Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як оновити додатки на iPhone 13

Де знайти розділ з оновленнями додатків в App Store на iOS 13

iOS 13 змінила багато чого з того, до чого ми встигли звикнути в iOS 12. Здебільшого зміни швидше позитивні, ніж негативні, однак деякі все-таки вимагають, щоб ми підлаштувалися під них заново. Наприклад, звичка потрібна власникам iPhone SE і iPad, щоб почати користуватися жестами 3D Touch, які несподівано стали загальнодоступною функцією, або, скажімо, новий спосіб взаємодії з ОС за допомогою миші. Але є і такі нововведення, які спочатку можуть налякати непідготовленого користувача, на зразок відсутнього розділу з оновленнями програм з App Store.

оновити, додатки, iphone

З виходом iOS 13 Apple трохи змінила компоновку елементів в App Store, в результаті чого розділ з оновленнями пропав з головної сторінки каталогу. Його замінив сервіс Apple Arcade, чия поява викликала чимало дискусій в соціальних мережах. Багато користувачів негативно поставилися до перенесення розділу з оновленнями, який, забігаючи вперед, всього лише змінив свою дислокацію. Розбираємося, де його шукати і як тепер оновлювати встановлені додатки.

Як оновлювати додатки в iOS 13

Відтепер розділ з оновленнями прихований в налаштуваннях облікового запису. Щоб потрапити туди, необхідно запустити App Store, натиснути на піктограму профілю в правому верхньому куті, а вже там відшукати розділ «Доступні оновлення». Саме там зібрані всі програми, для яких доступні апдейти в разі, якщо функція автоматичного оновлення відключена.

Взагалі, рішення Apple заховати розділ з оновленнями в налаштуваннях облікового запису досить сумнівно. Мало того, що надзвичайно важливий елемент App Store зник з головної сторінки, так ще нове місце для нього було вибрано вельми невдало. Було б куди логічніше розробити для Arcade окремий додаток, а поновлення залишити в спокої. Адже останніми користуються всі без винятку, тоді як геймерський сервіс компанії може не вистрілити.

Лонгріди для вас

Формат зображень WebP вже не можна назвати новим, але багато хто так і не навчилися з ним працювати і навіть конвертувати його в щось більш легкотравне. Розбираємося, як в пару дій перевести WebP в JPEG або PNG

В iOS 15 Apple найбільше змінила дизайн браузера Safari. Але що якщо інші додатки теж будуть виконані в такому стилі? У вас є можливість подивитися на це.

У Telegram з’явилося своє прогресивне веб-додаток, яке було потрібно на випадок, якщо його видалять з App Store. Ось тільки користуватися ним нормально практично неможливо

po1arbear, Якраз ця стаття дуже корисна! Я AppStore запускаю в основному тільки для оновлення програм, і мені було б дуже складно знайти куди зникли поновлення в новій версії, якби Я не прочитала цю статтю. Я взагалі не розумію, навіщо вони їх сховали. Як на мене, так AppStore повинен мати всього дві опції. велику рядок пошуку, для пошуку потрібних програм для установки, і велику кнопку Updates, де будуть відображатися доступні оновлення для додатків. А ще краще, щоб відразу при запуску AppStore вгорі була рядок пошуку, а нижче. список доступних оновлень, все інше там взагалі нафіг не потрібно. Нові додатки Я шукаю пошуком, а поновлення читаю що нового і ставлю.

як оновити додаток в iOS 13. спосіб # 2. з «Покупок»

Спосіб не новий і не самий зручні, але теж робочий. В iOS 13 (як і в iOS 12 і в iOS 11), якщо тапнуть по іконці профілю в додатку App Store і потім відкрити «Покупки«, то в списку куплених додатків як і раніше відображаються кнопки «Оновити» (якщо доступна нова версія проги ). Але в iOS 13 тепер з цього ж списку можна відкрити ще й сторінку додатка, якщо потрібно глянути, що змінилося в наступній версії (в попередніх iOS такої опції немає).

