Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як очистити пам’ять телефону через комп’ютер

Table of Contents

Що робити якщо телефон пише недостатньо пам’яті?

Додаткові способи виправити помилку «Недостатньо пам’яті на пристрої»

 • Зайдіть в налаштування. додатки, виберіть програми «Сервіси Google Play»
 • Зайдіть в пункт «Сховище» (при його наявності, інакше на екрані відомостей про програму), видаліть кеш і дані.

Як очистити Android від залишків програми?

Перед видаленням додатків зайдіть в Настройки пристрою і там виберіть опцію «Додатки». У розділі «Додатки» вам потрібно вибрати програму, яку ви збираєтеся видалити. Там вам потрібно спочатку натиснути на «Очистити дані», а потім на «Очистити кеш».

Як звільнити місце на телефоні нічого не видаляючи?

Як звільнити пам’ять смартфона, нічого не видаляючи

 • Почистити кеш Safari. Для вашої зручності браузер зберігає копії сайтів, на які ви заходите, щоб при повторному відвідуванні швидше його завантажити.
 • Завантажити фільм Звучить дивно, ми ж начебто хотіли звільнити пам’ять телефону?
 • Вимкніть «Фотопоток»
 • Переінсталюйте додатки
 • Видаляйте довгі «бесіди» в месенджерах

Як звільнити пам’ять на телефоні нічого не видаляючи iPhone?

Як звільнити пам’ять на iPhone і iPad (45 способів)

 • Регулярно перезавантажувати пристрій
 • Виконуйте примусову перезавантаження
 • Видаліть невикористовувані програми та ігри
 • Видаліть файли в додатках
 • Почніть оновлювати iOS через iTunes.
 • Видаліть завантажені поновлення iOS.
 • Забороніть бездротову завантаження оновлень iOS.
 • Видаліть стару голосову пошту

Як очистити Android від віддалених програм?

Відкрийте меню, яке знаходиться зліва, знайдіть в ньому опцію Мої налаштування. Натисніть на опцію Мої програми. Для видалення програми, якщо ви ще цього не зробили. Відкрийте вкладку Всі.

Чи можна видаляти дані в додатках?

При натисканні кнопки Очистити дані в менеджері додатків Android відбувається видалення всієї інформації користувача конкретної програми, в тому числі і кеша ігор (знову ж таки, в загальному випадку). Тобто, після очищення даних додатка воно повертається в такий же стан, як і в момент відразу після установки.

видалення додатків

Додатки в операційній системі Android видаляються через «Налаштування. Додатки». Зайдіть в «Налаштування. Додатки», виберіть непотрібне, клацніть по ньому, натисніть на кнопку видалення. Ще один спосіб. знайдіть додаток в загальному меню, натисніть на нього і утримуйте до появи пункту «Видалити» (або із зображенням кошика). Перемістіть додаток на цей пункт, відпустіть. воно піде. Аналогічним способом видаляються програми в смартфонах, де меню і робочі столи об’єднані в одне ціле (за аналогією з iOS).

Як очистити пам’ять пристрою

Оскільки з цією проблемою рано чи пізно стикається кожен, існує кілька способів очищення, кожен з яких використовується для певної пам’яті.

Види пам’яті на пристроях Android

У смартфонах на Android три види пам’яті:

 • Оперативна (ОЗУ). в ній розміщуються вже запущені програми і модулі операційної системи. Чим більше оперативки, тим більше одночасно працюючих додатків (і менше «гальм»);
 • Призначена для користувача (ПЗУ). тут зберігаються фотографії, відеоролики, встановлені ігри і програми, а також операційна система Android;
 • Карта пам’яті. використовується для зберігання будь-яких призначених для користувача даних. На деяких смартфонах сюди переносяться встановлені додатки.

