Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як очистити внутрішню пам’ять телефону Samsung

Table of Contents

Переміщення додатків на карту пам’яті Android пристрої

Додатки займають основну частину пам’яті, а постійно видаляти і встановлювати їх. це дуже незручно. Більшість додатків автоматично встановлюються саме у внутрішню пам’ять.

Якщо Ви вже навчилися переміщати файли з внутрішньої пам’яті Android смартфона / планшета на карту, може з’явитися «спокуса» зробити те ж саме з додатками, щоб в потрібний момент просто «дістати» їх з карти пам’яті і не викачувати знову.

Додатки на Android пристроях теж можна переміщати з внутрішньої пам’яті на карту, але при цьому існують певні обмеження, які слід враховувати.

В першу чергу, необхідно отримати права адміністратора (root). для цього потрібно встановити спеціально ПО. Зверніть увагу, що втручання в настройки на такому рівні автоматично знімає пристрій з гарантії. Тому, якщо у Вас є сумніви, краще залишити все як є, щоб не «загубити» пристрій невмілими діями.

Видаляємо інші файли

Для очищення пам’яті потрібно видалити непотрібні файли з наступних папок:

 • DCIM;
 • Video (як правило, найбільше місця займають саме вони);
 • Download;
 • Sounds;
 • Bluetooth;
 • Music;
 • Movies;

Деякі додатки автоматично створюють на пристрої власні папки. їх теж потрібно перевірити і при необхідності очистити (це можуть бути завантажувачі, месенджери, карти, редактори та ін.).

Очищення системної пам’яті

Для очищення системної пам’яті теж потрібні права адміністратора, а також розуміння, які програми можна видаляти, а які. ні. Також крім root прав потрібно файловий провідник.

Якщо все це у Вас є, можна приступати до очищення:

 • Відкрити провідник з root правами;
 • Зайти в папку / system / app
 • Вибрати пріложеніе.APK, а также.odex файл з такою ж назвою
 • У меню вибрати пункт «Видалити»
 • Зайти в / data / app і видаліть поновлення віддалених додатків
 • Зайти в / data / data і видаліть дані цих додатків

Очищення пристрою від сміття

Періодична очищення від сміття дозволяє зберігати високу швидкість роботи пристрою і оперативно відстежувати рівень заповнювання пам’яті. Під сміттям мається на увазі кеш від відвіданих сторінок в інтернеті, залишки файлів і додатків після видалення тощо.

Деякі фрагменти сміття практично неможливо виявити «неозброєним» оком, та й в цілому чистити все вручну. це довго і неефективно. Спеціально для видалення сміття існує спеціальне програмне забезпечення. як правило, воно зовсім небагато «важить», і дає можливість в будь-який момент почистити пристрій. Робити це слід регулярно, кілька разів на тиждень / місяць, в залежності від Вашої інтернет-активності.

Кеш і залишки видалених файлів / додатків це спеціалізований додаток чистить самостійно, а потім пропонує виконати розширену очистку. На цьому етапі непотрібні файли потрібно вибирати і видаляти вручну. Такий комбінований підхід до «підтримці чистоти» пристрою дозволяє швидко позбавлятися від сміття, не ризикуючи важливими файлами.

Кеш і залишки видалених файлів / додатків це спеціалізований додаток чистить самостійно, а потім пропонує виконати розширену очистку. На цьому етапі непотрібні файли потрібно вибирати і видаляти вручну. Такий комбінований підхід до «підтримці чистоти» пристрою дозволяє швидко позбавлятися від сміття, не ризикуючи важливими файлами.

Переміщення файлів за допомогою PC

Android пристрій підключається до комп’ютера за допомогою USB кабелю. тепер Ви отримуєте доступ до внутрішньої пам’яті і карті прямо з PC. Це зручно тим, що на комп’ютері простіше і швидше переглядати файли, щоб прийняти рішення про їх переміщенні або видаленні.

Встановлення додаткових драйверів, як правило, не потрібно, комп’ютер автоматично знаходить підключений пристрій і відкриває доступ до нього.

При підключенні смартфона / планшета в режимі накопичувача (МТР) на комп’ютері відображається два переносних пристрої. пам’ять телефону і SD карта. Власне між цими пристроями та будуть здійснюватися всі маніпуляції. Для цього використовуються стандартні функції «Вирізати» і «Вставити».

Важливо: слід звернути увагу на те, що при такому методі переміщення файлів існує ненульовий ризик «зловити» вірус. В першу чергу, це стосується неперевірених PC і кабелів, які не є «рідними». Тому, якщо у вас є побоювання в безпеки пристроїв, наявних, краще виконати очистку внутрішньої пам’яті безпосередньо з самого Android пристрої.

Також існує можливість віддаленого і внутрішньомережевого підключення смартфона / планшета до комп’ютера за допомогою спеціальних сервісів.

При вилученому керуванні Ви отримуєте на PC доступ до файлів, збережених у вбудованій пам’яті. це робиться за допомогою будь-якого браузера. Для цього потрібно лише, щоб обидва пристрої (телефон і PC) були в мережі, при цьому ними можна продовжувати користуватися за прямим призначенням.

Зберігання файлів в хмарі

Використання хмарних сховищ. найпростіший спосіб економії пам’яті Android пристрою. Крім того, до хмари можна отримати доступ з будь-якого пристрою, що дуже спрощує доступ до інформації.

Очищаємо внутрішню пам’ять телефону

Перш, ніж приступити до очищення пам’яті, слід запобігти її «засмічення» надалі. Для цього потрібно вказати збереження всіх файлів на карту пам’яті (а не в ROM) в настройках всіх інструментів:

 • Камера;
 • Все месенджери;
 • Диктофон;
 • Навігатори та GPS-карти;
 • Графічні та текстові редактори;
 • Завантажувач браузера;
 • Програми для скачування файлів (фото, відео, музика).

Більшість додатків вимагають вказати шлях збереження. для цього слід створити папку на карті пам’яті і вказати її розташування. Тепер всі отримані файли будуть зберігатися в цій папці на картці, не засмічуючи внутрішню пам’ять.

Як отримати root права?

