Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як очистити кеш на Samsung а 50

способу почистити кеш на телефоні Samsung Galaxy a50 / a51

Samsung А50 і А51 наділені безліччю можливостей, які забезпечують стабільність і швидкість роботи.

Тільки протягом деякого часу вони починають працювати повільніше, і головною причиною цього можуть бути безлад і файли кеш, які збиралися за цей час.

Тому стає важливо позбутися від них. очистити для підвищення продуктивності, стабільності та усунення найбільш поширених помилок.

По суті, файли кеш вибираються і запускаються додатками і іграми, які є у вас на телефоні.

Це допомагає безперешкодно представляти дані або інформацію користувачам, тому користувачам не потрібно довго чекати.

Коротше кажучи, файли кеш використовуються для загального поліпшення, але вони використовуються протягом певного періоду часу і після цього стають марними і не стираються автоматично.

Ви повинні виконати певну дію, щоб видалити файли кеш на своєму смартфоні Samsung Galaxy a50 / a51 інакше вони можуть викликати різні проблеми, пов’язані з продуктивністю і стабільністю.

Більшість користувачів відзначають зниження продуктивності і нестабільність призначеного для користувача інтерфейсу.

Очищення кеша Відкалібруйте продуктивність і стабільність. На відміну від скидання налаштувань, вона не зашкодить жодній файлу і з додатком.

Samsung А50 / А51 забезпечує різні способи видалення файлів кеш. Ви можете очистити в окремих додатках, або повністю.

Перший спосіб. очистити кеш в окремих додатках

Щоб видалити кеш на Galaxy A50 або А51, не обов’язково потрібно сторонні додатки. Цей мобільний телефон полегшує цю можливість.

Вам потрібно використовувати «Налаштування». Потім перейдіть вниз і торкніться «Додатки». побачите список.

Натисніть на додаток, в якому хочете очистити кеш. Я для прикладу візьму «Калькулятор». Натискаємо на нього.

Тепер прокручуємо вниз поки не побачимо «Пам’ять». Натискаємо. Тепер можна подивитися скільки накопичилося тимчасових файлів і при бажанні очистити.

Цей спосіб корисно використовувати, якщо певні програми поводяться ненормально і викликають різні проблеми.

Таким простим чином, замість виконання цієї дії по всій системі, можна очистити кеш цього конкретного додатка або декількох.

Другий спосіб. очистити весь кеш додатком

Другий спосіб полягає в установці додаткового додатка з маркету гугла. Якщо написати «Очистити кеш», то вам буде надана багато.

Я рекомендую вибрати «Майстер очищення». Після установки натисніть «Відкрити». Програма попросить дозволу. виберіть «Дозволити».

очистити, samsung

Далі вона миттєво просканує систему і надасть вам інформацію. Якщо захочете видалити те, що вона вважала зайвим то це просто.

Внизу праворуч побачите значок «Кошик». Натисніть на нього і миттєво все тимчасові файли підуть в історію

Третій спосіб. очистити кеш кнопками

Ще одним способом стерти всі файли кеш одночасно можна через режим відновлення. У режимі відновлення є опція. Очистити розділ кеша за один раз.

Якщо ви виявите, що вся продуктивність була порушена і часто стикається з проблемами стабільності, то це допоможе вам вирішити ці проблеми.

Це калібрує загальну продуктивність і наближає її до стандартної і не зашкодить ні вашому додатку, ні грі.

Ця дія допомагає вирішити більшість проблем, таких як лаги, зависання, цикли завантаження, випадкові перезавантаження, збої програми та багато інших.

Тому, коли наступного разу ви зіткнетеся з такими проблемами, ви можете спробувати цей метод, щоб побачити, усуває він ці проблеми.

READ  Чи можна розмовляти по бездротових навушників

Для цього вимкніть ваш телефон Samsung А50 або А51. Потім натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності і харчування одночасно протягом декількох секунд.

Відпустіть їх, як тільки з’явиться логотип Samsung 50 або А51. Якщо з’являється екран попередження, натисніть кнопку збільшення гучності, щоб підтвердити свої дії.

У режимі відновлення виберіть «wipe cache partition» і натисніть «Харчування». Вийдіть з режиму відновлення після завершення цієї дії.

Ось і все, ви успішно видалили весь кеш на вашому телефоні. Це повинно виправити більшість помилок і проблем на вашому телефоні.

Найголовніше, що ця дія звільнить достатню кількість внутрішнього простору пам’яті, яке ви можете використовувати для інших цілей.