Якщо оперативка переповнена, телефон гальмує. Він намагається вивантажити частину невикористовуваних даних в призначену для користувача пам’ять, але на це йде час. Користувач нервує, намагається запустити потрібно додаток знову і знову, ніж погіршує ситуацію. Щоб прискорити телефон, необхідно звільнити його від сміття в оперативці. Для прискорення потрібно очистити оперативну пам‘ять телефону. Невикористані фрагменти даних відправляться в утиль, працездатність трубки покращиться.

Класичні ознаки закінчується користувальницької пам’яті:

 • Телефон видав відповідне повідомлення;
 • Неможлива установка софта з Play Маркет;
 • Камера не може зберегти фото або відео.
READ  Помилка активації iPhone 7 що робити

Користувачеві необхідно терміново очистити внутрішню пам’ять. видалити непотрібні фотографії або відправити їх в хмару, видалити програму, яка не очистити кеш.

Кеш. це область ПЗУ, де зберігаються тимчасові дані, необхідні для роботи операційної системи. Простіше кажучи, це своєрідний перевалочний пункт, який вимагає регулярного очищення (нічого важливого тут немає). Заповнений кеш. ще одна причина відсутності місця в ПЗУ.

Перенесення додатків на карту пам’яті зменшує швидкість їх роботи. Деякі додатки (наприклад, банківські) переносу не підлягають.

Види пам’яті на пристроях Android

Кожен з відділів пам’яті має свої завдання і характеристики, в яких ми зараз розберемося:

 • Вбудована пам’ять. це та пам’ять, яка знаходиться на телефоні або планшеті спочатку і призначена для зберігання різних файлів. Кожен пристрій має свій жорсткий диск, на якому записана сама операційна система і програми, необхідні для нормального та повноцінного функціонування. Після підключення пристрою до інтернету, або ж за допомогою інших способів, ви можете почати наповнювати внутрішню пам’ять всім, що вам необхідно: файлами, програмами, музикою, відео і т. Д.
 • Накопичувач або карта пам’яті. це доповнення до внутрішньої пам’яті, яке встановлюється окремо. Всі Android-пристрої мають спеціальний вхід для SD-карти, яка дозволить збільшити обсяг пам’яті на 4, 8, 16, 32, 64 або 128 ГБ. На зовнішній накопичувач можна перенести особисту інформацію, медіафайли та додатки.

Якщо станеться повне заповнення вбудованої і зовнішньої пам’яті, то ви більше не зможете що-небудь помістити на пристрій. Також можливо, що телефон почне зависати, гальмувати і відмовлятися запускати додатки.

 • ОЗУ (RAM). ця пам’ять зберігає в собі інформацію про процеси, які відбуваються в даний момент, і скопійовані в буфер обміну файли. Тобто, якщо ви запустили гру або додаток, почали дивитися відео або слухати музику через інтернет, то навантаження піде на ОЗУ. Іншими словами, ця пам’ять призначена для зберігання кешу. Все, що знаходиться в цій пам’яті. тимчасові файли, так як вони зітруться після перезавантаження пристрою або при натисканні спеціальної кнопки.
 • ПЗУ (ROM). на відміну від ОЗУ, це постійна пам’ять, на якій зберігаються процеси необхідні для повноцінного функціонування системи. Тобто ПЗУ відповідає за навантаження, пов’язані з операційною системою, і не обнуляється при перезавантаженні пристрою.

Якщо ОЗУ або ПЗУ будуть повністю заповнені, то телефон почне зависати, гальмувати і перестане відкривати додатки. Також у багатьох пристроях існує функція, завдяки якій при сильній завантаженості ОЗУ або ПЗУ відбувається автоматичне перезавантаження і відключення деяких додатків.

Зберігання файлів в інтернеті

Зберігання файлів в інтернеті, завдяки різним хмарним сховищ, дозволяє не тільки очистити внутрішню пам’ять і звільнити карту пам’яті, але і отримати доступ до своїх файлів з будь-якого пристрою з інтернетом через браузер або спеціальні додатки, потрібно тільки ввести свій логін і пароль. Якщо вам ця тема цікава, ми її детально розібрали на прикладі самого просунутого хмарного сховища. Google Диск в статті: Документи онлайн або Google Диск.

