Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як очистити внутрішню пам’ять Honor 7а

Як очистити пам’ять на Huawei і Honor

Як очистити пам’ять на Huwei і Honor? У цій інструкції ми пояснимо як звільнити місце за допомогою очищення внутрішньої пам‘яті і заодно дізнаємося як звільнити оперативну пам’ять.

Оперативна пам’ять. Необхідна для зберігання тимчасових файлів. Від її кількості залежить швидкість роботи системи. Ви напевно стикалися з ситуацією, коли система починає подвисать і навіть відкриття простеньких програм відбувається довше ніж зазвичай. Причина якраз в нестачі оперативної пам’яті. Швидше за все відкрито багато додатків, які працюють у фоновому режимі.

очистити, внутрішню, honor

Внутрішня пам’ять. Тут все ясно. вона потрібна для зберігання файлів і програм на вашому смартфоні.

Очищення внутрішньої пам’яті

Тепер давайте поговоримо про способи звільнення місця і видаленні непотрібних файлів на Huawei (Honor). Тут є кілька варіантів:

 • Очищення кешу браузера.
 • Видалення даних додатків.
 • Банальне видалення непотрібних програм і файлів (відео, картинки, повідомлення, фотографії).

Видаляємо дані додатків

У використовуваних вами додатках також може зібратися велика кількість сміттєвих файлів, які просто займають місце. Для їх видалення в систему вбудована корисна програма. «Диспетчер телефону». Ярлик диспетчера за умовчанням повинен бути розташований на робочому столі.

Как сделать много памяти на хоноре 7 А

У диспетчері вибираємо пункт «Очищення пам’яті». У вікні, ви побачите загальну інформацію по непотрібним файлів і даних додатків. Тут також відображаються дані по мессенджерам, які також мають властивість засмічувати пам’ять непотрібним «мотлохом». Ще один корисний пункт. невикористовувані програми. Просто видаляйте те, чим ви не користуєтеся.

Навпроти кожного пункту є кнопка «Очистити». тиснемо на неї і звільняємо місце на вашому смартфоні.

Якщо з якоїсь причини ярлика «Диспетчера телефону» на робочому толі немає або раніше ви видалили його. нічого страшного. В такому випадку переходимо в Налаштування Пам’ять Очистити. Відкриється точно таке ж меню для видалення непотрібних даних.

Якщо в меню «Очищення пам’яті» прокрутити вікно вниз. можна побачити поле «Спеціальна очищення».

Тут є вся статистика по зображеннях, відео, аудіо, додатках і великих файлах, що зберігаються в пам’яті вашого Huawei. Дивимося, аналізуємо, видаляємо все непотрібне.

Закриваємо фонові додатки

Тут все просто. якщо ви користуєтеся великою кількістю програм, вони часто продовжують працювати у фоновому режимі. Припинити їх роботу можна буквально в два кліка:

 • Тиснемо на іконку навігації у вигляді квадрата.
 • Відкриється вікно, в якому будуть відображені працюють в тлі додатки, а також кількість вільної оперативної пам’яті. Тиснемо на кошик і готово.

Очищаємо кеш додатків

Для очищення кешу додатків на вашому Huawei і Honor робимо наступне:

 • Відкриваємо «Налаштування» смартфона.
 • Далі вибираємо пункт «Додатки». У вікні, знову тиснемо «Додатки». Додатки “width =” 660 “height =” 695 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_7.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11 /kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr3-285×300.jpg 285w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei- i-honor-scr3-380×400.jpg 380w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Найбільше кеша з’їдають ті додатки, якими ви найчастіше користуєтеся. Як приклад візьмемо програму «Здоров’я». Знаходимо її в списку додатків, відкриваємо і знаходимо пункт «Пам’ять».
 • У вікні, ви побачите кількість внутрішньої пам’яті, яке займає дана програма, а також кеш. Тиснемо «Очистити кеш» і готово.
READ  Як очистити історію на Honor 7а

Ще один простий спосіб очистити оперативну пам’ять. просто перезавантажити смартфон.

Очищення оперативної пам’яті

Для початку розберемося як очистити тимчасову пам’ять (кеш). Є два способи це зробити: закриття фонових додатків або індивідуальна очищення в кожному додатку.

Очищення кешу браузера

У браузерах згодом накопичується дійсно великий обсяг непотрібних файлів, які періодично слід видаляти. Давайте розглянемо цей процес на прикладі двох найбільш поширених браузерів: «Google Chrome» і «Яндекс браузер».

 • Відкриваємо хром і тиснемо на іконку у вигляді трьох точок.
 • У вікні вибираємо пункт «Історія». Історія “width =” 660 “height =” 696 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_10.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11 /kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr6-284×300.jpg 284w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei- i-honor-scr6-379×400.jpg 379w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Натискаємо Очистити історію Видалити дані. Видалити дані “width =” 660 “height =” 691 “srcset =” ~ images \ kak-ochistit-vnutrennjuju-pamjat-honor-7a_5.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/ 11 / kak-ochistit-pamiat-na-huawei-i-honor-scr7-287×300.jpg 287w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ochistit-pamiat-na-huawei.i-honor-scr7-382×400.jpg 382w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/
 • Як і у випадку з хромом, відкриваємо браузер і тиснемо на іконки у вигляді трьох точок.
 • У вікні, знаходимо «Налаштування».
 • Тут є пункт «Очистити дані».

