Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як оновити iPad через iTunes на комп’ютері

Як оновити iPhone, iPad або iPod по повітрю?

При необхідності, ви зможете оновити свій пристрій і без комп’ютера, тобто За мережі Wi-Fi. Але до того як ви можете приступити до оновлення по повітрю, потрібно дотримати кілька аспектів:

На вашому пристрої має бути вільно достатню кількість пам’яті для завантаження прошивки. Зазвичай, для того, щоб для вас вистачило місця, на пристрої має бути вільно більше 1,5 Гб.

Пристрій має бути підключений до мережі або рівень заряду повинен становити більше 60%. Дане обмеження виготовлено для того, щоб ваш пристрій раптово не відключиться прямо в процесі оновлення. В іншому випадку можуть з’явитися невиправні наслідки.

Забезпечте пристрою розмірене інтернет-з’єднання. Пристрій повинен завантажити прошивку, яка важить досить багато (зазвичай близько 1 Гб). У цьому випадку будьте особливо уважні, якщо ви користувач інтернету з лімітованою кількістю трафіку.

Зараз, коли все готово до оновлення по повітрю, можна приступати до запуску процедури. Для цього відкрийте на пристрої додаток Опції, пройдіть до розділу Головні і натисніть на кнопку Оновлення ПО.

Система почне перевірку на наявність оновлень. Як останнім доступне оновлення для вашого пристрою буде знайдено, для вас буде потрібно клацнути по кнопці Завантажити та встановити.

Спочатку система почне стрибка прошивки з серверів Apple, тривалість якого буде залежати від швидкості вашого інтернет-з’єднання. Як завантаження буде завершена, для вас буде запропоновано перейти до процедури установки.

На жаль, тенденція Apple така, що чим пристрій старше, тим повільніше воно буде працювати з новою версією iOS. Тут у користувача два шляхи: зберегти робочі характеристики пристрою, але не отримати новий дизайн, корисні функції і підтримку нових додатків або ж оновитися на свій страх і ризик, цілком освіживши свій пристрій, але, може бути, зіткнувшись з тим, що пристрій буде працювати істотно повільніше.

Оновлюємо iPad через iTunes

Насправді оновлення iPad через iTunes може виявитися дієвим рішенням не тільки в разі відсутності Wi-Fi-з’єднання на планшеті, та й тоді, коли пам’ять останнього забита практично повністю. Правда, тут слід уточнити, що мова йде не про критичних ситуаціях, коли вільного місця немає від слова зовсім, а тільки про тих, коли його зовсім мало менше, ніж потрібно для завантаження апдейта (останні в середньому важать 3 3,5 Гб). Вся справа в тому, що програма закачує потрібні файли на PC, а потім вже розпаковує їх на карту пам’яті.

Как обновить iPhone через iTunes

Для того щоб оновити iPad в програмці iTunes, потрібно слідувати легкому методу, який ми далі і розглянемо ретельно.

Як оновити iPhone через «iTunes»? Прошивка iPhone: як відновити iPhone / iPad через iTunes

Компанія Apple часом випускає оновлені версії розробленої нею операційної системи iOS. Іноді трапляється так, що телефон видає повідомлення про необхідність встановити більш сучасну модифікацію ОС, а підключитися до Wi-Fi немає можливості. У такій ситуації у господарів Яблокова мобільних пристроїв з’являється питання: як оновити iPhone через iTunes? У статті можна знайти відповіді на цей і ряд супутніх питань.

спосіб другий

Як оновити iPhone 4s і інші моделі цього пристрою за допомогою iTunes і не втратити при цьому всю потрібну інформацію в разі появи помилки? Для цього необхідно зробити наступне:

 • Завантажити файл потрібної версії iOS.
 • Відключити на телефоні функцію Відшукати iPhone.
 • Запустити програму iTunes і переконатися, що їй не потрібно оновлення.
 • Підключити iPhone до PC за допомогою шнура USB.
 • Перейти в опції синхронізації, клікнувши мишкою на піктограмі телефону у верхній панелі програми.
 • Натиснути на кнопку Оновити, утримуючи при цьому Shift (для операційної системи Mac кнопку Alt).
 • Обрати потрібний файл прошивки, який має расшіреніе.Ipsw, в показаному вікні. Натиснути кнопку Відкрити, потім здався кнопку Оновити. Після чого почнеться процес установки більш сучасної версії iOS на телефон. Якщо під час оновлення відбудеться якийсь збій, процес можна буде запустити заново, не втративши при цьому важливу інформацію з iPhone буде описано, як оновити на iPhone iOS шляхом його відновлення.

