Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як перекинути фільм з комп’ютера на iPad

Завантаження фільму на iPad з PC

Перше, що слід сказати: використовувати iPad як флешку не вийде, для перенесення фільмів доведеться використовувати спеціальні програми або хмарні сховища. Через Провідник Windows також не вийде скинути відео на планшет.

Перед початком самої завантаження фільму або серіалу на iPad необхідно завантажити його на свій комп‘ютер. Зверніть увагу, що гаджети від Apple підтримують обмежену кількість форматів, про які ми розповідаємо в наступній статті.

Однак якщо користувач буде використовувати варіанти без використання iTunes, то формати відеороликів можуть бути практично будь-якими. Все залежить від самого додатка або сховища, де буде проглядатися запис.

iTunes і стандартний програвач

Перший спосіб перенести кіно з PC на iPad. скористатися програмою iTunes. Однак в даному випадку доведеться шукати відеозаписи певного формату: MP4 і M4V. Як правило, такі файли важать менше і не захаращують пам’ять планшета, але і якість їх трохи гірше, ніж у тих же AVI або MKV.

 • Відкрийте iTunes на PC і підключіть пристрій по USB-кабелю.
 • Натисніть на значок пристрою на верхній панелі.

Для початку роботи з фільмами нам потрібно налаштувати певну функцію. Зайдіть в розділ «Огляд», перегорніть список вниз і поставте галочку навпроти «Обробляти відео вручну». Клацніть “Застосувати».

Чекайте завершення копіювання. Скачаний фільм можна буде знайти в додатку «Відео» на iPad.

Завантаження фільмів на iPad з PC

Багато користувачів використовують планшет не тільки для серфінгу в браузері і прослуховування музики, а й для перегляду кіно і серіалів на досить великому екрані з якісним зображенням. Тому виникає питання: як скинути потрібне відео на iPad без проблем?

iTunes і сторонній програвач

Два попередні способи дозволяють програвати фільми і серіали в стандартному програвачі iPad. Однак можна використовувати і сторонні. Їх перевага полягає в тому, що вони підтримують велику кількість форматів, в тому числі AVI і MKV, які мають кращий дозвіл і якість в порівнянні з адаптованими під планшети і мобільні телефони MP4 і M4V. Однак і важити вони будуть більше, майте це на увазі. Додавання файлів в додаток відбувається також через програму iTunes.

Как загрузить фильм на ipad (айпад) с обычного компьютера

Для початку нам необхідно встановити сторонній програвач на iPad, ми скористаємося додатком PlayerXtreme Media Player. Після його інсталяції переходимо до роботи з програмою iTunes.

 • Підключіть планшет до комп’ютера і відкрийте iTunes.
 • Натисніть на значок пристрою на верхній панелі.

Переходимо в розділ «Загальні файли». Перед нами відкривається список програм, які підтримують додавання нових файлів. Шукаємо PlayerXtreme і клікаєм по ньому.

У спеціальне віконце під назвою «Документи PlayerXtreme» перенесіть відео.

Дочекайтеся закінчення копіювання файлу на планшет. Відкрийте програму на iPad і знайдіть в розділі «Бібліотека» завантажене кіно.

Варто зазначити, що додаток PlayerXtreme дозволяє не тільки перекидати фільми з PC на iPad, але і використовувати для цього Wi-Fi або відеохостинг (YouTube, Vimeo).

хмарне сховище

Якщо пам’яті на планшеті недостатньо для скачування фільму або серіалу, можна скористатися хмарним сховищем, наприклад, Dropbox. З його допомогою можна переглядати відео без скачування їх на iPad. Для цього необхідно лише встановити відповідну програму.

 • Скористаємося сайтом Dropbox для перенесення відео з комп’ютера в хмарне сховище. При першому вході зареєструйтесь або введіть логін і пароль.
 • У правому меню натисніть «Завантажити файли» і у вікні, виберіть потрібне відео.

Вкажіть, в яку папку сховища буде збережений файл і натисніть «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження.

Перейдіть в додаток Dropbox на iPad, і на головній сторінці зліва побачите тільки що завантажене відео.

Apple Connection Kit

Мало хто знає, що перекидати файли, в тому числі і відео, можна через спеціальний аксесуар. Apple Connection Kit. Спочатку він призначався для того, щоб фотографії з карти пам’яті на iPad, однак згодом були знайдені обхідні шляхи, за допомогою яких можна завантажувати не тільки фото, але і відео. Для завантаження даних на SD також буде використовуватися комп’ютер.

READ  iPad заблокований пише підключіться iTunes як розблокувати

Формат відео повинен бути стандартним для пристроїв Apple. MP4 або M4V. Можна завантажити готові відео з таким розширенням або скористатися конвертерами. Посилання на наші статті з підбіркою програм і онлайн-сервісів для перетворення ви знайдете на початку статті.

