Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як очистити оперативну пам’ять на Xiaomi

Table of Contents

Другий метод: очищення за допомогою програми SD Maid

SD Maid. найкраща програма для очищення сміття на смартфоні Android. Її функціонал дозволяє видаляти файли, про існування яких ви, швидше за все, навіть і не знали. Програма видаляє не особисті дані, такі як фото, відео, ігри та програми, а очищає сміття, який зовсім не потрібен в системі. це:

 • Кеші програми;
 • Залишкові файли, які не були видалені після видалення будь-якої програми або гри;
 • Небажані файли і непотрібні резервні копії.

Після скачування відкриваємо і бачимо основну область, в якій ми і будемо працювати.

Тут все просто. Є 4 основні пункти, які додаток сканує, а потім очищає. це:

 • Системні файли;
 • сміття;
 • Додатки (кеш і залишкові файли);
 • База даних.

Натискаємо кнопку «Сканування» і починається пошук «сміття», після чого SD Maid видає результат пошуку і пропонує перевірити що можна видаляти, а що ні.

Якщо SD Maid сприйняв потрібні вам дані як сміття, то в цьому меню можна і потрібно все виправити. Але, як правило, додаток вкрай рідко помиляється і видаляє тільки реально непотрібні файли і кеш.

способу очищення пам’яті на смартфоні Xiaomi

В процесі експлуатації пам’ять телефону Xiaomi засмічується різними непотрібними файлами. Це можуть бути тимчасові файли програм, які залишаються самі по собі, шкідливі програми, що залишають після себе багато непотрібного сміття в корені операційної системи, файли формату APK, які після установки по суті більше не потрібні, а користувачі забувають їх видалити. Весь цей сміття сильно захаращує ОС Android. Розберемо 3 найефективніших методу очищення пам’яті смартфона Xiaomi, які рекомендується використовувати.

Перший метод: за допомогою системного функціоналу

Можна скористатися вбудованими можливостями системи Android і оболонки MIUI від Xiaomi. У цьому випадку нам не доведеться нічого завантажувати і встановлювати, так як в ОС Android присутній зручна вбудована функція очищення даних. В результаті подібних дій вдається позбутися близько 90% сміття з пам’яті телефону і звільнити більше ніж 1 GB в залежності від обсягу пам’яті і ускладненості ситуації.

Потрібно зайти в «Налаштування» смартфона. Зробити це можна, натиснувши на шестірню, яка доступна в шторці повідомлень або запустивши «Налаштування» через відповідний ярлик на робочому столі. Далі шукаємо пункт «Сховище» і відкриваємо його:

У цьому розділі ми побачимо поділ всіх даних на типи. Всього є 7 пунктів. Але користувачеві доступно 6, а саме:

 • Фото і відео;
 • музика;
 • ігри;
 • Фільми і серіали;
 • Інші додатки;
 • файли.

Відкриваючи той чи інший пункт, ми побачимо всі файли, що відносяться до даної категорії. Просто вибираємо непотрібні і очищаємо їх. Таким чином, відбувається ручне очищення. Також є можливість автоматичного очищення, яка видаляє кеш, тимчасові файли програм, завантажені дані, APK та інше.

Зараз розберемо кожен пункт окремо.

 • Кнопка «Звільнити місце» відкриває автоматичний інструмент очищення пам’яті. В цьому режимі може бути очищена папка Download, кеш та інші дані.
 • Фото і відео. У цьому випадку відкривається звичайна галерея, в який можна видалити фотографії та зняті відео-ролики, які більше не потрібні.
 • Ігри. Сучасні ігри можуть займати дуже багато місця. Радимо видаляти ті, в які ви вже давно не граєте.
 • Інші додатки. Дуже цікавий пункт. Обов’язково відвідайте його, якщо хочете почистити пам’ять свого Xiaomi. Найчастіше користувачі встановлюють якісь додатки, а потім не користуються ними або просто забувають про їх існування. Необхідно переглянути список всіх встановлених додатків і видалити непотрібні.

Третій метод: скидання даних смартфона до заводських налаштувань

Цей метод самий радикальний, але і найефективніший. Завдяки скидання Xiaomi до заводських налаштувань ви позбудетеся абсолютно від усього сміття на пристрої, так як після скидання видаляються всі дані, в тому числі і потрібні. Тому спочатку потрібно зробити резервну копію необхідних даних, щоб потім можна було відновити їх з резервної копії.

Щоб видалити всі дані і повністю обнулити Xiaomi, потрібно зайти в «Налаштування» смартфона, потім знайти пункт «Система»:

Підтвердити все і дочекатися повного видалення файлів. Смартфон перезавантажиться і на ньому нічого більше не залишиться. Ніби ви його тільки купили.

Як очистити внутрішню і оперативну пам’ять на Xiaomi (Redmi) за допомогою додатків MIUI безпечно і автоматично

У кожному смартфоні Xiaomi (Redmi) розпаяна постійна, або внутрішня, пам’ять і оперативна. Внутрішня пам’ять зберігає файли і дані, які зберігаються на телефоні: фото, відео, документи, додатки, операційна система і їм подібні. Оперативна пам’ять (ОП) тимчасово зберігає тільки дані запущених програм і тих даних, з якими ці програми працюють в даний момент.

Подібна структура і поділ пам’яті необхідно з однієї причини. швидкість. ОП працює на порядки швидше, ніж внутрішня, саме через необхідність дуже швидкого обміну даними між процесором і пам’яттю виникла необхідність її ділити. І, звичайно, чим швидше, тим дорожче, причому, також на порядки.

Ще одна неприємна властивість ОП. вона втрачає все при припиненні електропостачання, це означає, що варто вам відключити Xiaomi і все, що міститься в ОП втрачається без можливості відновлення.

