Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як очистити пам’ять на Android Honor

Table of Contents

Очищення внутрішньої пам’яті

Тепер давайте поговоримо про способи звільнення місця і видаленні непотрібних файлів на Huawei (Honor). Тут є кілька варіантів:

 • Очищення кешу браузера.
 • Видалення даних додатків.
 • Банальне видалення непотрібних програм і файлів (відео, картинки, повідомлення, фотографії).

Очищаємо кеш додатків

Для очищення кешу додатків на вашому Huawei і Honor робимо наступне:

 • Відкриваємо «Налаштування» смартфона.
 • Далі вибираємо пункт «Додатки». У вікні, знову тиснемо «Додатки».
  очистити, android, honor

  Додатки “width =” 660 “height =” 695 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_7.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11 /kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr3-285×300.jpg 285w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei- i-honor-scr3-380×400.jpg 380w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/

 • Найбільше кеша з’їдають ті додатки, якими ви найчастіше користуєтеся. Як приклад візьмемо програму «Здоров’я». Знаходимо її в списку додатків, відкриваємо і знаходимо пункт «Пам’ять».
 • У вікні, ви побачите кількість внутрішньої пам’яті, яке займає дана програма, а також кеш. Тиснемо «Очистити кеш» і готово.

Ще один простий спосіб очистити оперативну пам’ять. просто перезавантажити смартфон.

Очищення оперативної пам’яті

Для початку розберемося як очистити тимчасову пам’ять (кеш). Є два способи це зробити: закриття фонових додатків або індивідуальна очищення в кожному додатку.

Очищення кешу браузера

У браузерах згодом накопичується дійсно великий обсяг непотрібних файлів, які періодично слід видаляти. Давайте розглянемо цей процес на прикладі двох найбільш поширених браузерів: «Google Chrome» і «Яндекс браузер».

 • Відкриваємо хром і тиснемо на іконку у вигляді трьох точок.
 • У вікні вибираємо пункт «Історія». Історія “width =” 660 “height =” 696 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_10.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11 /kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr6-284×300.jpg 284w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei- i-honor-scr6-379×400.jpg 379w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Натискаємо Очистити історію Видалити дані. Видалити дані “width =” 660 “height =” 691 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_5.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/ 11 / kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr7-287×300.jpg 287w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei.i-honor-scr7-382×400.jpg 382w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Як і у випадку з хромом, відкриваємо браузер і тиснемо на іконки у вигляді трьох точок.
 • У вікні, знаходимо «Налаштування».
 • Тут є пункт «Очистити дані».

Як очистити пам’ять на Huawei і Honor

Як очистити пам’ять на Huwei і Honor? У цій інструкції ми пояснимо як звільнити місце за допомогою очищення внутрішньої пам’яті і заодно дізнаємося як звільнити оперативну пам’ять.

Оперативна пам’ять. Необхідна для зберігання тимчасових файлів. Від її кількості залежить швидкість роботи системи. Ви напевно стикалися з ситуацією, коли система починає подвисать і навіть відкриття простеньких програм відбувається довше ніж зазвичай. Причина якраз в нестачі оперативної пам’яті. Швидше за все відкрито багато додатків, які працюють у фоновому режимі.

Внутрішня пам’ять. Тут все ясно. вона потрібна для зберігання файлів і програм на вашому смартфоні.

Закриваємо фонові додатки

Тут все просто. якщо ви користуєтеся великою кількістю програм, вони часто продовжують працювати у фоновому режимі. Припинити їх роботу можна буквально в два кліка:

 • Тиснемо на іконку навігації у вигляді квадрата.
 • Відкриється вікно, в якому будуть відображені працюють в тлі додатки, а також кількість вільної оперативної пам’яті. Тиснемо на кошик і готово.

Видаляємо дані додатків

У використовуваних вами додатках також може зібратися велика кількість сміттєвих файлів, які просто займають місце. Для їх видалення в систему вбудована корисна програма. «Диспетчер телефону». Ярлик диспетчера за умовчанням повинен бути розташований на робочому столі.

