Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перекинути додаток з телефону на комп’ютер

Скинути по Wi-Fi

перекинути, додаток, телефон, комп

 • Тепер ви побачите FTP шлях до вашого телефону, а також ім’я користувача та пароль.
 • Ця електронна адреса була з портом можна ввести в браузері, але це не дуже зручно.
 • Зайдіть в провідник або комп’ютер.

КАК ПЕРЕКИНУТЬ ИГРУ С ТЕЛЕФОНА НА ПК

 • І в адресний рядок введіть адресу.
 • Тепер ми бачимо потрібні нам папки.

Як передати файл з телефону на комп’ютер по USB, Bluetooth і Wi-Fi

Всім привіт! У статті ми розглянемо звичайну передачу файлу, фотографії, відео або будь-який інший інформації зі смартфона на комп’ютер або ноутбук. Насправді існує кілька способів перекинути дані: USB, Bluetooth і Wi-Fi. І кожен із способів відрізняється по своєму. Далі ми розглянемо всі способи, як можна передати будь-який файл з телефону на комп’ютер.

Це найпростіший і дієвий спосіб підключення. В першу чергу вам потрібно знайти додатковий кабель USB від вашого смартфона. В сучасних смартфонах даний кабель також підключається до блоку зарядного пристрою, тому ви можете використовувати його.

 • Підключаємо кабель в будь-який вільний USB роз’єм. Іноді передні порти на системному блоці не підключені до материнської плати, тому якщо зв’язок не відбулася, скористайтесь іншим кабелем USB порт. Найкраще використовувати задні входи на системному блоці PC.
 • Відкрийте провідник або «Мій комп’ютер», там де у вас знаходяться всі диски. У розділі «Портативні пристрої» ви повинні побачити ваш телефон. Або ще один віртуальний диск. Заходимо туди і шукаємо потрібні файли. Де саме вони будуть перебувати, вам потрібно буде знайти самому, так як кожен смартфон форматує і влаштовує файлову систему по-своєму.

SHAREit

Це ще одна програма, яка дозволяє перенести будь-які файли зі смартфона на комп. Для початку вам потрібно завантажити і встановити з офіційного сайту програму для комп’ютера, яка буде якимось сервером. Викачуємо додаток для смартфона з «Google Play» або з офіційного сайту.

 • Запускаємо програму на PC або ноут.
 • Запускаємо програму на телефоні.
 • Вибираємо на смартфоні меню і натискаємо «Підключити до PC». Далі вибираємо ваш комп‘ютер. Якщо його там немає, то перевірте, щоб програма на PC була запущена, і ви були підключені до однієї мережі маршрутизатора. Тепер з комп’ютера ви побачите всі файли телефону.

через AirDroid

 • Після запуску програми, переходимо в «Мої пристрої» і вибираємо «AirDroid Web».
 • Ви побачите інструкцію, нам потрібно підключитися по локальній мережі, тому вибираємо варіант з IP і портом.
 • Цей IP і порт вводимо в адресний рядок будь-якого браузера. На телефоні натискаємо «Прийняти», щоб включити підключення.
 • Тепер ви побачите ось таке ось меню, з яким зручно працювати. Для того, щоб завантажити щось просто виділіть файл і перетягніть на робочий стіл або будь-яку іншу папку.

Bluetooth

 • Для початку треба включити сам модуль, так як він найчастіше вимкнений, то треба його активувати. Для цього на клавіатурі є швидкі клавіші. Затискаємо клавішу «Fn», а далі в рядку клавіш «F» шукаємо кнопку зі значком «Bluetooth».
 • Якщо у вас встановлені драйвера і модель функціонує правильно, то потрібно клікнути на іконку Bluetooth правою кнопкою і вибрати «Додавання пристрою Bluetooth». Якщо ви не бачите значок, то натисніть на стрілочку, щоб побачити всі включені додатки.
 • Далі підключаємося до телефону. Якщо вашого смартфона в списку немає. то переконаєтеся, що на ньому включений Bluetooth. Після підключення, аналогічно правою кнопкою миші по тому ж значку і виберіть «Прийняти файли».
 • А на смартфоні вибираємо потрібні фотографії або файли і відправляємо по Bluetooth.

