Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як передати музику з iPhone на iPhone

Table of Contents

Як поставити музику на iPhone через AirDrop

Четвертий і останній спосіб перенесення музики з iPad на iPhone. через AirDrop. Це менш популярний метод передачі музики з iPhone, тому він використовується набагато рідше. Технологія AirDrop зробила передачу файлів між пристроями iOS дуже простий і швидкої.

Перенесення музики з iPad на iPhone

Тепер виберіть опцію «Вся музична бібліотека» і потім натисніть опцію «Застосувати», яка відображається в правому нижньому куті екрана вашого PC, щоб синхронізувати вашу музику.

Виберіть пісні, які ви хочете перенести з вашого iPad на iPhone

Тепер ви повинні вибрати опцію AirDrop «Все» зі списку меню. Це допоможе вашому iPad бездоганно спілкуватися. Потім ви повинні вибрати музичний файл, який ви хочете перенести з вашого iPad на ваш iPhone.

Виберіть пісні, які ви хочете перенести з вашого iPad на iPhone

Вам потрібно вибрати пристрій iPad на екрані вашого PC, а потім натиснути на розділ «Музика», який відображається у верхній частині екрану вашого PC. Потім ви повинні натиснути на опцію «Музика», яка відображається в лівій панелі екрана вашого комп’ютера. Як правило, це вибір за замовчуванням. Тепер ви можете побачити попередній перегляд всіх ваших пісень, які є на вашому iPad на вашому PC. Тепер ви можете вибрати пісні, які вам потрібно перенести з вашого iPad на iPhone.

Перемістіть музику з iPad на iPhone

Тепер файли, які ви хочете перемістити з вашого iPad на ваш iPhone, ви повинні перевірити їх. Наприклад, якщо ви хочете перенести музику з iPad на iPhone, ви можете поставити галочку перед «Музика». Після цього вам потрібно натиснути синю кнопку внизу з написом «Почати переклад». Розпочнеться процедура передачі музики на iPhone. Переконайтеся, що обидва ваших пристрої iOS залишаються підключеними протягом всієї процедури передачі.

Завантажте та запустіть dr.fone на вашому комп’ютері

Перш за все, вам необхідно встановити dr.fone на твоєму комп’ютері. Потім ви повинні запустити програму на своєму комп’ютері. Після цього на екрані вашого PC з’явиться привітальна сторінка. Тут вам буде запропоновано підключити до комп’ютера пристрою iPad і iPhone.

Передача музики з iPhone за допомогою dr.fone. телефонний переклад

Зверніть увагу, що описані нижче кроки для передачі музики з iPad на iPhone за допомогою dr.fone програмне забезпечення для комп’ютерів Windows. Тип Mac dr.fone також працює за тим же методом.

Краща альтернатива AriDrop для передачі файлів з iPhone на iPhone

Хоча AirDrop з iPhone на iPhone не має обмежень за розміром файлу, при перенесенні великих відео або HD-фотографій це катастрофа, оскільки він використовує бездротове з’єднання. З цього моменту ми рекомендуємо відмінну альтернативу AirDrop, Передача iPhone, Його основні функції:

 • Перенесення музики, фотографій у форматі HD, відео та інших файлів з iPhone на iPhone, iPad або комп’ютер одним клацанням миші.
 • Зберігайте різний вміст з комп’ютера на iPhone або iPad.
 • Зберігайте оригінальну якість і формат під час передачі.
 • Підтримка більш широкого діапазону типів даних, таких як аудіо, відео, зображення, PDF і інші дані.
 • Сумісний з iPhone X / 8/7/6 / 6S / SE / 5 / 5s / 4, iPad Pro / Air / Mini і більш ранніми версіями і iPod Touch.
 • Доступно для Windows 10/8 / 8.1 / 7 / XP і Mac OS.

Одним словом, це найкраща альтернатива AirDrop від iPhone до iPhone.

Включаємо AirDrop на iPhone в Настройках

Опція AirDrop знаходиться в Пункті Управління, але в системі iOS 11 для неї використовується в налаштуваннях окрема секція. Виконуємо наступні кроки:

Тепер ви знаєте, як цю функцію активувати на iPhone.

Міняємо в AirDrop ім’я на iPhone

Ім’я в AirDrop прив’язане ні до імені гаджета, а до вашого Apple ID ідентифікатором. Переходимо в «Налаштування», вибираємо «iCloud» і «Пошта» (знаходиться в розділі «Додатки»). У відповідному полі field змінюємо ім’я, але не забуваємо, що може змінитися ім’я у пошті iCloud.

Що таке AirDrop?

Технологія AirDrop дозволяє передавати файли через Bluetooth і Wi-Fi на iPhone. Ця функція дозволяє швидко і зручно відправити необхідний файл людині, який знаходиться поруч. AirDrop перевершує SMS і e-mail технології з точки зору безпеки. Для з’єднання з пристроями на iOS використовується фаєрвол з можливістю шифрування.

Функція здатна замінити деякі стандартні програми в iOS. Ця опція доступна безпосередньо з Карт, Контактів, Safari, Нотаток і Фотографій. Тому відпадає необхідність відкривати нове вікно, копіювати і вставляти інформацію. Тільки існує одна умова ndash, користувач повинен знати, як використовувати AirDrop.

