Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як оновити браузер на телевізорі Samsung

App TV. особливості та можливості

На телевізорах Samsung браузер за замовчуванням встановлюється не на всі моделі. Він з’явився на техніці 5, 6 серії (наприклад, UE40 ES6307U, UE40H6400AK, UE32D6100SW), а також 7,8 і 9.

App TV. це вбудований браузер, створений спеціально для платформи Tizen TV телевізорів Samsung. Він має масу переваг по відношенню до інших веб-оглядачів, так як:

 • підтримує протокол HTML5;
 • дозволяє взаємодіяти з движком WebKit;
 • має ступінчасте перемикання по сторінках.

Перші два пункти забезпечують високу швидкодію браузера, стабільну роботу з безліччю вкладок, багатозадачність і відтворення відео онлайн. А завдяки останньому пункту гортання сторінок буде зручним навіть при використанні кнопок звичайного пульта.

Як на телевізорі Samsung оновити браузер

Як і в будь-якому Smart-пристрої, в Samsung Smart TV-приймачах однією з найважливіших складових є вбудований веб-оглядач. Він дозволяє виходити в Інтернет, завантажувати веб-сайти, дізнаватися новини, дивитися погоду, спілкуватися в соціальних мережах і так далі. Щоб програма працювала стабільно і без збоїв, необхідно знати, як оновити браузер на телевізорі Samsung Smart TV. Цю процедуру слід проводити регулярно, у міру появи нових версій ПЗ на сайті розробника. Як це потрібно робити. в матеріалі далі.

оновити, браузер, телевізорі, samsung

Оновлення за допомогою Мережі

Перед оновленням через Інтернет просунуті користувачі рекомендують підключити техніку до Мережі за допомогою кабелю, а не WI-FI. Перший спосіб більш стабільною, а також дозволяє передати дані з більш високою швидкістю. Тоді як при бездротовому з’єднанні ризик обриву зв’язку з подальшим збоєм завантаження і установки ПО набагато вище.

оновлення браузера

Як зазначалося вище, штатний веб-браузер Samsung SmartTV є частиною системи і оновлюється разом з прошивкою. Завантажити і поставити нову версію програмного забезпечення можна за допомогою USB-накопичувача або вбудованих можливостей пристрою. Якщо вчасно не виконувати цю процедуру, оглядач почне вести себе некоректно. До неполадок відносяться такі ознаки: несподіване завершення перегляду веб-сторінок без збереження останнього сеансу, повільна робота, зависання і інші збої.

Що дає браузер

Сьогодні практично кожен користувач комп’ютера або мобільного пристрою з доступом до Мережі знає, що таке браузер. Це програма для виходу в Інтернет, призначена для ознайомлення з вмістом веб-сторінок, завантаження файлів, перегляду або прослуховування мультимедійного контенту і т.д. Вбудований в телевізор веб-оглядач має аналогічний функціонал, але трохи менші можливості.

READ  Телевізор Samsung вмикається і вимикається

Установка і настройка стороннього браузера

 • знайти Яндекс через рядок пошуковий рядок у вітрині контенту Samsung Apps;
 • клікнути по іконці програми;
 • відкрити сторінку і натиснути «Завантажити» або «Завантажити»;
 • почекати завершення інсталяції, після чого ярлик програми з’явиться в Smart Hub.

Загальна схема

Щоб завантажити на телевізор нову прошивку і поновлення для браузера, слід в меню знайти розділ «Підтримка». Тут потрібно пройти таким шляхом: «Оновлення ПЗ» → «Оновити зараз» (або «По мережі»). Техніка виконає пошук нового ПО і при виявленні запропонує його встановити. Після підтвердження користувачем виконання цієї процедури розпочнеться інсталяція, по закінченню якої телевізійна панель здійснить перезавантаження.

Як оновити браузер на телевізорі Samsung Smart TV?

Сучасні телевізори вже давно не обмежуються простим показом каналів. Тепер ці пристрої можна використовувати для онлайн перегляду фільмів, ігор або навіть пошуку в інтернеті. Для пошуку в пристроях передбачені спеціальні програми. браузери. Браузери допомагають легко знаходити потрібну інформацію в інтернеті, користуватися соціальними мережами або сайтами. Однак, як будь-яке програмне забезпечення, браузери потребують періодичного оновлення. За допомогою цієї статті ви зможете правильно оновити браузер на телевізорі Samsung Smart TV.