Отже, в цій статті ви дізналися, як очистити внутрішню пам’ять вашого Android телефону, коли внутрішня пам’ять заповнена. Цю проблему ми вирішили, розібравши питання: як перемістити файли на Android (картинки, відео, музика, документи), як перенести додатки на карту пам’яті, як очистити ваш девайс від сміття і дізналися про зберігання файлів в інтернеті. Хмарних сховищах.

Стаття була корисною? Розкажи друзям за допомогою кнопочок соціальних мереж нижче!

Кеші програми

Не варто встановлювати заради очищення кеша додатків окрему утиліту. Щоб очистити кеш, пройдіть в «Налаштування. Сховище» і дочекайтеся завершення аналізу вільного і зайнятого місця. Тапніте за пунктом «Кеш» або «Дані кешу», підтвердіть очистку. готово. За день тут набирається до 1,5 Гб сміттєвих файлів, які потребують видалення. У деяких телефонах (наприклад, в Xiaomi) є штатні інструменти для миттєвої очищення кеша і інших папок з непотрібними службовими даними.

По-третє, розберемося, як збільшити оперативну пам’ять пристрою. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм, що створюють файл підкачки. Наприклад, Ram Manager.

 • Balance. максимальна оптимізація оперативної пам’яті.
 • Balance (with more free memory). максимальна оптимізація оперативної пам’яті для пристроїв з її обсягом до 512 МБ.
 • Balance (with more multitasking). максимальна оптимізація оперативної пам’яті для пристроїв з її обсягом понад 512 МБ.
 • Hard Gaming. режим для тих, хто любить запустити на своєму пристрої серйозні ігри, що вимагають багато ресурсів.
 • Hard Multitasking. цей режим дозволить оптимізувати роботу пристрою під час запуску декількох програм одночасно.
 • Default (Samsung). цей режим активований в пристроях від компанії Samsung за замовчуванням, але тепер його можна використовувати на телефонах інших компаній.
 • Default (Nexus S). режим для телефонів і планшетів від компанії Google.
 • Default settings of your phone. це функція скидає налаштування ОЗУ до рівня «за замовчуванням».
READ  Як підключити роутер через телефон

Як видалити «сміття» в браузері?

 • У вікні, натисніть на «Очистити історію».
 • Встановіть прийнятні для вас налаштування (що видаляти, за який проміжок часу і т. Д.) І клацніть на «Видалити дані».

Очищення розглянута на прикладі Google Chrome, оскільки він є одним із стандартних браузерів на операційній системі Android. В інших браузерах процедура відрізняється незначно.

Clean Master

За допомогою даної утиліти можна не тільки позбутися від сміття, а й перевірити телефон на наявність вірусів безкоштовно.

На головному екрані ви знайдете такі інструменти:

 • Сміття. очищає пристрій від зайвих файлів після сканування (реклама, застарілі програми, системний кеш і т.д.).
 • Антивірус. просканує ваш девайс на наявність недоброзичливого софта і файлів. У функціонал входить захисник соцмереж, перевірка карти пам’яті, галереї, блокування додатків.
 • Прискорення телефону. інструмент сканує необхідність оптимізації запущених процесів.
 • Охолоджувач. оптимізує роботу запущених процесів з метою зниження температури процесора.

Кеші програми

Для початку розберемося, що таке кеш в телефоні. Кеш являє собою проміжний буфер з інформацією, яка може бути запрошена найближчим часом. Через це економиться час на обчисленні завдань і вирішенні проблем, відповідно підвищується продуктивність пристрою. Файловий кеш накопичується, зберігаючи інформацію по кожному встановленому і використовуваному додатку. При засміченні потрібно звільнити весь кеш.

Для цього дотримуйтесь представленому алгоритмом:

 • Відкрийте меню налаштувань вашого пристрою.
 • В налаштуваннях знайдіть розділ «Всі програми».