Якщо у вас виникли труднощі включення «Блакитного зуба» на ноутбуці або комп’ютері. то переходимо до цієї інструкції. Там розказано як правильно включити Bluetooth і що робити в разі виникнення проблем і помилок.

Як передати файли по Bluetooth з телефону на комп’ютер

Якщо ви захотіли відправити файли (фото, відео та інші) по Bluetooth зі свого Android телефону на ноутбук або комп‘ютер, зробити це дуже просто, за умови, що Bluetooth адаптер на комп’ютері правильно встановлено і включений.

У цій інструкції покроково описаний процес відправлення файлів по Bluetooth на комп’ютер з Windows 10, але і для Windows 7 і 8.1 процедура буде приблизно та ж сама. Див. Також: Як скинути фото з iPhone на комп’ютер.

Відправка файлів по Bluetooth на ноутбук або комп’ютер

Кроки для відправки файлів по Bluetooth дуже прості: для цього навіть не потрібно об’єднати пристрої, зазвичай все працює і без цього:

 • Переконайтеся, що Bluetooth адаптер включений: в Windows 10 для цього можна натиснути по значку центру повідомлень справа внизу і переконатися, що кнопка з символом Bluetooth синього кольору (може знадобитися натиснути «розгорнути», щоб побачити цю кнопку). Якщо немає. просто натисніть по ній.
 • Якщо не включилося і після цього дії, подивіться, чи немає на вашому ноутбуці клавіші у верхньому ряду із позначкою Bluetooth або Wi-Fi, якщо є, спробуйте натиснути цю клавішу або її в поєднанні з Fn для включення Bluetooth адаптера. Якщо це не допомогло, можуть допомогти інструкції: Чи не працює Bluetooth на ноутбуці, Чи не працює клавіша Fn на ноутбуці.
 • Наступний крок. включити очікування передачі файлів. Це можна зробити, натиснувши по значку Bluetooth в області сповіщень і вибравши пункт «Прийняти файл», або (наприклад, якщо значок не відображається), натиснути клавіші WinR, ввести fsquirt в вікно виконати, натиснути Enter, а потім вибрати пункт «Приймати файли».
 • Тепер візьміть свій Android телефон, відкрийте будь-який файловий менеджер (див. Кращі файлові менеджери для Android), в моєму прикладі я використовую стандартний файловий менеджер «Файли» на Samsung Galaxy. Виберіть потрібні файли (зазвичай це можна зробити довгим утриманням файлу) і натисніть кнопку «Поділитися».
 • Виберіть пункт «Bluetooth».
 • Почекайте деякий час, поки будуть знайдені доступні Bluetooth пристрою. Виберіть серед них пристрій з ім’ям вашого комп’ютера.
 • Розпочнеться передача файлу, процес зазвичай відображається і на телефоні, і на комп’ютері.
 • Вкажіть місце збереження файлу на комп’ютері.
READ  Знайти за номером телефону власника

Готово, передача файлу по Bluetooth завершена і, як згадувалося вище, зазвичай все працює за замовчуванням, за умови, що у вас встановлені оригінальні драйвери і є можливість включити BT адаптер.

Деяка додаткова інформація, яка може виявитися корисною:

 • Якщо значок Bluetooth не відображається в області сповіщень, а в іншому все працює справно, ви можете натиснути клавіші WinR на клавіатурі, ввестінажать Enter, а в наступному вікні натиснути «Відображати значок Bluetooth в області сповіщень. Інший шлях потрапити в цей же вікно (для Windows 10): відкрити Параметри. Пристрої. Bluetooth і інші пристрої. Інші параметри Bluetooth.
 • У Windows 10 є ще один спосіб відкрити вікно надсилання та отримання файлів по Bluetooth: Параметри. Пристрої. Bluetooth і інші пристрої. Відправлення та отримання файлів через Bluetooth в розділі «Супутні параметри».
 • У Windows 10 є вбудований додаток, що дозволяє, в тому числі скопіювати фото з телефону на ноутбук або комп’ютер, про це тут: Додаток Ваш телефон в Windows 10.
 • Для синхронізації фото, відео та інших файлів дуже зручно використовувати хмарні сервіси. Наприклад, якщо у вас на Android ввімкнули синхронізацію фотографій з Google, то ви в будь-який момент можете подивитися їх і з комп‘ютера: просто зайдіть на сайт photos.google.com з вашим обліковим записом Google.
 • Існує безліч засобів, що дозволяють отримувати дані з телефону Android на комп’ютер (і відправляти в зворотному напрямку) по Wi-Fi, зазвичай це зручніше і швидше ніж по Bluetooth. Детальніше можна дізнатися, наприклад, тут: Віддалене управління Android з комп‘ютера.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

