com/history і увійти в свій обліковий запис.

Ви потрапите на сторінку, на якій буде відображатися вся історія пошуку з цього аккаунта. Щоб її очистити, необхідно перейти в опції (натиснути на «шестерінку» у верхньому правому кутку і обрати меню «Опції»). Після чого з’явиться можливість очистити історію пошуку. Також на цій сторінці можна відключити відстеження історії системою.

До речі, скористатися мобільним браузером найзручніше на телефоні, спорядженому модулем 4G.

Використання вбудованих засобів браузера

Якщо універсальний метод здався для вас незручним або з якихось причин недоступний, очистіть браузер через його опції.

У будь-якому браузері є опції, які дозволяють видалити історію відвідувань, куки, кеш. Деякі з них пропонують навіть автоматизувати цей процес. наприклад, очищати дані при закінченні сесії. Давайте подивимося, як працює ця функція на прикладі популярних додатків.

способи чищення

Всі виставлені способи чистки ви можете використовувати абсолютно безкоштовно. Вибирайте відповідний метод залежно від виробника вашого аксесуара і версії операційної системи.

очистити, історію, honor

Провести очищення від непотрібних файлів можна наступними способами:

 • За допомогою вбудованого функціоналу;
 • Стороннім софтом для мобільного пристрою;
 • Через комп’ютер.

Також розберемося в способах чистки кешу і вірусів за допомогою спеціальних програм.

У майже всіх сучасних пристроях Samsung, Lenovo, Флай, Меизье і т. Д. (Незалежно від компанії і країни виробника) перевірити стан ОЗУ можна так:

 • Натисніть на системну кнопку (вона може розміщуватися зліва або праворуч). У вікні, ви побачите перелік всіх активних додатків (1), обсяг заповненої ОЗУ (2) і можливість її чистки (3).
 • Натисніть на хрестик, після цього вся зайнята додатками ОЗУ буде очищена. Системну пам’ять, яка застосовується ОС, очистити не можна.

Дізнайтеся яку історію пошуковики збирають з вашого телефону Honor про вас

Google і Яндекс. це величезна база даних, яка збирає дані від користувачів. Чим більше запитів ви вводите в рядку пошуку, тим більше фактів запам’ятовує пошукова система.

Розпізнає поведінку (наприклад, відвідувані соціальні мережі), звички і процеси покупок, реалізовані не тільки на комп’ютері, але і на смартфоні.

І це не секрет. Інтернет-гігант відкрито говорить про зберігання різних даних про користувачів.

READ  Як налаштувати телевізор Xiaomi 4s 43

Створюючи обліковий запис в одному з популярних сервісів під банером «G», ви автоматично погоджуємося збирати наші особисті дані, інформацію про створений контенті (наприклад, електронних листах, документах) або вжиті заходи (серед іншого, відео, які дивляться на YouTube).

На щастя, в обох випадках ми можемо заборонити Google стежити за нашою діяльністю.

Як видалити історію на телефоні huawei honor

«Взуття на танкетці», «Хорватія в останню хвилину», «Вибори в Німеччині». кожен день ми вводимо різні фрази пошукових системах Яндекс і Google на своєму телефоні Huawei Honor 10, на Honor 9 Lite, Honor 7а, Honor 7с, Honor 6а і так далі.

На основі призначених для користувача запитів Google та Яндекс робить висновки, які краще відповідають результатам і відображають персоналізовані оголошення. Якщо ми не хочемо, щоб це відбувалося, то можемо просто видалити історію пошуку в huawei honor 10, Honor 7

ПРИМІТКА: ви можете спокійно користуватися телефоном huawei honor без збереження історії. Робиться це просто і швидко. ось опис.

Як очистити історію пошуку Яндекса і Google

Ніяка обліковий запис в Google або Яндексі не дозволяє швидко видаляти історію результатів пошуку в телефоні Honor.

Просто зайдіть в Настройки у вікні браузера і очистіть всю історію переглядів за один раз. Ось картинка як це зробити в яндекс (значок три крапки. настройки. очистити дані. очистити дані).

Тепер подивіться, як зробити в хромі (три крапки. настройки. особисті дані. очистити історію).

Якщо ви не хочете втратити всю інформацію, ви можете вручну вибрати тільки історію пошуку або куки.

Ситуація стає трохи складніше, коли ви хочете видалити історію пошуку зі свого облікового запису.

