Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як передати фото на комп’ютер

Table of Contents

Відправка фотографій і відео по Wi-Fi

Ще один дієвий метод полягає в створенні сервера на базі телефону і наступному підключенні до нього за допомогою браузера, FTP-клієнта або файлового менеджера, що підтримує функцію віддаленого адміністрування.

Як завантажити фотографії і відеозаписи з Google Диска

Щоб завантажити завантажені на Google Диск мультимедійні дані, відкрийте сторінку https://drive.google.com і перегорніть її до блоку «Файли». Потім виділіть необхідні фотографії і відеозаписи, клікніть по кнопці «Інші розділи» (три точки в правому верхньому куті) і виберіть в меню пункт «Завантажити».

передати, фото, комп, ютер

Зазначені файли будуть упаковані в архів, який потрібно зберегти і розпакувати. Як це зробити. ви можете дізнатися кількома абзацами вище.

Як перетворити смартфон в файловий сервер

Для початку доведеться встановити на смартфон спеціальний додаток, що дозволяє розгорнути FTP-сервер. Насправді з поставленим завданням може впоратися практично будь-який більш-менш просунутий диспетчер файлів. Але найкраще для цієї мети підійде простий і зручний додаток Wi-Fi FTP-сервер.

Після установки програми досить надати їй доступ до сховища і натиснути кнопку «Запустити». Півсправи буде зроблено. залишиться підключитися до створеного сервера.

Відразу варто сказати, що додаток Wi-Fi FTP-сервер за замовчуванням розгортає незахищений сервер, доступ до якого можуть отримати всі, хто підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і ви. Якщо вами використовується публічна мережу, наприклад на роботі, рекомендую заборонити гостьовий доступ до сервера, перейменувати обліковий запис адміністратора, а також змінити стандартний пароль.

Для цього відкрийте налаштування програми, клікнувши по значку шестерень, розташованому у верхній частині екрану. Потім вимкніть функцію «Анонімний доступ», по черзі виберіть пункти «Ім’я користувача» і «Пароль» і задайте бажані параметри.

Щоб внесені зміни вступили в силу, доведеться перебудувати сервер. Облікові дані та адресу сервера відобразяться в другому інформаційному блоці.

Як вибірково завантажити фото і відео в хмарне сховище Google Фото

Відкрийте програму Google Фото, перейдіть на вкладку «Бібліотека» і відкрийте розділ «Камера».

Позначте мультимедійні дані, клікніть по кнопці «Ще» (три точки в правому верхньому куті) і виберіть пункт «Почати завантаження».

Врахуйте, якщо функція «Автозавантаження і синхронізація» включена і вибрані вами мультимедійні дані вже додані в бібліотеку Google Фото, кнопка «Почати завантаження» буде неактивна.

Перенесення фото і відео на комп’ютер за допомогою сервісу Google Диск

Крім Google Фото, у компанії Google є й інший сервіс для зберігання даних. Йдеться про Google Диску, також відомому як Google Drive. Його мобільний клієнт встановлено на більшості смартфонів і планшетів, тому функція завантаження файлів повинна працювати з коробки. Якщо ж додаток Google Диск не встановлено на пристрої, зробіть це самостійно.

Потім відкрийте Google Фото або стандартний додаток «Галерея» (зрозуміло, додатки-галереї, встановлені на пристроях різних виробників, відрізняються один від одного, але їх інтерфейс схожий), перейдіть до вмісту папки «Камера», відзначте потрібні фото і відео і клацніть по кнопці «Поділитися».

Після цього виберіть пункт «Зберегти на Диску” і підтвердіть виконання дії. Файли будуть завантажені в хмарне сховище, звідки їх можна буде завантажити на комп’ютер.