Оновлюємо iOS на iPad (через iTunes)

У якийсь момент кожен юзер iPad якої іншої продукції Apple зіткнеться з необхідністю оновлення прошивки. Навіть самий зеленуватий володар iPad з плином часу засвоїть, що для використання нових версій програм / ігор потрібно оновлювати операційну систему до версії, яка зараз є найбільш актуальною.

В іншому випадку, якщо операційна система вже дуже застаріла, то при установці деяких нових додатків / ігор вона буде лаятися на несумісність системи і природно використовувати це ПЗ ви не можете. Ну а античні версії додатків, як ми знаємо, App Store не вважає за необхідне зберігати для користувачів старих прошивок.

Вообщем оновити iOS до актуальної версії можна кількома способами, але метод має на увазі впровадження комп’ютера, на якому встановлена ​​програма iTunes вважається самим звичайним і дієвим. Apple пристрої можна оновлювати також і за допомогою Wi-Fi без необхідності використання iTunes, але цей спосіб спрацьовує лише на 5 прошивці і вище. Якщо програма iTunes вже встановлена ​​на вашому комп’ютері, то оновити iOS можна: через комп‘ютер, який має доступ до швидкісного інтернету; через комп’ютер з обмеженим доступом до інтернету.

READ  Як встановити програми на iPad 1

Уявімо, що веб на комп’ютері у вас є. Тому далі ми розповімо, як можна оновити операційну систему в продуктах Apple за допомогою комп’ютера і передвстановленою програми iTunes. Модель нашого iPad MC770RSY, а прошивка iOS 7.1.2.

Що таке iTunes?

iTunes це програма, розроблена компанією Apple. Її потрібно встановити на власний комп’ютер відразу після придбання телефону iPhone, планшета iPad або програвача iPod. Адже без цього додатка управління будь-яким з перерахованих пристроїв стає практично неможливим.

Програма iTunes сумісна з такими операційними системами, як Mac OS і Windows різних версій.

До роботи по оновленню або відновленню мобільного пристрою потрібно зробити на комп’ютері резервну копію iPhone або iPad. Завдяки цьому можна буде повернути наявні на девайсе дані, якщо при виконанні якого-небудь з перерахованих процесів виникнуть труднощі.

Як оновити iPhone через комп’ютер? Відповідь на це питання буде дано трохи пізніше. На даний момент саме час поговорити про те, як зробити резервну копію iPhone.

Вам також може бути цікаво

Компанія Apple є однією з найпрогресивніших компаній і постійно працює над тим, щоб клієнтам було дуже зручно користуватися її продуктами. Принциповим моментом такої політики є підтримка в актуальному стані операційних систем iOS і Mac. Оновлення, зазвичай, покращують роботу пристрою, але також можуть включати нові або, наприклад, продовжувати час автономної роботи пристрою.

Для того, щоб оновити прошивку (iOS) вашого iPhone до актуальної версії, для вас стане в нагоді комп‘ютер з доступом до мережі Інтернет та встановленої програмою iTunes, USB-кабель і, природно, iPhone.

Створіть резервну копію

Щоб уникнути втрати особистої інформації (фото, контакти, замітки, нагадування, календарі, настройки облікових записів електронної пошти) перед оновленням виконайте бекап iOS-пристрої.

Я завжди рекомендую створювати відразу 2 резервних копії: одну в iCloud, іншу. в iTunes, так як останній іноді створює пошкоджені копії, з яких не можна відновити дані, крім як вручну.

Як оновити iOS (iPadOS) на iPhone, iPad або iPod Touch «по повітрю», використовуючи Wi-Fi?

Найбільш поширеним способом поновлення iPhone або iPad є спосіб, при якому прошивка завантажується прямо на пристрій «по повітрю», використовуючи Wi-Fi-з’єднання.

Для завантаження та встановити нову версію iOS або iPadOS:

Переконайтеся, що оновлюється пристрій заряджено на 50% або більше.

