Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як очистити пам’ять на iPhone 8

Як звільнити і очистити оперативну пам’ять на iPhone?

Час від часу користувачі пристроїв Apple помічають, що iPhone або iPad починає трохи «гальмувати» при виконанні навіть простих операцій. Новачки-володарі яблучних девайсів можуть занепокоїтися, підозрюючи несправність в пристрої або замислюючись про апгрейд версії iOS.Но проблема може бути зовсім в іншому. просто прийшов час почистити RAM, або оперативну пам’ять. Що це таке, чому її потрібно періодично чистити, як відбувається цей процес і як часто його виконувати. про все це поговоримо сьогодні, і наочно покажемо, як відбувається чистка оперативної пам’яті на нових і більш старих моделях iPhone.

Як почистити пам’ять на старіших моделях iPhone (починаючи з 7, 7 плюс, SE, 6s, 6s плюс, 6, 6 плюс і вийшли ще раніше).

  • Через декілька секунд Ви побачите, як екран стане порожнім і буде горіти так деякий час. Потім, знову з’явиться зображення Головного екрану. це значить, що оперативна пам’ять була очищена, і пристрій сново готове працювати.

Зазвичай користувачі відразу відзначають, що після такої чистки девайс «ожив» і працює, як на самому початку використання. оперативно і ефективно.

Як почистити оперативну пам’ять на новіших моделях iPhone (8, 8 плюс, X, XS, XS Макс, XR; 11, 11 Про, 11 Про Макс).

Тут процес очищення займе трохи більше часу, але він також нескладний, потрібно лише слідувати нашим інструкціям: По-перше, потрібно активувати на iPhone функцію Assistive Touch (якщо до цього вона не була включена). Щоб це зробити, переходимо в Налаштування, вибираємо розділ «Універсальний доступ», в ньому знаходимо розділ «Дотик», і там. Assistive Touch. Ставимо движок в зелене положення.

READ  Як перенести номера з телефону на комп'ютер

Або, для економії часу, заходимо в Налаштування та вводимо в верхньому рядку пошуку запит «Assistive Touch». iPhone видає цю опцію, і вона підключається шляхом пересування покажчика в зелене положення.

І в першому, і в другому випадку на екрані з’явиться сіро-біла кнопка.

Потім, повертаємося в Настройках тому, в розділ «Основні». Прокручуємо його в самий низ, де знаходимо опцію «Вимкнути», тиснемо.

На екрані з’являється повідомлення про те, що ми повинні вимкнути iPhone, і буде видна кнопка Assistive Touch.

Память iPhone заполнена. что делать? Как освободить место на Айфон?

Ми натискаємо на Assistive Touch, в її меню вибираємо і довго утримуємо кнопку «Додому». поки iPhone не почнеться блимати і не повернеться на Головний екран.

очистити, iphone

У меню вибираємо і довго тиснемо на кнопку Додому.

От і все! Оперативна пам’ять очищена. Тепер Ви будете приємно здивовані тим самим, високою швидкістю роботи свого пристрою.

Що таке RAM (оперативна пам’ять) і чому її потрібно чистити

RAM, або Random Access Memory (в перекладі. оперативна пам’ять) відповідає за обробку процесів, які активні в даний момент на наших iPhone і iPad. Це можуть бути запущені програми, музика і фільми, які програються на девайсі, і так далі. Періодично вона «переповнюється», особливо, якщо Ви часто і активно користуєтеся великою кількістю додатків. Тому швидкість роботи пристрою може замедляться.Самий простий і вірний спосіб повернути колишню високу швидкість продуктивності Вашого iPhone. почистити оперативну пам’ять. Під час чищення оперативної пам’яті ніякі важливі дані, програми або файли з телефону або планшета не зникнуть, буде видалений лише так званий «наліт» від усіх, які нещодавно використовувалися. непотрібна незначна інформація, яка звільнить місце «корисною» пам’яті на Вашому устройстве.Етот процес доступний для всіх моделей iPhone. як старих, так і нових, і виконується в прямому сенсі за пару кроків. Отже, розповідаємо, як здійснити чистку!

READ  Як передати пароль Wi-Fi iPhone

Складнощі, які можуть виникнути.

У більшості випадків процес очищення відбувається без проблем, швидко і дієво. Однак, в ряді випадків користувачі відзначали незначні труднощі. це відбувалося під час тривалого натискання кнопки «Додому». в найвідповідальніший момент чистки з’являлася Siri. У таких випадках зазвичай намагаються попросити Siri відключитися, щоб продовжити процес чищення оперативної пам’яті. Інших складнощів не було відзначено.

