Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як передати пароль Wi-Fi iPhone

Як передати пароль від WI-FI з одного iPhone на інший

Не рідко буває ситуація, коли потрібно роздати інтернет зі свого iPhone, або iPad. І така можливість є. Називається це режим модему, він дозволяє роздавати інтернет по Wi-Fi, USB кабелю, і по Bluetooth. Запустивши режим модему, наш iPhone, або iPad перетворюється в точку доступу, виконує функції Wi-Fi роутера.

Працює це таким чином: включаємо мобільну мережу на iPhone (якщо потрібно, то вибираємо 3G, або LTE), потім включаємо режим модему, і телефон починає транслювати Wi-Fi мережу, до якої можна підключати інші пристрої, і вони будуть отримувати інтернет від iPhone. Так само, можна роздати підключення по Bluetooth (не дуже популярний спосіб), або по кабелю (зручно для стаціонарних комп’ютерів, на яких немає Wi-Fi приймача).

Все налаштовується дуже просто. Я перевірив всі три способи, і зараз детально покажу вам, як запустити роздачу інтернету з iPhone. Я перевіряв все на iPhone 6. Але, цей спосіб підійде для всіх моделей iPhone: 5, 5S, 6S і т. Д. Точно так же, режим модему буде працювати на iPad, якщо у вас версія 4G, і вставлена ​​SIM-карта.

Зверніть увагу, що пристрої, які підключаться до створеної вами мережі, будуть використовувати мобільний інтернет. Тому, якщо у вас не безлімітний тариф, трафік може дуже швидко закінчиться. Або буде вимагати додаткову платню, в залежності від вашого тарифного плану.

Ну і коли iPhone роздає всім інтернет, у нього звичайно ж дуже швидко сідає батарейка. Тому, краще поставити його на зарядку.

Найпопулярніший спосіб, це звичайно ж створення точки доступу Wi-Fi. Коли можна роздати інтернет, і підключити різні пристрої по Wi-Fi мережі. Інші телефони, планшети, ноутбуки і т. Д. Тому, цей спосіб ми розглянемо в першу чергу.

Можливі проблеми і рішення

Часом у користувачів виникають проблеми з передачею даних Wi-Fi за допомогою AirDrop, тому в цій статті були зібрані вирішення найбільш часто зустрічаються проблем власників гаджетів Apple.

Проблема може виникнути через декілька причин. По-перше, варто переконатися, що гаджет, що знає про пароль, підключений до потрібної мережі Wi-Fi. По-друге, слід перевірити від того і підключення гаджет просить дані. І, в ув’язненні, потрібно перевірити версію операційної системи на можливість використання функцією.

Відбувся даними на iOS 12 за допомогою функції «Паролі сайтів і ПО», проте система так і не підключилася до потрібного Wi-Fi з’єднання.

Для початку варто перевірити, чи був смартфон взагалі підключений до потрібної користувачеві мережі. Якщо так, то непоганим варіантом вирішення проблеми буде перенесення пароля для з’єднання окремо від інших значень. Виконати цю функцію можна в розділі Wi-Fi, який знаходиться в налаштуваннях смартфона.

READ  Як підключити телевізор до вай фаю телефону

Після підключення за допомогою іншого портативного гаджета користувач випадково видалив підключення з потрібно мережею Wi-Fi. Чи можна автоматично відновити з’єднання?

На жаль, значення для входу потрібно вводити заново. Для цього можна використовувати один з розібраних раніше способів перенесення або просто записати пароль при автоматичному приєднання. Подивитися дані можна в налаштуваннях Wi-Fi конкретного підключення.

підготовка

передати, пароль, wi-fi, iphone

Якщо Wi-Fi пароль не працює

Можуть бути випадки, коли обмін паролями Wi-Fi між двома iPhone не працює. Це може бути одним з п’яти чинників в контрольному списку вище. Якщо немає, спробуйте ці кроки:

 • Перезавантаження одного або обох телефонів може вирішити невеликі проблеми.
 • Переконайтеся, що обидва iPhone перебувають в межах досяжності один від одного і не перебувають в мертвій зоні Wi-Fi.
 • Перевірте, чи працює маршрутизатор. Якщо немає, спробуйте вимкнути і знову включити його або виконайте дії усунення неполадок маршрутизатора Wi-Fi, щоб виправити це.
 • Один з телефонів може мати іншу версію iOS. Щоб перевірити версію програмного забезпечення вашого iPhone, виберіть «Налаштування» «Основні» «Оновлення програм». Якщо iOS оновлена, ви побачите повідомлення про те, що ваше програмне забезпечення оновлено. Якщо на екрані пропонується оновлення, продовжуйте і встановіть його.
 • Приймальний пристрій, можливо, використовувало бездротової сигнал в минулому. Якщо це так, спробуйте використовувати параметр Видалити цю мережу поруч з ім’ям підключення в настройках і спробуйте ще раз.
 • Ви можете скинути налаштування мережі, якщо проблеми з підключенням залишаються проблемою. Виберіть «Налаштування» «Основні» «Скидання» «Скинути настройки мережі». Це видалить всі мережі Wi-Fi і паролі, налаштування мобільного телефону, настройки VPN і APN на телефоні. Через всього клопоту, краще уникати цієї ядерної опції і вручну вводити пароль на телефоні одержувача.