У диспетчері вибираємо пункт «Очищення пам’яті». У вікні, ви побачите загальну інформацію по непотрібним файлів і даних додатків. Тут також відображаються дані по мессенджерам, які також мають властивість засмічувати пам’ять непотрібним «мотлохом». Ще один корисний пункт. невикористовувані програми. Просто видаляйте те, чим ви не користуєтеся.

Навпроти кожного пункту є кнопка «Очистити». тиснемо на неї і звільняємо місце на вашому смартфоні.

Якщо з якоїсь причини ярлика «Диспетчера телефону» на робочому толі немає або раніше ви видалили його. нічого страшного. В такому випадку переходимо в Налаштування Пам’ять Очистити. Відкриється точно таке ж меню для видалення непотрібних даних.

Якщо в меню «Очищення пам’яті» прокрутити вікно вниз. можна побачити поле «Спеціальна очищення».

Тут є вся статистика по зображеннях, відео, аудіо, додатках і великих файлах, що зберігаються в пам’яті вашого Huawei. Дивимося, аналізуємо, видаляємо все непотрібне.

Стандартне видалення програм і файлів

Ну і само собою очистити внутрішню пам’ять на Huawei можна через стандартний провідник (ярлик «Файли»). Додатки видаляються як з робочого столу так і через «Налаштування».

Найрадикальніший метод звільнити вільне місце стане в нагоді в особливо запущених випадках. Можна банально зробити скидання налаштувань до заводських.

Сторонні програми розглядати не будемо, так як в них немає ніякого сенсу. В системі є всі необхідні інструменти, які були описані вище.

Видалення файлів з месенджерів

При використанні WhatsApp і інших подібних месенджерів власники Huawei Honor 7A часто відправляють один одному фотографії. Після перегляду вони не видаляються, а зберігаються в пам’яті пристрою. Тому їх доводиться видаляти вручну.

Всі мультимедіа, отримані через WhatsApp, зберігаються в однойменній теці, в якій є каталоги з назвами «Images» і «Video». Ці директорії необхідно очистити або через диспетчер файлів на смартфоні, або через «Провідник» комп’ютера.

Очищення кешу додатків

Більш раціональний варіант для тих, хто планує і далі використовувати програму. Додатки швидко накопичують тимчасові дані, які прийнято називати кешем. Їх видалення не приводить до серйозних наслідків. Користувачеві не доведеться повторно проходити авторизацію.

Очищення кеш-пам’яті здійснюється наступним чином:

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Перейдіть в розділ «Додатки».
 • Виберіть програму, що займає найбільше місця.
 • Натисніть кнопку «Очистити кеш».

При виконанні операції не можна плутати кеш з даними додатка. Якщо cache. тимчасові файли, чиє видалення не призводить до наслідків, то очищення даних закінчиться тим, що користувач буде змушений заново здійснювати вхід до облікового запису.

Використання спеціальних програм

На телефон Huawei Honor 7A можна встановити додаток, здатне аналізувати внутрішню пам’ять пристрою і знаходити в ньому сміття (тимчасові файли). Існує кілька десятків подібних програм. Однією з найпопулярніших є Clean Master.

Після завантаження та користувачу необхідно відкрити програму, перейти в розділ «Сміття» і запустити перевірку. Після закінчення тесту додаток запропонує звільнити деяку кількість вільного простору. Залишиться лише підтвердити виконання операції.

Как почистить память на honor 7a

Самостійне видалення непотрібних файлів

Якщо власник Huawei Honor 7A давно не виконував очищення смартфона, в першу чергу варто позбутися від великих файлів, які давно не використовуються. Це може бути завантажений фільм, музичні композиції та інші дані. Для видалення необхідно відкрити «Провідник», виділити папку або файл, а потім натиснути кнопку «Видалити».

Як очистити пам’ять на телефоні Huawei Honor 7A

Власники Huawei Honor 7A часто скаржаться на те, що внутрішній накопичувач швидко заповнюється. Користувач не має можливості завантажити новий додаток або зняти відеоролик. Але, на щастя, є кілька простих способів очистити пам’ять на телефоні Huawei Honor 7A.