Найзручніший спосіб. кастомний recovery. Перед зміною налаштувань переконайтеся, що смартфон заряджений хоча б на 50% і під рукою є справний, безпечний USB кабель.

На PC повинні стояти драйвери, а також спеціальне програмне забезпечення, призначене для роботи з прошивкою пристроїв Samsung.

 • В налаштуваннях відключаємо «Віддалене управління»;
 • В параметрах розробника включаємо налагодження по USB і розблокування OEM.
 • Потім перезавантажуємо телефон і заходимо в recovery-меню.
 • Підключаємо пристрій до PC і запускаємо ПО для роботи з прошивкою.

Якщо Ви впевнені в своїх силах і готові до можливих наслідків, після отримання прав адміністратора потрібно встановити спеціальний додаток для перенесення додатків з внутрішньої пам’яті на карту. Тепер Ви можете переміщати на карту не тільки викачані, а й встановлені додатки (але робити це потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити роботу системи).

Как очистить память Samsung Galaxy J3 (2017) (XDRV.RU)

Як звільнити пам’ять на Samsung?

Що робити, якщо внутрішня пам’ять смартфона заповнена, і ви не можете встановити програми та ігри або закачати фото і відео? Як очистити пам’ять?

У будь-якому смартфоні є 2 типу пам’яті: оперативна (ОЗУ) і вбудована пам’ять (ПЗУ). У цій статті розберемо, як оптимізувати (звільнити) місце в пам’яті шляхом видалення непотрібних даних, наприклад, кешованих, залишкових і рекламних файлів, кеша гри і додатків.

Ще на сторінці оптимізації пристрій показує, скільки у вас вільної пам’яті.

Очищення пам’яті, видалення ігри та програми

Налаштування пам’яті можна знайти тут: Налаштування. Оптимізація. Пам’ять.

Як видно, у мене зайнято 15,1 Гб з 16 Гб можливих, і вільно всього 896 МБ. Як мені очистити пам’ять? Тут на допомогу приходить статистика призначених для користувача даних нижче.

 • Документи займають всього 521 Кб. немає сенсу очищати, це дуже мало. Якщо у вас багато документів на телефоні, видаліть непотрібні. Просто виберіть елементи та натисніть кнопку “видалити”.
 • Картинки займають лише 66,5 МБ. теж небагато. Для видалення непотрібних картинок виберіть елементи та натисніть “видалити”.
 • Аудіо. 11,4 МБ. Так само виберіть непотрібні записи для видалення.
 • Відео. 191 МБ. Тут можна видалити кілька відео, щоб трохи почистити місця.
 • Дані додатків займають 1,5 Гб. Тут точно можна знайти, що видалити непотрібного. Показані редкоіспользуемие програми і який обсяг пам’яті їх дані (поновлення, збереження і інші призначені для користувача файли). Як бачимо, можна видалити файли кілька іграшок. При цьому самі програми не видаляються!

налаштування пам’яті

Для настройки внутрішньої пам’яті перейдіть в Налаштування. Оптимізація. Пам’ять. Налаштування пам’яті (верхній правий кут).

Тут бачимо статистику використання сховища

 • Видалити дані та кеш додатків і призначені для користувача дані. відео, аудіо, картинки. Як видно на скріншоті вище, вони займають 6,64 Гб.
 • Для видалення даних додатків та ігор виберіть “Додатки” і натисніть на потрібну програму або гру. Можна почистити дані і кеш.
 • Для видалення картинок і відеороликів виберіть “Зображення, відео”.
 • Для видалення музики і записів з диктофона виберіть “Аудіо”.
 • Видалити “інші” файли, які займають 3,27 Гб. Це файли, завантажені через Bluetooth або в Інтернеті, системні файли Android. Натисніть кнопку “огляд” і потрапите в пам’ять пристрою. Будьте уважні, не видалить робочі файли ОС!
 • Видалити кешированниє дані (займають 272 МБ). Вибираємо, натискаємо кнопку “очистити“. це видалить весь кеш додатків. Самі додатки не втечуть!

Статистика використання внутрішньої пам’яті пристрою оновлюється кожні 2 тижні. Для більш точних даних раджу оновлювати її перед кожною ручним очищенням пам’яті.

На прикладі мого телефону Samsung Galaxy A5 я показав, як можна очистити внутрішню пам’ять телефону, якщо не вистачає місця для встановлення нових програм та ігор.

READ  Де знайти qr код на телефоні

Як очистити внутрішню пам’ять Android смартфона або планшета від сміття

При використанні мобільного пристрою рано чи пізно виникає питання: як очистити пам’ять на Android. Ця проблема може виникнути, коли ви хочете встановити додаток, завантажити що-небудь з інтернету, отримати файли по bluetooth, або ж просто ваш телефон або планшет видає повідомлення: внутрішня пам’ять телефону заповнена. ми підкажемо що робити. Очищення телефону від сміття позитивно впливає на швидкість роботи всього пристрою та програм.

Розбирати, як очистити внутрішню пам’ять андроїда смартфона або планшета будемо поетапно. Там, де це можливо і має сенс, ми будемо використовувати кілька способів, щоб ви могли вибирати максимально зручний.

Перед тим, як очистити внутрішню пам’ять пристрою на Android, потрібно запобігти подальшому захаращення сміттям внутрішньої пам’яті. Для цього вкажіть збереження на карту пам’яті в настройках:

 • камери
 • диктофона
 • завантажувача браузера, яким ви користуєтеся
 • додатків, за допомогою яких ви створюєте або редагуєте документи, картинки, відео, музичні файли
 • месенджерів, в яких ви обмінюєтеся файлами, якщо це можливо
 • загрузчиков, за допомогою яких ви завантажуєте музику, відео або картинки
 • GPS-карт і навігаторів.

Якщо в додатках потрібно вказати шлях, куди зберігати файли, створіть відповідну папку на карті пам’яті і вкажіть її местоположеніе.После цих дій нові файли таких проблем, як внутрішня пам’ять Android заповнена, не викличуть.