А чи є можливість відтворювати музику на Bluetooth колонці з PC. Зокрема є Bluetooth-USB адаптер, ймовірно 2.0, невідомої фірми. Цікавить робота з Win XP і Win10.

Щодо XP не впевнений. На 10 може завестися, а може і ні (адаптер застарий), залежить ще й від профілів звукових, які колонка підтримує. пробувати.

Чи можна в доменній мережі виявити коли передавалися або приймалися файли через Bluetooth?

Не знаю. Але останнім підключення можна подивитися навіть просто у властивостях BT пристрою в диспетчері. відомості. Останнім підключення по Bluetooth.

Добрий день. Не можу передати фотку на комп’ютер через Bluetooth, передача переривається. Хто і що забороняє, не можу зрозуміти. На телефоні Android 9 синхронізацією з гуглом не користуюся.

Що харатерно, з’єднання комп’ютер телефон встановлюється і навіть з комп’ютера на телефон фото відправляється, телефон відправляє. Навіть собі вк відправив по Wi-Fi. А по Bluetooth не надсилає, захищене фото?

Навряд чи. Найчастіше проблеми якісь з роботою Bluetooth з’єднання. А ось що саме. ось так не скажу не бачачи ситуації.

Відправляю 8-хвилинне відео з телефону на ноутбук. Йде передача і отримання файлу. Але на 87% стопориться, всю ніч йшла передача, на ранок прогресу немає. На телефоні стрілочка передачі файлу блимає, на ноут прийом типу йде. І вічний процес

Как перекинуть файлы с Android телефона �� на компьютер �� по кабелю, WIFI или Bluetooth в 2021

У мене немає відповіді про причини. А з порад. використовувати інші способи передачі (кабель, хмарне сховище і т.п.)

В треї при виклику меню блютуза відсутні пункти «Прийняти файл», «Відправити файл». а так само. заблокований пункт «Дозволити пристрою». Драйвери встановлені, пристрої синхронізуються. з цим проблем немає. Але приймати файли не виходить. Така ж проблема з прийомом файлів і через «bluetooth і інших пристрою» Відправляти файли можна, зайшовши в «супутні параметри. Відправлення або отримання файлів через Bluetooth». а приймати на компьтер. не можна.

А драйвери саме оригінальні? З сайту виробника ноутбука, наприклад? Або якось інакше встановлені?

Дмитро. неоригінальні, на жаль. Розповідаю по порядку. З незрозумілих причин злетіли драйвера Bluetooth, тому він не визначався в системі. У диспетчері показало, що відсутні драйвера на нього. На офіційному сайті ASUS (мій ноут) захотів знайти драйвера. але сайт був на технічних роботах. Тому поспішив з установкою і скачав рідкісну гидоту. driverhub, яка підібрала нібито робочі драйвера, в тому числі і Bluetooth. Але драйвера працювали з помилками, і до вищезгаданої в моєму першому коментарі. стали поступово додаватися нові: драйвер той ніяк не хотів віддалятися, пішов тільки тоді, коли видалив driverhub. Але разом з driverhub Windows стала глючити. powershell не працював, не йшли завантаження і т.д., і т.п. Тому довелося зносити Вінду цілком (ніяк не хотіла відновлюватися). Може, це трохи не, але моя розповідь доповнює Ваш пост про те, що треба ставити драйвера з офіційного сайту, а не користуватися всякими сумнівними-програмами посередниками. Але, нічого, дана ситуація дала мені можливість йти далі і вивчати нові можливості різних ОС =)

Передача через кабель

Природно, найпростіший і очевидний спосіб зняття даних на комп’ютер. це підключення USB-кабелю. Іноді він йде в комплекті з телефоном, а іноді немає. Буває навіть, що вам просто дадуть комбо-зарядний пристрій, який складається з дата-кабелю і знімного блоку.