Видалення непотрібних додатків

В процесі експлуатації Huawei Honor 7A на смартфон завантажується безліч додатків. Багато з них забуваються вже через кілька днів, але вони продовжують заповнювати пам’ять пристрою. Для видалення потрібно на пару секунд затримати палець на іконці гри або програми, а потім пересунути значок до заголовку «Видалити». Після цього софт пропаде. Також видалити додаток можна через Google Play або настройки.

Якщо пам’яті все одно мало

Розглянуті раніше способи дозволяють в повній мірі звільнити простір на внутрішньому накопичувачі Huawei Honor 7A. Однак навіть видалення великої кількості файлів не призводить до досягнення оптимального результату, якщо власник набував версію з мінімальним об’ємом пам’яті.

Є пара способів виходу з ситуації. По-перше, можна встановити карту пам’яті MicroSD. Вона розширює карту пам’яті на 32-256 гігабайт в залежності від обраної конфігурації. По-друге, є варіант із завантаженням персональних даних в «хмару» на кшталт Google Drive або Яндекс Диск. Але тут важливо звернути увагу на той факт, що безкоштовно надається лише обмежена кількість місця. Для розширення віртуального накопичувача доведеться оформити підписку.

Вибравши підходящий варіант, власник може перекинути більшість файлів на MicroSD-карту або завантажити дані в «хмару». На жаль, переміщенню не піддаються додатки. Але від фотографій, відеозапису і музики вдасться позбутися без особливих проблем.

Очищення кешу додатків

Більш раціональний варіант для тих, хто планує і далі використовувати програму. Додатки швидко накопичують тимчасові дані, які прийнято називати кешем. Їх видалення не приводить до серйозних наслідків. Користувачеві не доведеться повторно проходити авторизацію.

Очищення кеш-пам’яті здійснюється наступним чином:

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Перейдіть в розділ «Додатки».
 • Виберіть програму, що займає найбільше місця.
 • Натисніть кнопку «Очистити кеш».

При виконанні операції не можна плутати кеш з даними додатка. Якщо cache. тимчасові файли, чиє видалення не призводить до наслідків, то очищення даних закінчиться тим, що користувач буде змушений заново здійснювати вхід до облікового запису.

Як очистити пам’ять на телефоні Huawei Honor 7S

Власники Huawei Honor 7S часто скаржаться на те, що внутрішній накопичувач швидко заповнюється. Користувач не має можливості завантажити новий додаток або зняти відеоролик. Але, на щастя, є кілька простих способів очистити пам’ять на телефоні Huawei Honor 7S.

Видалення непотрібних додатків

В процесі експлуатації Huawei Honor 7S на смартфон завантажується безліч додатків. Багато з них забуваються вже через кілька днів, але вони продовжують заповнювати пам’ять пристрою. Для видалення потрібно на пару секунд затримати палець на іконці гри або програми, а потім пересунути значок до заголовку «Видалити». Після цього софт пропаде. Також видалити додаток можна через Google Play або настройки.

Видалення файлів з месенджерів

При використанні WhatsApp і інших подібних месенджерів власники Huawei Honor 7S часто відправляють один одному фотографії. Після перегляду вони не видаляються, а зберігаються в пам’яті пристрою. Тому їх доводиться видаляти вручну.

Функция очистки памяти в Huawei и Honor

Всі мультимедіа, отримані через WhatsApp, зберігаються в однойменній теці, в якій є каталоги з назвами «Images» і «Video». Ці директорії необхідно очистити або через диспетчер файлів на смартфоні, або через «Провідник» комп’ютера.

Використання спеціальних програм

На телефон Huawei Honor 7S можна встановити додаток, здатне аналізувати внутрішню пам’ять пристрою і знаходити в ньому сміття (тимчасові файли). Існує кілька десятків подібних програм. Однією з найпопулярніших є Clean Master.

Память телефона заполнена хотя там ничего нет

Після завантаження та користувачу необхідно відкрити програму, перейти в розділ «Сміття» і запустити перевірку. Після закінчення тесту додаток запропонує звільнити деяку кількість вільного простору. Залишиться лише підтвердити виконання операції.