Починаючи з iOS 7, функція використовує високошвидкісний протокол і низьку затримку. Опція працює для двох знаходяться поруч гаджетів за умови включеного Wi-Fi і Bluetooth 4.0. Ці дві опції включаються автоматичні, коли активний AirDrop.

Для роботи технології iCloud не потрібно, якщо тільки вам не буде потрібно відправити інформацію комусь із контактів. У цій ситуації ви повинні шпалери бути зареєстровані в iCloud. При цьому обсяг переданого файлу є необмеженим.

iPhone не бачить MacBook або iMac через AirDrop

Як відправити AirDrop з iPhone на iPhone

Давайте я розгляну на доступній мові що таке AirDrop в вашому iPhone або iPad, а так само пройдемося по функціоналу даної опції.

Дана стаття підходить для всіх моделей iPhone XS / XR / X / 8/7/6/5 і Plus на iOS 12. На старіших версіях можуть відрізнятися або бути відсутнім зазначені в статті пункти меню і апаратна підтримка.

Передаємо музику, відео, фото через AirDrop на iPhone

Після активації AirDrop у вас з’являється можливість ділитися з Mac і іншими iOS гаджетами вмістом. За допомогою технології можна ділитися музикою, контактами, нотатками, відео, фото та іншими файлами. Через AirDrop є можливість відправляти файли з усіх програм iPad або iPhone, де присутня опція «Поділитися» і на будь-який девайс зі списку «Поділитися».

  Відкриваємо додаток, з якого необхідно відправити файл, наприклад, Фото.

Якщо Ви хочете через AirDrop відправити файл кому-небудь з декількома девайсами, то аватар буде продемонстрований в списку кілька разів. Буде показано назву гаджета під аватарами, щоб була можливість вибрати потрібний.

Активація Bluetooth для роботи функції

Слід зауважити, що для роботи Airdrop у вас повинен бути включений Bluetooth, причому обов’язково як на приймаючому так і на передавальному пристрої.

На iPhone Bluetooth можна знайти трьома способами:

передати, музику, iphone
 • В налаштуваннях;
 • Перейти на головний екран, провести пальцем вгору і знайти там перемикач поруч з Wi-Fi;
 • запитати Siri.

До речі, на Mac теж можна знайти Bluetooth, запитавши Siri. Крім того, зверніть увагу на верхній правий кут екрана, де розташовані годинник. Ви побачите дуже бляклий значок Bluetooth. Натисніть на нього і виберіть «Включити Bluetooth». Іконка стане яскравішим, отже, Bluetooth працює.

Якщо з якої-небудь причини значка Bluetooth там немає, перейдіть в «Системні налаштування». «Bluetooth» і виберіть «Показувати Bluetooth в рядку меню». Але можна прямо там натиснути кнопку «Включити Bluetooth». Або просто перейти на вкладку Airdrop в Finder і натиснути ту ж кнопку.

Що робити, коли Airdrop не працює?

Але що робити, якщо одне або обидва пристрої не відображаються в Airdrop? Зверніть увагу, що програма має бути налаштоване двома різними способами: або перебувати в положенні «Для всіх», тобто бачити всі контакти, або бачити тільки ті пристрої, чиї телефони додані до вас в контакти.

Коли людина, з яким ви хочете обмінятися файлами, не знаходиться в ваших в контактах, тимчасово змініть настройку на «Для всіх». Також упевніться, що на обох апаратах активовані Bluetooth і Wi-Fi. До того ж зверніть увагу, чи перебуваєте ви в зоні дії один одного.

READ  Як видалити фейсбук з телефону Android Samsung

Передати фото і відео з iPhone на комп’ютер або Mac

Найпростіше просто зайти на iCloud.com. авторизуватися і завантажити фотографії звідти, з будь-якого доступного пристрою. Всі фото, відео синхронізуються з хмарою, тому вони там будуть перебувати постійно.

Якщо ви не шукаєте легких шляхів, то давайте спробуємо передати дані по USB кабелю. Підключаємо його до комп’ютера або Mac.

передача фотографій

 • Передавач можна також включити в додатковому швидкому меню. смахніте пальцем знизу-вгору і натисніть по відповідній іконці.
 • Після включення функції iPhone почне пошук найближчих пристроїв. Далі залишиться просто натиснути на назву другого смартфона. Якщо ви не можете його знайти, то перевірте, щоб на ньому теж був включений Bluetooth.
 • Далі переходимо в галерею, де знаходяться всі фотографії. Можна вибрати знімок окремо або відразу кілька фото. Для цього натисніть на пункт додаткових функцій, після цього вибираємо «Передачу через Bluetooth».
 • Ви побачите список підключених пристроїв, вибираємо другий телефон.
 • При підключенні потрібно буде ввести код. зазвичай це стандартні комбінації типу 0000 або новий 1 234.
 • Після того як фотографії будуть передані. відключіть «Блакитний зуб».