Для цього нам потрібно перейти на google.com/history і перейти в розділ «Пристрій Android». За умови, що ви що раніше не відключали опцію зберігання історії даних, зібрану про нас. відображаються оголошення, переглянуті сторінки і т. Д.

З його допомогою ми також можемо видаляти окремі дані або застосовувати комплексну очистку. Як це зробити?

Видалення окремих елементів історії в телефоні Honor

Якщо ви ввели запит пошукової системи, яким ми не хочемо ділитися, вам не потрібно видаляти всю історію пошуку, щоб позбутися від неї.

На панелі «Мої дії» ви можете побачити всі попередні дії у вигляді окремих сесій, упорядкованих за датою.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати цікавить запит зі списку і перейти в розділ «Деталі».

Ви видаляєте небажану активність, наводячи курсор на триточковий символ і натискаючи опцію «Видалити».

У ситуації, коли певна дія мало місце в більш віддалений час, ми можемо шукати його, ввівши ключове слово в пошукову систему в верхній частині сторінки або використовуючи фільтр по даті.

Ви також можете видалити один запит без необхідності розробляти різні параметри на панелі «Мої дії».

Досить того, що ми увійдемо в будь-який сервіс і перейдемо на сайт пошукової системи. Якщо ви введете запит, який хочете видалити, в поле, поруч з підказками з’явиться кнопка «Видалити». Таким способом, ми зможемо виключити активність з вашої онлайн історії.

Очищення всієї історії в телефоні Honor

Видалення всієї історії з панелі «Мої дії» необоротно, тому варто подумати двічі, перш ніж ми приймемо рішення.

Відмова від збережених дій відбувається в кілька кроків. У верхній панелі справа знаходиться символ з трьох точок, в яких ми повинні натиснути. Потім перейдіть в категорію видалити активність по.

У спливаючому вікні ви можете видалити дані або послугу. Ми очищаємо вашу історію пошуку, вибираючи Весь період і Сервіс пошуку.

У ситуації, коли ми хочемо відмовитися від будь-яких дій, включаючи інформацію про покази реклами та відео на YouTube, ми просто вибираємо. Всі служби в спадному меню.

Видалити і відключити історію пошуку на телефоні Honor

Корисно знати, що всі елементи, які відображаються тут, можуть бути видалені. Якщо ви не хочете мати можливість перевіряти, які сторінки були знайдені, ми можемо відключити вкладку «Останні» і очистити її вміст.

Для цього торкніться трехточечного значка у верхньому правому кутку і виберіть «Налаштування» в спадному меню.

В налаштуваннях знайдіть опцію під назвою «Включити в останню чергу». Все, що нам потрібно зробити, це зняти цей прапорець, і потім ми підтвердимо видалення всієї історії кнопкою ОК.

Вміст цієї вкладки буде видалено, і в ній не буде збережено нічого нового.

Як переглянути історію Google пошуку на телефоні Honor

Ви часто шукаєте за допомогою міні-програми пошуку з домашнього екрану Honor? Подивіться, як переглянути історію сторінок, які шукали і відвідували.

Коли ви хочете швидко знайти щось в інтернеті на смартфоні Honor, зазвичай не запускаємо весь браузер Chrome або Яндекс, а використовуємо тільки віджет пошуку Google на головному екрані.

Приємно знати, що у додатку Google є власна історія пошуку, і ми можемо легко перевірити, що було вироблено в останній час. Як це зробити?

Це дуже легко зробити, хоча цей параметр не видно на перший погляд, тому ви можете пропустити його. Щоб перевірити свою недавню історію пошуку в Google, натисніть віджет пошуку.

З’явиться екран пошуку Google. Кольоровий значок «G» з’являється поруч з вікном пошуку. Натисніть, щоб перейти в додаток Google.

САМЫЙ ХУДШИЙ HONOR В ИСТОРИИ. HONOR 7A. ПОЛНОЕ ДНИЩЕ!

Коли ви це зробите, ви побачите повний екран додатка Google та інші функції.

У самому низу екрану знайдете панель інструментів з різними вкладками. За замовчуванням ви перебуваєте на першій вкладці. Натисніть значок карти поруч зі значком налаштувань.

Тепер з’явиться вся вкладка. Тут можете знайти всі ваші пошуки. Ви можете точно побачити, яка фраза пошуку була введена разом з результатами пошуку.

READ  Як видалити акаунт на Honor 8

Це ще не все. на додаток до самої пошукової фразі ви можете перевірити сторінки з введених вами результатів пошуку.

Все, що вам потрібно зробити, це доторкнутися до значка в правому нижньому кутку вікна попереднього перегляду. «Недавні».

