Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як передати з одного телефону на інший

Table of Contents

Інструкція як з Android телефону перекинути додатки на інший Android через Bluetooth, Wi-Fi або іншими способами

На цій сторінці ви знайдете покрокову інструкцію як передавати встановлені на Android програми та ігри на інший Android телефон через Bluetooth або іншим способом, а для кращого розуміння ми прикріпили скріншоти де виділили потрібні пункти.

В наш час немає проблем щоб безпосередньо завантажити програми з Play Маркета, але буває і так, що нам потрібно перекинути встановлені додатки з одного Android телефону на інший телефон, планшет, телевізор або інший пристрій. У цій статті ми крок за кроком покажемо, як за допомогою файлового менеджера перекинути встановлені на Android програми для тих, хто не має можливості використовувати інтернет або з якихось інших причин хоче перенести додаток з одного смартфона на інший. Давайте подивимося як передати встановлений додаток використовуючи додаток “ES Провідник”. Це дуже зручний файловий менеджер, який так само підтримує багато інших корисних функцій і можливостей, але можна спробувати перекидати додатки з телефону на телефон і з іншими файловими менеджерами. Встановити додаток ES Провідник можна з Play Маркета скоєно безкоштовно або ж можна скачати з інтернету або перекинути з інших Android пристроїв способами, які ми покажемо нижче.

Тепер давайте подивимося і сам спосіб передачі додатки. Для цього відкриваємо ES Провідник і натискаємо на кнопку “Меню”, яка показана на прикріпленому нижче скріншоті.

У меню, вибираємо пункт “Менеджер програм” як показано на зображенні нижче.

Далі в списку додатків натискаємо і утримуємо значок програми, яку ми хочемо передати на інший телефон. Утримуємо натискує поки не з’явиться галочка як показано нижче на прикріпленому скріншоті після чого натискаємо на “Резервувати”.

Після того, як смартфон зробить резервний файл ви побачите повідомлення про успішне резервування, час виконання залежить від розміру програми, але зазвичай це не довгий процес.

Тепер, щоб передати додаток по Bluetooth з Андроїда на Android ми повинні знайти його в нашому телефоні. Заходимо знову в ES Провідник і шукаємо папку “backups” зазвичай в ньому буває папка “apps”, а в ньому все резервовані додатки, які можна передавати з одного Android телефону на інший телефон. Папка “backups” на вашому смартфоні може перебувати як в пам’яті телефону, так і на карті пам’яті зазвичай в останньому. Ще файли в папці “backups” зберігаються як звичайні додатки з їх іконками, в яких неможливо заплутатися. Передача зарезервованих додатків на інший смартфон по Bluetooth робиться так само як і зі звичайними файлами.

Увага! Ви так само можете відразу передавати програми не роблячи резервування, для цього замість резервування вибираємо відправити як показано на скріншоті нижче. Далі в меню вибираємо відправити додаток по Bluetooth, Wi-Fi, WhatsApp або іншими доступними способами.

Основна відмінність даного способу передачі додатків з Андроїда на Android це те, що отримані елементи, тобто додатки не зберігаються на прийнятому Android телефоні або іншому пристрої, а відразу запитує дозвіл на установку прийнятого додатка. Якщо ви хочете щоб у вас зберігалися прийняті додаток або гри у вигляді АРК файлів, які ви можете передавати в будь-який час, то краще спершу зробити резервування, а потім тільки передавати через Bluetooth на інший телефон, планшет, телевізор або інше Android пристрій.

Як ви переносите контакти з одного телефону на інший [вирішено]

Контакти, без сумніву, важливі речі на вашому iPhone або Android-телефоні. Ви покладаєтеся на них, щоб зв’язатися з родиною і друзями. При перемиканні на новий телефон контакти завжди є першими файлами, які потрібно створити на новий пристрій. Як ви переносите контакти з одного телефону на інший?

Фактично, досить легко перенести контакти iPhone на інший пристрій iOS, таке як iPhone, iPad або iPod, за допомогою iCloud або iTunes. Однак одна з найбільших проблем, з якими ви можете зіткнутися. це перенесення контактів з одного телефону Android на інший або з Android на iPhone.

