Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як оновити iTunes на комп’ютері

Table of Contents

Як оновити iTunes на комп’ютері?

Дана стаття присвячується користувачам мобільних девайсів від компанії Apple. Оновлення iTunes має відбуватися періодично, інакше можуть виникнути проблеми з підключенням вашого девайса. система може його просто не визначити, якщо ви користуєтеся застарілою версією iTunes.

Оновити програму зараз можна тільки через підключення до інтернету, хоча раніше компанія Apple надавала компакт-диск, на якому перебувала ліцензійна копія софта.

 • Отже, починаємо. Все дуже просто. Запускаємо iTunes. Як правило, програма автоматично синхронізується з сервером і якщо є оновлення, вона скаже вам про це скаже. Виглядає це ось таким чином:
 • Якщо цього не відбулося, то заходимо в розділ «Довідка». «Оновлення».
 • Наступний крок. скачування нової версії. Але попередньо перед вами з’явиться ось таке віконце. Поставте галочку поруч з iTunes, як це показано на скріншоті, і натисніть на кнопку «Встановити 1 елемент».

Как установить и настроить обновление iTunes

 • Все, поки можете відпочити, оскільки скачування нової версії може затягнутися, це залежить від швидкості вашого з’єднання. Якщо у вас немає з цим проблем, то оновлення буде завантажено за пару хвилин. Оновлення відбувається автоматично.
 • Можливо, буде потрібно перезавантаження комп’ютера. Ви повинні будете з цим погодитися. На цьому процес закінчений.

У тих випадках, коли у вас відсутній інтернет-з’єднання, оновити iTunes буде просто неможливо. В крайньому випадку, попросіть скачати програму кого-небудь зі своїх друзів, нехай скинуть її вам на флешку. Удома ви зможете встановити її прямо поверх застарілої версії.

Можна завантажити iTunes вручну. Для цього треба зайти на офіційний сайт Apple в розділ iTunes. Тут натисніть кнопку «Завантажити» і після завантаження файлу можете встановити програму.

Коментарі до запису “Як оновити iTunes на комп’ютері?

Згадав, що у мене до цих пір є еппловскій диск з айтьюнсом на ньому!)))) Мені його давали, коли купував iPod (який тепер називається classic)))

10 вересня покажуть нову версію iTunes, а також два нових iPhone, якщо журналісти не брешуть.

та нічого як завжди. покажуть програму, змінять дизайн і скажуть, що вона повністю нова, як це люблять робити хлопці з Apple))

Якщо у мене є копія програми, скачана на комп, чи потрібно видаляти попередню версію перед установкою нової?

Ні, можеш так поставити, хоча якщо є бажання, віднеси стару версію))

ой, як раз у мене питання. цей айтьюнс підходить тільки для iPhone? я купила iPad, але поки не включала. боюся!

)) А чого боятися? Нічого з ним не станеться. Підключай сміливо, iTunes підходить для всіх девайсів Apple. Тільки у тебе можуть початися проблеми з синхронізацією додатків і музики, так що обережніше натискай на кнопочки)

Яка версія остання вийшла? Я кажись пропустив, а автоматичне оновлення чогось не працює

Вони щотижня нові виходять, немає сенсу за ними стежити.

PS: мене бісить, що зараз на ios7 не прошу, якщо не оновити iTunes до останньої версії. Маячня якась.

Давно вже так, а iTunes оновлюється по півгодини. бісить самого.

оновився, але не запускається. просто не запускається і все. це що?

спробуй комп перезавантажити, потім отпишись, якщо допоможе.

Можна, але старі версії iTunes не підтримують останні прошивки iOS.

Що б оновити iTunes на iPad 3, що зробити потрібно.

Після того, як натискаю «оновити iTunes», у мене не відкривається вікно, де треба поставити галочку і натиснути «встановити 1 елем.» Чому? Що робити? Через те, що не можу оновити iTunes, не можу закачати рінгтон на iPhone, тому що iTunes не бачить мій телефон. Якийсь замкнутий круг.

скиньте будь ласка посилання на айтьюнс на нову версія

Що зробити? повис на iTunes, на PC пише перевірте версію iTunes, нібито не вдалося оновити, що робити ніхто не підкаже?

