Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як передати Wi-Fi на інший телефон

Table of Contents

Android Nokia як роздати інтернет використовуючи телефон як точку доступу Wi-Fi.

Nokia Android роздати інтернет через Wi-Fi. На цій сторінці ви знайдете докладну інструкцію як використовувати Nokia як точку доступу Wi-Fi і роздати інтернет з телефону Nokia на інший телефон, смартфон, планшет, Android, ноутбук, комп’ютер, телевізор та інші пристрої підтримують технологію Wi-Fi. Ділитися інтернетом можна практично з будь-якого телефону в тому числі і Nokia, але важливо щоб інтернет з роздає пристрою був безлімітним або підключений великий пакет трафіку. Думаю, що почитавши цю інструкцію, будь-хто зможе роздавати інтернет не тільки з Nokia, але і з будь-якого іншого Android телефону або планшета.

Щоб роздати інтернет з Nokia по Wi-Fi виконайте наступні дії :. Відкриваємо на смартфоні або планшеті “Налаштування” В налаштуваннях переходимо до пункту “Мережа та Інтернет” Далі переходимо до пункту “Точка доступу і модем”. Дивіться на скріншоти нижче.

Корисна порада! Після першого використання смартфона Nokia як точку доступу Wi-Fi ви можете швидше роздавати інтернет з телефону в плані того, що не потрібно постійно відкривати настройки. Для цього потягніть пальцем від верхнього краю екрана вниз щоб викликати меню для швидкого доступу до потрібних функцій, в меню, натисніть на іконку “Точка доступу”. можливо доведеться зрушити меню вправо або вліво щоб побачити цю іконку. Таким способом можна як включати так і відключати точку доступу Wi-Fi на Нокія.

Посилання на корисні статті сторінки:

Проста відправка файлів по Wi-Fi

Встановіть ES Explorer на обидва смартфон або планшета: на той, з якого ви збираєтеся передавати файли і на той, який буде їх приймати. На обох пристроях відкрийте цю програму.

Виділіть файли, які збираєтеся передавати і натисніть на кнопку «Ще» в правому нижньому кутку (на планшетах) або на три точки в правому верхньому куті (на смартфонах). У списку опцій натисніть на «відправити» (там є 2 таких пункту, тому зверніть увагу, що потрібно вибрати «відправити», яке починається з маленької літери «о»).

Розпочнеться сканування пристроїв у вашій локальній мережі.

Після завершення сканування відзначте потрібний телефон або планшет і натисніть на кнопку «відправити» в правому нижньому кутку.

На приймаючому файли смартфоні або планшеті з’явиться повідомлення про передачу файлів. Натисніть «OK».

Після цього виберіть папку, в яку хочете зберегти їх і натисніть «OK».

Розпочнеться відправка і в кінці з’явиться повідомлення про успішну передачу файлів.

Окей, з цим розібралися. Але куди цікавіше керувати файлами з одного Android апарату на іншому. Це теж можна зробити за допомогою ES Explorer.

Як передавати файли між пристроями на Android по Wi-Fi

Якщо у вас вдома кілька пристроїв на Android і вам потрібно швидко і зручно переносити файли між ними, то немає нічого простішого, ніж зробити це по Wi-Fi у вашій локальній мережі.

А потрібен нам всього лише один файловий менеджер ES Провідник. До речі, всі, що буде розказано в цій статті можна зробити і за допомогою того ж Solid Explorer або MiXplorer. Детальніше про них можна довідатися з оглядів кращих файлових менеджерів: частина 1, частина 2.

Також я просто не можу не порадити звернути увагу на наші попередні статті передачі файлів між PC і Android і віддаленого управління комп’ютером:

А тепер переходимо до самої інструкції. За допомогою ES Провідника можна не тільки відправляти файли по Wi-Fi між пристроями, а й повністю управляти ними (видаляти, переглядати, редагувати і т.д.) на одному гаджеті з іншого. Тому ми розповімо відразу про два способи.

Підключаємося до Android з іншого смартфона або планшета

Пам’ятаєте, на початку даної інструкції я рекомендував вам ознайомитися зі статтею на нашому сайті, в якій розповідалося як підключитися до Android з комп’ютера. У ній ми спочатку створювали FTP сервер, тобто відкривали доступ до файлів на смартфоні або планшеті, а після підключалися з компа. Зараз ми зробимо те ж саме, але тепер підключимося з іншого Android пристрої.

Спочатку вам потрібно запустити FTP сервер на вашому пристрої. Минулого разу ми це робили за допомогою зручного додатки My FTP Server. Ви можете і зараз скористатися ним, але оскільки ми вже встановили ES Провідник, то зробимо все через нього. А з цим завданням він справляється не гірше My FTP Server.

Зробіть свайп від лівого краю і в розділі «Мережа» відкрийте «Віддалений доступ».

Ви можете відразу запустити сервер. Для цього натисніть «Включити».

Сервер буде запущений і на екрані з’явиться його адресу.

Але (якщо хочете) ви можете задати наступні параметри: ім’я користувача і пароль. Для цього внизу натисніть «Налаштування».

Придумайте і введіть своє ім’я користувача та пароль, після чого натисніть «OK».

Тепер переходимо до пристрою з якого ви будете підключатися до щойно створеного сервера. У бічному меню виберіть «FTP».

Натисніть на кнопку «Створити» в правому нижньому кутку.

Введіть адресу сервера (див. Пункт 3), ім’я користувача і пароль. Якщо ви не задавали ці параметри, то поставте галочку напроти пункту «Анонім». І потім натисніть «OK».

Готово! Ви підключилися до одного Android смартфону або планшету з іншого.

Тепер ви можете повністю управляти файлами на ньому: переглядати, редагувати або видаляти. Упевнений, що вам стане в нагоді ця інструкція. Якщо у вас залишилися якісь питання, можете задавати їх у коментарях.

Головна / Інструкції / Як передавати файли між Android пристроями по Wi-Fi

Як роздати інтернет з телефону на телефон через Bluetooth?

Для цього необхідно зайти в системні настройки мобільного гаджета і перейти в розділ «Ще». Натисніть на опцію «Налаштування модему» і переведіть тумблер «Bluetooth-модем» в активне положення. Пристрій перейшло в режим точки доступу Bluetooth і відкрило іншим підключеним гаджетам вихід в онлайн.

Як підключити роздачу на Алтел?

 • Для підключення необхідно набрати на мобільному пристрої 92810 #.
 • Автоматично не відключається, для деактивації потрібно ввести команду 9281 #.
 • Команда для підключення. 92811 #.
 • Ось як підключити Роздавай Інтернет Алтел на добу. USSD-командою 92812 #.
 • Автоматично не відключається.

Як роздати інтернет по Wi-Fi з телефону на ноутбук?

Після підключення смартфона відкрийте його налаштування і в розділі «Бездротові мережі» виберіть пункт «Ще». Перед вами відкриється розділ додаткових налаштувань, де нас цікавить пункт «Режим модема». Тут необхідно поставити прапорець біля пункту «USB-модем». В результаті на вашому комп’ютері з’явиться нове з’єднання.

Як роздавати інтернет з мобільного телефону?

 • Відкрийте настройки смартфона.
 • Перейдіть в розділ меню «Бездротові мережі».
 • Виберіть «Режим модема».
 • Натисніть на пункт «Точка доступу Wi-Fi».