Звичайно, вам не подобається вручну додавати кожен контакт по одному на свій новий телефон. З огляду на це, в цьому пості ми покажемо вам, як швидко перемістити контакти з одного телефону на інший, Незалежно від того, перемикаєтеся ви з Android на iPhone, iPhone на Android або в інших ситуаціях, ви знайдете правильний спосіб з легкістю перенести ваші телефонні контакти.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

 • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
 • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
 • Зберегти файли з комп‘ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Як перенести контакти з одного iPhone на інший iPhone

Коли ви переходите на новий iPhone, вам потрібно буде перенести всі цінні контакти з iPhone на iPhone. Як ми згадували вище, досить легко перенести контакти iPhone на інший пристрій iOS, таке як iPhone, iPad або iPod, з синхронізацією iCloud або iTunes. Наступна частина покаже вам як перенести контакти iPhone на інший iPhone за допомогою iCloud.

Крок 1 Відкрийте Параметри додаток на обох телефонах. Натисніть ваш обліковий запис iCloud і потім виберіть iCloud, Тут необхідно переконатися, що два пристрої знаходяться під одним і тим же мережевим підключенням Wi-Fi. Крім того, обидва iPhone повинні бути зареєстровані з використанням одного облікового запису Apple ID.

Крок 2 Коли ви входите в інтерфейс iCloud, перейдіть, щоб знайти Контакти варіант. Натисніть на нього і переконайтеся, що він включений On, Після цього всі контакти iPhone будуть завантажені в ваш iCloud.

Крок 3 Ідіть до того ж Контакти включите інший телефон і включіть його, щоб синхронізувати контакти з iPhone на iPhone.

кращий спосіб передачі контактів з одного телефону на інший

Ви можете відчувати труднощі при перенесенні даних зі старого телефону на новий, особливо коли справа доходить до пересічних платформ. Насправді, це буде дуже просто для передачі контактів з одного телефону на інший, якщо ви отримуєте гарну передачу даних телефону.

Тут ми настійно рекомендуємо потужний і простий у використанні телефонний переклад контактів, HyperTrans щоб допомогти вам скопіювати контакти з одного телефону на інший або переносити зображення з одного телефону на інший. Якщо ви хочете перемістити контакти зі старого телефону Android на iPhone або скопіювати контакти iPhone на новий телефон Samsung Galaxy, ви можете легко перенести контакти з телефону.

HyperTrans має можливість передавати всі типи даних Android і iOS, такі як контакти, повідомлення, фотографії, журнали викликів, фотографії, відео та багато іншого. Ви можете безкоштовно завантажити його і скористатися таким керівництвом щодо перенесення контактів з одного телефону на інший.

READ  Як рахунку телефону перевести на карту

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

 • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
 • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Крок 1 По-перше, вам потрібно натиснути на кнопку завантаження вище і швидко встановити цю передачу контактів телефону на ваш комп’ютер. Він надає вам версії для Windows і Mac. Тут вам необхідно переконатися, що ви встановили правильну версію. Після цього запустіть його і підключіть обидва телефони за допомогою USB-кабелю. Це дозволяє передавати контакти між пристроями Android і iOS.

Крок 2 Вам потрібно натиснути Довіртеся цього комп’ютера на обох телефонах для першого підключення. Потім HyperTrans автоматично розпізнає ваші пристрої і покаже деяку основну інформацію про пристрій-джерело в головному інтерфейсі. Ви можете змінити джерело і цільове пристрій у верхній центральній частині інтерфейсу, клацнувши модель телефону.

Крок 3 Всі часто використовувані файли перераховані в категоріях на лівій панелі, таких як контакти, повідомлення, фотографії, відео та багато іншого. На цьому етапі вам потрібно натиснути Контакти варіант. Потім виберіть конкретні контакти, які ви хочете передати в правому вікні попереднього перегляду.

Крок 4 Після вибору всіх телефонних контактів, які ви хочете перенести на інший телефон, ви можете натиснути на Телефон значок, щоб почати процес передачі. Всього декількома клацаннями миші можна легко скопіювати контакти з одного телефону на інший, будь то iPhone з iPhone, iPhone на Android, Android на iPhone або Android на телефон Android.