READ  Який iPhone вибрати в 2020 році

як оновити додаток в iOS 13. спосіб # 3. зі сторінки додатка в App Store

З цим зовсім все по-старому. Якщо наступна версія потрібного додатка вже вийшла (або є надія, що вона вже вийшла), то запускаємо App Store, через пошук знаходимо і відкриваємо сторінку цього додатка в каталозі і Тапа «Оновити«. Опис апдейта можна подивитися в розділі «Що нового«.

як оновити додаток в iOS 13. спосіб # 1. з налаштувань профілю

Кнопку «Оновлення«, звичайно прибрали, але сам розділ залишився. Чи не весь і не там, де був, але в iOS 13 він теж є, візуально виглядає інакше, але працює приблизно так само.

Наприклад, якщо раніше доступні апдейти відображалися у вигляді червоненького значка прямо на кнопці «Оновлення» в меню знизу, то тепер такий же значок з’являється просто на кнопці профілю (праворуч зверху). І якщо по ньому тапнуть, то відкривається екран «Рахунок«, а в ньому. старі розділи «Доступні оновлення» і «Оновлене недавно«, які навіть виглядають майже так само, як в iOS 12.

У «Доступних оновлення» додатка точно так же відображаються списком, з якого можна перейти на сторінку з інфою про програму (кнопка «ще«), оновити його (кнопка «Оновити«) або оновити відразу всі проги, для яких доступні нові версії (кнопка «Оновити все» вгорі, над списком додатків).

Розділ «Оновлене недавно» теж практично не змінився. Розташовується він під списком «Доступних оновлень», і після установки апдейта додаток з верхнього списку автоматом переноситься в список «Оновлене недавно». А якщо оновлені всі додатки, то розділ «Доступні оновлення» може взагалі не відображатися на екрані «немає облікового запису».

До речі. зверніть увагу, в iOS 13, якщо треба зовсім видалити якийсь із додатків, то можна просто свайпнуть по ньому прямо в списку «Доступних оновлень» або «Оновлене недавно». програма видаляється з iPhone негайно.

Топ 7 причин купить iphone вместо android|Почему айфон.

Як оновити програму в iOS 13 вручну: 5 способів

У плані можливість глянути доступні оновлення і недавно оновлені додатки iOS 13, як виявилося, дещо відрізняється від iOS 12 і попередніх версій системи. А з незвички спроба оновити додаток в iOS 13 вручну взагалі перетворюється в симпатичний квест.

несподівано. Адже з з тих пір, як в iOS з’явився додаток «App Store» процедура ручного оновлення програм практично не змінювалася.

Коли треба щось оновити вручну, то просто запускаємо App Store, Тапа «Оновлення» в нижньому меню і потім або оновлюємо потрібні проги по черзі, або апдейт все оптом. Плюс, можна відкрити сторінку будь-якої програми в самому App Store і оновити його звідти. А на нових iPhone з 3D Touch оновлювати проги з App Store можна взагалі з головного екрану.

В iOS 13 оновлювати додатки вручну, зрозуміло, теж можна (і за допомогою 3D Touch, і в App Store), ось тільки звичну кнопку «Оновлення» з меню програми «App Store» прибрали і поставили замість неї кнопку «Arcade«. Отже, виникають питання: де тепер шукати «Оновлення» і як в iOS 13 оновлювати додатки вручну?

як оновити додаток в iOS 13. спосіб # 4. «Оновити все» через 3D Touch і Haptic Touch

У нових iPhone з функцією 3D Touch і iOS 12, як відомо, якщо не хочеться морочитися з переглядом оновлень, можна поставити їх все скопом просто з головного екрану. Для цього достатньо притиснути іконку «App Store» і в швидкому меню вибрати “Оновити всі«. В iOS 13 функція швидкого оновлення додатків з App Store працює приблизно так само. Крім того, у останніх iPhone активується вона не тільки через 3D Touch, але ще і через Haptic Touch. Правда, для цього потрібно не просто довге натискання, треба спочатку притиснути значок, щоб він трохи зіщулився, а потім відпустити, тільки після цього з’явиться «швидке меню».