Як роздати інтернет з Samsung на інший телефон?

В налаштуваннях відкрийте розділ «Підключення». Далі відкриваємо розділ «Точка доступу і модем». Включаємо роздачу Wi-Fi перемикачем напроти пункту «Мобільна точка доступу». Повинен з’явиться статус «Включено».

Як обійти обмеження на роздачу інтернету мтс?

Як обійти обмеження роздачі інтернету МТС?

 • Відкриваємо редактор реєстру (Пуск. Виконати. regedit)
 • Переходимо в розділ HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesTcpipParameters.
 • У вкладці Parameters шукаємо пункт Створити
 • Далі встановлюємо такі параметри. DWORD, ім’я DefaultTTL, десяткова система числення, значення 65.

Способи обміну інформацією

Передати файл з телефону на інший мобільний пристрій набагато простіше, ніж здається. Кожна людина може втілити задум у життя шляхом таких рішень, як:

 • передача по Wi-Fi (за допомогою спеціальних програм);
 • обмін даними через MMS;
 • робота з Bluetooth;
 • завантаження документа і скачування оного через файлообмінний сервіс;
 • через PC;
 • спеціалізовані сервіси (не плутати з програмами).

Як саме діяти? На практиці все частіше і частіше використовується “Bluetooth”, також Wi-Fi і комп’ютер. Раніше популярністю користувався метод передачі документів по ІК-порту. Але на сьогоднішній день ця складова на смартфонах відсутня. Як передати файл з телефону на телефон? Далі буде більш детально розказано про кожен метод.

Не найкращий, але вельми поширений спосіб обміну інформацією. Підходить для обміну невеликими документами. Як правило, ними є фотографії, короткі відео, анімація або рінгтони.

 • Відправляє налаштовує на своєму мобільному телефоні MMS. Після цього він пише повідомлення.
 • В MMS завантажується потрібний документ. Далі відбувається відправка повідомлення.
 • Одержувач відкриває прислане лист. Для роботи з документом у людини теж повинна бути включена підтримка MMS.
 • У функціональному меню одержувач вибере “Завантажити” або “Зберегти”. Напис буде прямо залежати від моделі телефону.

Це тільки один з методів. Він вимагає чимало витрат, якщо документ важкий. Крім того, не всі файли передаються подібним чином.

файлообмінні сервіси

Тепер перейдемо до більш вдалим рішенням. Ви можете надіслати файл по WI-FI на телефон. Наприклад, за допомогою файлообенних сайтів. Це найбільш правильне і безпечне рішення.

Щоб втілити задум у життя, необхідно:

 • Включити Wi-Fi на мобільному телефоні.
 • Зайти на сторінку файлообмінника з гаджета. Наприклад, на “Яндекс.Діск”.
 • Завантажити потрібний документ, заздалегідь створений на телефоні.
 • Надіслати адресу для скачування одержувачу.
 • Включити Wi-Fi або інтернет на другому телефоні.
 • Скориставшись посиланням з файлообмінника, завантажити документ на пристрій.

Тепер зрозуміло, як передати файл з телефону на телефон. Такий варіант розвитку подій добре підходить для великих документів. Недоліком його є те, що для безпроблемної реалізації підходу нерідко доводиться використовувати не просто мобільний інтернет, а Wi-Fi.

За Wi-Fi

Але це далеко не єдиний підхід. Передача документів з одного мобільного телефону на інший іноді має на увазі використання спеціальних обмінних програм. Наприклад, якщо мова йде про роботу зі смартфонами на базі Android.

Для того, щоб передати файл через телефон таким чином, доведеться:

 • Завантажити на обидва смартфона спеціалізований додаток. Наприклад, для “Android” є утиліта Wi-Fi Explorer. Важливо, щоб на обох телефонах була встановлена ​​одна і та ж програма.
 • Запустити на смартфонах додаток. Попередньо включити Wi-Fi.
 • За допомогою додатка відшукати потрібний документ і завантажити його. Для цього в програмі з’являється окрема кнопка.

Подібний підхід використовується на практиці не дуже часто. Адже існують простіші і універсальні рішення!

сервіси

Але для початку ще кілька слів про нестандартні варіанти розвитку подій. Як передати файл з телефону на телефон? Для цього іноді використовуються різні спеціалізовані сервіси. Наприклад, BitTorrent Sync. Для використання методу необхідно мати підключення до інтернету.

Алгоритм дій в такому випадку буде виглядати приблизно так:

 • Встановити програму доступу до того чи іншого сервісу.
 • Завантажити в папку синхронізації додатки потрібний документ.
 • Передати ключ-ідентифікатор (потрібен для завантаження файлу) одержувачу.
 • Зайти в додаток з іншого пристрою. Завантажити документ з папки синхронізації за допомогою ключа.

Відтепер зрозуміло, як передати файл з телефону на телефон. Тепер можна перейти до більш звичним рішенням.

Як передати файл з телефону на телефон: поради та рекомендації

Сьогодні нам належить розібратися, як передати файл з телефону на телефон. З даним процесом повинен познайомитися кожна сучасна людина. Адже ця операція є однією з основних при роботі з гаджетами. Обмін даними між пристроями зв’язку на сьогоднішній день здійснюється декількома способами. Людина може сам вибрати, як саме йому діяти. Які варіанти розвитку подій мають місце? Що і як допоможе обмінюватися інформацією між телефонами? Відповісти на всі ці питання не складає труднощів!

через PC

Наступний підхід. використання комп’ютера для втілення задумки в життя. Чи не найзручніший, але дозволяє обмінюватися великими документами метод. Зводиться він до наступних дій:

 • Підключити до комп’ютера за допомогою USB-кабелю перший телефон.
 • Знайти на мобільному пристрої потрібний документ і перенести його на PC.
 • Відключити перший смартфон. Підключити через провід другий телефон.
 • Завантажити на пристрій документ. Для цього потрібно перетягнути його в спеціально відведене місце на мобільному телефоні з комп’ютера.
 • відключити гаджет.
READ  Як увійти в WhatsApp з іншого телефону

Подібне рішення підходить не всім. На щастя, сьогодні можна скористатися універсальним бездротовим способом передачі документів!

Робота з Bluetooth

Якщо людина замислилася, як передати файл з телефону на телефон, він може використовувати “Bluetooth”. Відмінний підхід для тих, чиї гаджети знаходяться недалеко один від одного.

В цілому алгоритм дій для обміну документами по Bluetooth зводиться до наступних маніпуляцій:

 • В налаштуваннях обох мобільних телефонів включити Bluetooth.
 • На смартфоні, з якого передають документ, відшукати потрібний файл. В його налаштуваннях вибрати функцію “Передати”. “Через Bluetooth”.
 • У списку пристроїв вибрати телефон одержувача.
 • На другому смартфоні підтвердити прийняття документа.
 • Почекати, поки файл передасться по бездротовій мережі.

Як передати файли? Інший телефон прийме всі документи, що посилаються за допомогою одного із запропонованих методів обміну інформацією.

