Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перекинути фотки з iPhone на iPhone

Table of Contents

Як перенести фото з iPhone на iPhone

перекинути, фотки, iphone

Компанія Apple робить все щоб її шанувальники постійно купували нові айфони. Всі таку «розкіш» дозволити собі звичайно не можуть і довгі користуються одним, наприклад, старим iPhone 4, iPhone 5 iPhone 5s, iPhone 6 або iPhone 7.

Проте «фанати Apple», змінюють їх з кожною появою нового і звичайно більшість хоче перекинути свої дані, зокрема фото, з iPhone на iPhone.

Це не складно, хіба що визначиться з вибором, так як способів багато: через iCloud, по Bluetooth, за допомогою iTunes, по WI-FI, через aidrop, через iCloud, а також без використання комп’ютера, без інтернету і без iCloud.

Ось ці способи, я надам тут, а яким скористатися вирішите самі. Нижче буде покрокова інструкція, для «трудомістких варіантів», так що проблем як перенести фото бути не повинно.

Перекинути тільки фото з iPhone на iPhone через Bluetooth

iPhone, незважаючи на те що має Bluetooth з’єднання, не має можливості використовувати його для передачі файлів за замовчуванням, але в App Store є програми, що дозволяють безпосередньо завантажувати файли між двома пристроями iOS.

Одне з них Bluetooth Photo Share, яке працює тільки між iPhone або iPod Touch. Bluetooth Photo Share легко передає зображення між вищевказаними пристроями.

Це дійсно здорово. вам потрібно тільки знайти другий телефон, вибрати фотографію і просто відправити її. Коли отримаєте файл, то можете вказати альбом для його збереження.

Додатки для iPhone здатні переміщати фото з одного на інший без iCloud і без комп’ютера

Спільне використання файлів не є сильною стороною iOS, і користувачі Android мають можливість продемонструвати перевагу і зручність андроїдів в цьому напрямку.

Насправді в App Store є дійсно цікаві програми, доступні саме для цієї мети.

Всі пристрої iOS оснащені підтримкою Bluetooth, і є кілька додатків, які дозволяють використовувати Bluetooth для обміну фотографіями, контактами, музикою та іншими файлами між двома пристроями iOS, без джейлбрейка, без інтернету і без комп’ютера.

Покрокова інструкція як перекинути фото з iPhone на iPhone через iCloud

Все що вам потрібно зробити, щоб перенести фото на новий iPhone через iCloud, це завантажити в нього зі старого, а потім витягнути на новий.

Це робиться без комп’ютера, але не без інтернету. Також вам повинні бути відомі Apple ID і пароль, що вести їх на новому телефоні.

Тоді зможете легко передавати фото через iCloud з iPhone 5 на iPhone 6, з iPhone 5 на iPhone 7, з iPhone 4 на iPhone 5s і так далі.

Перший крок. йдемо в «Налаштування». Вибираємо «iCloud». Натискаємо «Резервні копії».

В низу вікна побачите час створення останньої копії (якщо у вас включена ця функція). Якщо не побачите, то потрібно створити.

Для цього, натисніть «Створити копію». Розпочнеться копіювання в iCloud і незабаром його побачите.

Тепер поверніться знову в iCloud, перейдіть в фото і активуйте «вивантажити в Фотопоток»

На цьому зі старим телефоном. все. Переходимо до переміщення фото на інший iPhone. У ньому підключіться до інтернету, введіть свій Apple ID і пароль і в iCloud також активуйте Фотопоток.

READ  Чи не працює слуховий динамік iPhone 6

Через деякий час в ньому з’являться фото зі старого iPhone і так буде на всіх ваших смартфонах в який ви ввійдете з одним і тим же Apple ID.

Додаток для передачі фото з iPhone через Bluetooth. iShareFiles

Майже у всіх безкоштовних додатках впроваджена дратує реклама, але iShareFiles вона відсутня.

У вас навіть відпаде необхідність в облікового запису або виконувати будь-які кроки по налаштуванню.

Просто запустіть додатки на обох пристроях і натисніть велику кнопку Bluetooth, розташовану посередині екрану.

iShareFiles почне шукати інші пристрої, в яких запущено додаток iShareFiles і як тільки буде знайдено будь-яке таке пристрій, то ви зможете почати спільне використання.

IIShareFiles дозволяє своїм користувачам передавати фотографії та контакти. Файли, надіслані іншими користувачами iShareFiles, ви можете попередньо переглянути, перш ніж зберегти.