Відкрийте додаток Налаштування, перейдіть в розділ Основні, а потім виберіть пункт Оновлення ПЗ.

Натисніть кнопку-посилання «Завантажити та встановити» або «Встановити», якщо оновлення було завантажено раніше.

Примітка. Якщо на iPhone або iPad не вистачає вільного місця для завантаження оновлення, може з’явитися повідомлення про можливість тимчасового видалення програм для звільнення пам’яті. Після того, як оновлення iOS або iPadOS буде встановлено, віддалені програми будуть встановлені повторно.

оновлення iPad

Після створення резервної копії приступаємо до вивчення питання, як вручну оновити iPad міні. Зробити це можна також двома способами: «по повітрю» або через iTunes. Якщо ви віддаєте перевагу бездротової спосіб поновлення:

 • Підключіть до планшета зарядний пристрій, щоб виключити можливість аварійного вимкнення.
 • Відкрийте настройки, зайдіть в розділ «Основні» і виберіть пункт «Оновлення ПЗ».
 • Натисніть «Завантажити та встановити».
 • Після завершення завантаження інсталяційний файл, натисніть «Встановити». Можна вибрати варіант «Пізніше» і вказати, коли слід почати оновлення або нагадати про його наявність на iPad.
 • При необхідності введіть пароль.

Зазвичай оновлення по повітрю проходить без проблем, проте на етапі завантаження апдейта може з’явитися повідомлення про брак місця. В цьому випадку необхідно очистити пам’ять пристрою від файлів або використовувати оновлення через iTunes, при якому файл з прошивкою скачується на комп’ютер.

 • Переконайтеся, що на компютері встановлена ​​остання версія iTunes. Оновлення програму або скачайте останню версію з сайту Apple.
 • Підключіть планшет через порт USB.
 • Відкрийте iTunes і виберіть підключений пристрій.
 • Перейдіть на вкладку «Огляд» і натисніть «Оновити».
 • Клацніть “Завантажити та оновити».
 • При необхідності введіть пароль.

При такому підході iTunes самостійно знайде і завантажить на комп‘ютер останню актуальну версію прошивки, яку підтримує iPad mini. Якщо ви хочете трохи прискорити процес оновлення, завантажте прошивку на комп’ютер самостійно. Щоб вибрати її при установці, затисніть клавішу Shift, після чого натисніть на кнопку «Оновити».

З’явиться вікно провідника, через яке ви зможете вказати шлях до файлу з оновленням системи. Це дозволить трохи заощадити час, яке iTunes витрачає на пошук і завантаження прошивки на комп’ютер.

Підключення і настройка

Почнемо з очевидних фактів. для вирішення нашої сьогоднішньої завдання необхідно, щоб на iPad і в iTunes використовувалася одна і та ж обліковий запис Apple ID. Для безпосереднього підключення планшета до комп’ютера в обов’язковому порядку слід скористатися комплектним (фірмовим) USB-кабелем або його якісним аналогом. Крім цього, PC потрібно авторизувати. Кожне з цих дій, як і нюанси, з якими можна зіткнутися в процесі їх виконання, раніше нами були детально розглянуті в окремій статті. ознайомтеся з нею і виконайте запропоновані рекомендації (Крок 1-3), перш ніж переходити до наступного етапу.

Відновлення з режимів DFU Mode і Recovery Mode

Відновлення iPhone з режиму оновлення прошивки і режиму відновлення ідентично. Вам лише необхідно ввести перед процедурою відновлення ваш iPhone в відповідний режим.

Як оновити iPhone, iPad або iPod «по повітрю»?

При необхідності, ви можете оновити свій пристрій і без комп’ютера, тобто по мережі Wi-Fi. Але перш ніж ви зможете приступити до оновлення «по повітрю», необхідно дотримати кілька нюансів:

На вашому пристрої має бути вільно достатню кількість пам’яті для завантаження прошивки. Як правило, для того, щоб вам вистачило місця, на пристрої має бути вільно не менше 1,5 Гб.

