Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перекинути інформацію з телефону на комп’ютер

Table of Contents

Як передати файли з телефону на комп’ютер через USB

Передавати файли по USB кабелю з телефону на комп’ютер дуже просто. Для цього нам буде потрібно звичайний невеликий USB провід, який входить в комплект зарядного пристрою для телефону. Беремо його, і приєднуємо один кінець в роз’єм на комп’ютері або ноутбуці, а інший вставляємо в телефон. Треба трохи почекати, щоб комп’ютер побачив Ваше підключений пристрій. Якщо все пройшло успішно, воно буде відображатися в «Моєму комп’ютері», в розділі «Портативні пристрої» (Малюнок 1).

Далі, заходимо туди, і бачимо у вікні «Внутрішню пам’ять», тільки що підключеного телефону. Натискаємо на нього, і дивимося які файли ми можемо перенести на комп’ютер. Наприклад, у мене на телефоні були картинки, які потрібно перенести. Я їх виділяю лівою кнопкою миші, потім правої вибираю з меню функцію «Копіювати» (Малюнок 2).

Після цього, йду на робочий стіл комп‘ютера і переношу їх туди, куди потрібно (Малюнок 3).

Натискаю правою кнопкою миші «Вставити». Згодом, обрані нами картинки з’являться на комп’ютері. Таким чином, Ви можете переносити і інші файли з телефону на комп’ютер досить швидко і зручно.

Використовуємо програму Total Commander

Тотал Коммандер. це відмінний інструмент для перенесення різного типу файлів з одного пристрою на інший. Як же переносити файли з телефону комп’ютер? Для початку встановіть програму через Play Маркет на телефоні, потім на комп’ютері.

Далі, підключаємо телефон до комп’ютера і перекидаємо на нього файли за допомогою провідника Тотал Коммандера. Цей процес займає недовгий час. Достатньо лише просто одним натисканням мишки перенести той чи інший файл.

Використовуємо хмара Яндекса, Гугла і Майл

Для перенесення файлів з телефону на комп’ютер можна використовувати хмарні сервіси. Яндекс, Google, і Майл. Всі вони прості у використанні. Досить завантажити на їх сервіс певний файл, і отримати посилання для скачування цього файлу. Вони можуть вміщати в себе великі гігабайти даних.

способів, як передати файли з телефону на комп’ютер

Як передати файли з телефону на комп’ютер, відомо не всім користувачам. Якщо Ви тільки починаєте користуватися комп’ютерами, інструкція, яка буде представлена ​​в цій статті, допоможе Вам вирішити це питання. Новачки найчастіше стикаються з технічною стороною цього питання, який ми і розкриємо.

Навіщо нам потрібно перекачувати файли з телефону на комп’ютер

Привіт, друзі! Всі Ви використовуєте в своєму повсякденному житті комп’ютери і телефони. Телефон, практично завжди. Іноді виникає гостра потреба перекачувати різні файли зі смартфона на комп’ютер. Навіщо потрібно переносити інформацію з телефону на комп’ютер?

На це впливає багато факторів поведінки. Наприклад, можна виділити такі, як нестача пам’яті на телефоні, збереження важливих даних, зараження телефону вірусами, скидання телефону до заводських налаштувань і інші фактори впливу. Разом з тим, у людей виникає питання, а як передати файли з телефону комп’ютер щоб їх не втратити? Відповідь на нього ми дізнаємося далі в статті. Розглянемо шість способів передачі файлів з телефонного пристрою на комп’ютери.

Як передати файли з телефону на комп’ютер через bluetooth

Bluetooth. це ще один спосіб передачі файлів з телефону на комп’ютер. Практично в кожній сучасній системі Windows є ця програма. Але, якщо Ви її не знайшли, то можете завантажити з цього офіційного сайту і встановити. (bluetooth.ru.com).

Далі, переходимо до процесу передачі інформації. У правій нижній частині панелі завдань на комп’ютері, натискаємо на стрілку, яка відображає приховані значки. Вибираємо зі списку значків наш встановлений Bluetooth і «Додаємо пристрій», потім підключаємо його (Малюнок 4).

Так само включаємо на телефоні цю програму, щоб можна було пов’язати, телефон і комп’ютер між собою для передачі файлів. Після з’єднання телефону з комп’ютером можна передавати файли.

Для цього заходимо знову в значок трея, вибираємо Bluetooth і з меню «Прийняти файли». Після цього трохи чекаємо поки завантажаться всі файли телефону. Далі, Ви зможете сміливо їх перетягувати в будь-розташування на комп’ютері.

Як передати файли з телефону на комп’ютер, способи

Отже, як передати файли з телефону на комп’ютер? Для передачі даних, Ви можете використовувати безліч різних способів. Перелічимо основні з них:

 • передача файлів через USB-кабель;
 • за допомогою Bluetooth;
 • використання Вай-фая;
 • сервіси хмарних дисків;
 • сервіс DropBox;
 • утиліта для Windows Тотал Коммандер.