Тепер вам потрібно знайти і видалити непотрібні або перенести необхідні файли, збережені вами раніше з внутрішньої пам’яті андроїда у відповідні папки на карті пам’яті, при необхідності створивши їх. Для запобігання збоїв в роботі андроїда переміщайте тільки ті файли, які знаєте. Перенесення дозволить вам звільнити місце на пристрої від великих файлів.

Це можна зробити на самому Android пристрої, але для зручності і швидкості можна підключити його до комп’ютера USB кабелем. Ми розберемо обидва способи управління файлами на Android, вибирайте відповідний вам.

Очищення внутрішньої пам’яті Android пристрою включає в себе видалення або перенесення файлів з папках:

 • bluetooth
 • DCIM
 • download
 • media
 • Movies
 • Music
 • Video
 • Sounds

Перевірте папки, створені вашими додатками на наявність медіа файлів (месенджери, завантажувачі, карти GPS, медіа редактори і т.д.).

Завдання досить проста, але займає деякий час.

Будьте гранично уважні: якщо сумніваєтеся в призначенні якихось файлів, краще їх не чіпати, оскільки це може вплинути на працездатність Android пристрої.

Далі ви дізнаєтеся, як перемістити файли на Android. Після цього поверніться до списку папок, які необхідно перевірити.

Що таке файловий менеджер, навіщо він потрібен і що дозволяє робити? Для перенесення файлів на Android, вам знадобиться менеджер файлів. Ми радимо використовувати функціональний і зручний диспетчер. ES Провідник. Дізнатися про його можливості і завантажити ES Провідник безкоштовно ви можете в статті за посиланням вище. Основна його перевага. можливість вибрати і задати дію відразу декількох папок або файлів.

Для цього виділіть їх довгим натисканням (для вибору декількох файлів або папок виділіть один довгим натисканням, потім виберіть інші), натисніть внизу-праворуч на кнопку “ще “, опцію “Перемістити в”, Оберіть “sdcard “ і вкажіть папку призначення. Рекомендуємо створити окрему папку натиснувши кнопку “Створити папку”.

Спочатку підключіть Android до комп’ютера. При підключенні телефону або планшета до комп’ютера за допомогою USB кабелю для керування вмістом внутрішньої пам’яті Android пристрою, як правило, необхідні драйвера і спеціально встановлені програми на PC. При такому підключенні ймовірність передачі вірусу з PC на Android (або навпаки) і необхідність наявності кабелю можуть зробити це завдання трудомісткою і навіть небезпечною.

За допомогою безкоштовного сервісу AirDroid можна підключити Android до комп’ютера віддалено, так і перебуваючи в одній мережі Wi-Fi. При цьому віддалене управління Android пристроєм дає доступ до файлів збереженим у внутрішній пам’яті. вам не потрібні ні USB кабель, ні драйвера, ні спеціальні програми на PC. необхідний тільки доступ в інтернет на обох пристроях, а управління на комп’ютері відбувається через будь-який браузер. Більш того в цей час ви можете вільно продовжувати користуватися телефоном або планшетом на відстані набагато більшому, ніж довжина кабелю.

Легкість і швидкість настройки підключення, а також можливості і зручності, які з’являються завдяки цьому сервісу, роблять його обов’язковим для використання кожним власником Android пристрою. Якщо вас зацікавив такий тип підключення, а також неймовірні можливості при вилученому керуванні Android пристроєм, читайте статтю: Віддалене управління Android пристроєм.

Після того, як ви перемістили необхідні файли на карту пам’яті вам вдалося частково очистити внутрішню пам’ять андроїда. Але це ще не все, і, якщо ви хочете звільнити ще більше місця і забути про помилку: внутрішня пам’ять Android заповнена, дочитайте статтю до кінця.

Як перенести додатки на карту пам’яті, щоб очистити внутрішню пам’ять андроїда. досить непросте завдання, оскільки така операція має деякі обмеження. Для повноцінного її виконання необхідно отримати права адміністратора (root), встановивши необхідне програмне забезпечення, але при цьому ви втрачаєте гарантію на свою Android пристрій, а якихось неправильних діях можете перетворити його в цегла. Якщо у вас вже є root-доступ, встановіть програму Link2sd, з його допомогою ви зможете перенести додатки на карту пам’яті, навіть деякі попередньо, але це може вплинути на коректну роботу цих додатків і системи в цілому.

Запускаємо Android Assistant, переходимо на вкладку “інструментарій “ і вибираємо пункт “App2Sd”.Під вкладці відкривається список програм, які можна перенести на карту пам’яті. Після вибору додатків вас закидає в “Про програму”, тут натискаємо “На карту пам’яті SD”.

Ви можете очистити внутрішню пам’ять андроїда, якщо видаліть непотрібні програми. Для зручності радимо інструмент в Android Assistant. «Пакетне видалення». воно дозволяє вибрати кілька додатків для видалення одночасно і покаже в якій пам’яті воно встановлено.

На відміну від попередніх завдань, де при правильному налаштуванні і виконанні описаних дій вам не доведеться їх коли-небудь повторювати, то використовувати свої знання в тому, як очистити Android від сміття, знадобиться досить часто. Радує те, що при установці необхідного ПО цей процес дуже простий і швидкий.

Потрібно розуміти, що сміття з’являється постійно: це кеш від відкритих сторінок в інтернеті, запущених додатків або їх залишки після видалення і т.д., тому, якщо періодично чистити Android від сміття, то це не тільки дозволяє очистити внутрішню пам’ять андроїда, але і позитивно впливає на швидкість роботи додатків і пристрої.

Для вирішення завдання: як очистити внутрішню пам’ять Android від сміття, ми пропонуємо використовувати додаток Clean Master. Це не тільки дуже зручний, простий і функціональний інструмент для чищення внутрішньої пам’яті, але і кращий чистильник для Android.

Запускаємо програму Clean Master, вибираємо “Сміття” і “Очистити”. Після цього додаток пропонує зробити ще розширену очищення і попереджає, що цей розділ може містити потрібні дані, тому уважно вибирайте файли для видалення.

Тепер ви знаєте, як очистити Android телефон від сміття, як перенести додатки на карту пам’яті (якщо можливо) і як перемістити файли на Android, коли внутрішня пам’ять Android заповнена. Крім карти пам’яті є ще один спосіб. зберігання файлів в інтернеті.