Для цього не потрібно ніяких драйверів. Ви просто підключаєте пристрій, після чого воно має відобразитися в провіднику. А далі вже справа техніки. Просто копіюйте дані з пристрою, як зі звичайного жорсткого диска.

Але, на жаль, здавалося б такий простий спосіб не завжди можна втілити в життя через різні причини:

 • Комп’ютер не бачить ваш телефон
 • Помилка копіювання даних. У мене на моє минуле Samsung так було. Комп’ютер бачив пристрій, але як тільки мова заходила про копіювання, то нічого не відбувалося. Процес як би відбувався, але жодного файлу скопійовано не було. В результаті пристрій відключалася. Я так і не зрозумів, в чому була справа, але точно не в самому кабелі.
 • Зламався порт в телефоні і багато іншого.

Тому про те, як впоратися без кабелю, читайте далі.

Спосіб шостий: Відправити в повідомленні

Це мій найулюбленіший спосіб того, як фотки з телефону перенести на комп’ютер. Звичайно, так можна відправити тільки невелика кількість файлів, але найчастіше саме це і потрібно. У цьому способі ви повинні встановити месенджер і на смартфон, і на комп’ютер. Також стежте за трафіком, щоб не переплатити за мобільний зв’язок при відправці великих файлів.

READ  Скільки разів потрібно заряджати новий телефон

З плюсів цього способу перенести зображення то, що він миттєвий і дуже простий. Ідеально підходить «чайникам», якщо вони вже користуються месенджера. Буквально за одну секунду ви отримуєте фото на комп’ютері, без проблем з проводами, сполученнями пристроїв і сторонніми додатками. Крім того, іноді мобільні оператори пропонують пакети послуг, де весь трафік в месенджер безкоштовний, але це питання вам слід з’ясувати окремо.

Мінус в тому, що майже всі месенджери стискають зображення. Хоч це і не помітно для ока, при необхідності використовувати фото в роботі, таке стиснення може бути видно. Ще один мінус. повідомлення з прикріпленим фото потрібно комусь відправляти. Або попросити друга, що його чат буде «перевалочною базою», або створити чат або групу для себе самого. Специфіка різним у кожній програмі: десь це просто зробити, десь. складніше.

Я сам використовую для таких цілей телеграм. Там є спеціальний окремий канал «Вибране» тільки для вас, а ще можна без проблем створити приватний канал з одним передплатником. для себе самого. Крім того, фото в цьому месенджера можна відправляти як з стисненням, так і в повному розмірі. А ще телеграм. безпечна служба: всі повідомлення і файли шифруються і доступні тільки вам. Думаю, «чайникам» з ним розібратися легше, ніж з іншими програмами. Але ви точно так же можете перенести кілька фото з допомогою WhatsApp, Viber, Messenger, повідомлення Вконтакте і будь-яку іншу службу.

Ось як покроково це зробити, «для чайників»:

 • Відкрийте і на телефоні, і на комп’ютері улюблене додаток для відправки повідомлень.
 • Виберіть або створіть чат, який ви будете використовувати для зберігання і пересилки файлів «самому собі».
 • У додатку на телефоні прикріпіть

  Як передати файли через Wi-Fi?

  Як на мене, спосіб передачі даних через Wi-Fi самий адекватний, якщо раптом виникли проблеми з кабелем. Єдине, вам потрібно буде поставити спеціальний додаток на ваш телефон, а саме ES провідник. Завантажити його безкоштовно ви можете прямо з Play Market.

