Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як очистити список викликів на Xiaomi redmi

Як видалити останню історію дзвінків на Xiaomi?

Найчастіше люди думають, що видалення історії дзвінків завадить іншим побачити виклики, які були зроблені або були ними прийнятими. Але на практиці все виявляється далеко не так.

СРОЧНО Удали СКРЫТУЮ ПАПКУ на своем Xiaomi. ��Как ПРОСТО увеличить память Redmi

Як очистити журнал викликів на Xiaomi?

При здійсненні телефонних дзвінків, на смартфоні Xiaomi автоматично ведеться облік всіх вхідних і вихідних дзвінків, з подальшим занесенням їх в базу даних. Така можливість мобільного пристрою не завжди доречна. Адже існують моменти, коли просто необхідно приховати інформацію про виклики від сторонніх або навіть близьких людей, шляхом повного або часткового видалення журналу викликів.

Інструкція з видалення історії дзвінків на Xiaomi.

В першу чергу необхідно вибрати і натиснути кнопу «Телефон», після чого на екрані відобразяться списки всіх скоєних і прийнятих дзвінків. Далі вибираємо номер телефону, який би хотілося видалити, натиснувши та утримування пальця на потрібному виклику.

очистити, список, викликів, xiaomi, redmi

Після цього, з’явиться меню, в якому є можливість вибрати як окремі контакти, так і весь журнал викликів (після натискання кнопки «Вибрати все» або «Пакетна очищення»), якщо необхідно видалити всю історію дзвінків.

Якщо був відзначений хоча б один виклик, то в нижній частині дисплея стає можливим натиснути кнопку «Видалити». Після натискання на неї, додатково підтверджуємо прагнення видалити, шляхом одноразового натискання на кнопку «ОК».

Просте видалення журналу дзвінків, клацнувши на кнопку «Видалити», в таких випадках не допомагає, тому що, в принципі, цю інформацію можна при необхідності витягти з мобільного пристрою. Для таких цілей існують спеціальні додатки, які можна завантажити на смартфон. Після видалення через такий додаток доступ до віддалених особистих даних і викликам буде неможливий.

Також існує зворотна можливість. запис Журналу викликів, наприклад, в разі покупки іншого смартфона. Для цього просто необхідно скористатися спеціальним додатком Mi Mover від компанії Xiaomi, яке допоможе перемістити додатки і дані зі старого пристрою на новий.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

Как очистить журнал вызовов на Xiaomi, Huawei или Honor?

Вітаю, дорогі друзі! Мене звуть Михайло Сяомінко, Я фанат техніки, гаджетів і смартфонів Xiaomi. Маючи доступ до інформації, намагаюся надавати для читачів «Сяомішкі» цікавий і якісний контент. Ділюся останніми новинами і ексклюзивними матеріалами.

READ  Як вимкнути безпечний режим на Samsung

Як очистити список викликів на Xiaomi Redmi

Журнал викликів надає можливість здійснювати дзвінки, не відкриваючи контакти. Але іноді наявність історії розмов по телефону необхідно приховати від сторонніх. Інструкція про те, як очистити журнал викликів на Xiaomi Redmi, допоможе виконати дану процедуру.

Видалення окремих викликів

Щоб стерти з історії дзвінків на Xiaomi тільки певні виклики, необхідно:

 • відкрити програму «Телефон» на робочому столі;
 • знайти виклик, який потрібно видалити;
 • затиснути на ньому пальцем, поки не з’явиться перелік варіантів дій;
 • вибрати опцію «Вилучити заголовки»;
 • після поява попередження, підтвердіть процедуру, натиснувши «Видалити».

Якщо дії виконані правильно, вся інформація про обраний номері зникне з журналу викликів.

комплексне очищення

Щоб провести комплексне видалення всіх викликів з історії дзвінків, виконайте наступні дії:

 • відкрийте додаток «Телефон» на робочому столі;
 • затримайте палець на будь-якому виклику, щоб відкрилося меню дій;
 • виберете «Групове видалення»;
 • натисніть значок у вигляді трьох ліній і галочок у верхньому правому куті;
 • клікніть на напис «Видалити» в нижній частині екрана.

Якщо якісь дзвінки в журналі викликів потрібно зберегти, перед підтвердженням дії з них необхідно зняти галочки. Процедура пройшла успішно, коли історія дзвінків очистилася, а на екрані з’явився напис «Видалення завершено».

Здійснюючи телефонні дзвінки, смартфон автоматично веде облік вхідних і вихідних номерів записуючи їх в свою базу даних. Це не завжди буває доречним і іноді виникають ситуації (перевірки з боку близьких або не дуже близьких людей), які вимагають повного або часткового видалення історії дзвінків. Як очистити журнал викликів на Xiaomi і забезпечити приватність свого спілкування?