Таким чином можна дуже просто скинути фото з iPhone на iPhone. На Android теж можна, але іноді виникають деякі труднощі. У будь-якому випадку. спробуйте! Якщо виникнуть складності, то можна спробувати інші способи, описані нижче.

Як відправити з iPhone фото і відео по Bluetooth на інший iPhone, Android, PC або Mac

Всім привіт! Сьогодні ми поговоримо про те, як з iPhone передати фото, відео, музику та інші файли через Bluetooth на інший iPhone, смартфон Android або комп’ютер. Якщо перекинути фото або відео, яке є у вашій галереї дуже просто. Те ось з передачею сторонніх файлів можуть виникнути труднощі, але про все по порядку. поїхали!

Якщо у вас виникнути якісь питання, то сміливо пишіть в коментарях.

на Mac

 • Відкриваємо «Фото» на PC.
 • Далі на екрані з’явиться вікно «Імпорт».
 • Можливо буде потрібно розблокувати iPhone. Якщо вас запитають: «Чи довіряти цьому комп’ютеру?». натисніть “Довіряти».
 • Вибираємо фото і відео, які хочете перекинути і натискаємо «Імпортувати».
 • Викачуємо або оновлюємо останню версію iTunes.
 • Розблокуйте смартфон.
 • Натискаємо довіряти комп’ютеру.
 • Запустіть програму iTunes, виберіть фотографії з розділу «Фото» та імпортуйте.

Передати фото поштою

Якщо у вас з якихось причин не виходить виконати передачу фотографій, то можна їх відіслати поштою. Відкриваємо додаток «Пошта», далі натискаємо по скріпці, щоб прикріпити фотографії і відсилаємо на пошту, яка прив’язана до другого телефону.

Можна зробити і по-іншому, відкрити галерею, вибрати потрібні фото, і далі вибрати «Відправити». «Пошта».

І тут компанія Apple підготувала для нас невелику підлість, так як чомусь більше 25 МБ пошта iPhone передавати не може. Тому просто робимо передачу кілька разів.

передача файлів

Ось з передачею файлів справи йдуть куди складніше, так як у компанії Apple є політика захисту авторських прав. І нібито, при передачі файлів по Bluetooth ви можете таким чином передавати піратський скопійований контент (фільми, пісні, документи і т.д.). А так як компанія Apple не може це контролювати, то безпосередньо без обхідних шляхів передати файли через Bluetooth не можна.

Але є так звані обхідні шляхи. На смартфон від компанії Apple потрібно отримати так звані Jailbreak. Jailbreak. дозволяє отримувати доступ до файлів операційної системи iOS. Щоб його отримати, потрібно зламати сам смартфон. На різних ОС все робиться по-різному, тому цю інформацію шукаємо вже в інтернеті.

передати, музику, iphone
 • iBluetooth. платна програма, яка коштує 4 долари. У ній є всі можливості, передачі будь-яких файлів по Bluetooth.
 • AirBlue Sharing. зручна утиліта, яка дозволяє кидати будь-які файли не тільки на смартфони від компанії Apple, але також на гаджети з операційними системами Android і Windows.
 • Celeste 2. найдорожче додаток, але один із найдієвіших і зручних. При передачі ви зможете вибрати будь-який файли зі смартфона.

Переносимо файли з одного iPhone на інший

Спосіб перенесення інформації з iPhone на iPhone, перш за все, буде залежати від того, на свій або чужий телефон виконується копіювання, а також від виду файлу (музика, документи, фото і т.д.).

фото

Найпростіше можна переносити фотографії, оскільки тут розробниками передбачена велика кількість різних варіантів копіювання з одного пристрою на інший. Раніше кожен з можливих способів вже докладно висвітлювався на нашому сайті.

Зверніть увагу, що всі варіанти перенесення фото, описані в статті за посиланням нижче, також підходять і при роботі з відеозаписами.

музика

Що стосується музики, то тут все складніше. Якщо в Android-пристроях будь-який музичний файл може бути легко переданий, наприклад, по Bluetooth, то в смартфонах від Apple, через закритість системи, доводиться шукати альтернативні методи.

додатки

Без чого не можна уявити жоден сучасний смартфон? Звичайно, без додатків, які і наділяють його різними можливостями. Про способи, що дозволяють поділитися додатками для iPhone, ми детально розповідали на сайті раніше.

документи

Тепер розберемо ситуацію, коли вам потрібно передати на інший телефон, наприклад, текстовий документ, архів або будь-який інший файл. Тут, знову ж таки, перекинути інформацію можна різними способами.

В даному випадку ви можете використовувати будь-який хмарне сховище, головне, щоб воно мало офіційний додаток для iPhone. Одним з таких рішень і є Dropbox.

 • У разі якщо вам потрібно перенести файли на інший ваш Apple-гаджет, то все вкрай просто: завантажте додаток і на другий смартфон, а потім виконайте вхід під своїм акаунтом Дропбокс. Після закінчення синхронізації файли опиняться на пристрої.
 • У тій же ситуації, коли файл необхідно перенести на яблучний смартфон іншого користувача, можна вдатися до надання загального доступу. Для цього запустіть на своєму телефоні Дропбокс, відкрийте вкладку «Файли», знайдіть потрібний документ (папку) і клікніть під ним по кнопці меню.