Але я відволікся, в цій замітці я покажу як оптимізувати системну пам’ять від зайвих даних за допомогою системних додатків Xiaomi в автоматичному режимі абсолютно безпечно.

Як очистити системну пам’ять Xiaomi

Знайдіть на робочому столі іконку «Безпека» і натисніть на неї. Ви потрапите в службове додаток, що входить в прошивку з MIUI, одне із завдань якого полягає в очищенні пам’яті. Натисніть на іконку «Смітник». Запуститься сканування пам’яті на виявлення тимчасових даних і кеша додатків, які безпечно видалити. Після завершення процедури натисніть на кнопку «Очистити» в нижній частині дисплея. Є додатковий метод, що дозволяє звільнити ще більше місця, поверніться на крок назад, і замість іконки «Смітник» натисніть на іконку «Глибоке очищення». Тут можна виявити дублікати фотографій, видаливши які звільниться значна кількість простору, але в першу чергу нас цікавить розділ «Файли даних». Це кеш додатків, видаливши його, в моєму випадку, можливо звільнити 1,76 Гб, що досить багато. Натисніть на «очистити», після чого розставте галочки навпроти тих програм, дані яких можливо безпечно очистити. Після натисніть на кнопку «Видалити вибрані дані».

Як очистити оперативну пам’ять на Xiaomi

Перебуваючи на робочому столі запустіть меню «Недавні додатки», це можливо зробити крайньою лівою кнопкою (якщо вона є на вашому моделі телефону), або зробивши жест від нижнього краю екрану до центру з утриманням натискання в центрі протягом секунди. У верхньому правому куті видно кількість ОП зайнятої і загальне її кількість. Також бачимо список програм, які знаходяться в сплячому режимі, які можливо миттєво відновити до робочого стану, натиснувши на відповідну мініатюру.

У нижній частині екрана іконка «Хрестик», яка видаляє дані з оперативної пам’яті, які не критичні для роботи смартфона. Натисніть на неї. Повернутися до змісту

Як очистити внутрішню і оперативну пам’ять на Xiaomi

Абсолютно на кожному смартфоні Xiaomi присутній інтегрована пам’ять, причому, як оперативна, так і внутрішня. Остання призначена для збереження призначених для користувача даних по типу документів, роликів, програм і самої операційної системи. Тим часом оперативний накопичувач характеризується значною швидкістю і меншим об’ємом для утримання інформації запущених додатків, тому може знадобитися очистити такі сховища.

Саме за фактором швидкодії відрізняються два різновиди представлених сховищ на користь ОЗУ, так як оперативна пам’ять зобов’язана миттєво здійснювати обміни диннимі з центральним процесором. Зрозуміло, що в залежності від цінової категорії вкрай помітно варіюється швидкість.

Інша невигідне властивість оперативної пам’яті таке, що вона втрачає всі дані при відсутності електрики, а тому без постійної підтримки харчування втрачаються всі відомості без будь-якої можливості їх повернення.

На практиці користувачі дійсно можуть штатними засобами здійснювати оптимізацію власної пам’яті мобільного пристрою, без небезпеки видалення важливих компонентів.

Як очистити системну пам’ять Xiaomi

Пошукайте на основному екрані ярлик програми «Безпека» і запустіть її, після чого відкриється системна програма зі стандартного списку оболонки MIUI, призначена для користувача маніпуляцій. Клацніть по пункту «Смітник» і піде зчитування сховища смартфона на предмет тимчасових файлів і кеша програм, які можна усунути без негативного ефекту. Після закінчення операції xiaomium.ru пропонує клікнути по команді «Очистити» в нижній області інтерфейсу.

READ  Bluetooth навушники не сполучаються між собою

Доступна додаткова методика, спрямована на надання ще більшого простору, але в такому випадку замість категорії «Смітник» слід клікнути по варіанту глибокого очищення.

Новий спосіб дозволяє знайти повторювані знімки, після усунення яких істотно скоротиться обсяг даних в сховищі, але першорядний інтерес представляє категорія «Файли даних». Мається на увазі кеш програм, при видаленні якого можна звільняти простір гігабайтами. Клацніть по команді «Очистити», а потім виставте позначки близько додатків, де позбавлення від файлів не передбачає можливості проблем. Завершальним дією використовується варіант «Видалити вибране».

Як очистити оперативну пам’ять на Xiaomi

Перейшовши до інтерфейсу робочого столу, потрібно відкрити меню запущених програм жестом перетягування екрана від нижньої межі до центру, або натисканням лівої клавіші знизу, коли така є на апаратному або системному рівні. У деяких випадках зліва вгорі можна навіть спостерігати обсяг ОЗУ, який доступний і зайнятий. Додатково відобразиться перелік додатків, які перебувають в сплячому режимі, які можна одномоментно повернути до роботи, клікнувши по відповідному ярлику.

По центру знизу в розділі запущених програм знаходиться «Хрестик», клік по якому призводить до очищення з оперативного накопичувача даних, які абсолютно необов’язкові для функціонування пристрою.

Як звільнити місце в пам’яті телефону?

Для очищення кешу знайдіть кнопку в настройках мобільного телефону або додатки. Для пристроїв на базі Android очищення даних в кеші здійснюється за допомогою стандартного інструменту. В меню налаштувань знайдіть пункт «Сховище» або «Пам’ять» і перейдіть на нього. Далі перейдіть в «Дані кешу» і виберіть «очистити кеш».

Як звільнити пам’ять на телефоні нічого не видаляючи iPhone?

10 порад, як звільнити місце в пам’яті iPhone і iPad

 • Очистити історію Safari і дані веб-сайтів
 • Відключити Фотопоток
 • Включити Медіатека iCloud.
 • Видалити і перевстановити програми
 • Видалити треки і слухати музику в потоковому режимі
 • Видалити великі листування в iMessage.
 • Оновитися на останню версію iOS.
 • видалити скріншоти

Як звільнити оперативну пам’ять в Xiaomi?