висновки.

Отже, сьогодні ми дізналися, що для прискорення процесів роботи наших iPhone досить періодично звільняти RAM, або оперативну пам’ять. Виробники Apple подбали про цю опції, зробивши її доступною, і виконуваної в лічені секунди. як для самих останніх, так і для випускаються в попередні роки моделей iPhone.

Сподіваємося, що наші інструкції та відео допомогли Вам розібратися в процесі, і тепер Ви самі легко зможете, у міру необхідності, звільняти iPhone від зайвої інформації

Бажаємо нашим читачам продуктивної роботи на улюблених i-пристроях!

Как просто очистить память на iPhone

Регулярно перезавантажувати пристрій

Найпростішим способом звільнення місця в пам’яті iPhone і iPad є звичайна перезавантаження. Вона не тільки забезпечує приріст продуктивності, але і видаляє кеш iOS, який росте щодня практично після кожного вашого дії. Переконатися в користь перезавантажень можна в iTunes. Нещаслива секція «Інше», яка і являє собою весь «сміття», що зберігається на пристрої, в окремих випадках займає по декілька гігабайт. Перезавантаження, на жаль, повністю кеш не очищається, але, тим не менш, зменшує його.

Виконувати перезавантаження iPhone або iPad рекомендується не рідше одного разу на тиждень. Якщо мобільним пристроєм ви користуєтеся особливо активно, постійно завантажуючи додатки і працюючи з ними, то робити перезавантаження бажано щодня.

Скористайтеся спеціальними утилітами

Сторонні розробники створили величезну кількість утиліт для очищення сміття з iPhone і iPad. Багато з них, наприклад, PhoneExpander, PhoneClean і інші, дійсно справляються зі своїм завданням, часом звільняючи по кілька гігабайт на мобільних пристроях Apple. Користуватися такими утилітами зазвичай дуже просто. Потрібно лише запустити програму і почати очищення тимчасових файлів.

READ  З якими телефонами працює Apple Watch

Вимкніть збереження оригіналів HDR-знімків

При створенні HDR-знімків, додаток «Камера» в автоматичному режимі зберігає звичайні версії фотографій, через що розмір кожного знімка практично подвоюється. Вимкніть перемикач «Залишати оригінал» в меню «Налаштування» → «Фото і Камера» і при зйомці HDR-знімків оригінали більш зберігатися будуть.

«Другое» в памяти iPhone: откуда берется и как его очистить | Яблык

Видаліть кеш Safari

Крім кеша списку для читання видалити так само можна і тимчасові файли самого браузера. У них входить історія відвідувань, пошукові запити та інша різна інформація. Виконати очищення кешу Safari можна в меню «Налаштування» → Safari → «Очистити історію і дані сайтів».

Видаліть високоякісні голосу

На кожному iPhone і iPad за замовчуванням встановлені високоякісні голосу для функції універсального доступу «Проказування». Якщо ви не користуєтеся цією функцією, то голоси можна видалити, звільнивши тим самим кілька сотень мегабайт.

Для видалення високоякісних голосів перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні». «Універсальний доступ». «Мова». «Голоси». «Русский». Milena, натисніть «Змінити» і видаліть голос «Milena (покращений)».

Видаліть кеш додатка «Пошта»

Навіть якщо з стандартного додатка «Пошта» видалені всі листи і вкладення до них, воно як і раніше займає в пам’яті iPhone або iPad багато місця. Справа в кеші додатки, який в окремих випадках може розростатися до декількох гігабайт. Для того щоб перевірити скільки місця додаток «Пошта» займає на вашому пристрої, досить перейти в меню «Налаштування» → «Основні» → «Використання сховища і iCloud» і натиснути «Управління» в розділі «Сховище».

Видалити ж кеш додатка «Пошта» можна тільки особливим чином. Для цього необхідно видалити додаток з пристрою, а після встановити його з App Store. Ця проста операція, виконання якої займає буквально хвилину, скидає весь кеш і звільняє цінне місце в пам’яті iPhone або iPad. Перед видаленням «Пошти» обов’язково переконайтеся в тому, що пам’ятаєте дані поштової облікового запису. Виконувати авторизацію доведеться повторно.

BETATECH.COM.UA 2021