Як відправити фотографії та відео з Android-смартфона на комп’ютер

Ви новачок і тільки освоюєте операційну систему Android? Уже вмієте робити знімки і переглядати їх, але ще не знаєте, як перенести фотографії на комп‘ютер? Витратьте 5 хвилин свого часу на читання цієї статті і вам більше не доведеться боятися при вигляді смартфона і USB-кабелю.

Зрозуміло, я не обмежуся розповіддю про стандартний спосіб передачі фотографій і відеозаписів за допомогою кабелю USB, а поділюся інформацією і про інші варіанти. Упевнений, про деякі з них ви навіть не здогадувалися.

Автоматична синхронізація і вибіркова завантаження фотографій і відео за допомогою сервісу Google Фото

Якщо ви зіткнетеся з необхідністю відправити мультимедійні дані на комп’ютер, а кабелю USB не опиниться під рукою, рекомендую скористатися сервісом Google Фото. З його допомогою можна завантажити фото і відео в хмарне сховище, а потім переглядати їх на всіх пристроях, з яких виконаний вхід в акаунт Google.

Мобільний клієнт Google Фото встановлено на більшості смартфонів і планшетів, але якщо ваш пристрій є винятком, встановіть програму з Play Маркета.

Як завантажити фотографії і відеозаписи на комп’ютер

Після виконання цих кроків фотографії та відеозаписи будуть завантажені в хмарне сховище. Щоб переглянути їх на комп’ютері, відкрийте сторінку https://photos.google.com і увійдіть в використовуваний на смартфоні облікового запису Google (якщо ви не були авторизовані раніше).

READ  Як підключити Bluetooth адаптер до комп'ютера

Медіафайли можна не тільки переглядати, але і завантажувати. Для цього виділіть потрібні фото і відео, клікніть по кнопці «Додаткові дії» і виберіть пункт «Завантажити» в розкрився контекстному меню.

Буде створено архів, що містить вибрані вами файли. Залишиться його скачати і розпакувати.

Как скинуть фото с фотоаппарата на компьютер?

Якщо на комп’ютері не встановлено архіватор файлів (наприклад, WinRAR), скористайтеся стандартними засобами Провідника. Клацніть по архіву правою кнопкою миші, наведіть курсор на пункт «Відкрити за допомогою» і виберіть у списку варіант «Провідник».

Завантаження всіх зображень

 • Система почне пошук всіх потрібних файлів і складе певний список.
 • Якщо ви хочете імпортувати все без розбору, то вибираємо другий пункт, вказавши ім’я, але пам’ятайте в такому випадку скочується абсолютно все. не тільки фотографії, але і картинки з додатків, весь кеш з браузера і навіть картинки з ігор. Перший варіант дозволить вам переглянути фотографії та відео окремо, але сам режим перегляду дуже незручний, і шукати таким чином потрібні файли я б не став.

iOS (iPhone і iPad)

Так як операційна система повністю прихована, для скачування фотографій вам потрібно завантажити програму iTunes. з офіційної сторінки. Після установки, запускаємо програму, підключаємо телефон за допомогою кабелю до ноутбука. Після цього відкриваємо розділ «Фотографії».

Як передати фото з телефону на комп’ютер: інструкція для чайників

Всім привіт! Сьогодні я розповім вам, як перекинути фото, відео, аудіо з телефону на ноутбук. Все робиться досить просто, і я постарався написати максимально докладну інструкцію для чайників. Але якщо у вас виникнуть якісь труднощі при прочитанні статті або під час виконання моїх інструкцій, то ви завжди можете звернутися до мене за допомогою в коментарях.

за USB

Підключаємо USB кабель до телефону і вільного порту на ноутбуці або PC. Відкрийте «Комп’ютер» або провідник. ви повинні побачити назву вашого підключеного телефону. І тут є два способи завантажити фотографії з телефону.

