Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як передати рінгтон з iPhone на iPhone

передати, рінгтон, iphone

Table of Contents

AirDrop

Функція AirDrop допомагає відправляти інформацію по “Bluetooth” або через Wi-Fi на айфонах. Дана опція дозволяє зручно і швидко передати необхідний файл поруч знаходиться людині. З точки зору безпеки AirDrop перевершує email і SMS. Для з’єднання з гаджетом на iOS застосовується фаєрвол з можливістю шифрування.

Починаючи з сьомої версії iOS, опція використовує низьку затримку і високошвидкісний протокол. Її робота обумовлена ​​наявністю включеного Bluetooth 4.0 або Wi-Fi. Обидві опції підключаються автоматично, коли активний AirDrop.

Як перекинути рингтон з iPhone на iPhone

Компанія “Ейпл” вважає, що для передачі інформації досить хмарних сховищ, електронної пошти та різноманітних месенджерів. Це, звичайно, так, але як бути, якщо під рукою немає інтернету або він дуже дорого коштує, наприклад, в роумінгу? В операційній системі iOS 7 з’явилася функція AirDrop, вона дозволяє обмінюватися інформацією між пристроями, що знаходяться поруч, без необхідності робити будь-які додаткові настройки. Однак дані можна передавати тільки між гаджетами Apple.

Как поставить ЛЮБУЮ песню на рингтон iPhone? Сделать рингтон на iPhone без компьютера 2021

Як передати рінгтон з iPhone на iPhone за допомогою AirDrop

Для того щоб відправити інформацію, необхідно включити опцію. Це робиться в такий спосіб:

 • Заходимо в “Налаштування”.
 • Переходимо розділ “Пункт управління”.
 • Там знаходимо опцію AirDrop.

В операційній системі iOS 11 функція знаходиться в окремій секції: “Настройки-Основні-AirDrop”.

Після цього буде також запропоновано вибрати, кому саме можна передавати файли.

Як перекинути рингтон з iPhone на iPhone: інструкція

Не всі власники техніки Aplle знають, як перекинути рингтон з iPhone на iPhone. Варто зазначити, що кожен власник смартфона свого часу стикався з необхідністю передати будь-яку мелодію або картинку. Зазвичай ця проблема вирішується за допомогою інфрачервоного порту або Bluetooth. Але у виробників гаджетів Apple свій тернистий шлях, і навіть через багато поколінь смартфонів і версій iOS телефони цієї фірми не вміють просто передавати файли по “Bluetooth”. Звичайно, якщо у власника встановлено джейлбрейк, то питання, як перекинути рингтон з iPhone на iPhone, вирішується дуже легко. Варто знати, що джейлбрейк може серйозно знизити безпеку пристрою. Тому робити його не рекомендується. Нижче докладніше поговоримо про те, як обмінюватися файлами на “яблучних” пристроях, не вдаючись до змін в операційній системі.

Чи можна передавати рингтони

Після включення AirDrop у власника з’являється можливість ділитися інформацією з власниками “яблучної” техніки. За допомогою технології можна передавати рингтони, замітки, контакти, фото, відео та інші файли. За допомогою AirDrop можна відправляти рінгтони з усіх програм iPhone або iPad, де є опція “Поділитися”.

Інструкція

Як перенести рингтон з iPhone на iPhone після активації опції AirDrop? Для цього необхідно:

 • відкрити програму, в якому знаходиться потрібний файл, наприклад “Музика”;
 • вибрати рінгтон і натиснути на кнопку “Поділитися” (виглядає як коробка зі стрілкою);
 • далі слід натиснути на іконку одержувача, вона відобразиться в списку AirDrop;
 • після цього почнеться передача файлу.

Перекинути з iPhone на iPhone рингтон, як і іншу інформацію, легко. Досить навчитися користуватися опцією AirDrop. і можна ділитися даними зі своїми друзями.