В відобразиться списку виберіть пункт “Поділитися”.

У графі «Кому» буде потрібно вказати користувача, зареєстрованого в Dropbox: для цього впишіть його адресу електронної пошти або логін від хмарного сервісу. На завершення виберіть у правому верхньому куті кнопку «Відправити».

 • Користувачеві прийде на електронну пошту і в додаток повідомлення про надання загального доступу. Тепер він може працювати з вибраними вами файлами.
 • Как перенести музыки с Android на iPhone обратно[2021 последний]

  Резервне копіювання

  Якщо вам потрібно перенести всю інформацію і файли, що знаходяться на iPhone, на інший ваш смартфон від Apple, раціонально використовувати функцію резервного копіювання. З її допомогою будуть перенесені не тільки додатки, але і вся інформація (файли), що містяться в них, а також музика, фото, відео, замітки і інше.

   Для початку вам буде потрібно «зняти» актуальну резервну копію з телефону, з якого, власне, і переносяться документи. Дізнатися про те, як це можна зробити, ви зможете, перейшовши за посиланням нижче.

  Детальніше: Як створити резервну копію iPhone
  Тепер до роботи підключається другий Apple-гаджет. Підключіть його до комп’ютера, запустіть iTunes, а потім перейдіть в меню управління ним, вибравши зверху відповідну іконку.

  Переконайтеся, що зліва у вас відкрита вкладка «Обзор». У ній вам потрібно буде вибрати кнопку «Відновити з копії».

  У тому випадку, якщо на телефоні активовано захисна функція «Знайти iPhone», відновлення не буде запущено до тих пір, поки ви її не деактівіруете. Тому відкрийте на пристрої налаштування, слідом виберіть свій обліковий запис і перейдіть до розділу «iCloud».

  У новому вікні вам знадобиться відкрити розділ «Знайти iPhone». Деактивуйте роботу даного інструменту. Щоб зміни вступили в силу, введіть пароль від аккаунта.

  Повертаючись до iTunes, вам буде запропоновано вибрати резервну копію, яка і буде встановлена ​​на другий гаджет. За замовчуванням iTunes пропонує останню створену.

  Подключение iPhone по Bluetooth к другому устройству

  Якщо у вас активована захист резервної копії, вкажіть пароль, щоб зняти шифрування.

 • Комп’ютер запустить відновлення iPhone. В середньому тривалість процесу займає 15 хвилин, але час може бути збільшено, залежно від кількості інформації, яку потрібно записати на телефон.
 • Використовуючи в якості посередника комп’ютер, різні файли і документи, збережені в додатках на одному iPhone, можуть бути перенесені на інший.

   Для початку робота буде здійснюватися з телефоном, з якого буде скопійована інформація. Для цього підключіть його до комп’ютера і виконайте запуск iTunes. Як тільки програма ідентифікує пристрій, клікніть в верхній частині вікна по з’явилася іконці гаджета.

  На лівій панелі перейдіть до вкладки «Загальні файли». Праворуч відобразиться список програм, в яких є будь-які файли, доступні для експорту. Виберіть одним кліком миші потрібну програму.

  Як тільки додаток буде вибрано, праворуч відобразиться список наявних в ньому файлів. Щоб експортувати цікавить файл на комп’ютер, його досить просто перетягнути мишею в будь-який зручний місце, наприклад, на робочий стіл.

 • Файл успішно перенесений. Тепер, щоб він виявився на іншому телефоні, вам буде потрібно підключити його до iTunes, виконати кроки з першого по третій. Відкривши додаток, в яке файл буде імпортовано, просто перетягніть його з комп’ютера у внутрішню папку обраної вами програми.
 • У тому випадку, якщо ви знаєте спосіб перенесення файлів з одного iPhone на інший, який не ввійшов до статті, обов’язково поділіться ним в коментарях.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  перенесення музики з бібліотеки iTunes в iPhone 11 через iTunes 12

  Нижче наведено відомості синхронізації музики з бібліотеки iTunes з iPhone 11 за допомогою iTunes 12 і попередньої версії iTunes.

  READ  Як зробити Едіт на iPhone

  Запустіть iTunes 12 і підключіть iPhone 11 до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. iTunes виявить ваш iPhone підключеним, потім перейдіть на вкладку пристрої iPhone в iTunes. Натисніть на «Музика” На лівій бічній панелі. Натисніть «Вся музична бібліотека» або «Вибрані плейлисти, виконавці, альбоми та жанри» і виберіть пісні, які ви хочете перенести.

  Потім натисніть Застосувати перенести музику з iTunes 12 на ваш iPhone 11.