методи очищення

Ресурси системи можуть займати різні файли і програми. Щоб вивільнити пам’ять, потрібно.

 • зупинити зайві фонові програми;
 • очистити кеш і історію браузера;
 • видалити або перенести на SD-карту (або в хмару) призначені для користувача файли;
 • знести непотрібні програми;
 • очистити кеш операційної системи.

Перед тим, як очистити пам’ять в телефоні Honor 10 Lite варто проаналізувати, які дані або програми вживають максимальну кількість ресурсів, щоб не витрачати час на дрібні файли.

Обнулення буфера обміну

У буфері обміну можуть зберігатися не тільки невеликі тексти, введені з клавіатури, а й великі обсяги інформації, скопійовані з мережі. Звільнити зайняту пам’ять можна за допомогою перезавантаження пристрою. Якщо вимкнути смартфон немає можливості, допоможе додаток «Нотатки», щоб обнулити через нього буфер, потрібно:

 • Відкрити утиліту і виконати тривале натискання на вільну область.
 • Коли з’явиться контекстне меню, вибрати пункт «Буфер обміну».
 • У завантаживши вікні натиснути на кнопку «Очистити».

Якщо потрібно позбутися тільки від одного фрагмента, слід натиснути на нього і вибрати в контекстному меню опцію «Видалити з буфера обміну».

видалення повідомлень

SMS-повідомлення і чати месенджерів займають дуже багато місця (особливо, якщо в них містяться графічні або відеофайли). Щоб не довелося в самий невідповідний момент шукати відповіді на запитання «Як очистити пам’ять на Honor?» варто завести звичку періодично звільняти все чати. При цьому цінну інформацію можна відразу зберігати в текстовий файл або папку на пристрої.

Важливі повідомлення в WhatsApp можна позначати вибрані, тоді після очистки чату вони залишаться на місці (для цього при видаленні потрібно вибирати пункт «Все, крім обраних»).

Види пам’яті на мобільних пристроях

На всіх смартфонах, в тому числі і Honor, є три типи пам’яті:

 • Read-only Memory. місце, зарезервоване під операційну систему. Його користувачі не можуть змінювати або видаляти дані ROM.
 • Random Access Memory (RAM). оперативний розділ, в якому зберігаються і перезаписувати файли, необхідні для роботи додатків. Його ще називають ОЗУ (оперативне запам’ятовуючий пристрій).
 • Внутрішня пам’ять. всі призначені для користувача матеріали: програми, фото, відео та інша інформація.
READ  Як на iPhone поставити блокування на додатки

Як дізнатися, скільки пам’яті зайнято? Подивитися статистику завантаженості Honor або Huawei можна в меню налаштувань в розділі «Пам’ять». Кольорова шкала відображає обсяг, зайнятий кожною категорією, а список під нею. дає розшифровку даних.

Ручне очищення телефону від непотрібних файлів

Призначені для користувача файли. основний вміст пам’яті смартфона. Тому перед тим, як очистити Honor 7 a Pro програмними методами варто вручну видалити невикористовувані зображення, фільми, музику або програми.

Фотографії варто час від часу створювати в хмарне сховище або SD-карту, а звідти копіювати на надійний зовнішній носій (наприклад, USB-накопичувач). Щоб не займати пам’ять телефону, все нові фотознімки можна відразу автоматично вивантажувати в Mobile Cloud. хмарний сервіс Honor.

Крім економії місця, збереження фотографій на інший пристрій допоможе зберегти їх в разі поломки або втрати смартфона.

Примусова зупинка працюючих додатків

Якщо провести повну оптимізацію немає можливості (наприклад, деякі з фонових додатків потрібні користувачеві), то окремі додатки можна зупинити вручну. Як очистити внутрішню пам’ять Honor від зайвих працюючих програм:

 • Відкрити меню налаштувань.
 • Перейти в розділ «Пам’ять» і натиснути однойменну рядок.
 • Вибрати пункт «Використання пам’яті додатками». з’явиться список всіх працюючих в даний момент утиліт і обсяг займаних ними ресурсів.
 • Натиснути на назву програми, яку потрібно закрити.
 • У меню програми клікнути на піктограму з трьома крапками.
 • Активувати з’явилася команду «Зупинити».
очистити, внутрішню, honor

Рекламоване ПО для прискорення смартфона тільки займає місце на пристрої. це просто оболонки, які звертаються до власних коштів Android. Знаючи, як очистити телефон Honor, можна проводити цю процедуру без зайвих утиліт.

оптимізація пам’яті

Сервіс оптимізації дозволяє закрити всі поточні фонові програми і видалити непотрібні системні файли. Щоб запустити процес, потрібно відкрити меню «Диспетчер телефону» (яке побудоване у виробником спеціально для контролю над пам’яттю) і натиснути кнопку «Оптимізація» в центрі екрану.