 • Створіть на карті пам’яті папку під назвою «DCIM». У деяких випадках вона вже може бути. У цьому випадку використовуйте її для подальших дій.
 • Файл з кіно перейменовуємо на «» PICT0001 “» і перекидаємо його на SD.
 • Вставляємо карту пам’яті в перехідник і підключаємо його до iPad. Далі імпортуйте ролик в додаток «Фото».

У даній статті ми розібрали найпопулярніші способи завантаження відео на iPad через комп’ютер. Користувач може також використовувати перехідник для карт пам’яті.

Крім цієї статті, на сайті ще 12226 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Як закачати фільм з комп‘ютера на iPad

iPad, як і будь-який інший планшет, можна використовувати для перегляду фільмів. Але, у користувачів, які раніше не мали досвіду роботи з технікою Apple, часто виникають складнощі із закачуванням фільмів з комп’ютера. Якщо ви також зіткнулися з подібними труднощами, то пропонуємо вам відразу два способи, як можна закачати фільм з комп’ютера на iPad.

Спосіб Закачка фільму в сторонній програвач відео.

Для початку розглянемо більш простий спосіб закачати фільм з комп’ютера на iPad. Він полягає у використанні стороннього відеоплеєра на iPad і програми iTunes на комп’ютері. Перевагою даного способу є, то що вам не потрібно буде конвертувати фільми перед їх переглядом на iPad, а недоліком, то що закачані фільми потрібно буде дивитися через програвач відео, розроблений третьою, використовувати стандартний додаток «Відео» не вийде.

Отже, для початку вам потрібно встановити на iPad відеоплеєр від якогось стороннього розробника. Підійде практично будь-який програвач, головне, щоб він підтримував велику кількість різних відео-форматів, інакше ви можете зіткнутися з тим, що після завантаження фільму на iPad він просто не відкриється.

Після того, як ви встановили відеоплеєр потрібно підключити iPad до комп’ютера і запустити на комп’ютері програму iTunes. В iTunes потрібно натиснути на іконку iPad, яка повинна з’явитися в лівому верхньому кутку вікна.

Как закинуть Фильмы Музыку на iPhone\iPad с ноутбука или компьютера.

Таким чином ви потрапите в налаштування iPad. Тут потрібно перейти в розділ «Програми», посилання на який можна буде знайти в лівому бічному меню, відразу під зображенням вашого iPhone.

У розділі «Програми» буде багато різної інформації, перегорніть її в самий кінець, до блоку «Загальні файли». Даний блок складається з двох частин. У лівій частині списку додатків, а в правій файли, які належать до заданої додатком. Для того щоб закачати фільм з комп’ютера на iPad вам потрібно виділити відеоплеєр, який ви встановили (в нашому випадку це VLC), і вибрати фільм за допомогою кнопки «Додати файл».

Відразу після вибору фільму, почнеться його закачування на iPad. Стежити за процесом закачування можна по індикатору, який з’явиться у верхній частині вікна iTunes. Після того як закачування завершиться, фільм з’явиться в обраному вами програвачі відео (VLC) на iPad.

Потрібно додати, що даний спосіб закачування файлів універсальний. З його допомогою можна закачувати на iPad не тільки відео, але файли інших типів, наприклад, книги. Встановлюєте на iPad додаток для читання книг, завантажуєте в нього книги описаним вище способом і читаєте.

Спосіб Закачка фільму в стандартний програвач відео.

Другий спосіб закачування фільмів трохи складніше і забирає більше часу. Він полягає у використанні стандартного додатка «Відео» на iPad, програми для конвертації відео і програми iTunes для закачування фільмів з комп’ютера.

Отже, для того щоб скинути фільм на iPad даними способом, фільм потрібно попередньо конвертувати в формат MP4, який підтримується програмою iTunes і додатком «Відео». Для конвертації ви можете використовувати будь-яку зручну вам програму. Ми ж продемонструємо як це робиться на прикладі безкоштовної програми iWisoft Free Video Converter.

Для початку запускаємо iWisoft Free Video Converter на комп’ютері і додаємо в нього фільм, який потрібно закачати на iPad. Фільм можна додати за допомогою кнопки «Add» або за допомогою звичайного перетягування файлу.

READ  Як через USB підключити інтернет до комп'ютера

Далі потрібно вибрати формат, в який потрібно конвертувати фільм. Для цього відкриваємо меню, що випадає «Profile» і вибираємо формат MP4 (він знаходиться в розділі iPhone).

Після того як формат обраний, вибираємо папку для MP4 файлу і запускаємо конвертацію за допомогою кнопки «START».