  Недоліки використання iTunes:

  • Коли ви використовуєте iTunes для синхронізації музики, він одночасно стирає існуючі пісні на iPhone.
  • Ви не можете передавати пісні, які хочете, вибірково, просто перенесіть всі пісні зі свого медіатеки iTunes.
  • Ви можете додавати музику на iPhone тільки з однієї бібліотеки iTunes, інакше ваш iPhone буде видалений.
  • Ви не можете безпосередньо імпортувати пісні, відео і фотографії з комп’ютера на iPhone. Вам потрібно додати файли в медіатеку iTunes, а потім синхронізувати їх з вашим iPhone, це забирає багато часу.
  • Ви не можете перенести завантажені пісні Apple Music на iPhone, якщо ви хочете перенести Apple Music на iPhone, iPad, iPod Touch або iPod Nano, вам потрібно використовувати Конвертор Apple Music спочатку видалити DRM з Apple Music, а потім за допомогою сторонньої передачі iPhone Music додати Apple Music без DRM на iPhone / iPad / iPod.

  Як перенести музику з iTunes на iPhone 11 (Pro) з легкістю

  Як бачите, є три простих способи імпортувати музику з iTunes на iPhone, iPad або iPod. Хоча iTunes вважається досить потужним, але він видалить всі існуючі дані на iPhone після синхронізації з iTunes. Ми рекомендуємо iOS Toolkit. iOS Transfer, він може допомогти вам безпосередньо передавати музику з комп’ютера, iTunes, iOS і Android на iPhone, він не стирає ваші дані, але iOS Transfer не може передавати треки Apple Music з DRM-редакцією, тому вам потрібно використовувати сторонній Конвертор Apple Music щоб видалити DRM з Apple Music і перетворити їх в MP3 або M4A, потім за допомогою iOS Toolkit. iOS Transfer додати перетворені пісні Apple Music на пристрої iPhone, iPad, iPod, Android.

  експорт пісень iTunes в MP3 / M4A і перенесення в iPhone 11 (Pro)

  Багато передплатники Apple Music завантажують пісні для автономного прослуховування через iTunes на комп’ютері, але ви не можете перенести завантажені пісні Apple Music на інші пристрої, тому що завантаження Apple Music мають формат M4P, а додані пісні. «Apple Music AAC audio file», Коли ви намагаєтеся використовувати iTunes для перетворення завантажених пісень Apple Music, iTunes запропонує вам «пісні не можуть бути перетворені, оскільки захищені файли не можуть бути перетворені в інші формати».

  Apple Music. це сервіс потокової музики, коли ви підписуєтеся на сервіс потокової музики, ви можете грати онлайн або завантажити для автономного прослуховування на авторизованому пристрої, але тепер ви можете передавати завантажені пісні Apple Music на інші пристрої. Тому що всі треки Apple Music захищені DRM, що обмежує вас від спільного використання, передачі або прослуховування завантажених треків Apple Music після скасування підписки. Щоб зберегти завантажені пісні Apple Music назавжди на інших пристроях iPhone, ви повинні вивчити Як експортувати пісні Apple Music з iTunes в файли MP3 або M4A і перенести їх на свій iPhone.

  Якщо ви хочете плавно відтворювати музику iTunes в MP3-плеєрі, iPod Nano, iPhone та інших пристроях, вам необхідно експортувати пісні iTunes в формат MP3 по-перше. Якщо у вас є пісні, які були завантажені з Apple Music або куплені в iTunes Store, ви не можете використовувати iTunes для їх перетворення в формат MP3 через захисту DRM.

  Не хвилюйся, UkeySoft Apple Music Converter Він спеціально розроблений для видалення DRM з пісень Apple Music і iTunes M4P, а потім конвертує їх в звичайні MP3, M4A, FLAC, AU, AAC і т. Д. Ви можете безкоштовно скачати UkeySoft Apple Music Converter. Він може конвертувати і експортувати всі пісні iTunes в формати MP3, M4A, FLAC або AAC з якістю без втрат 100%, потім ви можете безпосередньо імпортувати ці вихідні файли MP3 на свій iPhone, iPad, iPod через iTunes або сторонній інструмент перенесення iOS.

  Цей метод є кращим способом зберегти Apple Music відтвореним після скасування підписки, будь ласка, безкоштовно завантажте Apple Music Converter і почніть отримувати Apple Music безкоштовно.

  • Видаліть DRM з Apple Music, щоб зберегти файли назавжди;
  • Конвертуйте пісні, плейлист і альбоми Apple Music в MP3, M4A і т. Д.
  • Конвертуйте музику iTunes M4P, аудіокниги в MP3, M4A і т. Д.;
  • Експортуйте пісні і аудіокниги iTunes в форматі MP3, M4A;
  • Конвертуйте iTunes аудіо на 16X швидше з якістю без втрат;
  • Зберігати інформацію тегів ID3 ​​після конвертації;

  перенесення музики з iTunes 12 на iPhone 11 та інші пристрої iOS 13 (без iTunes)

  Шукаєте швидкий і надійний спосіб перенесення музики з iTunes на iPhone 11/11 Pro / XS / XR / X / 8/7 / 6S / 6 (Plus)? Настійно рекомендується використовувати додаткове програмне забезпечення, тут ми рекомендуємо iOS Toolkit. iOS Transfer, який не тільки може допомогти вам перенести музику з iTunes на iPhone без стирання існуючих пісень на iPhone, але також може допомогти вам перенести музику, відео, фотографії з iOS на iOS, Android на iOS, Android на Android. Ви також можете використовувати цей потужний iOS Toolkit для передачі музики і відео з iPhone на iTunes.