Меню оптимізації можна активувати і довгим натисканням на значок «Диспетчер телефону» (функція працює не на всіх прошивках).

типи кеша

На мобільних пристроях Honor існує три типи кеш:

 • Кеш призначених для користувача додатків. рекомендується регулярно чистити.
 • Dalvik-кеш, який немає сенсу видаляти, оскільки він сам буде заново створюватися.
 • Кеш системних програм, який знаходиться у вбудованій пам’яті мобільного пристрою в папці / cache, його теж краще не видаляти з метою уникнення можливих неприємностей в роботі операційної системи.

З цього випливає, що видаляти можна лише кеш призначених для користувача програм, який може знаходитися у вбудованій пам’яті смартфона або на зовнішній карті пам’яті.

Що таке кеш?

Абсолютно у будь-якої програми, яка знаходиться на мобільному пристрої Honor, є своя папка, де розташовуються тимчасові файли. Наприклад, там зберігаються налаштування, звіти додатки і т.д. Так, при використанні сайту ВКонтакте в браузері можуть створювати копії всіх картинок для того, щоб в майбутньому завантажити їх з пам’яті мобільного пристрою. Така процедура дуже допомагає в економії трафіку, а також в прискоренні завантаження контенту.

Якщо власник телефону видалить додаток зі свого мобільного пристрою, тобто високий ризик, що папка з кешем залишиться в пам’яті. Так, в майбутньому подібних папок може накопичитися величезна кількість, а вільної пам’яті, навпаки, стає менше. Щоб звільнити пам’ять необхідно почистити кеш. Подібний процес дуже простий, а також доступний для всіх.

READ  Як зробити блокування на телефоні Honor

Видалення кешу через меню Рекавері

Очистити кеш можна на будь-якому мобільному пристрої. Якщо перший спосіб з яких-небудь причин не підходить, то можна скористатися іншим методом очищення кеша. Для цього необхідно потрапити в меню Recovery. На смартфоні Honor потрапити в нього можна наступним чином:

 • натиснути кнопку включення смартфона;
 • натиснути клавішу гучності (вниз або вгору);
 • утримувати ці кнопки разом протягом 10 секунд.

Після цього запуститься меню Рекавері, де користувач повинен вибрати рядок «Wipe cache partition». Варто відзначити, що в даному меню не працюють кнопки навігації, а переміщатися можна за допомогою клавіш регулювання гучності, вибір підтверджується кнопкою харчування.

Стандартний метод очищення кешу

Найбільш надійним і простим методом видалення кешу вважається експлуатація утиліти, яка розташовується в пам’яті пристрою. За допомогою неї можна безпечно видалити непотрібні і тимчасові файли, не пошкодивши ніякі важливі папки і елементи.

Алгоритм дій з очищення кеша следцющій:

 • Відкрити параметри на смартфоні Honor.
 • Зайти в розділ «Пам’ять».
 • Висвітиться вікно, де вказуються дані користувача, а також, який обсяг пам’яті певні розділи (наприклад, зображення, документи, додатки і т.д.). Нижче розташовується кнопка «Очистити». Потрібно її натиснути.
 • Відкриється вікно, де користувач побачить достатній обсяг пам’яті. Також відбудеться сканування елементів для видалення.
 • Після закінчення сканування користувачу слід натиснути «Очистити» і видалити всі непотрібні файли.

Після цих дій вільного об’єму пам’яті стане на порядок більше.

Як почистити Honor

Будь-яка програма, яка стоїть на телефоні Honor, завантажує дані в кеш, щоб робота додатки здійснювалася швидше. Таким чином, додатки займають ще більше місця. При цьому варто мати на увазі, що якщо стався збій у програмі або ж вона була закрита некоректно, то кеш може не очиститися, через що пам’яті стає ще менше.

Сучасні смартфони Honor мають великий обсяг внутрішньої пам’яті, але все одно виникають ситуації, коли телефон попереджає про недостатній обсяг пам’яті. Через дефіцит обсягу вільної пам’яті гаджет починає працювати повільніше, запуску додатків доводиться довго чекати, а користувачеві вже не хочеться завантажувати нові програми.

Honor 7A Pro — как очистить cache / Как удалить кэш на Huawei Honor 7A Pro

Одним з найбільш популярних способів очищення збільшення вільного об’єму пам’яті є очищення кеша. Але не всі власники Honor знають про кеші, а також про його очищенню.

Видалення кешу однієї програми

Іноді виникають ситуації, коли потрібно лише у однієї програми, яка встановлена ​​на мобільному пристрої, видалити кеш.

Для цього власнику слід скористатися наступною інструкцією:

 • Відкрити в налаштування смартфона Honor.
 • Зайти в розділ «Додатки».
 • Знову натиснути на «Додатки».
 • Вибрати потрібну програму з висвітився списку.
 • Натиснути на рядок «Пам’ять».
 • Натиснути на клавішу «Очистити кеш».

Після цього кеш додатка буде видалений. Таким способом можна вручну очистити кеш у тих додатків, які вибере сам користувач.:

BETATECH.COM.UA 2022