READ  Як скинути аккаунт на телефоні

Як перенести мелодії з iPhone на iPhone за допомогою AnyTrans

Але що, якщо ви не хочете використовувати dr.fone для передачі рінгтон з iPhone на iPhone? Не бійтеся, бо у нас є інше програмне забезпечення зі своїм власним методом, за допомогою якого ви також можете дуже легко навчитися передавати рингтони з iPhone на iPhone. Це програмне забезпечення називається AnyTrans програмне забезпечення і ось його завершено Огляд iMobie AnyTrans атрибути:

dr.fone. Менеджер телефону (iOS)

dr.fone. це неймовірне програмне забезпечення, яке ви можете безкоштовно завантажити на свій iPhone, і його можна використовувати для багатьох речей, включаючи створення ваших власних особистих рингтонів. Ось список всього dr.fone можна дуже легко:

 • Легко переносите фотографії та музику з одного iPhone на інший, не турбуючись про обмеження iTunes.
 • Може допомогти вам ідеально зробити резервну копію і відновити вашу медіатеку iTunes.
 • Допоможіть вам перенести відео і аудіо з вашого iPhone на комп’ютер і iTunes.
 • Він може виконувати як експорт, так і резервне копіювання ваших повідомлень, контактів, документів, MMS та інших файлів.
 • Можна також виконати резервне копіювання вашого iPhone в один клік на PC.
 • Створіть індивідуальні мелодії для вас.
 • Він може переносити медіафайли прямо з iPhone на iPhone або будь-яке інше пристрій.
 • Він підтримується всіма пристроями iOS, а також сумісний з iOS 14. Натисніть, щоб дізнатися Як перенести дані з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone.

Передача файлов между Iphone по Bluetooth или AirDrop

навіщо вам рингтон?

У сучасному світі наявність рингтон в вашому iPhone стало необхідністю. Звичайно, ви можете легко використовувати найпростішу мелодію Apple на своєму iPhone і називати її архаїчною. Але якщо ви хочете йти в ногу з часом, вам дійсно потрібен один для вашого iPhone.

Є багато типів мелодій, які ви можете використовувати. Ви можете використовувати пісню з вашого улюбленого жанру, ви можете використовувати певний звук, який ви знаходите забавним, це також може бути звук вашої коханої людини, якщо ви зухвалий, або це також може бути повідомлення, яке ви або записали для себе чи повідомлення, яке ви отримали від когось іншого.

Який би рингтон ви не вибрали, він багато про вас розповість, так як він буде програватися кожен раз, коли вам подзвонять, і незалежно від того, де ви знаходитесь. Так що будьте обережні при виборі оптимальної мелодії дзвінка, яка відповідає вашій особистості.

Тепер давайте подивимося, як ви можете відправляти рінгтони з iPhone на iPhone, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, спеціально розроблене для цієї конкретної задачі.

Тепер давайте подивимося, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою AnyTrans.

Для цієї передачі вам знадобляться як ваші айфони, так і два різних USB-кабелю, ваш персональний комп’ютер або Mac, і вам буде потрібно завантажити AnyTrans. Просто дотримуйтесь інструкцій нижче, і ви зможете дуже легко передавати рингтони з iPhone на iPhone:

Встановіть і відкрийте AnyTrans на своєму комп’ютері, а потім підключіть обидва своїх iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Як тільки програмне забезпечення розпізнає обидва ваших пристрої, перейдіть до наступного кроку.

Натисніть на ‘аудіо потім нажмітеМелодііна головній сторінці.

Виберіть мелодії, які ви хочете перенести з одного iPhone на інший, і натисніть «До устройствув правому верхньому куті вікна.

передати, рінгтон, iphone

Ваш переклад почнеться, і після закінчення ви зможете використовувати рінгтон, який ви відправили з іншого вашого iPhone в ваш новий iPhone. Ви можете встановити його в якості мелодії дзвінка, і він буде відтворюватися при кожному виклику.

Отже, тепер ви зрозуміли як перенести рінгтони з iPhone на iPhone.

Отже, ви можете використовувати dr.fone вчити як складати рінгтони для iPhone виконавши наступні дії:

Встановити і запустити dr.fone на вашому комп’ютері, а потім підключіть ваш iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Один Раз dr.fone реєструє ваш iPhone, ви зможете побачити зображення і номер моделі вашого iPhone. Після цього вам потрібно знайти значок музики у верхній частині екрану і клацнути по ньому.

Одного разу ви натискаєте на значок музики; Ви будете перенаправлені в вікно музики. У музичному вікні ви зможете подивитися наRingtone Maker ». Натисніть на неї, і ви зможете вибрати междумузикальное пристрій ‘а також’ місцева музика ». Виберіть той, через який ви хочете свій рінгтон від.