Самостійне видалення непотрібних файлів

Якщо власник Huawei Honor 7S давно не виконував очищення смартфона, в першу чергу варто позбутися від великих файлів, які давно не використовуються. Це може бути завантажений фільм, музичні композиції та інші дані. Для видалення необхідно відкрити «Провідник», виділити папку або файл, а потім натиснути кнопку «Видалити».

Якщо пам’яті все одно мало

Розглянуті раніше способи дозволяють в повній мірі звільнити простір на внутрішньому накопичувачі Huawei Honor 7S. Однак навіть видалення великої кількості файлів не призводить до досягнення оптимального результату, якщо власник набував версію з мінімальним об’ємом пам’яті.

Є пара способів виходу з ситуації. По-перше, можна встановити карту пам’яті MicroSD. Вона розширює карту пам’яті на 32-256 гігабайт в залежності від обраної конфігурації. По-друге, є варіант із завантаженням персональних даних в «хмару» на кшталт Google Drive або Яндекс Диск. Але тут важливо звернути увагу на той факт, що безкоштовно надається лише обмежена кількість місця. Для розширення віртуального накопичувача доведеться оформити підписку.

Вибравши підходящий варіант, власник може перекинути більшість файлів на MicroSD-карту або завантажити дані в «хмару». На жаль, переміщенню не піддаються додатки. Але від фотографій, відеозапису і музики вдасться позбутися без особливих проблем.

видаляємо кеш

Зайдіть в розділ кеша і видаліть його. Сенсу від нього небагато, а місця звільнити можна досить. Потім ми почистимо його ще окремо для кожної встановленої програми та ігри.

Видаляємо непотрібні додатки і очищаємо їх кеш

У цьому ж розділі з додатками. подивіться скільки місця займає кожне. Тут відображається вся інформація про це, в тому числі і скільки місця займає кеш.

Видаліть ті, якими рідко користуєтеся, їх завжди можна буде потім завантажити заново з Google Play. Якщо не хочете видаляти, можете стерти тільки кеш.

Цікаво! Також, якщо часто користуєтеся браузером. очистіть його кеш і історію, часто вони займають досить багато місця.

AVG Cleaner

Функціональне і швидке додаток для чищення смартфона і планшета. Володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом російською мовою. Є всі необхідні інструменти, щоб зробити роботу пристроїв швидше.

 • оптимізація телефону
 • Різні режими чищення
 • Гибернация програм
 • Інформація про систему
 • управління файлами

Зберігаємо все на SD карту

У сховищі перейдіть в розділ «Налаштування пам’яті» і вкажіть, щоб все зберігалося на SD карті. Фотографії, теми та інші дані. Головне, щоб у вас взагалі була встановлена ​​картка пам’яті.

Цікаво! У деяких моделях телефонів СД карту можна встановити типовим для установки програм та ігор. Подивіться, чи є у вас такий пункт.

Дивимося скільки пам’яті взагалі залишилося

Подивитися скільки вільного місця залишилося і, що взагалі видалити. можна в налаштуваннях свого пристрою. Відкрийте їх і перейдіть в розділ «Сховище», він ще може називати просто «Пам’ять».

Важливо! Всі інші дії ми буде робити з цього розділу.

Тут буде наочна інформація про те, який контент скільки займає місця, це: фотографії, програми, ігри, файли, системні дані. Так, ви відразу зрозумієте в який розділ необхідно перейти і, що очистити, це дуже зручно.

Цікаво! На деяких моделях телефонів, є вбудовані утиліти для чищення кешу і пам’яті, наприклад, на Xiaomi. ними теж варто скористатися.

Як очистити пам’ять на Android

У 99% випадків найбільше місця займає кеш додатків і від браузера. Тому спочатку варто дивитися їх. Наприклад, той же телеграм може займати аж до 10 Гб в кеші, це саме можна сказати і до ВКонтакте, і Вайберу.

CCleaner

Одне з найпопулярніших додатків для чищення Android і, взагалі, поліпшення продуктивності роботи смартфона або планшета. Працює дуже швидко і дозволяє зробити якісну чистку.