Як оновити iTunes на комп’ютері

Для ОС Windows існує два види програми iTunes: класична версія для робочого столу і додаток, яке розповсюджується через Microsoft Store спеціально для ОС Windows 10.

Як оновити iTunes на комп’ютері

iTunes. популярний медіакомбайн, який реалізований для зберігання медіатеки, здійснення покупок і управління мобільними Apple-пристроями. З огляду на кількість покладених обов’язків на програму, для неї регулярно виходять оновлення, які рекомендується встановлювати.

Класична версія iTunes

Для того щоб надалі вам не довелося самостійно перевіряти програму на наявність оновлень, можна автоматизувати цей процес. Для цього клацніть у верхній області вікна по вкладці «Правка» і відкрийте розділ «Налаштування».

У вікні, перейдіть до вкладки «Додатки». Тут, в нижній області вікна, поставте галочку біля пункту «Перевіряти наявність оновлень ПЗ автоматично», а потім збережіть зміни.

iTunes з Microsoft Store

Якщо на вашому комп’ютері використовується ОС Windows 10, швидше за все, на ньому встановлено додаток iTunes, яке безкоштовно розповсюджується через Microsoft Store. Його відмінність від класичної версії програми полягає у відсутності коштів для перевірки наявності оновлень. в нормі додаток має оновлюватися автоматично. Вам же слід переконатися, що в Магазині Майкрософт активована автоматична установка апдейтів.

Переконайтеся, що у вас активований пункт «Оновлювати додатки автоматично». При необхідності, внесіть зміни і закрийте вікно налаштувань.

Якщо ж ви навмисно не включаєте поновлення, тоді перевіряти наявність таких для iTunes потрібно вручну. Для цього клікніть в верхньому правому куті по кнопці меню Microsoft Store і виберіть пункт «Завантаження і відновлення».

 • Розгорнеться список додатків, що вимагають оновлення. Знайдіть у цьому списку iTunes і натисніть праворуч від нього на іконку завантаження. Дочекайтеся закінчення процесу.
 • READ  Як запустити PC без кнопки включення

  Намагайтеся підтримувати актуальність iTunes за допомогою рекомендацій з даної статті, щоб забезпечити комфортне використання програми на комп’ютері і її стабільну роботу.

  Mac OS

  Оновити програму на Mac OS ще простіше ніж на Windows. Вам достатньо виконати наступні прості операції:

  • Запустити iTunes і натиснути на іконку яблука в лівому верхньому кутку;
  • Далі вам потрібно вибрати пункт “Оновлення ПО”.

  Гаджети та поновлення

  Щоб оновити iTunes до останньої версії на мобільному пристрої “яблучної” компанії, потрібно не так вже й багато маніпуляцій. Хоча є і ряд особливостей. По-перше, додаток не зовсім звичайне. Воно працює злагоджено, чітко і без збоїв. Тому що контролюється компанією, а не користувачем. Видалити, перемістити, змінити, оновити його самостійно не можна. По-друге, саме компанія вирішує, коли додаток потрібно оновити. І випускається новий продукт зазвичай одночасно з виходом нової версії операційної системи. iOS. Тому і установка нерозривно пов’язана з нею.

  Щоб оновити систему і “тунця” одночасно, потрібно зайти в налаштування “яблучного” гаджета. У розділі “Основні” є підпункт “Оновлення програмного забезпечення”. Необхідно перевірити наявність нових версій, прочитати умови угоди і погодитися з ними, якщо оновлення доступне. Після завантаження пристрій автоматичні увімкнеться знову, новинка вступить в силу. Найчастіше в мобільній версії iTunes оновлюється функціонал і якісь елементи інтерфейсу. При цьому все залишається таким же працездатним, стабільним і зручним. Головні оновлення не видно користувачеві (це сумісність програми з новою версією операційної системи). Тому гаджети потрібно теж своєчасно оновлювати.

  Оновити iTunes без інтернету

  Оновитися без доступу до інтернету можна за допомогою завантаженої програми на флеш-накопичувачі, за умови, що це остання версія. Просто встановлюєте її собі на комп’ютер.