  Але крім скачування програми вам потрібно виконати ще одну настройку на вашому комп’ютері в Windows. Версія операційної системи не важлива. Я робив все маніпуляції на Windows 10, але для 7 і 8 дані настройки будуть також актуальні. Для цього йдемо в Центр управління мережами і загальним доступом. Це можна зробити двома способами:

  • Натиснути правою кнопкою миші на вашому мережевий з’єднанні в області повідомлень, і вибрати відповідний пункт.
  • Знайти той же самий пункт в панелі управління.

  Тепер, вікні, вибираємо «Змінити додаткові параметри спільного доступу”.

  І ось далі найважливіше. Вибираємо пункт всюди, де тільки можна, виставляємо дозвіл на мережеві виявлення і загальний доступ, а також в самому низу ставимо «Відключити загальний доступ з парольного захистом». Усе.

  Тепер, коли ви його встановили, зайдіть в додаток, увійдіть в меню (стандартні три смужки в лівому верхньому куті), потім виберіть пункт «Мережа» і «Віддалений доступ».

  Після цього у вас з’явиться статус вашої бездротової мережі і кнопка «Включити», на яку ви, власне, і повинні будете натиснути. Після цього на екранчику вашого мобільного телефону з’явиться IP-адресу, яку ви повинні будете ввести на комп’ютері, причому в точності, як тут написано, починаючи з ftp.

  Звичайно можна використовувати для з’єднання спеціальний FTP-клієнт типу Filezilla, але насправді можна обійтися і без нього. Просто увійдіть в провідник і введіть повністю цю адресу, звичайно ж супроводжуючи все це натисканням клавіші Enter.

  І ось тепер в провіднику відкриється вікно з папками вашого телефону. Ви просто шукайте потрібні файли і копіюйте їх стандартним чином. Як правило, всі фотографії зберігаються в папці DCIM. Тому передати файли з телефону на комп‘ютер для вас не складе труднощів.

  Спосіб перший: використовувати Microsoft Фотографії

  Якщо Ви хочете, щоб програмне забезпечення виконувало більшу частину роботи за Вас, Microsoft Фотографії, ймовірно, є найпростішим способом отримання зображень з телефону на комп’ютер. Фотографії, ймовірно, вже встановлені на Вашому комп’ютері і дуже прості у використанні. А якщо додатки немає на Вашому PC, Ви можете отримати його безкоштовно в Магазині Microsoft (який знаходиться на Вашому комп’ютері, не плутати з іншим Магазином Microsoft).

  Коли телефон підключений до комп’ютера і знаходиться в правильному режимі (як зазначено вище), натисніть кнопку «Імпорт» у правому верхньому куті додатка.

  В меню оберіть опцію «З USB-пристрою».

  Додаток «Фотографії» знайде пристрої USB, а потім завантажить список. Виберіть свій телефон, якщо до PC підключено кілька пристроїв.

  Пошук фотографій може зайняти трохи часу, так що доведеться трохи почекати.

  Коли завантажиться список фотографій, перегляньте всі фотографії, які Ви хочете імпортувати. Якщо хочете імпортувати всі фотографії, просто скористайтеся посиланням «Вибрати все» вгорі. Ви також можете натиснути посилання «Вибрати нові», щоб вибрати тільки ті зображення, які є новими з моменту останнього сеансу імпорту (тобто ті, які «Фотографії» не передали раніше). Очевидно, що якщо Ви ніколи не використовували цю функцію раніше, всі Ваші фотографії будуть новими, і ці два варіанти зроблять те ж саме.

  За замовчуванням «Фотографії» створює нову папку з ім’ям відповідно до року і місяцем, коли були зроблені знімки, і поміщає цю нову папку в папку «Pictures» на Вашому PC. Так що, якщо Ви вперше використовуєте фотографії для імпорту зображень, будьте готові до створення кількох нових папок. Це не ідеальна організація, але краще, ніж всі в одну папку.

  Однак Ви можете змінити цю організацію. Просто натисніть на посилання «Параметри імпорту» внизу.

  Звідси Ви можете вибрати нову папку, якщо хочете, а також інший варіант сортування. Для більш детальної організації Ви можете вибрати дату (в результаті чого буде створено багато різних папок) або упорядкувати їх за роками, щоб мінімізувати кількість нових папок.