READ  Як поставити пісню на дзвінок iPhone 7

як оновити додаток в iOS 13. спосіб Оновлення всього

Так-так, теж все по-старому. Функція автоматичної установки оновлення в iOS 13 включається точно так же, як і в попередніх версіях системи. Заходимо в «Настройки«, Тапа «iTunes App Stores» і в розділі «Автоматичні завантаження» перемикач поряд із позначкою App Store переводимо в положення «Вкл«. Попутно можна відключити або налаштувати функцію «Автоматичні завантаження» в розділі «Стільникові дані» (трохи нижче), якщо не потрібно, щоб апдейти iPhone качав через мобільний інтернет.

Як оновити додатки на iPhone і iPad в iOS 13 і iPadOS

Остання версія iOS змінила спосіб, яким користувачі будуть оновлювати додатки на своїх пристроях. Apple видалила кнопку «Оновлення» з нижньої панелі App Store. На iOS 13 це було замінено на «Аркаду», яка є сервісом Apple за передплатою на ігри. Отже, як нам отримати доступ до опції «Оновлення» на iPhone і iPad під управлінням новітньої iOS і iPadOS?

Оновлення програми завжди рекомендується, оскільки воно виправляє помилки, а також вводить нові функції. Оновлення додатків також забезпечують сумісність з більш новими версіями iOS. Отже, давайте розберемося з цим і розглянемо два простих способи оновлення додатків на iPhone під управлінням iOS 13.

Як швидко оновити додатки з домашнього екрану iPhone

Ще один швидкий спосіб поновлення додатків на вашому iPhone і iPad під управлінням iOS 13. використання ярлика в App Store.

Натисніть і утримуйте значок App Store на вашому iPhone.

Тепер натисніть «Оновити все» або поновіть програми окремо.

Так як Apple встановила Arcade в своєму App Store, оновлена ​​штуковина трохи просунулася всередину. Але це не повинно збільшувати навантаження на користувачів.

Як оновити встановлені програми в iOS 13 і iPadOS

Запустіть App Store на вашому пристрої iOS.

Тепер натисніть на значок свого профілю в правому верхньому куті екрану телефону. Це фотографія вашого профілю (або все, що ви там розмістили) в круглій кнопці.

Прокрутіть вниз до розділу «Найдоступніші ОНОВЛЕННЯ».

Тепер ви можете побачити всі програми з незавершеними оновленнями. Ви можете натиснути “Оновити все», щоб отримати всі оновлення програми, або натиснути «ОНОВИТИ» поруч з додатком, яке ви хочете оновити.

Ваші додатки будуть оновлені через кілька секунд або хвилин, в залежності від сили вашого Wi-Fi або мобільних даних.

Практичне абсолютно новий спосіб оновлення додатків в iOS 13

 • Як встановити iOS 13 Beta на iPhone без облікового запису розробника за допомогою Windows
 • Як включити темний режим в iOS 13 або iOS 12 на iPhone і iPad
 • Як встановити iPadOS 13 Beta 1 без облікового запису розробника
 • Всі нові поєднання клавіш в iPadOS 13: підтримка багатозадачності на iPad

iOS 12 і нижче

У попередніх версіях мобільної операційної системи від Apple рішення нашої сьогоднішньої завдання здійснювалося ще більш простим і очевидним шляхом.

  Запустивши App Store, ви відразу ж побачите, чи доступні апдейти для програм на iPhone, і якщо так, то в якій кількості. на значку «Оновлення», розташованому в нижній панелі, буде червона «наклейка» з цифрою. Якщо вона там є, переходите в цю вкладку.

Тут ви можете як «Оновити все», так і «Оновити» будь-який окремий додаток або кожне, але по черзі.

Попередньо можна ознайомитися з описом нової версії або їх історії, перейшовши на його сторінку.

Чекайте, поки оновлення будуть завантажені і встановлені, Магазин при цьому можна згорнути.

Раніше оновити додаток в iOS можна було ще більш простим способом, ніж це робиться зараз.

Включення автообновления додатків

Якщо ви не хочете кожен раз вручну перевіряти наявність апдейтів для програм і самостійно їх встановлювати, слід активувати функцію автоматичного оновлення. Зробити це можна в налаштуваннях Apple ID.