Очищення оперативної пам’яті або прискорення в смартфоні Xiaomi

 • Відкриваємо додаток «Безпека», іконка якого знаходиться на одному з робочих столів.
 • Вибираємо «Прискорення» і після автоматичного аналізу переглядаємо список запущених процесів (функцій і додатків).
 • Навпроти кожного з них (праворуч) знаходиться кнопка у вигляді разомкнутого замку.
 • Внизу натисніть “Прискорити».

Як дізнатися кількість вільної оперативної пам’яті на Xiaomi?

Як дізнатися кількість вільної оперативної пам’яті на Xiaomi?

 • В оболонці MIUI є можливість відображення інформації про загальний обсяг і кількість зведеної пам’яті в списку запущених додатків.
 • Для включення даної опції, необхідно в настройках екрану активувати пункт «Показувати стан пам’яті».
 • Далі необхідно вибрати «Налаштування». «Ще».

Що робити якщо телефон пише недостатньо пам’яті?

Додаткові способи виправити помилку «Недостатньо пам’яті на пристрої»

 • Зайдіть в налаштування. додатки, виберіть програми «Сервіси Google Play»
 • Зайдіть в пункт «Сховище» (при його наявності, інакше на екрані відомостей про програму), видаліть кеш і дані.

Як подивитися оперативну пам’ять на телефоні Xiaomi?

Для цього, перебуваючи на одному з робочих столів мобільного пристрою, тривалим натисканням на вільному від іконок місці викликаємо меню управління і натискаємо в ньому на кнопку “Налаштування”. У контекстному меню вибираємо пункт “Ще” і активуємо перемикач біля пункту “Інформація про пам’ять ОЗУ”.

Як очистити телефон Xiaomi Redmi 4x?

Hard reset Xiaomi Redmi 4x / 4a за допомогою графічного інтерфейсу робиться наступним чином:

 • Зайти в «Налаштування» = підрозділ «Система і пристрій» = «Додатково» = «Відновлення та скидання» = «Скидання налаштувань».
 • Натиснути «Скинути настройки».
 • Підтвердити дію введенням графічного або символьного пароля.

перший спосіб

При одночасному запуску кількох програм оперативна пам’ять Xiaomi Redmi засмічується, через що знижується продуктивність мобільного пристрою. Щоб вирішити дану проблему, виконайте наступні дії:

 • Натисніть на віртуальну кнопку у вигляді квадратика (трьох горизонтальних ліній на старіших версіях прошивки), розташовану в лівому нижньому кутку. Вона призначена для згортання програм в віконний режим.
 • Раніше для очищення оперативної пам’яті досить було клікнути по з’явився хрестику. Починаючи з версії MIUI2 замість однієї функції на екран виводяться відразу чотири. З них потрібно вибрати «Очищення».
 • Дочекайтеся, поки система проведе аналіз і повідомить, який обсяг оперативної пам’яті можна звільнити. Натисніть на помаранчеву рядок, на якій написано «Очистити» і вказано кількість МБ.

Процедура займає кілька секунд, після чого можна продовжити використовувати смартфон.

Як очистити оперативну пам’ять на Xiaomi Redmi?

Як очистити оперативну пам’ять на Xiaomi Redmi? З цим питанням найчастіше стикаються люди, активно використовують смартфон одночасно для роботи, гейминга і веб-серфінгу. У цій інструкції ми розповімо як це зробити.

другий спосіб

Якщо попередня інструкція не допомогла, провести очистку оперативної пам’яті Xiaomi можна іншим способом. Для цього:

 • увійдіть в меню налаштувань і перегорніть до категорії «Система і пристрій»;
 • клікніть на рядок «Сховище»;
 • виберете опцію «Очищення» (розташована внизу).
 • дочекайтеся аналізу системи і підтвердіть дію, натиснувши помаранчеву рядок «Очистити».

При необхідності звільнити оперативну пам’ять можна за допомогою сторонніх програм, встановлених з Play Маркет. Але зазвичай подібні додатки мають вбудовану рекламу, яка прискорює витрата ресурсу акумулятора.

Якщо є питання. задайте їх у коментарях.

Скидання до заводських налаштувань

Даний спосіб використовуємо тільки в крайньому випадку, якщо всі інші не допомогли. Скидаючи телефон до заводських налаштувань Ви форматуєте всі файли пристрою. При цьому всі налаштування, облікові записи також видаляються.

Для того, щоб скинути Xiaomi до заводських налаштувань:

 • Заходьте в «Налаштування»;
 • Розширені налаштування”;
 • «Резервування і скидання»;
 • «Скинути до заводських налаштувань».

Тут вибираємо «Все файли на телефоні» або тільки дані користувача (музика, відео, фото та інші).

Зберігання фото і відео в хмарному сховищі (Mi Cloud, Я. Диск і т.д.)

Що таке Мі Клауд і як його використовувати Ви можете прочитати тут. Крім Mi Cloud існують і інші хмарні сховища, один з кращих на мій погляд Я.Діск і Google.Діск. Розповім на прикладі Яндекс Диска:

 • Виділяємо фото або відео;
 • Відправляємо в хмарне сховище;
 • Видаляємо ці файли на телефоні.

Плюсів у даного способу маса. Це дуже зручно тому фото і відео можна синхронізувати (передавати на хмару) в автоматичному режимі. Ними дуже зручно ділитися. Але є і мінус. для перегляду фото і відео потрібен інтернет.

Як очистити пам’ять Xiaomi

Користуючись смартфоном Ви рано чи пізно зіткнетеся з проблемою очищення пам’яті Xiaomi. Сьогодні у девайсів Xiaomi досить великий обсяг вбудованої пам’яті. Наприклад без праці можна знайти бюджетні моделі з 32Гб і вище. Однак якщо Ви використовуєте хоча. б 30% можливостей вашого смартфона пам’ять досить швидко закінчується.