  оновити, itunes, комп, ютері

  Програма iTunes. Оновити до останньої версії легко!

  Про те, що без спеціальної програми передати файли з iPad і iPhone на комп’ютер і з комп’ютера не можна, знає кожен користувач цих гаджетів. Але далеко не всім відомо, як цей самий iTunes оновити. А складного в цьому, між іншим, нічого немає.

  Як оновити iTunes

  iTunes. це не тільки головний постачальник медіа-контенту в гаджетах Apple. За допомогою цієї програми iPhone або iPad можна синхронізувати з комп’ютером, при необхідності оновити або відновити пристрій, або створити його резервну копію. З цього випливає, що стабільно працює iTunes необхідний всім власникам iOS техніки. А стабільна робота будь-якої програми починається зі своєчасною установки актуальних версій і необхідних оновлень. Чи використовуєте ви iTunes на Windows або на Mac, оновити його дуже просто і не займає багато часу.

  • Щоб перевірити наявність новіших версій, заходимо в Довідку, натискаємо «Оновлення». Якщо нові версії доступні, з’явиться вікно з повідомленням, і програма запитає, чи бажаєте ви встановити зараз поновлення.
  • Кількома «Завантажити iTunes».
  • У наступному вікні буде перелік поліпшень, порівняно з попередньою версією і список інших ПО, які можна встановити або оновити.
  • Вибираємо кількість елементів і натискаємо «Встановити».
  • Після завантаження та установки перезавантажуємо комп’ютер для завершення оновлення програми.
  • За допомогою програми Apple Software Update можна налаштувати періодичність перевірки оновлень для iTunes та інших продуктів Apple. Для цього в меню «Правка» вибираємо «Налаштування», далі. «Розклад» і підтверджуємо «OK».

  Взагалі, при кожному запуску програми на Mac відбувається автоматичний пошук оновлень, і якщо такі доступні, користувачеві пропонується оновитися до нової версії. Якщо з якоїсь причини цього не сталося, у верхньому рядку меню потрібно натиснути на «яблуко», вибрати «Перевірити наявність оновлень». Коли нові версії програми доступні, відображається відповідне повідомлення. Натискаємо “Завантажити iTunes». завантажуємо і встановлюємо, слідуючи підказкам так само, як і у випадку з Windows.

  Windows

  Скористайтеся нижчеприведений інструкцією для поновлення своєї iTunes до останньої версії. Зроблю невелику ремарку. для поновлення iTunes потрібно мати підключення до інтернету:

  • Запустіть програму;
  • Далі в рядку меню (є рядок меню не видно натисніть клавіші CtrlB) виберіть пункт “Довідка” і далі пункт “Оновлення”;

  З’явиться віконце, скріншот якого ви можете побачити нижче. Натисніть кнопку “Завантажити iTunes”;

  У вікні, натисніть на кнопку “Встановити”.

  Час оновлення програми залежить від швидкості вашого інтернет з’єднання. Але, звичайно, це займає кілька хвилин.

  Mac і поновлення

  Спочатку потрібно запустити програму. В системі Мас вона зазвичай розташовується в робочій області внизу або збоку екрана. Значок схожий на ноту. Залежно від версії, це або червона, або синя, або багатобарвна іконка. Зазвичай після запуску відразу з’являється пропозиція по установці нової версії програми. Досить просто погодитися, щоб iTunes оновити за лічені секунди. Система Мас примітна тим, що зазвичай взагалі не цікавиться думкою користувача, своєчасно і самостійно встановлюючи нові версії програм Apple. За умови, що власник персонального комп‘ютера не відключив цю корисну опцію.

  Навіщо потрібно

  На жаль, ця настільки потрібна програма займає досить багато місця на жорсткому диску персонального комп’ютера, та ще й витрачає чимало оперативної пам’яті при роботі. Саме тому багато користувачів і замислюються про те, навіщо потрібно оновлення iTunes до останньої версії. По-перше, оновлений інтерфейс, як правило, набагато простіше, ніж в застарілих версіях. По-друге, користуватися програмою зазвичай стає зручніше, та й функціонал розширюється. Крім того, в певний момент стара версія просто перестає розпізнавати підключений гаджет. Тому і потрібно своєчасно iTunes оновити, щоб в будь-який момент він був готовий до роботи.