На цьому моє керівництво закінчується, і я сподіваюся, що ви знайшли цей урок корисним. Буду радий допомогти вам в подальшому. Вдалого дня!

Що таке кеш?

Кеш. це тимчасові файли, які прискорюють роботу смартфона. Вони зберігаються в пам’яті для подальшого використання операційною системою і додатками. Як ви вже могли здогадатися, є два види кешу: системний і кеш додатків. Хоча його метою є зробити ваш смартфон Galaxy швидшим, він також може викликати різні проблеми в роботі програмного забезпечення. Тому, необхідно регулярно виконувати очищення.

Як очистити кеш на смартфоні Samsung Galaxy

Якщо ви зовсім не знайомі з тим, як очистити кеш на Samsung Galaxy, тоді сьогодні ми пройдемо по основним принципам: що таке кеш, яким він буває і як виконати очистку кешу даних на Android-пристрої.

Як очистити системний кеш на Samsung Galaxy

Якщо саме операційна система Android поводиться дивно, а не одне або два додатки, ви, можливо, спробувати очистити системний кеш. Ми рекомендуємо робити це кожен раз, коли ви оновлюєте свій смартфон до більш нової версії ОС. Це допомагає запобігти появі різного роду проблем з програмним забезпеченням.

  Вимкніть телефон через меню харчування. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки “Гучність вгору”, “Додому” і “Харчування”.

 • Після цього ви повинні побачити синій екран, а потім автоматично перейти в рекавери.
 • Використовуйте кнопки управління гучністю для переміщення вниз і вгору. Виберіть, таким чином, пункт “Wipe Cache Partition”, а потім натисніть кнопку “Живлення”, щоб підтвердити.
 • По завершенню процесу внизу екрана з’явиться жовтий напис “Cache wipe complete”.

  Тепер ви можете перезавантажити Samsung Galaxy, вибравши в меню “Reboot system now”. Потім натисніть кнопку “Живлення”, щоб підтвердити.

 • Перезавантаження може зайняти деякий час, тому запасіться терпінням.
 • Тепер ви знаєте як очистити кеш на вашому смартфоні. Якщо у вас виникли якісь питання. пишіть нам!

  2 способа на самсунг а50 или а51 очистить кэш

  Способи очищення кешу на Samsung Galaxy A50

  Samsung Galaxy A50 пропонує своїм власникам кілька способів видалення сміття, до якого належить кеш. Користувач може виконати операцію як вбудованими засобами (вручну або автоматично), так і через спеціальні програми. Більш детально процес описаний в статті “Як очистити кеш на Android”

  Ручне очищення кешу

  Оскільки тимчасовий буфер формується додатками, здійснити задумане можна шляхом почергової ручної очистки кешу окремих програм. Для цього знадобиться:

  Очищення тимчасового буфера не варто плутати зі скиданням даних програми. У першому випадку видаляються тільки зайва інформація, а в другому. налаштування облікового запису та інші важливі параметри.

  Використання спеціальних додатків

  Якщо з якихось причин вбудовані засоби Samsung Galaxy A50 не дозволяють здійснити очистку тимчасового буфера, рекомендується звернутися до допомоги спеціальних програм. Google Play пропонує широкий вибір програмного забезпечення, а найбільш популярними виглядають наступні програми:

  • KeepClean;
  • Cleaner;
  • CCleaner.

  Как Очистить Память Телефона | Как Очистить КЭШ | Samsung Galaxy A50

  Всі програми працюють за схожим принципом. Тому досить розглянути алгоритм таких додатків на прикладі CCleaner. Утиліта є однією з найбільш затребуваних і доступна як на смартфонах, так і на комп’ютерах.

  Очищення сміття через CCleaner здійснюється наступним чином:

  • Відкрийте програму і дозвольте доступ до пам’яті пристрою.
  • Натисніть кнопку «Швидке очищення».
  • Дочекайтеся закінчення сканування і відзначте ті файли, від яких потрібно позбутися.
  • Натисніть кнопку «Завершить чистку».
  READ  Samsung Smart TV установка додатків

  Після завершення видалення кешу на екрані з’явиться інформація про успішне виконання операції. Потім можна видалити CCleaner або вийти із програми для здійснення повторного очищення.

  Автоматичне очищення через налаштування

  Телефон Samsung Galaxy A50 володіє корисною особливістю, яка дозволяє не витрачати вільний час на очистку cache окремих програм. Система здатна самостійно визначити перелік зайвих файлів і видалити їх. Для автоматичного видалення сміття потрібно:

  • відкрити параметри.
  • Перейти в розділ «Пам’ять».
  • Натиснути кнопку «Очищення».
  • Дочекатися закінчення сканування.
  • Видалити запропоновані файли.