Всі вони мають різні можливості. Подивившись на кожен з цих варіантів передачі файлів з практичного боку, Ви переконаєтеся який Вам найкраще підходить.

Етапи роботи

Розглянемо поетапно процес вилучення з телефону і перенесення повідомлення на PC:

 • Для початку необхідно забезпечити зв’язок мобільного пристрою з комп’ютером. Це можна зробити за допомогою USB-кабелю, інфрачервоного порту або блютуза. Якщо при покупці ваш апарат був укомплектований кабелем для підключення до комп’ютера, використовуйте саме його. Якщо ж ні, то не біда, придбати його можна окремо, або ж задіяти будь-який інший з ідентичними роз’ємами.
 • Після приєднання телефону до комп’ютера доведеться почекати, поки система розпізнає новий пристрій і при необхідності встановить потрібні драйвери. Щасливі власники апаратів фірми Nokia можуть не турбуватися з цього приводу, так як PC Suite вже є в розумні налаштування. Якщо у вашому телефоні немає необхідної програми, не потрібно відразу ж нести апарат у ремонт, скачати її можна з офіційного сайту абсолютно безкоштовно.
 • Завантаживши і встановивши PC Suite, відкриваємо і шукаємо «Повідомлення». Після оновлення інформації досить вказати інформацію, що цікавить папку і можна переносити як вхідні, так і вихідні повідомлення. Після того як ви знайшли і відзначили потрібне SMS, через «Файл» вибираємо опцію «Експорт». Залишається позначити тільки вид файлу і шлях, яким ви хочете зберегти повідомлення.
 • Ще простіше йде справа при використанні блютуза. Тут головною умовою успіху є грамотне встановлення з’єднання і завчасно придуманий пароль для Bluetooth. Якщо цього не зробити, вас може очікувати не тільки невдача з передачею даних, але і ремонт пристрою. Упевнившись в правильності своїх дій, починайте пошук. Після того як система виявить мобільний пристрій, переходите до передачі файлів.

Освоївши перенесення SMS з телефону на комп’ютер, вам буде легше здійснити подібну операцію між двома телефонами. Найпростіше перенести важливе повідомлення на карту пам’яті і поміняти апарат, проте і тут є свої складності. Сюрпризи можуть очікувати в процесі переходу з однієї мобільної платформи на іншу. Також не все гладко може піти, якщо обсяг повідомлень досить великий.

Як діставати і переносити SMS з телефону на комп’ютер

Ця стаття для тих, хто хоче навчитися діставати і переносити SMS з телефону на комп’ютер. Адже, незважаючи на те, що в наш час Інтернет доступний практично в будь-якому місці, спілкування за допомогою SMS-повідомлень все так само популярно, як і раніше.

Как подключить XIAOMI к ПК для передачи файлов по умолчанию Без переключения в шторке!

браузер Yandex

Проблему усуне браузер Yandex, який за допомогою програми «Яндекс.Переезд» дозволяє легко переносити всю необхідну інформацію, включаючи SMS і контакти, з одного пристрою на інший. Програма є різновидом сервісу «Яндекс.Діск», що дає можливість здійснювати переміщення інформації, не використовуючи карту пам’яті.

Якщо ви вирішили почати роботу з даним сервісом, в першу чергу необхідно забезпечити доступ до Інтернету та підтримку мобільного додатка «Яндекс». Після реєстрації в системі вам буде безкоштовно надано кілька гігабайт пам’яті для зберігання важливих даних. Досить прописати в браузері запит «disk.yandex.ru/pereezd», як сервіс відкриється. Встановивши додаток на обидва телефони, суворо дотримуйтесь покрокової інструкції Яндекса, і тоді ремонт пристрою вам не загрожує.

READ  Ваш телефон не заряджається до 100 відсотків Samsung

Якщо ви не впевнені, що зможете правильно здійснити всі операції по установці необхідних програм, звертайтеся в «МТ Сервіс». Досвідчені фахівці швидко і грамотно виконають всі необхідні дії, позбавивши вас від зайвого клопоту. Апарат буде справний, а важлива інформація. збережена.

За допомогою підключення USB-флешки

До телефону або планшета можна підключити звичайну USB флешку, якщо використовувати спеціальний перехідник з Micro-USB на звичайний USB порт (примітка: USB OTG адаптер).

Варіантів таких адаптерів досить багато: є в вигляді невеликого перехідника, а є в вигляді кабелю (див. Фото нижче). Втім, останнім часом стали з’являтися і спец. універсальні флешки: у них два порти. класичний USB і Micro-USB.

Взагалі, сам процес підключення і використання досить-таки простий. Підключивши до такого адаптера флешку, і зайшовши в провідник на Android (телефон / планшет). ви побачите зовнішній USB накопичувач (це і є флешка).

До планшету підключена звичайна USB флешка

Власне, робота з флешкою ​​в провіднику на смартфоні нічим не відрізняється від роботи в Windows (на мій погляд.).

Флешка відображається в провіднику на Android. можна копіювати, видаляти, переносити інформацію

Більш докладний опис процесу підключення флешки до планшета / телефону зможете знайти тут.