  Як оновити iTunes на комп’ютері

  У цій статті йдеться про те, як оновити iTunes на комп’ютері з операційною системою Windows і Ейпл, як встановити. Встановити і оновити програму на комп‘ютері не складає труднощів.

  Взагалі додаток iTunes створено для завантаження медіа та відео файлів, а також синхронізації з PC iPhone, iPod і iPad. Але крім цього з його допомогою можна оновити прошивку, створити копію даних.

  Оновлення на Mac OS

  Для того щоб запустити ручне оновлення потрібно:

  • Запустити iTunes за допомогою іконки.
  • У верхньому лівому кутку клікнути на «Оновлення».
  • Якщо є доступні оновлення, то на екрані комп’ютера з’являться повідомлення.
  • Для завантаження висвітиться вікні натиснути «Завантажити iTunes».

  установка

  Процес установки не чим не відрізняється від будь-якої іншої установки додатка, тому слід дізнатися, яка операційна система на PC, так як програма розроблена для:

  • 32-бітної Windows;
  • 64-бітної Windows;
  • Mac OS X;

  Как обновить iPhone через iTunes

  Версія операційної системи Windows не має значення, так як iTunes сумісний з будь-.

  • Для початку необхідно завантажити додаток з офіційного сайту компанії Apple.
  • Перейти в папку, в яку зберігаються файли, зазвичай це «завантаження».
  • Натиснути на значок установника iTunes.
  • Після чого слід дотримуватися простий інструкції і перезавантажити PC.
  READ  Інстограмма соціальна мережа вхід з комп'ютера

  Звертати увагу потрібно саме на сумісність розрядності операційки і iTunes.

  Як оновити на Windows

  Якщо не змінювати налаштування, то iTunes при кожному запуску буде перевіряти наявність доступних оновлень самостійно. І як тільки на сервері Ейпл з’явиться нова версія, на екрані з’явиться вікно.

  • У ньому потрібно натиснути «Завантажити iTunes».
  • Ну ось власне і все. Оновлення відбудеться автоматично.

  Якщо не з якоїсь причини цього не сталося, то:

  • У самому верху, є кнопка «довідка», якщо її не видно необхідно натиснути поєднання клавіш ctrlb. Після цього відкриється приховане меню.
  • Третьою знизу в випадає в кладці буде «оновлення». клікнути.
  • Далі все відбудеться в автоматичному режимі.

  Часом буває, що на Software Update відбувається збій і доводиться оновлювати iTunes в ручну. Для цього переходимо на сайт Ейпл і викачуємо останню версію програми. Як це зробити написано вище. Також іноді варто спочатку виконати видалення iTunes.

  Автоматична перевірка оновлень

  на Windows

  • запустити iTunes.
  • Клацнути на «двері» в лівому верхньому кутку.
  • Вибрати пункт «Налаштування».
  • Далі зробити все те ж, що і на Mac Ос.

  Як оновити без Інтернету

  Сьогодні, важко знайти людину, у якого немає підключення до мережі. Але бувають ситуації, коли підключення дуже слабо або відсутній зовсім.

  Але на щастя, iTunes, можна оновити і без нього. Для цього потрібно сходити в гості до одного або попросити його скачати вже оновлену версію з сайту Ейпл. А потім перенести файл на флешку. І встановити його вже на своєму PC, поверх вже наявного додатка. В цьому випадку відбудеться заміна, і на комп’ютері буде нова актуальна версія.

  Чому не виходить оновити

  • Іноді просто пропадає Інтернет- з’єднання або воно занадто слабке.
  • Сервера Apple сильно завантажені. У цій ситуації варто почекати пару годин і спробувати знову. А також почитати новини та перевірити календар. можливо свято.
  • Антивірус намагається поміщати оновити додаток. Його необхідно відключити.
  • У деяких випадках, установка нової версії буває неможлива через збій сомой програму. Тому потрібно спочатку стерти її з комп’ютера повністю і заново завантажити і встановити додаток.