Кнопка зберегти знаходиться у верхньому правому кутку, і поки ви не натиснете її, фотографія залишиться тільки в додатку і не перейде в бібліотеку фотографій.

Покрокова інструкція як перенести фото з iPhone на iPhone без інтернету за допомогою iTunes

Підключіть кабелем свій iPhone з якого збираєтеся перекинути фото на ноутбук або комп’ютер і запустіть iTunes.

Виберіть у верхньому меню свій телефон, в блоці «Резервні копії» вкажіть пункт «Цей комп’ютер» і натисніть кнопку «Створити копію зараз».

Потім на прийнятому iPhone скиньте настройки. Далі відключіть від комп’ютера старий смартфон і підключіть новий.

Після вказівки деяких налаштувань побачите вікно, з пропозицією «Відновити з копії iTunes».

В iTunes з’явиться вікно, яке пропонує відновити з копії, виберіть «Відновити з резервної копії» і натисніть кнопку «Продовжити». Це все.

Додаток перекинути фотографії на iPhone. Bump

Bump. блискучий інструмент, який має найбільший відполірований інтерфейс в порівнянні з усіма його конкурентами і дозволяє завантажувати фотографії не тільки з iPhone на iPhone, але і на ваш комп’ютер і на Android.

Коли вибираєте елемент для відправки, переконайтеся, що другий одержувач також має запущене застосування Bump, а потім просто збіднюючи два пристрої. На цільовому пристрої відобразиться запит, чи хочете ви прийняти даний файл.

Цікаво, що ви також можете передавати дані на свій комп’ютер через мережу, а не тільки через Bluetooth.

Перенос данных (фото, SMS, настройки, приложения, контакты и т.д.) со старого IPhone на новый Айфон.

В цьому випадку не потрібна установка імені користувача або облікового запису. просто дозвольте Bump отримати доступ до ваших даних про місцезнаходження (як на вашому комп’ютері, так і на вашому пристрої iOS).

Ще одна особливість, яка робить «Bump» унікальним, полягає в тому, що він повністю вільний від кнопок, і весь процес обміну заснований на жестах.

додаткова інформація

Деякі додаткові відомості, які допоможуть вам без проблем скинути фотографії з iPhone на комп’ютер:

Как перенести фото с одного iPhone на другой?!

 • На сучасних телефонах iPhone фото знімаються і переносяться на PC в форматі HEIC, який зараз не підтримується Windows за замовчуванням. Однак, якщо ви зайдіть в Настройки. Фото на вашому iPhone і внизу налаштувань в розділі «Перенесення на Mac або PC» включите «Автоматично», то при наступному копіюванні фото на комп’ютер по кабелю вони будуть передані в підтримуваному форматі (в дійсності, опція по якоїсь причини працює не завжди).
 • При бажанні ви можете придбати спеціальну флешку для iPhone або адаптер для підключення карт пам’яті і використовувати їх для копіювання фото, докладно про це в статті: Як підключити флешку до iPhone або iPad.
 • Існують способи передати фото і відео з iPhone на TV (навіть без Apple TV).

Способи перенести фото з iPhone через Інтернет

Використання хмарних сервісів для передачі фотографій і відео з iPhone на інші пристрої, комп’ютери Mac і Windows. дуже зручно і просто, ви можете використовувати:

 • Власну синхронізацію iCloud Фото від Apple: просто включіть в налаштуваннях вашого Apple ID на телефоні функцію iCloud для додатка «Фото» для їх автоматичного вивантаження. Доступ до цих фотографій буде на комп’ютері Mac в Finder, через браузер або з комп’ютера Windows (про останніх варіантах в інструкції Як зайти в iCloud з комп’ютера).
 • З огляду на той факт, що безкоштовно в iCloud дають не так багато місця, а в OneDrive у мене 1 Тб і цей сервіс інтегрований в Windows 10, я використовую саме його: встановлюєте додаток OneDrive на iPhone, включаєте автоматичну синхронізацію і ваші фото завжди доступні онлайн або на комп’ютері з тієї ж обліковим записом OneDrive.
 • Якщо раніше ви користувалися Android і Google Photo, ви можете встановити цей додаток і на iPhone і воно, як і раніше, буде вивантажувати зроблені фотографії і відео в ваш обліковий запис Google в вихідній якості в рамках обмеженого сховища або в трохи стиснутому вигляді, але без обмеження за розміром сховища.
READ  Як прибрати лупу з екрану iPhone

Якщо ви віддаєте перевагу будь-яке інше хмарне сховище, швидше за все і воно має додаток для iOS з можливістю автоматичного перенесення фотографій в хмару для подальшого доступу з комп’ютера або інших пристроїв.