 • Перейдіть в «Налаштування» iPhone і, в залежності від встановленої версії iOS, виконайте наступне:
 • iOS 13: тапніте по першому розділу в списку. своєму Apple ID, а в ньому виберіть «iTunes Store і App Store».
 • iOS 12: в основному списку налаштувань відразу перейдіть до розділу «iTunes Store і App Store».
READ  Знайти телефон по май коду онлайн

Переведіть в активне положення перемикач напроти пункту «Оновлення ПЗ».

Далі, при бажанні, можна також налаштувати те, чи будуть оновлюватися додаток за допомогою стільникових даних, і якщо так, то як саме це буде відбуватися. Детальніше про всі нюанси читайте в наступній частині статті.

Як тільки ви активуєте цю функцію, установка апдейтів програм буде протікати в фоновому режимі без необхідності звернення до App Store, але це не скасовує можливості їх ручного завантаження, розглянутої нами вище.

Оновлення додатків на iPhone

За замовчуванням в iOS включено автообновление операційної системи і використовуваних в її середовищі програм, однак ця функція цілком може виявитися деактивованою або перебувати в очікуванні «слушного моменту» для скачування і установки апдейтів. Далі розповімо, як оновити додатки на iPhone, якщо це потрібно зробити прямо тут і зараз.

Важливо! Деякий мобільний софт для своєї нормальної роботи вимагає, щоб на смартфоні була встановлена ​​остання мажорна версія операційної системи, а тому перш, ніж переходити до виконання викладеної нижче інструкції, перевірте наявність поновлення iOS, і якщо таке буде доступно, скачайте і встановіть його.

iOS 13 і вище

Одним з численних нововведень iOS 13 стало несуттєве, але важливе в нашому випадку зміна інтерфейсу App Store, з якого просто пропала вкладка «Оновлення». Тепер на її місці знаходиться розділ Arcade, але оновити додатки на iPhone і раніше можна, і робиться це практично так само просто.

  Запустіть App Store і, перебуваючи в будь-який з трьох перших вкладок, натисніть по зображенню свого профілю, розташованому в правому верхньому куті.

РАБОЧАЯ УСТАНОВКА iOS 13 на ВСЕ iPHONE! СТАВЬ ЛАЙК ЕСЛИ ПОЛУЧИЛОСЬ!

Саме тут ви можете як «Оновити» будь-яку окрему програму зі списку, так і «Оновити все».

Додатково є можливість перегляду інформації про апдейте, для чого потрібно перейти на сторінку конкретної програми. З неї теж можна запустити процес оновлення.

Все що вам залишається далі. чекати, поки нова версія додатка буде завантажена і встановлена,

а саме воно переміститься в розділ «Оновлене недавно».

По завершенні процесу блок «Очікувані поновлення» пропаде з меню «Рахунок», для закриття цього вікна потрібно тапнуть по напису «Готово». Якщо ж спочатку звернувшись до даного меню, ви не побачили список за типом того, як в прикладі вище, значить, на поточний момент для всіх програм встановлені актуальні версії.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб оновити додаток на iPhone навіть незважаючи на те, що зараз ця можливість прихована в не очевидному розділі Магазину Apple. Єдиний, причому притягнутий за вуха недолік полягає в тому, що неможливо відразу побачити кількість доступних апдейтів, хоча іноді ця інформація може бути корисною.

Оновлення додатків та ігор без Wi-Fi

Багато програм і особливо гри, розроблені для ОС від Apple, можуть займати сотні мегабайт, а то і гігабайти, при цьому їх апдейти іноді теж виявляються досить «важкими». Такі обсяги даних без проблем завантажуються по Wi-Fi, але через стільникову мережу зробити це не завжди можливо. Причина, як відомо, криється в давньому обмеження iOS, що дозволяє завантажувати по мобільній мережі не більше 200 МБ. Але не всі знають, що в актуальній версії операційної системи цей смішний ліміт можна легко прибрати, а в попередніх їй (12 і навіть більше «старих») його можна обійти. Про всі доступні варіанти вирішення цієї проблеми ми раніше розповідали в окремій статті, написаної на прикладі ігор, але однаково ефективно працює і для програм.

Немає нічого складного в тому, щоб оновити додаток на iPhone, незалежно від того, яка версія iOS на ньому встановлена ​​(звичайно ж, за умови, що вона ще підтримується розробниками).

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2022