  Тестування системи займе не більше 1-3 хвилин. Після цього смартфон Samsung Galaxy A50 надає власнику список додатків, для яких можна виконати очистку кешу. Користувач має право відмовитися від видалення сміття окремих програм, якщо йому важлива швидкість запуску ПО.

  Як почистити кеш на Samsung Galaxy A50

  У процесі використання пам’ять Samsung Galaxy A50 поступово заповнюється. Щоб звільнити місце на внутрішньому накопичувачі не обов’язково видаляти мультимедійні файли. Досить почистити кеш на телефоні Samsung Galaxy A50, після чого пам’яті стане набагато більше.

  Що таке кеш, і для чого він потрібен

  Кеш (cache). це проміжний накопичувач, який збирає дані для більш швидкого доступу до них. Важливість подібного сховища можна проілюструвати на прикладі браузера. Наприклад, власник Samsung Galaxy A50 часто відвідує один і той же сайт. При першому переході на ресурс відкриття сторінки займає 3 секунди, а при наступному відвідуванні. 1 секунду. Таким чином, кеш дозволяє економити час.

  Cache збирається різними додатками. Це не тільки браузери, але і програми для обробки зображення, відеоредактори, соціальні мережі та ігри. Незважаючи на очевидну користь кешу, тимчасовий буфер має істотний недолік. Він займає велику кількість вільного місця у внутрішній пам’яті.

  Оскільки в cache не потрапляють важливі файли (наприклад, паролі від облікових записів або мультимедіа), від нього можна позбутися без будь-яких наслідків. Так володар Samsung Galaxy A50 не тільки отримає додатковий простір на внутрішньому накопичувачі, але і прискорить роботу пристрою.

  Як часто потрібно чистити кеш

  Cache. це не тільки важливі дані, що дозволяють швидше запускати додатки, але і сміття, що займає вільне місце в пам’яті Samsung Galaxy A50. Тимчасовий буфер щодня поповнюється, і швидкість появи нового сміття залежить від того, наскільки активно власник використовує свій телефон.

  У профілактичних цілях рекомендується чистити cache щомісяця. Але в деяких ситуаціях видалення сміття буде обов’язковим. Наприклад, коли:

  • девайс глючить і працює нестабільно;
  • у внутрішній пам‘яті залишилося менше 20% вільного місця;
  • не запускаються окремі додатки.

  У разі якщо жодна з умов не дотримано, можна сміливо обійтися без очищення кеша. Але слід пам’ятати, що наявність великої кількості сміття проявляється в самий невідповідний момент, тому про профілактичні заходи також не варто забувати.

  Очищення через додатки

  • запустіть Clean Master (або будь-яку іншу схожу утиліту);
  • натисніть на кнопку «Старт»;
  • поставте галочки навпроти напису «Непотрібний кеш». Система почне проводити сканування і виявить файли, які можна видалити без збитку для працездатності пристрою;
  • натисніть «Очистити сміття»;
  • на додаток до цих дій можете розгорнути вкладку «Очистити ще» і вибрати «Ескізи»;
  • ще раз натисніть «Очистити сміття».

  Очищення сміття дозволяє не тільки позбутися від непотрібного кеша, але і зберегти всі програми в оптимальному стані. Як і у випадку з браузером, деякі додатки при першому запуску можуть включатися довше звичайного.

  Як почистити кеш на Android Samsung

  Кеш. прихований розділ пам’яті на смартфоні, який зберігає в собі файли, які в подальшому використовуються ОС і додатками для швидкого виконання операцій. Кожна програма при установці створює кеш, обсяг якого збільшується в міру користування телефоном. Один додаток (наприклад, браузер) може зберігати кеш розміром від 1 МБ до 5-6 Гб. А значить, періодично смартфон потрібно очищати від непотрібних файлів. Зі статті ви дізнаєтеся, як почистити кеш на планшеті і телефоні Samsung Galaxy.