Передача фотографій з iPhone на комп’ютер за допомогою USB-кабелю

Як користувач iPhone, ви могли повідомити, що можете переміщати фотографії з комп’ютера на пристрій, коли підключаєте iPhone до PC за допомогою USB-кабелю.

Просто перетягніть фотографії з папки мобільного телефону в локальну папку на комп’ютері, який ви хочете, а потім ви можете перевірити фотографії на комп’ютері.

Використання медіатеки iCloud

За допомогою цього інструменту фотографії з телефону будуть доступні не тільки на MAC, PC, але і на iPad, Apple TV, iPod і ін.

 • На яблучних пристроях перевірте, що версія OS X встановлена ​​найсвіжіша.
 • Включивши iCloud, в системних настройках MAC упевніться, що серед активних компонентів і служб відзначений розділ «Фото».

Клацніть по кнопці «Параметри» навпроти цього розділу і відзначте пункти «Загальний доступ до фото iCloud», «Медіатека iCloud» і «Мій Фотопоток».

 • Проконтролюйте, що Wi-Fi в телефоні підключений.
 • В iPhone відкрийте розділ налаштувань, де виберете iCloud, «Фото», після чого включіть медіатеку.
 • Фотографії, переміщені в iCloud, займають в «хмарі» певну кількість місця. Тому переконайтеся, що розміру онлайн-сховища для всіх ваших знімків буде досить.

   Завантажте на комп’ютер або ноутбук додаток iCloud для Windows.

 • Переконайтеся, що в iCloud на PC ви увійшли під вашим ідентифікатором Apple ID.
 • Відкривши iCloud для Windows, клацніть на кнопці «Параметри» навпроти пункту «Фото».
 • Відзначте чекбокс навпроти медіатеки iCloud, натисніть «Готово» і «Застосувати».
 • Місцезнаходження директорії вивантаження і завантаження можна змінити, використовуючи пункти «Загальний доступ до фото» і «Мій Фотопоток». При підключенні до Wi-Fi тепер все фото з iPhone буде синхронізуватися з PC і віддалятися з пам’яті телефону.

  Як перенести фотографії з iPhone на Mac за допомогою Фото iCloud (iCloud Photo Library)

  «Фото iCloud» має відмінну функцію, що дозволяє передавати зображення з iPhone на Mac без підключення USB-кабелю. Передача файлів відбувається легко і без проблем за допомогою Wi-Fi. Для цього необхідно налаштувати iCloud на iPhone і Mac і переконатися, що ви входите в iCloud з одним і тим же ідентифікатором Apple ID на обох пристроях.

  iPhone: «Налаштування» аккаунт Apple ID «iCloud» «Фото» включите «Медіатека iCloud», щоб перемикач був зеленого кольору.

  Mac: «Системні налаштування» «iCloud» Фотографії (Функції) Бібліотека фотографій iCloud.

  Коли все включено, то всі фотографії будуть автоматично потрапляти в хмару iCloud, а потім ви зможете отримати до них доступ зі свого комп’ютера Mac.

  WhatsApp як альтернативний спосіб

  Ще один універсальний спосіб. це використовувати месенджер WhatsApp для передачі даних. Якщо у вас немає можливості встановлювати додаткові програми на свій PC, синхронізувати інформацію через хмарні сервіси, та й взагалі, потрібно скинути лише кілька фотографій на свій PC, досить скористатися цим способом. Основна суть в тому, що WhatsApp дозволяє заходити через веб-версію, дублюючи вміст із пристрою. Щоб скористатися таким способом, потрібно виконати ряд дій:

  • Зайдіть на сайт веб-версії месенджера;
  • З свого пристрою зайдіть в WhatsApp і перейдіть в «Налаштування». Там знайдіть пункт WhatsApp Web і пролістніте вниз;
  • Наведіть камеру на QR-код на комп’ютері і почекайте, поки система не авторизується;
  • Як тільки авторизація буде пройдена, в браузерної версії будуть продубльовані ваші діалоги, і вже з них ви зможете зберегти фото на комп’ютер.
  READ  Як кріпити магнітний тримач для телефону

  на Mac

  Система MacOS (OS X) використовується на фірмових пристроях компанії, а саме iMac і MacBook. При цьому програма iTunes є частиною цієї ОС, що дозволяє використовувати її відразу ж з коробки не встановлюючи додаткового ПЗ.