  Ключові особливості iOS Transfer:

  • Передача і управління всіма даними, такими як фотографії, відео, музика, повідомлення і т. Д. На iPhone, iPad і iPod.
  • Передача музики і відео між iTunes і iOS або Android.
  • Працює без проблем на всіх iPhone (включаючи iPhone 11/11 Pro), iPad, iPod touch, моделі iPod Nano, а також iOS 13.
  • Резервне копіювання музики, фотографій, відео, контактів, SMS, додатків і т. Д. На комп’ютер і їх відновлення легко.
  • Переносите контакти, SMS, музику, фотографії, відео та багато іншого з Android / iOS на iPhone 11 (Pro).
  • Сумісний з Windows і Mac OS.

  Перенесення музики iTunes на iPhone 11

  Селена Комез Оновлене в жовтні 17, 2019

  [Висновок]: Як перенести музику з бібліотеки iTunes на iPhone iOS 13 без використання самого iTunes? Ця стаття порекомендує вам кращу альтернативу iTunes для Windows і Mac для синхронізації музики з iTunes на iPhone 11 і iPhone 11 Pro (Max) і навіть не видалить існуючі дані.

  iTunes. відмінна програма для користувачів Apple, що дозволяє завантажувати, зберігати, управляти, синхронізувати і відтворювати музику. Завдяки цьому відмінному хмарного сховища користувачі Apple Music можуть отримати доступ до величезних пісням, плейлистам і альбомами в Інтернеті, користувачі Apple також можуть передавати дані між iPhone, iPad, iPod touch, iPod Nano за допомогою резервного копіювання та відновлення iTunes, хоча цей процес трохи громіздкий. iTunes надається безкоштовно. Коли у вас є новий iPhone 11 (Pro), ви можете перенести музику, контакти, повідомлення, замітки, журнали викликів зі старого iPhone на iPhone 11 (Pro). Модернізіруете свій iPhone? Ось як легко перенести дані зі старого iPhone на новий iPhone.

  iTunes вже в даному разі є «знаком» для Apple. Всього за кілька років передплатники Apple Music використовують iTunes для завантаження музики і прослуховування музики в Інтернеті, ера цифрової музики ніколи не припинялася, і основна місія iTunes була виконана.

  У новій macOS Catalina (macOS 10.15) початкова концепція iTunes була повністю вилучена, і Apple повністю розділила все її важливі функції. Система MacOS Catalina розділяє iTunes на додатки Apple Music, Podcast і Apple TV, а ресурси, що надаються iTunes, можна знайти в нових додатках.

  Куди пропала ваша музика iTunes після поновлення до macOS Catalina? 1. Імпортована або придбана музика буде в новому додатку Apple Music. 2. iTunes Store і раніше буде доступний для покупки музики на Mac, iOS, PC і Apple TV. Резервне копіювання, відновлення та синхронізація 3.iPhone, iPad і iPod будуть перенесені в Finder.

  Однак ви отримаєте повідомлення «iTunes був оновлений, щоб зосередитися на музиці, фільмах, телешоу, подкастах і аудиокнигах» У новому iTunes 12.7.

  Оскільки Apple видаляє функцію управління, рингтон і додатків, ви все одно можете використовувати iTunes 12.7 для передачі музики з бібліотеки iTunes на пристрої iOS 13. Давайте подивимося докладний посібник з перенести музику з iTunes на iPhone 11.

  Прості кроки для перетворення Apple Music і імпорту їх в iPhone 11 (Pro)

  Apple Music Converter може допомогти вам видалити пісні DRM iTunes M4P (придбані в iTunes Store до 2009), аудіокниги та пісні Apple Music.

  Запустіть Apple Music Converter на комп’ютері запустіть Apple Music Converter, і iTunes запуститься автоматично. Для macOS 10.15 буде запущено програму Apple Music, завантажувати всі треки Apple Music.

  Виберіть музичні композиції Apple і аудіофайли iTunes Перевірте пісні, аудіокниги або плейлисти Apple Music, які ви хочете конвертувати.

  Виберіть MP3 або M4A в якості вихідного формату Оскільки iPhone 11 і більшість пристроїв iOS підтримують аудіофайли MP3 і M4A, виберіть вихідний формат MP3 або M4A. Програмне забезпечення також може конвертувати музику iTunes в AAC, AC3, AIFF, AU, FLAC, M4R і MKA.

  Почніть конвертувати Apple Music і iTunes M4P пісні Натисніть кнопку «Перетворити», щоб почати перетворення обраних пісень в MP3 / M4A.

  Після перетворення ви можете отримати все звукові дані без DRM в вихідний папці.

  Передача файлів MP3 / M4A на iPhone через iOS Transfer Перетворені Apple Music зберігаються на комп’ютері, всі вихідні пісні мають формат MP3, тепер ви можете перенести їх на свій новий iPhone 11 і зберегти на ньому назавжди. Щоб імпортувати конвертовані пісні Apple Music на iPhone, ви можете використовувати вищезгадану iOS Transfer на переносити музику з комп’ютера на iPhone 11 / XS / XR / X.