  Рекомендується виконувати всі важливі операції, такі як створення копій і активація iPhone тільки на оновленій версії.

  iTunes встановлюється і оновлюється в лічені секунди і навіть у новачка не викличе труднощів. Є кілька способів оновлень: вручну і автоматично, а також є можливість автоматичної перевірки. Додаток сумісний з усіма версіями Windows і айпл.

  Як оновити iTunes (iTunes) на PC до останньої версії (# 2017)

  Розглянемо, як оновити iTunes в операційних системах MacOS і Windows.

  Процес оновлення програми дуже простий і виконується за допомогою всього декількох дій.

  Крім сканування і налаштування повідомлень рекомендується активувати функцію автоматичної установки всіх апдейтів.

  Как обновить iTunes на компьютере/How update iTunes. Быстро и просто/Just and simple

  Так ви завжди будете залишатися в курсі останніх трендів і новинок медіатеки.

  iTunes. це програмне забезпечення від Apple Inc, яке призначене для завантаження контенту на все «яблучні» гаджети. Користувачі інших операційних систем також можуть використовувати iTunes для отримання доступу до стриммингу і покупці контенту.

  Крім величезного сховища даних, він є ще й утилітою для синхронізації пристроїв. Всі контакти, повідомлення, настройки і дані календаря будуть автоматично передаватися на всі підключені пристрої.

  За допомогою нього користувачі можуть відновлювати роботу гаджетів, робити відкат або установку модернізацію прошивки, створювати резервну копію даних і зберігати її на комп’ютері.

  • iTunes працює тільки на комп’ютерах. Мобільної версії не існує. Користувач може тільки синхронізувати мобільні гаджети з встановленим десктопних додатком через свій аккаунт в Apple ID;
  • Він поширюється на безкоштовній основі. Завантажити та встановити ПО можна з офіційного джерела за посиланням. Зверніть увагу, що є маса ресурсів, що пропонують скачати останню за гроші;
  • Це один з варіантів завантаження і синхронізації контенту для користувачів iPhone, iPad. Для цих цілей ви також можете використовувати App Store або iCoud. Однак, тільки в iTunes можна вручну виконати пошук останніх оновлень або відновити роботу пристрою після помилок IO.

  Для встановлення та оновлення вашого пристрій на Mac OS має відповідати таким мінімальним вимогам:

  • Комп’ютер Макінтош з будь-яким процесором Intel;
  • 2 ГБ оперативної пам’яті;
  • Дозвіл екрану 1024 × 768 або вище;
  • Широкосмугове з’єднання з інтернетом для підключення глобальної медіатеки;
  • OS X 10.9.5 новішої версії;
  • 400 МБ місця на жорсткому диску.

  iTunes, як і інше забезпечення для Mac OS, автоматично при наявності швидкого з’єднання з глобальною мережею. Якщо ви відключили автообновление додатків і служб, необхідно встановити апдейт для нього самостійно. Для цього виконайте такі кроки:

  • Відкрийте iTunes і натисніть на логотипі Apple в лівому повернемо куті вікна, щоб відкрити головне меню;
  • Виберіть пункт «Оновлення ПЗ»;
  • Далі почнеться сканування нової на сайті Apple. У новій вкладці iTunes натисніть на Update і дочекайтеся завершення установки. Потім перезавантажте і продовжуйте роботу.

  Користувачі Windows теж можуть встановити на свій PC, щоб купувати і відтворювати музику, відео, книги та інший контент.

  • Комп’ютер з процесором від Intel або AMD (підтримка SSE2);
  • 512 МБ ОЗУ;
  • Встановлена ​​DirectX 9.0 і сумісна з відеокартою;
  • Роздільна здатність дисплея 1024 × 768 або вище;
  • ОС Windows 7 і новіші;
  • 400 МБ місця на диску;
  • 64-бітна версія операційної системи.

  Якщо ви ще не виконували установку, але інсталяційний файл завантажили досить давно, ви все одно отримаєте найактуальнішу версію iTunes. Щоб встановити програму відбувається за допомогою завантажувача Apple Software Update, а не за допомогою стандартного інсталятора Windows.