Для початку слід зайти в додаток “Телефон”, де відображається список усіх здійснених дзвінків. Натискаємо і утримуємо палець на одному з номерів, який необхідно видалити з журналу.

З’явиться меню, в якому вибираємо поодиноко необхідні контакти або натискаємо на кнопку “Вибрати все”, якщо потрібно повністю очистити журнал викликів.

Якщо обраний хоча б один номер, внизу екрану стає активною кнопка “Видалити”. Натискаємо на неї і підтверджуємо своє бажання додатковим натисканням на кнопку “ОК”.

Увага! Для власників смартфона Xiaomi Mi A1 інструкція має деякі відмінності.

У тому ж випадку, якщо навпаки необхідно зберегти журнал викликів незважаючи на те, що ви збираєтеся змінити свій смартфон, можна скористатися спеціальною утилітою від компанії Xiaomi під назвою Mi Mover.

Кожен вхідний і вихідний дзвінок на смартфон Xiaomi (Redmi) записується в журнал викликів. Записується номер і час, але не розмови. Це зроблено для зручності, функція з’явилася за часів перших стільникових телефонів з екраном і не змінювалася за останні 20 років. Це зручно, завжди можна подивитися хто дзвонив, у скільки і як довго тривала розмова.

Але в деяких випадках виникає необхідність очистити виклики на Xiaomi. Дивно, але настільки проста процедура захована в неочевидних місці меню, про який я вам розповім.

Відкрийте програму “Телефон”, в якому ви переглядаєте історію дзвінків. Тепер утримуйте натискання на будь-якому виклику 2 секунди, після чого з’явиться спливаюче меню. Якщо потрібно видалити лише один конкретний виклик, виберіть пункт «Вилучити заголовки». В цьому випадку будуть вилучені всі записи в журналі конкретного абонента. Якщо вам потрібно повністю очистити історію викликів, натисніть на рядок «Групове видалення». З’явиться нове вікно, в якому галочкою необхідно відзначити ті контакти, записи дзвінків яких будуть видалені з журналу. Якщо ж натиснути на іконку в правому верхньому куті, будуть обрані абсолютно всі записи, після чого залишиться натиснути на іконку «Видалити».

READ  Як імпортувати контакти на iPhone

Як почистити список дзвінків / викликів в смартфоні на Android?

Для того, щоб відповісти на питання, потрібно на вашу анкету

Зайдіть в додаток «Телефон», а там перейдіть в журнал викликів. Відкрийте меню, в якому потрібно буде натиснути на «Видалити журнал дзвінків» або щось в цьому дусі. Все просто. У разі чого, то можна видалити виклики по одному. Натисніть і затримайте дотик на виклик, а після появи меню натисніть на «Видалити запис» або що-тов цьому роді.

Журнал викликів Xiaomi. як користуватися

 • Як очистити журнал викликів
 • Як налаштувати і видалити
 • висновок

Журнал дзвінків на Xiaomi містить всю інформацію про виклики, прийнятих або пропущених. номера, час, тривалість. Якщо вас цікавить, як налаштувати виклики на Xiaomi і управляти всіма функціями, що відносяться до журналу викликів, то можете скористатися нашими рекомендаціями.

Детально розібравшись з усіма функціями (часткове і повне видалення викликів, додавання контактів), ви зможете швидко і легко налаштовувати ваш журнал викликів.

Детальна інформація про дзвінок

Крім абонентського номера, журнал містить наступну інформацію:

 • Дату і час (вказані під телефонним номером).
 • Вихідні та вхідні тип дзвінка. Якщо дзвонили з цього телефону, то після імені буде стояти стрілка, спрямована вгору і вправо. При надійшов дзвінок поруч з датою буде напис «Вхідний».
 • Тривалість розмови (лівіше дати).

Xiaomi дозволяє дізнатися відомості не тільки про останній дзвінок. Якщо натиснути на що вказує вправо стрілку, відкриється вікно всіх розмов з даними абонентом. історія викликів.

Як очистити журнал викликів на Xiaomi?

Сучасні смартфони є багатофункціональними пристроями, але при цьому вони все також використовуються для реалізації головного завдання. дзвінків. Кожен телефонна розмова, що пройшов через смартфон, автоматично записується в журнал викликів.

Така база даних з інформацією про дзвінки (номер співрозмовника, дата, тривалість і т.д.) вкрай корисна, але при цьому вона не завжди повинна бути доступною для сторонніх очей. Якщо список буде перевірений або смартфон просто продається, то дану інформацію варто видалити. Як це робиться на мобільних пристроях марки Xiaomi, буде розглянуто далі в статті.