Найпростіший спосіб заповнити пам’ять Xiaomi. робити багато фото і відео. Не такий явний варіант. даремні APK файли (програми, ігри). До речі, іграшки бувають дуже «важкими» і займають по кілька гігабайт пам’яті. Не варто так. ж забувати про кеші, який накопичується в процесі перегляду сайтів або відео на ютуб.

Як заповнювати пам’ять ми все розуміємо. А ось яким чином її очистити? Про це і піде мова в статті. Ми зібрали всі актуальні способи очищення вбудованої і оперативної пам’яті Xiaomi. Даний перелік дозволить боротися з непотрібними файлами і повернути смартфону швидкодію!

Очищення за допомогою додатків

Існує величезна кількість додатків які допоможуть Вам в очищенні пам’яті Вашого смартфона Xiaomi. Причому не тільки внутрішньої, але і оперативної.

 • Заходимо в «Play Market»;
 • Вводимо «Додаток для очищення пам’яті»;
 • Бачимо величезний перелік, вибираємо те, що сподобалося.

За великим рахунком інтерфейс у всіх додатків схожий. Припустимо я вибрав Ccleaner, тому що воно популярне.

Чим популярніша додаток, тим більше реклами буде в нього напхане, або підсунуть платну підписку.

Беремо безкоштовну версію С-клинер, при установці і запуску даємо необхідні дозволи. Перед нами просте і зрозуміле меню. Нижче ми розглянемо очищення внутрішньої пам‘яті, про оперативну буде блок нижче. Отже:

 • Натискаємо «Пам’ять»;
 • Тут бачимо яка категорія, скільки займає;
 • Заходимо в потрібний розділ і виробляємо чистку, все дуже просто.

Даний спосіб нагадує стандартну очищення телефону. На мій погляд додаткові додатки ні до чого, але вибір за Вами.

Очищення оперативної пам’яті Xiaomi

Простими словами оперативна пам’ять дозволяє відкривати багато додатків одночасно. Завдяки достатній обсягом «оперативки» Ви можете запустити безліч додатків, при цьому пристрій не гальмувати.

Але бувають ситуації коли оперативки все ж не вистачає, припустимо, Ви запустили ненажерливу іграшку, але крім цього Вам потрібно відповідати на повідомлення в меседжерах або дивіться ютуб і виникла необхідність, що. або швидко знайти в інтернеті і так далі.

З нинішнім обсягом оперативної пам’яті на смартфонах Xiaomi подібних проблем практично не буває, але на моделях «постарше», цілком.

Як очистити оперативну пам’ять Xiaomi:

 • Утримуємо сенсорну кнопку «Меню»;
 • Бачимо всі відкриті програми;
 • Щоб завершити всі активні процесів натискає хрестик;
 • Для часткового закриття просто перетягуємо непотрібні додатки в право або в ліво, тим самим закриваючи;
 • Якщо серед додатків є те, що Ви закривати не хочете, але при цьому перетягувати інші вручну лінь, затисніть потрібну програму і натисніть на «Замок», таким чином після очищення всіх додатків, то, яке було з замком залишиться.

Очищення оперативної пам’яті Xiaomi через CCleaner:

 • Заходимо в додаток;
 • Натискаємо ОЗУ;
 • Закриваємо всі сервіси, або залишаємо ті, які потрібні.

глибоке очищення

Глибоке очищення пам’яті Xiaomi полягає в ручному пошуку непотрібної інформації. Для того, щоб очистити пам’ять смартфона Xiaomi оптимальним способом робимо наступне:

 • Натискаємо «Налаштування»;
 • «Сховище»;

Как ОЧИСТИТЬ ПАМЯТЬ на Xiaomi Miui 12 | ОБ ЭТОМ МАЛО КТО ЗНАЕТ

Тут Ви бачите повний обсяг пам’яті і скільки доступно (вільно). Дивимося нижче, тут чітко видно як використовується зайняте простір.

Наприклад у Вас багато займають програми та їх дані, в цьому випадку:

 • Натискаємо «Назад», тим самим повертаючись в «Налаштування»;
 • «Всі програми» і тут позбавляємося від непотрібних додатків

Якщо багато займають зображення і відео просто заходимо в «Галерею» і починаємо прибирати непотрібні файли.

У випадку з музикою все ще простіше, видаляти непотрібні композиції можна прямо через плеєр. Як видалити кеш Ви вже знаєте.

очищення кешу

Кеш. тимчасові файли які залишаються в пам’яті Вашого пристрою при роботі додатків, перегляду Ютуб і сайтів. Простіше кажучи це інформація яка може бути запрошена з найбільшою ймовірністю.

READ  Як очистити історію на Honor 7а

Як Ви вже здогадалися кеш на пристрої обов’язково присутнє і його потрібно періодично чистити. Отже, для очищення пам’яті телефону Xiaomi від кеша:

1) Натискаємо «Налаштування» 2) «Сховище» 3) «Очищення»

Тут ми можемо розгорнути пункт «Файли кешу» і подивитися який додаток саме ненажерливе.

Таким чином ми позбулися накопиченого кеша, але варто Вам скористатися додатками, меседжер і т.д. як він знову з’явиться, але в меншому обсязі.

МікроСД (MicroSD) для збільшення пам’яті Xiaomi

Даний спосіб не є методом очищення пам’яті, але все ж варто про нього згадати.

MicroSD. це картка пам’яті яку Ви можете придбати, вставити в свій смартфон тим самим розширивши пам’ять.

Слот для карток присутня не у Всіх моделей Xiaomi, тому рекомендуємо перевірити чи є ця опція конкретно у вашому холодильнику. Припустимо в Xiaomi Mi Max 3 цей слот є, його також можна використовувати під другу SIM карту.