Як ви переносите контакти з Samsung на телефон Samsung

Що робити, якщо ви придбали новий телефон Samsung Galaxy і хочете перемістити контакти з Android на Android? Ця частина покаже вам один простий спосіб відправляти телефонні контакти з одного Android на інший вручну. Це один з традиційних способів копіювання телефонних контактів на інший пристрій.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

 • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
 • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Крок 1 По-перше, на старому телефоні Android необхідно скопіювати всі корисні телефонні контакти на SIM-карту. Ви можете відкрити Контакти додаток на телефоні і торкніться Більше. Потім натисніть Експорт контактів і виберіть експорт контактів в свій SIM-карта.

Крок 2 Коли процес буде завершений, ви можете витягти SIM-карту зі старого телефону і вставити її в новий.

Крок 3 Тепер ви можете завантажити свій новий телефон і перейти до Контакти додаток. На цьому етапі ви можете натиснути Ще Імпортувати контакти з SIM-карти перенести контакти зі старого телефону Android на новий.

Как перенести SMS и журнал звонков с одного смартфона на другой

До речі, це також може бути хорошим варіантом для людей, які хочуть знати як надсилати текстові повідомлення з Android на Android.

Як ви переносите контакти з одного телефону на інший? Якщо ви хочете перенести контакти з iPhone на iPhone, з iPhone на Android, з Android на iPhone або з Samsung на телефон Samsung, ви можете знайти відповідне рішення на цій сторінці.

Якщо у вас є більш ефективні способи перенесення телефонних контактів, повідомте нам і іншим читачам в коментарях.

Перенесення контактів (записної книжки)

Мабуть, це перше, з чого слід почати.

Якщо у вас немає інтернету і ви не можете синхронізувати свої контакти з обліковим записом Google (а цей спосіб, на мій погляд, найкращий), то можна скористатися штатною функцією Android (Імпорт / експорт). Знаходиться вона в записнику, у вкладці “Ще”. см. картинку нижче.

Імпорт. це ті дані, які приймаємо.

Експорт. це ті дані, які відправляємо.

Далі потрібно вибрати варіант експорту (на SIM-карту або SD-карту), вказати які контакти передати (з месенджерів або пам’яті телефону), і, власне, відправити їх.

Після, встановити SD-карту (або SIM-карту) з одного телефону в інший і провести аналогічно операцію “Імпорту”. В общем-то, все це відбувається досить просто і швидко, якщо залишилися питання. див. статтю по посиланню нижче.

Передача через e-mail повідомлення

Це один з найбільш універсальних і швидких способів для обміну будь-якими типами файлів і з будь-якими пристроями. Сучасні сервіси пошти дозволяють “приєднувати” до листів досить великі файли (наприклад, сервіс від Yahoo дає 1 ТБ під пошту!).

Рекомендую встановити на телефон додаток Яндекс-пошти. Посилання на Play Google.

Взагалі, весь процес гранично простий: спочатку потрібно виділити ті файли, які хочете комусь передати (в своєму прикладі я взяв кілька фото), потім натиснути на кнопку “Відправити” і вибрати спосіб “Яндекс-пошта”.

Далі залишилося-то вказати e-mail того, кому відправляєте (до речі, пошту можна відправити і собі, а потім з іншого пристрою її переглянути), доповнити повідомлення іншими файлами (інструмент “Скрепка”) і натиснути кнопку “Відправити”. Все, вся операція зайняла 3 кліка по екрану!

Яндекс-пошта: як завести e-mail і увійти в свій ящик. Поштовий сервіс: створення правил від спаму, вибір теми, установка пошти на телефон (щоб повідомлення були як SMS-ки). https://ocomp.info/yandeks-pochta-nastroyka-full.html

Передача даних з телефону на телефон

Wi-Fi Direct (пряме Wi-Fi підключення)

Цей спосіб може виручити в тому випадку, якщо у вас немає інтернет-підключення (на одному з телефонів), немає SD-карт і USB-флешок. а дані передати все-таки потрібно.

В цьому випадку відкрийте настройки Android на обох апаратах, включите роботу Wi-Fi, і задійте функцію “Wi-Fi Direct” (вона знаходиться в розділі доп. Налаштувань, см. Скріни нижче).

Далі обидва апарати знайдуть один одного. вибравши один з них, натисніть “Підключитися”.

Якщо зв’язок буде встановлена, навпаки моделі апарата ви побачите статус “Підключено”. Див. Приклад нижче.

Далі залишилося тільки виділити потрібні файли, і натиснувши “Поділитися” ( “Передати“) вибрати варіант “Wi-Fi Direct”. Задача виконана.