Через Wi-Fi мережу

У багатьох вдома зараз стоять роутери, щоб всі пристрої (PC, ноутбук, телефон, TV та ін.) Були підключені до мережі інтернет.

Зазначу, що якщо ваш телефон і ноутбук, наприклад, підключені до однієї Wi-Fi мережі. то ви можете передавати дані по Wi-Fi!

Для цього, найзручніше встановити на телефон спеціальний додаток, що створює FTP сервер (тобто з пам’яттю телефону можна буде працювати, як зі звичайним FTP сховищем).

Я рекомендую використовувати додаток Wi-Fi FTP-сервер (FTP Server). воно просте, надійне, і для початку роботи потрібно натиснути всього 1 кнопку!

 • перевіряємо чи є Wi-Fi з’єднання;
 • натискаємо кнопку “Старт”;
 • отримуємо URL адресу, яку потрібно ввести в браузері (або FTP клієнта, наприклад, File Zilla) на комп’ютері. Також вказані пароль і логін, але вони зазвичай не потрібні.

У моєму випадку адреса виду ftp://192.168.0.103:2221 (зверніть увагу, що в адресний рядок потрібно вводити все в плоть до точки!). Якщо адреса ввели правильно (а також логін і пароль). то побачите все папки телефону. Тепер можете спокійно щось видалити, щось скопіювати на PC.

Зверніть увагу на папки “Download”, “Pictures”, “Viber”. найчастіше фотографії знаходяться в них.

Перегляд доступних файлів на FTP сервері

За допомогою e-mail (електро-пошти)

Досить часто, особливо коли мені потрібно передати всього десяток-другий фото (або файлів), я використовую E-mail адреса (тобто скидаю фото на електронну поштову скриньку, щоб сьогодні місткість ящиків обчислюється десятками гігабайт!).

Якщо у вас немає поштової скриньки, або він у вас занадто “маленький”, рекомендую завести собі E-mail на наступних поштових сервісах

Припустимо, ми хочемо скинути якісь фото. Заходимо в галерею на Android, виділяємо потрібні фото і тиснемо на кнопку “Поділитися”.

Далі вибираємо варіант відправки: або електронна пошта, або Яндекс-пошта. Тобто я часто користуюся Яндекс-поштою, то для мене другий варіант краще.

Далі вписуєте свою адресу і тиснете кнопку “Відправити”.

Якщо фоток не дуже багато, і у вас швидкий інтернет. то буквально через хвилину-другу отримаєте своє E-mail-повідомлення з вкладеними фото. Далі їх можна скачати до себе на комп’ютер все разом (по крайней мере з Яндекс-пошти).

Як завантажити фото і файли з телефону на комп’ютер. 7 способів!

Хочу завантажити фото з телефону BQ 4800 на комп’ютер, але комп’ютер вперто не бачить телефон (використовується Windows 10).

Пробував ноутбук з Windows 7. але він також не зміг підібрати драйвера для телефону і побачити його. Допоможіть налаштувати телефон, щоб скопіювати всі фотки.

Саме чому ваш телефон не бачить комп’ютер сказати складно (швидше за все, просто не встановлені драйвера. потрібно зайти на офіційний сайт виробника телефону і спробувати знайти їх на ньому).

А взагалі, я раджу вам і всім іншим не зациклюватися на якомусь одному способі передачі файлів. Зараз можна завантажити ті ж фото з телефону на PC, і з PC на телефон десятками різних сервісів і додатків.

Розгляну кілька способів нижче, якщо у вас не працює один. спробуйте використовувати інший. По любому знайдете той, який доведеться “по душі” і вам, і телефону.

Через пряме підключення за допомогою USB кабелю

Власне, цей спосіб найбільш популярний і очевидний. Телефон можна підключити через звичайний USB кабель (майже завжди йде в комплекті до телефону) до порту комп’ютера (ноутбука).

Підключаємо телефон до комп’ютера за допомогою USB кабелю

Далі, встановивши драйвер (а Windows 7-10 часто це робить автоматично), ви можете спокійно відкрити “Мій комп’ютер / Цей комп’ютер” і зайти в пам’ять телефону, як якщо б це була звичайна флешка (див. Скрін нижче).

Фотографії та картинки найчастіше знаходяться в каталогах “Download” і “Pictures” (якщо користуєтеся, скажімо, Viber. Подивіться також однойменну папку).

1) Комп’ютер не бачить телефон через USB: чому і що можна зробити?

2) Спробуйте в доповненні до першої інструкції оновити драйвера. Про кращих утиліти, які автоматично визначають модель обладнання і знаходять для неї драйвер, я розповідав в цій статті.

За допомогою хмарного диска

Останнім часом все більше набирають популярність хмарні сховища (в народі “хмара”). Тобто, по суті, це ваш “диск” в мережі інтернет, до якого ви можете отримати доступ як з телефону, так і з PC.

А це означає, що, завантаживши на нього файли з одного пристрою, ви їх зможете переглядати на іншому.