Спосіб хороший для тих, хто любить робити багато фотографій і відео при цьому зберігати їх усередині пристрою.

Тут навіть не будемо розписувати інструкцію з використання, все просто. придбали карту, вставили в смартфон, отримали додаткову пам’ять.

Як очистити пам’ять на телефоні Xiaomi Redmi 7A

Власники Xiaomi Redmi 7A часто скаржаться на те, що внутрішній накопичувач швидко заповнюється. Користувач не має можливості завантажити новий додаток або зняти відеоролик. Але, на щастя, є кілька простих способів очистити пам’ять на телефоні Xiaomi Redmi 7A.

Видалення файлів з месенджерів

При використанні WhatsApp і інших подібних месенджерів власники Xiaomi Redmi 7A часто відправляють один одному фотографії. Після перегляду вони не видаляються, а зберігаються в пам’яті пристрою. Тому їх доводиться видаляти вручну.

Всі мультимедіа, отримані через WhatsApp, зберігаються в однойменній теці, в якій є каталоги з назвами «Images» і «Video». Ці директорії необхідно очистити або через диспетчер файлів на смартфоні, або через «Провідник» комп’ютера.

Очищення кешу додатків

Більш раціональний варіант для тих, хто планує і далі використовувати програму. Додатки швидко накопичують тимчасові дані, які прийнято називати кешем. Їх видалення не приводить до серйозних наслідків. Користувачеві не доведеться повторно проходити авторизацію.

Очищення кеш-пам’яті здійснюється наступним чином:

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Перейдіть в розділ «Додатки».
 • Виберіть програму, що займає найбільше місця.
 • Натисніть кнопку «Очистити кеш».

При виконанні операції не можна плутати кеш з даними додатка. Якщо cache. тимчасові файли, чиє видалення не призводить до наслідків, то очищення даних закінчиться тим, що користувач буде змушений заново здійснювати вхід до облікового запису.

Самостійне видалення непотрібних файлів

Якщо власник Xiaomi Redmi 7A давно не виконував очищення смартфона, в першу чергу варто позбутися від великих файлів, які давно не використовуються. Це може бути завантажений фільм, музичні композиції та інші дані. Для видалення необхідно відкрити «Провідник», виділити папку або файл, а потім натиснути кнопку «Видалити».

Використання спеціальних програм

На телефон Xiaomi Redmi 7A можна встановити додаток, здатне аналізувати внутрішню пам’ять пристрою і знаходити в ньому сміття (тимчасові файли). Існує кілька десятків подібних програм. Однією з найпопулярніших є Clean Master.

Після завантаження та користувачу необхідно відкрити програму, перейти в розділ «Сміття» і запустити перевірку. Після закінчення тесту додаток запропонує звільнити деяку кількість вільного простору. Залишиться лише підтвердити виконання операції.

Видалення непотрібних додатків

В процесі експлуатації Xiaomi Redmi 7A на смартфон завантажується безліч додатків. Багато з них забуваються вже через кілька днів, але вони продовжують заповнювати пам’ять пристрою. Для видалення потрібно на пару секунд затримати палець на іконці гри або програми, а потім пересунути значок до заголовку «Видалити». Після цього софт пропаде. Також видалити додаток можна через Google Play або настройки.

Якщо пам’яті все одно мало

Розглянуті раніше способи дозволяють в повній мірі звільнити простір на внутрішньому накопичувачі Xiaomi Redmi 7A. Однак навіть видалення великої кількості файлів не призводить до досягнення оптимального результату, якщо власник набував версію з мінімальним об’ємом пам’яті.

Є пара способів виходу з ситуації. По-перше, можна встановити карту пам’яті MicroSD. Вона розширює карту пам’яті на 32-256 гігабайт в залежності від обраної конфігурації. По-друге, є варіант із завантаженням персональних даних в «хмару» на кшталт Google Drive або Яндекс Диск. Але тут важливо звернути увагу на той факт, що безкоштовно надається лише обмежена кількість місця. Для розширення віртуального накопичувача доведеться оформити підписку.

Вибравши підходящий варіант, власник може перекинути більшість файлів на MicroSD-карту або завантажити дані в «хмару». На жаль, переміщенню не піддаються додатки. Але від фотографій, відеозапису і музики вдасться позбутися без особливих проблем.

MicroSD для збільшення пам’яті Хiaomi

Можна вирішити проблему нестачі внутрішньої пам’яті установкою карти microSD. Це дозволить розширити вбудоване сховище. Слот для карт пам’яті є не у всіх моделей Xiaomi. Наприклад, у Mi Max 3 слот присутній. Він підходить для використання другої SIM-карти. Спосіб сподобається любителям робити багато фото і відеороликів, не видаляючи їх з телефону.

аналізатор дисків

Перед очищенням внутрішнього сховища телефону рекомендується встановити спеціальний додаток. Така програма для Redmi аналізує, відображає стан «хмари» і карти microSD. На екран інформація виводиться у вигляді графіків і діаграм.

Додаток дозволить очистити телефон швидше.

Візуальний ряд передбачає поділ папок, файлів за розміром. У центрі є основною сектор. коло, розділене на сектори. Отримати відомості про вільну пам’яті телефону можна за допомогою файлу vold.fstab. Якщо підключена карта microSD, додаток також її аналізує. Результат відображається у вигляді кіл, розділених на сектори, які відображають доступні, зайняті ресурси на телефоні. Додатково дані відсортовані за розділами, а всередині кожного. по розширень.

Особливістю аналізатора дисків для Xiaomi вважається оперативність пошуку. Всі аудіозаписи, зображення, відео на телефоні індексуються, що забезпечує моментальне розпізнавання. Є можливість пошуку найважливіших з них. сторінка «Топ-10 файлів».