Схема для Xiaomi 4-го покоління

З виходом четвертого покоління пристроїв по кожній з гілок розвитку бренду Xiaomi (в тому числі всіма улюблені Redmi) схему очищення знову переінакшили. Так, наприклад, на Redmi 4x схема виглядає наступним чином:

 • Відкриваємо все той же додаток «Телефон» з робочого столу.
 • Розкриваємо меню, що випадає і тиснемо на опциональную вкладку «Недавні».
 • Переходимо до розділу «Ще».
 • Тиснемо на пункт «Журнал викликів» і переходимо в наступний розділ «Ще».
 • В цьому розділі відкриється список можливих дій, серед яких і потрібно буде натиснути «Очистити журнал дзвінків».
 • Натисканням «ОК» підтверджується завдання і список повністю очищається.

Xiaomi представила пристрої Yeelight Bedside Lamp, Mi Bluetooth Headset і i-Youth Smart Air Conditioner

Крім роутера компанія Xiaomi сьогодні представила ще кілька нових продуктів. Першим пристроєм є розумний світильник з хитромудрим, як для компанії, назвою Yeelight Bedside Lamp.

READ  Як прибрати клавіатуру з екрану iPhone

Как удалить журнал вызовов на Xiaomi Redmi.

Пристрій виконаний у вигляді циліндра і оцінюється всього в 40, що, як завжди, значно доступнішими, ніж аналогічні рішення конкурентів.

Очистити журнал викликів

Дані про дзвінки практично не займають місця в пам’яті пристрою, тому програма очистки не бере ці відомості в розрахунок. Рішення про видалення приймає сам користувач.

 • Видалення всіх вхідних і вихідних дзвінків.
 • Видалення 1-ого певного виклику.

Інструкція для MIUI

Відомо 2 методи, які дозволяють провести очищення дзвінків на ОС MIUI. Однак другий з них може спричинити за собою неприємність. видалення номерів з телефонної книжки. Але якщо вона порожня, то можна сміливо їм скористатися.

Перша покрокова інструкція як почистити певні набрані і прийняті дзвінки на Redmi і Mi:

 • Відкрити номеронабиратель (зелена іконка з зображенням телефонної трубки);
 • Натиснути “Виклики”;
 • З переліку дзвінків клікнути ту запис, яку необхідно стерти. Затиснути не більше 1 секунди;
 • У меню, вибрати рядок “Видалити”.

Щоб видалити всі набрані і прийняті, необхідно виконати вищеописані маніпуляції, але з меню тапнуть пункт “Масове видалення”. Що стосується більш молодших версій прошивки, то тут цей розділ називається “Пакетне видалення”. Відзначаться номера, після чого з’являться галочки навпроти кожного. Готово.

Що стосується другого способу, то, як говорилося раніше, він разом з історією дзвінків очищає і телефонну книгу. Може, комусь підійде. Покрокове керівництво:

 • Відкрити параметри;
 • Далі розділ “Системні додатки”;
 • Тапнуть “Контакти”;
 • “Додаткові функції” (або “Додатково”);
 • Потім “Очищення даних”;
 • “Очистити все”.

Після виконаних дій з’явиться повідомлення, яке попереджає, що дані від цього додатка очищаються, тобто дзвінки і контакти, що знаходяться у внутрішньому сховище. Якщо вони зберігаються на SIM-карті, то їх можна буде відновити назад.

Очищаємо журнал викликів на Xiaomi

Коли власник смартфона здійснює вихідні і приймає вхідні дзвінки, апарат автоматично зберігає їх у своїй базі даних, яку прийнято називати журналом. Однак іноді список потрібно очистити з пристрою. Це можна зробити з усіма номерами або частково. Нові користувачі китайських смартфонів не завжди знають, як очистити журнал викликів на Xiaomi. Процедура нічим не відрізняється від тих дій, які виробляються з іншими мобільними апаратами, що працюють на операционке Android.

Для Android (a1, a2, a3)

У моделей китайських смартфонів Xiaomi Mi A1, A2, A3 покрокова інструкція по очищенню дзвінків трохи відрізняється. Користувачеві необхідно:

 • Відкриття програми “Контакти”, яке знаходиться на робочому столі апарату;
 • Потім “Журнал”;
 • У правому верхньому кутку натиснути три точки. Відкриється історія;
 • Відзначити ті, які слід прибрати зі списку;
 • Натиснути кнопку “Видалити”;
 • Підтвердити дії кнопкою “Ок”.

Якщо потрібно прибрати цілий список, то замість вибору конкретних номерів, з меню клікнути по “Вибрати все”, далі. кнопку “Видалити”.

BETATECH.COM.UA 2022