��КАК ЛЕГКО ОЧИСТИТЬ ПАМЯТЬ НА ТЕЛЕФОНЕ ИЛИ ДИСКЕ C НА КОМПЬЮТЕРЕ��БЫСТРАЯ ОЧИСТКА ПАМЯТИ��

 • У відкритому менеджері ви можете спостерігати інформацію по кеш-пам’яті, системним і сторонніх додатків. Список всіх програм відсортуйте за розміром.
 • Відкрийте одну з програм. У новому вікні ви можете «Стерти всі дані» (видаляє збережену інформацію на жорсткому диску) і «Очистити кеш». Натисніть на другу кнопку.

Цю процедуру потрібно повторити з усіма встановленими додатками для повного очищення кеш-пам’яті.

SD Maid

Завантажте безкоштовну версію. цього достатньо для більшості користувачів. Відкрийте програму, натисніть кнопку «Сканувати». Через кілька секунд на екрані відобразяться результати. Натисніть кнопку «Запустити зараз». через пару секунд пам’ять буде очищена.

 • Очищення за розкладом;
 • Аналіз сховища. знаходить самі об’ємні файли;
 • Вбудований провідник для самостійної роботи з пам’яттю.

Платна версія, що дозволяє очищати додатки, обійдеться в 155 рублів (одноразово).

Не встановлюйте занадто часту очищення пам’яті за розкладом і не захоплюйтеся з частою ручним очищенням. це призведе до швидкого розряду батареї.

видалення повідомлень

Все просто. зайдіть в «Повідомлення», натисніть і утримуйте палець на конкретному адресата, щоб повністю видалити переписку. Для видалення конкретного повідомлення відкрийте листування, натисніть і утримуйте непотрібне повідомлення, видаліть його. Після тривалого утримання доступний вибір всіх повідомлень або всіх листувань для масового видалення.

Чи потрібно чистити?

Як дізнатися, чи потребує ваш телефон / планшет в цій процедурі? Перший непряма ознака. зниження продуктивності. Якщо технічна сторона телефону повністю справна, то справа саме в захаращення ОЗУ і ПЗУ.

Також ви можете переконатися в цьому за допомогою вбудованих додатків. На різних пристроях це можна зробити по-різному. У кожному девайсе встановлений стандартний файловий менеджер, де вказано розмір всіх файлів на внутрішній пам’яті. Знаючи загальний обсяг ПЗУ на телефоні, легко зрозуміти, коли внутрішній накопичувач повністю забитий.

очистити, телефон, комп, ютер

Тепер ви знаєте, як почистити телефон через компютер, через USB, як подивитися статистику завантаженості пам’яті, як видалити кеш стандартними і сторонніми програмами. Як мінімум один із способів точно виявиться відповідним для вас, тому ви зможете привести свій девайс в повну працездатність і справність!

очистити, телефон, комп, ютер

Які програми використовувати?

Через сторонній софт ви в автоматичному режимі зможете почистити ОЗУ і ПЗУ від зайвих даних, тим самим прискоривши свій телефон. Використовуйте наступні програми:

 • Clean Master;
 • SD Main;
 • App Cache Cleaner;
 • Mobile Boost.

З їх допомогою ви можете звільнити місце, очистити оперативну пам’ять і захистити телефон від вірусів. До того ж, кожна з утиліт підходить для різних смартфонів. від сучасних до пристроїв на старих версіях Android. Це стане зрозуміло далі. Встановлюються всі додатки точно так же, як і ES Провідник. інструкцію ви можете знайти вище.

READ  Як підключити геймпад Xbox one до телефону

Clean Master

Найпопулярніша програма для очищення ОЗУ, ПЗУ і кеша. Важить близько 18 МБ, має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. з нею впорається і немовля.

Після запуску програми виберіть один з трьох пунктів:

 • «Сміття». очищає невживані системні файли з призначеної для користувача пам’яті;
 • «Прискорення телефону». звільняє оперативну пам’ять;
 • «Охолодження». вивантажує невикористовувані програми та модулі.