  READ  Як знімати відео з екрану телефону iPhone

  Скачайте Apple Music Converter і почніть отримувати Apple Music безкоштовно.

  Як перенести рингтон з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone

  У цій частині статті ми, нарешті, розглянемо, як можна передавати рингтони з одного iPhone на інший за допомогою dr.fone програмне забезпечення. Щоб зрозуміти це, просто виконайте наступні дії:

  Відкрийте dr.fone на вашому PC, а потім підключіть обидва своїх iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Зачекайте, поки програмне забезпечення розпізнає обидва ваших пристрою, а потім переходите до наступного кроку.

  Виберіть пристрій, з якого ви хочете передати рінгтон, і відкрийте вкладку «Музика». Відкривши вкладку «Музика» на своєму екрані, виберіть опцію мелодії дзвінка, розташовану на лівій бічній панелі, і перейдіть до наступного кроку.

  Коли відкриється опція мелодії дзвінка, ви зможете вибрати музику, яку хочете перенести в якості мелодії дзвінка з вашого iPhone на інший. Виберіть музику і потім натисніть на опцію експорту.

  Після того, як ви натиснете на експорт, ви зможете перейти в спадному меню і вибрати пункт призначення. У пункті призначення виберіть інший iPhone, а потім експортуйте мелодію дзвінка на інший iPhone.

  Отже, тепер ви будете знати, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone. Менеджер телефону (iOS) by Wondershare.

  навіщо вам рингтон?

  У сучасному світі наявність рингтон в вашому iPhone стало необхідністю. Звичайно, ви можете легко використовувати найпростішу мелодію Apple на своєму iPhone і називати її архаїчною. Але якщо ви хочете йти в ногу з часом, вам дійсно потрібен один для вашого iPhone.

  Є багато типів мелодій, які ви можете використовувати. Ви можете використовувати пісню з вашого улюбленого жанру, ви можете використовувати певний звук, який ви знаходите забавним, це також може бути звук вашої коханої людини, якщо ви зухвалий, або це також може бути повідомлення, яке ви або записали для себе чи повідомлення, яке ви отримали від когось іншого.

  Який би рингтон ви не вибрали, він багато про вас розповість, так як він буде програватися кожен раз, коли вам подзвонять, і незалежно від того, де ви знаходитесь. Так що будьте обережні при виборі оптимальної мелодії дзвінка, яка відповідає вашій особистості.

  Тепер давайте подивимося, як ви можете відправляти рінгтони з iPhone на iPhone, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, спеціально розроблене для цієї конкретної задачі.

  Як перенести мелодії з iPhone на iPhone за допомогою AnyTrans

  Але що, якщо ви не хочете використовувати dr.fone для передачі рінгтон з iPhone на iPhone? Не бійтеся, бо у нас є інше програмне забезпечення зі своїм власним методом, за допомогою якого ви також можете дуже легко навчитися передавати рингтони з iPhone на iPhone. Це програмне забезпечення називається AnyTrans програмне забезпечення і ось його завершено Огляд iMobie AnyTrans атрибути:

  dr.fone. Менеджер телефону (iOS)

  dr.fone. це неймовірне програмне забезпечення, яке ви можете безкоштовно завантажити на свій iPhone, і його можна використовувати для багатьох речей, включаючи створення ваших власних особистих рингтонів. Ось список всього dr.fone можна дуже легко:

  • Легко переносите фотографії та музику з одного iPhone на інший, не турбуючись про обмеження iTunes.
  • Може допомогти вам ідеально зробити резервну копію і відновити вашу медіатеку iTunes.
  • Допоможіть вам перенести відео і аудіо з вашого iPhone на комп’ютер і iTunes.
  • Він може виконувати як експорт, так і резервне копіювання ваших повідомлень, контактів, документів, MMS та інших файлів.
  • Можна також виконати резервне копіювання вашого iPhone в один клік на PC.
  • Створіть індивідуальні мелодії для вас.
  • Він може переносити медіафайли прямо з iPhone на iPhone або будь-яке інше пристрій.
  • Він підтримується всіма пристроями iOS, а також сумісний з iOS 14. Натисніть, щоб дізнатися Як перенести дані з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone.

  Як складати і передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone

  Незважаючи на те, що інші смартфони мають додаткову перевагу перед iPhone для спільного використання рингтонів за допомогою Bluetooth і NFC, але iPhone не повинен залишатися позаду. Це тому, що є спеціальне програмне забезпечення, яке ви можете використовувати для передачі мелодій з одного iPhone на інший досить легко. Одним з цих програм є dr.fone. Менеджер телефону (iOS) який можна використовувати не тільки для передачі рингтонів з одного iPhone на інший, а й для набагато більшого!

  Давайте дізнаємося більше про dr.fone. Переклад:

  Отже, ви можете використовувати dr.fone вчити як складати рінгтони для iPhone виконавши наступні дії:

  Встановити і запустити dr.fone на вашому комп’ютері, а потім підключіть ваш iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

  Один Раз dr.fone реєструє ваш iPhone, ви зможете побачити зображення і номер моделі вашого iPhone. Після цього вам потрібно знайти значок музики у верхній частині екрану і клацнути по ньому.