Про хмарні диски (кращі сервіси, як з ними працювати, де і як краще створити і ін.) Я розповідав в цій статті.

Власне, після установки програми Яндекс-диск. все скріншоти і фотографії, зроблені на смартфоні, будуть автоматично поміщатися на нього (в принципі, аналогічна робота і у диска від).

Додам, що на Яндекс-диск можна вручну завантажити з телефону будь-які інші файли, які хочете передати на інші пристрої. Ну а вже далі, з хмарного диска, забрати дані не важко.

Способи передати файли з телефону на комп’ютер (в тому числі фото)

За допомогою SD-карти

Якщо ваш телефон підтримує MicroSD карти. то можна підключити її до телефону, перекинути на неї всі дані, а потім за допомогою MicroSD-адаптера підключити її до кардрідер ноутбука / комп’ютера і скопіювати все необхідне (можна виконати і зворотну операцію).

Зазначу, що деякі сучасні ноутбуки (і PC) не мають вбудованого картрідера. В цьому випадку можна придбати невеликий універсальний адаптер, що включає в себе відразу безліч портів: USB, Ethernet, HDMI, картрідер і т.д.

Вставляємо SD карту в картрідер ноутбука

Якщо ви зіткнулися з тим, що комп’ютер не розпізнає або не бачить флеш-карту (microSD, miniSD, SD). то ознайомтеся з цією статтею.

Як підключити телефон до комп’ютера за розбитим екраном?

 • Відкриваємо браузер Chrome.
 • Встановлюємо розширення Vysor.
 • Підключаємо смартфон до комп’ютера через USB і запускаємо встановлену утиліту.
 • Натискаємо «Find devices» і вибираємо потрібний пристрій.
 • Підтверджуємо налагодження по USB.
 • Отримуємо доступ до телефону через PC.

Як перекинути інформацію з телефону на ноутбук?

 • На пристрої торкніться повідомлення «USB-підключення до комп’ютера», виберіть «Пристрій мультимедіа» (MTP)
 • На комп’ютері виберіть пристрій.
 • Виберіть потрібні файли для перенесення на свій пристрій або комп’ютер і навпаки.
 • Після завершення установки вийміть пристрій з Windows і від’єднайте кабель USB.

Як передати фотографії з телефону на комп’ютер через Bluetooth?

На сторінку параметрів «Пристрої Bluetooth і інші пристрої» і виберіть Відправлення та отримання файлів по Bluetooth Прийняти файли. Попросіть одного відправити їх зі свого пристрою. На комп’ютері на екрані Зберегти отриманий файл виберіть розташування для збереження файлу або файлів, а потім натисніть Готово.

Як передати відео з телефону на комп’ютер через USB?

Спочатку підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, який дозволяє передавати файли.

 • Увімкніть телефон, щоб розблокувати його.
 • На комп’ютері натисніть кнопку Пуск. а потім виберіть Фотографії. щоб відкрити програму «Фотографії».
 • Виберіть Імпорт З USB-пристрою і дотримуйтесь інструкцій.

Як передати файли з телефону на комп’ютер через USB?

Варіант 2. Передача файлів через USB-кабель

 • Розблокуйте екран телефону.
 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 • На телефоні торкніться повідомлення «Зарядка пристрою через USB».
 • У діалоговому вікні «Режим роботи USB» виберіть Передача файлів.
 • Перетягніть файли у вікно.

Як передати зображення з телефону на ноутбук через USB?

Висновок екрану Android на комп’ютер через USB-з’єднання

 • відкрити розділ «Налаштування»;
 • перейти до пункту «Для розробника»;
 • активувати режим налагодження по USB на самому телефоні;
 • підключити телефон до комп’ютера за допомогою кабелю;
 • підтвердити дозвіл на налагодження по USB-з’єднанню.

Як перенести відео з камери на комп‘ютер через USB?

Далі підключайте камеру до комп’ютера або проводом miniUSB / USB або miniDV / IEEE1394. На камері натисніть на кнопку підключення до PC або активуйте режим play. Якщо використовуєте перше, то щоб прочитати з камери файли, можуть знадобитися відповідні драйвери, встановлені на жорсткий диск самої камери.

програма MOBILedit

На прикладі програми MOBILedit розглянемо, як перенести контакти з телефону на комп’ютер. Перш ніж завантажувати цю програму, з’єднайте гаджетом і PC.

READ  Чи можна пробити людини за номером телефону

Запускаємо програму. При попередньо встановлено з’єднання, як правило, телефон розпізнається автоматично. Меню програми досить зручний і легкий в користуванні.

Зайшовши в опцію «Налаштування» в меню «Файл», можна вибрати моделі телефонів, встановити тип з’єднання гаджета з комп’ютером, вибрати мову, налаштувати звук і т. Д. Тут же в опції «Додатки» можна вибрати шлях збереження резервних файлів.

Залежно від того, де зберігаються контакти. на SIM-карті або в телефоні, вибираємо відповідний розділ. З досвіду роботи з контактами багато користувачів радять відразу зберігати їх на SIM-карту. За допомогою розділу «Телефонна книга» можна видалити або привести в порядок контакти, відсіяти дублікати, змінити імена.