Якщо раптом при передачі файлів за допомогою прямого підключення по Wi-Fi виникнуть помилки (а таке іноді трапляється при використанні апаратів від різних виробників). використовуйте програму File Drop.

Працювати з ним дуже просто: після установки на обидва апарати. воно автоматично зробить пару, а потім ви зможете, натиснувши кнопку “Send”. відправляти будь-які файли з одного телефону на інший. Див. Картинки з прикладами нижче.

Додаток Filedrop на телефоні (вибір файлів для відправки)

Як передавати файли (фото, відео, контакти та ін.) З телефону на телефон (навіть якщо у них немає SIM-карти і інтернету)

Доброго часу!

Не так давно у мене на блозі була замітка про передачі даних з ноутбука на ноутбук, тепер буде про телефонах. ☝

Взагалі, завдання перекинути певні дані з одного телефону на інший не така вже й рідкісна. причому, часом обидва ці телефону можуть бути вашими (наприклад, при покупці нового апарату).

У цьому випадку, до речі, один з апаратів часто взагалі не підключений до інтернет, і у нього немає SIM-карти (що в деяких випадках ускладнює передачу контактів).

У цій невеликій замітці буде наведено кілька простих способів вирішити цю задачу (з скріншот кожного кроку). Кілька прикладів нижче представлять як можна передати фото, відео, документи та ін. Інформацію буквально за 2-3 натискання по екрану.

За допомогою месенджерів Viber, Telegram, Skype і ін.

Один з найбільш очевидних і поширених способів для передачі картинок, фото, коротких відео, невеликих файлів. Швидкість передачі часто залежить не тільки від вашого інтернет-підключення, а й від роботи самого месенджера.

Вся відправка зводиться до того, щоб в повідомленні замість тексту вибрати картинку. в Viber це робиться через доп. Нижнє меню. Див. Приклади на картинках нижче.

Як передати файли через Bluetooth з телефону на телефон

Bluetooth. це технологія для передачі даних на невелику відстань по бездротовому каналу. Її можна використовувати для того щоб з’єднувати такі пристрої як настільні комп’ютери, мобільні телефони, фотоаппрати, принтери, клавіатури, навушники і т.д. Також Bluetooth можна використовувати для передачі файлів з одного пристрою на інший. В даному випадку ми розповімо про те, як передати файли з телефону на телефон.

Увімкніть модуль Bluetooth на обох телефонах

Якщо вам потрібно передати файли через Bluetooth з телефону на телефон, то вам потрібно натиснути з включення Bluetooth модуля на обох телефонах.

READ  Як показати фільм з телефону на телевізор

На Android телефоні модуль Bluetooth найпростіше включати за допомогою верхньої шторки. Для цього проведіть пальцем від верхнього краю екрана вниз і в вікні, знайдіть іконку Bluetooth. Якщо іконка сірого кольору і перекреслена лінією, то це означає, що Bluetooth вимкнений, щоб включити його просто натисніть на нього один раз. Якщо ж іконка Bluetooth виділена кольором і не перекреслена, то це означає, що Bluetooth вже включений і цей крок можна пропустити.

Також ви можете включити модуль Bluetooth через налаштування Android. Для цього відкрийте програму «Налаштування», знайдіть там опцію «Bluetooth» та активуйте її. В останніх версіях Android потрібна вам опція буде знаходитися в розділі «Підключення пристрою».

Не забудьте, що модуль Bluetooth повинен бути включений на обох телефонах, тільки після цього можна передавати файли з телефону на телефон.

Надішліть файл через Bluetooth за допомогою кнопки «Поділитися»

Для того щоб почати передачу файлів з телефону на телефон через Bluetooth вам знадобиться якийсь додаток для роботи з файлами. Це може бути файловий менеджер або програма для перегляду фотографій. Фактично підійде будь-який додаток, яке може працювати з вашим типом файлів і в якому є кнопка «Поділитися».

Запустіть ваш додаток на телефоні, з якого ви хочете передати файли, знайдіть в ньому потрібні файли, виділіть потрібні файли (встановіть позначки) і натисніть на кнопку «Поділитися».

В результаті з’явиться список програм, які можна використовувати для передачі файлів. В даному списку потрібно знайти Bluetooth і натиснути на нього.