Перш ніж ми почнемо, хочеться відзначити одну річ. Ви швидше за все не знайдете всі фотографії та відео. Справа в тому, що як на Android телефонах, так і на iOS все медіа зберігається виключно в хмарі. Тобто зробили ви фото, підключилися до Wi-Fi, воно автоматично завантажується в хмару і потім видаляється з телефону. Це потрібно для того, щоб не завантажувати пам’ять телефону.

А ось фотографії, картинки, відео та аудіо з того ж Telegram, WhatApp, Вкнонтакта або Однокласників зберігаються на телефоні постійно. Але до речі можна зробити відвантаження медіа звідти і в хмару, але для цього потрібно лізти в налаштування смартфона. Загалом, якщо ви не знайдете потрібних фото або відео, то знайте. вони у вас на хмарі (дивимося наступну главу).

Android

 • Далі натискаємо по аватарке в правому верхньому куті.
 • Далі дивимося найменування поштової скриньки (@gmail.com). Якщо ви зробили свіжі фотографії, то натисніть на кнопку завантаження, щоб перекинути їх на хмару.
 • Введіть пароль. Якщо ви його забули, то натисніть по посиланню внизу і пройдіть процедуру відновлення ключа.
 • Як тільки ви будете всередині, натисніть на блоці з 9-ю точками і виберіть розділ «Фото».

Далі ви побачите всі ваші відео і фото. їх спокійно можна скачати до себе на комп’ютер.

Вводимо Apple ID, потім пароль і викачуємо потрібні медіа файли.

Завантаження зображень вручну

Як не дивно, але цей варіант найшвидший, так як ви будете завантажувати не все, а тільки, то що вам потрібно. З іншого боку, ви можете таким чином пропустити якісь фотографії або відео. Складно в тому, що вам потрібно буде пошастать по папках і знайти потрібні фотки, щоб їх скинути на комп.

 • Відкривши смартфон, ви можете побачити, як «Внутрішній загальний накопичувач» або вбудовану пам’ять телефону, так і SD-карту (якщо вона у вас є).
 • Фотографії, які ви зробили з камери можна знайти в папці «DCIN».
 • Після цього відкриваємо розділ «Camera» і завантажуємо фотографії, які вам потрібні.

Якщо ж вам потрібно завантажити фото, картинки, які були отримані через соціальні мережі або месенджери, то використовуємо інший шлях, відкриваючи наступні папки:

 • WhatsApp \ Media.
 • Telegram
 • . або VK

Далі шукаємо папки з назвами Video і Images. А там в свою чергу вибираємо файли і викачуємо їх до себе на комп’ютер.

Передача по Wi-Fi

Спосіб чимось нагадує підключення по USB, тільки підключатися ми будемо по Wi-Fi.

 • Комп’ютер і телефон повинні бути підключені до однієї WI-FI мережі (до одного роутеру).
 • Знаходимо і викачуємо програму «Cx Провідник». її можна завантажити з Google Play. Насправді можна використовувати будь-який провідник, принцип роботи у них у всіх однаковий, але я користуюся цим.
 • Запускаємо програму, переходимо в «Мережа», натискаємо «Доступ з мережі». Далі ви побачите ось таке віконце. Кількома «ПУСК».
 • Далі ви побачите адресу, ім’я користувача і пароль.
 • Можна ввести цю адресу в браузері.
 • Але на мій погляд найпростіше скористатися провідником в Windows. відкрийте «Комп‘ютер».
 • Адреса вводите в адресний рядок. Після цього тиснемо «Enter».
 • Вводимо логін і пароль і натискаємо «Вхід».
 • Тепер ви маєте доступ до вашого телефону через Wi-Fi. Далі ви побачите дві основні папки де зберігаються дані в пам’яті телефону і на SD-карті.
 • Наступний принцип скачування такий же як при USB-підключенні.
READ  Як запланувати виключення комп'ютера Windows 10

Якщо у вас виникли труднощі, то спробуйте поміняти порт. він змінюється на сторінці створення підключення, потрібно просто прибрати галочку з напису «Випадковий пароль». Або ви можете відкрити цей порт на в Windows. з цього приводу дивимося інструкції для різних версій «вікон»:

Як перенести фото з телефону на комп’ютер?