Програма допускає двосторонню синхронізацію контактів. даних на телефоні з даними пошти на комп’ютері.

Використовуємо інші засоби

Як перенести контакти з телефону на комп’ютер за допомогою сервіс Google? Це ще простіше. Ще один спосіб скопіювати контакти з телефону на комп’ютер. це використання хмарного сервісу Google. Для цього вмикаємо синхронізацію з аккаунтом в Google на телефоні. Переходимо за адресою contacts.google.com, після чого бачимо всі свої контакти, які можна видалити, відредагувати і ще деякі корисні функції.

Якщо з якої-небудь причини неможливо скористатися телефоном, наприклад, він розбився, вкрадений або загублений, то підійде саме цей спосіб копіювання контактів і створення резерву.

Як зробити архівну копію контактів і перенести їх на комп’ютер?

На панелі інструментів натискаємо кнопку «Зберегти / Експортувати в файл» або «Зберегти / Експортувати» з меню «Файл». У вікні вибираємо шлях на PC для збереження даних. Вводимо назву файлу і натискаємо «Зберегти». Процес займає деякий час. Резервна копія готова і збережена на жорсткому диску комп’ютера. Для того, щоб відновити дані, вибираємо опцію в меню «Файл» «Відкрити / Імпортувати» і збережений файл.

Інструкція по перенесенню контактів в MOBILedit знаходиться у вкладці «Довідка».

Копіюємо контакти з телефону

Як скопіювати контакти з телефону в комп’ютер? Це не викликає ускладнень. Одним з найпростіших способів того, як перенести контакти з телефону на комп’ютер. це можливість скористатися опцією «Імпорт / Експорт» в самому мобільному. Вибираємо дану опцію в меню «Контакти». За допомогою функції «Імпорт» переносяться раніше збережені в файл контакти в книгу телефону, а функція «Експорт» створює резервну копію у файлі з розширенням vcf. Цей файл і переносимо на комп’ютер, приєднавши телефон до PC. В сучасних мобільних передбачена опція експорту та імпорту відразу на комп’ютер. У цьому випадку потрібен тільки телефон.

Як легко перенести контакти з телефону на комп’ютер

Копіювання даних в резерв з мобільного на комп’ютер. спосіб убезпечити себе від різного роду неприємностей, пов’язаних з втратою інформації при втраті мобільника. Не важливо, що це. поломка апарату, його втрата або крадіжка. Підсумок завжди один. При втраті телефону автоматично втрачається вся інформація, яка була на ньому.

Сучасні мобільні, як правило, в комплекті мають диск з софтом. На ньому записані програми для роботи з телефоном. для редагування музичних файлів, для підключення до інтернету, а також для резервного копіювання даних з мобільного в комп’ютер. Але при всіх достоїнствах подібних програм, всі вони мають один недолік. Вони не універсальні, тобто призначені для роботи з якоюсь однією моделлю телефону або з невеликим діапазоном моделей. Таким чином, при заміні телефону автоматично потрібно міняти і софт для роботи з ним. А це не зовсім зручно.

Набагато зручніше працювати з універсальною програмою, яка розуміє будь-який телефон.

Перенесення телефонної книги за допомогою диска

Як перенести телефонну книгу на комп’ютер за допомогою диска? Це ще один популярний метод. Розглянемо варіант того, як перенести контакти з телефону на комп‘ютер, використовуючи програмне забезпечення телефону, яке йшло в комплекті. Якщо з якоїсь причини його немає. скачайте софт і встановіть. Зверніть увагу. програмне забезпечення безбоязно можна завантажувати тільки з офіційних сайтів.

Підключаємо до комп’ютера телефон через USB-кабель або Bluetooth. Після створення пари мобільника з PC запускаємо процес синхронізації всіх даних. Це займає небагато часу. Після закінчення процесу синхронізації в діалоговому вікні відкриваємо розділ «Телефонна книга» і починаємо копіювати за допомогою програмного забезпечення контакти телефону.

Зручно, наприклад, створити окремий текстовий файл, за допомогою якого можна буде відновити інформацію. Здійснити зворотну процедуру перенесення даних з комп’ютера на телефон також просто.

програма AirDroid

Сьогодні існує безліч програм для здійснення копіювання телефонних номерів на комп’ютер. Принцип роботи більшості цих додатків. це створення файлу vcf. У нього упаковуються всі контакти телефону. Розрізняються ці софти тільки налаштуванням, а результат, в принципі, однаковий. Зупинимося ще на одному подібному сервісі. AirDroid. Ця програма дозволяє управляти гаджетом з PC віддалено.

Створюємо обліковий запис в сервісі AirDroid перед тим як перенести контакти з телефону на комп’ютер. Для цього заходимо на офіційний сайт служби і проходимо реєстрацію, встановлюємо додаток AirDroid на гаджет, входимо в обліковий запис і копіюємо контакти в обрану папку.