Як роздати Wi-Fi з телефону на Android

Постійне поліпшення якості покриття мереж 3G і 4G дозволяє з комфортом переглядати відео і швидко завантажувати сторінки не тільки на екрані смартфона або планшета, але і на ноутбуці або телефоні. Це зручно, дозволяючи відв’язатися від мереж Wi-Fi, а пропоновані операторами безлімітні або умовно необмежені по трафіку тарифні плани часто дозволяють зовсім відмовитися від стаціонарного інтернету. Одночасно залишається актуальним питання роздачі на ноутбук або свій персональний комп’ютер, який вирішується досить швидко перекладом телефону на Android в режим модем. Це забезпечить якісним і зручним інтернетом в дорозі, парку, кафе чи іншому закладі, дозволяючи вирішити якісь робочі питання або просто добре відпочити. Подібний варинат дуже зручний студента, керівникам і менеджерам, дозволяючи більш раціонально використовувати час.

Що робити, якщо ваш PC або ноутбук не може підключитися по Wi-Fi

Якщо на крайовому пристрої, який потрібно підключити до інтернету через телефон з операційною системою Android, немає адаптера для доступу до бездротової мережі, то зазначена вище інструкція безглузда. Мова, як правило, йде про персональні комп’ютери, що підключаються до інтернету за допомогою дроту, і ноутбуках з несправним адаптером. В цьому випадку є два варіанти вирішення проблеми:

 • установка зовнішнього адаптера, після підключення якого виконується зазначена вище інструкція (він легко підключається до стандартного роз’єму і не займає багато місця);
 • застосування іншого типу підключення.

ОС Android має в складі альтернативні інструменти для об’єднання з іншими пристроями. Мова про Bluetooth-модем і USB-модем. У першому випадку необхідний на крайовому пристрої відповідний адаптер, після установки якого досить виконати згадану вже вище інструкцію.

Якщо ви хочете роздати інтернет через Bluetooth, то виконайте наступні операції:

 • активуйте при необхідності мобільний інтернет на своєму Android;
 • відкрийте настройки і зайдіть в розділ «Інші мережі» або «Ще»;
 • в пункті «Режим модема» виберіть собі пункт «Bluetooth-модем».

Тепер залишилося тільки зв’язати обидва пристрої через пошук і додавання нового пристрою по Bluetooth. Для цього зробіть смартфон «видимим», а з персонального комп’ютера активуйте процес виявлення. Після його завершення на екрані телефону з’явиться код доступу і буде запропоновано створити пару. Потім залишиться тільки на комп’ютері зайти в налаштування «Пристроїв і принтерів», де правою кнопкою натисніть по значку у вигляді телефону і активуйте підключення через точку доступу. Якщо все в порядку, то ви отримаєте доступ до інтернету, але його швидкість буде невисокою і сильно залежати від видалення обох пристроїв один від одного.

Більш вигідною альтернативою стане підключення інтернету через USB, так як цей варіант гарантує більш високу швидкість доступу до всесвітньої павутини. Для підключення цим способом зробіть наступні дії:

 • активуйте мобільну передачу даних на телефоні;
 • в настройках мережі активуйте режим «USB-модем»;
 • підключіть телефон до PC або ноутбука через роз’єм USB;
 • в настройках на PC (ноутбуці) знайдіть в списку підключення по локальній мережі і запустіть її, клацнувши правою кнопкою миші.

Як підключитися до мережі Wi-Fi, що роздається з Android

За замовчуванням смартфон або планшет роздає інтернет в мережі з назвою AndroidAP. Для підключення на ноутбуці або іншому гаджеті просто її виберіть і введіть пароль, який можна побачити в налаштуваннях мережі. Одночасно в місцях з великим скупченням людей може одночасно бути активними кілька гаджетів під Android, роздають інтернет. Для полегшення ідентифікації рекомендуємо завчасно перейменувати назву бездротової мережі і ввести новий пароль. За замовчуванням він генерується автоматично і дуже складний для запам’ятовування, що логічно, враховуючи моменти безпеки, але ви можете задати своє, який буде простіше для запам’ятовування і передачі його своїм близьким.

Після успішного підключення до мережі на екрані смартфона Android, з якого лунає інтернет з’явиться повідомлення про це. Якщо це сталося несанкціоновано, то просто вимкніть режим модему або мобільний передачу даних, включіть доступ до Wi-Fi на смартфоні. В цьому випадку доступ автоматично припиняється і стороння людина втрачає зв’язок. Вам же необхідно в налаштуваннях змінити активний пароль, який також буде потрібно скорегувати на комп’ютері, ноутбуці або іншому крайовому пристрої.

Як включити роздачу WI-FI на Android

Під цією мобільною системою працює більшість сучасних смартфонів або планшетів. Оболонка ОС може дещо відрізнятися в залежності від марки гаджета, але принцип функціонування схожий, тому досить розглянути настройку роздачі доступу до інтернету за допомогою телефону Samsung. Для цього виконайте такі дії:

 • Зайдіть в налаштування вашого телефону і клацніть по полю «Мережеві підключення», де знаходиться розділ «Інші мережі» або «Ще».
 • Відкрийте меню «Модем і точка доступу» (він може ще носити назву «Режим модема») і запустіть «Переносну точку доступу» з підтвердженням дії при необхідності. Звернемо увагу, що в цей момент відключається доступ смартфона або планшета до інтернету через Wi-Fi, так як адаптер починає свою роботу в режимі роутера, тому звертайте на це увагу в разі, якщо у вас лімітований мобільний трафік.

замість висновку

З перерахованих вище способів роздачі інтернету з мобільного телефону найбільш зручним залишається використання саме режиму Wi-Fi. Він дає наступні переваги:

 • висока швидкість доступу;
 • можливість одночасного підключення до смартфону кількох користувачів.

Паралельно Wi-Fi за рахунок досить великий зони покриття дозволяє підібрати оптимальне місце в квартирі або будинку, де сигнал мобільного зв’язку буде максимальним, а це необхідна умова для комфортного виходу в інтернет за рахунок хорошої швидкості. У заміських будинках додатково рекомендується установка репітерів, які посилять сигнал по всьому приміщенню і обійдуться зовсім недорого.

Звернемо увагу, що роздача Wi-Fi на ноутбук або комп’ютер зазвичай використовується в екстрених ситуаціях, при необхідності забезпечити доступ в дорозі, а вдома використовується стандартний доступ по «оптики» або «Ethernet». Якщо ви хочете включити і використовувати для роздачі мобільний телефон в постійному режимі, відмовившись від фіксованому режимі, то попередньо протестуйте якість покриття у вашому будинку або квартирі, інших місцях вашого постійного знаходження. Тільки в цьому випадку ви зможете не тільки роздати, а й комфортно користуватися доступом до мобільного інтернету. Дуже може виявитися, що їм буде не ваш постійний стільниковий оператор. В цьому випадку краще взяти додаткову SIM-карту зі спеціальним інтернет-тарифом, а її установка в телефон з двома слотами забезпечить вас постійної мобільної точкою доступу, за допомогою який ви легко зможете роздати на своєму Android інтернет собі, друзям і знайомим.

Як роздати Wi-Fi з телефону на Android

Для того щоб роздати Wi-Fi з телефону на Android вам необхідно відкрити настройки Android. Це можна зробити, запустивши додаток «Налаштування» в списку всіх встановлених додатків. Також ви можете відкрити настройки за допомогою верхньої шторки або іконки на робочому столі.