відновлення iPad

Якщо ваше завдання полягає не тільки в тому, щоб оновити планшет від Apple до останньої на сьогоднішній день версії операційної системи, але і в тому, щоб повернути його в стан як після покупки, діяти потрібно трохи іншим шляхом, комплексно. Перш за все на ньому необхідно відключити функцію «Локатор» (раніше називалася «Знайти iPhone / iPad»), потім підключити до комп’ютера і створити резервну копію, і тільки після цього можна буде приступити до процедури відновлення. Більш детально про всі нюанси, а також про рішення можливих проблем, з якими можна зіткнутися в ході її виконання, ми раніше писали в окремих статтях, посилання на які представлені нижче.

READ  Як перевірити iPad при покупці з рук

оновити, ipad, itunes, комп, ютері

Підключення і настройка

Почнемо з очевидних фактів. для вирішення нашої сьогоднішньої завдання необхідно, щоб на iPad і в iTunes використовувалася одна і та ж обліковий запис Apple ID. Для безпосереднього підключення планшета до комп’ютера в обов’язковому порядку слід скористатися комплектним (фірмовим) USB-кабелем або його якісним аналогом. Крім цього, PC потрібно авторизувати. Кожне з цих дій, як і нюанси, з якими можна зіткнутися в процесі їх виконання, раніше нами були детально розглянуті в окремій статті. ознайомтеся з нею і виконайте запропоновані рекомендації (Крок 1-3), перш ніж переходити до наступного етапу.

Створення резервної копії

У рідкісних випадках процедура установки апдейта iOS і / або iPadOS може завершитися невдачею, найбільш негативним (і вкрай малоймовірним) наслідком якої може стати вихід мобільного девайса з ладу і / або втрата зберігаються на ньому даних. Щоб цього уникнути і, якщо така необхідність все ж виникне, мати можливість відновлення всієї інформації, слід створити резервну копію. Про те, як це робиться, ми теж раніше розповідали в окремому матеріалі. він написаний на прикладі iPhone, але алгоритм дій нічим не відрізняється від такого у випадку з iPad.

Перевірка

Незважаючи на те що iTunes автоматично перевіряє коректність установки оновлення iOS / iPadOS, незайвим буде переконатися в успішності даної процедури особисто, звернувшись безпосередньо до відомостей про влаштування на самому iPad.

Далі виберіть підрозділ «Інформація про пристрій».

Навпаки пункту «Версія ПО» буде вказано її номер, що відповідає тому, який ви могли бачити в програмі на PC.

У разі необхідності та для забезпечення максимальної впевненості можна повернутися на крок назад (до розділу налаштувань «Основні») і відкрити підрозділ «Оновлення ПЗ». Буде розпочато перевірку, після закінчення якої ви побачите, що на планшеті встановлено останню версію програмного забезпечення.

Оновлюємо iPad через iTunes

На ділі оновлення iPad через iTunes може виявитися ефективним рішенням не тільки в разі відсутності Wi-Fi-з’єднання на планшеті, але і тоді, коли пам’ять останнього забита практично повністю. Правда, тут слід уточнити, що мова йде не про критичні ситуації, коли вільного простору немає від слова зовсім, а лише про тих, коли його зовсім небагато менше, ніж потрібно для завантаження апдейта (останні в середньому “важать” 3. 3,5 Гб). Вся справа в тому, що програма викачує необхідні файли на PC, а потім вже розпаковує їх на карту пам’яті.

Для того щоб оновити iPad в програмі iTunes, необхідно слідувати нескладним алгоритмом, який ми далі і розглянемо докладно.

оновлення

Тепер, коли планшет підключений до програми, комп’ютер авторизований, а бекап успішно створений, можна приступити до безпосереднього оновленню операційної системи. Робиться це в такий спосіб:

Важливо: Виконуючи нижчевикладені рекомендації, ні в якому разі не відключайте USB-кабель від PC і девайса. це може пошкодити останній і вивести його з ладу. Також подбайте про те, щоб рівень заряду акумулятора був не менше 50%.

 • Перебуваючи в розділі управління iPad в iTunes (перехід в нього здійснюється натисканням на іконку, виконану у вигляді мініатюри планшета), безпосередньо в його вкладці «Обзор», скористайтеся розташованої праворуч кнопкою «Оновити».

Якщо апдейт iOS / iPadOS буде доступний, програма практично відразу запропонує його «Завантажити та оновити». Більш того, це може статися і відразу при підключенні / система розпізнає пристрій.