Як передати дані зі смартфона на комп’ютер: 3 способи

Файли з телефону можна перенести на PC декількома способами. Розповідаємо про можливі варіанти.

Передача даних з телефону на комп’ютер через USB

Найпростіший спосіб передачі даних з вашого смартфона. скористатися USB-кабелем: Спочатку підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою дроту зі штекером USB. Це може бути Type-A або Type-B, в залежності від роз’ємів вашого PC і комплектації смартфона.

 • Після того, як комп’ютер розпізнає гаджет, ви можете пройти по шляху: «Ім’я комп’ютера». «Накопичувач» або «Ім’я пристрої / карти пам’яті (якщо така є)».
 • Драйвери, необхідні для роботи зі смартфоном, автоматично встановляться в вашій системі. Деякі виробники пропонують своє програмне забезпечення для управління мобільними пристроями і обміну даними, таке як Samsung Smart Switch Mobile. А власники iPhone можуть використовувати для передачі даних iCloud.

Приємний побічний ефект: коли смартфон підключений до комп’ютера, він заряджається через USB.

Як передати дані зі смартфона на PC за допомогою Wi-Fi

Для другого способу передачі даних кабель вам зовсім не буде потрібно. При цьому важливо тільки, щоб комп’ютер і смартфон були підключені до однієї мережі Wi-Fi. Крім обміну даними через Wi-Fi ви зможете змінювати деякі настройки і навіть відповідати на повідомлення, які приходять на смартфон.

Для цього ми рекомендуємо вам встановити додаток AirDroid. У ньому просто перейдіть на відповідну веб-сторінку і відскануйте за допомогою телефону QR-код. Гаджет буде підключений, і ви зможете відправляти дані на PC і назад.

Деякі виробники смартфонів також надають власне програмне забезпечення для бездротового підключення. Наприклад, Samsung Flow, який допоможе з’єднати ваші пристрої по бездротовій мережі.

Передача даних за допомогою Bluetooth

І в цьому випадку ви зможете передавати дані на свій телефон без використання кабелю. Однак у комп’ютера повинен бути Bluetooth-інтерфейс. Також можна використовувати Bluetooth-адаптер.

 • У Windows 10 відкрийте пошук і введіть «Bluetooth». Потім перейдіть в меню підключення для інших пристроїв.
 • Переконайтеся, що Bluetooth включений на обох пристроях, і налаштуйте з’єднання. Для цього натисніть «Додати Bluetooth або інший пристрій», і ваш комп’ютер автоматично виконає пошук.
 • Коли гаджети будуть підключені один до одного, ви зможете передавати дані як з PC на телефон, так і з нього на комп’ютер. В обох випадках треба знайти необхідні файли на вибраному пристрої, вибрати функцію «Надіслати», а потім “Bluetooth” / «Пристрій Bluetooth» і знайти в списку підключений телефон або комп’ютер.

Зверніть увагу, що швидкість передачі по Bluetooth може бути набагато повільніше, ніж по дроту або Wi-Fi.

Також можна обмінюватися даними між пристроями за допомогою хмарного сховища: наприклад, завантаживши в хмару файли на смартфоні і скачавши їх на комп’ютері. Детальніше про цей спосіб читайте тут.

Скинути по Wi-Fi

 • Тепер ви побачите FTP шлях до вашого телефону, а також ім’я користувача та пароль.
 • Ця електронна адреса була з портом можна ввести в браузері, але це не дуже зручно.
 • Зайдіть в провідник або комп’ютер.
 • І в адресний рядок введіть адресу.
 • Тепер ми бачимо потрібні нам папки.

SHAREit

Це ще одна програма, яка дозволяє перенести будь-які файли зі смартфона на комп. Для початку вам потрібно завантажити і встановити з офіційного сайту програму для комп’ютера, яка буде якимось сервером. Викачуємо додаток для смартфона з «Google Play» або з офіційного сайту.

 • Запускаємо програму на PC або ноут.
 • Запускаємо програму на телефоні.
 • Вибираємо на смартфоні меню і натискаємо «Підключити до PC». Далі вибираємо ваш комп’ютер. Якщо його там немає, то перевірте, щоб програма на PC була запущена, і ви були підключені до однієї мережі маршрутизатора. Тепер з комп‘ютера ви побачите всі файли телефону.

через AirDroid

 • Після запуску програми, переходимо в «Мої пристрої» і вибираємо «AirDroid Web».
 • Ви побачите інструкцію, нам потрібно підключитися по локальній мережі, тому вибираємо варіант з IP і портом.
 • Цей IP і порт вводимо в адресний рядок будь-якого браузера. На телефоні натискаємо «Прийняти», щоб включити підключення.
 • Тепер ви побачите ось таке ось меню, з яким зручно працювати. Для того, щоб завантажити щось просто виділіть файл і перетягніть на робочий стіл або будь-яку іншу папку.