Тепер приступаємо до активних дій.

Насамперед підключіть кабель однією стороною до смартфону, а інший. до порту USB на своєму комп’ютері або ноутбуці. Після цього ви почуєте звуковий сигнал про сполученні пристроїв. Тепер необхідно розблокувати смартфон для того, щоб ваш комп’ютер отримав до нього доступ. На екрані смартфона з розблокованим екраном ви можете побачити приблизно наступне:

Якщо після підключення на екрані нічого не з’явилося, не біда. викличте шторку і побачите повідомлення про підключення.

Після натискання з’явиться меню з можливістю вибору підключення.

Що вибрати зі списку? Оскільки ми будемо переносити зображення, вибирайте пункт «Камера» або «Передача фото» (вище ми їх виділили на скріншотах). В цьому випадку ви не побачите зайвих папок файлової системи пристрою, які можуть тільки заважати. Однак якщо ви хочете перенести додаткові файли, наприклад, якісь папки, тоді потрібно вибирати «Диспетчер файлів» або «Передача файлів».

Для чого все це ми робимо? Починаючи з версії Android 6.0 і вище, доступ до файлової системи пристрою за допомогою PC або ноутбука закритий, поки користувач не дасть добро. А зроблено це для того, щоб захистити дані користувача, адже підібратися до файлової системи пристрою, якщо його робочий стіл захищений паролем або іншим видом захисту, буде неможливо третім особам. Загалом, ще один корисний крок в сторону захисту від Android.

На робочому столі комп’ютера або ноутбука відкриваємо розділ «Комп‘ютер» (або «Мій комп’ютер». кому як зручніше). Знаходимо наш смартфон і клікаєм по ньому два рази лівою клавішею миші.

Далі відкриваємо внутрішню пам’ять пристрою, тому як фотографії, зроблені на смартфон, зазвичай зберігаються на ній. Якщо зображення збережені на карті пам’яті, вибирайте її. вона також буде показана.

Як перекинути фото з телефону на комп‘ютер: покрокова інструкція

Більшість користувачів для фотографування використовує власний смартфон, тим більше що деякі флагманські сенсорні пристрої знімають так добре, що позаздрять «мильниці». При цьому аж ніяк не всі знають, як перенести отримані зображення на комп’ютер. Ми покажемо, які дії потрібно зробити.

Що нам знадобиться?

Кабель USB (деякі його ще називають шнуром для зарядки. він виконує і таку функцію). Це може кабель micro USB або USB Type-C. в даному випадку це не має значення. Головне. щоб кабель був у вас під рукою.

Тут представлений список фотографій. Вибираємо потрібні з них, можна кілька (утримуйте Ctrl і виділяйте) або навіть все відразу (CtrlA).

Натискаємо на праву кнопку миші і в контекстному меню вибираємо «Копіювати» (CtrlC). Або «Вирізати» (CtrlX). залежить від необхідності.

Тепер потрібно вибрати папку на комп’ютері, куди ви будете переносити файли. У нас це, наприклад, папка «Фото», розміщена на диску C. Відкриваєте папку, клацаєте правою кнопкою миші по порожньому місці, щоб з’явилося меню, і вибираєте «Вставити» (CtrlV).

Чи очікуєте перенесення зображень. Це може зайняти деякий час, якщо фотографій багато.

Якщо вам потрібно перенести фото на смартфон з комп’ютера, дієте також, тільки перенесення буде здійснюватися з PC.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

хмарні сховища

iCloud Drive. це вбудоване хмарне сховище Apple, яке автоматично зберігає фотографії на серверах компанії. Щоб отримати доступ до цих знімків з комп’ютера, потрібно завантажити програму iCloud для Windows.