Зручний інтерфейс дозволяє швидко змінювати режими і сторінки, перемикаючи їх. Користувачеві телефону Xiaomi доступні сторінки «Віджет», «Радіальна діаграма диска», «Мої диски» і ін.

Є дві версії: безкоштовна і платна. Оновлена ​​відрізняється поліпшеною продуктивністю. Тепер ця програма для Xiaomi інтегрована з хмарними сервісами Google Диск, Яндекс.Діск, а також з Dropbox.

Як очистити телефон Xiaomi: можливі способи очищення пам’яті телефону і спеціальні програми

Якщо користуватися телефоном Redmi або іншою моделлю компанії Xiaomi, одного разу доведеться зіткнутися з проблемою очищення пам’яті. Телефони Xiaomi відрізняються дуже великим внутрішнім сховищем, але воно швидко заповнюється. Існує багато способів очистити пам’ять телефону.

У цій статті розглянемо, як очистити пам’ять телефону Redmi.

оновлення системи

Спосіб полягає в самостійному пошуку зайвої інформації на телефоні. Щоб очистити пам’ять Redmi необхідно зробити наступне:

 • Вибрати в меню «Налаштування».
 • Відшукати в розділі вкладку «Сховище», де відображається інформація про загальний обсяг пам’яті, дізнатися, скільки вільно.
 • Звернути увагу на її використання, щоб очистити пам’ять від програм, що використовують багато ресурсів.
 • Якщо в телефоні багато місця займають додатки, клікнути на кнопку «Назад».
 • Повернувшись в «Налаштування», знайти «Всі програми», видалити непотрібні.

Нерідко більшу частину внутрішнього сховища телефону займають фотографії, відеоролики. Щоб очистити пам’ять телефону, потрібно зайти в «Галерею» і видалити все зайве. Позбутися від музики набагато простіше, тому що це можна зробити через плеєр. Також можна очистити кеш.

SD Maid. утиліта для очищення телефону

Нерідко різні файли займають близько 80-90% внутрішнього сховища телефону. Якщо не очистити його, операційна система буде працювати повільно. Очищення пам’яті пристрою дозволить збільшити швидкість роботи девайса, встановлювати інші програми.

Утиліта SD Maid може знаходити зайві файли, папки і видаляти їх без шкоди для роботи операційної системи. Після установки утиліти можна побачити стартовий екран. На ньому є кнопки, що запускають основні операції очищення. Потрібно натиснути на кнопку «Сканування». Дочекавшись закінчення процесу, клікнути по червоній клавіші «Очищення».

Глубокая ОЧИСТКА Xiaomi от А до Я. он будет как НОВЫЙ ��

Очищення оперативної пам’яті Xiaomi

Великий обсяг оперативно пам’яті дозволяє працювати з декількома додатками відразу. У деяких ситуаціях оперативної пам’яті виявляється недостатньо, наприклад при запуску гри може знадобитися знайти що-небудь в інтернеті або скористатися месенджером.

Зараз подібні проблеми виникають рідше, так як останні моделі Xiaomi мають велику оперативну пам’ять. Однак на більш старих пристроях виникають складності. В цьому випадку можна скористатися покроковою інструкцією, як очистити Xiaomi:

 • Утримувати сенсорну клавішу «Меню».
 • Переглянути список відкритих додатків.
 • Щоб закрити процес, натиснути на хрестик поруч з його назвою.
 • Щоб завершити роботу окремих додатків, потрібно перемістити їх у відповідну сторону (орієнтуйтеся на підказки на екрані).
 • Якщо який-небудь додаток ще потрібно, утримуючи його, натиснути на значок замка. Можна вчинити аналогічно при небажанні переміщати інші програми вручну. Додаток з замком залишиться на місці.

Альтернативний варіант очистити смартфона від накопиченої інформації. скористатися спеціальною функцією «Прискорення». Для цього відкрийте програму «Безпека», виберіть названу опцію і дочекайтеся аналізу працюючих додатків. Якщо потрібно закрити програми, натисніть на зображення відкритого замка поруч з ними. Щоб залишити будь-які додатки працюють, клікніть по цій іконі, з’явиться зображення закритого замка. Внизу екрана натисніть на кнопку “Прискорити». При наявності спеціальної утиліти на смартфоні алгоритм дій іншої. Відкрийте встановлену програму, натисніть на пункт «ОЗУ». Після цього закрийте всі сервіси.

Зберігання фото і відео в хмарному сховищі

Щоб не засмічувати пам’ять телефону, можна використовувати хмарне сховище. Найбільш популярні. Mi Cloud, Яндекс.Діск, Google Диск. Щоб зберегти файли в «хмарі», потрібно виділити зображення і відео, які потрібно перемістити, відправити їх в хмарне сховище і видалити на телефоні. Плюсом зберігання файлів в «хмарі» вважається зручність. Фотографії та відеоролики можна автоматично синхронізувати, ділитися ними з іншими користувачами сервісу. Мінусом способу є наявності інтернету, щоб переглянути збережені в «хмарі» файли.

Скидання даних телефону до заводських налаштувань

Цей метод, як очистити кеш, вважається радикальним. Його варто використовувати для очищення кеша в крайньому випадку, тільки якщо інші способи виявляються неефективними. Якщо скинути пристрій до заводських налаштувань, на ньому відформатуй всі файли. Одночасно зникають облікові записи та наявні настройки. Скидання даних виконується так:

 • Зайдіть в «Налаштування». «Розширені настройки». «Резервування і скидання». «Скинути до заводських налаштувань».
 • Виберіть пункт «Всі файли» або обмежтеся даними користувача.
READ  Xiaomi Mi Smart band 4 відмінності

сторонні програми

Популярні програми для очищення сміття в Xiaomi:

 • SD Maid;
 • Clean Master;
 • DU Speed ​​Booster Cleaner;
 • GO Speed ​​і інші.