Як передати файл з телефону на комп’ютер по USB, Bluetooth і Wi-Fi

Всім привіт! У статті ми розглянемо звичайну передачу файлу, фотографії, відео або будь-який інший інформації зі смартфона на комп’ютер або ноутбук. Насправді існує кілька способів перекинути дані: USB, Bluetooth і Wi-Fi. І кожен із способів відрізняється по своєму. Далі ми розглянемо всі способи, як можна передати будь-який файл з телефону на комп’ютер.

READ  Як зайти в електронну пошту з телефону

Це найпростіший і дієвий спосіб підключення. В першу чергу вам потрібно знайти додатковий кабель USB від вашого смартфона. В сучасних смартфонах даний кабель також підключається до блоку зарядного пристрою, тому ви можете використовувати його.

 • Підключаємо кабель в будь-який вільний USB роз’єм. Іноді передні порти на системному блоці не підключені до материнської плати, тому якщо зв’язок не відбулася, скористайтесь іншим кабелем USB порт. Найкраще використовувати задні входи на системному блоці PC.
 • Відкрийте провідник або «Мій комп’ютер», там де у вас знаходяться всі диски. У розділі «Портативні пристрої» ви повинні побачити ваш телефон. Або ще один віртуальний диск. Заходимо туди і шукаємо потрібні файли. Де саме вони будуть перебувати, вам потрібно буде знайти самому, так як кожен смартфон форматує і влаштовує файлову систему по-своєму.

Bluetooth

 • Для початку треба включити сам модуль, так як він найчастіше вимкнений, то треба його активувати. Для цього на клавіатурі є швидкі клавіші. Затискаємо клавішу «Fn», а далі в рядку клавіш «F» шукаємо кнопку зі значком «Bluetooth».
 • Якщо у вас встановлені драйвера і модель функціонує правильно, то потрібно клікнути на іконку Bluetooth правою кнопкою і вибрати «Додавання пристрою Bluetooth». Якщо ви не бачите значок, то натисніть на стрілочку, щоб побачити всі включені додатки.
 • Далі підключаємося до телефону. Якщо вашого смартфона в списку немає. то переконаєтеся, що на ньому включений Bluetooth. Після підключення, аналогічно правою кнопкою миші по тому ж значку і виберіть «Прийняти файли».
 • А на смартфоні вибираємо потрібні фотографії або файли і відправляємо по Bluetooth.

Якщо у вас виникли труднощі включення «Блакитного зуба» на ноутбуці або комп’ютері. то переходимо до цієї інструкції. Там розказано як правильно включити Bluetooth і що робити в разі виникнення проблем і помилок.

Як передати файли по Bluetooth з телефону на комп’ютер

Якщо ви захотіли відправити файли (фото, відео та інші) по Bluetooth зі свого Android телефону на ноутбук або комп’ютер, зробити це дуже просто, за умови, що Bluetooth адаптер на комп’ютері правильно встановлено і включений.

У цій інструкції покроково описаний процес відправлення файлів по Bluetooth на комп’ютер з Windows 10, але і для Windows 7 і 8.1 процедура буде приблизно та ж сама. Див. Також: Як скинути фото з iPhone на комп’ютер.

Відправка файлів по Bluetooth на ноутбук або комп’ютер

Кроки для відправки файлів по Bluetooth дуже прості: для цього навіть не потрібно об’єднати пристрої, зазвичай все працює і без цього:

 • Переконайтеся, що Bluetooth адаптер включений: в Windows 10 для цього можна натиснути по значку центру повідомлень справа внизу і переконатися, що кнопка з символом Bluetooth синього кольору (може знадобитися натиснути «розгорнути», щоб побачити цю кнопку). Якщо немає. просто натисніть по ній.
 • Якщо не включилося і після цього дії, подивіться, чи немає на вашому ноутбуці клавіші у верхньому ряду із позначкою Bluetooth або Wi-Fi, якщо є, спробуйте натиснути цю клавішу або її в поєднанні з Fn для включення Bluetooth адаптера. Якщо це не допомогло, можуть допомогти інструкції: Чи не працює Bluetooth на ноутбуці, Чи не працює клавіша Fn на ноутбуці.
 • Наступний крок. включити очікування передачі файлів. Це можна зробити, натиснувши по значку Bluetooth в області сповіщень і вибравши пункт «Прийняти файл», або (наприклад, якщо значок не відображається), натиснути клавіші WinR, ввести fsquirt в вікно виконати, натиснути Enter, а потім вибрати пункт «Приймати файли».
 • Тепер візьміть свій Android телефон, відкрийте будь-який файловий менеджер (див. Кращі файлові менеджери для Android), в моєму прикладі я використовую стандартний файловий менеджер «Файли» на Samsung Galaxy. Виберіть потрібні файли (зазвичай це можна зробити довгим утриманням файлу) і натисніть кнопку «Поділитися».
 • Виберіть пункт «Bluetooth».
 • Почекайте деякий час, поки будуть знайдені доступні Bluetooth пристрою. Виберіть серед них пристрій з ім’ям вашого комп’ютера.
 • Розпочнеться передача файлу, процес зазвичай відображається і на телефоні, і на комп’ютері.
 • Вкажіть місце збереження файлу на комп’ютері.