  Вибравши зображення і параметри імпорту, натисніть кнопку «Імпортувати вибрані» внизу. Фотографії імпортуються на Ваш комп’ютер.

  Спосіб п’ятий: Надіслати на пошту

  Це досить простий і швидкий спосіб, як перенести зображення на інші свої девайси. Коли ви вмієте користуватися електронною поштою і відправляти в листах файли, метод стає дуже доступним, тому що вам не потрібно проробляти ніяких нових дій. Тут ви перестаєте бути «чайниками».

  При відправленні пошти адреса відправника та одержувача може збігатися. Тому ви можете відправити файли самому собі. Деякі поштові служби навіть вбудували кнопку «Відправити самому собі». Лист з вкладеннями з’явиться і в «Відправлених», і в «Отриманих». Файли залишиться просто завантажити на комп’ютер.

  Покроково описувати порядок дій «для чайників» тут я не буду: він залежить від електронної пошти і додатків, якими ви користуєтеся, і нічим не відрізняється від звичайного надсилання листа. Згадаю тільки про обмеження цього способу:

  • Поштові сервіси обмежують розмір листів: перенести великий обсяг даних не вийде. Краще відправляти так кілька фотографій, коли інші методи недоступні.
  • Найчастіше ваші файли через час (від тижня до декількох місяців) будуть видалені з сервера. Зберігати їх там і розраховувати на їх збереження не варто: це важлива деталь «для чайників». Потрібно відразу все перенести на комп’ютер.
  • Для завантаження файлів телефон витрачає трафік: зверніть на це увагу, якщо ви платите за мегабайти мобільного інтернету.

  Спосіб другий: Карта пам’яті або флешка

  Перенесення фото за допомогою звичайної флешки спрацює не завжди. У вас повинен бути OTG-перехідник, а сам телефон повинен підтримувати передачу файлів на зовнішній носій. Цей варіант точно не «для чайників».

  Інша справа. карта пам’яті. Цей спосіб може бути навіть зручніше, ніж попередній, тому що збої під час передачі фото виключені, а провід не потрібен. Хоча тут вам буде потрібно картрідер з перехідником або спеціальний роз’єм для читання карт на комп’ютері. І ще один важливий факт: в вашому телефоні повинна бути видобувають карта пам’яті.

  Тепер знову, крок за кроком для чайників: як перенести фотографії з телефону на комп‘ютер за допомогою карти пам’яті.

  • Потрібно вийняти карту пам’яті зі смартфона. Ви повинні знати, як це зробити для вашої моделі: з-під кришки девайса або з бічного слота.
  • Вставте карту пам’яті в картрідер, або картрідер-флешку.
  • Підключіть картрідер в спеціальний порт комп’ютера або картрідер-флешку в звичайний USB-порт.
  • В обох випадках PC розпізнає карту пам’яті як новий диск. Відкрийте його і знайдіть папку «DCIM». точно так само, як крок за кроком було описано в попередньому (дротовому) способі підключення. Тепер потрібно перенести або скопіювати файли на комп’ютер. з цим впораються і «чайники».
  • Потім вийміть картрідер з PC, карту пам’яті з картридера і назад вставте її в телефон.

  Раз це стаття «для чайників», то пам’ятайте. щоб уникнути втрати даних і збоїв карти пам’яті, виймайте її «безпечно». Покроково це потрібно зробити так:

  • Натисніть на нього і почекайте появи списку пристроїв. Натисніть на те, що хочете отримати.
  • Дочекайтеся написи «Обладнання може бути вилучено» і тоді спокійно виймайте карту пам’яті.
  • Якщо ви побачите повідомлення, що «Обладнання використовується», то закрийте всі програми і повторіть знову. Якщо це не допоможе, а ви все-таки вирішили витягти карту пам’яті безпечно, то вимкніть комп’ютер і спокійно виймайте її з порту.