Зберігання файлів в інтернеті, завдяки різним хмарним сховищ, дозволяє не тільки очистити внутрішню пам’ять і звільнити карту пам’яті, але і отримати доступ до своїх файлів з будь-якого пристрою з інтернетом через браузер або спеціальні додатки, потрібно тільки ввести свій логін і пароль. Якщо вам ця тема цікава, ми її детально розібрали на прикладі самого просунутого хмарного сховища. Google Диск в статті: Документи онлайн або Google Диск.

Отже, в цій статті ви дізналися, як очистити внутрішню пам’ять вашого Android телефону, коли внутрішня пам’ять заповнена. Цю проблему ми вирішили, розібравши питання: як перемістити файли на Android (картинки, відео, музика, документи), як перенести додатки на карту пам’яті, як очистити ваш девайс від сміття і дізналися про зберігання файлів в інтернеті. хмарних сховищах.

Стаття була корисною? Розкажи друзям за допомогою кнопочок соціальних мереж нижче!

Переносимо фотографії та відео на сервіс Google Photos

Саме фотографії та відео “з’їдають” найбільше місця на телефоні, за рахунок їх можна швидко звільнити місце на карті пам’яті або у вбудованому сховищі. Якщо ваш телефон не підтримує карту пам’яті, перенести файли, до яких ви звертаєтеся нечасто, в хмару. Найкраще для цього підходить додаток Photos, або Google Photos. Воно автоматично завантажує фотографії на сервіс, де вони доступні в початковій якості через браузер або додаток.

Крім Google Photos, можна звернути увагу на такі альтернативи як Dropbox, Flickr або Microsoft OneDrive.

Навіть коли фотографії будуть доступні тільки на сервері, ви легко отримаєте до них доступ, якщо у вас працює інтернет. І головне, це дійсно зручний і швидкий спосіб звільнити пару гігабайт внутрішньої пам’яті!

Переміщаємо непотрібні додатки з внутрішньої на зовнішню карту пам’яті

Перенести додатки можна через менеджер додатків Android. Зручність полягає в тому, що ви звільняєте внутрішню пам’ять, не деінсталліруя непотрібні додатки.

За рахунок перенесення додатків ви заощадите пару сотень мегабайт вільного простору. Оскільки разом з додатком переноситься також і кеш, економія суттєва.

Взагалі, починаючи з версії Android Marshmallow все стало простіше. Досить відформатувати карту пам’яті як internal storage через настройки. Робити більше нічого не потрібно, ОС Android самостійно визначить, які програми зберігати на карті пам’яті.

Порада. Встановіть додаток FolderMount. “розширювач” внутрішньої пам’яті телефону. Працює в тому числі на Android 4.2.1 і вище, в той час як аналоги не підтримують багато користувачів режим. Для роботи програми потрібен root.

Очищення пам’яті: питання і відповіді

Android 7. Файлова система складається з додатків і кеша. Використовується як засіб для збільшення пам’яті. Все завантаження зберігаються на внутрішній пам’яті. Як перенести на карту?

Вам допоможе інструкція, як зберігати завантажені файли на карті пам’яті в автоматичному режимі. Для цього необхідно змінити настройки браузера, яким ви користуєтеся, і внести зміни в налаштування ОС Android.

У телефоні не вистачало внутрішньої пам’яті, я половину фото відправила на SD карту, після цього відкриваю. вони все розмиті.

Ймовірно, ви скопіювали на карту пам’яті не оригінали, а ескізи. Оригінали фотографій могли залишитися у внутрішній пам’яті телефону. Якщо це не відбулося, вам допоможе утиліта DiskDigger.

Не вистачало внутрішньої пам’яті в телефоні, захотіла очистити її. Перекинула дані (фото, музику) на карту пам’яті. Тепер файли не читаються, хоча телефон бачить карту. Як можна повернути хоча б фото?

Якщо в пам’яті пристрою недостатньо місця, слід скопіювати файли на комп’ютер (зробити резервну копію) і тільки після цього переміщати на карту пам’яті. Вам буде корисно ознайомитися з інструкцією, як очистити внутрішню пам’ять на Android (див. Текст вище).

У мене телефон Sony Xperia, коли заходжу в Play Маркет і хочу завантажити додаток, система пише, що не вистачає пам’яті на Android, хоча флешка 16 гб!

Швидше за все, помилка “недостатньо пам’яті” на Android пов’язана з тим, що не вистачає внутрішньої пам’яті. саме туди з Google Play викачуються файли.

 • Перенесіть найбільш об’ємні файли зі внутрішньої пам’яті Android на вашу SD картку.
 • Видаліть непотрібні програми через файловий менеджер або Files Go.
 • Скористайтеся утилітою CCleaner для очищення непотрібних файлів в пам’яті телефону.
READ  Як роздати інтернет Samsung А7

Чистила пам’ять телефону, видалила багато папок. І тепер не можу через Android зайти Галерею, ОС пише: “Сховище не доступно”. Як повернути назад?

Ймовірно, при очищенні ви видалили папку з фотографіями на карті пам’яті (SDCARD / DCIM / CAMERA). Відновити файли звідти можна за допомогою програм CardRecovery або PhotoRec.

З Play Market не встановлюються додатки. ОС Android повідомляє, що немає місця на телефоні, хоча у мене додатки переміщені на SD-карту і місця на ній досить (9 Гб).

У вас закінчилося вільне місце у внутрішній пам’яті телефону. Тому потрібно видалити файли саме в цій області. Використовуйте для цих цілей будь-який файловий менеджер (скажімо, Total Commander або ES Explorer).

Радимо також очистити пам’ять від непотрібних додатків або, як варіант, перенести їх на SD-карту, використовуючи стандартний менеджер додатків Android.

Влад. головний редактор сайту softdroid.net. Є автором кількох сотень посібників і статей з налаштування Android. Близько 15 років займається ремонтом техніки і вирішенням технічних проблем iOS і Android. Мав справу практично з усіма більш-менш популярними марками мобільних смартфонів і планшетів Samsung, HTC, Xiaomi і ін. Зараз для тестування Влад використовує iPhone 12 і Samsung Galaxy S21 з останньою версією прошивки. Інформація про автора

Видаляємо кеш додатків

Кеші програми в ряді випадків займає нереальна кількість простору в пам’яті телефону.