Після конвертації фільму в формат MP4 запускаємо програму iTunes, відкриваємо меню «Файл. Додати файл в медіатеку» і вибираємо фільм в форматі MP4

Далі обраний фільм повинен з’явитися в програмі iTunes в розділі «Фільми. Домашнє відео».

Тепер фільм можна закачати на iPad. Для цього підключаємо iPad до комп’ютера і натискаємо по його іконці в лівому верхньому кутку iTunes.

Включаємо там синхронізацію фільмів і відзначаємо фільм, який потрібно закачати на iPad.

Далі натискаємо на кнопку «Синхронізувати» в нижній частині вікна. Після завершення синхронізації можна відкривати додаток «Відео» на iPad і дивитися фільм.

Копіювання відео з комп’ютера на iPhone і iPad в iTunes

Apple передбачила лише один варіант копіювання файлів медіа, в тому числі відео з комп’ютера Windows або MacOS на телефони iPhone і планшети iPad. використання iTunes (далі я припускаю, що iTunes вже встановлений на вашому комп’ютері).

Основне обмеження методу. підтримка лише форматов.mov.m4v і.mp4. Причому для останнього випадку формат не завжди підтримується (залежить від використовуваних кодеків, найбільш популярний. H.264, підтримується).

Для копіювання відео за допомогою iTunes досить виконати наступні прості дії:

 • Підключіть пристрій, якщо iTunes не запуститься автоматично, запустіть програму.
 • Виберіть ваш iPhone або iPad в списку пристроїв.
 • У розділі «На моєму пристрої» виберіть «Фільми» і просто перетягніть потрібні файли відео з папки на комп’ютері в список фільмів на пристрої (можна також вибрати в меню «Файл». «Додати файл в медіатеку».
 • У разі, якщо формат не підтримується, ви побачите повідомлення «Деякі з цих файлів не були скопійовані, так як вони не можуть відтворюватися на цьому iPad (iPhone).
 • Після додавання файлів в список натисніть кнопку «Синхронізувати» внизу. Після завершення синхронізації можна відключити пристрій.

По завершенні копіювання відео на пристрій, ви зможете подивитися їх в додатку «Відео» на ньому.

Використання VLC для копіювання фільмів на iPad і iPhone по кабелю і Wi-Fi

Основна перевага цього та інших такого роду додатків. безпроблемне відтворення майже всіх популярних форматів відео, включаючи mkv, mp4 з кодеками, відмінними від H.264 і інші.

Після установки програми є два способи копіювати файли відео на пристрій: за допомогою iTunes (але вже без обмежень за форматами) або по Wi-Fi в локальній мережі (тобто і комп’ютер і телефон або планшет повинні бути підключені до одного роутеру для передачі ).

Копіювання відео в VLC за допомогою iTunes

 • Підключіть iPad чи iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes.
 • Виберіть ваш пристрій в списку, а потім в розділі «Налаштування» виберіть «Програми».
 • Прокрутіть сторінку з програмами вниз і виберіть VLC.
 • Перетягніть файли відео в «Документи VLC» або натисніть «Додати файли», оберіть потрібні файли і дочекайтеся завершення їх копіювання на пристрій.

Після закінчення копіювання, ви зможете переглянути завантажені фільми або інші відео в плеєрі VLC на вашому телефоні або планшеті.

Як перенести відео на iPhone і iPad з комп’ютера

Одна з можливих завдань власника iPhone або iPad. перенесення на нього відео, завантаженого на комп‘ютері або ноутбуці для подальшого перегляду в дорозі, чекаючи або десь ще. На жаль, зробити це просто скопіювавши відео-файли «як на флешку» у випадку з iOS не вийде. Проте, способів скопіювати фільм предостатньо.

У цій інструкції для початківців. про два способи передачі файлів відео з комп‘ютера Windows на iPhone і iPad з комп’ютера: офіційному (і його обмеження) і улюбленому мною способі без iTunes (в тому числі по Wi-Fi), а також коротко про інших можливих варіантах. Примітка: ті ж способи можна використовувати і на комп’ютерах з MacOS (але для них іноді буває зручніше використання Airdrop).

Передача відео на iPhone або iPad з Wi-Fi в VLC

Примітка: для того, щоб спосіб працював, потрібно, щоб і комп’ютер і iOS пристрій були підключені до однієї мережі.

 • Відкрийте програму VLC, відкрийте меню і включіть «Доступ через WI-FI».
 • Поруч з перемикачем з’явиться адреса, який слід ввести в будь-якому браузері на комп’ютері.
 • Відкривши цю адресу, ви побачите сторінку, на яку можна просто перетягнути файли, або натиснути на кнопку «Плюс» і вказати потрібні файли відео.
 • Дочекайтеся закінчення завантаження (в деяких браузерах рядок прогресу і відсотки не відображаються, але завантаження відбувається).
READ  Як очистити кеш на iPad 2

Після завершення, відео можна буде переглянути в VLC на пристрої.