Функціонал програм влаштований так, щоб видаляти з пам’яті телефону не особисті дані, а сміття, що скупчилося:

 • кеш;
 • пошкоджені файли;
 • резервні копії документів;
 • залишкові дані після видалення файлів.

Залежно від версії програми, функціонал може містити розклад автоматичного очищення гаджета, статистику, доступ до прихованих функцій і так далі. Щоб скористатися утилітою, досить завантажити її в телефон. Після відкрити головне меню, вибрати область для сканування в смартфоні Xiaomi. Після підтвердження дії додаток почне сканувати пристрій, пропонувати файли для видалення.

вбудовані інструменти

Найпростіший спосіб звільнити пам’ять гаджета. скористатися його можливостями і операційної системи Android, в якій присутня вбудована функція очищення даних. Такий метод очищення дозволяє позбавитися від 90% сміття в телефоні.

Щоб скористатися внутрішнім інструментом, досить виконати наступне:

Відкрити меню «Налаштування», натиснувши на значок шестерінки.

У меню, зайти в кожен пункт і вручну видалити непотрібні файли.

Для автоматичного очищення кешу, тимчасових даних натиснути на кнопку «Звільнити місце».

Тимчасові документи. кеш накопичується в смартфоні і забиває пам’ять. Для очищення даних потрібно перейти в папку «Очищення», потім натиснути кнопку «Очистити».

Способи очищення системи MIUI від сміття

Звільнити пам’ять смартфона «Xiaomi» можна кількома способами: за допомогою системного функціоналу, сторонніх ресурсів, скиданням до заводських налаштувань. Розглянемо кожен варіант докладніше.

Топ-3 способи як очистити пам’ять в Xiaomi і звільнити місце на смартфоні

Власники смартфонів Xiaomi стикаються з проблемою швидкого заповнення пам’яті гаджета. Але не всі користувачі знають, що сховище телефону швидко забивається непотрібними файлами. Сміття не видаляється самостійно. Тимчасові і пошкоджені файли, кеш і настановні дистрибутиви залишаються в пам’яті пристрою. При заповненому сховищі смартфон починає працювати повільніше і часто гальмує. Тому важливо знати, як почистити пам’ять смартфона Xiaomi.

Як відбувається кешування даних на смартфонах Xiaomi

Встановлені на мобільному пристрої додатки періодично потребують оновлення. Після виконання процедури відбувається накопичення тимчасових файлів, які називають кешем. Його зростаючий обсяг значно зменшує продуктивність телефону.

Сміття накопичується в прихованих папках на протязі експлуатації гаджета. Їх можна знайти за наступним шляхом: розділ «Папки». папка «MIUI». «Галерея». «cloud». Для відключення прихованого режиму потрібно натиснути на три точки в правому верхньому куті екрану. Потім знайти розділ «Показати приховані папки», клікнути по ньому. Кеш зберігається в папках «.cache» і «.trashbin». Ці папки заповнюються, коли з «Галереї» користувач видаляє непотрібні фотографії та відеокліпи. Інформація в папках зберігається у вигляді кешу і в іншому форматі.

Непотрібні дані також зберігаються з месенджерів і додатків. Якщо користувач видалив з «Галереї» отримані або відправлені зображення, відеокліпи, вони все одно залишаються в пам’яті телефону в прихованій формі. Смартфони Xiaomi виявляють ці папки, але з обмеженим доступом. Тому такі об’єкти потрапляють в категорію інших файлів.

Як знайти і видалити всі зайві файли

Через меню «Налаштування» можна самостійно видаляти непотрібні дані з сховища. Для цього знадобиться натиснути на значок шестерінки, вибрати папку «Сховище» і відкрити її. У цьому розділі є список папок, заходячи в кожну, користувач вручну видаляє файли:

 • Фото і відео. відкривають доступ до «Галереї», в якій зберігаються особисті дані власника Xiaomi: фотографії, картинки, відеозапису. Відзнятий матеріал, який не потрібен користувачу, видаляється. Фото та відеоролики найбільше займають пам’яті в телефоні, а також картинки, завантажені з інтернету. Тому цій папці найбільше приділяють увагу, коли сховище смартфона заповнюється. Для переміщення відзнятого матеріалу зручно користуватися хмарними серверами. Для видалення певного файлу потрібно натиснути на нього і утримувати палець кілька секунд. У правому нижньому кутку з’явиться галочка, що позначає режим вибору. Можна виділити один або кілька знімків в списку. Потім натиснути кнопку «Видалити».
 • Документи. файли, які не потрібні або давно не використовуються, краще видалити. Принцип дії такий же, як при видаленні фотографій.
 • Інші додатки. папки з файлами, які давно не використовуються. Щоб звільнити пам’ять цю папку рекомендується перевірити, щоб видалити незатребувані дані.

Повне обнулення телефону

Якщо попередні методи очищення смартфона Xiaomi не допомогли, власнику залишається вдатися до радикальних заходів. Ефективно видалити сміття з гаджета допоможе скидання до заводських налаштувань. Потрібно пам’ятати, що при такому способі видаляються всі файли, в тому числі і потрібні. Тому попередньо користувач копіює дані, щоб пізніше їх можна було відновити.

Для обнулення Xiaomi потрібно виконати наступні дії:

Знайти і натиснути «Скинути до заводських налаштувань».

Після виконання всіх пунктів залишається дочекатися, коли всі файли з телефону втечуть. Пізніше залишиться перезавантажити телефон. Такий метод дозволяє повернутися до первинних настройок з заводу.

Як часто потрібно чистити пам’ять телефону?