Після цього телефон почне пошук Bluetooth пристроїв по близькості, а на екрані з’явиться список знайдених пристроїв. Потрібно дочекатися поки в списку з’явиться телефон, на який потрібно передати файли, і коли він з’явиться потрібно просто на нього натиснути.

Якщо ви передаєте файли по Bluetooth вперше, то на екранах обох телефонів з’явиться пропозиція створити пару пристроїв. Інструкції про те, що потрібно робити з’являться на екрані. Але, звичайно для сполучення пристроїв досить натиснути на кнопку «Підтвердити» на обох пристроях. Після всіх підтверджень почнеться передача файлів з одного телефону на інший.

Можливі проблеми при передачі файлів по Bluetooth

При передачі файлів по Bluetooth з телефону на телефон можуть виникнути складності. У цьому випадку рекомендуємо виконати наступні дії:

 • Перевірте чи включений Bluetooth на обох пристроях.
 • Створіть між пристроями до передачі файлів. Це можна зробити в налаштуваннях Android в розділі «Підключення пристрою. Bluetooth».
 • Дайте дозвіл на виявлення пристрою. На деяких телефонах потрібно не тільки включити Bluetooth, а й дати дозвіл на Ваш пристрій іншими Bluetooth пристроями. Для цього потрібно зайти в налаштування Android, знайти там розділ «Bluetooth» і встановити позначку «Дозволити виявлення».

Щоб імпортувати контакти з допомогою SIM, SD і Bluetooth

Перш ніж розглянути способи перенесення контактів з телефону на телефон за допомогою спеціальних програм і сервісів, слід сказати про найпростіші рішеннях (SIM, SD і Bluetooth).

Как передать данные с одного телефона на другой (Samsung Smart Switch)

Імпорт контактів на SIM-карту або SD:

 • Виберіть «Контакти»;
 • Перейдіть у вкладку «Імпорт / Експорт»;
 • Вкажіть звідки і куди потрібно імпортувати контакти (з пам’яті телефону на SIM-карту або на SD).

Після перенесення контактів з телефонної книги на SIM-карту або SD-карту вийміть картку і встановіть її в новий смартфон. Тепер можете імпортувати контакти з SIM або SD в пам’ять телефону.

Говорячи про те, як перенести контакти з андроїда на Android слід також сказати і про можливість використовувати для цих цілей Bluetooth.

Щоб перенести контакти з Bluetooth виконайте наступні дії:

 • Увімкніть Bluetooth на обох телефонах;
 • На телефоні, з якого потрібно перенести контакти перейдіть в налаштування Bluetooth і знайдіть новий пристрій;
 • Відкрийте телефонну книгу і позначте контакти, які потрібно перенести;
 • Тепер залишається тільки передати вибрані контакти по Bluetooth.

Перенесення контактів за допомогою синхронізації з Google

При першому запуску смартфона, що працює на OS Android нам пропонують створити акаунт Google. Мало хто ігнорує цю рекомендацію, тому як без облікового запису Google недоступні багато функцій, наприклад, не можна користуватися Google play. Мало хто знає, але облікового запису Google корисний не тільки наявністю Play Маркета. Насправді наявність аккаунта має на увазі можливість використання багатьох інших корисних сервісів і функцій. Так, Ви можете синхронізувати Google з вашої телефонною книгою. Даний спосіб не просто дозволяє перенести контакти з Андроїда на Android, але і гарантує збереження інформації в разі втрати номерів (наприклад, при втраті телефону).

Щоб синхронізувати контакти телефону з Google виконайте наступні дії:

 • Увійдіть в налаштування телефону і виберіть розділ «Акаунти» / «Google»;
 • Перейдіть в налаштування синхронізації натиснувши на поштову скриньку;
 • Поставте галочку напроти пункту «Контакти» і чекайте закінчення процесу синхронізації.

Тепер при вході в аккаунт з іншого смартфона в ньому будуть відображатися всі Ваші контакти.

Як перенести контакти з андроїда на Android

Як правило, необхідність у переносі контактів з Android на Android виникає при покупці нового смартфона. Звичайно ж, можна вручну виконати перенесення контактів, але такий варіант дуже трудомісткий і забирає багато часу. Більшість хочуть знати, як перенести контакти з андроїда на Android швидко і легко. Благо, існує досить багато доступних і простих способів перенесення контактів з телефону на телефон.