 • Дізнатися, скільки саме споживає ту чи іншу програму, можна через розділ Settings. Apps.
 • У списку встановлених додатків натисніть на потрібний елемент.
 • Перевірте вільне місце в секції Storage.
 • Для очищення кешу натисніть однойменну кнопку Clear Cache.

Помилка: недостатньо пам’яті на мобільному пристрої

Зазвичай Android видає таке повідомлення, якщо процесу або додатком не вистачає вільного місця у внутрішній пам’яті телефону.

Недолік пам’яті може дати про себе знати постійними зависаннями. Якщо при покупці телефону це непомітно, то з часом, після установки десятків мобільних додатків і обростання “сміттям” ви починаєте це помічати.

Мимоволі виникає питання: характеристики телефону “брешуть”? Якщо немає, то чому у інших цей же смартфон / планшет працює стабільно?

Використовуємо Storage Analyzers (для наочності)

Для наочності радимо використовувати додаток Files Go або будь-який інший storage analyzer для Android, який покаже, які файли займають найбільше місця на диску і де вони розташовані, у вигляді діаграми. Серед таких додатків відзначимо:

Перенесення файлів на карту пам’яті

Внутрішня пам’ять телефону, як вже сказано, має фіксований обсяг, тому необхідно постійно перевіряти, чи вистачає вільного місця для коректної роботи додатків і ОС.

Взагалі, пам’ять Android ділиться на внутрішню і зовнішню. Зовнішню пам’ять легко “наростити”, благо що SD-карти сьогодні коштують недорого (за 25 можна придбати карту пам’яті на 256 Гб).

Радимо перенести на карту пам’яті фотографії та відео, документи та інші об’ємні файли, які не обов’язково зберігати у внутрішній пам’яті. Більш того, зберігати на карті пам’яті їх надійніше.

Власне, перенести файли можна через будь-який файловий менеджер. через телефон або PC.

Видалення додатків з системної пам’яті Android

Напевно на вашому телефоні встановлено програму, які висять мертвим вантажем і не використовуються за призначенням. Їх розмір може досягати сотень мегабайт (з урахуванням кеша).

Видалити непотрібні програми можна через стандартний Менеджер додатків: Опції. Налаштування. Менеджер програм (Settings. Apps).

В Android 8 для обчислення непотрібних додатків зручно використовувати безкоштовну утиліту FIles Go. Для інших версій ОС вона доступна для скачування через Google Play.

Як видалити непотрібні програми в FIles Go:

 • Заходимо в розділ Unused apps,
 • Сортуємо додатки по даті модифікації або розміром,
 • Для видалення відзначаємо непотрібні програми галочками і натискаємо Uninstall.

Як почистити телефон якщо пам’ять заповнена?

Відкрийте настройки смартфона. Зайдіть в розділ «Пам’ять» або «Сховище». Виберіть розділ «Дані кешу» і натисніть кнопку «Видалити кеш». Далі натисніть «ОК» для повного очищення.

Samsung J3 (2016) Пожалуй, это лучший Самсунг

Як дізнатися чим забита пам’ять телефону?

Перевірити, чим зайняте місце в пам’яті смартфона, можна простим і доступним кожному способом. через налаштування ОС Android. Для цього необхідно увійти в “Налаштування” через основне меню або верхню шторку панелі завдань, і вибрати пункт “Сховище”.

Як почистити телефон Samsung j2?

Увійдіть в режим recovery на Samsung Galaxy J2 (2016). У режимі recovery виберіть “wipe data factory reset”. Погодьтеся з попередженням і відновите процес очищення. Ви також можете очистити кеш даних додатків: для цього виберіть “wipe cache partition” і “wipe dalvik cache”.

Що робити якщо телефон пише мало вільної пам’яті?

 • Закрити зайві додатки.
 • Заборонити програмам працювати у фоновому режимі.
 • Очистити кеш браузера.
 • Встановити програму автоматичного завершення процесів.

Як очистити смартфон Samsung від сміття?

Для очищення Android штатними засобами необхідно відкрити настройки системи і знайти розділ «Сховище». Виберіть внутрішню пам’ять пристрою, і ви побачите список наявного на смартфоні контенту. Зробіть тап по пункту «Дані кеша» і погодьтеся з їх видаленням у спливаючому вікні.

Як звільнити місце на телефоні нічого не видаляючи?

Як звільнити пам’ять смартфона, нічого не видаляючи

 • Почистити кеш Safari. Для вашої зручності браузер зберігає копії сайтів, на які ви заходите, щоб при повторному відвідуванні швидше його завантажити.
 • Завантажити фільм Звучить дивно, ми ж начебто хотіли звільнити пам’ять телефону?
 • Вимкніть «Фотопоток»
 • Переінсталюйте додатки
 • Видаляйте довгі «бесіди» в месенджерах

Що робити якщо телефон пише недостатньо пам’яті Samsung?

Додаткові способи виправити помилку «Недостатньо пам’яті на пристрої»

 • Зайдіть в налаштування. додатки, виберіть програми «Сервіси Google Play»
 • Зайдіть в пункт «Сховище» (при його наявності, інакше на екрані відомостей про програму), видаліть кеш і дані.

КАК ОЧИСТИТЬ ПАМЯТЬ НА САМСУНГ how to clear memory samsung android soni oulkitel philips fly

Як очистити Вайбер але залишити його?

Тепер ви можете видалити весь контент чату, не видаляючи сам чат. Для цього, натисніть на кнопку “Очистити чат” в правому верхньому кутку екрану (на Android) або проведіть пальцем справа наліво (на iPhone). Ви продовжите отримувати нові повідомлення в цьому чаті, але старі повідомлення будуть видалені.

Як очистити системну пам’ять на Samsung j2?

Натисніть на Меню і виберіть «Налаштування». Знайдіть пункт «Архівація та скидання». Натисніть на нього. Виберіть Скидання даних і Скидання пристрою.