  Одного разу ви натискаєте на значок музики; Ви будете перенаправлені в вікно музики. У музичному вікні ви зможете подивитися наRingtone Maker ». Натисніть на неї, і ви зможете вибрати междумузикальное пристрій ‘а також’ місцева музика ». Виберіть той, через який ви хочете свій рінгтон від.

  Відкрийте вікно і виберіть пісню, з якою ви хочете зробити свій рінгтон. dr.fone буде відтворювати кожну пісню, яку ви виберете, нарешті, виберіть ту, з якої ви хочете свій рінгтон. Після цього виберіть частину пісні, з якою ви хочете зробити рингтон, і буде обрана частина тривалістю не більше 40 секунд. Потім ви можете зберегти його на свій комп’ютер або iPhone.

  передати, музику, iphone

  Ви можете переглянути мелодію перед експортом, нажавПрослушіваніе рингтон ‘.

  І, отже, ваш рінгтон буде складено і готовий до використання як рингтон вашого iPhone. Отже, тепер давайте подивимося, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone Програмне забезпечення:

  Тепер давайте подивимося, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою AnyTrans.

  Для цієї передачі вам знадобляться як ваші айфони, так і два різних USB-кабелю, ваш персональний комп’ютер або Mac, і вам буде потрібно завантажити AnyTrans. Просто дотримуйтесь інструкцій нижче, і ви зможете дуже легко передавати рингтони з iPhone на iPhone:

  Встановіть і відкрийте AnyTrans на своєму комп’ютері, а потім підключіть обидва своїх iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Як тільки програмне забезпечення розпізнає обидва ваших пристрої, перейдіть до наступного кроку.

  Натисніть на ‘аудіо потім нажмітеМелодііна головній сторінці.

  Виберіть мелодії, які ви хочете перенести з одного iPhone на інший, і натисніть «До устройствув правому верхньому куті вікна.

  Ваш переклад почнеться, і після закінчення ви зможете використовувати рінгтон, який ви відправили з іншого вашого iPhone в ваш новий iPhone. Ви можете встановити його в якості мелодії дзвінка, і він буде відтворюватися при кожному виклику.

  Как закинуть или удалить музыку на любой iPhone 2019 | 2020

  Отже, тепер ви зрозуміли як перенести рінгтони з iPhone на iPhone.

  AnyTrans

  AnyTrans називається кращою альтернативою iTunes і може виконувати кілька завдань для вашого iPhone. Ось список функцій, які AnyTrans може легко виконати:

  • Перенесення рингтонів, пісень, повідомлень, відео, документів, чатів, контактів і електронних листів з вашого iPhone на PC або з iPhone на iPhone.
  • Це абсолютно безпечно і робить всі свої передачі без втрати будь-яких даних.
  • Надсилайте рінгтони прямо з iPhone на iPhone.
  • Ви також можете використовувати його для передачі рингтонів з iPhone на iTunes, iPhone на комп’ютер і iTunes на iPhone.
  • Це універсальний менеджер контенту для iPhone, який можна завантажити безкоштовно.
  • Він легко працює на всіх пристроях iOS, включаючи iPhone, iPad, MacBook і комп’ютер iMac, і сумісний з останньою версією iOS 12.

  Відправляємо музику через WhatsApp, Telegram і Пошту

  В App Store cкачіваем додаток iTransfer. Lite-версія з нав’язливою рекламою поширюється абсолютно безкоштовно. Позбутися від докучають спливаючих вікон можна за 219 рублів.

  Відправляємо музику з iPhone через WhatsApp, Telegram і пошту

  У сьогоднішній статті ми знайдемо відповідь на питання: «як передати пісню через WhatsApp і Telegram». Без джейлбрейка і платного софта.

  Мобільна операційна система iOS має цілий ряд обмежень. Компанія Apple доступ користувача до файлової системи вирішила закрити, а список файлів, які ви можете передати зі смартфона, обмежується фотографіями, відео і документами. Але так хочеться відправити кілька треків з iTunes, поділиться настроєм, яке навіває навколишнє оточення. Не буду зволікати, а відразу перейду до справи.

  iTransfer

  Жанр: Програми, Робота з файлами Видавець: ComcSoft Версія: 3.11 iPhone: Безкоштовно [Завантажити з App Store] Включає вбудовані покупки

  Запустіть iTransfer і виберіть пункт Music Library. Відкриється список завантаженої в iTunes музики, зі звичним розподілом за альбомами, плейлистам і виконавцям.

  Відкрийте необхідний плейлист і в верхньому правому куті натисніть Select. Виберіть пісню.

  У нижньому правому куті виберіть пункт Open In (Відкрити в). Відкриється список доступних додатків, серед яких буде WhatsApp, Telegram, Пошта і ще кілька (список залежить від програм, установлених на вашому iPhone).

  Якщо потрібно прочитати інструкції не відображається, свайпом справа-наліво відкрийте список програм і включіть відсутні.

  Після вибору необхідного додатка, відкриється список останніх чатів і контактів в додатку WhatsApp (Telegram).

  BETATECH.COM.UA 2022