В рамках цієї статті ми розглянемо найпростіші і надійні способи перенесення номерів з пристрою, що працює на операційній системі Android на інший пристрій з аналогічною OS. Всі способи прості й ефективні. Щоб виключити ймовірність виникнення помилок і втрати важливої ​​інформації необхідно лише дотримуватися інструкції.

Як перенести контакти з андроїда на Android за допомогою програми PC

Якщо жоден з наведених вище способів з якоїсь причини вам не підходить, Ви можете здійснити перенесення контактів з Android на Android за допомогою комп’ютера.

Для імпорту контактів через PC будуть потрібні:

 • Безпосередньо сам смартфон, з якого планується перенести контакти;
 • Комп’ютер або ноутбук;
 • Кабель USB;
 • Програма MOBILedit (скачати програму можна безкоштовно з офіційного сайту http://www.mobiledit.com/).

В першу чергу потрібно завантажити і встановити програму MOBILedit. Як було сказано раніше, програма поширюється безкоштовно і завантажити її можна з офіційного сайту розробників. Відразу після установки програми необхідно скопіювати вміст папки Crack в папку, куди ви встановили MOBILedit, як правило, потрібно пройти за наступним шляхом: C: \ Program Files \ MOBILedit! Enterprise). Після цього можна запускати програму. При першому запуску буде запропоновано завантажити базу драйверів. Виберіть свого виробника і підтвердіть завантаження драйверів.

Перед тим як перенести контакти з андроїда на Android необхідно включити налагодження по USB. Для цього в настройках смартфона знайдіть пункт «Параметри розробника» і навпаки «Налагодження по USB» поставте галочку. Якщо вам не вдалося знайти відповідний пункт, то зайдіть в Настройки, відкрийте вкладку «Інформація про пристрій» і кілька разів натисніть на пункт «Номер збірки». Тепер можна починати процедуру перенесення контактів.

Щоб перенести контакти з допомогою програми MOBILedit виконайте наступні дії:

Как перенести данные со старого iPhone на новый

 • Запустіть програму MOBILedit і виберіть Phone. Cable connection;
 • На телефоні виберіть тип підключення PC Sync або просто синхронізація (назва може відрізнятися в залежності від моделі);
 • У лівій панелі програми виберіть Phonebook і зверху натисніть Export;
 • Вкажіть тип файлу. csv;
 • Виберіть місце для зберігання контактів, задайте ім’я і збережіть;
 • Підключіть до комп’ютера смартфон, на який потрібно перенести номера (старий можна відключати);
 • Натисніть вгорі Import і знайдіть раніше збережений файл контактів csv;
 • Після імпорту файлу з контактами на телефон процедуру перенесення можна вважати закінченою.

Насправді існує багато інших способів, що дозволяють імпортувати контакти з одного смартфона на інший. Перераховувати їх все немає сенсу, потім як розглянутих вище способів буде більш ніж достатньо. Всі вони прості у використанні і ефективні. Вам потрібно вибрати лише один найбільш підходящий для себе варіант і виконати перенесення контактів.

APK Extractor

Перекинути додаток з одного смартфона або планшета на інший можна також за допомогою утиліти «APK Extractor». Даний спосіб практично ідентичний попередньому, тому не викличе складнощів навіть у новачка. Програма прекрасно справляється з перенесенням файлів, і нею можна скористатися, якщо ES Провідник з яких-небудь причин не підходить. При виборі цього варіанту потрібно виконати такі дії:

 • Активувати передачу даних по Bluetooth на обох пристроях;
 • Знайти «APK Extractor» через Google Play і завантажити його на робочий смартфон;
 • Дочекатися завершення інсталяції, після чого запустити програму, натиснувши на відповідну кнопку;
 • Зі списку файлів вибрати підлягає передачі додаток і тапнуть по його назві;
 • У меню, натиснути на пункт «Відправити»;
 • Коли відобразиться перелік можливих способів передачі даних, відзначити Bluetooth;
 • Через 1-2 секунди смартфон відобразить виявлені пристрої, серед яких потрібно вибрати марку другої моделі;
 • На самому ж смартфоні підтвердити прийом APK. Деякі файли можуть мати великий розмір, тому слід враховувати, що копіювання займе багато часу;
 • На наступному етапі знадобиться виконати інсталяцію аналогічно тій, яка проводилася на останні кроки попереднього способу.
READ  Apple ID відновлення пароля за номером телефону

Якщо додатки платні і захищені, цей варіант може виявитися марним. У цьому випадку варто пошукати інші способи передачі.