Після відкриття налаштувань потрібно перейти в розділ «Інші мережі». Потрібно відзначити, що в вашому телефоні цей розділ може мати трохи іншу назву. Якщо ви не можете знайти цей розділ перегляньте всі розділи налаштувань, які знаходяться поруч з настройками Wi-Fi і Bluetooth.

Далі відкриваємо підрозділ з назвою «Модем і точка доступу». Знову ж на вашому пристрої назву даного розділу може трохи відрізнятися. Він може назватися «Модем», «Режим модема», «Підключення точки доступу» або просто «Точка доступу».

Після цього ви повинні активувати функцію «Переносна точка доступу». Для цього перемістіть перемикач в положення «Включено».

Після активації переносний точки доступу ви побачите спливаюче вікно з попередженням про вимикання Wi-Fi. У цьому вікні натисніть на кнопку «Так».

На цьому настройка завершена, тепер ваш телефон роздає Wi-Fi. Вам залишилося тільки подивитися пароль для доступу до Wi-Fi мережі, створеної вашим телефоном. Для цього відкрийте розділ «Переносна точка доступу».

Після цього перед вами відкриється вікно з інформацією про точку доступу. Тут можна подивитися і змінити назву точки доступу і пароль.

Як роздати Wi-Fi з телефону

Сучасний телефон може виконувати масу різноманітних функцій, тим самим замінюючи велику кількість інших пристроїв. Наприклад, телефон може замінити точку доступу Wi-Fi. Для цього потрібно просто налаштувати роздачу Wi-Fi з телефону на інші пристрої.

Як роздавати Wi-Fi з телефону на iOS

Якщо у вас iPhone, то для того щоб налаштувати роздачу Wi-Fi вам необхідно увійти в налаштування і відкрити розділ «Режим модема». Якщо цей розділ відсутній, то це може означати, що на вашому телефоні не включений або не налаштований мобільний інтернет.

У цьому розділі вам необхідно активувати функцію «Режим модема». Для цього перемістіть перемикач в положення включено.

У цьому ж розділі налаштувань ви можете подивитися пароль, який потрібно використовувати для підключення до Wi-Fi.

На цьому настройка iPhone закінчена. Тепер ви можете підключитися до створеної Wi-Fi мережі.

Як роздати Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8

Якщо у вас телефон на базі операційної системи Windows Phone, то для того щоб роздати Wi-Fi вам необхідно відкрити програму «Налаштування».

Після цього потрібно відкрити розділ «Загальний інтернет».

Далі потрібно посунути в положення «Включено». Після цього в нижній частині екрана з’явиться інформація про назву точки доступу і пароль для доступу до неї.

На цьому настройка Windows Phone завершена. Wi-Fi мережу працює і до неї можна підключатися.

Як роздати інтернет з телефону Wi-Fi передати на комп’ютер безкоштовно (Android Samsung Honor iPhone Білайн Huawei Йота Redmi)

Інтернет розвивається великими кроками, але на жаль іноді його єдина доступність буває тільки через мобільний зв’язок, а планшет або смартфон не завжди забезпечить необхідні для роботи умови і параметри. Тому виникає питання як передати Інтернет через Wi-Fi зі смартфона?

В принципі нічого складного в цьому немає, якщо пристрій підтримує таку функцію і має відповідну прошивку зробити таке підключення і налаштувати його дуже просто.

Першим кроком звичайно нам потрібно включити Wi-Fi (Wi-Fi) на нашому телефоні (смартфоні, планшеті).

Потім вказуємо наш ключ (пароль за допомогою якого можна буде підключитися до нашої роздачі) і тиснемо зберегти.

Ось і все таке, що залишилося підключити інші пристрої через Wi-Fi до мережі Інтернет. Крім цього є ще безліч програм які дозволяють вести контроль підключень, моніторити трафік і відключати з’єднання якщо перевищено вказаний ліміт.

Як роздати Wi-Fi з телефону на Android

Для того щоб роздати Wi-Fi з телефону на Android вам необхідно відкрити настройки Android. Це можна зробити, запустивши додаток «Налаштування» в списку всіх встановлених додатків. Також ви можете відкрити настройки за допомогою верхньої шторки або іконки на робочому столі.

Після відкриття налаштувань потрібно перейти в розділ «Інші мережі». Потрібно відзначити, що в вашому телефоні цей розділ може мати трохи іншу назву. Якщо ви не можете знайти цей розділ перегляньте всі розділи налаштувань, які знаходяться поруч з настройками Wi-Fi і Bluetooth.

Далі відкриваємо підрозділ з назвою «Модем і точка доступу». Знову ж на вашому пристрої назву даного розділу може трохи відрізнятися. Він може назватися «Модем», «Режим модема», «Підключення точки доступу» або просто «Точка доступу».

Після цього ви повинні активувати функцію «Переносна точка доступу». Для цього перемістіть перемикач в положення «Включено».

Після активації переносний точки доступу ви побачите спливаюче вікно з попередженням про вимикання Wi-Fi. У цьому вікні натисніть на кнопку «Так».

На цьому настройка завершена, тепер ваш телефон роздає Wi-Fi. Вам залишилося тільки подивитися пароль для доступу до Wi-Fi мережі, створеної вашим телефоном. Для цього відкрийте розділ «Переносна точка доступу».

Після цього перед вами відкриється вікно з інформацією про точку доступу. Тут можна подивитися і змінити назву точки доступу і пароль. Як роздавати Wi-Fi з телефону на iOS

Якщо у вас iPhone, то для того щоб налаштувати роздачу Wi-Fi вам необхідно увійти в налаштування і відкрити розділ «Режим модема». Якщо цей розділ відсутній, то це може означати, що на вашому телефоні не включений або не налаштований мобільний інтернет.

У цьому розділі вам необхідно активувати функцію «Режим модема». Для цього перемістіть перемикач в положення включено.

У цьому ж розділі налаштувань ви можете подивитися пароль, який потрібно використовувати для підключення до Wi-Fi.

READ  Як відключити голосове введення на телефоні Xiaomi

На цьому настройка iPhone закінчена. Тепер ви можете підключитися до створеної Wi-Fi мережі.

Як роздати Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8

Якщо у вас телефон на базі операційної системи Windows Phone, то для того щоб роздати Wi-Fi вам необхідно відкрити програму «Налаштування».

Після цього потрібно відкрити розділ «Загальний інтернет».

Далі потрібно посунути в положення «Включено». Після цього в нижній частині екрана з’явиться інформація про назву точки доступу і пароль для доступу до неї.

На цьому настройка Windows Phone завершена. Wi-Fi мережу працює і до неї можна підключатися.

У всіх версія ОС Android є функція включення точки доступу.

Мобільний інтернет. Для нормальної роботи відразу з декількома підключеним пристроями рекомендується використовувати з’єднання 3G або 4G; Достатня кількість трафіку. Якщо ваш тариф має обмеження, перед створенням точки доступу рекомендуємо перевірити кількість залишилися мегабайт; На другому пристрої у вашій системі функціонуватиме підключення до Wi-Fi.

Щоб отримати доступ до інтернету з другого гаджета, на першому влаштуванні потрібно обов’язково включити передачу даних по мобільній мережі.