  Як перекинути фото з Huawei і Honor на комп’ютер: покрокове керівництво

  Як з Хонор і Huawei скинути фото на комп’ютер? Існує кілька варіантів транспортувати файли. І ці навички потрібні практично кожному сучасному користувачеві просунутих гаджетів. Резервне копіювання, звичайне зберігання, відсутність місця на телефоні. це далеко не всі обставини, що вимагають навику передати фото, відео, музику або APK на PC.

  Як з телефону Honor скинути фотографії на комп’ютер через HiSuite

  Цей спосіб передбачає використання сторонніх програм. Використовуючи HiSuite, доведеться встановити однойменну утиліту, яка дозволить скопіювати файли внутрішнього і зовнішнього накопичувачів смартфона, і розмістити їх на комп’ютері або ноутбуці. Унікальність утиліти в тому, що дані з мобільного і стаціонарного пристрою можна синхронізувати в режимі реального часу.

  Працює як на ОС Android, так і на операційній системі Windows. Коли ви встановлюєте додаток, то отримаєте доступ до такої інформації:

  • контакти телефонної книги;
  • календар, нагадування, важливі дати, зустрічі;
  • файли в провіднику;
  • можливість створювати нові резервні копії і переглядати діючі.

  Завантажити HiSuite можливо, як на офіційному сайті компанії-розробника, так і на веб-ресурсі Google Play. Там вони представлені в повному функціональному збір та без вірусів. Якщо будете завантажувати зламані варіанти додатки, ризикуєте втратити свої дані і отримати вірус.

  Як завантажити фото з телефону Honor / Huawei на комп’ютер через шнур

  Для початку розглянемо, як перекинути фото з Huawei на комп’ютер класичним чином. Для цього нам знадобитися стандартний кабель USB. З’єднуємо мобільний гаджет і стаціонарний комп’ютер або ноутбук. Дочекайтеся, поки на екрані смартфона виводиться відповідне сповіщення. Далі потрібно вибрати режим, при якому відбувається взаємодія між пристроями. У нашому випадку це передача файлів. Коли ми вибираємо потрібний пункт, PC також сигналізує про те, що було знайдено новий носій.

  • відкриваємо «Мій комп’ютер»;
  • там знаходимо папку телефону;
  • відкриваємо її;
  • вибираємо компоненти, які потрібно дублювати на комп‘ютер;
  • перетягуємо їх або вибираємо, і правою кнопкою миші натискаємо на «Копіювати»;
  • вставляємо в потрібне сховище;
  • якщо файли великого розміру, потрібно дочекатися поки завершиться процес перенесення.

  Зазвичай операція займає 1-2 хвилини. Після завершення закрийте всі вікна і безпечно витягніть телефон.

  Важливо акцентувати увагу на тому, що вилучати кабель під час перекидання не варто. Так ви ризикуєте втратити інформацію або перенести її на комп’ютер пошкодженої. Такий варіант вважається найбільш оперативним.

  Перенесення фото через Huawei Share по Wi-FI

  Станом на 2021 рік у цифровому світі є ще один спосіб як перенести фото з Honor на комп’ютер. через додаток SHAREit. Воно підтримується практично на всіх моделях телефонів. Щоб перенести файли:

  • скачайте і встановіть потрібний софт;
  • скопіюйте файли на карту пам’яті;
  • вставте SD-носій в кард-рідер;
  • активуйте на PC або ноутбуці Wi-Fi, Bluetooth, NFC;
  • погодьтеся з підключенням на обох пристроях;
  • пройдіть авторизацію.

  Софт зручний тим, що розібратися в ньому зможуть навіть новачки. Він працює безкоштовно. При завантаженні також керуйтеся тим, що тільки офіційні джерела допоможуть не підхопити вірусні компоненти. Якщо на якихось сайтах будуть пропонувати завантажити програму за гроші, не ведіться. Це можуть бути шахраї, адже додаток офіційно безкоштовне і є у відкритому доступі.

  Під час передачі файлів через додаток переконайтеся, що до інтернету є стабільне підключення. Якщо зв’язок переривається, то файли можуть передаватися в повному обсязі, довго і з ушкодженнями.

BETATECH.COM.UA 2022