Наступні вкладки будуть відображатися з попереднім переглядом, що показує, що ми вибрали по черзі і які посилання ми ввели з пошукової системи.

Таким чином, ви можете перевірити, що в останній раз шукали і які зі знайдених сторінок ви відвідали.

Для чого пошуковики використовує історію пошуку в телефонах Honor

Очищення історії пошуку означає, що пошуковик перестає використовувати інформацію про дії для поліпшення процесів, корисних для користувачів.

Всупереч зовнішнім виглядом персоналізація реклами. не єдина мета аналізу історії запитів.

Завдяки фразам, введеним в пошукову систему користувачами інтернету, пошукова система може виправляти запити, в тому числі з точки зору помилок або орфографічних помилок, для створення більш точних результатів.

На цій же основі пошукова система використовує запити автозаповнення. Як це виглядає на практиці?

Пошукова система пропонує залишок фрази відповідно до повторюваним шаблоном або попередніми записами користувача.

Наприклад, якщо ви шукали «результати лото» кілька разів поспіль, пошуковик запропонує весь запит швидше, ніж ви думаєте. успіхів.

Як очистити пам’ять на телефоні Honor

Як очистити Honor. ця інформація стане в нагоді кожному власнику. Пам’ять пристрою закінчується швидко, і в самий невідповідний момент може виявитися що немає місця, щоб сфотографувати важлива подія або встановити потрібну програму.

методи очищення

Ресурси системи можуть займати різні файли і програми. Щоб вивільнити пам’ять, потрібно.

 • зупинити зайві фонові програми;
 • очистити кеш і історію браузера;
 • видалити або перенести на SD-карту (або в хмару) призначені для користувача файли;
 • знести непотрібні програми;
 • очистити кеш операційної системи.
очистити, історію, honor

Перед тим, як очистити пам’ять в телефоні Honor 10 Lite варто проаналізувати, які дані або програми вживають максимальну кількість ресурсів, щоб не витрачати час на дрібні файли.

Видалення непотрібних програм

Додатки та їх поновлення займають багато пам’яті смартфона, тому не варто зберігати «про запас» встановлені утиліти. Якщо включення програми використовувалася пару місяців. значить вона і не потрібна. Як очистити телефон Honor 7a від зайвих додатків:

 • Відкрити «Налаштування».
 • Перейти в розділ «Додатки та повідомлення».
 • Розгорнути меню «Додатки».
 • Вибрати непотрібну програму або гру і натиснути «Видалити».

Системні і деякі фірмові утиліти неможливо знести, їх можна тільки призупинити.

Очищення кешу системи

Кеш-файли збирає не тільки браузер, а й сам Android. Відомості про налаштування програм, звіти та інші дані про додатки накопичуються в системі, і іноді залишаються там навіть після видалення відповідної утиліти.

Один з найбільш «безболісних» способів, як очистити пам’ять Honor 7а, що не зачіпає ніяких важливих даних. це видалення зайвих службових файлів. Щоб почистити кеш Android від «сміття», потрібно:

 • відкрити меню «Пам’ять» в настройках смартфона;
 • перейти в розділ «Дані кешу»;
 • погодитися з підтвердженням видалення.

Очищення може зайняти кілька хвилин, в залежності від завантаженості кеша.

Види пам’яті на мобільних пристроях

На всіх смартфонах, в тому числі і Honor, є три типи пам’яті:

 • Read-only Memory. місце, зарезервоване під операційну систему. Його користувачі не можуть змінювати або видаляти дані ROM.
 • Random Access Memory (RAM). оперативний розділ, в якому зберігаються і перезаписувати файли, необхідні для роботи додатків. Його ще називають ОЗУ (оперативне запам’ятовуючий пристрій).
 • Внутрішня пам’ять. всі призначені для користувача матеріали: програми, фото, відео та інша інформація.

Як дізнатися, скільки пам’яті зайнято? Подивитися статистику завантаженості Honor або Huawei можна в меню налаштувань в розділі «Пам’ять». Кольорова шкала відображає обсяг, зайнятий кожною категорією, а список під нею. дає розшифровку даних.