Якщо ж ваш девайс працює під управлінням останньої на сьогоднішній день версії мобільної операційної системи, в цій же області вікна буде показано відповідне повідомлення і дата, з настанням якої iTunes автоматично перевірить доступність нової версії ПЗ.

Після натискання кнопки у вікні з пропозицією завантажити оновлення може з’явитися таке повідомлення:

Отже, об’єкти, про які в ньому повідомляється, необхідно перенести з iPad в медіатеку iTunes. Для цього натисніть у вікні з скріншоту вище кнопку «Скасувати», викличте в програмі меню «Файл» і послідовно перейдіть в ньому по пунктам «Пристрої». «Перемістити покупки з».

Як тільки ця дія буде виконано, перед повторним використанням кнопкою «Оновити» у вкладці «Обзор», потім натисніть «Завантажити та оновити» у вікні з повідомленням про доступність апдейта, а після підтвердіть свої наміри натисканням кнопки «Оновити» в наступному.

Відразу ж після цього в iTunes з’явиться вікно з описом особливостей оновлення операційної системи. Клікніть в ньому «Далі»,

потім ознайомтеся з інформацією про правила безпеки і натисніть «Прийняти».

Як тільки ви це зробите, буде розпочато скачування поновлення iOS / iPadOS, за ходом якого можна спостерігати в відповідному підрозділі програми iTunes.

Коли файл апдейта завантажиться на комп’ютер, автоматично буде розпочато його розпакування (витяг),

за яким послідує процедура резервного копіювання даних (вона буде виконана, навіть якщо раніше ви самостійно створили бекап. це необхідний захід обережності).

По завершенні підготовки і для продовження, а точніше, безпосереднього початку установки оновлення на iPad, натисніть в діалоговому вікні по кнопці «Продовжити»,

а на екрані блокування планшета введіть захисний код-пароль, після чого він буде перезавантажений.

На екрані девайса з’явиться логотип Apple з заповнює під ним індикатором. Ні в якому разі не відключайте його комп’ютера. Сама ж процедура апдейта протікає в кілька етапів.

  Підготовка до оновлення;

Як тільки установка поновлення буде завершена, планшет автоматично перезавантажиться. Дочекайтеся його запуску в систему і введіть код-пароль. Відразу ж після цього можна відключати USB-кабель від PC і девайса, а також закривати програму iTunes.

Ось так просто, хоча і не дуже швидко, можна оновити iPad через iTunes до останньої доступної версії операційної системи.

Оновлення iPad через iTunes на комп’ютері

Якщо конкретна модель iPad все ще підтримується Apple, компанія регулярно випускатиме для неї оновлення iOS, яка з виходом 13 версії отримала назву iPadOS (якщо говорити про сумісні з нею девайсах). Оновити операційну систему на планшеті можливо при дотриманні двох умов. наявність стабільного підключення до Wi-Fi-мережі і достатня кількість вільного місця у внутрішньому сховищі. У разі якщо доступ до бездротового інтернету відсутня або ж просто є бажання виконати дану процедуру на PC, слід звернутися за допомогою до програми iTunes.

READ  Як перенести файли з комп'ютера на iPad

Тепер ви знаєте, як оновити iPad через iTunes. Відзначимо, що в більшості випадків це завдання може бути вирішена і без використання комп’ютера, до того ж такий підхід є більш зручним і займає менше часу.

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Оновлюємо iOS на iPad (через iTunes)

Рано чи пізно кожен користувач iPad або іншої продукції Apple зіткнеться з необхідністю оновлення прошивки. Навіть самий «зелений» власник iPad згодом зрозуміє, що для використання нових версій програм / ігор необхідно оновлювати операційну систему до версії, яка на даний момент є найактуальнішою.

В іншому випадку, якщо операційна система вже сильно застаріла, то при установці деяких нових додатків / ігор вона буде лаятися на несумісність системи і природно використовувати це ПЗ ви не зможете. Ну а «стародавні» версії додатків, як ми знаємо, App Store не вважає за потрібне зберігати для користувачів старих прошивок.

Взагалі оновити iOS до актуальної версії можна кількома способами, але спосіб припускає використання комп’ютера, на якому встановлена ​​програма iTunes. вважається найпростішим і ефективним. Apple пристрої можна оновлювати також і за допомогою Wi-Fi без необхідності використання iTunes, але цей метод спрацьовує тільки на 5 прошивці і вище. Якщо програма iTunes вже встановлена ​​на вашому комп’ютері, то оновити iOS можна: через комп’ютер, який має доступ до високошвидкісного інтернету; через комп’ютер з обмеженим доступом до інтернету.