Google Хром

Google Хром є дуже зручний оглядач, який відрізняється просунутою системою синхронізації між пристроями. При використанні цього браузера все закладки та історія переглянутих сторінок будуть доступні на будь-якому апараті з прив’язаним аккаунтом Google. Також синхронізується пошта, хмарне сховище і багато іншого.

Функціонал цього браузера постійно оновлюється, але вже зараз можна сказати, що за своїми можливостями програма перевершує більшу частину конкурентів. В Smart Hub браузер зазвичай можна знайти досить просто прямо зі списку або за допомогою пошукового рядка. Місця на диску програма займає досить багато, так що це потрібно заздалегідь передбачити.

Що він дає, в чому відмінність від вбудованого App TV

Браузер на телевізорі завжди виконує ті ж самі функції, що і аналогічні програми на комп’ютері або смартфоні. Перш за все, це пошук в інтернеті, спілкування в соціальних мережах, перегляд фільмів, скачування файлів. Стабільна робота програми неможлива без періодичних оновлень або виправлень.

Вбудований за замовчуванням браузер App TV в ряді випадків його намагаються замінити на більш звичні оку інтерфейси. Найпоширенішими вважаються Опера, Yandex browser і Google Chrome.

Вони мають однакове оформлення на всіх пристроях, що дозволяє користувачам не перебудовуватися кожен раз при використанні того чи іншого апарату. Якщо на комп’ютері людина використовує один з цих браузерів, логічніше встановити його також на інші пристрої.

Це виявиться дуже корисно для збереження загальної історії і закладок. При цьому оновлювати сторонні браузери набагато легше, та й патчі до них виходять регулярніше.

Як завантажити і встановити сторонній браузер на Samsung Smart TV

Можливість поміняти стандартний браузер на телевізорі повинна бути передбачена розробниками. Однак далеко не на всіх Smart TV це виявляється доступно. Щоб переконатися в реальності своїх планів, необхідно уважно вивчити інструкцію до апарата. Саме там повинна бути вказана можливість установки стороннього браузера, а також представлена ​​інструкція з проведення цієї операції.

READ  Як на Samsung зробити 2 екрани одночасно

При наявності такої можливості, необхідно зробити наступне:

 • на пульті ДК телевізора натиснути яскраву кнопку шестигранної форми, яка відкриє спеціальний додаток «Smart Hub»;
 • у вікні, можна побачити весь список доступних для установки програм;
 • знайти в списку потрібний браузер можна через рядок пошуку;
 • відкрити знайдене додаток, а потім натиснути кнопку «Встановити».

Зазвичай скачування і установка займають лічені секунди. Відразу після завершення операції, в меню з’явиться значок програми. Натискання на цей значок відкриє новий браузер і дозволить повною мірою їм користуватися.

Як оновити браузер на Samsung

Переважна частина розумних телевізорів від Samsung мають браузер, вбудований в прошивку за замовчуванням. І виробники не передбачають окреме оновлення оглядача, пропонуючи лише періодичні оновлення всього програмного забезпечення. Але часто просто забувають про необхідність оновити і браузер теж. Це може створити цілий ряд неприємних проблем із зависанням оглядача або навіть неможливістю підтримки сучасних сайтів.

Але для деяких моделей оновлення прошивки є єдиним способом оновити браузер на телевізорі Samsung Smart TV.

Браузер на телевізорі Samsung Smart TV

Всі телевізори Samsung за замовчуванням оснащуються стандартним браузером, який у багатьох випадках володіє всім необхідним функціоналом. Але для прискорення його роботи необхідно періодично проводити оновлення.

З цієї причини іноді користувачі хочуть замінити стандартний браузер для Smart TV Samsung на більш зручну програму для пошуку в інтернеті.

Оновлення за допомогою Мережі

Для оновлення прошивки потрібно зробити наступне:

 • зайти в головне меню телевізора;
 • вибрати розділ «Підтримка»;
 • перейти у вкладку «Оновлення ПЗ»;
 • якщо є доступні оновлення системи, то можна натиснути на кнопку «Ок».

Всі нововведення і виправлення будуть Завантажено і встановлені на телевізор. При цьому буде оновлений і браузер для Samsung Smart TV.