Під час налаштування програми поставте галочку напроти пункту «Загальний доступ до фото iCloud».

 • У «Провіднику» на комп’ютері відкрийте папку «Фото iCloud».
 • Натисніть на кнопку «Вивантажити фото і відео»

Замість iCloud можна використовувати інше популярне сховище. Dropbox. Досить зареєструвати обліковий запис і встановити фірмові програми на обидва пристрої.

Як перенести фотографії через Dropbox:

 • При запуску на смартфоні додаток запитає, чи можна завантажувати фото в хмару автоматично.
 • Підтвердіть свою згоду, тоді всі ваші знімки перенесуться в хмару.
 • Відкрийте сайт dropbox.com на комп’ютері.
 • Знайдіть потрібну фотографію і натисніть «Завантажити».

Додатки для передачі даних по Wi-Fi

Documents (безкоштовно). це українська розробка, яка за недовгий час свого розвитку отримала звання мало не основного файлового менеджера для смартфонів і планшетів Apple. Мова програми. російська. Нещодавно в Documents з’явилася можливість переносити файли з телефону на компютер і назад по бездротовій мережі.

 • Відкрийте додаток Documents by Readdle на iOS-пристрої.
 • Перейдіть в пункт «Сервіси».
 • Натисніть на кнопку Wi-Fi Transfer.
 • Відкрийте веб-браузер на комп‘ютері і зайдіть на сайт docstransfer.com.
 • Проскануйте з’явився на моніторі QR-код камерою свого телефону.
 • Потім на комп’ютері виберіть папку «Фото» і вручну завантажте потрібні фотографії (можна викачувати одразу цілими альбомами).

Все готово!

Send Anywhere (безкоштовно). це ще один додаток для відправки фотографій з мобільного пристрою на комп‘ютер, що працює за схожим з Documents принципом. Мова програми. англійська.

READ  Samsung як перенести фото на карту пам'яті

Для пересилання знімків через Send Anywhere зробіть наступне:

 • Відкрийте додаток Send Anywhere на iPhone або iPad.
 • Відзначте фото, які потрібно відіслати на PC.
 • Натисніть на кнопку «Відправити».
 • З’явиться спеціальний код для отримання доступу до файлів на іншому пристрої.
 • Потім відкрийте сайт send-anywhere.com на комп’ютері.
 • Введіть шестизначний код з телефону в браузері.

Після цього файл (або кілька файлів) автоматично завантажиться в систему.

Zapya (безкоштовно). цей сервіс відрізняється від двох попередніх необхідністю встановлювати фірмове ПЗ не тільки на телефон або планшет, а й на комп’ютер. Це обумовлено принципом роботи сервісу. Мова програми. англійська. Для відправки фото через потрібно:

 • Відкрийте Zapya на телефоні і виберіть фото для відправки.
 • Натисніть на кнопку Send в правому нижньому кутку.
 • Відкрийте Zapya на комп’ютері з Windows 7 або більш новою версією системи.
 • Дочекайтеся, поки Windows відобразиться на радарі в Zapya, і виберіть її.

Після цього документ відправиться на комп’ютер.

За допомогою флешки або карти пам’яті

Ще один метод, який можна використовувати, якщо в телефоні є microSD-карта. Щоб перенести з неї фото на PC:

 • Підключіть карту до комп’ютера за допомогою картридера (пристрої-перехідника).
 • Відкрийте «Провідник».
 • Знайдіть на карті папку / DCIM.
 • Скопіюйте з неї всі потрібні фотографії.

Те ж саме стосується і USB-накопичувачів. Різниця лише в тому, що спочатку доведеться підключити флешку до смартфону через адаптер з USB-A на micro / mini-USB і завантажити на неї фото вручну. Залежно від пристрою і файлової системи цей процес може виглядати по-різному. Зазвичай він полягає в простому перенесенні файлів з однієї папки в іншу.