Припустимо, що інтернет на комп‘ютері у вас є. Тому далі ми розповімо, як можна оновити операційну систему в продуктах Apple за допомогою комп’ютера і встановленої програми iTunes. Модель нашого iPad. MC770RSY, а прошивка. iOS 7.1.2.

Как обновить iOS на iPhone через iTunes

Зауважимо, що застосовувати інструкцію по оновленню можна незалежно від того, чи є ваш пристрій «білим» чи ні. Наприклад, у випадку з iPhone, не впевнившись в цьому, ви можете отримати «плеєр», не здатний ловити мережу. З айпод і Айпад подібних проблем не існує в силу відсутності можливості здійснення дзвінків.

Як оновити iPhone 6S до iOS 12

Процес оновлення iPad через iTunes

Підключаємо iPad до комп’ютера через шнур і запускаємо програму iTunes. Зауважимо, що наш пристрій має на борту музику, відео, програми та інші записи; втрата цієї інформації нас аніскільки не хвилює, а навіть навпаки. це дасть нам можливість подивитися, що «залишиться в живих» після оновлення прошивки. Якщо ж втрата інформації для вас критична, то вам доведеться зробити резервну копію.

Щоб приступити до процесу оновлення через iTunes, відкриваємо цей додаток, переходимо в розділ «Пристрої» вибираємо там приєднаний пристрій та натискаємо кнопку «Оновити». Якщо ваша версія iTunes відрізняється від представленої на зображенні, то вам необхідно включити бічну панель, розташовану зліва. Після натискання на кнопку «Оновити» вам буде запропоновано оновити свій iPad до самої актуальної версії (в нашому випадку це 8.3).

Після натискання на кнопку у вас може вискочити повідомлення, в якому говориться про те, що на пристрої виявлено придбане ПО, яке можна буде перенести в вашу медіатеку на iTunes (через додаток можна буде все скопіювати на оновлену прошивку).

На наступному етапі iTunes попередить вас, що вся інформація і налаштування з пристрою будуть видалені. Погоджуємося з цим, натискаємо кнопку «Оновити». Тепер з’явиться віконце «Оновлення ПО iPad», де ви зможете ознайомитися з усіма нововведеннями і поліпшеннями. Нагадаємо, що ми обновляємося до версії 8.3, тому в нових версіях прошивки можливостей буде куди більше.

Тут просто натискаємо кнопку «Далі», ознайомлюється з ліцензією і приймаємо її умови. Після цього відбудеться процес завантаження прошивки з сервера Apple. Можете поки сходити зробити собі чашку кави або взагалі приготуйте поїсти, адже процес «повзе» не дуже-то і квапливо.

Якщо під час завантаження прошивки у вас видасть помилку в iTunes, в якій йдеться про проблему в завантаженні ПО, то, швидше за все, сервер Apple сильно перевантажений або у вас занадто нестабільне інтернет-з’єднання. Оновлення буде відбуватися близько години за часом, після завершення якого на вкладці «Обзор» ви зможете побачити, що «ПО iPad було оновлено». Ось і все, ви володієте інформацією, як оновити iOS на iPad.

Тепер вам доведеться налаштувати свій пристрій як ви це робили після його покупки (настройка інтернет-служб, геолокації, відправки даних діагностики та ін.). При оновленні з версії 7.1.2 на 8.3 у нас з’явилися такі нові додатки як роздільні Відео та Музика, Нагадування, Кіоск, Карти, Годинники. Але саме «смачне» ховається в Настройках пристрої.

Мабуть, це все. Наостанок зазначимо, що після оновлення прошивки за допомогою комп’ютера, кабелю і iTunes у нас стерлася вся музика, відео і додатки. Але ось все зняті фотографії, контакти та нотатки залишилися на місці, ніби нічого й не відбувалося. Для тих, хто лінується читати, можете подивитися відео (оновлення без iTunes):

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

iPhone гальмує після поновлення: що робити?

Додати коментар Скасувати відповідь

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

BETATECH.COM.UA 2021