 • почистити пам’ять
 • Прискорити роботу девайса
 • Функція видалення додатків
 • Перегляд енерговитрат кожною програмою і грою
 • Показує стан оперативної пам’яті

Розглянемо покрокову інструкцію, яка допоможе очистити пам’ять на вашому смартфоні:

Кожна програма, встановлене на телефоні, теж займає системні папки, вільне місце в пам’яті пристрою. Перегляньте список додатків і видаліть все, якими ви більше не користуєтеся. Це теж значно прискорить роботу смартфона Honor 7А.

Додаток для управління і очищення пам’яті на Honor 7A

При розробці прошивок компанії-виробники телефонів намагаються зробити їх якомога компактніше і «легковажно». Щоб смартфон працював швидко із заводськими настройками і з будь-якою кількістю пам’яті. Сторонні додатки розширюються функціонал деяких системних програм. І дають можливість користуватися ними в один дотик. Завантаживши додаток Cleaner з Play Market, ви зможете чистити смартфон кожен день. Видаляючи все разом. кеш, непотрібні папки та файли і запущені, але не використовувані програми.

У Cleaner можна налаштовувати автоматичну збірку сміття на певні дні, тижні або місяці. в залежності від того, як часто ви користуєтеся смартфоном Honor 7А. Додаток сприяє не тільки чищенні, а й охолодженню компонентів смартфона, якщо користувач став помічати, що корпус на задній частині теплий або гарячий. Підвищення температур. це одна з найчастіших проблем всіх цифрових пристроїв. Тривале використання призведе до нагрівання його деталей. Користуватися додатком легко, не буде потрібно навіть покрокова інструкція.

Якщо продовжувати використовувати пристрій в такому режимі, воно може вийти з ладу з серйозними поломками. Додаток також є непоганим файловим менеджером. Через нього можна знайти будь-які файли, які були завантажені, фото і музику.

Покрокова інструкція з чищення телефону від сміття

Є інший тип файлів, які заважають швидко і правильно працювати мобільного пристрою. кеш, непотрібні файли. Кешем називають системні дані, які користувач не може побачити.

Вони служать для прискорення певних програм, але можуть істотно «гальмувати» систему і викликати іноді помилки. У смартфонах є певні розділи, де можна видалити ці системні файли. Також вони піддаються очищенню через налаштування певного додатка.

Але цей процес не завжди зручний. Простіше скористатися спеціальними диспетчерами очищення. У вашому гаджеті Honor 7A є така утиліта. Але вона захована. І щоб її знайти, потрібно перейти в параметри.

Як очистити пам’ять на телефоні Honor 7A покрокова інструкція

Мобільний пристрій буде значно швидше працювати, якщо системі не будуть заважати файли і програми. Розберемо, яким чином очистити внутрішню пам‘ять на вашому телефоні моделі Honor 7A за допомогою покрокової інструкції. Я покажу, як зробити ваш смартфон швидким.

Що робити, якщо пам’ять на Honor 7A переповнена

Часто в бюджетних смартфонах недостатньо оперативної пам’яті. це один з найважливіших параметрів сучасного мобільного пристрою. Вона визначає, наскільки швидко телефон зможе працювати відразу з декількома програмами. Важлива також тип пам’яті і її покоління.

Але зараз не про це. Для користувачів важливо знати, як швидко почистити цей тип пам’яті і звільнити для подальших ігор і програм. На Honor, як і в інших мобільних телефонах з Android, є кнопка «Завдання».

На панелі вона відображається зазвичай у вигляді невеликого прямокутника, квадрата. З її допомогою викликають список всіх додатків, який запущено в системі. Це зручніше навіть, ніж працювати з диспетчером завдань в операційній системі Windows. Тепер потрібно позбутися від них. Доступно видалення запущених додатків вибірково на Honor 7A. Змахніть обрану програму в сторону, і вона зникне зі списку. А також будуть закриті всі процеси програми. За бажанням користувач може залишити запущеними соціальні мережі, якими часто користується, месенджери та інше.