Також на борту передбачені антивірус і система енергозбереження. Неприємною рисою програми є достаток реклами. з платним відключенням.

Очищення пам’яті Android-пристрою за допомогою комп‘ютера

Додаток-компаньйон

Нерідко сучасні виробники практикують використання програм для комп’ютера, за допомогою яких можна керувати вмістом Android-пристрої, в тому числі і очистити пам’ять. Приклад роботи з подібним софтом покажемо на основі рішення від Huawei під назвою HiSuite.

 • Завантажте програму і встановіть її на компютер.
 • Підключіть Android-пристрій до PC і почекайте, поки воно визначиться додатком. Після виконання процедури стане доступний перегляд файлової системи девайса. для цього перейдіть до вкладки «Пристрій».

Відкриється диспетчер файлів, за допомогою якого можна почистити вміст сховища від зайвих даних: виділіть більш непотрібні елементи і натисніть «Видалити».

Аналогічним чином влаштовано видалення будь-якого іншого контенту: файлів мультимедіа, додатків, повідомлень і навіть контактів.

На жаль, доступ в системні розділи неможливий за допомогою більшості програм-компаньйонів.

очищення вручну

Отримати доступ до файлової системи телефону можна і за допомогою звичайного з’єднання по USB. Зверніть увагу, що для цього використовується протокол MTP, який не дозволяє відкривати захищені ділянки сховищ телефону або планшета.

КАК ОЧИСТИТЬ ПАМЯТЬ телефона НИЧЕГО Нужного НЕ УДАЛЯЯ ? Удаляем Ненужные Папки и Файлы ��

 • Підключіть телефон або планшет до комп’ютера у вільний USB-порт.
 • Зачекайте, поки пристрій буде визначено системою. При активному автозапуску ви побачите меню вибору дій.

Якщо автозапуск відключений, отримати доступ до пам’яті гаджета і його SD-карті (якщо така є) можна за допомогою вікна «Цей комп’ютер».

Після відкриття сховища знайдіть непотрібні файли і зітріть їх.

Провідні варіанти підключення зазвичай надійніше бездротових і надають більше можливостей для очищення пам’яті.

дротове підключення

Найнадійніший метод полягає в поєднанні смартфона або планшета з комп‘ютером через кабель. У свою чергу, для вирішення поставленого завдання за допомогою програми-компаньйоном або ж виконати все вручну. Для реалізації даного способу потрібно зробити кілька додаткових дій.

  Скачайте і інсталюйте драйвери для вашого девайса.

Детальніше: Завантаження драйверів для Android-смартфона
Деякі програми вимагають встановленого в системі Android Debug Bridge.

бездротове з’єднання

В якості альтернативи можна скористатися бездротовим підключенням по протоколу FTP, за допомогою спеціального додатку для комп‘ютера.

  Одним з найбільш зручних рішень є Software Data Cable, встановити яке можна за посиланням далі.

Тепер скористайтеся панеллю інструментів внизу головного вікна. тапніте за пунктом «Computer».

Слідуючи інструкції на екрані, натисніть на кнопку в правому нижньому кутку.

Відкрийте «Провідник» на комп‘ютері, клацніть лівою кнопкою миші по адресному рядку і введіть в неї посилання з екрану Software Data Cable, строго дотримуючись послідовність, після чого натисніть на стрілку для переходу.

Как очистить ВЕСЬ КЭШ (мусор) Windows 10? Освободи память диска C!

Якщо все зроблено правильно, відкриється простір пам’яті вашого пристрою, доступне для редагування. Подальшу взаємодію з файлами і папками, в тому числі і їх видалення, нічим не відрізняється від такого при роботі з вмістом внутрішнього накопичувача PC.

Також для FTP-підключення можна використовувати сторонні клієнти на кшталт FileZilla.

Бездротове підключення більш обмежена, ніж з’єднання по кабелю, і працює повільніше, проте знадобиться для ситуацій, коли відповідного аксесуара немає під рукою.

Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021