Готово, передача файлу по Bluetooth завершена і, як згадувалося вище, зазвичай все працює за замовчуванням, за умови, що у вас встановлені оригінальні драйвери і є можливість включити BT адаптер.

Деяка додаткова інформація, яка може виявитися корисною:

Додаток es провідник

І так додаток es провідник, можна як і всі інші скачати і встановити з Google Market. Так само можете його скачати в вигляді APK файлу а потім встановити без облікового запису google. Дана програма допоможе нам через wi-fi зв’язати в одну локальну мережу ваш телефон і персональний комп’ютер або ноутбук. В результаті чого ви отримаєте можливість передавати файли з комп’ютера на смартфон, так і у зворотний бік. Насамперед зробимо установку ПЗ. Введіть в пошуку Google Market букви es і вам пошуковик відразу запропонує потрібний варіант.

Процес установки як і в будь-яких інших випадках нічим не відрізняється.

Як перекинути інформацію з телефону на комп’ютер

Всім привіт сьогодні хочу розповісти про те як передати файл через телефон на комп‘ютер, думаю кожен у кого є смартфон стикався з таким завданням, мені неодноразово пишуть люди, що при покупці нового пристрою у них виникають дані проблеми. Розглянемо методи її вирішення і підводні камені, які вам підсунули виробники вашого мобільного пристрою. Чекаю питань і побажань в коментарях, нижче.

Налаштування мережі передачі даних

І так для того щоб передати файл через телефон на комп’ютер нам буде потрібно виконати два етапи це зробити настройки на комп‘ютері якщо ми будемо копіювати з телефону на комп‘ютер і подивимося варіант коли ми на комп’ютері бачимо всю файлову структуру телефону.

Как перенести информацию с телефона на компьютер

І так в першу чергу, підключаємо ваш телефон до WI-FI роутера для того, щоб він потрапив в ту ж саму локальну мережу що і комп’ютер. Далі запускаємо es провідник. Вибираємо віддалений доступ.

як бачите у мене є підключення по Wi-Fi, знизу натискаємо кнопку Включити.

es провідник видасть вам адресу ftp сервера виду ftp: // ip адреса: 3721. Його то ми і будемо використовувати для доступу з комп’ютера на телефон.

Якщо зверху натиснути значок коліщатка, то ви потрапите в налаштування ftp. Тут ви можете задати логін і пароль для доступу, так як за замовчуванням доступ анонімний, можете змінити номер порту.

Далі відкриваємо провідник на ноутбуці або PC і вводимо отриманий IP адреса. У вас повинна відкрити файлову систему Android. Для мене був важлива папка DCIM, в якій Android зберігає фотографії.

Як передати файл через телефон

І так у мене є телефон з Android, на ньому вбудована 32 гігабайтна пам’ять, я був у відпустці і повністю її забив. Спробувавши перекинути з телефону дані через USB провід, я усвідомив, що половину фотографій я просто не бачу в вигляді доступних файлів, а на телефоні вони спокійно відкривалися, в витягуванні їх мені допомогла безкоштовна утиліта по копіюванню файлів на комп’ютер з телефону під назвою ES Провідник.

Передати файл з телефону на комп’ютер

Тепер зробимо копіювання навпаки, нам допоможе все той же es провідник. На початку потрібно виконати певні речі на комп’ютері.

По-перше дізнаємося IP адреса. Зробити це можна командою ipconfig у командному рядку. У мене це 192.168.0.77.

Далі потрібно налаштувати службу в настройках мережі, для цього заходимо в центр управління мережами і загальним доступом, через правий клік по значку мережі.

Вибираємо Додаткові параметри загального доступу.

 • Включити загальний доступ, щоб мережеві користувачі могли читати і записувати файли в загальних папках (потрібно вводити логін і пароль від комп’ютера)
 • Можна включити без парольний режим, поставивши галочку Відключити загальний доступ з парольного захистом.

Тепер створимо на будь-якому з локальних дисків нову папку 123 і зробимо її доступною по мережі для всіх. Заходимо в властивості папки і натискаємо загальний доступ

вибираємо групу все з правами читання / запис і натискаємо Поділитися.

Все бачимо загальна папка створена, тиснемо готове.

Все тепер починаємо передавати файли з Android телефону на ваш комп’ютер, ддя цього відкриваємо розділ LAN Мережа в es Провідник.

У вас відкриється розділ мережу, в якому ви побачите доступні комп’ютери в локальній мережі, у мене це ADMINKO.

Якщо у вас не з’явилися відразу ваші пристрої, то зверху можна натиснути кнопку пошуку.

Вибираємо потрібний пристрій, у мене це комп ADMINKO, і я бачу папку 123, яку створив раніше. Як бачите IP адреса 192.168.0.77.

Створимо для прикладу папку з назвою Привіт

Як бачите ми з телефону отримали доступ на комп’ютер, тепер можна копіювати будь-які файли.

BETATECH.COM.UA 2022