Як відправити пароль з макбука на iPhone

Як перенести чати WhatsApp з iPhone на iPhone

Функціонал макбука дозволяє ділитися з іншими пристроями корпорації паролями від різноманітних сайтів, мереж. Для цього спочатку необхідно внести контакт в список відомих. Після цього в настройках паролів і облікових записів потрібно знайти пункт «Паролі сайтів і ПО». У списку з’являться всі доступні для ноутбука записи з даними резервування. Після цього слід виділити рядок, відповідну потрібної мережі вай-фаю, вибрати «Password», або «Пароль». Серед запропонованих засобів передачі потрібно зупинитися на AirDrop. Останнім кроком передачі є виділення контакту, якому потрібно відправити інформацію.

Зверніть увагу! Іноді при передачі паролів з різних пристроїв виникають проблеми. Як правило, помилка полягає в неправильній підготовці телефону. Щоб зуміти отримати необхідні дані, потрібно виконати просту настройку функції AirDrop через пункт управління.

Користувач повинен визначити, від кого гаджет може отримувати дані. Можна скасувати фільтрацію, дозволивши отримання файлів від усіх, або обмежити доступ списком своїх контактів. Тепер при обміні для повчання кожного пароля буде потрібна згода на прийняття.

Покрокова інструкція з фотографіями

Підключення Wi-Fi на iPhone: настройка Інтернету на заблокованому пристрої

Інтерфейс користувача нагадує процес підключення з Airpods. Намагаючись підключитися до пристрою, який знаходиться в мережі Wi-Fi, по мережі iPad або iPhone на ньому відразу з’являється відповідне оголошення. Як передати пароль від Wi-Fi з iPhone на iPhone? Щоб зробити з’єднання, потрібно пройти кілька нескладних кроків.

Інструкція

Без довгих передмов перейдемо відразу до справи. Ось план дій, як поділитися паролем від мережі Wi-Fi на iPhone:

 • На обох телефонах включаємо модуль Bluetooth.
 • Беремо смартфон, попередньо знявши блокування, який вже підключений до бездротової мережі.
 • Підносимо до нього другий iPhone на близьку відстань і відкриваємо в ньому налаштування.
 • У блоці «Wi-Fi» серед доступних з’єднань вибираємо точку доступу, до якої потрібно підключитися.
 • На першому влаштуванні відобразиться віконце з написом: «Поділитися паролем». Тиснемо на неї.
 • На другому телефоні з’явиться напис: «Пароль Wi-Fi надано в загальний доступ». Тиснемо «Завершити» або «Готово».
READ  Як роздрукувати документ з iPhone на принтері

Це все, що потрібно, щоб роздати пароль від бездротової мережі з одного iPhone на інший. Ця ж інструкція підійде, щоб ділитися кодом від Wi-Fi з iPad і MAC. Як ви зрозуміли, головна умова. встановлена ​​на гаджетах iOS 11 або 12.

При наступних підключеннях процедура не потрібна. Пристрій автоматично виконає з’єднання з цією мережею.

Подивіться також відео з наочними інструкціями:

Як відкрити доступ до Wi-Fi мережі, прибрати пароль, зробити Wi-Fi без пароля будинку, в квартирі?

Захист мережі: потрібна чи не потрібна? Зазвичай власники горять бажанням захистити власну мережу WI-FI по можливості надійніше. Для цього вони ставлять пароль не тільки на підключення до мережі, але і на доступ до налаштувань роутера, а також активують фільтрацію MAC адрес. Такий підхід повністю себе виправдовує, якщо вам необхідно захистити свою бездротову мережу від сторонніх.

Однак бувають випадки, коли потрібно протилежне властивість. Наприклад, власник ресторану або кафе бажає, щоб відвідувачі його закладу мали можливість вільно підключатися до мережі Wi-Fi, без допомоги адміністрації або службовців. Або організатори вечірки хочуть тимчасово відкрити доступ до мережі для гостей. А може якийсь щедра людина хоче поділитися інтернетом з багатодітними сусідами, які не мають свого роутера. У таких випадках доводиться знімати захист з мережі, повністю прибирати пароль Wi-Fi і робити його загальнодоступним.

Як прибрати основні ризики, пов’язані з відкритою Wi-Fi-мережею

Захиститися від несприятливих наслідків допоможе гостьова «сітка» або установка пароля на файли з особистими даними. Розглянемо цей момент детальніше.

Як передавати паролі від веб-сайтів

Якщо Ви хочете передати пароль від сайту, то для початку Ви повинні включити і налаштувати AirDrop на передавальному і приймаючому iPhone. Якщо Ви цього ще не зробили, тоді вперед:

Як поділитися паролем Wi-FI з iPhone

З’ясувавши, які пристрої підтримуючу операційну систему можуть переносити дані між гаджетами, варто розглянути покрокову інструкцію цієї можливості електронної техніки.