Як почистити планшет Samsung від сміття?

Як почистити планшет від сміття і непотрібних файлів

 • перезавантажте пристрій.
 • Почистіть кеш всіх додатків.
 • Видаліть невикористовувані програми.
 • Знайдіть і видаліть великі файли, дублікати, непотрібні файли.
 • Закрийте програми, що працюють у фоновому режимі.
 • Вимкніть анімацію, живі шпалери, віджети і подібні надбудови.

Як почистити телефон якщо пам’ять заповнена?

 • Відкрийте настройки смартфона.
 • Зайдіть в розділ «Пам’ять» або «Сховище».
 • Виберіть розділ «Дані кешу» і натисніть кнопку «Видалити кеш».
 • Далі натисніть «ОК» для повного очищення.

Що робити якщо телефон пише недостатньо пам’яті Samsung?

Додаткові способи виправити помилку «Недостатньо пам’яті на пристрої»

 • Зайдіть в налаштування. додатки, виберіть програми «Сервіси Google Play»
 • Зайдіть в пункт «Сховище» (при його наявності, інакше на екрані відомостей про програму), видаліть кеш і дані.

Що робити якщо телефон пише мало вільної пам’яті?

 • Закрити зайві додатки.
 • Заборонити програмам працювати у фоновому режимі. Періодично вони можуть «прокидатися» для поновлення своїх даних.
 • Очистити кеш браузера.
 • Встановити програму автоматичного завершення процесів.

Як очистити системну пам’ять Xiaomi?

Заходимо в «Безпека». «Управління додатками» і вибираємо потрібний нам компонент. У самому низу екрану з’явиться тріо з опцій: закрити, видалити, очистити. Вибираємо останню і в наступному віконці натискаємо на. очистити кеш.

Яким чином очистити непотрібні додатки і файли в пам’яті смартфона

Зазвичай найбільш ресурсоємними є різні ігри з роздутим бюджетом, здатні займати гігабайти навіть на мобільних пристроях. Якщо ви більше не граєте в такі ігри, і вони встановлені у вас з доброї пам’яті, тоді буде краще їх видалити. Це простий і швидкий спосіб очистити сховище на Samsung, збільшивши кількість вільного місця на вашому пристрої.

Також рекомендуємо відвідати папку «Downloads» (Завантаження) на вашому телефоні, і переглянути її вміст. Цілком можливо, що більшість знаходяться там файлів вже не потрібно, і ви зможете легко їх позбутися, тим самим звільнивши вільне місце на Samsung.

Як очистити пам’ять на телефоні Samsung

Купивши новий смартфон Samsung, ми спочатку насолоджуємося його швидкістю і стабільною роботою. Але з часом швидкість роботи нашого девайса падає. Додатки починають працювати все повільніше, а іноді і просто вилітають. Найпоширенішою причиною дисфункції є недолік вільного місця в пристрої, який може бути забито під зав’язку. Нижче розберемо, якими способами можна очистити пам’ять на мобільному телефоні Samsung. А також які інструменти нам в цьому допоможуть.

Видалення тимчасових файлів на телефоні Samsung

Як відомо, система і встановлені на телефон додатки зберігають свої тимчасові файли в пам’яті пристрою. Згодом кількість таких файлів стає все більше, а їх загальний розмір може обчислюватися гігабайтами. Компанія «Samsung» рекомендуємо мати в пам’яті своїх телефонів не менше 500 мегабайт вільного місця. Але багато пристроїв через величезної кількості тимчасових файлів не можуть похвалитися і цим.

Відповідно, необхідно очистити систему від тимчасових файлів на телефоні Samsung для отримання великої кількості вільного місця. Для цього пристрою Samsung Galaxy S6 і S6 Edge оснащені функціоналом «Smart Manager», який дозволяє керувати сховищем. І легко видаляти непотрібні дані одним натисненням кнопки за допомогою «Clean Master». Якщо ж Smart Manager на вашому телефоні відсутня, ви можете легко завантажити додаток «Clean Master» з Play Маркет. І стерти з його допомогою зайві файли з телефону.

На Galaxy Note 4 і ряді інших пристроїв ви можете:

 • Перейти в «Налаштування», далі вибрати «Система» (Обслуговування пристрою).
 • Потім «Сховище», і потім «Кешовані дані» (Cached data).
 • Чи залишиться тапнуть на даній опції для видалення непотрібних файлів з пам’яті.

Також може допомогти очищення пам’яті у окремих додатків на вашому Samsung, зокрема додатків від Google:

 • Для цього перейдіть в налаштування телефону, виберіть там «Додатки».
 • Далі тапніте на «Менеджер програм». І в списку знайдіть встановлені додатки від Google.
 • Тапніте на них, і увійшовши в екран їх налаштувань, натисніть на «Видалити дані» ( «Очистити кеш»).

Використання зовнішньої SD-карти для Samsung

Безсумнівною перевагою телефонів Samsung є наявність в їх апаратної частини місця під мікро SD-карту. Така карта може виступати в ролі зовнішнього жорсткого диска для вашого смартфона, дозволяючи переміщувати на неї фото, відео і навіть додатки замість того, щоб займати ними внутрішню пам’ять пристрою.

Перемістити папку на карту пам’яті телефону Samsung можна за допомогою системного застосування «Мої файли».

  На робочому столі вашого телефону відшукайте папку «Мої файли». Часто воно знаходиться в папці «Samsung» на робочому столі;

Що робити якщо телефон пише недостатньо пам’яті Samsung?

Додаткові способи виправити помилку «Недостатньо пам’яті на пристрої»

 • Зайдіть в налаштування. додатки, виберіть програми «Сервіси Google Play»
 • Зайдіть в пункт «Сховище» (при його наявності, інакше на екрані відомостей про програму), видаліть кеш і дані.

Як очистити внутрішню пам’ять на телефоні Samsung?

Як очистити пам’ять: видаліть фото, музику, відео та інші файли або перенесіть їх на карту пам’яті

 • Знайдіть додаток Мої файли в меню пристрою і відкрийте його. Часто воно знаходиться в папці Samsung.
 • На стартовому екрані виберіть Пам’ять пристрою.
 • З’являться папки та файли так, як вони зберігаються в пам’яті пристрою.
READ  Як з фото зробити відео на телефоні

Як звільнити місце на телефоні нічого не видаляючи?