READ  Як подивитися видалені повідомлення в вотсапе iPhone

Відкрийте вікно і виберіть пісню, з якою ви хочете зробити свій рінгтон. dr.fone буде відтворювати кожну пісню, яку ви виберете, нарешті, виберіть ту, з якої ви хочете свій рінгтон. Після цього виберіть частину пісні, з якою ви хочете зробити рингтон, і буде обрана частина тривалістю не більше 40 секунд. Потім ви можете зберегти його на свій комп’ютер або iPhone.

Ви можете переглянути мелодію перед експортом, нажавПрослушіваніе рингтон ‘.

І, отже, ваш рінгтон буде складено і готовий до використання як рингтон вашого iPhone. Отже, тепер давайте подивимося, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone Програмне забезпечення:

Як перенести рінгтони з iPhone на iPhone за допомогою iTunes

iTunes зазвичай є першим доступним рішенням для користувачів iOS в ситуаціях, коли їм необхідно перенести дані з iPhone на PC або навпаки. Однак, незважаючи на безкоштовне рішення, використання iTunes іноді може виявитися трохи складним. Зазвичай це відбувається через недоступність життєздатного методу перенесення даних безпосередньо з iPhone на інший iPhone за допомогою iTunes. Отже, при використанні інструменту iTunes вам необхідно перенести мелодії зі старого телефонного пристрою в iTunes і знову перенести його назад на новий пристрій iPhone з iTunes. Якщо ви відчули цю біль, ці поради ідеально підходять для вас, як перенести рінгтони з iPhone на iPhone за допомогою iTunes.

Почніть з підключення оригінального пристрою iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes.

Виберіть ім’я свого телефону в інтерфейсі iTunes, щоб перейти в сегмент «Тони».

На цьому етапі почніть перевіряти вибір «Синхронізувати мелодії» і почати синхронізацію всіх ваших рингтонів з iTunes на вашому телефонному пристрої. Виберіть опцію «Застосувати», щоб активувати її.

По завершенні почніть відключати старе пристрій iPhone.

Якщо у вас є збережені мелодії в вашому локальному сховищі, зайдіть в меню «Додати файли з файлів» в опції «Бібліотека», щоб імпортувати файли бажаних мелодій в iTunes з локального сховища вашого телефону.

Після того, як ви додали обрану мелодію дзвінка в iTunes, почніть підключати потрібне телефонний пристрій до системи.

Щоб дізнатися спосіб передачі рингтонів з iTunes на пристрій iPhone, виберіть пристрій і перейдіть в розділ «Тони».

Потім підтвердіть вибір «Синхронізувати тони». Потрібні мелодії для синхронізації можна вибрати вручну або повністю вибрати.

Натисніть на опцію «Застосувати», щоб вибрані мелодії були синхронізовані з бажаною метою.

Скориставшись наведеними вище порадами, ви зможете успішно дізнатися, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою iTunes.

Як перенести рингтон з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone

У цій частині статті ми, нарешті, розглянемо, як можна передавати рингтони з одного iPhone на інший за допомогою dr.fone програмне забезпечення. Щоб зрозуміти це, просто виконайте наступні дії:

Відкрийте dr.fone на вашому PC, а потім підключіть обидва своїх iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Зачекайте, поки програмне забезпечення розпізнає обидва ваших пристрою, а потім переходите до наступного кроку.

Виберіть пристрій, з якого ви хочете передати рінгтон, і відкрийте вкладку «Музика». Відкривши вкладку «Музика» на своєму екрані, виберіть опцію мелодії дзвінка, розташовану на лівій бічній панелі, і перейдіть до наступного кроку.

Коли відкриється опція мелодії дзвінка, ви зможете вибрати музику, яку хочете перенести в якості мелодії дзвінка з вашого iPhone на інший. Виберіть музику і потім натисніть на опцію експорту.

Після того, як ви натиснете на експорт, ви зможете перейти в спадному меню і вибрати пункт призначення. У пункті призначення виберіть інший iPhone, а потім експортуйте мелодію дзвінка на інший iPhone.

Отже, тепер ви будете знати, як передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone. Менеджер телефону (iOS) by Wondershare.