Без цього ви підключіться до точки доступу, але сайти прогружаются НЕ будуть.

Зверніть увагу! Залежно від вашої версії Android, назви пунктів меню може змінюватися, але принцип настройки залишається таким же, як в інструкції.

Зайдіть у вікно Настройки-Мобільні мережі; Активуйте передачу даних у стільниковій мережі;

Далі знову зайдіть в Настройки і відкрийте розділ «Точка доступу Wi-Fi»; В новому вікні вкажіть Ім’я мережі, Тип захисту і придумайте Пароль доступу. Виберіть максимально можливе число користувачів і збережіть налаштування.

Ім’я мережі. вкажіть будь-яку назву, за яким вам буде легше розпізнати точку доступу. Вводите текст латинськими буквамі.Тіп захисту. Ця установка відповідає за рівень шифрування даних по бездротовій мережі. Рекомендується вибирати варіант WPA / PSK2, так як він зберігає конфіденційність даних і не гальмує інтернет-з’єднання.

Пароль. мінімум 8 символів. Потрібно використовувати великі та маленькі літери регістрів, а також. Цифри, спеціальні символи. Таким чином ви захистите точку доступу від злому. Якщо пароль й вказати, до мережі зможе підключитися будь-хто.

Другий варіант, як роздати інтернет з Android смартфона. це використання мобільного гаджета в якості USB-модема.

Цей спосіб підійде в тому випадку, якщо вам потрібно зайти в інтернет з комп’ютера, але він не підтримує підключення до Wi-Fi мереж.

Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB і дочекайтеся поки комп’ютер розпізнає пристрій; Далі система автоматично встановить потрібні драйвера. Якщо ви використовуєте Windows 7 або старішу версію ОС, драйвера доведеться встановлювати вручну за допомогою Диспетчера пристроїв; Потім на смартфоні зайдіть в Настройки. Відкрийте розділ «Мережеві підключення»; Перейдіть у вкладку «Інші мережі», а потім натисніть на «Модем і точка доступу»; Відзначте поле USB-модем;

Після активації функції на смартфоні, комп’ютер автоматично розпізнає нову локальну мережу. Зайдіть в Мережеві підключення Windows. Клацніть правою кнопкою мишки на іконку підключення по локальній мережі і виберіть поле «Включити».

Тепер на комп’ютері з’явиться з’єднання з інтернетом.

Как раздать интернет с телефона на телефон через wifi на андроиде

Однак, воно буде працювати тільки в тому випадку, якщо ви активували передачу даних по мобільній мережі і у вас є достатня кількість інтернет-трафіка.Владельцам iPhone і iPad

Офіційно на iPhone можна роздавати інтернет в режимі точки доступу. У різних версіях iOS така функція то присутній, то знову зникає.

Навіть якщо в настройках вашего смартфона немає точки доступу, ви так само зможете роздати інтернет за допомогою простого Лайфхак.

Для початку переконайтеся, що є з’єднання з 3G або 4G.

Відкрийте вкладку Налаштування та перейдіть у вікно «Стільникового зв’язку»; Знайдіть пункт «Стільниковий передача даних» і відкрийте його;

Далі в самому низу вікна відкрийте вкладку «Режим модема». У вікні з’явиться поле «APN». Ви побачите кілька текстових полів, в які потрібно ввести значення «internet» (без лапок);

Тепер в головному меню гарантовано з’явиться розділ «Режим модема». Відкрийте його, придумайте ім’я мережі, і пароль.На другому пристрої включите Wi-Fi створену тільки-що мережа. Перевірте роботу інтернету.

Якщо з’єднання немає, переконайтеся, що активували свій тарифний план або Зв’яжіться з оператором.

Хоч Windows Phone і має багато відмінностей від Android і iOS, опція швидкої роздачі інтернету в цій операційній системі така ж проста, як і в попередніх варіантах.

Відкрийте вкладку Налаштування та зайдіть у вікно «Бездротові мережі»; Далі зайдіть в «Додатково» і виберіть поле «Режим модема», попередньо активувавши мобільну мережу;

Виберіть тип роздачі мережі «Wi-Fi роутер», USB-модем або Bluetooth-модем. Найшвидший і зручний варіант. це Wi-Fi. Він не вимагає бездротових підключень і забезпечує більш високу швидкість завантаження веб-сторінок;

Натисніть на потрібне поле і придумайте Ім’я мережі, її Пароль. У вікні «Користувачі» ви можете контролювати, скільки пристроїв на даний момент підключено до мережі і зможете заблокувати небажаних користувачів.

У Windows Phone користувачам доступні розширені настройки роздачі мережі по Wi-Fi:

Налаштування смуги пропускання. Ви можете самостійно визначити максимально допустимий рівень швидкості з’єднання. Для цього натисніть на поле «Смуга пропускання» і виставте ліміт. Надалі можна подивитися статистику використання підключення;

Налаштування WPS. способу підключення до вашої мережі. Це може бути ПІН-код або натискання на Push-кнопку. Якщо на другому гаджеті є спеціальна кнопка WPS, досить просто активувати точку доступу на вашому Windows Phone і натиснути на цю клавішу на іншому гаджеті. З’єднання буде встановлено автоматично без введення паролів;

Енергозбереження. Це вікно надбудови дозволяє налаштувати роботу точки доступу, коли до неї не підключено клієнтські пристрої. Автоматичне відключення дозволить заощадити заряд акумулятора. Ви можете налаштувати деактивацію роздачі інтернету через 5, 10 або 15 хвилин бездіяльності. Також, можна заборонити вимикати з’єднання, але це збільшить витрату батареї в середньому на 20%.30%.

Зверніть увагу, на Windows Phone можна задавати ліміт трафіку.

Ця опція буде корисна тим, у кого пакети послуг стільникового оператора сильно обмежені.

Ліміт не дозволить перевищити вказане вами кількість трафіку і збереже для інших користувачів можливість зайти в інтернет:

Зайдіть у вікно налаштувань і перейдіть в розділ «Додатки»; Натисніть на «Контроль даних»; Виберіть «Поставити ліміт». Потім вкажіть період роботи обмеження (день, тиждень або місяць), а також допустиму кількість мегабайт.Фоновую передачу даних відключати не варто. Це може стати причиною помилок при підключенні до точки доступу.

Швидкість з’єднання на клієнтських пристроях може трохи знизитися, але так відбувається через додаткової фільтрації контенту, який споживає багато трафіка.Как домогтися гарної швидкості інтернету?

Часто користувачі стикаються з неполадками і помилками при роздачі Wi-Fi. Наприклад, інший користувач підключається до мережі, але інтернету немає, або швидкість з’єднання дуже низька.

Якщо інтернет є на основному смартфоні, але відсутній на підключеному пристрої, перевірте правильність введення пароля.

Іноді достатньо змінити тип шифрування на більш простий, щоб доступ до мережі був відновлений.

Якщо ви хочете збільшити швидкість роботи інтернету, пам’ятайте, що вона безпосередньо залежить від двох чинників:

Підключений тарифний план на телефоні, який роздає сигнал; Кількість підключених пользователей.Еслі у вас обмежений трафік, це може стати причиною швидкої пропажі інтернету. Також, зверніть увагу на тип мережі (2G, 3G, 4G).