Щоб видалити відразу всі програми, скористайтеся кнопкою-хрестиком. Натиснувши його, всі вікна в цьому блоці будуть закриті, а відповідно. і всі програми на смартфоні. Чим більше додатків буде відкрито і відображено в цьому вікні, тим більше вони забирають пам’яті в телефону.

Ручна чистка вільного місця на Honor 7А

Можна заощадити пам’ять і не завантажувати додаткові програми. Але потрібно навчитися вручну чистити папки свого смартфона Honor 7A. На головному екрані знайдіть системне додаток під назвою «Файловий менеджер». Цей провідник зможе показати все папки, які доступні звичайному користувачеві на смартфоні. Він може мати іншу назву, наприклад, «Диспетчер телефону» або «Файли».

У розділі з іменними папками «Музика», «Фото» та інше необхідно знайти і вибрати «Внутрішня пам’ять». Потім знаходити папки з назвою встановлених ігор і програм, де зберігається кеш, видаляючи його. У папці «Завантаження» знаходяться всі файли, які були завантажені з мережі. Перевірте інші папки, більшість із знайдених вами файлів доступні для видалення без наслідків.

Clean Master

Як очистити внутрішню пам’ять телефону Huawei і Honor за допомогою Clean Master?

 • Відкрийте Play Маркет.
 • Напишіть в пошуковому полі Clean Master.
 • Оберіть першу програму.
 • Скачайте її. це безоплатно.
 • встановіть.
 • запустіть.
 • На основному екрані виберіть пункт чистки.
 • Дочекайтеся закінчення процесу.

Як очистити пам’ять на Huawei і Honor

Як очистити пам’ять на Huwei і Honor? У цій інструкції ми пояснимо як звільнити місце за допомогою очищення внутрішньої пам’яті і заодно дізнаємося як звільнити оперативну пам’ять.

Оперативна пам’ять. Необхідна для зберігання тимчасових файлів. Від її кількості залежить швидкість роботи системи. Ви напевно стикалися з ситуацією, коли система починає подвисать і навіть відкриття простеньких програм відбувається довше ніж зазвичай. Причина якраз в нестачі оперативної пам’яті. Швидше за все відкрито багато додатків, які працюють у фоновому режимі.

Внутрішня пам’ять. Тут все ясно. вона потрібна для зберігання файлів і програм на вашому смартфоні.

Закриваємо фонові додатки

Тут все просто. якщо ви користуєтеся великою кількістю програм, вони часто продовжують працювати у фоновому режимі. Припинити їх роботу можна буквально в два кліка:

 • Тиснемо на іконку навігації у вигляді квадрата.
 • Відкриється вікно, в якому будуть відображені працюють в тлі додатки, а також кількість вільної оперативної пам’яті. Тиснемо на кошик і готово.

Видалення «сміття» в браузері

Щоб видалити з пам’яті телефону все непотрібні складові, які збереглися після відвідин браузера, потрібно зайти в загальні опції, перейти в розділ пам’ять, і очистити кеш. У розділі завантажень вручну радимо видалити непотрібні файли, які були завантажені зі сторінок інтернету.

Видаляємо непотрібні додатки і очищаємо їх кеш

У цьому ж розділі з додатками. подивіться скільки місця займає кожне. Тут відображається вся інформація про це, в тому числі і скільки місця займає кеш.

Видаліть ті, якими рідко користуєтеся, їх завжди можна буде потім завантажити заново з Google Play. Якщо не хочете видаляти, можете стерти тільки кеш.

Цікаво! Також, якщо часто користуєтеся браузером. очистіть його кеш і історію, часто вони займають досить багато місця.

Деактивация програм пристрою Huawei

Якщо у вас проблеми з інтернетом і в даний момент немає можливості запустити Google Play, непотрібні ігри і програми можна видалити офлайн.

 • Виберіть в головному меню значок налаштувань;
 • Знайдіть тут пункт «Додатки». Залежно від версії вашого пристрою він може мати іншу назву;
 • Виберіть далі вкладку «Все»;
 • Знайдіть тут програми, які потрібно видалити з телефону Huawei, і виберіть їх;
 • У новому вікні натисніть кнопку «Видалити»;
 • Перегляньте уважно весь список програм в загальному списку. Якщо програми були встановлені виробником, їх можна видалити або вимкнути. Так як ці програми часто працюють у фоновому режимі. Навіть якщо ними не користуватися;
 • Знайдіть таку програму і перейдіть в вікно налаштувань;
 • Натисніть кнопку «Зупинити». Потім «Відключити». І підтвердіть відключення.