Як звільнити пам’ять смартфона, нічого не видаляючи

 • Почистити кеш Safari. Для вашої зручності браузер зберігає копії сайтів, на які ви заходите, щоб при повторному відвідуванні швидше його завантажити.
 • Завантажити фільм Звучить дивно, ми ж начебто хотіли звільнити пам’ять телефону?
 • Вимкніть «Фотопоток»
 • Переінсталюйте додатки
 • Видаляйте довгі «бесіди» в месенджерах

Як перенести фото з галереї на карту пам’яті Samsung?

Перенесення знятих фото і відео на карту пам’яті

 • Відкрийте програму «Мої файли», в ньому відкрийте «Пам’ять пристрою».
 • Натисніть і утримуйте палець на папці DCIM, поки папка не стане зазначеної.
 • Натисніть по трьом точкам справа вгорі і виберіть пункт «Перемістити».
 • Виберіть «Карта пам’яті».

Що робити якщо телефон пише мало вільної пам’яті?

 • Закрити зайві додатки.
 • Заборонити програмам працювати у фоновому режимі.
 • Очистити кеш браузера.
 • Встановити програму автоматичного завершення процесів.

Як налаштувати карту пам’яті в телефоні Samsung j5?

 • Відкрийте додаток Інтернет і натисніть кнопку Ще або Опції (може виглядати як три точки).
 • Виберіть пункт Налаштування.
 • Виберіть пункт Додатково.
 • Виберіть пункт Параметри вмісту.
 • Виберіть пункт Сховище за замовчуванням або Зберегти вміст.
 • Виберіть пункт Карта пам’яті.

Як в телефоні Android можна очистити пам’ять SMS

Згодом у вас можуть накопичиться тисячі старих SMS (якщо час від часу не чистити телефон від SMS).

Я з таким стикався і можете мені повірити, що видаляти по одному SMS не кращий варіант.

Найкраще очистити пам’ять SMS додатком «History Eraser. Privacy Clean». все піде швидко.

Ця програма зітре дані історії вашого андроїда, очистить телефон, пошук, історію дзвінків, видалить збережені паролі, текстові повідомлення, очистить кеш і видалить список найбільш часто набираються номерів.

Це хороший пилосос, що дозволяє отримати додаткову пам’ять. Одного кліка досить, щоб видалити всі приховані файли і отримати більше вільного простору і вільного місця.

Робіть очищення кешу

Поки ви зайняті переглядом встановлених додатків, є ще одна річ, яку ви можете зробити для звільнення пам’яті. очистити кеш додатків. Відзначимо, що такий кеш може дуже швидко заповнитися сотнями мегабайт, а якщо у вас встановлено безліч додатків, то вони можуть «окупувати» пристойний обсяг дискового простору.

Кеші програми може швидко вийти з-під контролю, так що чистите його час від часу

Пройдіть по схемі «Налаштування Додатково Менеджер додатків» і по черзі натисніть на кожне наявне в списку додаток. У розділі «Кеш» ви побачите, наскільки кіло (мега) байт він заповнений. Ви можете очистити внутрішню пам’ять пристрою, якщо натиснете на іконку «Очищення кешу». Також у вас є можливість звільнити ще більше простору, натиснувши на іконку «Видалити дані», однак така дія скине додатки до того стану, коли ви вперше встановили їх, і плюс, видалить всі ваші налаштування і дані.

Використовуйте MicroSD карту

Відмінний спосіб, щоб обзавестися додатковим обсяг пам’яті. встановити MicroSD в ваш Samsung Galaxy S4. Для цього ви повинні знайти слот для такої карти (як правило, він знаходиться поруч з відсіком для SIM карти). На встановленій MicroSD карті ви зможете зберігати різні види файлів, а також перенести на неї раніше встановлені на пристрої власноруч, щоб звільнити місце у внутрішній пам’яті девайса без видалення будь-яких даних.

Додатків необов’язково залишатися у внутрішній пам’яті. ви можете перенести їх на карту MicroSD

Після того як ви вставили в телефон SD карту, відкрийте «Менеджер додатків» і виберіть потрібне вам додаток. Натисніть на нього і потім клацніть на іконку «Перенести на SD карту». Ви можете повторювати такі дії для будь-яких додатків будь-яку кількість разів, але вам потрібно пам’ятати, що це відбитися на продуктивності деяких додатків. В принципі, це не так вже й страшно. ви завжди можете повернути певний додаток, якщо його робота стане незадовільною. Додамо, що функція перенесення з внутрішньої пам’яті на карту SD легко не буде доступною для всіх додатків.

Як в телефоні Android очистити пам’ять від сміття нічого не видаляючи

Очистити пам’ять від сміття нічого не видаляючи неможливо, але в телефоні завжди накопичуються тимчасові файли.

Якщо це сміття видалити, то все що зберігається в телефоні залишиться недоторканим, а вільне місце істотно збільшиться.

Ви навіть нічого не помітите, всі програми, ігри, фото і так далі залишаться як були. Хто таку процедуру буде робити вперше, рекомендую перейти сюди, де покроково все описано.

перевірені способи швидко очистити пам’ять в телефонах Android

Телефонів на Android дуже багато: Samsung j1, j2, j3, j5, Nokia Lumia 620, 640, 530, LG, Samsung Galaxy s5, Lenovo, zte blade, alcatel one touch, 6016x, престиж, Asus, мікромакс, Теле2 міні, флай. htc desire, алкатель, fly, Lumia 520, nokia 5330, Nokia 5230, с5, Huawei, Sony xperia, с2305, lenovo, Samsung дуос, huawei w1 u00, Philips і так далі.

У всіх цих телефонах є пам’ять і на превеликий жаль в більшості пристроїв її дуже мало, і ви в будь-який момент можете отримати повідомлення системи, що переповнена пам’ять на телефоні. на щастя її можна очистити.