Примітка: зауважив, що іноді після завантаження VLC не відображує завантажені файли відео в списку відтворення (хоча займають місце на пристрої). Дослідним шляхом визначив, що це трапляється при довгих назвах файлів російською мовою зі знаками пунктуації. чітких закономірностей не виявив, але перейменування файлу в щось «простіше» допомагає вирішити проблему.

Як скинути відео на iPad з комп’ютера

Завдяки великому розміру екрану iPad дуже зручно використовувати для перегляду фільмів і інших відео роликів. Однак процес перенесення відео файлів на цей планшет часто викликає у користувачів труднощі. Якщо ви також потрапили в схожу ситуацію, то цей матеріал повинен вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся відразу два способи, як скинути відео на iPad з комп’ютера.

Як скинути відео будь-якого формату на iPad

В першу чергу розглянемо найпростіший спосіб скинути відео ролик або фільм з комп’ютера на iPad. Даний спосіб полягає в установці на iPad стороннього відео програвача і завантаженні в нього відео файлів за допомогою медіа комбайна iTunes. Перевагою даного способу є, то, що відео можна скидати в будь-якому форматі, ніякої попередньо конвертації відео не потрібно.

Установка відео програвача на iPad.

Підключаємо iPad до комп’ютера і заходимо в iTunes.

Після того, як відео плеєр встановлений, можна підключати iPad до комп’ютера з якого ви хочете скинути відео. Для підключення можна використовувати звичайний USB кабель, який також використовується і для зарядки планшета. Якщо iTunes налаштований для синхронізації через Wi-Fi, то можна обійтися і без кабелю. В цьому випадку потрібно щоб iPad і комп‘ютер були підключені до однієї локальної мережі.

Після підключення iPad до комп’ютера запускаємо програму iTunes і натискаємо на іконку iPad в лівому верхньому кутку програми.

Переходимо в розділ «Програми» і скидаємо відео.

Далі потрібно перейти в розділ «Програми», посилання на який буде розташована в лівому бічному меню програми iTunes.

Після цього потрібно перегорнути розділ «Програми» в кінець вікна. Там ви знайдете блок налаштувань «Загальні файли», за допомогою якого можна буде скинути відео з комп’ютера на iPad. Для цього потрібно виділити мишкою медіа плеєр і скинути в нього відео файли за допомогою кнопки «Додати файл».

Відразу після вибору відеофайлу, програма iTunes почне скидати його на ваш iPad. Після завершення цього процесу ви зможете знайти це відео в обраному вами відео плеєрі.

Як скинути відео з комп’ютера на iPad через iTunes

Даний спосіб скидання відео з комп’ютера на iPad є трохи більш складним, оскільки вимагає попереднього кодування відео з метою зміни його формату. Для кодування відео ми буде використовувати безкоштовну програму iWisoft Free Video Converter. Але, це не принципово, ви можете використовувати для цього і іншу програму.

Кодуємо відео в формат MP4.

Запускаємо програму iWisoft Free Video Converter і додаємо в неї потрібний нам відео файл. Це можна зробити за допомогою кнопки «ADD» або за допомогою звичайного перетягування мишкою.

Після того як відео додано, відкриваємо меню, що випадає «Profile», яке знаходиться в нижній частині вікна.

Після цього вказуємо папку, в яку потрібно зберегти відео в форматі MP4 і натискаємо на кнопку «Старт».

Додаємо відео в форматі MP4 в медіатеку iTunes.

Після того як ви отримали відео файл у форматі MP4, його потрібно додати в медіатеку iTunes. Для цього запускаємо iTunes і додаємо відео файл за допомогою меню «Файл. Додати файл в медіатеку».

Після додавання відео файлу, він повинен з’явитися в медіатеці iTunes в розділі «Фільми. Домашнє відео».

Скидаємо відео з комп’ютера на iPad.

Після додавання відео в медіатеку iTunes, потрібно підключити iPad до комп’ютера і клікнути по іконці iPad в програмі iTunes.

І включити там синхронізацію фільмів. Також не забудьте зазначити відео файл, який ви додали в медіатеку iTunes.

Тепер можна скидати відео файл з комп’ютера на iPad. Для цього натискаємо на кнопку «Синхронізувати» і чекаємо поки iTunes закінчить синхронізацію. Після цього відео можна буде відкрити в додатку «Відео» на вашому iPad.

BETATECH.COM.UA 2022