Чим більше програм буде видалено і вимкнене у вікні «Всі програми», тим швидше і надійніше буде працювати ваш смартфон. Проведіть очищення різними способами, щоб домогтися максимального ефекту в смартфоні Huawei.

Як звільнити кеш?

Очистити пам’ять телефону Honor можна декількома способами. Відразу скажемо про те, що необхідні інструменти є вже в самому смартфоні, якщо EMUI. надбудова над Android, не нижче версії 8.0.

Щоб видалити зайве з кешу, потрібно виконати наступні кроки:

 • Відкрийте меню «Налаштування» «Сховище»
 • Знайдіть рядок «Дані кешу». Ви побачите скільки мегабайтів (або навіть гігабайтів) займає інформація, що міститься в кеші. Ситуацію, як в цілому йдуть справи з пам’яттю, відображає шкала, яка знаходиться в самій верхній частині вікна (який загальний обсяг внутрішньої пам’яті в телефоні і скільки пам’яті вільно).
 • Рядок «Дані кешу» треба спочатку виділити, а потім натиснути кнопку «Очистити».

Якщо в телефоні стоїть карта пам’яті, то буде відображатися опція “Налаштування зберігання даних» «За замовчуванням» (Default location) Внутрішня пам’ять.

Кеш якраз відноситься до внутрішньої пам’яті, і очищення також здійснюється натисканням на кнопку «Очистити».

 • При виборі пункту Внутрішня пам’ять відкриється нове вікно, в якому відразу ви побачите інформацію про те, скільки пам’яті зайнято і скільки вільно. При натисканні на кнопку «Очистити», яка знаходиться нижче, буде вироблено відповідну дію.

Коли процес очищення буде завершено, з’явиться інформація про те, який обсяг пам’яті був звільнений.

 • Тепер потрібно знову повернутися в «Налаштування» «Сховище», щоб подивитися графічну шкалу. Вільної пам’яті на ній повинно відображатися більше, ніж до того.

Такий спосіб чищення системи безпечний, його можна використовувати регулярно, щоб звільнити пам’ять для нових додатків, фотографій та інших файлів.

Як часто потрібно виконувати очистку кешу?

Строгих правил тут немає. Але є загальні рекомендації:

 • Якщо ви часто користуєтеся смартфоном, і на ньому встановлено багато додатків, якщо ви постійно користуєтеся браузерами, то кеш буде заповнюватися набагато швидше звичайного. Тоді, щоб збільшити швидкодію системи, постарайтеся його регулярно чистити.
 • Якщо ви заглянули в «Налаштування» «Сховище» і побачили, що обсяг кеша складає близько 1 Гб і вище, запустіть процес очищення.

Очищення кеш-пам’яті за допомогою режиму Рекавері

Взагалі, якщо розбиратися більш конкретно, то це не єдиний вбудований інструмент для чищення. У самій ОС Android в режимі Рекавері є опція «Wipe Cache Partition» (очистити розділ кеша). Коли при роботі з телефоном з’являються помилки, особливо такі, які призводять до перезавантаження або зависання системи, доводиться запускати процес відновлення. Recovery Mode також потрібен в тих випадках, якщо потрібно скинути пароль, призначений для блокування пристрою і т.д.

На Android-пристроях є два типи кеша. кеш додатків і системний. Кожна програма, яка встановлена ​​на смартфоні, має свій власний кеш, в якому зберігаються дані, необхідні для роботи. Системний відноситься до OS Android в цілому. У ньому зберігаються скрипти і файли, які потрібні (або були потрібні) для виконання системних процесів. Так як є два типи кешу, то і способів його почистити теж буде два.

Як почистити пам’ять телефону Honor

Вся інформація, яка зберігається в телефоні, записується у внутрішню пам’ять пристрою (ROM). Що це може бути за інформація?