У клієнтських пристроїв вона завжди буде трохи нижче.

Рекомендуємо в налаштуваннях виставити покриття 4G або 3G. Це значно прискорить завантаження веб-сторінок, так як при роздачі 2G-інтернету, ви будете дуже довго завантажувати навіть звичайну сторінку пошукової системи.

Роздаючи Wi-Fi, завжди перевіряйте, скільки гаджетів підключено до точки доступу. Для нормальної роботи інтернету клієнтів повинно бути максимум два-три.

В іншому випадку, доступної смуги пропускання буде недостатньо і з’єднання стане занадто повільним.

Завжди ставте пароль доступу і тип шифрування, щоб ніхто сторонній не міг підключитися до мережі. Також, рекомендується час від часу міняти кодове слово.

Для того щоб роздати wi-fi вам буде потрібно увійти в налаштування, перейти в розділ “Бездротові мережі” і натиснути кнопку “Ще”. Далі переходите у вкладку “Режим модема”. Тут необхідно вибрати “Точка доступу wi-fi”. У вікні, натисніть “Налаштування точки доступу wi-fi” в спливаючому вікні необхідно буде вказати назву вашої точки і пароль до неї. Потім включайте тумблер “Точка доступу wi-fi”. Все.

Як роздати Wi-Fi з Android. всі способи

Роздавати Wi-Fi з телефону з Android можна декількома методами. по Bluetooth, через кабель, за допомогою програм або по бездротовій мережі. Власник смартфона може застосувати будь-який з цих способів, але потрібно врахувати ряд моментів:

Щоб роздати Wi-Fi з телефону Android на ноутбук або PC за допомогою кабелю, не обов’язково заряджати смартфон. Батарея отримує харчування через роз’єм USB. При цьому кількість підключених пристроїв обмежена.

При використанні Bluetooth необхідно пам’ятати про обмеження по відстані. Бажано, щоб джерело і приймач перебували якомога ближче один до одного.

Роздати Wi-Fi з Андроїда через бездротову мережу можна на кілька пристроїв одночасно. Тут обмежень немає. Додаткова перевага. велика зона дії WI-FI. З мінусів виділяється швидкий розряд батареї і нагрів аппарата.Ніже розглянемо, як роздати Wi-Fi з телефону Android кожним із зазначених вище способов.Встроенние можливості

В ОС Android з версією від 2.3 можна роздати Wi-Fi з телефону. Для пристроїв з Android від 5.0 алгоритм дій наступний:

виберіть розділ загального модему і мереж, а після. точка доступу Wi-Fi;

жміть посилання створення точки доступу; вкажіть ім’я, яке будуть бачити інші користувачі при підключенні; виберіть захист пароля (для XP SP2. WPA PSK, для XP SP3 і інших ОС. WPA2 PSK); придумайте пароль для Wi-Fi з кількістю символів від 8 і більше; вкажіть максимальне число користувачів, для яких можна буде включити роздачу WI-FI на Android;

зробіть крок назад і запустіть точку доступу шляхом переміщення тумблера в праву сторону.

Для запуску режиму модему включите мобільну мережу, після чого Інтернет буде лунати по WI-FI.

Тепер розглянемо, як на Android роздати Wi-Fi, якщо встановлена ​​старіша версія ОС. Алгоритм такий:

Увійдіть в параметри, а далі. бездротові сеті.Перейдіте в розділ Ще, а після цього тисніть Далее.Войдіте в секцію Модем і точка доступу.

Виконайте налаштування за схемою, яка вказана вище.

Після активації підключення зверху дисплея з’являється значок, який свідчить про роздачу WI-FI. Якщо все зроблено правильно, можна роздати Wi-Fi з телефону Android на телефон Android, планшет, PC або інші пристрої.

Як роздати Wi-Fi за допомогою додатків

Как раздать wi-fi интернет с телефона MIUI на любой другой телефон по QR коду

У Мережі можна знайти багато програм, що дозволяють роздати WI-FI на інші пристрої без використання внутрішніх можливостей смартфона. Виділимо краще ПО:

Wi-Fi Hotspot. програма для роздачі WI-FI з телефону Android з зручним інтерфейсом і легкої налаштуванням. З її допомогою можна швидко створити точку доступу і використовувати смартфон як модем. Для наочності передбачений віджет з відображенням інформації про підключення до Wi-Fi. Червоний індикатор свідчить про те, що зв’язку немає, а блакитний. про активність функції.

Portable Wi-Fi Hotspot. ще одна програма, за допомогою якої можна роздати Інтернет з телефону на планшет по WI-FI з Android або на інший пристрій. Завдання ПО. спростити процес створення точки підключення. За допомогою ПО робота робиться в одне натискання.

З корисних додатків варто виділити Wi-Fi Key Recovery, що дозволяє дивитися паролі від мереж, до яких раніше підключався апарат. Для контролю швидкості передбачений софт Speedtest.

Як роздати Інтернет через Bluetooth

Щоб передати Wi-Fi з телефону на телефон Android, як правило, застосовуються внутрішні можливості смартфона або додатки. В якості альтернативного варіанту можна розглянути підключення через Bluetooth. Зробіть наступні кроки:

тисніть «Ще» (Бездротові мережі) і увійдіть в режим модему;

Для успішного підключення переконайтеся в видимості пристрою і включення «синього зуба» на пристрої. Щоб роздати Wi-Fi зі смартфона на ноутбук, увійдіть в панель управління останнього, перейдіть в секцію пристрої та принтери, а після додайте новий пристрій. Далі система приступає до пошуку наявних мереж. Як тільки знаходиться телефон, клікніть по ньому і дозвольте об’єднати пристрої. Тепер тисніть по картинці смартфона правою кнопкою мишки і виберіть тип підключення через точку доступу.

Ще один спосіб. роздати Wi-Fi з телефону на комп’ютер через USB кабель для Android. У цьому випадку алгоритм дій має наступний вигляд:

перейдіть до налаштувань Android; увійдіть в розділ бездротових мереж, а після цього клікніть на «Ще»;

виберіть режим модему і тисніть на USB-модем.

Якщо робота виконана правильно, PC або ноутбук знаходять смартфон, після чого починається роздача Wi-Fi з телефону. Швидкість буде невеликою, але її повинно бути достатньо для виконання простих дій. Бувають ситуації, коли пристрій не розпізнає з першого разу. У такому випадку потрібно шукати причину несправності (про це нижче).

Знаючи, як роздати Wi-Fi з телефону Android на планшет Android, смартфон, PC або інший пристрій, можна швидко налаштувати бездротову мережу і використовувати можливості мобільного Інтернету. Але в процесі використання Мережі можуть виникнути труднощі, пов’язані з підключенням. Виділимо основні причини:

READ  Як скинути Mi Band 3 без телефону

Робота антивірусної програми. Деякий софт, що захищає PC, може блокувати підключення. В такому випадку можна видалити ПО зі смартфона або тимчасово відключити його дію (поки пристрій роздає Інтернет).

Збій в роботі ОС. Деякі додатки вносять зміни в роботі систему. В результаті виникають труднощі, і роздати Wi-Fi з телефону Android не вдається. Можливо, причина криється у вірусі. Для його пошуку необхідно завантажити спеціальний софт і сканувати і систему. Якщо ці дії не допомогли, може знадобитися скидання налаштувань або перепрошивка.