  Незалежно від завантаженого EXE-файлу, система автоматично просканує її на наявність оновлень. Для цієї процедури знадобиться з’єднання комп’ютера з Інтернетом. Встановити періодичність сканування нових і їх автоматичну установку можна за допомогою вікна «Розклад» в Apple Software Update.

  Ви можете вибрати, як часто буде відправлятися запит серверу про стан апдейтів: щодня, щотижня або щомісяця. Якщо ви віддаєте перевагу встановлювати вручну, виберіть пункт «Ніколи».

  Якщо ви вже встановили його, для перевірки виконайте наступні дії:

  • Відкрийте програму і дочекайтеся завантаження головного вікна;
  • Натисніть на вкладку «Довідка»;
  • У списку виберіть пункт «Оновлення»
  • Почнеться процес сканування наявності нових версій iTunes. Якщо буде виявлено доступна копія для установки, з’явиться вказане нижче вікно. Натисніть на “Завантажити”, щоб почати установку;
  READ  Як розібрати Honor 9 Lite

  Повідомлення про наявність нових модифікацій iTunes в Windows

  оновлення iTunes

  Зазвичай оновлення iTunes відбувається автоматично при запуску програми або під час установки але якщо цього не сталося то треба оновити версію iTunes вручну

  Важлива інформація

  Тепер трохи про те, що повинен знати користувач перед реалізацією поставленого завдання. Справа в тому, що iTunes. це програма, яка працює тільки на PC. Тому оновлення через “яблучну” продукцію не має місця.

  Досліджувана програма поширюється безкоштовно. Тому всі дії не вимагають витрат.

  Для завантаження контенту на “яблучні” девайси можна обійтися без “iTunes”. Тоді над оновленням програми можна не замислюватися. Проте досліджуваний контент значно полегшує життя.

  способи поновлення

  Як оновити iTunes на комп’ютері? Втілити задум у життя не так складно. Головне. вибрати варіант розвитку подій.

  • ручним оновленням;
  • перевстановлення;
  • автоматичною перевіркою версії ПЗ.

  У першому і останньому випадку позбавлятися від старої збірки програми немає необхідності. При повній перевстановлення “iTunes” краще видалити стару версію. В іншому випадку не виключені проблеми при роботі додатка.

  MacOS і ручне оновлення

  Як оновити “iTunes” інакше? Останній актуальний на сьогоднішній день прийом. це використання ручної “обнови” в MacOS. Процедура не дуже важка. В цілому операція чимось нагадує раніше запропоновані алгоритми. Для перевірки версії iTunes і поновлення відповідного ПО потрібно зробити так:

  • Почати роботу з програмою.
  • Натиснути на правий верхній кут додатки.
  • Вибрати “Оновлення.”.
  • Дочекатися результатів і клікнути на кнопку “Встановити зараз / Завантажити”.

  Розпочнеться процедура оновлення програми. Насправді все набагато простіше, ніж здається. Всі перераховані алгоритми працюють безвідмовно. Тому користувач може вирішити самостійно, як йому діяти.

  способи поновлення

  Як оновити “iTunes” на комп’ютері? Всього існує кілька підходів до втілення задуму в життя. Можна проводити операцію на MacOS і на Windows. Процедури будуть трохи відрізнятися.

  • Автоматичне оновлення;
  • завантаження нової збірки ПЗ вручну.

  Деякі під оновленням на увазі переустановку iTunes. Але нічого спільного з досліджуваними процесами установка нової версії програми не має. Тому такий прийом розглянуто не буде.

  Як оновити iTunes до останньої версії?

  Кожен раз, коли Apple випускає оновлення iTunes, воно додає цікаві нові функції, важливі виправлення помилок і підтримку нових iPhones, iPads та інших пристроїв, які використовують iTunes. Через це ви повинні майже завжди оновлювати останню і найкращу версію, як тільки зможете. Процес оновлення iTunes досить простий. У цій статті пояснюється, як це зробити.

  Як оновити iTunes

  перевстановлення Айтюнс

  Іноді всередині програми оновити iTunes до останньої версії на комп‘ютері не вдається. У такому випадку варто повністю перевстановити її. Дійте наступним чином:

  • Запустіть Панель управління на PC.
  • Відкрийте «Установка і» (може також називатися «Програми та засоби», а ще «Видалення програми»).
  • Знайдіть пункт iTunes, клікніть по ньому правою кнопкою мишки і активуйте «Видалити».