  варіанти очищення

  Є кілька способів очистити кеш на Android Samsung. Нижчеописані варіанти актуальні для більшості телефонів Samsung Galaxy, включаючи:

  • J3;
  • J4;
  • J5;
  • J6;
  • J7 і новіше;
  • А5;
  • А6;
  • А8;
  • А10;
  • А20;
  • А30;
  • А40;
  • А50;
  • А51 і новіше;
  • S5;
  • S6;
  • S7;
  • S8 і новіше.
  READ  Як очистити список викликів на Xiaomi redmi

  Ручне очищення

  Основна частка кешу набирається в месенджерах, розміщення відеофайлів інших додатках, якими ми часто користуємося (наприклад, ВК, Viber і ін.). Тому далі про те, як видалити файли вручну:

  • в настройках відкрийте «Менеджер програм»;
  • виберіть потрібну програму;
  • відкриється сторінка з відомостями про те, скільки пам’яті займає програма;
  • після відкрийте «Пам’ять» та натисніть на кнопку «Очистити кеш».

  Це був спосіб для вибіркової очищення. Якщо потрібно видалити кеш з усіх додатків, ви також можете зробити це вручну:

  • в настройках телефону перейдіть в пункт з оптимізацією;
  • в нижній частині екрана натисніть «Пам’ять» (або «Сховище»);
  • натисніть на три крапки в правому верхньому куті, потім перейдіть в «Налаштування пам’яті»;
  • на сторінці, знайдіть «Кешовані дані» і очистіть їх.

  Розпочнеться очищення кешу, по завершенні якої на телефоні з’явиться багато вільного місця.

  Очищення кеш-пам’яті в браузері

  У міру використання девайса кеш накопичується в інтернет-браузерах. Очистити його можна в пару кліків (як приклад взяти Google Chrome):

  • відкрийте потрібний браузер і клацніть на три крапки, розташоване у верхній частині екрану;
  • в відкритому розділі натисніть на кнопку «Історія»;
  • клікніть «Очистити історію»;
  • далі в розділі «Основні настройки» поставте галочки навпроти всіх пунктів (історія, кеш, cookie);
  • залишилося налаштувати «Часовий діапазон». Ви можете очистити кеш як за останню добу, так і повністю. Натисніть на значення «Весь час», потім тапніте по клавіші «Видалити дані».

  По завершенні процедури кеш браузера буде очищений. До того ж до виконаним діям ви можете очистити інформацію про роботу додатка, включаючи збережені логіни і паролі. Для цього:

  • клікніть по кнопці «Додаткові»;
  • поставте галочки навпроти всіх пунктів;
  • натисніть на синю клавішу «Видалити дані».

  Увага! Після очищення кешу в браузері деякі сторінки будуть запускатися трохи довше, ніж раніше. Така проблема зникне вже після першого завантаження.

  Очищення через рекавери

  Якщо ви вирішили прибрати кеш внаслідок будь-яких збоїв, то їх причина може бути в нестабільній роботі операційної системи. Найбільш ефективний спосіб. чистка через рекавери.

  Как очистить кэш на Самсунге?

  Варто зазначити, що в такому випадку кеш буде очищено з усіх встановлених програм, включаючи заводське ПО і оновлення. Виконуйте процедуру тільки в разі, якщо інші способи не допомогли.

  • вимкніть телефон.
  • Вам буде потрібно перейти в меню рекавери. Для цього затисніть клавішу «Додому», а також кнопки збільшення гучності і включення пристрою. Комбінація залежить від моделі девайса.
  • Натискаючи на кнопку зменшення гучності, знайдіть розділ «Wipe cache partition». Потім клікніть по клавіші включення, щоб вибрати його.
  • Розпочнеться автоматичне очищення кешу.
  • По завершенні процедури натисніть на напис «Reboot system now» для перезавантаження пристрою.

  Зверніть увагу! Ми рекомендуємо чистити кеш кожен раз при оновленні операційної системи. Це не тільки допомагає позбутися від зайвого сміття, а й запобігає можливості появи проблем в роботі ПО.

  Також в меню рекавери є кнопка «Wype data / Factory reset». Натиснувши на неї, ви зможете повернути телефон до заводських налаштувань. Разом з цим з пам’яті втечуть всі встановлені вами гри, програми і кеш. Якщо вам важлива інформація, що міститься в телефоні, не натискайте на цю кнопку і суворо дотримуйтесь описаної вище інструкції.

  Якщо вам потрібно очистити кеш з 2-3 програм, то простіше за все це зробити вручну в налаштуваннях телефону. Якщо ж ви збираєтеся чистити системні файли, рекомендуємо виконувати дії вкрай обережно. Не натискайте на незнайомі кнопки в меню рекавери, т. К. Це призведе до серйозних наслідків (аж до повернення до заводських налаштувань).

  BETATECH.COM.UA 2022