Таке з’єднання стабільніше, ніж підключення за допомогою бездротових інтерфейсів. Значно знизиться ризик обриву мережі і збою процесу оновлення системи.

Апгрейд браузера в телевізорі Sumsung

У головному меню апарату вибираємо пункти «Підтримка. Оновлення ПО». Прошивку цілком рекомендується оновлювати за допомогою носія. Тільки браузер можна оновити і через Інтернет. При роботі з флешкою ​​виберіть пункт «Оновити зараз», в іншому випадку натискайте «За мережі». В обох варіантах телевізійний пристрій повідомить про номер версії поточного програмного забезпечення і про доступність нового. В результаті підтвердження на кнопці «Так» відбудеться скачування і установка нового дистрибутива.

Оновлення LG через флешку

Насамперед знаходимо в мережі Інтернет і викачуємо файли. В меню «Setting. Підтримка. Інформація про продукт» визначаємо поточну версію браузера. Після цього завантажуємо оновлення з порталу виробника, запам’ятовуємо його на флешці і вставляємо її в телевізор. На дисплеї роздрукуються адекватні повідомлення про подальші дії.

READ  Як під'єднати ноутбук до телевізора через HDMI

Smart TV

При виготовленні пристрою на заводі в нього встановлюється керуючий програмно-електронний блок для функціонування внутрішніх елементів і зв’язку із зовнішнім світом. Однак сучасні технології дуже швидко розвиваються і колись можуть перевершити можливості заводської керуючої програми, в результаті чого вона не зможе коректно відображати інформацію з Інтернету. Портал YouTube, наприклад, почне сіпатися або взагалі перестане відкриватися. Це означає, що потрібно оновити браузер (зашиту керуючу програму).

При подібних неполадки варто спочатку спробувати запустити процедуру «оновлення», яка здатна встановити навіть програму іншого виробника, якщо вона сумісна з даною моделлю телевізійного пристрою.

Як оновити браузер на телевізорі

Канули в лету ті часи, коли телевізійні приймачі могли використовуватися тільки для демонстрації телепрограм. Сучасний телевізор все більше нагадує комп’ютер, підключений до всесвітньої Мережі. Екран значного розміру при цьому дозволяє детально переглядати відео і графічне зображення. Телевізійний апарат, який має вихід в глобальну Мережу, називають Smart TV ( «розумний» TV). У даній статті розглянуті питання, як можна самостійно оновити браузер на «розумному» телевізорі.

Як оновити браузер

 • прочитати інструкцію, прикладену до телевізора, або знайти її в Інтернеті (зазвичай на порталі виробника є система пошуку по моделі пристрою);
 • провести оновлення окремого елемента (керуючої програми, кодеків), або здійснити повну прошивку пристрою з установкою багатьох технічних характеристик апарату в необхідні значення;
 • джерелом оновлень може послужити відкритий для загального доступу ресурс компанії або заздалегідь записана флешка;
 • підключення до джерела можна за допомогою дротового (LAN, кабель), так і бездротовим (Wi-Fi);

Проведення процедури вимагає безперебійного доступу до електроживлення і надійного доступу до мережі. Аварійне обривання процесу загрожує викликати серйозну поломку пристрою, для ремонту якої потрібно звертатися в сервісний центр.

Оновлення LG через інтернет

Тут все просто. Навіть комп’ютер з флешкою ​​не будуть потрібні. Заходимо в меню сайту виробника «Setting. Підтримка. Оновлення». У разі доступності свіжої версії з’явиться повідомлення із зазначенням її номера. Протилежний варіант вивісить оголошення, що відсутня необхідність в оновленні. Після закінчення завантаження та подальшої установки програмного забезпечення відбудеться перезавантаження телевізора.

У деяких випадках установка оновлення браузера відбувається не коректно. Подолати це можна за допомогою ініціалізації програми або відкату до старої версії. Робиться це вибором пунктів меню «Settings. Підтримка. Ініціалізація». З’явився на екрані список дасть можливість знайти необхідну керуючу програму. Телевізійний приймач при цьому перезавантажиться. Якщо проблема не вирішиться, то там же є кнопка «Усунення проблеми оновлення». Чи не допоможе і це. вам пряма дорога в сервісний центр.

BETATECH.COM.UA 2022