  Для того, щоб перекинути фото з iPhone:

  • Підключіть пристрій до Mac через USB-кабель.
  • Відкрийте «iTunes» → «Продовжити».
  • Підтвердіть підключення на телефоні, натиснувши «Довіряти».
  • Якщо воно не відкриється додаток «Фото», то запустіть його самі.
  • Перейдіть у вкладку «Імпорт» → Натисніть:
  • «Імпортувати все», щоб скопіювати всі фото.
  • «Імпортувати вибране» для перенесення окремих фото.Обратіте увагу! Відразу ж після закінчення процесу можна відключати iPhone.
  • Скопійовані фото будуть у вкладці «Альбоми» → «Останній імпорт».

  Читайте також. Усе

  Що робити, якщо після поновлення iOS або macOS задвоілісь контакти

  Чому в повідомленнях iPhone постійно підставляє віддалений контакт

  третій спосіб

  Це дуже цікавий метод. Вся справа в тому, що фотки можуть автоматично передаватися на iPhone родичів або близьких друзів, яким ви довіряєте. Але найкраще, щоб це були найближчі вам люди. Вся справа в тому, що починаючи з iOS 7, ви можете перекинути фото з iPhone на інший iPhone використовуючи один і той же Apple ID.

  У iOS 7 з’явилася функція Фотопоток. Суть її в тому, що всі фото які ви робите з’являються в цій папці автоматично. Як тільки iPhone підключається до інтернету, зображення завантажуються на сервер iCloud. Після цього, на будь-якому iPhone під одним обліковим записом Apple ID, будуть доступні найостанніші фото. Тут зберігається до однієї тисячі фотографій. Як тільки завантажуються нові, найстаріші фото автоматично видаляються.

  другий спосіб

  Використання стандартного і сторонніх месенджерів може допомогти вам пересилати фото на iPhone. Можна використовувати стандартний iMessage або завантажити месенджери від. VK, WhatsApp і багатьох інших. Суть всюди одна і та ж: ви прикріплюєте фото за допомогою функції «Прикріпити файл або зображення» і відправляєте його в звичайному повідомленні. Куди відправити фото вибирати вам. Це можуть бути ваші друзі, знайомі чи близькі. Головне, щоб ви знали їх контактні дані або вони були у вас в друзях в соціальних мережах.

  Зйомка і редагування уповільненої відео на iPhone

  Склеювання декількох роликів в Instagram на iPhone

  перший спосіб

  Для того, щоб скинути фотографії своїм друзям або близьким, можна використовувати AirDrop. Це цікава і унікальна функція, розроблена Apple. Суть її в тому, що якщо ви підключені до однієї Wi-Fi мережі, ви можете передавати файли на будь-які iOS девайси. Наприклад, ви хочете передати фото свого друга, перебуваючи у нього в гостях:

  • Потягніть пальцем знизу вгору по екрану.
  • З’явиться панель швидкого доступу.
  • Виберіть пункт AirDrop.
  • Якщо ваш друг є у вас в контактах, виберіть пункт «Тільки для контактів». Якщо немає, то варто вибрати пункт «Для всіх».
  • Потім відкриваєте в галереї потрібне фото.
  • У лівому нижньому кутку натискаєте на іконку.
  • Відкривається меню. У ньому торкаємося пункту AirDrop.
  • Вибираєте куди потрібно перекинути фото (у вікні).

  Как с айфона на айфон перекинуть фото

  Плюси цього методу в тому, що мережа не обов’язково повинна бути підключена до інтернету. Адже Wi-Fi мережу може бути просто локальної. Ще один плюс. велика швидкість передачі даних.

  четвертий спосіб

  Як варіант, скористатися безкоштовними файлообмінниками.

  • Заходимо в браузер.
  • Вводимо в пошуковику «файлообмінник».
  • Вибираємо зі списку знайдених той, який сподобався.
  • Далі вибираємо пункт на сайті «Додати файл або завантажити файл»
  • Вибираємо в галереї потрібне фото.
  • завантажуємо.
  • Отримуємо посилання і відправляємо її тому, кому хотіли.

  Далі ваш друг або родич повинен перейти в браузері за посиланням, куди була завантаженість фотка, після чого зможе завантажити фото в оригінальному розмірі.

  BETATECH.COM.UA 2021