Відключення мобільний Інтернет. Перед тим як роздати Wi-Fi з телефону на телефон Android або інший пристрій, потрібно переконатися у включенні мобільного мережі.

Помилкова настройка. Для внесення правок можна зателефонувати оператору і попросити надіслати SMS з автоматичними настройками. Вносити нічого не потрібно. досить просто підтвердити їх застосування.

Збої в роботі прошивки. Якщо власник смартфона перепрошивати телефон з Android для отримання прав root, можуть виникнути збої в роботі Wi-Fi. При цьому роздати Інтернет не вийде. Єдиним виходом буде оновлення ПЗ або перепрошивка.

Помилки з підключенням. Якщо мета. роздати Wi-Fi з телефону Android на PC по дроту, число проблемних моментів більше. Збої в підключенні можуть виникнути через порушення цілісності гнізда на PC або телефоні, через несправність кабелю USB або через проблеми з драйверами. Для вирішення питання необхідно визначити причину, а після вживати заходів. відремонтувати роз’єм, поміняти кабель або оновити ПЗ.

Якщо розглянуті методи не спрацювали, можна скинути настройки. Для цього:

перейдіть в меню параметрів; виберіть розділ загальні (система);

увійдіть в секцію резервного копіювання;

натисніть на скидання настроек.После виконання зазначених дій всі дані стираються, тому перед очищенням потрібно зробити резервну копію.Данная інструкція підійде для гаджетів на Android версії 5.0 і вище.

Відкрийте меню «Налаштування» на смартфоні, з якого хочете роздати Wi-Fi. Виберіть опцію «Точка доступу і модем». У пункті «Мобільна точка доступу» ви можете приступити до створення WLAN-сеті.Виберете вже існуючий профіль хот-споту або налаштуйте новий. Щоб створити його, натисніть «Опції» в правому верхньому кутку екрана.Укажіте назву (SSID) мережі, наприклад, «AndroidAP», і задайте пароль для Wi-Fi. Код доступу повинен складатися мінімум з восьми символів.

У пункті «Безпека» ми рекомендуємо вибрати тип шифрування «WPA2 PSK». Встановлюйте відкриту мережу тільки у виняткових випадках.

Почніть пошук мереж Wi-Fi на пристрої, з якого хочете вийти в інтернет. Виберете вашу точку доступу і встановіть з’єднання з ней.На багатьох Android-гаджетах опцію для створення HotSpot можна знайти на шторці повідомлень, якщо стягнути її вніз.Обично до однієї мережі можна одночасно підключити від восьми до десяти пристроїв. Точна кількість залежить від проізводітеля.Обратіте увагу, що робота в режимі точки доступу вимагає багато енергії. Швидше за все, ваш смартфон буде сильно навантажений і швидко розрядиться.

Роздати Wi-Fi зі смартфона можна і через Bluetooth. Однак, даний вид з’єднання дуже повільний, має невеликий радіус дії і повинен використовуватися тільки в тому випадку, якщо з якихось причин не виходить створити мобільну точку доступу за допомогою WLAN.

Знову зайдіть в «Налаштування» і знайдіть пункт «Точка доступу і модем».Актівіруйте повзунок в рядку «Bluetooth-модем». Увімкніть видимість смартфона для бездротових пристроїв і підключіть до нього необхідні гаджети.Данний спосіб зв’язку витрачає не так багато енергії акумулятора, як WLAN-HotSpot, а й працює утомливо повільно.

Отже для того щоб роздати WI-FI з телефону потрібно зробити наступні дії: Перевірити, щоб був підключений мобільний інтернет. Якщо телефон виходить в інтернет через WI-FI, то роздати інтернет через Wi-Fi він вже не сможет.Проверіть, щоб був підключений мобільний інтернет

Переходимо в меню Налаштування. Модем і точка доступу.

Задаємо пароль для підключення до мережі вашого телефону.

Повертаємося до пункту меню Модем і точка доступу і включаємо Загальний доступ до мобільного сеті.Возвращаемся в пункт меню Модем і точка доступу і включаємо Загальний доступ до мобільної мережі

Добре відоме користувачам додаток для роздачі інтернету з мобільних пристроїв, представлене в версії для Android. Воно здатне вирішити і завдання роздачі Wi-Fi.

У додатку є опції «Wi-Fi Direct Hotspot» і «Wi-Fi Hotspot (FoxFi)».

Друга опція реалізується за допомогою окремого додатка, для якого навіть не потрібен сам ПДАНет, тому, якщо він вас цікавить, дивіться Спосіб 2.

Варіант з «Wi-Fi Direct Hotspot» буде розглянуто в цьому способі.

Качаємо і встановлюємо на PC клієнтську програму.

Після установки запускаємо її. Переконавшись, що клієнт запущений, переходимо до наступного кроку.

Відкриваємо на телефоні PDANet і відзначаємо галочку навпроти «Wi-Fi Direct Hotspot».

Коли точка доступу буде включена, ви зможете переглянути пароль і ім’я мережі (SSID) в області, зазначеної на скріншоті вище (зверніть увагу на таймер активності точки, обмежений 10 хвилинами).

Опція «Change WI-FI Name / Password» дозволить вам змінити ім’я і пароль створеної точкі.После цих маніпуляцій повертаємося до комп’ютера і клієнтського додатку. Воно буде згорнуто на панелі завдань і виглядати так.

Зробіть по ньому одинарний клік мишею, щоб отримати меню. У ньому слід натиснути «Connect WI-FI».

З’явиться діалогове вікно Майстра підключень. Зачекайте, поки він виявить створену вами точку.

Виберіть цю точку, введіть пароль і натисніть “Connect WI-FI».Подождіте, поки відбудеться підключення.

Коли вікно автоматично закриється, це буде сигналом того, що ви підключені до мережі.

Спосіб нескладний, і до того ж дає практично стовідсотковий результат. Мінусом його можна назвати відсутність російської мови як в основному додатку під Android, так і в клієнті для Windows. Крім того, в безкоштовної версії програми є ліміт часу підключення. коли він закінчиться, точку Wi-Fi доведеться створювати заново.

У минулому. компонент згаданого вище PDANet, про що і говорить опція «Wi-Fi Hotspot (FoxFi)», натискання на яку в PDANet веде на сторінку завантаження FoxFi.

Після установки запускаємо додаток. Міняємо SSID (або, за бажанням, залишаємо як є) і встановлюємо пароль в опціях «Network Name» і «Password (WPA2)» відповідно.

Після нетривалого терміну додаток просигналізує про успішне відкритті, а в шторці з’являться два повідомлення: про включений режим точки доступу і власне від ФоксФай, яке дозволить вам контролювати трафік.Уведомленія точки доступу FoxFi в рядку стану девайса

У диспетчері підключень з’явиться мережа з обраним раніше SSID, до якої комп’ютер може підключитися як до будь-якого іншого роутера Wi-Fi.

Для виключення просто знову заходимо в додаток і відключаємо режим роздачі Wi-Fi натисканням на «Activate WI-FI Hotspot».Цей спосіб простий до жаху, і тим не менш недоліки в ньому є. у цієї програми, як і у PDANet, немає російської локалізації. Крім цього, частина операторів стільникового зв’язку не дозволяє використовувати трафік таким чином, через що інтернет може не працювати. До того ж для FoxFi, як і для ПДАНет, характерний ліміт на час використання точки.