Як складати і передавати рингтони з iPhone на iPhone за допомогою dr.fone

Незважаючи на те, що інші смартфони мають додаткову перевагу перед iPhone для спільного використання рингтонів за допомогою Bluetooth і NFC, але iPhone не повинен залишатися позаду. Це тому, що є спеціальне програмне забезпечення, яке ви можете використовувати для передачі мелодій з одного iPhone на інший досить легко. Одним з цих програм є dr.fone. Менеджер телефону (iOS) який можна використовувати не тільки для передачі рингтонів з одного iPhone на інший, а й для набагато більшого!

READ  Можливості iPhone XR

Давайте дізнаємося більше про dr.fone. Переклад:

Резервна копія

Перш за все, якщо ви переїжджаєте з одного iPhone на інший зі збереженням профілю Apple ID, найпростіший спосіб перенесення всіх завантажених рингтонів. це установка на другий гаджет резервної копії iPhone.

  Для початку на iPhone, з якого будуть перенесені дані, повинна бути створена актуальна резервна копія. Для цього перейдіть в налаштування смартфона і виберіть ім’я свого облікового запису.

Виберіть пункт «Резервна копія», а слідом тапніте по кнопці «Створити резервну копію». Дочекайтеся закінчення процесу.

Коли резервна копія буде підготовлена, можна переходити до роботи з наступним пристроєм. Якщо на другому iPhone міститься будь-яка інформація, її потрібно видалити, виконавши скидання до заводських налаштувань.

Детальніше: Як виконати повне скидання iPhone

 • Коли скидання буде завершено, на екрані відобразиться вікно первинної настройки телефону. Вам буде потрібно виконати вхід в Apple ID, а потім погодитися з пропозицією використовувати наявну резервну копію. Розпочніть процес і почекайте якийсь час, поки всі дані будуть завантажені і встановлені на іншому пристрої. Після закінчення вся інформація, в тому числі і призначені для користувача рінгтони, будуть успішно перенесені.
 • У тому випадку, якщо крім власноруч завантажених рингтонів у вас є ще й звуки, куплені в iTunes Store, потрібно виконати відновлення покупок. Для цього відкрийте настройки і перейдіть в розділ «Звуки».
 • Тапніте по кнопці «Завантажити всі куплені звуки». iPhone тут же приступить до відновлення покупок.

 • На екрані, вище стандартних звуків, відобразяться раніше куплені звуку для вхідних дзвінків.
 • Переносимо рінгтони з одного iPhone на інший

  Нижче ми розглянемо два простих і зручних способу перенесення завантажених мелодій дзвінка.

  iBackup Viewer

  Даний спосіб дозволяє «витягнути» з резервної копії iPhone рінгтони, зроблені користувачем самостійно, і перенести їх на будь-який iPhone (в тому числі і не підключений до вашого профілю Apple ID). Однак тут потрібно звернутися до допомоги спеціальної програми. iBackup Viewer.

  • Скачайте програму iBackup Viewer і встановіть на комп’ютер.
  • Запустіть iTunes і підключіть iPhone до комп’ютера. Виберіть в лівому верхньому кутку іконку смартфона.

  На лівій панелі відкрийте вкладку «Огляд». У правій, в блоці «Резервні копії», відзначте параметр «Цей комп’ютер», зніміть галочку з «Шифрувати резервну копію iPhone», а потім клацніть по пункту «Створити копію зараз».

  Запускається процес резервного копіювання. Дочекайтеся його закінчення.

  Запустіть iBackup Viewer. У вікні, виберіть резервну копію iPhone.

  У наступному вікні виберіть розділ «Raw Files».

  Натисніть у верхній частині вікна по іконці з лупою. Слідом відобразиться пошуковий рядок, в яку вам буде потрібно прописати запит «ringtone».

  Закинуть фотки, музыку, видео на свой iPhone. iPad

  У правій частині вікна відобразяться призначені для користувача рінгтони. Виділіть той, який хочете експортувати.

  Залишається рінгтони зберегти на комп’ютер. Для цього клікніть в правому верхньому куті по кнопці «Export», а слідом виберіть пункт «Selected».

  На екрані з’явиться вікно Провідника, в якому залишається вказати папку на комп’ютері, куди буде збережений файл, а потім завершити експорт. Аналогічну процедуру виконайте і з іншими рингтонами.

  Вам залишається лише додати рінгтони на інший iPhone. Більш докладно про це читайте в окремій статті.

  Сподіваємося, дана стаття була для вас корисною. Якщо у вас залишилися питання по якомусь із способів, залишайте нижче коментарі.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  BETATECH.COM.UA 2022