  Через деякий час у вікні відобразиться список елементів, для яких доступні нові версії. Виділіть потрібні і натисніть «Встановити».

  Оновлення всередині програми

  Оновити iTunes вийде всередині програми. Зазвичай вікно з пропозицією про встановлення останньої версії з’являється при її запуску. Якщо воно не виникло, то його можна викликати самостійно. Для цього знайдіть на панелі інструментів напис «Довідка». Звідти виберіть опцію «Оновлення».

  Порядок поновлення iTunes до останньої версії

  Як оновити Айтюнас на комп’ютері до останньої версії, щоб в роботі програми не виникало помилок? Оновлення в налаштуваннях програми і перевстановлення iTunes після скачування актуальної версії з сайту Apple.

  Навіщо оновлювати iTunes

  Найчастіше програма сама повідомляє про наявність оновлень і пропонує їх встановити. У користувача може виникнути питання, навіщо потрібен апдейт, якщо і так все працює. Може навіть з’явитися бажання відмовитися від поновлення. Але це не конструктивно, так як апдейти приносять цілий ряд позитивних моментів:

  • Виправлення помилок попередньої версії.
  • Додавання нових функцій.
  • Повну сумісність з останніми версіями прошивок і відсутність проблем при установці зв’язку серверами Apple.

  Якщо при виконанні будь-яких дій з iPhone або iPad з’являється помилка, то перша рекомендація технічної підтримки Apple. оновити iTunes до останньої версії. Якщо додаток правильно оновлено, але збої продовжують з’являтися, то причину їх слід шукати в роботі інших програм або самого пристрою.

  оновлення програми

  Якщо при запуску програми з’явиться повідомлення про наявність оновлення, то вам потрібно лише погодитися з установкою. Перевірити, чи є апдейт, можна самостійно, не чекаючи повідомлення:

  • запустіть iTunes.
  • Розкрийте меню «Довідка» і перейдіть в розділ «Оновлення».
  • Дочекайтеся завершення перевірки наявності оновлень.
  • Якщо апдейт доступний для установки, натисніть «Завантажити iTunes».

  На Mac OS процедура однакова, хіба що розділ «Оновлення» винесено відразу на чільне місце в інтерфейсі iTunes, а не ховається в меню «Довідка».

  перевстановлення iTunes

  Якщо при оновленні програми виникають помилки, або на комп’ютері немає підключення до інтернету, можна перевстановити iTunes, скачавши файл з сайту Apple. Перед інсталяцією програми рекомендується видалити стару версію, щоб уникнути виникнення конфлікту.

  Видаляти iTunes теж потрібно правильно, разом з усіма компонентами:

  • Завершіть роботу iTunes.
  • Відкрийте панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».
  • Натисніть на рядок «Видавець», щоб впорядкувати програми за назвою компанії-розробника.
  • Видаліть програми від Apple Inc в строгому порядку.

  Не порушуйте порядок, щоб напевно уникнути появи помилок. Після видалення програм перевірте, що на комп’ютері не залишилося слідів iTunes.

  • Переконайтеся, що в Program Files немає папок iTunes, Bonjour і iPod.
  • Подивіться, щоб в Program Files \ Common Files \ Apple не було каталогів Apple Application Support, CoreFP і Mobile Device Support.

  Для остаточного застосування конфігурації системи без iTunes перезавантажте комп’ютер. Після виконання такої підготовки можна розбиратися на практиці, як вручну оновити iTunes на комп‘ютері до останньої версії.

  • Запустіть файл, завантажений з сайту Apple.
  • Виберіть параметри установки. папку призначення, використання програми для програвання аудіо, додавання ярликів.
  • Натисніть «Встановити».

  Дочекайтеся завершення установки, не перериваючи роботу майстра інсталяції. Запустіть iTunes і переконайтеся, що програма працює без збоїв. Вам доведеться налаштовувати її заново після видалення всіх файлів, зате ви будете працювати з останньою версією.

  BETATECH.COM.UA 2022