Як перенести додатки з одного Андроїда на інший

Смартфони давно вже перестали бути засобом зв’язку і перетворилися в сховище особистої інформації. У пам’яті пристрою користувачі зберігають записні книжки з контактами та адресами, замітки і статті, «ключі» для входу в різні сервіси. За допомогою гаджета вони створюють цікаві фотографії, знімають відеоролики, і навіть контролюють вагу. Але рано чи пізно, на зміну старому пристрою приходить нове. більш сучасне із чималим набором функцій і значним обсягом пам’яті.

NFC / Bluetooth

Ще один простий і не менш зручний варіант переміщення додатків між Android-пристроями користується популярністю у користувачів. Для його застосування знадобиться виконати наступні дії одночасно на обох гаджетах:

 • Відкрити «Налаштування»;
 • Перейти в розділ «Мережа» або «Бездротові мережі»;
 • Включити NFC або Bluetooth;
 • Активувати «Android Beam».

Тепер потрібно розташувати пристрої в безпосередній близькості один від одного. На робочому апараті відзначити файли, які потрібно перенести, і запустити процес натисканням кнопки «Передати».

Dr.Fone

Одним з найшвидших і надійних способів переміщення файлів між смартфонами або планшетами є утиліта «Dr.Fone». Сумісна з усіма операційними системами (Windows, Android, iOS, Mobile і т. П.) Програма відмінно справляється з поставленими завданнями, тому активно використовується для передачі призначених для користувача даних, ігри та програми з одного мобільного пристрою на інший. Єдиною умовою успішного виконання процедури є наявність персонального комп’ютера.

Щоб імпортувати додатки, користувачеві доведеться виконати послідовно наступні дії:

 • Перейти на сайт розробника і завантажити «Dr.Fone» на свій комп’ютер;
 • Виконати установку програми, слідуючи докладним вказівкам;
 • Підключити до PC обидва мобільних пристрої за допомогою USB-кабелю;
 • Коли телефони будуть виявлені системою, запустити утиліту;
 • На головному екрані вибрати «Switch», клікнути по значку і розгорнути вкладку;
 • У вікні відобразяться два пристрої. Робочий смартфон буде перебувати в статусі «Source», оскільки є джерелом інформації. Новий телефон з’явиться в статусі «Destination», в його пам’ять програми будуть копіюватися. Для зручності роботи їх можна поміняти місцями, натиснувши на клавішу «Flip», розташовану в центрі;
 • На наступному етапі потрібно вибрати тип файлів, які планується відправити на новий пристрій. Для цього в списку, що знаходиться в центральній частині екрана, знайти рядок з назвою «Apps» і позначити її галочкою;
 • Запустити процес передачі натисканням клавіші «Start Transfer» (вона виділена блакитним кольором).
 • Якщо на приймаючому пристрої є будь-які непотрібні файли, їх можна видалити, встановивши галку навпроти функції «Clear data before copy».

Тепер залишиться тільки дочекатися завершення процесу, від’єднати смартфони від комп’ютера, а потім звірити кількість і розмір переданих та отриманих файлів на обох гаджетах.

Способи перенесення додатків на Android

«Обжити» пристрій і «переселити» на нього як особисту інформацію, так і корисні додатки за короткий термін не так вже й складно. Для перенесення софта з робочого Android-пристрої передбачено кілька простих, але досить ефективних способів:

 • за допомогою підключення до персонального комп’ютера;
 • за допомогою спеціальних додатків, розроблених для Android-пристроїв;
 • шляхом створення резервної копії (бекапа).

Щоб коректно виконати операцію, незалежно від обраного варіанту, необхідно підготувати пристрої до копіювання файлів. Для цього знадобиться:

 • Перевірити рівень і при необхідності зарядити акумулятори на обох пристроях.
 • Активувати на двох смартфонах Wi-Fi-з’єднання, оскільки використання мобільного інтернету з’їдає багато трафіку, за який стягується плата.
 • Перевірити наявність прив’язки старого гаджета до Google-аккаунту. Зробити це можна таким чином: відкрити «Налаштування», перейти в розділ «Google» і знайти свій аккаунт.