 • Дані про телефоні, тобто мобільні додатки.
 • Дані, які стосуються самим додатків.
 • Системні і призначені для користувача файли, мультимедійні дані, документи і т.д.

Все, що ми зазвичай зберігаємо в телефоні, займає місце. І якщо смартфон використовується вже не перший рік, інформації в ньому накопичується все більше і більше. І це один з факторів, що сприяє швидкому заповненню внутрішньої пам’яті. Вона виявляється переповнена, її не вистачає. Але кеш можна очистити, це нескладно. Однак результат буде помітний практично відразу ж.

Використання опції Wipe Cache Partition

Отже, при виникненні проблем із зависанням або мимовільними перезавантаженнями телефону доводиться використовувати режим Recovery Очищення системного кеша.

 • Вимкніть телефон через екранне меню ( «Відключити живлення») або за допомогою кнопки живлення.
 • Натисніть одночасно і утримуйте в натиснутому стані дві кнопки. збільшення / зменшення гучності і кнопку живлення. На екрані має з’явиться меню з опціями
 • Переміщайтеся по пунктах меню за допомогою кнопки зменшення гучності. Виберіть пункт «Recovery Mode»
 • Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір
 • На екрані з’явиться робот Android, утримуйте кнопку живлення, утримуючи.
 • Лише один раз натисніть кнопку збільшення гучності.
 • За допомогою кнопки зменшення гучності перейдіть в меню до опції очищення кешу (Wipe Cache Partition)
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати цей пункт.
 • Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб дійти до пункту “Yes”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Yes”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб перезапустити смартфон.

Примітка: На різних марках телефонів можуть бути різні меню відновлення, але опція «Wipe Cache Partition» присутній в меню, яке є в смартфонах Huawei / Honor: Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Lite, P10, P10 Plus, P9, P9 lite mini, Honor 7X, Honor 9 і т.д. Підтримувані версії андроїда: Android 4.4. 8.0 (KitKat, Lollipop, Marshmallow, Nougat, Oreo).

Що таке кеш?

Кеш. це область оперативної пам’яті, де накопичуються так звані залишкові файли. Зазвичай це компоненти додатків, веб-сайтів або якихось системних процесів, після яких збереглися дані. Якщо телефоном користуватися дуже активно, то «залишки» будуть накопичуватися досить швидко. Від перегляду інтернет-сторінок, наприклад, кожен раз в пам’яті пристрою залишається багато скриптів, зображень, медіа і т.д. Взагалі, вміст кешу допомагає прискорити процес завантаження сайтів, які користувач відвідує регулярно. І додатка також працюють швидше, тому що зв’язок з потрібними серверами теж відбувається швидше. З іншого боку, мобільна операційна система починає працювати повільніше, коли розмір кешу досягає декількох гігабайт. Постає питання, як очистити оперативну пам‘ять.

ReiBoot for Android: очищення кешу в один клік

Так як описаний вище спосіб запустити процес очищення кешу через режим відновлення трудомісткий, можна порекомендувати завантажити і встановити спеціальний додаток. Наприклад, ReiBoot for Android від розробника Tenoshare. Воно надзвичайно зручне і було створено виключно для полегшення роботи з режимом відновлення.

 • Скачайте додаток, встановіть його на комп’ютер (так, воно не для смартфона, а для PC або ноутбука) і запустіть його.
 • Підключіть до комп’ютера ваш Android-смартфон за допомогою USB-кабелю. Додаток ReiBoot for Android має розпізнати ваш пристрій. Нагадаємо, що якщо ви підключаєте смартфон до PC в перший раз, то потрібно включити в настройках режим налагодження по USB.
 • Якщо телефон розпізнано, ніяких помилок не сталося, на комп’ютері ви побачите екран з трьома опціями. Виберіть «Clean System Cache».
 • Запуститься очищення, і всі тимчасові файли будуть повністю вилучені зі смартфона.
 • Після закінчення очищення смартфон перезавантажиться.
READ  Не встановлюється антивірус на Windows 7
BETATECH.COM.UA 2022