Бачачи назва 4 способи очистити пам’ять в телефоні Android, у вас, напевно, виникне питання хіба одного недостатньо?

Справа в тому, що пам’ять в Android не одна, а можна сказати кілька: внутрішня, зовнішня карта пам’яті, SIM карти і так звана кеш.

В цілому Android, як будь-яка операційна система має свої плюси і мінуси. Багато недоліки цієї системи відноситься до тривіальним функцій, які, здавалося б, не важливі, але тільки до тих пір пака система не починає вередувати.

Один з таких недоліків відсутність місця для зберігання додатків. Часто буває, що після установки декількох додатків, вона заповнюється повністю.

Тоді, логічне рішення видалення непотрібних програм. Ми видаляємо додатки поки, нарешті, не виходить, що пам’ять очищена, але про цей спосіб не скажеш. швидко і правильно.

Так, наприклад, якщо ви гравець, то більшість ігор створюють «збереження рівнів». Як ви, напевно, здогадалися, дюжина таких файлів займають багато місця.

На жаль, під час видалення самої гри «збереження» будуть збережені. Аналогічний принцип роботи деяких додатків. Як очистити такі дані?

Можна перейти до налаштувань і вибрати «Видалити дані», але через деякий час, якщо так робити постійно, так би мовити вручну, то це дуже дратує.

Безумовно краще рішення полягає у використанні спеціальних додатків, які були створені для таких цілей. Дуже хороший приклад є прикладом. ACCleaner.

Телефон, який зберігає багато даних на пристрої, як правило, через деякий час отримує повідомлення про брак місця у внутрішній пам’яті. Користувачі Android пристроїв можуть вирішити цю проблему кількома способами.

У багатьох телефонах Android можна знайти слот для карт пам’яті MicroSD. Тольці не всі моделі підтримують карти з ємністю 64 Гб і 128 Гб, а зазвичай 32 Гб. Тому варто перед покупкою перевірити специфікації пристрою.

ПРИМІТКА: якщо в запису виявляться картинки, то вони будуть зроблені на телефоні Samsung Galaxy з Android 6.0.1.

Як в телефоні Android правильно очистити карту пам’яті

Якщо вашого телефону не вистачає внутрішньої пам’яті то можете її збільшити, зробивши карту SD внутрішньою пам’яттю. ось інструкція.

В налаштуваннях, ви можете перевірити дані, які займають більшу частину простору в пам’яті. непотрібні програми, ігри і мультимедіа.

Якщо ж хочете пам’ять карти пам’яті очистити повністю, то найкраще її відформатувати. можна через комп’ютер або в самому телефоні.

Втім, з комп’ютера можна також видаляти непотрібні файли.

Програма для очищення пам’яті в телефоні Android

У телефоні ви повинні піклуватися про систему і додатках, які встановлюєте і своєчасно видаляти сміття.

Найбільше сміття в кеш додатків. Його очищення не прискорює роботу телефону, але економить пам’ять, якщо її вам не вистачає.

При цьому очищення додатків, які часто використовуєте не рекомендується, тому, що вони будуть займати більше часу при роботі.

Однак, якщо ви встановили десятки програм, які не використовуєте на щоденній основі, то можете отримати сотні мегабайта зайвих.

Можна в окремих додатках робити очистку кеш пам’яті, але найкраще використовувати додаток.

Рекомендую спробувати невеликий комбайн «1-Click Cleaner». Він відмінно очистить кеш додатків.

При цьому у вас є можливість видаляти повідомлення з пам’яті, історія дзвінків, чистити браузер, історія пошуку, Gmail, Google Play і т.д.

Файловий менеджер

Замість стандартного додатка «Мої файли» ви можете встановити один з сторонніх менеджерів і виконувати очистку від зайвих даних точно так же. У Google Play ви знайдете ряд функціональних диспетчерів російською мовою:

 • ES File Explorer;
 • Total Commander;
 • X-plore File Manager.

За допомогою даних програм ви також зможете переносити інформацію з внутрішньої пам’яті на MicroSD карту, якщо ваш телефон підтримує цю опцію. Так ви звільните місце на Samsung під установку важливих програм, але не зітрете корисні файли.

очищення вручну

На сучасних пристроях від Samsung встановлено стандартний фірмовий менеджер файлів, який дозволяє керувати вмістом внутрішнього накопичувача і флешки за допомогою провідника. Скористатися ним ви можете в такий спосіб:

 • Спочатку відкрийте головне меню, якщо іконка провідника не виніс на один з робочих столів.
 • Тепер в списку стандартних утиліт знайдіть додаток «Мій файли» або My Files, якщо ви користуєтеся англійською версією Android.
 • У вікні програми буде список тематичних розділів. Якщо відкрити «Все файли», то ви отримаєте доступ до папок і матеріалами, які знаходяться на внутрішньому накопичувачі.
 • Також в провіднику є тематичні розділи для музики, відеозаписів, зображень, документів. У кожній з цих папок відповідні файли зберігаються автоматично самим телефоном.

Не переживайте за те, що ви можете випадково видалити системні дані (як, наприклад, на комп’ютері з Windows). У файлових менеджерах не відображаються матеріали операційної системи без додаткових засобів і root-прав.

Також стандартними засобами необхідно регулярно очищати оперативну пам’ять, що прискорить роботу смартфона. Для цього не потрібні додаткові програми.

Як почистити телефон Samsung від непотрібних файлів

У активних користувачів телефонів постійний брак внутрішньої пам’яті, особливо в тих випадках, коли пристрій не підтримує флешки. У таких ситуаціях вам обов’язково стане в нагоді інформація про те, як почистити телефон Samsung від непотрібних файлів різними способами.

Очищення спеціальними програмами

Тепер перейдемо до сторонніх утиліт, які виконують ту ж функцію.

Очищення «сміття»

Також не варто забувати про те, що крім видалення звичайних файлів, потрібно очищати телефон від кеша, історії браузерів та іншого «сміття». Такі дані поступово накопичуються у внутрішній пам’яті і уповільнюють роботу телефону. Скачайте з Play Market одну з представлених утиліт:

 • Clean Master;
 • Power Clean;
 • 360
BETATECH.COM.UA 2021