Знімки, як ви пам’ятаєте, зберігаються в каталозі / DCIM, а папка підключеної флешки може називатися по-різному. Після підключення до телефону вона відобразитися в програмі управління файлами і папками.

Як перенести фотографії за допомогою кабелю

Як сказано вище, з’єднання по кабелю. найпростіший і надійний спосіб перенести фотографії з мобільного пристрою на комп’ютер. Для цього не доведеться встановлювати ніяких додаткових програм.

��Как быстро перенести фото с телефона на компьютер��

Незалежно від бренду, будь то ZTE, Samsung або Apple, все гаджети комплектуються mini-USB, USB-C або Lighting-проводами.

 • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю і дочекайтеся, коли він з’явиться в провіднику Windows.
 • На Windows 7 і в більш нових версіях цієї операційної системи підключене мобільний пристрій з’явиться в меню «Цей / Мій комп’ютер».
 • Відкрийте в провіднику папку з ім’ям телефону і знайдіть в ній каталог з фотографіями. У випадку з iOS. це папка / DCIM (як на багатьох камерах). У випадку з Android. SDcard / DCIM або Phone / DCIM в залежності від версії.
 • Після цього просто скопіюйте знімки з телефону і вставте в будь-яку папку на комп’ютері.

Android

З Android, на відміну від iOS, проблем з передачею файлів з пристрою на пристрої, як правило, не виникає. Ця система «відкрита» в технічному сенсі. у розробників сторонніх програм є доступ до багатьох функцій і компонентів системи, тому способів передачі даних там більше. Проте варіант зі сторонніми програмами працює найкраще, тому далі мова піде про них. додатках для перенесення фотографій з Wi-Fi.

за Bluetooth

Цей метод передачі файлів вже застарів, але все ще використовується, якщо мова йде про перенесення фотографій з Android-телефону на Windows-компютер.

 • Увімкніть Bluetooth на телефоні і PC.
 • Відкрийте знімок на телефоні.
 • Натисніть на кнопку «Поділитися».
 • Виберіть опцію «Передати файл через Bluetooth», якщо така є.
 • Прийміть файл на комп’ютері.

Складність методу полягає в тому, що не на всіх комп‘ютерах є Bluetooth-модуль і його програмне забезпечення (зазвичай він є тільки на ноутбуках). Для стаціонарного PC адаптер доведеться купувати окремо.

Крім того, за замовчуванням функція Bluetooth на комп’ютері, де вона є, може бути виключена. Щоб її включити на Windows 10, запустіть додаток Параметри, відкрийте розділ “Bluetooth і інші пристрої” і пересуньте повзунок “Bluetooth” в положення “включено”.

хмарні сховища

На відміну від iOS, в Android будь-який сервіс може передавати дані по мережі в фоновому режимі, тому вибір хмарних сховищ з автоматичним завантаженням фото в хмару набагато більше.

Найпростіше використовувати вбудований сервіс Google Drive. Він налаштований за замовчуванням і автоматично синхронізує всі знімки з хмарою, а значить, на мобільному пристрої не потрібно нічого додатково налаштовувати.

Для перенесення фотографій на PC за допомогою Google

Всі відмічені фото з’являться в папці «Завантаження» на комп’ютері.

За Wi-Fi

Якщо телефон і комп’ютер підключені до Wi-Fi, для передачі даних ні кабель, ні флешка не знадобляться. Обмінюватися файлами можна по мережі, іноді так навіть швидше. Єдина умова. потрібно встановити програму для передачі об’єктів через Інтернет на те й інше пристрій або тільки на телефон.

Раніше пристрою від Apple були тісно пов’язані з iTunes і синхронізувалися з комп’ютером тільки за допомогою цієї програми. Зараз ситуація виглядає зовсім інакше. В App Store є маса програм для відправки фотографій та інших файлів з iPhone або iPad на PC.

BETATECH.COM.UA 2021