Очищення кешу та окремих додатків

Кожна відкрита веб-сторінка залишає свої системні файли в кеші браузера, щоб наступного разу швидше завантажуватися. Це корисна функція, але при активному серфінгу в мережі розмір сховища не особливо корисних даних може досягати декількох гігабайт. Як очистити пам’ять на Android Honor 7а, звільнивши кеш браузера:

 • Закрити всі зайві вкладки.
 • Відкрити «Налаштування» і вибрати категорію «Додатки».
 • Знайти в списку назву браузера і клікнути по ньому.
 • Натиснути «Очистити кеш», і дочекатися завершення процесу. (Кнопка «Очистити дані» видалить всі налаштування програми).

Аналогічним чином можна вручну обнулити кеш будь-якої програми або гри, щоб позбутися від повідомлення про те, що пам’яті недостатньо.

Процес очищення кешу на будь-яких моделях Honor: 7, 7a, 9a, 10i, 10 Lite, або 10 Pro буде однаковим.

видалення повідомлень

SMS-повідомлення і чати месенджерів займають дуже багато місця (особливо, якщо в них містяться графічні або відеофайли). Щоб не довелося в самий невідповідний момент шукати відповіді на запитання «Як очистити пам’ять на Honor?» варто завести звичку періодично звільняти все чати. При цьому цінну інформацію можна відразу зберігати в текстовий файл або папку на пристрої.

Важливі повідомлення в WhatsApp можна позначати вибрані, тоді після очистки чату вони залишаться на місці (для цього при видаленні потрібно вибирати пункт «Все, крім обраних»).

Використання сторонніх додатків

Основна функція всіх названих вище додатків практично однакова: вони видаляють із системи тимчасові файли, тобто чистять кеш. Очищення може здійснюватися одним дотиком в автоматичному або ручному режимі (App Cache Cleaner, Майстер очищення кеша). Крім цього програми можуть видаляти старі і непотрібні файли, а також переносити додатки і їх компоненти на карту пам’яті (App Cache Cleaner). А деякі, наприклад, Power Cleaner, вміють також прискорювати систему, регулювати температуру процесора і багато іншого.

Обговорення способів звільнення внутрішньої пам’яті смартфона від непотрібних файлів було б неповним без такого пункту, як очищення історії в браузері.

Що мається на увазі під очищенням?

Насамперед мається на увазі очищення кеша. тієї частини операційної пам’яті телефону, в якій при активному використанні пристрою накопичуються різні файли. Це можуть бути дані, які залишаються після завантаження веб-сторінок. Наприклад, різні графічні елементи, зображення, скрипти або файли медіа. Також це можуть бути дані, які залишаються в кеші після запуску і роботи з встановленими на телефон додатками.

READ  Як налаштувати телевізор Samsung на цифрове

Кожна програма теж має власний кеш. Завдяки кеш-пам’яті і містяться там файлів завантаження інтернет-сторінок, які ви часто відвідуєте, і програм, якими ви постійно користуєтеся, відбувається набагато швидше. Для того щоб досягти найбільшого ефекту і поліпшити швидкодію смартфона, необхідно регулярно очищати його внутрішню пам’ять.

Очищення кеш-пам’яті на Honor

Можливість виходити в інтернет зі смартфона зробила наше повсякденне життя значно простіше. Вийти можна в будь-який момент за винятком рідкісних випадків, коли ми знаходимося поза зоною дії мережі. Сучасні телефони стали в багато разів могутніше і надійніше. Однак, все одно, після закінчення деякого часу пристрою на Android можуть почати працювати повільніше. Зазвичай уповільнення при завантаженні додатків і відновленні екрана браузера під час інтернет-серфінгу вказує на те, що мобільна операційна система потребує очищення.

Способи очищення кешу на телефонах Honor

Для того щоб звільнити оперативну пам’ять пристрою від нагромадилося «сміття» можна використовувати кілька способів:

Как очистить память на хонор 7 а

 • стандартний, за допомогою вбудованих засобів, наявних на телефоні;
 • спеціальні додатки, які встановлюються окремо.

Очистити кеш на Honor стандартним способом можна так:

 • Заходимо в «Налаштування» телефону.
 • Відкриваємо розділ «Пам’ять. Пам’ять, Очищення пам’яті». У вікні буде відображатися докладна інформація про використаної та вільної внутрішньої пам‘яті пристрою. Нас цікавить опція «Очищення пам’яті», що стоїть в самій нижній частині цього вікна.
 • Натискаємо рядок «Очищення пам’яті». Відкриється нове вікно, в якому пропонуються додаткові настройки і опції глибокого очищення.
 • Налаштування очищення кешу приховані під іконкою у вигляді шестерінки, вона знаходиться у верхній правій частині екрана. Натискаємо на цю іконку.
 • Тепер необхідно встановити перемикач функції «Автовидалення» в положення «вкл.». Для переходу до попереднього вікна натискаємо стрілку назад
 • У вікні «Очищення пам’яті» ми бачимо ту кількість мегабайт внутрішньої пам’яті, яку можна звільнити. Можна на цьому екрані натиснути кнопку «Очистити». Але система також дає нам можливість більш детально вивчити інформацію про стан пам’яті. Для цього натискаємо на «Перегляд вільної пам’яті і кеша». Цей рядок знаходиться безпосередньо під відображуваним об’ємом пам’яті, яку можна очистити.
 • Ми потрапляємо в розділ «Відомості», в якому галочками можна відзначити всі пункти і додатки, які будуть очищені. Для виконання цієї операції натискаємо кнопку «Очистити».

Крім стандартного на телефонах Huawei Honor є ще один вбудований інструмент для очищення того розділу внутрішньої пам’яті, яка називається кешем. Це опція “Wipe Cache Partition” і знаходиться вона в меню “Recovery” (Відновлення).

Сброс на заводские настройки смартфона Honor 7A. Ремонт Honor DUA-L22. Часть 1

В основному очищення кешу через меню відновлення проводиться в більш серйозних випадках. Наприклад, перед установкою нової прошивки, коли потрібно почистити систему від залишкових даних, які можуть негативно вплинути на процес установки. Такий спосіб очищення в принципі теж можна назвати стандартним, так як він застосуємо для будь-якої моделі Huawei / Honor (5c, 6, 6а, 7, 7а, 7c, 8c, 8х, 9, 10 та ін.).

Очищення кеш-пам’яті телефонів Honor за допомогою опції Wipe Cache Partition:

 • Вимикаємо телефон (кнопкою харчування або через екранне меню).
 • Одночасно натискаємо і утримуємо дві кнопки. збільшення гучності і харчування. Через кілька секунд спрацює вібромотор телефону, і на екрані з’явиться меню Recovery (в ньому три пункти). Тепер кнопки можна відпустити.
 • Переходимо до пункту Wipe Cache Partition, натискаючи кнопку зменшення гучності.
 • Натискаємо кнопку харчування для підтвердження вибору. Запускається процес очищення і форматування розділу кеш-пам’яті.
 • Чекаємо, поки очищення нічого очікувати виконано, і на екрані знову не відобразиться меню Recovery.
 • Для виходу з режиму відновлення натискаємо перший пункт. Reboot system now. Телефон перезавантажиться і увійде в звичайний робочий режим.

Як видалити історію запитів в мобільному інтернет-браузері

Вище ми вже говорили про те, наскільки комфортно стало користуватися інтернетом при появі в нашому житті таких компактних пристроїв, як смартфони. Але так само, як і стандартний веб-браузер, який встановлений на PC або ноутбуці, мобільний браузер теж містить список сайтів, які ми відкриваємо навмисно або випадково. Коли додаток, яке відкриває нам простори інтернету, запам’ятовує адреси улюблених нами веб-сторінок. це дуже зручно. Але іноді історія відвідування сайтів може спровокувати незручну ситуацію. Що потрібно зробити, щоб видалити історію пошуку?

 • Відкрийте Яндекс браузер, тапніте значок у вигляді трьох ліній, щоб відкрити вкладку зі списком додаткових опцій
 • Тапом по «шестерінці» відкрийте «Налаштування».
 • Прокрутіть вниз до меню “Конфіденційність”.
 • Поставте галочку напроти пункту «Зберігати історію» (можна відзначити і інші пункти в цьому меню, які ви хочете очистити).
 • Натисніть кнопку «Очистити дані»
 • У вікні відзначте пункти «Історія» і «Кеш».
 • Тапніте кнопку «Очистити дані» в нижній частині екрана.

Як очистити історію в браузері Chrome:

 • Запустіть браузер Chrome, тапом по значку (три точки) відкрийте меню з опціями.
 • Виберіть «Налаштування» «Додаткові настройки».
 • Далі перейдіть в розділ «Конфіденційність» «Історія».
 • Тапніте «Очистити історію».
 • Відкриється вікно вибору часового періоду, який потрібно очистити. Якщо хочете очистити історію повністю, ставте галочку напроти пункту «Весь час».
 • Відзначте галочкою пункт «Історія переглядів».
 • Тапніте «Видалити дані».

Все, історія відвідування сайтів видалена, ви можете не хвилюватися, що її побачить хтось сторонній.

BETATECH.COM.UA 2022