При відсутності облікового запису скопіювати інформацію на новий пристрій не вийде. Щоб її додати, потрібно зареєструватися в Play Market, вказавши ПІБ, логін, пароль, адресу електронної пошти в сервісі gmail.com.

Titanium Backup

Якщо Android-пристрої рутіровани, то переміщати програми та інші дані між ними можна за допомогою резервного копіювання в програмі «Titanium Backup». Програма дозволяє створювати / відновлювати резервні копії додатків і переміщати їх між Android-пристроями.

Щоб легко і просто виконати перенесення файлів, знадобиться зробити такі дії:

 • Завантажити утиліту з Google Play і встановити її на обидва телефони. https://play.google.com/store/apps/details?ID=com.keramidas.TitaniumBackuphl=rugl=US;
 • Запустити програму на старому пристрої та викликати меню натисканням однойменної кнопки і вибрати вкладку «Пакет»;
 • Клікнути по вкладці «Створення резервної копії всіх призначених для користувача додатків системні дані» і вибрати програми, які потрібно перекинути на новий смартфон;
 • Тапнуть за пунктом «Запустити пакетну операцію», в результаті якої всі вибрані файли будуть скопійовані у внутрішню пам’ять або SD-карту нового пристрою;
 • Далі перейти до нового телефону і запустити «Titanium Backup» на цьому пристрої;
 • Увійти в меню аналогічним чином, знайти і розгорнути вкладку «Пакетна обробка»;
 • Вибрати опцію «Відновити всі відсутні додатки системні дані»

В результаті передані файли будуть встановлені на новий телефон з Android.

Mi Cloud для телефонів Xiaomi

Цим варіантом можуть скористатися власники смартфони марки Xiaomi. Він дозволяє передавати будь-які обсяги даних між пристроями, що знаходяться на будь-якій відстані. Для використання цього способу, як і в випадку з сервісами Google, необхідна наявність Mi аккаунта і налаштована синхронізація з Mi Cloud.

В цілому процедура перенесення повинна виглядати наступним чином:

 • Перейти на офіційний сайт i.Mi.com, щоб створити новий обліковий запис або залогінитися в уже існуючому акаунті;
 • Встановити програму «Mi Cloud» на обидва смартфона;
 • Прийняти угоду користувача, придумати пароль;

Коли підготовчий етап буде закінчений, слід приступити до переносу додатків. Для цього необхідно:

 • Активувати Wi-Fi з’єднання на обох пристроях;
 • Увійти в «Mi Cloud» на старому смартфоні, вибрати необхідні додатки;
 • Авторизуватися в «хмарному» сервісі на новому девайсі і підтвердити прийом;
 • Запустити процес перенесення і дочекатися завершення процесу.

Щоб переконатися в коректному виконанні процедури, слід перевірити кількість і обсяг отриманих файлів і порівняти їх з вихідними значеннями. До речі, через «хмарний» сервіс можна переносити дані з Xiaomi на будь-яке інше пристрій, підключений до інтернету. Головне, щоб була виконана авторизація в Mi-акаунті, прив’язаному до смартфону, в пам’яті якого зберігаються необхідні файли.

Через ES Провідник

Одним з найбільш популярних рішень для управління файлами на смартфоні або планшеті є файловий менеджер ES Провідник. У його функціонал міститься безліч корисних опцій і інструментів, в тому числі можливість передачі ігор або додатків на інші пристрої.

Для передачі софта знадобиться виконати наступне:

 • Включити на обох пристроях Bluetooth;
 • Запустити файловий менеджер ES Провідник;
 • Торкнутися іконки APPs і розгорнути вкладку;
 • Вибрати програму, яку потрібно перекинути на новий гаджет, помітивши значок галочкою;
 • На нижній панелі вибрати опцію «Відправити»;
 • Коли відкриється наступне вікно «Надіслати за допомогою», із списку вибрати «Bluetooth»;
 • Після цього активується пошук доступних пристроїв. У переліку знайдених вибрати другий гаджет;
 • Перейти до другого пристрою, підтвердити отримання файлу натисканням кнопки «Прийняти» і дочекатися завершення передачі файлу;
 • Далі необхідно відкрити папку, в якій збережено APK файл, і запустити його інсталяцію;
 • Перед початком система може провести сканування файлу, а потім продовжити процес установки.

На цьому процедура передачі встановленої програми буде завершена, і при бажанні можна почати його використання.

BETATECH.COM.UA 2022