В Play Маркет присутні і інші додатки для роздачі інтернету через Wi-Fi з телефону, однак здебільшого вони працюють за тим же принципом, що і ФоксФай, використовуючи майже ідентичні назви кнопок і елементов.Сістемние кошти

Для того щоб роздати інтернет з телефону, в деяких випадках можна не встановлювати окреме ПО, оскільки у вбудованому функціонал Android така можливість присутня. Зверніть увагу, що місце розташування і назва описаних нижче опцій може відрізнятися у різних моделей і варіантів прошивок.

Зайдіть в «Налаштування» і знайдіть в групі параметрів мережевих підключень опцію «Модем і точка доступу».

На інших пристроях ця опція може розташовуватися по шляху «Системні». «Ще». «Хот-спот», або «Мережі». «Загальний модем і мережі». «Точка доступу Wi-Fi».

Нас цікавить опція «Мобільна точка доступу». Тапніте по ній 1 раз.

На інших пристроях вона може називатися як «Точка доступу Wi-Fi», «Створити точку доступу Wi-Fi», і т. Д. Ознайомтеся з довідкою, потім скористайтеся перемикачем.

Якщо у вас такої опції немає, або вона не доступна. найімовірніше, ваша версія Android не підтримує можливість бездротової роздачі інтернета.Телефон перейде в режим мобільного роутера Wi-Fi. У рядку стану з’явиться відповідне повідомлення.

У вікні управління точками доступу ви зможете переглянути коротку інструкцію, а також ознайомиться з ідентифікатором мережі (SSID) і паролем для підключення до неї.

Важливе зауваження: більшість телефонів дозволяє змінювати як SSID і пароль, так і тип шифрування. Однак деякі виробники (наприклад, Samsung) не дозволяють зробити це штатними засобами. Також зауважимо, що пароль за замовчуванням змінюється кожен раз, коли ви вмикаєте точку доступу.

Варіант підключення комп’ютера до такої мобільної точки доступу повністю ідентичний способу з FoxFi. Коли режим роутера вам більше не потрібно, можете відключити роздачу інтернету з телефону, просто пересунувши повзунок в меню «Модем і точка доступу» (або відповідного йому аналога в конкретно вашому пристрої).

Цей спосіб можна назвати оптимальним для користувачів, які з якихось причин не можуть або просто не хочуть встановлювати на свій девайс окремий додаток. Недоліки такого варіанту. згадані в методі з ФоксФай операторські обмеження.

Як до комп’ютера підключити телефон через WI-FI?

Підключення телефону до комп’ютера через WI-FI допоможе істотно заощадити дорогий 3G трафік і створити власну бездротову мережу навіть без доступу до маршрутизатора. І в даній статті ми розглянемо, як роздати WI-FI з комп’ютера на телефон, а також торкнемося технічних особливостей настільки нестандартною Wi-Fi мережі.

Отже, серед найбільш поширених способів підключити телефон до комп’ютера через WI-FI можна відзначити створення Wi-Fi підключення засобами Windows і за допомогою командного рядка. До слова комп’ютер тут виступає не тільки як точка доступу, але і як ретрансляція.

Як роздати Wi-Fi з комп’ютера на телефон через командний рядок?

Щоб роздати інтернет з комп’ютера на телефон через WI-FI:

 • – з’явиться повідомлення про успішне розміщення створеної вами ( «MyNewNetwork») мережі;
 • – в «Диспетчері пристроїв» ( «Мій комп’ютер». «Управління») з’явиться пристрій, іменоване «Адаптер міні-порту віртуального WI-FI Microsoft»;
 • – клікніть на створеному підключенні і відкрийте «Властивість». «Доступ»;
 • – встановіть обидва параметри для спільного використання і в списку виберіть нове підключення.

Для включення мережі знову відкрийте «Командний рядок» і введіть «netsh wlan start hostednetwork».

Дану команду необхідно вводити щоразу під час увімкнення комп’ютера. тим самим ви визначаєте, коли надати доступ до своєї мережі.

Для відключення. «netsh wlan stop hostednetwork».

Для зміни імені або пароля. «netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =» WifiNewName »key =” New password »keyUsage = persistent».

Для відновлення пароля. «netsh wlan show hostednetwork setting = security».

Крім того, щоб спростити підключення телефону через WI-FI до комп’ютера можна зробити міні-утиліту, яка буде містити в собі команду для запуску мережі:

 • відкрийте «Блокнот» або редактор «Notepad» введіть команду для запуску мережі;
 • збережіть файл з расшіреніем.bat, в графі «Файл», наприклад. new-WI-FI.bat;

Для файлов.bat, і в особенності.vbs потрібно включена англійська розкладка клавіатури.

Однак така мережа має істотний недолік: комп’ютер буде роздавати Wi-Fi на телефон і інші пристрої тільки в «активному» режимі роботи, але мережа стане недоступна, навіть есліПК просто перейде в режим сну. Тому рекомендується відразу відключити режим «глибокого сну».

Як роздати Wi-Fi з комп’ютера на телефон через інтерфейс Windows 7?

Для початку, розберемо варіант з підключенням по Wi-Fi засобами Windows 7: це найбільш простий і універсальний спосіб створення мережі між комп’ютером і телефоном.

 • – Щоб передати файли з комп’ютера на телефон через WI-FI у PC має бути активне підключення до інтернету;
 • – Створіть нове підключення «Бездротова мережа комп’ютер-комп’ютер»;
 • – Заповніть ім’я мережі (для прикладу назвемо його «MyNewNetwork»), тип безпеки (WPA2. PSK) і ключ (придумайте пароль) для створеної мережі, і натисніть «Зберегти параметри». «Далі»;
 • – Натисніть «Включити загальний доступ до підключення». На цьому перетворення комп’ютера в точку доступу завершено. У розділі «Параметри загального доступу» встановіть «включити» на всіх необхідних пунктах

Тепер з вашого телефону проведіть пошук доступних WI-FI точок, знайдіть створену вами мережу ( «MyNewNetwork») і підключіться до неї введенням ключа безпеки.

Як зв’язати телефон з комп’ютером за WI-FI: автоматичний режим роботи мережі

Також можна налаштувати автоматичне включення і виключення мережі, якщо інтернет необхідно роздавати обмежений час.

Створіть 2.bat файлу: один з командою включення, а інший, відповідно, з виключенням. Для цього:

 • – «Пуск». «Панель управління». «Система і її обслуговування». «Адміністрування». «Планувальник завдань» (або може бути «Призначені завдання»);
 • – Встановіть для кожного файлу (включення / вимикання) своє завдання: припустимо, роздача інтернету у вас буде кожен день з 12:00, а другий файл з відключенням, буде запускатися кожен день о 16:00.

Іноді виникає помилка «Не вдалося підключитися до мережі» або просто йде «постійне» отримання ip-адреси без доступу до інтернету.

Причиною того, що Wi-Fi не працює на телефоні (а на комп’ютері працює) може бути:

 • блокування підключення «Брандмауер Windows»
BETATECH.COM.UA 2021