Чим довше власник Xiaomi користується телефоном, тим більше пам’ять гаджета заповнюється іграми, документами, фото і відеоматеріалом. У розділі «Безпека» розробники передбачили меню, в якому видно статистика використання додатків. Ті програми, які запускалися користувачем більше місяця, бажано видаляти. Таку процедуру необхідно періодично проводити, так як багато програм продовжують працювати у фоновому режимі.

Постійно працюють програми не тільки займають пам’ять смартфона, але і збільшують швидкість розряду батареї.

У розділі «Глибоке очищення» можна знайти пункт «Додатки». У ньому присутній список програм, відсортованих за актуальності. Самі незатребувані з них знаходяться на початку списку. Власнику Xiaomi потрібно періодично перевіряти статистику, видаляючи непотрібні додатки.

Очищення пам’яті смартфона Xiaomi необхідна для його повноцінної і безперебійної роботи. Звільнити сховище телефону можна кількома способами, описаними вище. Власник гаджета, знаючи, як виконати процедуру, може завжди містити телефон в чистоті. Якщо в процесі експлуатації мобільний пристрій став працювати повільніше, скоріше за все, йому потрібно процедура очищення пам’яті.

перезапуск MIUI

Перший метод видалення віднесеної системою MIUI до «Іншим файлів» інформації зі сховища смартфонів Xiaomi можна назвати банальним. це перезавантаження.

Універсальні засоби і прийоми очищення пам’яті Android-пристроїв

Якщо виконання вищеописаних методів видалення «Інших файлів» з пам’яті смартфона Xiaomi під управлінням ОС MIUI виявляється недостатньо результативним, додатково застосуєте (можливо, вибірково) загальні для всіх Android-девайсів інструкції, запропоновані в доступній за наступним посиланням статті:

провідник MIUI

Файли, що класифіковані засобом аналізу пам’яті девайса Xiaomi як «Інше», можливо видалити, застосувавши точно такі ж, як у відношенні будь-яких інших типів даних прийоми, тобто стерти їх вручну за допомогою будь-якого файлового менеджера для ОС Android. Проблема тут полягає в правильному виявленні об’єктів розглянутого типу, проте її можна подолати, слідуючи наведеними далі рекомендаціями і використовуючи для їх виконання встановлений на кожному смартфоні під управлінням MIUI Провідник.

  Видаліть наявні в пам’яті смартфона, але вже непотрібні вам архіви (.zip, rar і ​​ін.). Швидко провести таку операцію можна таким шляхом:

   Відкрийте Провідник МІЮАЙ, перейдіть до перегляду списку архівних файлів, тапнув по відповідному значку на панелі у верхній частині стартового екрану менеджера.

Встановіть позначки в розташованих праворуч від найменувань стираних файлів круглих чекбоксах. Переконавшись, що обрані тільки ті архіви, які не знадобляться в майбутньому, торкніться «Видалити» внизу екрану і потім підтвердіть надійшов з програми запит.

Видаліть збережені в пам’яті пристрою засобами MIUI пакети оновлень ОС, якщо такі є. Для цього:

  Переведіть Провідник від Xiaomi в режим роботи з файловою системою смартфона. торкніться виконаної у вигляді папки кнопки в самому верху головного екрану програми. Далі відкрийте каталог «downloaded_rom», виділіть наявні в ньому файли, торкаючись їх значків.

Натисніть «Видалити» внизу екрану і підтвердіть свої наміри в відобразиться запиті файлового менеджера.

Очистіть або видаліть папки з контентом, який був отриманий з месенджерів в результаті роботи функції «Автозавантаження медіа». У більшості випадків переглянуті вами в Telegram, Viber, WhatsApp і ін. Аналогічних додатках фотографії та відеоролики зберігаються на смартфоні автоматично і являють собою значну частину «Інших файлів».

Для видалення отриманих через зазначені месенджери об’ємних даних по черзі відкрийте каталоги з іменами, які співпадають з назвами софта, і потім зітріть непотрібні файли з папок в директорії «Media».

Ви можете видалити папки «Media» в директоріях месенджерів цілком (будуть створені за новою і порожніми якщо буде запущено програму), але поступайте таким чином, тільки якщо точно впевнені, що в стираних контейнерах не міститься важливого для вас контенту!

Системне засіб «Очищення пам’яті»

У комплекті поставки Android-оболонки MIUI присутній досить ефективний інструмент, призначенням якого є забезпечення наявності достатньої для роботи призначеного для користувача софта вільного обсягу пам’яті девайса. Зазначене засіб називається «Очищення» і може бути безпечно використано в тому числі для видалення певної кількості «Інших файлів» зі сховища пристрої Xiaomi.

 • Запустіть пропоноване розробниками МІЮАЙ засіб очищення пам’яті. Це можна зробити одним зі способів:
 • Відкрийте «Налаштування», перейдіть в розділ «Про телефоні», натисніть на блок «Сховище». Трохи почекайте завершення аналізу вмісту накопичувача, а потім тапніте «Очистити пам’ять».

Запустіть системне додаток «Безпека», торкніться області «Очищення» на його головному екрані.

Перейдіть в «Налаштування» ОС MIUI. У розташоване над списком розділів параметрів поле пошуку введіть запит «Очищення», натисніть на кнопку «Лупа» і потім тапніте по результату пошукової видачі.

По завершенні аналізу сховища на предмет наявності непотрібних файлів стане активною розташована під переліком типів даних в пам’яті кнопка «Очистити». Натисніть на неї.

Скидання смартфона

Найбільш кардинальним, але при цьому найефективнішим методом вирішення даної в цій статті завдання є видалення «Інших файлів» разом з усією іншою сформованої в процесі експлуатації девайса Xiaomi і зберігається в його пам’яті інформацією. Зазначена процедура виконується в процесі повернення Android-смартфона в заводський стан, а реалізацію скидання описує вже опублікований на нашому сайті матеріал.

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2022