Перенести дані пароля для підключення Wi-Fi з одного пристрою компанії Apple на інше можна через функцію AirDrop. Для цього користувачеві необхідно виконати наступні:

 • Бути підключеним до мережі Wi-Fi, пароль від якої необхідно перенести. Якщо пристрій приєднано до іншої мережі, то перенести дані буде неможливо, навіть якщо гаджет раніше встановлював з’єднання з потрібним підключенням.
 • Піднести два портативних пристрої компанії Apple близько один до одного.
 • Перейти в меню «Налаштування» смартфона або планшета, яка не обізнаний про пароль.
 • У вікні, вибрати підпункт «Wi-Fi».
 • Вибрати цікавить для перенесення даних підключення.
 • На першому влаштуванні з’явиться віконце, яке запропонує користувачеві гаджета поділитися паролем.
 • Залишається тільки погодитися на виконання дії сполуки.

Как поделиться паролем Wi-Fi на iPhone в iOS

Якщо покрокова інструкція була виконана правильно і точно поетапно, то один з пристроїв від компанії Apple автоматично стане підключеним до цікавить користувача мережі Wi-Fi. При цьому вводити пароль не обов’язково.

READ  iPhone заблокований підключіться до iTunes як розблокувати

Зверніть увагу на те, що пристрій, з якого буде відбуватися перенос даних для входу має бути підключений тільки до цікавлять користувача мережі Wi-Fi. Якщо портативний гаджет, в момент підключення другого пристрою, буде працювати з іншим Wi-Fi сигналом, то повідомлення про передачі пароля просто не з’явиться на дисплеї смартфона або планшета компанії Apple.

Можливі проблеми і рішення

Часом у користувачів виникають проблеми з передачею даних Wi-Fi за допомогою AirDrop, тому в цій статті були зібрані вирішення найбільш часто зустрічаються проблем власників гаджетів Apple.

Можливі наслідки.

Якщо вам все-таки необхідно зробити свою бездротову мережу беззахисною, постарайтеся врахувати кілька нюансів.

Как передать пароль от Wi-Fi на чужой iPhone или iPad в одно касание

Всі люди, які потрапляють в зону поширення відкритої мережі, зможуть підключатися до неї і вільно експлуатувати ваш інтернет. Це означає, що на роутер доведеться навантаження в кілька разів вище. Якщо він малопотужний, то буде періодично «зависати». Отже, обладнання повинно бути дійсно хорошим.

У загальнодоступній мережі, будь-який підключився людина матиме можливість змінити настройки. Це небезпечно, тому до налаштувань маршрутизатора доступ повинен бути тільки з особистого комп’ютера та захищений надійним паролем.

У «Центрі управління мережами і загальним доступом» змініть статус вашої мережі з «Домашньої» на «Громадську», щоб уникнути доступу сторонніх до персональних даних і файлів на вашому комп’ютері.

Швидкість інтернет трафіку стане в кілька разів нижче, в залежності від кількості підключених до мережі WI-FI пристроїв. При їх надмірній кількості зв’язок може іноді пропадати.

Якщо вам все-таки необхідно зробити свою бездротову мережу беззахисною, постарайтеся врахувати кілька нюансів.

Всі люди, які потрапляють в зону поширення відкритої мережі, зможуть підключатися до неї і вільно експлуатувати ваш інтернет. Це означає, що на роутер доведеться навантаження в кілька разів вище. Якщо він малопотужний, то буде періодично «зависати». Отже, обладнання повинно бути дійсно хорошим.

У загальнодоступній мережі, будь-який підключився людина матиме можливість змінити настройки роутера. Це небезпечно, тому до налаштувань маршрутизатора доступ повинен бути тільки з особистого комп’ютера та захищений надійним паролем.

Как поделиться паролем от Wi-Fi в iOS 11

У «Центрі управління мережами і загальним доступом» змініть статус вашої мережі з «Домашньої» на «Громадську», щоб уникнути доступу сторонніх до персональних даних і файлів на вашому комп’ютері.

Швидкість інтернет трафіку стане в кілька разів нижче, в залежності від кількості підключених до мережі WI-FI пристроїв. При їх надмірній кількості зв’язок може іноді пропадати.

Тепер можна перейти до налаштування WI-FI мережі, робити її відкритою.

Як поділитися паролем Wi-Fi на iPhone

Наш iPhone, на відміну від більшості з нас, знає і пам’ятає паролі від усіх Wi-Fi мереж і сайтів, до яких ми коли-небудь підключалися або заходили, і тому немає необхідності намагатися його згадати або копатися в записах, щоб передати пароль від домашньої або робочої Wi-Fi точки гостям, друзям або колегам. Досить просто їм поділитися з допомогою iPhone.

За допомогою даної інструкції можна поділитися паролем від Wi-Fi і веб-сайтів тільки з Apple пристроями: iPhone, iPad, Mac і iPad Touch.

BETATECH.COM.UA 2022